Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Elīza, Lizete, Zete
Otrdiena, 1. septembris, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Pārdomas: Ko novēlēt skolēnam 1. septembrī?Lai viņam labas sekmes mācībās? Bet vai ir pareizi labas sekmes izvirzīt kā mērķi, uz kuru tiekties?
Valodas inspektoriem būs brīvprātīgie palīgi - sabiedriskie valodas sargiTieslietu ministrija (TM) sagatavojusi Valsts valodas centra (VVC) sabiedrisko palīgu institūtu.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +16.1
Alūksne +11.7
Daugavpils +14.5
Saldus +16.2
Liepāja +18.2
Jelgava +15.8
Ventspils +17.1
Limbaži +13
Madona +13.4
Rēzekne +13.3
Māris Antonevičs: Krievijā apspriež dīvainu Putina un Medvedeva video un tā politisko vēstījumuKrievijā un arī ārpus tās robežām ievērību izpelnījies kāds dīvains video, kurā redzami prezidents Vladimirs Putins un premjers Dmitrijs Medvedevs.
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Kad citas iespējas izsmeltas…

Ja netiks panākta vienošanās par obligātās iepirkumu komponentes (OIK) saglabāšanai līdzšinējā apmērā, mājsaimniecībām elektrības rēķini var pieaugt par 7% – 8% vai pat vairāk. Tā pagājšnedēļ biedēja ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola, uzstājoties LTV. Ministre uzskata, ka OIK pieauguma mazināšanai jāizmanto AS “Latvenergo” peļna un šo naudu nedrīkstot izmantot citu valsts budžeta caurumu lāpīšanai. “Iespējams, valdības locekļi neapzinās sekas. Vai ministri maz zina, cik pašlaik maksā elektrība?” retoriski vaicāja ministre. Vakar valdība tomēr lēma, ka “Latvenergo” dividendes tiks novirzītas OIK pieauguma ierobežošanai.

Vai uz robežas ar Krieviju jābūvē dzeloņstiepļu žogs?

Aktuāls jautājums

Kā izvairīties no valsts budžeta ieņēmumu samazināšanās? Iesūti savu viedokli

Ko, jūsuprāt, skola bērnam nevar iemācīt? "LA" lasītāju aptaujaNo skolas sagaida, ka tā bērnam iemācīs teju visas dzīvei vajadzīgās prasmes un zināšanas, bet vai tas maz iespējams?
Putas, lakas, želejas - kā pareizi lietot, lai nebojātu matu veselību. Skaidro speciālistsMatu putas kuplumam, želeja un laka - īpaši ieveidotām frizūrām, ikviena sieviete šos matu skaistumkopšanas līdzekļus ir vairākkārt dzīvē izmantojusi. Ko nodara šie līdzekļi matu veselībai, galvas ādai un kā tos pareizi lietot, lai nebojātu skaistās cirtas?
Māksliniece Līga Lerha: Kaķi ir mana dzīve (1)Mana lielā mīla kopš bērnības ir kaķi. Mani fascinē šie gudrie, skaistie un graciozie dzīvnieki.
Par klaiņošanu "arestētais" plušķītis Takers meklē jaunas mājas (1)16.jūnijā Siguldas novada Jūdažos policija par klaiņošanu arestēja augumā starp neliels un vidējs melnbaltu plušķainīti vecumā ap pieciem, sešiem gadiem.
Reklāma
"Visi šeit grēko". Eksperti analizē animēto satiksmes negadījumuAr šo turpinām pirms dažām nedēļām aizsākto Oskara Irbīša animēto satiksmes negadījumu apspriešanu.
Bez jaunajām tehnoloģijām pēc 12 gadiem skolēnam vajadzēs 64 mugursomasKatru gadu pirmās klases skolnieki atver durvis jaunām zināšanām un līdz brīdim, kad pienāks laiks stāties darba attiecībās, tad pasaule būs krietni mainījusies.
"Lašu stāsti". Tie nav makšķernieku stāsti (3)Mitrais – Māris Ansis Mitrevics – kopš Gaujas nacionālā parka dibināšanas 35 gadus bija dabas aizsardzības inspektors.

Makšķernieku stūrītis

Taurage, Aldis. Bija labi!
127
Taurage, Andis un Vladimirs
78
Taurage, Andis
84
Zebrus 27.06.15. 5,580kg 84cm esma plauza fileja.
3482
Imants priecīgs
287

Mednieku galerijas

Interesanta trofeja. Ragā sapinies striķis.
156
Dabas brīnums no Saldus puses.
215
Pēterdienas buks. Nomedīts pie Tukuma.
212
Trofejnieks- 15cm :-) ! Vēl kādus 100 tādus un var sākt domāt par puskažoku (joks, ja kāds nesaprata)!
322
Gadās arī šādas izcilas trofejas - iesūtījis kolēģis no Liepājas puses.
374
Ceļojumi

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+