Brīdinājums +9.6°C
Gundega, Terēze
Otrdiena, 28. aprīlis, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Beļavskis nosauc sastāvu, uzdevums - desmitā vieta (2)Latvijas hokeja izlase Čehijā gaidāmo pasaules čempionātu, kas sāksies jau šonedēļ, dosies ar septiņiem debitantiem, kuri tik augsta līmeņa sacensībās vēl nav spēlējuši.
Kas darāms dārzā no 27. aprīļa līdz 4. maijamStāda augļu kokus un ogu krūmus, arī zemenes. Esošajiem augļu kokiem un ogulājiem noderēs papildmēslojums. Liek apsakņoties rudenī grieztos ogu krūmu spraudeņus. Apkopj un mēslo zemenes. Podiņos dēstiem sēj ķirbjus un kabačus, bet dobēs – zirņus un pupas.
Sasniegts augstākais Straujumas darbību negatīvi vērtējošo iedzīvotāju īpatsvarsSavukārt starp ministriem aprīlī pozitīvākais vērtējums bijis aizsardzības ministram Raimondam Vējonim (ZZS), bet visvairāk negatīvo vērtējumu bijis ārlietu ministram Edgaram Rinkēvičam (V).
CSDD: Dažās Rīgas ielās būtu pieļaujama velobraukšana pa ietviCSDD norāda, ka pieļaujama braukšana pa ietvi Rīgā būtu Krišjāņa Valdemāra un Čaka ielās, kā arī Miera, Matīsa un Barona ielās.
Seile: Absolventiem jābūt gataviem kļūt arī par darba devējiem (2)Augstskolu absolventiem būtu jābūt gataviem kļūt ne tikai par darba ņēmējiem, bet arī par darba devējiem, pārliecināta izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile.
Rīga +9.6
Alūksne +19.2
Daugavpils +25.3
Saldus +9.4
Liepāja +9.7
Jelgava +12
Ventspils +8.7
Limbaži +12
Madona +21
Rēzekne +24
Uldis Šmits: Latvijas amatpersonu izteikumi un pat ārpolitiskie dokumenti bija ilūziju caurstrāvoti (9)Tā secinājis Latvijas aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis, piedalīdamies ASV rīkotā diskusijā par drošību Baltijas reģionā.
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Tikai bez papardes zieda!

Saeimai un citiem speciālistiem debatējot par piedāvātajiem grozījumiem Izglītības likumā, ar kuriem iecerēts noteikt, ka skolās jānodrošina tikumiskā audzināšana, bieži kā piemērs tiek piesaukta organizācijas “Papardes zieds” sniegtie materiāli par seksuālo audzināšanu. Daļa sabiedrības uzskata, ka šī informācija nebūtu domāta skolēniem, bet gan pieaugušiem cilvēkiem.

Vai jāierobežo Georga lentīšu lietošana?

Aktuāls jautājums

Kā pašvaldības samēro vēlmi aizņemties ar savām finanšu iespējām? Iesūti savu viedokli

Precizē tiešmaksājumu saņemšanas kārtībuValdība otrdien precizēja tiešmaksājumu piešķiršanas kārtību, pagarinot atsevišķu pieteikumu iesniegšanas termiņu, kā arī precizējot zālāju masas novākšanas laiku.
Par Gada monētu atzīta monēta "Kurzemes baroks"Sabiedrības aptaujā, kurā piedalījās gandrīz 17 000 cilvēku, par "Latvijas gada monētu 2014" atzīta monēta "Kurzemes baroks".
Netālu no sagruvušās "Maxima" atklāts jaunuzcelts tirdzniecības centrs (3)Šodien Imantas 15.līnijā 7 atvērts jaunais, 4000 kvadrātmetru plašais tirdzniecības centrs, kas atrodas netālu no sagruvušā veikala "Maxima", informē SIA "Nekustamo īpašumu projekti" pārstāvji.
Ar izgulējumiem nav jāsamierināsIzgulējumi apdraud galvenokārt pacientus, kuri spiesti ilgi gulēt bez kustēšanās intensīvās terapijas, hronisku slimību vai paliatīvās aprūpes nodaļās, kā arī tā dēvētos spinālos pacientus un slimniekus cienījamā vecumā.
Pirms dārza darbiem arī jāiesildās, atgādina daktere (1)Pēc ziemas miera mazkustīguma sākoties pavasara dārza darbiem, biežākas ir traumas un locītavu problēmas – sāpes un stīvums.
Kā pagatavot maigu un sulīgu "meža gaļas" cepeti. Saimnieces padomiAnita Pūga, ziepju fabrikas “Cita lieta” darbiniece: Mans vīrs ir mednieks, tāpēc ģimenes maltītes bieži vien top no medījuma.
Liepziedu novārījums skaistai ādai (2)Pagatavojiet liepziedu novārījumu: 1 tējkaroti sasmalcinātu liepziedu aplejiet ar aukstu ūdeni un uzvāriet. Turpiniet vārīt uz lēnas uguns 15 minūtes. Nokāsiet un pievienojat vienu tējkaroti medus.
Smaragdzaļais paklājs: 7 mīti un patiesība par mauriņuPavasarī daudziem rodas jautājums, kā tikt pie skaista mauriņa pagalmā.
Tuvībā esi brīvs no kauna Gandrīz katrs kaut reizi dzīvē ir redzējis sapni – pēkšņi kails atrodies publiskā telpā. Par ko gan tas varētu liecināt?
Vērmanes dārzā notiks pirmā atklātā suņu terapijas nodarbībaTrešdien, 29. aprīlī, Rīgā, Vērmanes dārzā notiks pirmā atklātā suņu terapijas jeb kanisterapijas nodarbība.
Reklāma
CSDD: Dažās Rīgas ielās būtu pieļaujama velobraukšana pa ietviCSDD norāda, ka pieļaujama braukšana pa ietvi Rīgā būtu Krišjāņa Valdemāra un Čaka ielās, kā arī Miera, Matīsa un Barona ielās.
Gumijas flīzes - labs un ekonomisks risinājums balkoniem, terasēm, lodžijāmPlašākās mājamatnieku aprindās par gumijas flīzēm nav pat dzirdēts.
"Google" palīdzēs Eiropas avīzēm pelnīt tīmeklīInterneta gigants "Google" parakstījis vienošanos ar virkni Eiropas avīžu konglomerātu ar mērķi palīdzēt tām tīmeklī nopelnīt vairāk naudas.

Makšķernieku stūrītis

Zivis, ne tikai jāķer, bet arī jāielaiž...
152
110 cm garais Ventas skaistulis.
318
Fotografē Andrejs
210
Skaista trofeja - Ventas lasis. Foto - Aldis Savičs
433
noķer un atlaid. 7,840kg
305

Mednieku galerijas

Kā sauc šo putnu? Savā pagalmā tādu redzu pirmoreiz…
138
Pirmais ar savilcēju!
199
Tukuma pusē nomedītā kuiļa trofeja. Garums 18 cm, platums 26mm, vajadzētu \'\'izvilkt\'\' uz bronzu...
82
Pārsteigums ziemā - lūša pēda vienā no medību iecirkņa nostūriem.
111
Klusā daba pie bebrārija. Šogad laika apstākļi tādi draņķīgi, vai arī bebri paēduši, bet pārsvarā liels klusums.
91

Twitter

Draugiem

Facebook

Svalbāra – ziemas pasaku valstība. Ceļojuma piezīmesPilns Saules aptumsums bija redzams aiz polārā loka Norvēģijas salu arhipelāgā
Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman