Mobilā versija
0.0°C
Nanija, Ilgmārs
Ceturtdiena, 30. marts, 2017
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Www.RezervesDALAS24.lv
Ziedotāju saraksts kā materiāls par latviešu likteņgaitām. Saruna ar Vili Vītolu un Valdu Auziņu (16)Likteņdārzs, kas nu jau vairākus gadus top Koknesē, ir iecerēts kā dāvana Latvijas simtgadei. Šonedēļ "LA" un "Kokneses fonds" izsludinās kopīgu akciju Likteņdārza atbalstam – visus akcijas laikā – no 24. marta līdz 7. aprīlim – uz bruģakmeņiem reģistrētos vārdus publicēsim avīzē.
Čomisms, šarms un dinamīts. Testējam mēra kandidātus (58)"Latvijas Avīze" sāk vērtēt partiju pieteiktos līderus Rīgas domes vēlēšanām. Kādu atzīmi viņi pelnījuši par pirmo uznācienu?
Māris Antonevičs: Var pienākt brīdis, kad kādam ievajadzēsies "ātru karu" (33)Nemieri Baltkrievijā un nemieri Krievijā – var pienākt brīdis, kad kādam ievajadzēsies "ātru karu"
Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Īsā programma

Latvijas Reģionu apvienības un partijas “Latvijas attīstībai” (LRA/LA) kopīgā saraksta Rīgas mēra amata kandidāts Mārtiņš Bondars publiskā paziņojumā aicinājis rīdziniekus apvienoties, lai pašvaldību vēlēšanās gāztu Nilu Ušakovu (“Saskaņa”) no Rīgas priekšsēdētāja amata.

Ir izveidota interneta vietne “www.gazamnilu.lv”, kur var paust savu attieksmi pret Ušakova un viņa vadītās domes darbu. Tāpat ir izveidota īpaša mirkļbirka “#gazamnilu”.

Jāpiebilst, ka daudziem politiķiem, kas grasās startēt uz Rīgas domi, gandrīz vai nav citas programmas, savu ierosinājumu pašvaldības darbā, kā vien sauklis, ka jāatņem vara Ušakovam.

Pašvaldību vēlēšanas notiks 3. jūnijā.

Vai piedalīsieties pašvaldību vēlēšanās?
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (11)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Izdevumi
Personīgi par "vienīgo Latvijas francūzieti": iznākusi Maijai Silmalei veltīta grāmataTrešdien, 29. martā, Rīgas Jūgendstila centrā sirsnīgā gaisotnē tika atvērta Leldes Stumbres grāmata “Maija, Cher Ami”, kas veltīta tulkotājai, tā saucamās franču
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Intervijas un apraksti
Viedokļi un komentāri
Video, foto
Atsakoties strādāt virsstundas, problēmas radīsies pacientiem un slimnīcu vadībaiAtsakoties strādāt neapmaksātās virsstundas, slimnīcām var rasties problēmas ar kadriem, bet pacientiem – ar pieejamību ārstēšanai.
Izturīgākās lauka tomātu šķirnes iesaka dārzkopības kluba biedre Austra ZaļumaKuras ir piemērotākās tomātu šķirnes audzēšanai atklātā laukā? BRIGITA SKUDRA
Zelts katrā mājā. Rotājumus ar zelta foliju var veidot arī pats!Pasaules populārākais dārgmetāls ir zelts, kura ķīmiskais zelta simbols AU (Aurum), latīniski nozīmējot “mirdzošā rīta ausma”. Zeltu lieto ne tikai dārglietu izgatavošanai...
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga 0.0
Alūksne -4.3
Daugavpils -5.6
Saldus -3.0
Liepāja -0.6
Jelgava -0.8
Ventspils +1.8
Limbaži -1
Madona -3.6
Rēzekne -4.1
Četras zodiaka zīmes, kurās dzimušie var nekad neapprecētiesSaistības – greznība! Būt par vīru vai sievu – tas nav domāts visiem.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+