Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Ceturtdiena, 26. maijs, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Žurnāls atklāj, kura ir bagātākā sieviete Latvijā (1)Par Latvijas bagātāko sievieti biznesa žurnāls "Kapitāls" atzinis olu un olu produktu ražotājas AS "Balticovo" netiešo līdzīpašnieci Tatjanu Poplavsku, kuras bagātība ir 30 miljoni eiro, aģentūru LETA informēja "Kapitāla" pārstāvis Raimonds Ločmelis.
Rīgā pieaug kritiskā stāvoklī esošu ēku skaits; Kučinskis sola meklēt risinājumu (1)Cilvēku dzīvību apdraudošu ēku skaits Rīgā pieaug katru dienu, intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" sacīja Rīgas pilsētas būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +13.1
Alūksne +13.6
Daugavpils +13.7
Saldus +10.8
Liepāja +9.9
Jelgava +12.7
Ventspils +10.3
Limbaži +14
Madona +13.4
Rēzekne +12.7
Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Man nav, kas jums reiz bija, bet ir, kas jums vairs nav!

“Latvijas Faktu” veiktā aptauja liecina, ka maijā populārākie politiskie spēki bija Zaļo un zemnieku savienība (19,9%) un “Saskaņa” (19,1%). Maijā pirmo reizi aptaujā bija iekļauta Artusa Kaimiņa jaundibinātā partija “Kam pieder valsts”, kas reitingā apsteidz “Vienotību”. Atbildot uz jautājumu, par kuru partiju balsotu Saeimas vēlēšanās, par Kaimiņa partiju gatavi balsot 6,1% pilsoņu. “Vienotības” reitings samazinās – maijā šo politisko spēku atbalstīja 4,1% respondentu, aprīlī – 3,7%, bet martā – 5,5%, liecina aptaujas dati.

Vai "Vienotībai" izdosies atgūt vēlētāju uzticību?
Būvēs ielu, stādīs kokusRīgas domes Satiksmes departaments grib izcirst 57 kokus skvērā daudzdzīvokļu māju pagalmos, lai izbūvētu Durbes ielu, kas savienos Jūrmalas gatvi ar Daugavgrīvas ielu.
Par elektrību pārmaksāts! Atbilde "LA" lasītājam"LA" lasītājs, rīdzinieks Jānis Ozoliņš jautā redakcijai, vai tiesa, ka Latvijā ir nepamatoti paaugstināti elektroenerģijas tarifi?
Neizdodas vienoties par ES kompensāciju cūkaudzētājiem ĀCM skartajās teritorijāsBiedrība "Zemnieku saeima" sola turpināt darbu, lai Latvijas cūku audzētāji saņemtu kompensāciju par Āfrkas cūku mēra radītajiem zaudējumiem,.
Izdevumi
"Esmu puisis no guļamrajona". Saruna ar režisoru Vladislavu NastavševuSestdien, 28. maijā, Latvijas Nacionālajā teātrī pirmizrādi piedzīvos Federiko Garsijas Lorkas luga "Asins kāzas" Vladislava Nastavševa režijā.
KOMENTĀRI, INTERVIJAS
VIDEO
Zaļo kokteiļu dzeršanas pieredze no asins donora un recepte KONKURSAMLasītājs iesūtījis sava kokteiļa un pieredzes aprakstu.
Vienkārši, bet nozīmīgi iesācēju jautājumi par pirtiIr lieliski, ja pirts iepazīta kopš bērna kājas, taču ne mazums ļaužu to piedzīvo tikai pieaugušā vecumā. Prieks, ja atrodas kāds, kurš gatavs parādīt un pamācīt. Pēc tam satiek citu pirtī gājēju, un, izrādās, tam ir atšķirīgs viedoklis. Tā krājas nezinīša jautājumi. Kā tad būtu pareizi, kā labāk, kāpēc tieši tā?
Adām plecu lakatu tulpes formāNeatkarīgi no tā, vai tikai mācāties adīt vai jau esat īsta adāmadatu pavēlniece, šis elegantais mežģīņu raksts varētu jūs savaldzināt un rosināt uzadīt sev skaistu plecu lakatu.
Iedvesmojies! Leģendārās princeses Diānas ēšanas paradumi (2)Mūsdienās ir tik moderni ievērot dažādas diētas, lai nomestu lieko svaru un ne tikai, jo ēšana tomēr ietekmē visu organismu – no tās ir atkarīgs mūsu noskaņojums, ādas, nagu, matu stāvoklis, respektīvi, pareiza ēšana viennozīmīgi liek mums izskatīties daudz labāk – starojošām un laimīgām, kāda bija arī princese Diāna, bet kāds tad ir viņas skaistuma noslēpums?
Kā sadzīvot ar kaimiņu runčiem, ja mājās kastrēti kaķiDzīvoju Rīgā privātmājā. Man ir pieci kaķi, visi kastrēti. Toties no kaimiņu mājas ciemos nāk nekastrētie runči, kas iezīmē visas malas tā, ka pagalms smird. Vai drīkstu, nebrīdinot kaimiņus, viņu kaķus noķert savā pagalmā un aizvest izkastrēt? MĀRĪTE PIERĪGĀ
Reklāma
Smaržas vīriešiem: Ko tās atklāj par viņa personību? (2)Ne tikai sievietēm vien ir svarīgi, kā viņas smaržo. Varbūt ne gluži katram vīrietim skapītī stāvēs trīs vai četras dažādas smaržu pudelītes, tomēr vismaz vienas smaržas, kas kļuvušas par stiprā dzimuma iemīļotajām smaržām, visbiežāk plauktiņā būs sastopamas gan.

Makšķernieku stūrītis

Skaistā Latvijas daba.Upe.
210
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1101
Taurage, Aldis. Bija labi!
711
Taurage, Andis un Vladimirs
558
Taurage, Andis
447

Mednieku galerijas

Šīs ir rukšu medības
60
Rukšu medībās
47
Draudzenes mielojas. Žurnāls Medības testē Ieskaties.lv Doerr Snapshot meža kameru un medniekbode.lv kārumus.
85
Bebru medī sezona vēl aktīva līdz 15.aprīlim.
169
Vīri dzen, dāmas medī. Skaists video par medībām Latvijā.
108
480 kilometri kājām. Atklājot Eiropas brīvības ceļu (2)Lai labāk saprastu Katalonijā notiekošo, uzklausītu un saprastu pašus kataloņus, Otto Ozols nolēma izdarīt to, ko neviens līdz šim nebija izdarījis, – kājām noiet Katalonijas ceļu: visus 480 kilometrus no dienvidu robežas līdz pat ziemeļiem.
Pavasarī - uz Zemgali pēc ceriņu smaržas un īpašas alus garšasTurpinot ceļot pa Latvijas novadiem, kārta pienākusi par valsts maizes klēti dēvētajai Zemgalei, kas atbilstoši reģionu reformai nu jau izpletusies līdz pat Jēkabpilij.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+