Brīdinājums +0.8°C
Zeltīte, Andis
Piektdiena, 21. novembris, 2014
Fotostāsts
Krievija un Pakistāna vienojas par militāro sadarbībuKrievija un Pakistāna parakstījušas pirmo divpusējo militārās sadarbības līgumu abu valstu attiecību vēsturē, informē laikraksta “The Moscow Times” interneta vietne. Līgums tika
Tuvākajās dienās sniegs nokusīs, nākamnedēļ gaidāms slapjdraņķisTuvākajā laikā par ziemas iestāšanos vēl nevarot runāt, ziemai raksturīgs laiks vēl aptuveni nedēļu saglabāsies tikai austrumu rajonos, citur gaidāms atkusnis un slapjdraņķis.
Ar sabiedrības ziedojumiem palīdzēts 199 Zolitūdes nelaimē cietušajiem"Ziedot.lv" atkārtoti pateicas visiem ziedotājiem, kas šajā nelaimē nepalika vienaldzīgi un palīdzēja. "Tikai kopā mēs varam būt spēcīgi," piebilst "ziedot.lv".
Gerhards Rīgas brīvostas valdē virzīs Baibu BrokuPatlaban Ekonomikas ministriju pārstāv Rolands Arturs Bebris.
Mirušo piemiņas dienā Rīgā norīkos sabiedriskā transporta papildu reisus"Rīgas satiksme" Mirušo piemiņas dienā, 23. novembrī, atsevišķos galvaspilsētas sabiedriskā transporta maršrutos organizēs papildu reisus.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Seiles ārštata padomnieks augstākās izglītības jautājumos būs Vjačeslavs KaščejevsPar izglītības ministres Mārītes Seiles ārštata padomnieku augstākās izglītības jautājumos piekritis būt Latvijas Universitātes asociētais profesors Vjačeslavs Kaščejevs
Rīga +0.8
Alūksne -0.8
Daugavpils +0
Saldus 0.0
Liepāja +1.8
Jelgava +0.3
Ventspils +0.8
Limbaži 0.0
Madona -0.2
Rēzekne 0.0

Aktuāls jautājums

Vairākām pašvaldībām jauni vadītāji. Kādi darbi sekos? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Padarīs visu atkal baltu!

Aģentūrai LETA paužot viedokli par tautas vēlēta prezidenta ideju, bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga vērtējusi, ka Latvijas pašreizējā attīstības stadijā tam varētu būt arī divi nopietni mīnusi. “Viens būtu risks ievēlēt šim amatam īsti nekvalificētu personu uz vairāk vai mazāk lēta populisma pamata. Otrs būtu ievēlēšanu panākt ar plašas un dārgas reklāmas palīdzību, kur šādai reklāmai izmantotā nauda varētu arī būt visai apšaubāmas izcelsmes.”

Vai pēc Zolitūdes traģēdijas dzīves vide Latvijā kļuvusi drošāka?
LPS vēlas par labu pašvaldībām novirzīt 86% no IINFM tikmēr piedāvā saglabāt pašreizējo IIN pārdales starp valsti un pašvaldībām mehānismu, arī turpmāk pašvaldībām atvēlot 80% no IIN ieņēmumiem.
Kā atgūt vecmāmiņai agrāk piederošo zemi ezera krastāNo vecvecmāmiņas esmu mantojusi zemi. Agrāk viņai piederēja 5,95 ha gar ezera krastu, bet man īpašumu ar pagasta valdes lēmumu atļāva noformēt tikai 2004. gadā. Tagad pie ezera man ir tikai 0,23 ha.
Granātābolu sīrups. Pagatavo dzērienu un tievē!Lielā katlā uzsilda granātābolu sulu, cukuru un citronu sulu, līdz cukurs izkūst un masa uzvārās. Tad samazina uguns lielumu, taču tik daudz, lai masa turpinātu būt vāroša. Vāra aptuveni stundu, līdz sula sabiezē un samazinās tās apjoms. 
No 21. novembra - HIV testēšanas nedēļa dažādās Latvijas vietāsJaunākie 1.Grupai “Latvian Voices” jauns CD un vērienīga koncerttūre Vācijā 2.Ar sabiedrības ziedojumiem palīdzēts 199 Zolitūdes nelaimē cietušajiem 3.Veselības aprūpes darbinieki pauž
Reklāma
Padomi, kā sagatavot auto ziemaiUzsnidzis pirmais sniegs, gaisa temperatūra naktī un arī dienā noslīd zem nulles grādu atzīmes, tāpēc ir pēdējais brīdis sagatavot savus spēkratus ziemai, ne tikai uzliekot ziemas riepas.
Logi un durvis laikus jāsagatavo "ziemas guļai"Speciālisti uzskata, ka siltumenerģijas ietaupījums pēc logu un durvju efektīvas noblīvēšanas atkarībā no to stāvokļa, vecuma un izvietojuma var sa­sniegt 10 – 30%.
Mednieki: Neesam nekādi barbari, regulējam dzīvnieku skaituPriekuļu kluba vīri pārdzīvojuši laiku, kad medībās nācās iztikt bez dzinējiem un medību suņiem

Makšķernieku stūrītis

Skaistules
134
Skaistules
1652
Zviedrijas skaistums
139
Sīkums, bet patīkami
123
Sīkums, bet patīkami
65

Mednieku galerijas

Stirnu medības pie Tukuma.
71
Dzinējmedības Tumē. Mežacūkas un zari.(5X palielinājums)
94
Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
192
Re kāds
247
Lācis (tas pats, kas iepr. bildē)
195
Varšava – pilsēta, kurā vērts apstātiesPolijas galvaspilsētā atgādinājums par vēsturi sastopams ik uz soļa
Latvijas Vēstures muzejs turpina atdzimtPapildināta Latvijas Nacionālā vēstures muzeja (LNVM) ekspozīcija tās pagaidu telpās Brīvības bulvārī 32, tādējādi muzejs pamazām, bet mērķtiecīgi atgriežas pie piln­asinīgas dzīves, kuru pārtrauca 2013. gada jūnija ugunsgrēks Rīgas pilī.
Klaiņājošie kapiņi. Patiesi stāsti par aizgājējiem, kas mainījuši atdusas vietuKlusā okeāna salu priesteriem ir tradīcija tūlīt pēc bērēm kapu no visām pusēm apliet ar lipīgu koku sulu vai apkraut ar gliemežvākiem. Viņi apgalvo, ka to darot tāpēc, lai kaps, raugi, "neaizietu". Tāpat rīkojas nēģeru vūdū kulta priesteri Haiti.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman