Mobilā versija
+23.1°C
Ludvigs, Ludis, Ivonna, Patrīcija, Patriks
Ceturtdiena, 25. augusts, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Kā attiecībās no jauna rast vietu spontānam seksamKad runājam par seksu, tad iedomājamies vai nu karstu jo karstu kaisli, norautas drēbes, vaidus, izstumdītadmēbeles un ātru, aizraujošu orgasmu vai otrādi...
VIDEO: Kā izskatās auto pēc sadursmes ar alni?Ne tikai pilsētas aug lielākas, bet arī zvēri aizvien biežāk ieklīst apdzīvotās teritorijās. Diez vai Jūrmalas šoseju varētu saukt par to vietu,
Zilupes mēru no amata var atbrīvot ar tiesas spriedumu (1)Par valsts valodas nezināšanu nepieciešamajā apmērā Zilupes novada mēru no amata var atbrīvot ar tiesas spriedumu, skaidroja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) pārstāvis Oskars Vizbulis.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +23.1
Alūksne +20.5
Daugavpils +22.4
Saldus +22.4
Liepāja +20.3
Jelgava +23.7
Ventspils +19.7
Limbaži +20
Madona +21.6
Rēzekne +20.4
Zilais karogs rada burātāju uzticībuLiepājas osta – pieczvaigžņu kvalitāte jahtu apkalpošanā
Ilze Kuzmina: Ušakova bailes (4)Rīgas mērs savu vainu skolu tīkla nesakārtošanā noveļ uz izglītības ministru
Spridzāni - dzimta, kas lepojas ar 1055 zariem (11)Latvijā izplatīta kļuvusi savas dzimtas izpēte un dzimtas salidojumi
Organizējam, nevis čučam. Grasmaņu dzimtas 63 pārstāvji pulcējas Čuču mājāsPaldies visiem, kas mums uzticējuši stāstu par savas dzimtas saietu, teic "Latvijas Avīze" un sāk jauno rubriku "Dzimtu salidojums".
Ar dzimtas karogu. Īpašā rubrika par kuplām dzimtāmPrieks par daudzajām saņemtajām vēstulēm, kurās rakstīts par dzimtu salidojumiem! "Latvijas Avīze" tās publicēs gan savās lappusēs, gan portāla "LA.lv" īpaši izveidotajā sadaļā "Dzimtu salidojums".
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Lūdzupožalusta!

Dažādu attieksmi sabiedrībā radījis ASV vēstniecības Latvijā lēmums sociālajos tīklos izmantot arī krievu valodu. Secinot, ka vairāk nekā trešā daļa Latvijas iedzīvotāju lietojot krievu valodu, vēstniecība izlēmusi ievietot informāciju arī krieviski. ASV vēstniecības pieeju daudzi kritizē, atgādinot, ka Latvijā valsts valoda ir viena – latviešu. Vienlaikus citi komentētāji vērš uzmanību, ka paši latvieši nav konsekventi un saziņā ar vietējiem iedzīvotājiem izvēlas runāt krieviski, nevis palīdz viņiem mācīties valsts valodu.

Lasītāju aptauja
Divdesmit pieci gadi (7)Jau 25 gadi noieti, kopš Augstākās Padomes priekšsēdētāja Anatolija Gorbunova vadībā tika pieņemts konstitucionālais likums "Par Latvijas Republikas valstisko statusu".
Kā jūs rīkotos, ja Latvijā notiktu militāra agresija?
Par spīti laikapstākļiem graudu kopraža būs laba, prognozē LLKC (2)Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) speciālistu veiktā oficiālā ražas prognozēšana liecina – graudiem lielākoties ir vairs tikai lopbarības kvalitāte. Neraugoties uz to, kopraža solās būt salīdzinoši laba – 2629,4 miljoni tonnu.
Šogad Rīgā darījumu ar dzīvokļiem mazāk, taču tie dārgāki2016.gada otrajā ceturksnī kopējā darījumu summa ar Rīgas centra dzīvokļiem pieauga par 30%.
LG mirušo akcionāru mantinieki nav nokārtojuši tiesības uz 380 000 eiro vērtām akcijāmAS "Latvijas Gāze" akcionāru sarakstā ir konstatētas 355 mirušas personas, kuru kopējā mantojamā atstāto akciju tirgus vērtība un uzkrāto dividenžu vērtība pārsniedz 380 000 eiro.
Pasaulē
Izdevumi
Deviņas skaistuma problēmas, kuras tavs vīrietis nepamanīsMēs visas vēlamies izskatīties labi un patikt sev un savam vīrietim, taču dažkārt pārdzīvojam par to, ko nevajadzētu...
Gurķu laika brīnumdzēriens notievēšanai. Iedarbīga recepteOrganismu, kā uzskata ievērojama daļa uzturas speciālistu, nevajag mocīt ar diētām, bet laiku pa laikam iziet kādu attīrīšanās un atslodzes kūrīti.
Kā izveidot gudru un modernu manikīru pēc fenšui principiemĶīniešu zinātne un māksla fenšui māca, kā sasniegt harmoniju dažādās dzīves jomās caur priekšmetiem, kas ir mums apkārt. Ja tev patīk fenšui, tu noteikti priecāsies dzirdēt, ka tā principus izmanto pat manikīrā. Pateicoties tam, tu ne tikai pilnveidosi savu dzīvi, bet būsi arī moderna.
Praktiskie latvieši viesojas Kurzemes dārzosPašā vasaras pilnziedā žurnāla “Praktiskais Latvietis” abonentu konkursa uzvarētāji kopā ar redakcijas pārstāvjiem devās braucienā uz Talsu puses skaistākajiem dārziem. Dalībnieki gan labi izklaidējās, gan guva vērtīgu pieredzi, mēs, žurnāla veidotāji, labāk izpratām, ko vēlas zināt mūsu lasītāji.
Tas ir ārprāts, tās ir šausmas! Izmesto kaķu tūkstoši nav izglābjami, atzīst patversmē (24)Tie kaķēnu tūkstoši, kas kopš pavasara un vēl līdz vēlam rudenim šogad tiek un tiks izmesti, dzimst ielu kaķenēm visā Latvijā un tie tūkstoši, kuriem šobrīd tiek meklētas mājas, patiesībā nemaz nav izglābjami. Latvijā nav tik daudz cilvēku, lai visus liekos iekārtotu.
Auto
Talsos pārbaudīts 201 auto (1)Sestdien, 13. augustā, Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Talsu tehniskās apskates stacijā pasākumā "Tehniskās apskates nakts" bezmaksas diagnostika tika veikta 201 automašīnai.
Kamīns lauku mājai. Kādu apdari veidot?Kamīns lauku mājā vai vasarnīcā tomēr ir nedaudz citāds nekā pilsētas mājoklī – tam vienlaikus jābūt gan vienkāršam, gan omulīgam, bet ne greznam.

Makšķernieku stūrītis

Breksits 2,800kg,Bārtas upe.
50
Liepājas ezers.12kg.115cm.(uz dzīvo ēsmu)
72
Skaistā Latvijas daba.Upe.
303
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1298
Taurage, Aldis. Bija labi!
844

Mednieku galerijas

Kā riestā pievilināt stirnāzi?
46
Nomedīts pie Smārdes. Savam vecumam pārdroši un neapdomīgi uzvedās....
124
Ruksis auzās. Bez medību suņa grūti iztikt, kad pēc šāviena ruksis jāatrod.
102
Klibs āzītis. Bet labs medījums...
105
Āfrikas cūku mēris. Latvijas medniecības beigas? Pārtikas un veterinārā dienesta ekspertu komentāri.
90

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+