Mobilā versija
Brīdinājums +10.4°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Trešdiena, 27. maijs, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Trīs no Valsts prezidenta kandidātiem jau gatavi otrajam termiņamTrīs no četriem Valsts prezidenta amata kandidātiem – aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (ZZS), tiesību eksperts Egils Levits un parlamentārietis Mārtiņš Bondars (LRA) – būtu gatavi valsts pirmās personas amatā nostrādāt divus termiņus pēc kārtas.
Ko jāpagūst ievākt tējām maijāMaijā visi augi jau ir lapās vai ziedos, tāpēc jāpagūst ievākt gardu un veselīgu tēju drogas.
Melbārde: Latvijas simtgades svinības būs kā dzimšanas dienas rituālsLatvijas simtgades programma būs mīļa, viegla un visiem saprotama, lielā jubileja tiks svinēta kā dzimšanas dienas rituāls.
Cilevičs aicina Kaimiņu ne tikai runāt, bet arī klausīties (2)"Iemācīties ne tikai runāt, bet arī klausīties," pauda Cilevičs un norādīja, ka Kaimiņam jāiemācās strādāt "arī šajā žanrā". Kaimiņš gan oponēja, ka arī klausīties viņš mākot.
Pie Dienvidu tilta konstatēts liels naftas produktu plankumsRīgā, Daugavā, Dienvidu tilta apkaimē, konstatēts aptuveni kilometru garš un 50 metru plats naftas produktu plankums.
Prasa ieviest obligātas peldēšanas nodarbības skolās (5)Kā sēdē norādīja Latvijas Peldēšanas federācijas pārstāvji: lai skolās ieviestu obligātu peldētprasmes apmācību, valstī būtu jāuzbūvē vēl 20 peldbaseini.
Rīga +10.4
Alūksne +11.0
Daugavpils +12.3
Saldus +10.7
Liepāja +11.1
Jelgava +10
Ventspils +10.8
Limbaži +10
Madona +10.4
Rēzekne +12.5
Vilis Vītols: Novēlējums deputātiem - sekot sirdsapziņai un balsot par Latvijai labāko kandidātu! (2)Visi uz Valsts prezidenta amatu izvirzītie kandidāti ir cienījami pilsoņi, katrs ar saviem nopelniem.
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Mēs par mieru Eiropā!

Pagājšpiektdien Austrumu partnerības samita laikā Rīgā pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkas notika eiroparlamentārietes Tatjanas Ždanokas organizēts pikets. Piketētājiem bija plakāti ar uzrakstiem “Austrumu partnerības samits – deglis kara sākumam”, “Ir laiks apvienoties, nevis šķelties”, “Viens kontinents – viena pasaule”, “Eiropa, nē karam!”. Ždanoka žurnālistiem teica: “Mums nevajag dzelžainu aizkaru, bet gan mieru Eiropā.”

Vai uzticaties Latvijas medijiem un žurnālistiem?

Aktuāls jautājums

Vai ar likumu jānosaka pedagogu lojalitāte Latvijas Republikai un tās Satversmei? Iesūti savu viedokli

Dauginu ģimene: "Lai visiem možs gars!"Tūjenieku Pētera un Hertas Dauginu siltumnīcā ienākušies redīsi un salāti, dārzā bagātīgu ražu sola skaisti noziedējušie augļu kociņi un ogu krūmi.
Bioloģiskā medus ražotājiem būs lielāks valsts atbalsts (2)Turpmāk bioloģiskā medus ražotāji varēs saņemt vienu valsts subsīdiju veidu - 40 eiro par bišu saimi, kas vienlaikus ļaus arī izvairīties no divkārša finansējuma iespējamības.
Straujuma aicina atturēties no vārda "konsolidācija" lietošanasStraujuma uzsvēra, ka šāda konsolidācija attiecībā uz nākamā gada valsts budžetu nebūs. Vārda "konsolidācija" vietā premjere piedāvāja izmantot, piemēram, "vēlmju neizpilde".
Kāpēc reizi gadā vajadzētu apmeklēt ģimenes ārstu. Ko pārbaudīt?Pat ja nekas nekaiš, reizi gadā vajadzētu atrast laiku vizītei pie ģimenes ārsta.
Jaunā sporta kustība – velomaratons! Kā pareizi gatavoties?Vēloties uzturēt labu fizisko formu, pasmelties laimes hormonus vai sajust kopības sajūtu ar līdzīgi domājošiem, arvien populārāki kļūst velomaratoni, kuros, līdzīgi skriešanas maratoniem, ir pieejamas distances gan iesācējiem, gan rūdītiem profesionāļiem.
Kā kopt pērļu rotasKopš cilvēki prot izaudzēt kultivētas pērles, no šīm mirdzošajām bumbiņām darinātas rotaslietas daudzām sievietēm kļuvušas pieejamākas.
Vai ticēt mītiem par šampūniem? (1)Kosmētikas līdzekļu klāsts veikalos ir ļoti plašs.
Lieliska dāvana dārza saimniekam - izturīga auklaAukstais laiks visus augus dzina zemē atpakaļ, bet pavisam drīz tie saņemsies un stiepsies pretī saulei.
Traucēklis tuvībai – maksts sausumsIntīmajai tuvībai jāsagādā bauda abām pusēm. Ja ir kāds traucēklis un viens vai otrs seksuālā kontakta laikā jūt diskomfortu, tas var veicināt nesaskaņas – līdz pat attiecību izjukšanai.
Mājās kucēns! Kā sagatavoties?Tā diena ir pienākusi, un beidzot kucēns ienāk tavās mājās. Purina Saimnieku skola piedāvā vairākus noderīgus padomus, lai vari pārliecināties, ka pielāgošanās jaunajiem apstākļiem notiek, kā esi iecerējis.
Reklāma
Džipu saimes jaunpienācējs"Fiat Chrysler Automobiles" koncerna sastāvā ietilpstošā leģendārā amerikāņu marka "Jeep" slavu ieguvusi ar klasiskiem apvidus automobiļiem.
Darbs ārpus biroja – priekšrocības un trūkumi, vērtē ekspertiLatvijā strādāšanas kultūra ir salīdzinoši konservatīva, proti, ar darbu lielākoties tiek saprasta konkrēta vieta – „es esmu darbā”, taču pasaulē pieejamo tehnoloģiju iespaidā daudzās jomās aizvien biežāk darbs tiek definēts kā noteiktā veidā paveicami uzdevumi konkrēta mērķa sasniegšanai, atzīst eksperti.
Sestdien aicina copes svētki "Jaunais makšķernieks"Rīgā sestdien, 30.maijā, no plkst. 11 notiks tradicionālie makšķerēšanas svētki "Jaunais makšķernieks", kuros piedalīties aicināti bērni vecāku pavadībā un jaunieši vecumā līdz 16 gadiem.

Makšķernieku stūrītis

Sergeja Kaņiera daiļava
64
Normunds ar karpiņu
71
Andrejs Maksimovs- \"Salacas lašu karalis\"
98
Zivis, ne tikai jāķer, bet arī jāielaiž...
226
110 cm garais Ventas skaistulis.
453

Mednieku galerijas

Kā sauc šo putnu? Savā pagalmā tādu redzu pirmoreiz…
1609
Pirmais ar savilcēju!
1317
Tukuma pusē nomedītā kuiļa trofeja. Garums 18 cm, platums 26mm, vajadzētu \'\'izvilkt\'\' uz bronzu...
116
Pārsteigums ziemā - lūša pēda vienā no medību iecirkņa nostūriem.
163
Klusā daba pie bebrārija. Šogad laika apstākļi tādi draņķīgi, vai arī bebri paēduši, bet pārsvarā liels klusums.
144
Budapešta – tipiska Eiropas seja, mazliet nekoptaBudapešta ir interesanta katrai gaumei, jo te savas pēdas atstājuši daudzi gadsimti

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+