-3.9°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Svētdiena, 26. oktobris, 2014
Fotostāsts
"Saskaņa" apstrīd vēlēšanas Latgalē; liecināt par balsu pirkšanu gatavi 25 cilvēki (8)Partijas pārstāvju sarunās ar potenciālajiem lieciniekiem par balsu pirkšanu atklājies, ka viņi ir tikuši iebiedēti un mudināti nerunāt par balsu pirkšanu, tomēr 25 cilvēki būšot gatavi braukt uz AT un sniegt liecības.
ANO: Ukrainas konflikta dēļ bēgļu gaitās devušies 824 000 cilvēku"Tuvojas Ukrainas krīzes pirmā ziema, un UNHCR aktīvi cenšas vismazāk aizsargātajiem pārvietoto personu vidū palīdzēt sagatavoties ziemas apstākļiem, kas, kā sagaidāms, būs skarbi," norādīja ANO aģentūra.
Priekuļu novadā akā noslīcis sirmgalvis (1)Priekuļu novadā akā noslīcis sirmgalvis, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD). Virgas pagastā ugunsdzēsēji glābēji no akas izcēluši mirušu vīrieti.
Šogad reģistrēta 71 slepkavībaŠogad reģistrēta 71 slepkavība, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins. Pērn visā gadā bija reģistrētas 78 slepkavības.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Jauniešus aicina iesūtīt stāstus par LatvijuIzglītības un zinātnes ministrija (IZM) aicina jauniešus visā Latvijā piedalīties video, foto un stāstu konkursā "Tu esi Latvija", lai izstāstītu vai parādītu savu stāstu par valsti.
Rīga -3.9
Alūksne -8.1
Daugavpils -7.6
Saldus -4.4
Liepāja -2.4
Jelgava -4.5
Ventspils -2.1
Limbaži -5
Madona -6.4
Rēzekne -8.0
Vairāk nekā 1300 skolotājuŠā gada oktobrī aprit 70 gadi, kopš tika pieņemts lēmums par skolotāju sagatavošanu Cēsīs – Bērzainē. Studijām institūtā tika uzņemti septiņgadīgo skolu beigušie ar sešgadīgu apmācību kursu.

Aktuāls jautājums

Kā pretrunīgi vērtētie Maksātnespējas likuma grozījumi ietekmēs nekustamo īpašumu tirgu? Iesūti savu viedokli

Gata Šļūkas zīmējums
Tavs uzdevums – nosegt Suaresu!

Urugvajas futbola izlases spēlētājs Luiss Suaress pazīstams ne vien ar sportiskajiem sasniegumiem, bet arī ar nesportisku uzvedību futbola laukumā – cīņas karstumā viņš mēdz iekost savam pretiniekam. Īpaši skandalozs bija gadījums vasarā notikušajā Pasaules čempionātā, kad Suaress iekoda plecā Itālijas izlases spēlētājam, par ko Starptautiskā futbola federāciju asociācija viņu diskvalificēja uz četriem mēnešiem. Nupat piespriestā soda laiks ir pagājis, un skandalozais futbolists šonedēļ atgriezīsies laukumā sava jaunā kluba “Barcelona” sastāvā.

Kā uztverat prognozi, ka elektrības cena nākamgad var augt par 30%?
CSP: lauku saimniecības kļūst lielākas; to skaits sarucis par 1,9% (3)Pēdējo trīs gadu laikā ekonomiski aktīvo lauku saimniecību vidējais lielums bija 37,8 hektāri, kas ir par 9,6% vairāk nekā 2010.gadā, kad vidējais lielums bija 34,5 hektāri.
Garīgumam un tā izkopšanai ir pozitīva ietekme uz seniora personībuKā vecāka gadagājuma cilvēkam parūpēties par savu garīgo labsajūtu, kā izprast sevi, lai veicinātu savu garīgo, fizisko un arī sociālo labsajūtu?
Kā ājurvēda var palīdzēt bērniemĀjurvēdā izmanto dažādu ārstniecības augu koncentrētus preparātus pulvera, pastas vai tinktūras formā, tāpat dažādas eļļas; tie nesatur mākslīgas ķīmiskās vielas.
Reklāma
Par narkotiku lietošanu sodītie nevarēs iegūt vadītāja apliecībuPersonas, kuras sodītas par narkotisko vielu lietošanu, nevarēs iegūt transportlīdzekļa vadītāja tiesības.
Pasaule ekrānā un "uz papīra". Kurp dodamies?Paldies Gūtenbergam, kurš 15. gadsimtā, izgudrodams drukas tehnoloģiju, aizsāka "mediju revolūciju". Nu piedzīvojam nākamo informācijas nesēju maiņu, kad Latvijā 15 – 74 gadus veci cilvēki, kā vēsta TNS pētījums, internetam velta četras stundas dienā.
Radžu ūdenskrātuvē ielaiž 1380 līdaku mazuļusŠī gada 24.oktobrī, pateicoties Zivju fonda atbalstītajam projektam, Jēkabpils pilsētas Radžu ūdenskrātuvē ielaida 1380 gabalu šī gada līdaku mazuļus, kuru svars sasniedz aptuveni 300 gramus, informē pašvaldībā.

Makšķernieku stūrītis

Skaistules
66
Skaistules
712
Zviedrijas skaistums
87
Sīkums, bet patīkami
75
Sīkums, bet patīkami
41

Mednieku galerijas

Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
78
Re kāds
113
Lācis (tas pats, kas iepr. bildē)
122
Sagaidīju… (Lācis, Karēlija 2014.)
118
Gaidot lāci (Karēlija)...
153
Jelgavas pils spoki, zārki un citas leģendas Jelgavas pilij raksturīgi nostāsti par Balto dāmu. Pēdējā lielā remonta laikā daudzi restauratori redzējuši Balto dāmu.
Faraons Tutanhamons bijis invalīds un neglītenis, atklāj jauns pētījums (6)Pilnīgākā leģendārā Ēģiptes valdnieka Tutanhamona ķermeņa formu rekonstrukcija, kāda līdz šim veikta, izmantojot viņa mūmijas datortomogrāfiju un trīsdimensionālas projekcijas, liecina, ka šis faraons n

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman