+2.7°C
Vents, Centis, Gotfrīds
Piektdiena, 6. marts, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Mogerīni: pamiers Ukrainā nav ievērots pilnībā, sankcijas netiks atceltas (1)Minskā panāktā vienošanās par pamiera ievērošanu Austrumukrainā netiek ievērota pilnībā, tāpēc sankcijas pret Krieviju netiks atceltas, Rīgā, uzstājoties Saeimas rīkotajā konferencē par ārpolitiku, kurā pulcējušies ES un NATO amatpersonas, sacīja ES augstā pārstāve ārlietās un drošības politikas jautājumos Federika Mogerīni.
Labākie augļu un ogu stādi dārzam + Stādaudzētavu karteStundu stāvu domādama, kuras šķirnes ābelīti pirkt... Šo sajūtu pazīst katrs, pavasarī dodoties uz stādaudzētavu. Labu stādu netrūkst, arī šķirņu izvēle ir varen plaša. Piedāvājumā ir ābeļu, bumbieru, plūmju, ogulāju stādi – tā dēvētais pamatsortiments, taču katra audzētava lepojas ar kaut ko īpašu.
KNAB prasa NEPLP vērtēt sabiedrisko mediju "mīta kultivēšanu par konfliktu birojā" KNAB sabiedriskajiem medijiem pārmet tendenciozitāti, jo tie kultivējot mītu, ka birojā pastāv konflikts, ziņo Latvijas Radio.
Reklāmas raksts
Rīga +2.7
Alūksne +4.6
Daugavpils 0.0
Saldus +2.4
Liepāja +3.1
Jelgava +3
Ventspils +2.4
Limbaži +3
Madona +3
Rēzekne +3.9
Monika Zīle: Par vēlu sargāt informatīvo telpu, kad vilks jau aitās? (19)Tautas parunas no zila gaisa nedzimst. Piemēram, šī – kamēr pērkons neierūcas, zemnieks krustu nepārmet.

Aktuāls jautājums

Kas jādara Putnim, jaunajam Mediju politikas nodaļas vadītājam? Iesūti savu viedokli

Gata Šļūkas zīmējums
Vispirms ielaidiet Kobzonu Jūrmalā!

Eiropas Parlamenta deputātei Sandrai Kalnietei, kura pirmdien bija devusies uz Maskavu, lai otrdien piedalītos nogalinātā Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova bērēs, atteikta iebraukšana Krievijā. Pēc Krievijas puses sniegtās informācijas, Kalniete iekļauta to personu sarakstā, kurām liegta ieceļošana Krievijā. Tā esot daļa no atbildes uz Eiropas Savienības noteiktajiem ierobežojumiem pret Krieviju.

