+3.0°C
Dagnis, Dagne
Trešdiena, 1. aprīlis, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Eiropas Padome kritizē Kijevu (2)Kijeva nav pienācīgi izmeklējusi pērn notikušo protestētāju apšaušanu Maidanā, kur dzīvību zaudēja daudzi desmiti cilvēku, paziņojusi Eiropas Padome.
Galdauts svētkiemKas jāņem vērā, iegādājoties galdautu un salvetes? Kad nepieciešami abi, bet kad var iztikt tikai ar salvetēm? Un kā radīt īpašu svētku sajūtu?
"Saskaņa" rosina atklāt "VDK maisu" saturu"Saskaņas" Saeimas frakcija ir izstrādājusi likumprojektu, kas paredz atklāt Valsts Drošības komitejas (VDK) "maisu" saturu, aģentūru BNS informēja partijā.
Brīvdabas muzeja Lieldienās krāsainas būs ne tikai olas, bet arī karotesPirmajās un Otrajās Lieldienās, svētdien 5. aprīlī un pirmdien 6. aprīlī, Brīvdabas muzejs aicina uz ikgadējām svinībām visai ģimenei ar folkloras kopu priekšnesumiem, rotaļām, olu kaujām, radošajām darbnīcām, amatnieku tirdziņu un citām izdarībām.
Rīga +3.0
Alūksne +1.3
Daugavpils +2.1
Saldus +1.2
Liepāja +2.1
Jelgava +2
Ventspils +3.1
Limbaži +2
Madona +2.0
Rēzekne +2.4
Egils Līcītis: Skapis jeb Kur valsts intereses pāri partijiskām Gribu kliedēt kādus maldus. Cilvēkiem ir zema kredibilitāte pret Koalīcijas sadarbības padomi.

Aktuāls jautājums

Vai Latvijā izdosies celt vidējo mūža ilgumu līdz 90 gadiem? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Dzejnieka veltījums prezidentam

Normunds Beļskis, dzejnieks, 4. maija Deklarācijas kluba biedrs uzrakstījis garu, dzejisku atklāto vēstuli Latvijas Valsts prezidentam Andrim Bērziņam, mudinot viņu “kandidēt vēl vienam prezidenta laikam”. Savu vēstuli Beļskis sāk ar ainavisku sava rīta aprakstu un turpina šādā garā: “Ieleju vēl saujā mazliet sulas, ko acis izskalot, un tad jau esmu možs, kā tas strazds, kas nevar rimties ābeles galotnē, izdziedot savu rītu. [..] Atnācis vēl viens Purvīša pavasaris, un saule austot iezīmē Latvijas lauku ainavu neatkārtojamos vaibstus. Negribas ne mirkli novērst acis un domas no šīs mūsu zemes burvības. Mierīgums, gudra lēnprātība, zemniecisks spēks un pamatīgums man vienmēr šķitis latviešu tautai piedienīgs. Arī sarunās un strīdos. Tāpat kā gudrība – visu kārtīgi pirms darāmā darba nomērīt [..],” u.t.jpr. Beigās Andrim Bērziņam novēlēts: “Lai Tavs lēmums balstīts sirdsapziņā un atbildībā par Latviju!”

Vai ticat, ka VDK izpētes komisijas darbs vainagosies ar čekistu sarakstu publiskošanu?
VISC: Ikvieni Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki ir īpašiIkvieni Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki ir īpaši, trešdien intervijā Latvijas Radio teica Valsts izglītības satura centra (VISC) vadītaja pienākumu izpildītāja Agra Bērziņa.
Viedoklis
5 padomi mājokļa sapošanai pavasarimPēc garajiem ziemas mēnešiem, pavasaris ir visgaidītākais gadalaiks. Tas ir brīdis, kad dot svaigu startu sev un jaunajai sezonai. Likumsakarīgi, ka viens no pirmajiem soļiem ir mājokļa uzkopšana.
LVM stādu eksperte: pavasara dārza darbi ir jāsāk ar košumkrūmu un augļu koku sakopšanuPavasaris ir viens no aktīvākajiem gadalaikiem piemājas dārzu īpašniekiem. Daudzi jau tagad rosās mazdārziņos, veicot augļu koku stādīšanu, zaru apgriešanu un izvēloties jaunus ziedu stādus krāšņām puķu dobēm.
Vai siltumnīcā vajag kaļķot augsni?Vai siltumnīcā vajag kaļķot augsni ar dārza kaļķi un dolomītmiltiem un cik ilgu laiku pirms tomātu stādīšanas?
Ja gribas ātrāk satikt pavasari, izplaucē zarus!Sandra Ruska, žurnāla “Praktiskais Latvietis” galvenā redaktore
Ko iesākt, ja atšķiras vēlmes pēc tuvības? Atbild seksopatoloģe (4)"Mēs ar draugu dzīvojam kopā pusotru gadu, bet sekss mums ir ļoti reti (jau no paša attiecību sākuma), proti, labi ja vienu reizi nedēļā. Es esmu diezgan aktīva un brīva savos uzskatos, tāpēc negaidu kad viņš pirmais uzsāks priekšspēli - to daru pati, bet daudzkārt esmu saņēmusi atteikumu, pamatotu ar to, ka vīrietis ir noguris, pārēdies utt. Attiecības mums ir labas, viņš mani mīļo, skūpsta, naktī guļam apskāvušies – it kā viss ir labi.
Briljantzaļās skaistules – Cayuga pīlesMājputni man parasti neizraisa īpašas emocijas, bet, kad interneta vietnē www.draugiem.lv dzīvnieku audzētavas "Westa-M" (atrodas Ķekavas pagasta Baložos) saimnieces Antras bilžu albumā ieraudzīju Cayuga šķirnes pīles, jāatzīst, mana sirds tiešām sāka pukstēt straujāk.
Cik vērta ir paku sula? Vai tiešām tā zaudējusi visu augļa vērtīgumu?Kāda sieviete viesībās lielīja savu vīru, jo viņš beidzot sācis dzīvot veselīgi – dzer sulu. Uzzinot, ka tā ir sula no tetrapakas, klātesošie sāka protestēt – tas nu gan nav nekas veselīgs!
Inga Zārde: Par "Germanwings" traģēdiju, depresiju un aizspriedumiem (10)Iereibušu cilvēku mēs pamanām un atpazīstam uzreiz. Cilvēku, kurš ilgstoši nav izgulējies un iekšēji jūtas iztukšots, nevērtīgs, nospiests, noguris un bezcerīgs, ne vienmēr. Depresija ārēji var būt pat "smaidīga un darbīga".
Reklāma
Latvija – "džipu" zeme?Ženēvas izstādes sakarā rakstījām par vairākiem jaunumiem populārajā "apvidus auto" kategorijā. Šodien stāstām par vēl vienu – "Suzuki Vitara" prezentāciju. Kas notiek? Epidēmija, sērga? Lielummānija? Izšķērdība?
Tapusi bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa mobilā aplikācijaValsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunim 116111 ir izveidota bezmaksas aplikācija lietošanai mobilajos tālruņos, kas no šīs nedēļas ir pieejama lejupielādei.
Kādas zivis, kad un kur drīkst makšķerēt? Padomi makšķerēšanas iesācējiem (6)Esmu pensionārs un gribu noķert kādu zivtiņu ēdienkartes papildināšanai, bet nezinu, kuras drīkst makšķerēt. Un ko darīt, ja noķeru nepareizo, aizliegto zivi?

Makšķernieku stūrītis

Zivis, ne tikai jāķer, bet arī jāielaiž...
10
110 cm garais Ventas skaistulis.
18
Fotografē Andrejs
16
Skaista trofeja - Ventas lasis. Foto - Aldis Savičs
260
noķer un atlaid. 7,840kg
202

Mednieku galerijas

Tukuma pusē nomedītā kuiļa trofeja. Garums 18 cm, platums 26mm, vajadzētu \'\'izvilkt\'\' uz bronzu...
10
Pārsteigums ziemā - lūša pēda vienā no medību iecirkņa nostūriem.
19
Klusā daba pie bebrārija. Šogad laika apstākļi tādi draņķīgi, vai arī bebri paēduši, bet pārsvarā liels klusums.
10
Āfrikas cūku mēra seja. Kopā ar PVD Burtnieku novadā 7.martā no meža izvedām 16 no sērgas kritušas mežacūkas. Reportāža būs žurnāla Medības aprīļa numurā.
7883
Mežakuilis(~5 gadi), pēc taksidermista apmeklējuma būs zināms garums un punktu skaits.
253
Pakāpies tornī, paveries tālu... Dievs Latviju ir radījis diezgan plakanu – augstu kalnu mums nav, taču paskatīties pāri mežu galotnēm gribas. Teju vienīgā iespēja šādas vēlmes īstenot ir kāpt skatu torņos.
Maksis Lazersons paredzēja Latvijas okupāciju (18)Latvijas Republikā starpkaru periodā vienu no lielākajām nacionālajām minoritātēm veidoja ebreji, kuri Latvijas teritorijā dzīvoja jau kopš 16. – 17. gadsimta.
Polijā atrasta Pirmā pasaules kara gūstekņu nometnePielietojot zemes reljefa lāzerskanēšanu no lidmašīnas, poļu arheologiem izdevies atrast vietu, kur Pirmā pasaules kara gados Pomerānijā atradās vācu Haiderodes (poļu variantā Čerskas) karagūstekņu nometne.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman