Mobilā versija
Brīdinājums +16.7°C
Ilmārs, Iluta, Austrums
Otrdiena, 1. septembris, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Pārdomas: Ko novēlēt skolēnam 1. septembrī?Lai viņam labas sekmes mācībās? Bet vai ir pareizi labas sekmes izvirzīt kā mērķi, uz kuru tiekties?
EP viceprezidents pasniegs apbalvojumu Baltijas valstu atmodas kustību līderiem (1)Apbalvojumu Latvijas vārdā saņems kādreizējais Latvijas Tautas frontes priekšsēdētājs un Atmodas kustības līderis Īvāns
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +16.7
Alūksne +12.1
Daugavpils +15.0
Saldus +18.3
Liepāja +18.5
Jelgava +17.2
Ventspils +17.0
Limbaži +14
Madona +14.3
Rēzekne +13.8
Anda Līce: Arī medus ir jāsalasaKaut vai beigt dedzināt plastmasas maisiņus un gānīties internetā
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Laipni lūgti uz izstādi “ProdExpo” Maskavā!

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), ko vada Andris Ozols, plāno organizēt Latvijas nacionālo stendu starptautiskajā pārtikas un dzērienu izstādē “ProdExpo” Krievijā nākamgad. Tviterī LIAA aicina: “Esi pārtikas vai dzērienu ražotājs un interesējies par Krievijas tirgu? Tad piesakies izstādei “ProdExpo” Maskavā!” Jāatgādina, ka Krievija noteikusi importa ierobežojumus Eiropas Savienības valstīm. Tāpat valstī iznīcināti tonnām Rietumu pārtikas produktu, kas iekļauti sankciju sarakstā.

Vai uz robežas ar Krieviju jābūvē dzeloņstiepļu žogs?

Aktuāls jautājums

Kā izvairīties no valsts budžeta ieņēmumu samazināšanās? Iesūti savu viedokli

Turpinām gaidīt nojumes... (3)Nu jau pirms laba laika pie Rīgas Centrāltirgus stacijas pusē sabiedriskā transporta pieturā tika nojauktas nojumes un soliņi. Visu laiku sola, ka būs jauni, bet kā nav, tā nav.
Putas, lakas, želejas - kā pareizi lietot, lai nebojātu matu veselību. Skaidro speciālistsMatu putas kuplumam, želeja un laka - īpaši ieveidotām frizūrām, ikviena sieviete šos matu skaistumkopšanas līdzekļus ir vairākkārt dzīvē izmantojusi. Ko nodara šie līdzekļi matu veselībai, galvas ādai un kā tos pareizi lietot, lai nebojātu skaistās cirtas?
Māksliniece Līga Lerha: Kaķi ir mana dzīve (1)Mana lielā mīla kopš bērnības ir kaķi. Mani fascinē šie gudrie, skaistie un graciozie dzīvnieki.
Par klaiņošanu "arestētais" plušķītis Takers meklē jaunas mājas (1)16.jūnijā Siguldas novada Jūdažos policija par klaiņošanu arestēja augumā starp neliels un vidējs melnbaltu plušķainīti vecumā ap pieciem, sešiem gadiem.
Reklāma
"Visi šeit grēko". Eksperti analizē animēto satiksmes negadījumuAr šo turpinām pirms dažām nedēļām aizsākto Oskara Irbīša animēto satiksmes negadījumu apspriešanu.
Bez jaunajām tehnoloģijām pēc 12 gadiem skolēnam vajadzēs 64 mugursomasKatru gadu pirmās klases skolnieki atver durvis jaunām zināšanām un līdz brīdim, kad pienāks laiks stāties darba attiecībās, tad pasaule būs krietni mainījusies.
"Lašu stāsti". Tie nav makšķernieku stāsti (3)Mitrais – Māris Ansis Mitrevics – kopš Gaujas nacionālā parka dibināšanas 35 gadus bija dabas aizsardzības inspektors.

Makšķernieku stūrītis

Taurage, Aldis. Bija labi!
127
Taurage, Andis un Vladimirs
78
Taurage, Andis
84
Zebrus 27.06.15. 5,580kg 84cm esma plauza fileja.
3482
Imants priecīgs
287

Mednieku galerijas

Interesanta trofeja. Ragā sapinies striķis.
156
Dabas brīnums no Saldus puses.
215
Pēterdienas buks. Nomedīts pie Tukuma.
212
Trofejnieks- 15cm :-) ! Vēl kādus 100 tādus un var sākt domāt par puskažoku (joks, ja kāds nesaprata)!
322
Gadās arī šādas izcilas trofejas - iesūtījis kolēģis no Liepājas puses.
374
Ceļojumi
Dzīves skolas horoskops. Kādas īpašības jāattīsta katrai zodiaka zīmei?Auns Tev jau no dabas dota drosme un spēja visu paveikt ātri un eleganti. Lai kļūtu vēl veiksmīgāks, centies attīstīt jūtīgumu.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+