Mobilā versija
+2.7°C
Aldona, Česlavs
Pirmdiena, 8. februāris, 2016
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Uzšuj mīkstas, ērtas čības! (2)Kad ārā snieg un puteņo, ir īstais laiks ķerties pie kāda rokdarba. Un kāpēc gan nepagatavot siltas čības sev un bērniem?
IeM: Abas patvēruma meklētāju ģimenes grib rast mieru + VIDEO (12)Abas Latvijā ieradušās patvēruma meklētāju ģimenes no Sīrijas un Eritrejas gribēja rast mieru, Iekšlietu ministrijas (IeM) preses brīfingā 6.februārī pauda Valsts robežsardzes
Kalvītis topošās valdības ministrus salīdzina ar nodzītiem zirgiem (9)Ministru prezidenta amata kandidāta Māra Kučinska (ZZS) veidotās valdības ministri ir kā nodzīti zirgi, kurus vajadzēja nomainīt, aģentūrai LETA sacīja ekspremjers, AS
Pērn Lielbritānijā adoptēti pieci Latvijas valstspiederīgo bērniPagājušajā gadā Lielbritānijā adoptēti pieci Latvijas valstspiederīgo bērni, aģentūrai LETA apliecināja Ārlietu ministrijā. Savukārt 2014.gadā Lielbritānijā tika adoptēti divi Latvijas valstspiederīgo bērni,
Rīgas domes darbinieki pērn devušies 51 vizītē uz NVS valstīm un Ķīnu (2)Dažāda ranga Rīgas domes darbinieki pagājušajā gadā kopumā devušies 51 vizītē uz Krieviju, citām Neatkarīgo Valstu Sadraudzības (NVS) dalībvalstīm un Ķīnu. Šādu
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +2.7
Alūksne +0.2
Daugavpils +2.0
Saldus +2.5
Liepāja +5.0
Jelgava +2.6
Ventspils +4.9
Limbaži +2
Madona +1.2
Rēzekne +1.3
Māris Antonevičs: Daugavpils, BBC un Krievijas vēstnieka uzsaukums (6)Izpratne, ka galvenais "sabiedriskais labums" ir nauda, – bīstama valsts drošībai
Lasītāju aptauja
Ērika Osa zīmējums
Ēriks Ošs. Ejiet un atvediet Laimes lāci!

Pēc atsevišķiem izglītības un zinātnes ministra amatam virzītā “Vienotības” pārstāvja Kārļa Šadurska izteiktajiem uzskatiem un iecerēm izglītības nozarē daļa sabiedrības viņam jau veltījuši kritiku. Viņš, piemēram, teicis, ka “izglītības sistēmas mērķis ir laimīgs cilvēks, [..] laimīgu skolēnu var izaudzināt un izglītot laimīgs pedagogs”. Tāpat Šadurskis sacījis, ka viņš neesot revolucionārs, jo “revolūcijas izglītībā ne pie kā laba nenoved”. Premjera amata kandidāts Māris Kučinskis vakar Latvijas Radio teicis, ka, klausoties publisko retoriku, viņu pārņēmušas bailes par Šadurska gatavību darbam, tāpēc vakar abi ilgi runājuši. Kučinskis tomēr esot guvis pārliecību, ka viņš spēs vadīt nozari.

Kā jūs balsotu jautājumā par Kučinska valdības apstiprināšanu?
Ārzemju īpašnieku skaits – nezināms. Atbilde "LA" lasītājaiCik Latvijā ir valstij piederošās zemes, cik pieder Latvijas pilsoņiem un cik ārzemniekiem?
Mediji – no drosmīgiem dobermaņiem par dīvāna mopšiem? Bēgļu krīze apēno ceturtās varas potenci (6)Par megaskandālu, medijiem un policijai noklusējot imigrantu seksuālos uzbrukumus pret vairākiem simtiem meiteņu un sieviešu Vācijā un Zviedrijā, nosauc žurnāliste Baiba Strautmane.
Lattelecom Telemetrija – gudrākai mājai, pilsētai un valstij "Kad investējām optiskā interneta attīstībā, daudzi neizprata investīciju nepieciešamību, jo domāja, ka 20 mbit/s interneta ātrums būs pietiekams vienmēr. Mūsu investīcijas bija solis ar skatu nākotnē. Tieši tāpat ir ar telemetriju."
Koncertā Jelgavā sastapsies Latvijas vadošie tautas deju ansambļiJelgavas kultūras namā 13. februārī koncerts "Mēs mīlam dejā", kurā tradicionāli uzstāsies Latvijas vadošie deju kolektīvi.
Pāvests Francisks tiksies ar patriarhu Kirilu (3)Šā gada 12. februārī Kubā paredzēta Katoļu baznīcas pāvesta Franciska un Krievijas Pareizticīgās baznīcas patriarha Kirila tikšanās, kas būs pirmā pāvesta un patriarha tikšanās kopš 11. gadsimta, kad kristietība sašķēlās Rietumu un Austrumu atzaros.
Locītavām – lokanu diagnostikuLocītavu problēmas ir pazīstamas vairākumam cilvēku - no tām cieš ne tikai vecākā gadagājuma ļaudis, bet nereti arī jaunieši. Iepazīstinām ar diagnostikas metodēm, kas palīdz konstatēt locītavu sāpju un slimību cēloņus. 
Uzšuj mīkstas, ērtas čības! (2)Kad ārā snieg un puteņo, ir īstais laiks ķerties pie kāda rokdarba. Un kāpēc gan nepagatavot siltas čības sev un bērniem?
Lūpas kā ogas - kā izvēlēties lūpu krāsu atbilstoši ādas tonim un to precīzi uzklātPar vienu no šī gada aktuālākajām modes tendencēm atzīta koša lūpu krāsa, tās toņkārtai variējot no maigi sārtas un aveņu krāsas līdz piesātinātiem plūmju un bordo toņiem.
Vienmēr tīrs un svaigs trauciņš mājdzīvniekamNodrošināt savu mājdzīvnieku ar tīru ūdeni un svaigu pārtiku ir katra kārtīga saimnieka pienākums. Tagad ir diezgan daudz trauku un ierīču, kas šo uzdevumu atvieglo.
Reklāma

Makšķernieku stūrītis

Skaistā Latvijas daba.Upe.
67
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
823
Taurage, Aldis. Bija labi!
513
Taurage, Andis un Vladimirs
381
Taurage, Andis
326

Mednieku galerijas

Monstrs kuilis no Raimo Jansona arhīva.
22
No Raimo Jansona bilžu kolekcijas.
203
No Raimo Jansona bilžu kolekcijas. 2015.gadā nomedīts stirnāzis.
102
No Raimo Jansona bilžu kolekcijas. Pagājušā gada guvums.
134
Tā paša pie Tukuma nomedītā kuiļa trofeja ~119,9 punkti (23cm garums,27mm platums)
164
Nerauj nost masku; ja nu tas ir uzpurnis? Jociņus piedāvā "Mājas Viesis"Nevajag cilvēkam raut nost masku, ja nu tas ir uzpurnis...
Laipni lūgti spoku pilsētās! Saistošākie apskates maršruti Latvijā un pasaulēArī pamestām pilsētām vai ciematiem netrūkst apmeklētāju
Kičīgas svētbildes smirdīgā pilsētvidē. Jura Lorenca vēstules no Indijas (1)Attēlotās lietas - dzidrais, svaigais gaiss, čalojošais, skaidrais strauts, ziedošais dārzs - ir ikona, savdabīgi simboli, kas modernās Indijas lielpilsētās ir nesasniedzams luksuss.
Dod man pacietību TŪLĪT! Lūgšanas katras horoskopa zīmes īpašajā stilā (3)AUNS: "Mīļais Dievs! Dod man PACIETĪBU, un es to gribu NEKAVĒJOTIES!"

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+