+12.1°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Pirmdiena, 27. aprīlis, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
EDSO fiksē intensīvu kaujas darbību pie Širokinas ciema Mariupoles tuvumā Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) īpašā monitoringa misija Ukrainā nedēļas nogalē pie Širokinas ciema Mariupoles tuvumā ir fiksējusi intensīvākās kaujas darbības kopš februāra vidus, teikts svētdienas naktī publicētā šīs misijas pārskatā.
Kas darāms dārzā no 27. aprīļa līdz 4. maijamStāda augļu kokus un ogu krūmus, arī zemenes. Esošajiem augļu kokiem un ogulājiem noderēs papildmēslojums. Liek apsakņoties rudenī grieztos ogu krūmu spraudeņus. Apkopj un mēslo zemenes. Podiņos dēstiem sēj ķirbjus un kabačus, bet dobēs – zirņus un pupas.
Lidostā pārbaude pabeigta, tā atsāk darbu (1)Lidostā "Rīgā" pirmdienas rītā pabeigta pārbaude; spridzeklis netika atrasts.
Jaunieši par un pret armiju (1)Turpinot diskusijas par Valsts aizsardzības koncepcijas (VAK) sagatavošanu, vairākās Latvijas augstskolās šonedēļ bija organizētas jauniešu diskusijas par iespējām un motivāciju iesaistīties valsts aizsardzībā.
Rīga +12.1
Alūksne +8.1
Daugavpils +11.7
Saldus +8.2
Liepāja +9.0
Jelgava +7.8
Ventspils +7.5
Limbaži +9
Madona +12.1
Rēzekne +12.0
Voldemārs Krustiņš: Jācer, ka valdība izšķirsies. Par latvisko (9)Valsts nauda nebūtu jātērē publiski nedrošiem projektiem. Latvijā ir jāveicina latviska sazināšanās
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Nespējam vairs savaldīt ganāmpulku?

Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs šonedēļ preses konferencē komentēja Latvijas Zaļās partijas (LZP) līdzpriekšsēdētāja Viestura Silenieka izteikumus par to, ka LZP Valsts prezidenta amatam varētu piedāvāt aizsardzības ministru Raimondu Vējoni, kurš, pēc Silenieka teiktā, nepatīkot Lembergam. Ventspils mērs arī izteica neizpratni par Silenieka izteikumiem, ka Lemberga izteiktā kritika esot pierādījums tam, ka Vējoni nav tik viegli ietekmēt. Lembergs arī piebilda: “Bija norunāts, ka Zaļā partija, Zemnieku savienība, “Latvijai un Ventspilij” un Liepājas partija katra nāks ar saviem priekšlikumiem, un tad apvienība mēģinās rast kopēju viedokli, vēlams par vienu prezidenta kandidātu. Silenieks pārkāpa šo vienošanos.”

Vai piedalīsities Lielajā talkā?

Aktuāls jautājums

Kā pašvaldības samēro vēlmi aizņemties ar savām finanšu iespējām? Iesūti savu viedokli

Vislielākajā Baltijas valstu lauksaimniecības izstādē Tartu maz Latvijas uzņēmumu Ar vērienu rīkota traktoru parāde vienā no pilsētas ielām divas dienas pirms izstādes, divreiz vairāk dalībnieku un vismaz trīs reizes vairāk apmeklētāju nekā lauksaimniecības un mežsaimniecības izstādē Rāmavā Pierīgā – tie ir nedaudzi no Tartu lauksaimniecības izstādi raksturojošiem rādītājiem.
Kašķis par varu un naudu (1)Jaunajā valsts akciju sabiedrībā "Attīstības finanšu institūcija Altum" darbs sācies ar strīdiem dalībnieku starpā
Snēpeles dubļu cīņas. Ceļu dēļ strīdas kaimiņi un pašvaldība (14)Kuldīgas novada Snēpeles pagastā lielsaimnieku un divas mazsaimnieku ģimenes strīdas par to, kā būtu izmantojami gar mājām ejošais pašvaldības ceļš un uz mājām ejošais kopējais servitūta ceļš.
Atkarība no psihoterapeita. Kā pazīt un novērst? (1)“Kad trīs gadus biju apmeklējusi psihoterapeiti, sapratu, ka bez viņas vairs nespēju iztikt. Visu laiku vajadzēja viņas atbalstu.
Kur meklēt vērtīgās taukskābes Ne no visiem taukiem uzturā ir jāatsakās. Vērtīgo taukskābju un D vitamīna trūkst lielākajai daļai iedzīvotāju mūsu platuma grādos.
Liftinga maskas sejai. Nostiepj un atjauno sejas ādu (2) Lielisku savelkošo efektu, kas neatpaliek no skaistumkopšanas salona procedūrām, var panākt ar 1 tējkarotes kartupeļu cietes un banāna palīdzību. Atliek vien satrīt sastāvdaļas putriņā, likt uz sejas un dekoltē zonas uz 20 minūtēm. Kad maska ir pakaltusi - noskalojiet to ar siltu ūdeni.
Šalotes sīpoli. Kur nopirkt, kā audzēt? Kur var nopirkt šalotes sīpolu stādmateriālu? I. VITKOVSKA
5 veidi, kā patīkami pārsteigt ikvienu, ar kuru iepazīstiesVai esi kādreiz atradusies ballītē, kur saproti, ka nevienu nepazīsti? Vai tas neliek justies neveikli? Domāju, ka tā ir jutusies ikviena no mums. Tādēļ sagatavojām piecus ieteikumus, kā neērtos brīžus padarīt jautrus un ne tik neveiklus.
VIDEO: Radoši vai baidoši? Suņu un kaķu frizieri īsteno neiedomājamas fantāzijas (1)Turīgāko pasaules valstu mājdzīvieku saimnieki arvien vairāk aizraujas ar mazliet savādu modi, kas pārvērtusies veselā ienesīgākā industrijā, vēsta televīzijas kanāls "Animal Planet".
Reklāma
FOTO: Motosezona ir atklātaTradicionālajā motosezonas atklāšanas parādē Rīgā piedalījušies aptuveni četri tūkstoši motobraucēju, pastāstīja Latvijas motoklubu asociācijas (MCA) pārstāvis Arnis Blodons.
Praktiski ieteikumi, kas jāņem vērā, iegādājoties putekļu sūcējuLīdz ar pavasara iestāšanos, lai atbrīvotos no ziemas putekļiem, daudzās ģimenēs kļūst aktuāls mājokļa ģenerālās tīrīšanas jautājums.
Latvieši pa mobilo tālruni runā vairāk par frančiemLatvieši pa mobilo tālruni runā vairāk par frančiem, vakar žurnālistiem pavēstīja "Latvijas Mobilā telefona" (LMT) prezidents Juris Binde.

Makšķernieku stūrītis

Zivis, ne tikai jāķer, bet arī jāielaiž...
146
110 cm garais Ventas skaistulis.
309
Fotografē Andrejs
204
Skaista trofeja - Ventas lasis. Foto - Aldis Savičs
426
noķer un atlaid. 7,840kg
301

Mednieku galerijas

Pirmais ar savilcēju!
187
Tukuma pusē nomedītā kuiļa trofeja. Garums 18 cm, platums 26mm, vajadzētu \'\'izvilkt\'\' uz bronzu...
77
Pārsteigums ziemā - lūša pēda vienā no medību iecirkņa nostūriem.
108
Klusā daba pie bebrārija. Šogad laika apstākļi tādi draņķīgi, vai arī bebri paēduši, bet pārsvarā liels klusums.
91
Āfrikas cūku mēra seja. Kopā ar PVD Burtnieku novadā 7.martā no meža izvedām 16 no sērgas kritušas mežacūkas. Reportāža būs žurnāla Medības aprīļa numurā.
8973
Svalbāra – ziemas pasaku valstība. Ceļojuma piezīmesPilns Saules aptumsums bija redzams aiz polārā loka Norvēģijas salu arhipelāgā

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman