Mobilā versija
+16.9°C
Bērtulis, Boļeslavs
Trešdiena, 24. augusts, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Paracetamols gaidībās - risks bērna auglībai? Alternatīvas, kā tik galā ar galvassāpēm grūtniecībāParacetamola lietošana grūtniecības laikā, iespējams, izraisa auglības problēmas pēcnācējiem. Pie šāda secinājuma nonākuši Kopenhāgenas Universitātes pētnieki.
Bezvēsts pazudis Maksims. Lūdz iedzīvotāju palīdzībuValsts policija (VP) lūdz palīdzību 16 gadus vecā bezvēsts pazudušā Maksima Ziemeļa meklēšanā.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +16.9
Alūksne +14.5
Daugavpils +17.2
Saldus +16.4
Liepāja +16.7
Jelgava +16
Ventspils +18.0
Limbaži +15
Madona +15
Rēzekne +16
Zilais karogs rada burātāju uzticībuLiepājas osta – pieczvaigžņu kvalitāte jahtu apkalpošanā
Ilze Kuzmina: Ušakova bailes (3)Rīgas mērs savu vainu skolu tīkla nesakārtošanā noveļ uz izglītības ministru
Spridzāni - dzimta, kas lepojas ar 1055 zariem (11)Latvijā izplatīta kļuvusi savas dzimtas izpēte un dzimtas salidojumi
Organizējam, nevis čučam. Grasmaņu dzimtas 63 pārstāvji pulcējas Čuču mājāsPaldies visiem, kas mums uzticējuši stāstu par savas dzimtas saietu, teic "Latvijas Avīze" un sāk jauno rubriku "Dzimtu salidojums".
Ar dzimtas karogu. Īpašā rubrika par kuplām dzimtāmPrieks par daudzajām saņemtajām vēstulēm, kurās rakstīts par dzimtu salidojumiem! "Latvijas Avīze" tās publicēs gan savās lappusēs, gan portāla "LA.lv" īpaši izveidotajā sadaļā "Dzimtu salidojums".
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Varu aizdot Muri, viņš man tāds latvisks!

Valsts prezidents Raimonds Vējonis vakar atgriezās pastāvīgi strādāt Valsts prezidenta rezidencē Rīgas pilī. Vējonis Valsts prezidenta godā vēsturiskajā Rīgas pils prezidenta kabinetā ienāca pirmoreiz – kopš ievēlēšanas pērn jūnijā viņa darba telpas bijušas tikai Melngalvju namā. Iepriekšējais Valsts prezidents Andris Bērziņš darbu pilī pārtrauca pirms četriem gadiem, kad tajā sāka remontu. Darbus gan krietni iekavēja pirms trim gadiem notikušais ugunsgrēks. Atgādinām, ka latviešu tautas ticējums vēsta – pārejot uz dzīvi jaunā mājā, vispirms tur jāielaiž kaķis…

Lasītāju aptauja
Divdesmit pieci gadi (4)Jau 25 gadi noieti, kopš Augstākās Padomes priekšsēdētāja Anatolija Gorbunova vadībā tika pieņemts konstitucionālais likums "Par Latvijas Republikas valstisko statusu".
Kā jūs rīkotos, ja Latvijā notiktu militāra agresija?
Gulēt bišu gultā un vērot lidoņu dzīvi. Ciemos "Niedrās" pie davnieka Armanda Galviņa (1)Tāds košums, ka acis žilbst, sagaida bitenieka ARMANDA GALVIŅA dravā! Te var gulēt bišu gultā, caur stiklotu lodziņu vērot lidoņu dzīvi vai baudīt medu tējas namiņā.
Šogad Rīgā darījumu ar dzīvokļiem mazāk, taču tie dārgāki2016.gada otrajā ceturksnī kopējā darījumu summa ar Rīgas centra dzīvokļiem pieauga par 30%.
LG mirušo akcionāru mantinieki nav nokārtojuši tiesības uz 380 000 eiro vērtām akcijāmAS "Latvijas Gāze" akcionāru sarakstā ir konstatētas 355 mirušas personas, kuru kopējā mantojamā atstāto akciju tirgus vērtība un uzkrāto dividenžu vērtība pārsniedz 380 000 eiro.
Pasaulē
Izdevumi
Džemmas Skulmes, Ojāra Ābola un jauno, talantīgo mākslinieku saspēleRīgas mākslas telpā no 10. septembra līdz 23. oktobrim būs atvērta Džemmas Skulmes, Ojāra Ābola un mākslinieku apvienības "Klīga" kopizstāde "Klātbūtne".
Deviņas skaistuma problēmas, kuras tavs vīrietis nepamanīsMēs visas vēlamies izskatīties labi un patikt sev un savam vīrietim, taču dažkārt pārdzīvojam par to, ko nevajadzētu...
5 padomi, kā izvēlēties augumam glaimojošu blūzīti (1)Katrai no mums ir citāda figūra – kādai ir plati pleci, kādai lielākas krūtis, tāpēc ir jāsaprot, ka ne visi apģērba gabali piestāv visām dāmām – kas kādai izskatīsies vienreizēji, citas dāmas aprises tik veiksmīgi neizcels.
Kā izveidot gudru un modernu manikīru pēc fenšui principiemĶīniešu zinātne un māksla fenšui māca, kā sasniegt harmoniju dažādās dzīves jomās caur priekšmetiem, kas ir mums apkārt. Ja tev patīk fenšui, tu noteikti priecāsies dzirdēt, ka tā principus izmanto pat manikīrā. Pateicoties tam, tu ne tikai pilnveidosi savu dzīvi, bet būsi arī moderna.
Praktiskie latvieši viesojas Kurzemes dārzosPašā vasaras pilnziedā žurnāla “Praktiskais Latvietis” abonentu konkursa uzvarētāji kopā ar redakcijas pārstāvjiem devās braucienā uz Talsu puses skaistākajiem dārziem. Dalībnieki gan labi izklaidējās, gan guva vērtīgu pieredzi, mēs, žurnāla veidotāji, labāk izpratām, ko vēlas zināt mūsu lasītāji.
Tas ir ārprāts, tās ir šausmas! Izmesto kaķu tūkstoši nav izglābjami, atzīst patversmē (24)Tie kaķēnu tūkstoši, kas kopš pavasara un vēl līdz vēlam rudenim šogad tiek un tiks izmesti, dzimst ielu kaķenēm visā Latvijā un tie tūkstoši, kuriem šobrīd tiek meklētas mājas, patiesībā nemaz nav izglābjami. Latvijā nav tik daudz cilvēku, lai visus liekos iekārtotu.
Auto
Talsos pārbaudīts 201 auto (1)Sestdien, 13. augustā, Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Talsu tehniskās apskates stacijā pasākumā "Tehniskās apskates nakts" bezmaksas diagnostika tika veikta 201 automašīnai.
Kamīns lauku mājai. Kādu apdari veidot?Kamīns lauku mājā vai vasarnīcā tomēr ir nedaudz citāds nekā pilsētas mājoklī – tam vienlaikus jābūt gan vienkāršam, gan omulīgam, bet ne greznam.

Makšķernieku stūrītis

Breksits 2,800kg,Bārtas upe.
47
Liepājas ezers.12kg.115cm.(uz dzīvo ēsmu)
71
Skaistā Latvijas daba.Upe.
303
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1297
Taurage, Aldis. Bija labi!
843

Mednieku galerijas

Kā riestā pievilināt stirnāzi?
45
Nomedīts pie Smārdes. Savam vecumam pārdroši un neapdomīgi uzvedās....
122
Ruksis auzās. Bez medību suņa grūti iztikt, kad pēc šāviena ruksis jāatrod.
101
Klibs āzītis. Bet labs medījums...
105
Āfrikas cūku mēris. Latvijas medniecības beigas? Pārtikas un veterinārā dienesta ekspertu komentāri.
89
Latvijā dzimis arī džinsu izgudrotājs! Britu laikraksts apkopojis 25 aizraujošus faktus par mūsu valsti (3)Par godu Latvijas Republikas faktiskās neatkarības atjaunošanas dienai, ko atzīmējām 21.augustā, ietekmīgais britu laikraksts "The Telegraph" savas interneta versijas ceļojumu sadaļā ir publiskojis 25 aizraujošus faktus par Latviju, ko vairākums ārzemnieku, iespējams, nezina par mūsu valsti, bet kuri varētu šķist ievērības cienīgi.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+