Kā atzīmēsit 8. martu jeb Starptautisko sieviešu dienu?
ĀCM turpina izplatīties - sērgu pirmo reizi konstatē mežacūkām Limbažu novadā Limbažu novada Umurgas pagasta mežu masīvā piecām atrastajām meža cūkām saņemto laboratorisko analīžu rezultāti apstiprina Āfrikas cūku mēra (ĀCM) vīrusu, informē Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) pārstāve Anna Joffe.
Plāno atjaunot darba grupu LMT un "Lattelecom" attīstībaiLai risinātu jautājumus saistībā ar valstij tieši un netieši piederošajām kapitāla daļām SIA "Lattelecom" un SIA "Latvijas Mobilais telefons", Ekonomikas ministrija rosinājusi izveidot darba grupu trīs ministru - ekonomikas, satiksmes un finanšu ministru - sastāvā.
Aicina pieteikties konkursam "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2015"Konkursa "Energoefektīvākā ēka Latvijā" mērķis ir veicināt labo praksi ēku energoefektivātes jomā, kā arī veidot sabiedrības izpratni par ēku siltumnoturību, siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām, lai radītu kvalitatīvu un arhitektoniski izteiksmīgu dzīves telpu.
Zobi vairs neturas stingri: kas ir periodontīts un kāpēc tas rodasNeārstēts smaganu iekaisums var izraisīt bojājumus žokļa kaulā un zobu kustīgumu
Bērnu psihologs – palīgs, nevis soģis?Bērni, nenoliedzami, ir mūsu prieka un laimes avots. Tajā pašā laikā bērnu audzināšana ir, iespējams, viens no sarežģītākajiem mūsu dzīves uzdevumiem. Ikdienas darbs un mājas solis prasa daudz spēka, un mazā cilvēka audzināšana - vēl vairāk pacietības.
Kā radīt patīkamu klimatu mājāsKā uztaisīt māju par īstu cietoksni, kurā ir mājīgi un ērti visiem mājas iedzīvotājiem, to uzzināsi izlasot šo rakstu.
Irānas zinātnieki atklājuši, kā var paildzināt griezto ziedu dzīves ilgumuViss, kas tam ir vajadzīgs – nedaudz sudraba nano daļiņas. Tā tiek rakstīts laikrakstā International Journal of Postharvest Technology and Innovation.
Viedas atziņas, ko vērts paturēt prātā - Dalailamas 18 gudras dzīves likumiKāds cilvēks reiz teica, ka dzīve ir tas, kas notiek, mums esot aizņemtiem ar tās plānošanu. Šai sakarā piedāvājam uz brīdi apstāties ierastajā ikdienas skrējienā, atvilkt elpu un pārlasīt šīs, iespējams, jau dzirdētās, tomēr tik patiesās atziņas par gudru dzīves dzīvošanu. Lai izdodas!
Dienvidāfrikas burbuli – lauvas dēli par saimnieku izvēlas visus ģimenes locekļusLūkojoties pēc mājdzīvnieka šai žurnāla lappusei, internetā nejauši pamanīju kādu suņu šķirni, par kuru agrāk neko nebiju dzirdējusi.
Reklāma
Policisti vairāk piedod; auto izvēlas pēc krāsas. Izplatītākie mīti par sievietēm pie stūresVīrieši uzskata, ka policisti mēdz būt pielaidīgāki pret sieviešu veiktajiem ceļa satiksmes noteikumu pārkāpumiem, savukārt automašīnas sievietes izvēloties pēc tās krāsas un zīmola.
Aicina pieteikties konkursam "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2015"Konkursa "Energoefektīvākā ēka Latvijā" mērķis ir veicināt labo praksi ēku energoefektivātes jomā, kā arī veidot sabiedrības izpratni par ēku siltumnoturību, siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām, lai radītu kvalitatīvu un arhitektoniski izteiksmīgu dzīves telpu.
Kā nokļūt paralēlajos visumos? Jauna teorija iesaka "noķert" NLO (2)Viena no jaunākajām zinātniskajām hipotēzēm pauž, ka NLO ir mākslīgi radīti lidojošie portāli vai "ķirmjēda", kas savstarpēji savieno dažādas laiktelpas kontinuuma daļas. Iespējams, tās savieno mūsu Visumu ar paralēlajiem visumiem.
Vuguļi ir viens no nedaudzajiem pāriem, kas makšķerēt dodas kopāAnita un Arnis Vuguļi ir viens no nedaudzajiem Latvijas pāriem, kas baudīt makšķerēšanas priekus dodas kopā.

Makšķernieku stūrītis

noķer un atlaid. 7,840kg
113
rudens līdaka 2014g svars 7,840kg pieķērās uz 16gr spineks šūpiņu baltu!
563
noķer atlaid, pāgājušā gada rudens copīte, 2014, copēja daudz izmerā 50-55cm
40
zebrus līdaka 19,02.15 svars 2,540kg
50
Peipus. Līdz vaļējam ūdenim pārsimts metru
62

Mednieku galerijas

Mežakuilis(~5 gadi), pēc taksidermista apmeklējuma būs zināms garums un punktu skaits.
86
Dainis ar Tukuma pusē nomedītu mežakuili.
84
Ir tik jauki, ka arī Latvijas mednieku kolektīvi piekopj tradīciju īpaši godināt nomedītos dzīvniekus. Paldies Oskaram par bildi!
437
Medības ar alu suni ir viens no grūtākajiem medību veidiem. Ir jāsaprot tas, ko dara suns, ir jāparedz dzīvnieka uzvedība. Šajā medību veidā īpaši svarīga ir sadarbība starp medību suni un mednieku, jo pretējā gadījumā medījumu iegūt nebūs iespējams. Vairāk par to gatavosim materiālu žurnāla Medības marta numurā.
278
Agrāk zaķu medības bija lielā cieņā, mūsdienās tās piekopj reti kur. Skaistas ir zaķu medības \"katlā\", kas vēl pāris reižu gadā notiek Lietuvas dienvidos, ja vien ir piemēroti laika apstākļi - sals un sniegs.
339
Latvijas Kara muzejam dāvinās Kalpaka pieminekļa pamatuLai godinātu Latvijas armijas pulkveža Oskara Kalpaka un Atbrīvošanās cīņu dalībnieku piemiņu, piektdien, 6. martā, plkst. 12 notiks svinīgā piemiņas ceremonija piemiņas vietā "Airītes", jo šogad aprit 96 gadi, kopš 1919. gadā, apšaudes laikā pie Airītēm Kalpaks krita.
"Islāma valsts" kaujinieki iznīcina senvēstures pieminekļus Irākā (VIDEO) (1)Džihādistu grupējuma "Islāma valsts" kaujinieki ar āmuriem ir iznīcinājuši nenovērtējamus senvēstures pieminekļus Irākas pilsētā Mosulā, liecina kaujinieku izplatīts videoieraksts.

Twitter

Facebook

Draugiem

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman