Mobilā versija
Brīdinājums +14.9°C
Rodrigo, Rauls
Svētdiena, 25. septembris, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Siguldas TIC: Lielākā interese par zelta rudeni gaidāma pēc divām nedēļāmPatlaban apmeklētāju pieplūdums Siguldāesot mērens, un infrastruktūras problēmas nedēļas nogalēs nav vērojamas. Viesu skaits turpmāk rudenī ir atkarīgs no laika apstākļiem.
Vija Beinerte: Kad slēptais kļūst atklāts (11)Manai draudzenei mirst māte. Lēni un mokoši. Brīdī, kad mātes galvā plīsa asinsvads, draudzene Grenlandē fotografēja aisbergus.
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Kūsiņš? Kāpēc ne?

Šonedēļ sabiedrība, žurnālisti un politologi komentē Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa un viņa kundzes Ivetas Vējones fotosesiju dizaineres Annas Osmuškinas tērpos, kas publicēta itāļu modes žurnālā. Osmuškina šo fotosesiju ar Vējoņu pāri neuzskata par sava zīmola reklāmu. Vējoņu pāra rīcības aizstāvji teic, ka tādējādi pasaulē tiek popularizēti arī Latvijas talantīgie dizaineri un mākslinieki.

Lasītāju aptauja
Ko spēj daudzās valodnieku komisijas? (2)Paldies "Latvijas Avīzes" redakcijai, ka tā ir nodrukājusi Valtera Nollendorfa rakstu "Noziegums, ko Annai izdarīja vietvārdu komisija".
Vai atbalstāt ideju aizsardzības jomai nākamgad atvēlēt par 24 miljoniem eiro mazāk nekā plānots?
Zemes iegādes programmā no 55 miljoniem 51 jau izlietots (1)Vairāk nekā četru gadu laikā kopš zemes kreditēšanas programmas sākuma zemnieki iegādājušies 24 000 hektāru lauksaimniecības zemes par kopumā 51 miljonu eiro no programmā pieejamajiem 55 miljoniem eiro.
Kādas kļūdas visbiežāk pieļauj uzņēmumi, iekārtojot birojus? (2)Birojs ir īpaša vieta kā darbiniekam, tā vadītājam un īpašniekam. Ja darbinieki savā darba vidē jūtas labi, arī darba process būs daudz efektīvāks.
Pasaulē
Izdevumi
Igaunijā jauns prezidents nav ievēlēts, balsošana atgriežas parlamentā (4)Šodien Tallinā koncertazālē "Estonia" Elektoru kolēģija 335 cilvēku sastāvā vēl Valsts prezidentu.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +14.9
Alūksne +12.5
Daugavpils +11.1
Saldus +14.9
Liepāja +16.8
Jelgava +15.3
Ventspils +17.6
Limbaži +14
Madona +12.2
Rēzekne +11.5
Kaiju lielpilsēta Rīga. Īstie pilsētas saimnieki (1)Rīgas simbols ir gailis, kas rotā vairāku baznīcu torņu galus, bet īstie pilsētas saimnieki ir sudrabkaijas, kurus daudzi rīdzinieki turpina nepareizi saukt gan par albatrosiem, gan žargonā – par baklāniem.
Mans vārds ir seters. Angļu setersAnglis ir viena apbrīnojama medību suņu šķirne – kaislīgs, ātrs, ar dzelžainu stāju pie putna un teju kaķiskām pielavīšanās spējām – ideāls sloku medībām rudenī. Protams, kāds varbūt brīnīsies, jo mūsu medniekiem ierasts slokas medīt pavasarī.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+