-1.2°C
Ansis, Agnis, Agneta
Pirmdiena, 26. janvāris, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Kaujās Donbasā nedēļas laikā krituši 805 separātisti un Kievijas karavīri (4)No 17.janvāra, kad prokrieviskie kaujinieki Ukrainas austrumos pārgāja no apšaudēm uz aktīvu karadarbību, ir krituši 805 un ievainoti 405 kaujinieki un Krievijas
Dienas Ūdensvīra zīmē, kad dziedina pati dabaŠajās dienās pati daba dziedina.
Gadu vecs bērns uzrauj sev virsū karstu kafijuGadu vecs bērns sestdien, 24.janvārī, guvis rokas apdegumus, uzraujot sev virsū karstu kafiju, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve
Decembrī kritiskāks kļuvis valdības darba vērtējumsNedaudz kritiskāks decembrī kļuvis valdības darba vērtējums, liecina jaunākā “DNB Latvijas barometra” aptauja. Apmierinātību ar valdības darbu decembrī pauduši 24% aptaujāto.
"Rīgas gaisma" plāno rekonstruēt galvaspilsētas apgaismojuma infrastruktūru (1)Pašvaldības aģentūra “Rīgas gaisma” plāno rekonstruēt galvaspilsētas apgaismojuma infrastruktūru, aģentūrai BNS pastāstīja “Rīgas gaismas” pārstāvis Agris Sergejevs.
"Līvu akvaparks": Jūrmalas domei jārīko "Jaunajam vilnim" līdzvērtīga mēroga pasākumi (2)Lai veicinātu tūristu piesaisti Jūrmalai, pilsētas domei ir jānodrošina “Jaunajam vilnim” līdzvērtīga mēroga pasākumu norise, aģentūrai BNS sacīja daudzfunkcionālā ūdens atrakciju kompleksa
Rīga -1.2
Alūksne -0.8
Daugavpils -1.8
Saldus -6.9
Liepāja -0.8
Jelgava -2.5
Ventspils -0.6
Limbaži -2
Madona -2
Rēzekne -2.0

Aktuāls jautājums

Kādus darbus un ierosmes sagaidāt no šovasar ievēlamā Valsts prezidenta? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Spogulīt, spogulīt!

Šonedēļ vairāki Latvijas ministri Briselē prezentēja Latvijas prezidentūras ES Padomē prioritātēs savās nozarēs. Savukārt Ministru prezidente Laimdota Straujuma par prezidentūras plāniem stāstīja Eiropas Parlamenta deputātiem pagājšnedēļ Strasbūrā. Pēc tam premjere izteikusies, ka Latvija prezidentūras laikā izskatoties labi un ka prezidentūras pasākumi sniedz ļoti lielas iespējas parādīt Latviju.

Vai jums šķiet svarīgi, ka šis gads veltīts Raiņa un Aspazijas 150. jubilejai?
"Hesburger" Latvijā plāno atvērt ap 20 jaunām ēstuvēm (3)Somijas un Baltijas valstu ātrās ēdināšanas ķēde “Hesburger” septiņu gadu laikā Latvijā plāno atvērt aptuveni 20 jaunas ēstuves.
KOMENTĀRI, INTERVIJAS
Ģimenes ārsti pagaidām vēl spēj izbraukāt uz mājas vizītēm saistībā ar gripu (2)Nacionālais veselības dienests (NVD) pagaidām nav saņēmis sūdzības, ka ģimenes ārsti nevarētu paspēt uz visām mājas vizītēm saistībā ar gripas izplatību.
Hurma – veselīga, bet kalorijām bagāta (1)Patlaban, kad Latvijā aiz loga ziema, kaut kur tālu siltās zemēs laikam ienākas hurma. Jo, tiklīdz veikalā pietuvojos dārzeņu un augļu plauktiem, šis auglis ar savu koši dzelteni spīdīgo mizu burtiski "duras" acīs.
Kā pazīt un kopt rotasLatvijā, protams, prinči nemīt, kuru saderinātajai rotas kaļ karaļvalsts vērtībā, bet kas zina, ko nesīs gaidāmā Valentīndiena? Cilvēku dzīves ritms ir nemainīgs jebkurā zemeslodes vietā, un gan jau atkal kāda jauna sirds ilgosies otras un mīlestības apliecinājumam pasniegs saderināšanās un pēc tam laulību gredzenu. Tāpēc lieti noderēs Ivonnas Poplanskas skaidrojumi, kā pazīt un kopt dārglietas.

Skriešana atpakaļgaitā, lidojums ar seju lejup un citas iespējas notievētSeši jauni fitnesa veidi, kuru kļuvuši populāri Rietumos un, domājams, kļūs populāri arī pie mums jau 2015. gadā.
Māja Fricim un divi gadi cauri tuksnesim. Intervija ar televīzijas raidījuma vadītāju Baibu Zvaigznīti"Tā taču ir – Baiba Zvaigznīte, tā, kas vadīja "Mājokļa jautājumu"!" – droši vien daudzi priecīgi iesaucas, atkal redzot Baibu televīzijā, šoreiz "Re:TV".
Pozitīvie mopši, no kuriem cilvēkiem neveidojas alerģija (1)Madonas novada Bērzaunes pagasta Sauleskalna iedzīvotājas Kristīnes Kramerovskas ģimenē agrāk mitušas dažādas radības – dekoratīvās žurkas, kāmji, kaķi, papagaiļi.
Reklāma
Ceļu būvnieki aicinās atjaunot Autoceļu fondu (2)LCB tomēr cer, ka rakstiski apstiprinātās priekšvēlēšanu apņemšanās nepildīšanai ir tikai nejaušības raksturs un partijas tomēr apliecinās, ka tur doto vārdu.
Rokas zāģu saime. Vienkāršākiem darbiem – fuksītis, sarežģītiem – figūrzāģisRokas zāģu saime ir ļoti plaša: vienroku un divroku, domāti kreiļiem un labročiem, tievi kā mats un iespaidīgi plati.
"Windows 10" būs pieejama kā bezmaksas atjauninājums līdzšinējo operētājsistēmu lietotājiem (4)Topošā "Microsoft" jaunās paaudzes operētājsistēma "Windows 10" piedāvās jaunu iespēju spektru un pirmā gada laikā nodrošinās bezmaksas atjauninājumu līdzšinējo operētājsistēmu "Windows 7", "Windows 8.1" un telefonu operētājsistēmas "Windows Phone 8.1" lietotājiem.
Atļaus mežacūku medības ar dzinējiemLai nodrošinātu mežacūku populācijas blīvuma samazināšanu, pēc Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) ieteikuma tajās medību platībās, kurās jau ir atļautas medības ar dzinējiem vai traucēšanu, no 1.februāra tiek atļautas arī mežacūku medības ar dzinējiem vai traucēšanu.

Makšķernieku stūrītis

Fotografē Mārtiņš Engurē
393
Sīkums, bet patīkami
89
Re, kāda bute
137
Svētku loms
171
Bušu laiks
374

Mednieku galerijas

Ir tik jauki, ka arī Latvijas mednieku kolektīvi piekopj tradīciju īpaši godināt nomedītos dzīvniekus. Paldies Oskaram par bildi!
55
Medības ar alu suni ir viens no grūtākajiem medību veidiem. Ir jāsaprot tas, ko dara suns, ir jāparedz dzīvnieka uzvedība. Šajā medību veidā īpaši svarīga ir sadarbība starp medību suni un mednieku, jo pretējā gadījumā medījumu iegūt nebūs iespējams. Vairāk par to gatavosim materiālu žurnāla Medības marta numurā.
28
Agrāk zaķu medības bija lielā cieņā, mūsdienās tās piekopj reti kur. Skaistas ir zaķu medības \"katlā\", kas vēl pāris reižu gadā notiek Lietuvas dienvidos, ja vien ir piemēroti laika apstākļi - sals un sniegs.
42
Kolēģis nomedīja kuilēnu, kas reiz bija iekļuvis nelikumīgi izliktā cilpā.
396
13 rukši, 3 brieži medībās Tumē 2014. gada 6. decembrī
579
Latviešu atgriešanās – grūtais mājupceļš (2)Daudz tiek runāts, kā dabūt atpakaļ mājās no Latvijas izbraukušos, kuri šobrīd bieži vien paši to nemaz darīt nesteidzas.
Baisākie rituāli pasaulē: zīlēšana ar mirstošiem, sieviešu kropļošana, pēcnāves kāzasPar rituāliem dēvē noteiktas cilvēku darbības, kurām piedēvēta simboliska nozīme. Rituāli var sakņoties kopienas vai sabiedrības tradīcijās vai reliģiskajos priekšstatos, bet dažas, raugoties no veselā saprāta pozīcijām mūsdienās, šķiet gluži nesaprātīgas, ja pat ne biedējošas un šokējošas.
10 000 brīvprātīgo meklē noslēpumainās Čingizhana kapenes (1)Kalifornijas universitātes zinātnieki izmēģinājuši apkopot kolektīvās zināšanas, meklējot Čingizhana apbedījumu.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman