Mobilā versija
+15.2°C
Alvis, Jolanta, Samanta
Otrdiena, 30. augusts, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Kā izlīgt ar cilvēku, ar kuru esat sastrīdējušies daudzus gadus (1)Jūs jau ilgi esat strīdus attiecībās ar kādu tuvinieku, piemēram, brāli vai māsu. Naktīs un reizēm dienās domās strīdaties ar viņu...
Ķengaragā vīrietis narkotiku iespaidā iesit un aplaupa garāmgājējuVakar, 29. augustā, likumsargi aizturējuši kādu vīrieti, kurš narkotiku iespaidā iesitis un aplaupījis garāmgājēju, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
VIDEO: Rīgas mikrorajonu pagalmos brūk trotuāriMežciema iekšpagalma ielas jau vairākus gadus klāj raibs segums – izdrupis asfalts, kam pa vidu ieklāts cements. Izrādās, te iedzīvotāji ielas remontējuši pašu spēkiem.
Strenču novadā nodeg kūts 400m2 platībāVakar Strenču novadā nodegusi kūts 400m2 platībā, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
Mazsalaciešiem – pētnieku garsAktīvās un radošās nodarbēs iepazīst kukaiņus, putnus un Salacas iežus
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +15.2
Alūksne +14.2
Daugavpils +14.5
Saldus +16.0
Liepāja +16.5
Jelgava +16.5
Ventspils +16.8
Limbaži +15
Madona +15.8
Rēzekne +14.2
Zilais karogs rada burātāju uzticībuLiepājas osta – pieczvaigžņu kvalitāte jahtu apkalpošanā
Spridzāni - dzimta, kas lepojas ar 1055 zariem (11)Latvijā izplatīta kļuvusi savas dzimtas izpēte un dzimtas salidojumi
Organizējam, nevis čučam. Grasmaņu dzimtas 63 pārstāvji pulcējas Čuču mājāsPaldies visiem, kas mums uzticējuši stāstu par savas dzimtas saietu, teic "Latvijas Avīze" un sāk jauno rubriku "Dzimtu salidojums".
Ar dzimtas karogu. Īpašā rubrika par kuplām dzimtāmPrieks par daudzajām saņemtajām vēstulēm, kurās rakstīts par dzimtu salidojumiem! "Latvijas Avīze" tās publicēs gan savās lappusēs, gan portāla "LA.lv" īpaši izveidotajā sadaļā "Dzimtu salidojums".
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Svētais 5. pants

Pagājšnedēļ Rīgā viesojoties ASV viceprezidentam Džo Baidenam, amatpersonu un politiķu izteikumos atkal ļoti bieži tika pieminēts “piektais pants” (NATO līguma pants, kas paredz, ka bruņots uzbrukums vienai valstij uzskatāms par uzbrukumu visām dalībvalstīm).

Lasītāju aptauja
KNAB "sausais atlikums" (1)Nemitīgie iekšējie konflikti Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB), skandāliem apvītas darbinieku atlaišanas un tiesāšanās radījusi "Latvijas Avīzes" lasītājiem virkni jautājumu par šo iestādi.
Jautājiet speciālistam 80007007Trešdien, 31. augustā, no plkst.14.30 līdz 16 pa tālruni 80007007 jums atbildēs Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācijas jurists Andrejs Vanags (attēlā).
Vai ierēdņiem jāceļ algas?
Ķibele modernizētajam dīzeļvilcienam (3)Piektdien Līvānos īslaicīgi bija sabojājies viens no šogad modernizētajiem uzņēmuma "Pasažieru vilciens" ("PV") dīzeļvilcieniem, apliecināja "PV" sabiedrisko attiecību daļas vadītājs Egons Ālers.
Par spīti laikapstākļiem graudu kopraža būs laba, prognozē LLKC (2)Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) speciālistu veiktā oficiālā ražas prognozēšana liecina – graudiem lielākoties ir vairs tikai lopbarības kvalitāte. Neraugoties uz to, kopraža solās būt salīdzinoši laba – 2629,4 miljoni tonnu.
Liela atbildība mazā īpašumā (2)Pat žogs Lielbritānijā nebija šķērslis, lai savām acīm redzētu, ka dabā tiešām ir tā, kā stāstīts semināros
Pieci padomi, izvēloties savu nākotnes darba vietuAtalgojums, darba pienākumi, izaugsmes iespējas, vadības kultūra un darba atrašanās vieta – šīs ir it kā vienkāršas un pašsaprotamas lietas, par kurām vērts padomāt pirms piekrist jaunajam darbam, taču kritiski svarīgas, domājot par darba attiecībām ilgtermiņā.
Pasaulē
Izdevumi
Teātri ir pārvērsti par privāto biznesu (6)Īsi pirms jaunās teātra sezonas sākuma "Kultūrzīmju" diskusijā pie apaļā galda pulcējās Latvijas teātru līderi, meklējot atbildes uz jautājumiem par māksliniecisko un finansiālo mērķu samērošanu, repertuāra teātra nākotni un aktieru pārprodukciju.
Deviņas skaistuma problēmas, kuras tavs vīrietis nepamanīsMēs visas vēlamies izskatīties labi un patikt sev un savam vīrietim, taču dažkārt pārdzīvojam par to, ko nevajadzētu...
Gurķu laika brīnumdzēriens notievēšanai. Iedarbīga recepteOrganismu, kā uzskata ievērojama daļa uzturas speciālistu, nevajag mocīt ar diētām, bet laiku pa laikam iziet kādu attīrīšanās un atslodzes kūrīti.
Kā izveidot gudru un modernu manikīru pēc fenšui principiemĶīniešu zinātne un māksla fenšui māca, kā sasniegt harmoniju dažādās dzīves jomās caur priekšmetiem, kas ir mums apkārt. Ja tev patīk fenšui, tu noteikti priecāsies dzirdēt, ka tā principus izmanto pat manikīrā. Pateicoties tam, tu ne tikai pilnveidosi savu dzīvi, bet būsi arī moderna.
Kas darāms dārzā no 29. augusta līdz 4.septembrim?29.–30. augusts. Lapu dienas. Stāda rabarberus, sēj kressalātus, skābenes, bet plēves siltumnīcās – dilles un rukolu.
Nekrīti savā vai partnera slazdā: 7 lietas, ko neupurēt attiecību dēļ (1)Intereses un sapņi Gandrīz visi veiksmīgie un daudz sasniegušie cilvēki teiks, ka viņu veiksme nenāca tāpat vien, bet tika ieguldīts smags darbs
FOTO: Jauns tīmekļa mīlulis – burvīgs Bengālijas runcis TorsSkaistais Bengālijas kaķis Tors iekarojis internetu ar vienu ķepas vēzienu, un nav arī nekāds brīnums, jo viņš nudien ir īsts skaistulis: zaļās acis izstaro neparastu magnētismu, katra kustība ir elegances un grācijas paraugs.
Auto
Kā Eiropa brauks nākotnē? (1)Ar minimālu piesārņojumu, iespējams – bez pilota
Kamīns lauku mājai. Kādu apdari veidot?Kamīns lauku mājā vai vasarnīcā tomēr ir nedaudz citāds nekā pilsētas mājoklī – tam vienlaikus jābūt gan vienkāršam, gan omulīgam, bet ne greznam.

Makšķernieku stūrītis

Breksits 2,800kg,Bārtas upe.
64
Liepājas ezers.12kg.115cm.(uz dzīvo ēsmu)
82
Skaistā Latvijas daba.Upe.
312
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1305
Taurage, Aldis. Bija labi!
851

Mednieku galerijas

Kā riestā pievilināt stirnāzi?
54
Nomedīts pie Smārdes. Savam vecumam pārdroši un neapdomīgi uzvedās....
132
Ruksis auzās. Bez medību suņa grūti iztikt, kad pēc šāviena ruksis jāatrod.
106
Klibs āzītis. Bet labs medījums...
112
Āfrikas cūku mēris. Latvijas medniecības beigas? Pārtikas un veterinārā dienesta ekspertu komentāri.
90

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+