+4.4°C
Ivars, Ilgvars
Svētdiena, 1. marts, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Ņemcovs gatavojās publiskot pierādījumus par Krievijas piedalīšanos konfliktā Donbasā (12)Maskavas centrā piektdienas vakarā noslepkavotais Krievijas opozicionārs Boriss Ņemcovs gatavojās publiskot pierādījumus par Krievijas bruņoto spēku piedalīšanos konfliktā Donbasā, sestdien paziņoja Ukrainas
Brīnums nekurienes vidū. Ciemos neparastā dārzā Latgales nostūrī (2)Idejām jāļauj īstenoties – jo ātrāk, jo labāk, ir pārliecināta Irēna Koleda, kura novārtā pamestā Latgales nostūrī Kotleros izveidojusi savu karaļvalsti ar skaistu dārzu, vīna darītavu, degustāciju zāli.
Ceļu satiksmes negadījumos cietuši četri cilvēkiAizvadītajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos cietuši četri cilvēki, tostarp divi gājēji, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) pārstāvis Toms Sadovskis.
Latvijā pēdējos 14 gados reģistrētas 55 pasūtījuma slepkavības (1)Latvijā kopš 2001.gada reģistrētas 55 pasūtījuma slepkavības, liecina Valsts policijas apkopotā informācija. Vislielākais šāda veida noziegumu skaits reģistrēts 2001.gadā, kad notika desmit
Aptur bezbiļetnieku aplikācijas "zaķiem.lv" izplatīšanu "AppStore" (2)Kā pastāstīja "Rīgas satiksmes" pārstāvis Viktors Zaķis, 6.februārī uzņēmuma pārstāvji vērsušies Valsts policijā pret aplikācijas izstrādātājiem, skaidrojot, ka šie cilvēki "paši rīkojas nelikumīgi un tāpat aicina rīkoties arī citus".
Atbalsta ciešāku profesionālās izglītības sistēmas sasaisti ar darba tirguParedzēts, ka valsts un pašvaldības profesionālās vidējās izglītības iestādēs un tehnikumos izveido koleģiālu padomdevēju institūciju konventu, kura mērķis ir veicināt profesionālās izglītības iestādes attīstību atbilstoši darba tirgus prasībām.
Rīga +4.4
Alūksne +2.6
Daugavpils +3.2
Saldus +4.5
Liepāja +6.1
Jelgava +4.7
Ventspils +5.2
Limbaži +4
Madona +4
Rēzekne +2.5
Voldemārs Krustiņš: Ko ievēlēs – valsts vai hibrīdprezidentu? (30)Tas, kas notika 2012. gadā, bija valsts apvērsuma mēģinājums, un zināmās aprindās šis "scenārijs" nav aizmirsts

Aktuāls jautājums

Vai Latvijas Lauksaimniecības universitātes studenti gatavi pārmaiņām? Iesūti savu viedokli

Gata Šļūkas zīmējums
Sputniks

Jaunais Krievijas propagandas medijs “Sputnik” gatavojas izvērst darbību arī Latvijā un vervē žurnālistus, vēstīja LTV raidījums “De facto”. Latvijā medijs plāno atvērt interneta portālu divās valodās – krieviski un latviski. “Sputnik” plāni ir tālejoši – šogad medijam jāsāk darbs 34 pasaules valstīs 30 valodās. “Sputnik” ir daļa no Krievijas valsts informācijas aģentūras “Rossija segodņa”, kas izveidojās 2013. gada nogalē. Krievijas prezidenta administrācija tad nolēma, valsts līdzekļi jātērē nevis neitrālās informācijas ražošanai, bet valsts oficiālās pozīcijas aktīvākai tiražēšanai ārvalstīs.

Par ko liecina dzeršanas skandāli Saeimā?
Pērienu sāk ar apsi, beidz – ar pīlādzi. Ciemos "Pirtslietu darbnīcā" (1)Jau vairākus gadus Līgas un Aivara Griķu "Pirtslietu darbnīcā" top koka ķipīši, bļodas, vanniņas un kubli, tiek sietas pirtsslotas un vāktas zāles, bez kā pirtī nevar iztikt.
PVD: bērzu sulas tirgotājiem produkcija ir īpaši jāmarķē (2)Tuvojoties bērzu sulu tirdzniecības laikam, to ieguvējiem un pārdevējiem jārēķinās, ka produkciju nepieciešams atbilstoši marķēt, savukārt pircējiem pirms sulu iegādes ieteicams novērtēt,
Ja māja atrodas uz ārzemju saimnieka zemes (2)Vēlos nokārtot visu, kas saistīts ar īpašumiem. Māja atrodas uz ārzemju saimnieka zemes. Dabūjām adresi, aizsūtījām vēstuli, piedāvājām kompensāciju vai kā citādi šo jautājumu nokārtot, bet atbildi nesaņēmām. Kā rīkoties?
Bezsamaņā uz īsu brīdi: kāpēc tumšs gar acīm? (1)Nereti pirms tam jūtams vājums, kļūst tumšs gar acīm vai zvana ausīs, izsitas auksti sviedri, notirpst kājas vai rokas. Taču īslaicīgs samaņas zudums, it īpaši gados vecākam cilvēkam, var būt nopietnas slimības simptoms.
Pieteikšanās Pagalmu konkursam (1)Līdz 1. martam pagarināta pieteikšanās "Lielās talkas" Pagalmu konkursam, kurā daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji var pieteikt savu pagalmu labiekārtošanas projektu.
5 padomi citrona izmantošanai skaistumkopšanāCitrons ir unikāls auglis, kurā ir ļoti maz kaloriju, bet kas satur ļoti daudz vitamīnus – C, E, PP, B, kā arī minerālus – kalciju, magniju, cinku, dzelzi.Šo augli izmanto ne tikai ēdienu gatavošanā, dažādu saslimšanu ārstēšanā un mājsaimniecība, bet arī ārienes uzlabošanā.
Dārza karaļu - ķirbju - audzēšanaŠogad pirmo gadu mēģināšu audzēt milzu ķirbjus. Kuras šķirnes būtu piemērotākas iesācējam? I. SELGA
Aizkustinoši: 67 gadus laulībā nodzīvojis pāris nomirst ar pāris stundu intervālu, turot viens otra roku (11)Kāds kaliforniešu pensionāru pāris, kuri nodzīvojuši laulībā gandrīz septiņus desmitus gadu, pārsteiguši savu ģimeni un arī visu pasauli, dodoties mūžībā tikai ar dažu stundu starpību, turklāt joprojām turot viens otra roku.
Grib ieviest naudas sodu par suņu nereģistrēšanu (13)Valdības noteikumi paredz, ka suņu īpašniekiem līdz 2016.gada 1.jūlijam suns, kas līdz šim datumam būs sasniedzis sešu mēnešu vecumu, jāapzīmē un jāreģistrē vienotajā mājas (istabas) dzīvnieku datubāzē.
Reklāma
Ātrs un "drosmīgs"? Vai labāk tomēr dzīvs? (1)Situāciju uz ceļiem Latvijā šā gada sākumā patiešām var nodēvēt par nenormālu.
Stikla vates aritmētika. Kā aizvākt kaitīgo padomjlaika mantojumu?Vai Rīgā ir atkritumu apsaimniekotāji, kas būtu gatavi Babītes novadā no lopu kūts aizvākt stikla vati, kas tur glabājas kopš kolhozu laikiem?
Spoža gaisma uz pundurplanētas pārsteidz NASA zinātniekus (VIDEO) (2)NASA zinātniekus pārsteiguši spoži gaismas laukumi, kurus kosmiskā zonde "Dawn" atklājusi uz pundurplanētas Cereras.
Tornis kā alnis: Vecumnieku pusē uzbūvēts līdz šim neredzēts dzinējmedību tornītisOtra tāda tornīša Latvijā nav, saka galdnieks Agris Gipters un piebilst, ka vismaz abos mednieku žurnālos viņš tādu neesot uzgājis.

Makšķernieku stūrītis

noķer un atlaid. 7,840kg
93
rudens līdaka 2014g svars 7,840kg pieķērās uz 16gr spineks šūpiņu baltu!
403
noķer atlaid, pāgājušā gada rudens copīte, 2014, copēja daudz izmerā 50-55cm
27
zebrus līdaka 19,02.15 svars 2,540kg
34
Peipus. Līdz vaļējam ūdenim pārsimts metru
50

Mednieku galerijas

Mežakuilis(~5 gadi), pēc taksidermista apmeklējuma būs zināms garums un punktu skaits.
43
Dainis ar Tukuma pusē nomedītu mežakuili.
40
Ir tik jauki, ka arī Latvijas mednieku kolektīvi piekopj tradīciju īpaši godināt nomedītos dzīvniekus. Paldies Oskaram par bildi!
383
Medības ar alu suni ir viens no grūtākajiem medību veidiem. Ir jāsaprot tas, ko dara suns, ir jāparedz dzīvnieka uzvedība. Šajā medību veidā īpaši svarīga ir sadarbība starp medību suni un mednieku, jo pretējā gadījumā medījumu iegūt nebūs iespējams. Vairāk par to gatavosim materiālu žurnāla Medības marta numurā.
247
Agrāk zaķu medības bija lielā cieņā, mūsdienās tās piekopj reti kur. Skaistas ir zaķu medības \"katlā\", kas vēl pāris reižu gadā notiek Lietuvas dienvidos, ja vien ir piemēroti laika apstākļi - sals un sniegs.
303
Tradicionālajā Kalpaka ballē vāks līdzekļus Kritušo karavīru pieminekļa izveideiSestdien, 28. februārī, notiks tradicionālā pulkveža Oskara Kalpaka balle, kurā vāks ziedojumus Kritušo karavīru pieminekļa izveidei Ādažos.
"Islāma valsts" kaujinieki iznīcina senvēstures pieminekļus Irākā (VIDEO) (1)Džihādistu grupējuma "Islāma valsts" kaujinieki ar āmuriem ir iznīcinājuši nenovērtējamus senvēstures pieminekļus Irākas pilsētā Mosulā, liecina kaujinieku izplatīts videoieraksts.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman