+18.4°C
Asja, Asnate, Dāgs
Otrdiena, 16. septembris, 2014
Fotostāsts
Timčuks: Teroristi un Krievijas armija koncentrē spēkus pie Lisičanskas un DebaļcevesMaskavas atbalstītie teroristi un Krievijas armijas spēki turpina aktīvi darboties konflikta zonā un koncentrē spēkus pie Lisičanskas un Debaļceves, otrdien paziņojis organizācijas "Informatīvā pretestība" koordinators Dmitro Timčuks.
Prezidents nav apmierināts ar Latvijas drošības iestāžu darbu (1)Valsts prezidents Andris Bērziņš nav apmierināts ar Latvijas drošības iestāžu darbu, to viņš šodien atzina Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā".
Sadarbosies drošības stiprināšanā
Iekšlietu ministrijā šodien Latvijas un Lietuvas iekšlietu ministri paraksta Latvijas iekšlietu ministra, Igaunijas iekšlietu un reģionālo lietu ministra un Lietuvas iekšlietu ministra vienošanos par ekspertu komisijas izveidi sabiedrības drošības stiprināšanai. 

Pārdaugavā sākas ielu remonts; jārēķinās ar sastrēgumiem (4)Rīgas domes Satiksmes departaments ir izstrādājis seguma atjaunošanas programmu, kura paredz, ka katru būvsezonu segums tiks atjaunots konkrētā pilsētas apkaimē.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Pasaules labāko universitāšu reitingā arī septiņas Baltijas universitātes; tostarp LUPasaules labāko universitāšu reitingā "QS World University Rankings" šogad iekļautas septiņas Baltijas valstu augstskolas, no kurām Latviju pārstāv tikai Latvijas Universitāte (LU).
Aicina pašvaldības par 50% samazināt NĪN lauksaimniecības zemei (1)"Zemnieku saeima" vēstuli ar aicinājumu nākamgad par 50% samazināt NĪN likmi par lauksaimniecībā izmantojamo zemi nosūtījusi gandrīz visām Latvijas pašvaldībām, lūdzot tām nākt pretim saviem uzņēmējiem.
Rīga +18.4
Alūksne +16.8
Daugavpils +17.6
Saldus +18.0
Liepāja +18.8
Jelgava +19.1
Ventspils +19.5
Limbaži +17
Madona +18.5
Rēzekne +16.4

Aktuāls jautājums

Kā Vidzemes pašvaldībās vērtē monumentālu valsts karogu izvietošanas ideju? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Nekaitini lācīti!

Saeima ceturtdien noraidīja Nacionālās apvienības izstrādātos grozījumus Imigrācijas likumā, kas paredz, ka valsts apdraudējuma novēršanas nolūkā nepieciešams pārtraukt termiņuzturēšanās atļauju izsniegšanu Krievijas pilsoņiem. Saeimas deputāte Irina Cvetkova (Latvijas Krievu savienība) debatēs sacīja: “Šis likumprojekts ir murgaina un pat bīstama ideja. Vai likumprojekta ierosinātāji apzinās, ka Krievija var papildināt savas pretsankcijas? [..] Sena ķīniešu gudrība vēsta: “Pirms raustīt kādu aiz astes, paskatieties, kas atrodas otrā galā!” Tā vietā, lai uzklausītu senu gudrību, jūs mērķtiecīgi kaitināt, esot nesaprotamā pārliecība, ka Krievija ir kāds plīša lācītis.”

Kas, jūsuprāt, grāvis KNAB prestižu?
Palielina lauksaimniekiem pieejamo bezakcīzes degvielas apjomuLai samazinātu finansiālo slogu lauksaimnieciskās produkcijas ražotājiem, turpmāk akcīzes nodokļa atbrīvojums tiks piešķirts nevis par 80 litriem, bet gan par 88 litriem dīzeļdegvielas par vienu apstrādātās zemes hektāru.
Jaunā desmit eiro banknote nonāks apgrozībā 23. septembrīOtrās jeb Eiropas sērijas desmit eiro banknotes ir līdzīgas pirmās sērijas banknotei, bet ir nedaudz mainīts tās dizains un uzlabota drošība.
"Ektornet" par 2,4 miljoniem eiro Paškausku uzņēmumam pārdevis lielāko biroja centru JelgavāAS "Swedbank" grupas nekustamo īpašumu uzņēmums "Ektornet" Paškausku ģimenei piederošajam uzņēmumam SIA "Agrolats nekustamie īpašumi" pārdevis Zemgales darījumu centru Jelgavā, Atmodas ielā 19, liecina Zemesgrāmatā pieejamā informācija.
Reklāma
Auto – velo, mēģinām sadzīvot
Labu "malciņu" velojoslu diskusijas ugunskuram pagājušajā nedēļā piemeta apdrošināšanas sabiedrība BTA, publicējot veiktās riteņbraucēju aptaujas (gandrīz 500 respondenti, vidējais vecums 33 gadi) rezultātus.

Daugavā pie Mangaļsalas izlaidīs 2000 izmirstošo Baltijas storu mazuļusPārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta "BIOR" zivju audzētava "Tome" 16. septembrī Daugavā pie Mangaļsalas izlaidīs 2000 Baltijas storu mazuļus.

Makšķernieku stūrītis

Forele, vasaras izskaņā
38
Miermīlīgā zivs- pavīķe, noķerta ar spiningu uz mākslīga kāpura imitācijas.
34
Miermīlīgā zivs- vīķe, noķerta ar spiningu uz minivoblera.
41
Miermīlīgā zivs- rauda, noķerta ar spiningu uz minirotiņa.
36
Latvijas alata 36 cm, noķerta ar MJ.
38

Mednieku galerijas

Vācu medību terjera prieks. Atrada un noturēja savainotu lapsu līdz pienāca mednieks. Šķita, ka suns sevi beidzot atradis.
30
Mazais šā gada sivēns jau apvēlies - vien maz\' cūciņ
80
Briežu bullis, vecss nav, bet selekcija arī ir vajadzīga… Ragu garums 87-90 cm.
1115
Rīta cukas rezultāts. Un no popiem var pagatavot ļoti gardu sautējumu.
105
Roberts ar brašuli
111
No torņa līdz tornim
. Apceļojot skaistākos un savdabīgākos Latvijas dievnamusPēc jauniem iespaidiem un brīnišķīgiem atklājumiem nebūt nav jādodas pāri robežām uz tālām zemēm.
Uz uguns un nāves robežas - izstāde par 1. Pasaules karuTrešdien, 17. septembrī, plkst. 14 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā atklās Pirmā pasaules kara simtgadei veltīto izstādi "Uz uguns un nāves robežas".
Gedelonas pils Francijā top ar 13. gadsimta būvmateriāliem un paņēmieniem Nesen izmantoju iespēju iekāpt (vārda diezgan tiešā nozīmē) vēsturē. Proti, ir vietas, kurās mūsdienu cilvēkam ir iespēja pastaigāties pa vidi, kas ir maksimāli pietuvināta kādam vēstures laika posmam un notikumam.
Atrastas leģendārā Ši Huandi vecmāmiņas kapenesĶīnā atrasts pirmā imperatora Ši Huandi vecmāmiņas apbedījums – otrs lielākais šajā valstī aiz paša imperatora Terakotas armijas.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman