+3.8°C
Marģers, Anastasija
Otrdiena, 21. aprīlis, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Vācam māllēpes: kam noderēs? (1)Pirmie ziedošie augi, ko aprīlī vāc zāļu tējām, ir māllēpes.
Iedzīvotāji iesaka vairāk kā 130 prezidenta kandidātus; lielāko atbalstu gūst četri (5)Akcijas "Mans prezidents" pirmajā kārtā Latvijas iedzīvotāji ieteikuši vairāk kā 130 Valsts prezidenta amata kandidātus, visbiežāk minētākie kandidāti ir Egils Levits, Sandra Kalniete, Mārtiņš Bondars un Vaira Vīķe-Freiberga, pirmdien paziņoja akcijas rīkotāji portāla "manabalss.lv" pārstāvji.
Premjere: Pret jauno KNAB likumu ir nopietni iebildumi; diez vai izdosies to pieņemt (2)Pret jauno Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) likumu, ko izstrādājusi Valsts kancelejas direktores vadīta darba grupa, ir saņemti vairāki nopietni iebildumi.
Atklās "Aldara" vēsturiskajā alus darītavā izveidoto muzejuNākamnedēļ, 30. aprīlī, Rīgā svinīgi tiks atklāts alus muzejs "Aldara alus darbnīca", kurā varēs uzzināt par Latvijā un citviet pasaulē brūvēto alus šķirņu dažādību, iepazīties ar alus darīšanas noslēpumiem, kā arī pašiem izmēģināt roku alus brūvēšanā.
Latvija jau sasniegusi ES 2020.gadam izvirzītos mērķus augstākajā izglītībāLatvijā pērn pabeigta augstākā izglītība bija 39,9% iedzīvotāju vecuma grupā no 30-34 gadiem, kas ir virs ES vidējā līmeņa, kā arī pārsniedz ES izvirzītos mērķus - 34% no populācijas.
Rīga +3.8
Alūksne +1.8
Daugavpils +3.1
Saldus +0.3
Liepāja +4.9
Jelgava +0
Ventspils +4.9
Limbaži +3
Madona +3.5
Rēzekne +2.8
Atklāta vēstule par zinātniekiem un valsti Daudz kas jāveic pašiem zinātniekiem neatkarīgi no valsts
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Produktu no saldētavas izņemt tikai 11. maijā

Sabiedrības pārstāvji izsaka viedokļus kam un kādam vajadzētu būt nākamajam Valsts prezidentam, taču vienlaikus izskan bažas, ka politiķi to neņems vērā un galu galā parādīsies kāds valdošās koalīcijas atrastais, pašlaik nezināmais kandidāts. No varas partijām izskanējis, ka koalīcijai jāvienojas par vienu prezidenta kandidātu un ka 11. maijs būtu “pēdējā robeža”, kad to nosaukt.

Par ko liek domāt ziņas par papildus tēriņiem Latvijas prezidentūras nodrošināšanai?

Aktuāls jautājums

Kādas cerības saistāt ar jauno Latgales izaugsmes plānu? Iesūti savu viedokli

Saprātīgi apsaimniekojot mežu, var gūt lielāku labumu. Kā to panākt?Saprātīgi apsaimniekojot mežu, var gūt lielāku peļņu. Diemžēl atšķiras izpratne, kā to panākt.
Lietuvieši nopērk tējas "Možums" ražotāju (1)Kauņā bāzētā tējas un kafijas vairumtirdzniecības kompānija "Gemaga" iegādājusies Latvijas tējas ražotāju "Inteka", kas pārvalda populārāko tējas zīmolu "Možums" un aizņem trešo daļu Latvijas tirgus.
Kā turpināt dzīvot, ja vienā naktī zaudē visus savējos? Spēka stāsts par Nadeždu LisjonokuKā turpināt dzīvot, ja vienā naktī zaudē visus savējos? Kur rast spēkus, lai zem sava spārna sasildītu bērnu, kurš palicis viens, bez tuvākajiem, turklāt smagi cietis, fiziski sakropļots?
Kāpēc zobi kļūst melniMan uz zobiem veidojas melns aplikums. Kāds varētu būt tā iemesls? Kā no tā tikt vaļā? R. Kalniņa Rīgā
Asimetriska šallīte: kā noadīt?Rokdarbu izstādē iepatikās kāds grezns plecu lakats, ko varētu nēsāt gan ikdienā, gan dodoties uz kādu svinīgāku pasākumu. Kā tādu noadīt? LILITA PREIĻOS
Vīriešu kaklasaites pārtop biznesa suvenīros„Amber Sisters design” ir radījis oriģinālu biznesa dāvanu kolekciju, kas veidota no vīriešu kaklasaitēm.
Kā pašam izaudzēt stādiņus mājās (1)Lasītākie 1.Kal nākotnes plānus! Horoskopi 20. aprīlim. 2.Asiņainā Rēzeknes 1944.gada bombardēšana – noklusētais padomju varas noziegums (17) 3.Veiksmi dāvās šarms un smaids.
Kas jādara dārzā no 13. līdz 20. aprīlimVēl aizvien daudzviet zeme ir auksta un gaiss stipri vēss. Tāpēc, parādoties saulei un augsnes virskārtai nedaudz iesilstot, sējumus vēlams pārklāt ar siltumu saglabājošu materiālu – plēvi vai divkāršu agrotīklu.
Kā turpināt dzīvot, ja vienā naktī zaudē visus savējos? Spēka stāsts par Nadeždu LisjonokuKā turpināt dzīvot, ja vienā naktī zaudē visus savējos? Kur rast spēkus, lai zem sava spārna sasildītu bērnu, kurš palicis viens, bez tuvākajiem, turklāt smagi cietis, fiziski sakropļots?
Zem viena jumta ar čūskāmLielāko daļu ļaužu, to skaitā arī mani, čūskas biedē. Tomēr ir tādi cilvēki, kam šie rāpuļi ļoti patīk, un viņi kādu čūsku labprāt iemitina savā mājoklī.
Reklāma
Ļoti labi, bet... Atis Jansons par ātruma kontroles maratona rezultātiem (1)Patiess prieks, ka vismaz vienu dienu aprīlī mūsu ceļu policija ir spējusi strādāt ar krietnu vērienu un dažus simtus pārāk ātro piebremzēt.
Ekovate - kad izvēlēties, cik maksā?Kur var nopirkt izslavēto ekovati? Cik tā maksā? Remontējam verandu, vēlamies nosiltināt arī griestus, lai ziemā nav tik auksti pārģērbjoties.
 ZELMA LIVĀNU NOVADĀ
Kāpēc sievietes baidās no pelēmMeklējot atbildi, pētnieki aicina vispirms domās pārcelties tajā laikā, kad cilvēki vēl mitinājās alās.
Rīgā ar mežacūkām cīnīsies Medību koordinācijas komisija (2)Rīgas dome (RD) plāno izveidot medību koordinācijas komisiju, lai ierobežotu mežacūku pārvietošanos Rīgas pilsētā, informēja RD Mājokļu un vides komitejas sēdē.

Makšķernieku stūrītis

Zivis, ne tikai jāķer, bet arī jāielaiž...
126
110 cm garais Ventas skaistulis.
271
Fotografē Andrejs
178
Skaista trofeja - Ventas lasis. Foto - Aldis Savičs
404
noķer un atlaid. 7,840kg
282

Mednieku galerijas

Pirmais ar savilcēju!
19
Tukuma pusē nomedītā kuiļa trofeja. Garums 18 cm, platums 26mm, vajadzētu \'\'izvilkt\'\' uz bronzu...
62
Pārsteigums ziemā - lūša pēda vienā no medību iecirkņa nostūriem.
95
Klusā daba pie bebrārija. Šogad laika apstākļi tādi draņķīgi, vai arī bebri paēduši, bet pārsvarā liels klusums.
78
Āfrikas cūku mēra seja. Kopā ar PVD Burtnieku novadā 7.martā no meža izvedām 16 no sērgas kritušas mežacūkas. Reportāža būs žurnāla Medības aprīļa numurā.
8793
Reklāmas raksts
Rēzeknes 1944.gada bombardēšana - noklusētais padomju varas noziegums (27)Pēckara gados padomju aviācijas veiktā Rēzeknes bombardēšana tika noklusēta, vainu par pilsētas iznīcināšanu uzveļot vāciešiem.
Tā nebija cīņa ar vējdzirnavām. Zinātnieki pārliecināti, ka atraduši Servantesa pīšļusPēc tam kad zinātnieki marta vidū paziņoja, ka atraduši Spānijas literatūras celmlauža Servantesa kapu, dzīve Madrides mūķeņu klosterī zaudēja savu rāmumu.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman