Mobilā versija
+15.2°C
Cecīlija, Cilda
Otrdiena, 28. jūlijs, 2015
Fotostāsts
Interesanti
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Liekam burkās! Skolotājas Ainas Vēveres receptes un padomi (1)Jēkabpils novada Dunavas pagasta pamatskolas mājturības skolotāja AINAa VĒVERE receptes sarūpē gan savai lielajai saimei, gan arī rīko meistarklases.
"Saskaņa" pēc Liepājas tiesas sprieduma gatavo grozījumus, paredzot arī ķīmisko kastrāciju (6)Grozījumu autori ir "Saskaņas" deputāts Andrejs Elksniņš, "Ghetto Games" vadītājs Raimonds Elbakjans, kustības "Par Sportisku Sabiedrību" līderis Andris Morozovs, kā arī biedrības "Stop Drugs" valdes priekšsēdētājs Sandris Bergmanis.
Okupācijas muzeja darbībai piešķir 14 000 eiro (2)Kultūras ministrija (KM) noslēgusi līdzdarbības līgumu ar Latvijas Okupācijas muzeju par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu.
Vidzemes Augstskola iekļauta Latvijas zinātnisko institūciju reģistrā (2)Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš norāda, ka augstskola šogad piesaistījusi vairākus jaunos zinātniekus ar doktora grādu.
Uz Aglonu no Liepājas devusies pirmā svētceļnieku grupa30.jūlijā uz Aglonu dosies svētceļnieku grupa no Valmieras un Jelgavas bet 1.augustā - no Rīgas.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +15.2
Alūksne +12.2
Daugavpils +8.9
Saldus +13.6
Liepāja +13.5
Jelgava +12.8
Ventspils +14.8
Limbaži +12
Madona +11.4
Rēzekne +9.0
Juris Ciganovs: Mūziķi kā politikas instruments (2)Pagājušajā nedēļā Latvijas visatpazīstamākā mūzikas apvienība “Prāta vētra” sāka savu Latvijas tūri. Pirms tam mūziķi pabijuši vienā festivālā Krievijā, un šī uzstāšanās
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Ir nu gan ausis!

Drošības policija nodevusi Rīgas rajona prokuratūrai kriminālprocesa materiālus un lūgusi sākt kriminālvajāšanu pret 11 esošajām un bijušajām starptautiskās lidostas “Rīga” amatpersonām un darbiniekiem saistībā ar nesankcionētu telefonsarunu noklausīšanos lidostā.

Vai mūsdienās bērnus iespējams pasargāt no vardarbīga un cita kaitīga satura?

Aktuāls jautājums

Vai ar likumu jānosaka pedagogu lojalitāte Latvijas Republikai un tās Satversmei? Iesūti savu viedokli

Lai vieglāk tikt līdz Mežaparka estrādeiIerosinu, lai Mežaparka teritorijā tais dienās un vakaros, kad estrādē notiek sarīkojumi, tiek darbināti bezsliežu vilcieniņi, kas vizinātu ļaudis no tramvaja pieturas
Bērni
Šveices melnkakla kazas – kā dambretes lauciņšMini zoodārzā "Dobuļi" Iecavas novada Dzimtmisā pirms neilga laika ieradušies jauni, neparasti iemītnieki – trīs Šveices melnkakla kazas.
Vieta jaukai dzīvošanai. Ciemos vienā no Ogres skaistākajiem dārziemGINTA ERDMANE kopā ar vīru Aini izveidojuši vienu no Ogres skaistākajiem dārziem.
Kas darāms dārzā no 27. jūlija līdz 3. augustam27.–28. jūlijs. Lapu dienas. Rudens ražai sēj endīvijas un cigoriņsalātus. To darot, jāzina, ka pirms ziemas augus, iespējams, vajadzēs piesegt. Stāda Ķīnas
Nosvīdis cilvēks var likt jums pasmaidītPētījumā bija iesaistīti 12 vīrieši, kas skatījās filmas, kuras viņos izprovocēja baiļu vai laimes sajūtas.
13 lietas, kas parasti tracina sievietes. Padomi vīriešiem! (7)Uzzini, kas sievietēm visvairāk nepatīk tavā ārienē un kas viņām liek šaubīties par tevi kā vīrieti! Iespējams, būsi pārsteigts par šīm detaļām.
Piecas fantastiskas gurķu sejas maskas visiem ādas tipiemGurķi labvēlīgi ietekmē sejas ādas stāvokli. Mājas apstākļos no tiem var pagatavot lieliskas sejas maskas jebkura tipa ādai.
Reklāma
Padomi, kā ierīkot bērniem drošu atrakciju laukumuGluži kā lego klucīši, ar kuriem var radīt aizvien jaunas konstrukcijas. Liec platformu pie platformas, mājiņu pie mājiņas, līdz iznāk pilsētiņa!
Arvien lielāku popularitāti iegūst makšķerēšanas tūrismsVisā pasaulē un, protams, arī Latvijā arvien lielāku popularitāti iegūst makšķerēšanas tūrisms. Te nav runa par zvērinātiem copmaņiem ar savām laivām, ekipējumu

Makšķernieku stūrītis

Zebrus 27.06.15. 5,580kg 84cm esma plauza fileja.
1702
Imants priecīgs
188
Arktiskā pālija
215
Zviedrijas daiļava
175
Sergeja Kaņiera daiļava
271

Mednieku galerijas

Dabas brīnums no Saldus puses.
15
Pēterdienas buks. Nomedīts pie Tukuma.
119
Trofejnieks- 15cm :-) ! Vēl kādus 100 tādus un var sākt domāt par puskažoku (joks, ja kāds nesaprata)!
182
Gadās arī šādas izcilas trofejas - iesūtījis kolēģis no Liepājas puses.
241
Pirmsjāņu buciņš.
149
Spīķeru kvartālā koncertēs "Dabasu Dorovys"Trešdien, 29. jūlijā, Spīķeru kvartālu pārņems Latgales dvaša, uz skatuves kāpjot grupai "Dabasu Durovys", kuras saknes un pirmsākumi rodami Daugavpilī.
Brodvejas mūzikli un Vīnes valši jaunajā Jūrmalas festivālāNoslēgumam tuvojas vērienīgi pieteiktais pirmais Jūrmalas festivāls, tomēr vēl šovakar, 23. jūlijā, Dzintaru koncertzālē var pagūt baudīt spožu Brodvejas mūziklu zelta izlases
Ceļojumi
Horoskopi 28. jūlijam. Mērķē vēl augstāk!Vai tu tēmē par augstu? Vai tu nostādi sev mērķus, kurus nevari sasniegt? Tieši pretēji, tu nemērķē gana augstu! Saules-Merkūra saikne tavā dzimšanas dienā pieprasa, lai tu tiecies pēc zvaigznēm!
Atklās Latviešu strēlnieku bataljonu Organizācijas komitejai veltītu piemiņas plāksniSestdien, 1. augustā, atzīmējot latviešu strēlnieku bataljonu izveidošanas simtgadi, Rīgā, pie ēkas Tērbatas ielā 1/3, atklās Latviešu strēlnieku bataljonu Organizācijas komitejai veltītu piemiņas plāksni.
Cilvēka ēna – viņsaules dubultnieks vai palīgs buršanā? Leģendas un rituāli (1)No zinātniskā viedokļa raugoties, ēna ir visnotaļ dabiska parādība, tomēr būtībā nav iespējams izskaidrot, kādēļ šis ne gluži ekstraordinārais fenomens daudzās kultūrās iedveš bailes un kādēļ saistībā ar to ir tik daudz rituālu un māņticības.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+