Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Biruta, Mairita, Bernedīne
Trešdiena, 1. jūnijs, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Insulta dēļ atvaļinātais ūdenslīdējs uzsāk tiesu pret NBS (9)Timofejevs vēlas panākt, lai atceltu lēmumu, ka viņa gūtie veselības traucējumi nav saistāmi ar dienesta pildīšanu
RD: Nacionālā mākslas muzeja skurstenis sabojāts tīšuprāt (1)Departamenta pārstāve Baiba Gailīte norādīja, ka skursteņa nodrupšana nav defekts, bet kādas personas negodprātīga rīcība.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +21.0
Alūksne +14.6
Daugavpils +12.6
Saldus +16.1
Liepāja +18.7
Jelgava +17.3
Ventspils +18.0
Limbaži +19
Madona +15.3
Rēzekne +16
Gunārs Nāgels: Patrioti vai idioti? (11)„Ziniet, es pilnībā saprotu katru aizbraukušo latvieti, jo šeit dzīvot var tikai īsti patrioti, idioti un tie, kuriem vienkārši nav citas izejas. Mūsu valsts vīri un sievas nedomā par mūsu tautiešiem, nedomā par viņu vajadzībām un ģimenēm“. Ar šādu deklarāciju nesen nāca klajā Latvijā populāra personība.
Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Guli, guli mierīgi! Mēs neņemsim vairāk kā parasti!

Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola vakar LTV raidījumā “Rīta panorāma” teica: “Mēs esam apsolījuši, ka uzņēmēji varēs gulēt mierīgi, jo nākamajā gadā lielo nodokļu izmaiņu nebūs. Stabilitāte ir ārkārtīgi svarīga uzņēmējdarbības videi.”

Kā vērtējat VID ģenerāldirektores lēmumu atkāpties no amata?
Izdevīgs maiņas darījums – "LA" pret "Spiegel" (1)Jelgavniece Anna Veidemane "Latvijas Avīzi" abonē jau sen. Kad izlasījusi pati, iedod laikrakstu kaimiņienei – frau Ženijai (Ženijas kundzei), kura pārcēlusies no Vācijas uz Jelgavu pavadīt mūža nogali.
Par elektrību pārmaksāts! Atbilde "LA" lasītājam (20)"LA" lasītājs, rīdzinieks Jānis Ozoliņš jautā redakcijai, vai tiesa, ka Latvijā ir nepamatoti paaugstināti elektroenerģijas tarifi?
Vietējā kafija ar kaņepēm un vecmāmiņas dārza smaržu top Viesītes novada ElkšņosViesītes novada Elkšņu pagasta uzņēmēja Jolanta Kovnacka, SIA "RA-5" īpašniece, tirgū laidusi jaunu produktu no vietējām izejvielām – kafiju ar kaņepēm.
Izdevumi
Arhitektu savienības prezidente: Pašvaldību konkursos aina diezgan šausmīgaViena no pirmajām emocionālajām reakcijām pēc "Latvijas Arhitektūras gada balvas 2016" (LAGB) rezultātu paziņošanas, Lielo balvu piešķirot Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) rekonstrukcijai, kuras autori ir jaunie lietuviešu arhitekti no biroja "Processoffice", bija: "Balvu saņēmuši lietuvieši! Tas skan tik labi! Ak, mēs lūzerīši!"
Britu diplomāts: Teroristiem ir ačgārna izpratne par islāmu (2)Apvienotās Karalistes vēstnieka pienākumu izpildītājs Latvijā Tims Kolijs “LA” uzsver, ka nepieciešams vērsties pret teroristiskās organizācijas “Islāma valsts” (ISIS/Daesh) propagandu un kā atslēgu cīņai ar teroristiem viņš min Eiropas musulmaņu kopienas.
KOMENTĀRI, INTERVIJAS
VIDEO
Labākie skūšanās ieteikumi (1)Daudziem vīriešiem skūšanās ik rītu ir pati par sevi saprotama, taču ne vienmēr tiek piedomāts, vai tas tiek darīts pareizi un vai šīs procedūras laikā, nonākot saskarē ar asmeņiem, netiek traumēta āda. Jautājums par piemērotāko skūšanās veidu un ādas kopšanu pēc tās joprojām ir atklāts.
Kad un kā vākt pirmos vasaras ārstnieciskos augusGribētu uzzināt, kurus ārstniecības augus tagad var vākt un kā tos lieto dažādu slimību profilaksē un ārstēšanā. LILITA KALNIŅA MADONAS NOVADĀ
Kā "Teiksmas" meitenes pašas vainadziņus darināja. Pamēģini arī tu!Tautasdziesmas skandēdamas, TDA "Teiksma" dejotājas ansambļa 70. jubilejas priekšvakarā pašas šuj pērļu vainadziņus un, aicinot ikvienu meiteni darināt skaistu kroni, ar ko rotāties un lepoties, dalās arī praktiskos padomos.
7 dzērieni, kas palīdz notievēt (1)Lai tievēšanas pūliņi vainagotos ar panākumiem, diētai un vingrinājumiem būtu jāpievieno arī dzērieni, pateicoties kuriem  svars sāks samazināties vienā acu mirklī un liekais svars no punča pazudīs uz visiem laikiem.
Kas darāms dārzā no 30. maija līdz 6. jūnijam?30. maijs. Ziedu diena pāriet lapu dienā. Rīta pusē apkopj puķes.
Kucēna ēdienkarte - atbilstoša vecumamKo dot ēst, un kādas proporcijas jāievēro, samērojot ķermeņa svaru un barības daudzumu divus mēnešus vecai sanbernāra kucītei? EVA RĪGĀ
Reklāma
Smaržas vīriešiem: Ko tās atklāj par viņa personību? (2)Ne tikai sievietēm vien ir svarīgi, kā viņas smaržo. Varbūt ne gluži katram vīrietim skapītī stāvēs trīs vai četras dažādas smaržu pudelītes, tomēr vismaz vienas smaržas, kas kļuvušas par stiprā dzimuma iemīļotajām smaržām, visbiežāk plauktiņā būs sastopamas gan.
Mūsdienīgi logiLoga siltumizolāciju nosaka gan stiklu pakete, gan profils

Makšķernieku stūrītis

Skaistā Latvijas daba.Upe.
213
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1110
Taurage, Aldis. Bija labi!
721
Taurage, Andis un Vladimirs
566
Taurage, Andis
456

Mednieku galerijas

Šīs ir rukšu medības
78
Rukšu medībās
60
Draudzenes mielojas. Žurnāls Medības testē Ieskaties.lv Doerr Snapshot meža kameru un medniekbode.lv kārumus.
102
Bebru medī sezona vēl aktīva līdz 15.aprīlim.
186
Vīri dzen, dāmas medī. Skaists video par medībām Latvijā.
119

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+