-1.8°C
Ansis, Agnis, Agneta
Pirmdiena, 26. janvāris, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Vējonis: separātistu darbības Ukrainā apliecina, ka sankcijas pret Krieviju nevar atceltSeparātistu darbības Ukrainā apliecina, ka sankcijas pret Krieviju atcelt nevar; risinājumi jāmeklē diplomātiskā ceļā, intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" teica aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis.
Gripa jau klāt! Kas par to jāzina? Kā atšķirt no saaukstēšanās?Draudīgākā ziemas vīrusu slimība ir gripa, kas nevakcinētiem cilvēkiem reizēm izraisa ļoti smagas komplikācijas. Valstī jau izsludināta gripas epidēmija. Kas par to jāzina?
CSDD: uz ceļiem nepieciešama lielāka policijas klātbūtne (1)Lai mazinātu ceļu satiksmes negadījumu skaitu, nepieciešams radīt lielāku policijas klātbūtni uz ceļiem, pirmdien intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" teica Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) valdes loceklis Jānis Golubevs.
Ebreju draudžu un kopienu padome turpinās prasīt īpašumu atgūšanu vai atlīdzību naudā (7)Ārlietu ministram Edgaram Rinkēvičam būs neliela laba vēsts, ko nodot ASV augstajām amatpersonām viņa darba vizītes laikā šonedēļ.
Ušakovs skaidro savu un Rīgas domes atbildību Zolitūdes traģēdijāRīgas mērs un partijas "Saskaņa" līderis Nils Ušakovs Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisijā pirmdien skaidroja savu un Rīgas domes atbildību par notikušo traģēdiju.
"Līvu akvaparks": Jūrmalas domei jārīko "Jaunajam vilnim" līdzvērtīga mēroga pasākumi (3)Lai veicinātu tūristu piesaisti Jūrmalai, pilsētas domei ir jānodrošina “Jaunajam vilnim” līdzvērtīga mēroga pasākumu norise, aģentūrai BNS sacīja daudzfunkcionālā ūdens atrakciju kompleksa
Rīga -1.8
Alūksne -3.5
Daugavpils -3.7
Saldus -1.0
Liepāja +1.8
Jelgava -2.4
Ventspils +1.8
Limbaži -3
Madona -2
Rēzekne -5.3

Aktuāls jautājums

Vai neatliekamās palīdzības reģionālajos centros ir pietiekams materiālais nodrošinājums? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Spogulīt, spogulīt!

Šonedēļ vairāki Latvijas ministri Briselē prezentēja Latvijas prezidentūras ES Padomē prioritātēs savās nozarēs. Savukārt Ministru prezidente Laimdota Straujuma par prezidentūras plāniem stāstīja Eiropas Parlamenta deputātiem pagājšnedēļ Strasbūrā. Pēc tam premjere izteikusies, ka Latvija prezidentūras laikā izskatoties labi un ka prezidentūras pasākumi sniedz ļoti lielas iespējas parādīt Latviju.

Vai jums šķiet svarīgi, ka šis gads veltīts Raiņa un Aspazijas 150. jubilejai?
Čiekuru dārzos – ražas laiks. Strādā visas trīs Latvijas kaltesPriežu un egļu sēklu plantācijās sākusies ražas novākšana. Šogad čiekuri ienākušies arī eglēm, kas ražo tikai reizi kādos septiņos gados.
Iļja Gerčikovs: Ekonomika un nacionālās intereses svarīgākas (2)Iļja Gerčikovs, profesors, ekonomikas doktors, AS "Dzintars" valdes priekšsēdētājs: Pirms dažām dienām Eiropas Savienība nolēma apturēt CO2 izmešu atmosfērā samazināšanas programmu un tātad arī šo projektu subsīdijas.
KOMENTĀRI, INTERVIJAS
Pirmais efektīvais paņēmiens pret iesnām - deguna apūdeņošana (1)Ir daudz paņēmienu, kā atbrīvoties no iesnām. Taču viens no vienkāršākajiem un saudzīgākajiem veidiem ir deguna skalošana ar sālsūdeni.
Pārmetumu krustugunīs – tomāts. Ājūrvēdisks skatījums"Septembrī varētu pārtikt tikai no tomātiem – gan svaigiem, gan dažādos sautējumos, zupās un sacepumos. Pat tomātu saldējumu, jūsu žurnāla iedvesmota, pagatavoju.
Skriešana atpakaļgaitā, lidojums ar seju lejup un citas iespējas notievētSeši jauni fitnesa veidi, kuru kļuvuši populāri Rietumos un, domājams, kļūs populāri arī pie mums jau 2015. gadā.
Māja Fricim un divi gadi cauri tuksnesim. Intervija ar televīzijas raidījuma vadītāju Baibu Zvaigznīti"Tā taču ir – Baiba Zvaigznīte, tā, kas vadīja "Mājokļa jautājumu"!" – droši vien daudzi priecīgi iesaucas, atkal redzot Baibu televīzijā, šoreiz "Re:TV".
Pozitīvie mopši, no kuriem cilvēkiem neveidojas alerģija (1)Madonas novada Bērzaunes pagasta Sauleskalna iedzīvotājas Kristīnes Kramerovskas ģimenē agrāk mitušas dažādas radības – dekoratīvās žurkas, kāmji, kaķi, papagaiļi.
Reklāma
CSDD: uz ceļiem nepieciešama lielāka policijas klātbūtne (1)Lai mazinātu ceļu satiksmes negadījumu skaitu, nepieciešams radīt lielāku policijas klātbūtni uz ceļiem, pirmdien intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" teica Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) valdes loceklis Jānis Golubevs.
Rokas zāģu saime. Vienkāršākiem darbiem – fuksītis, sarežģītiem – figūrzāģisRokas zāģu saime ir ļoti plaša: vienroku un divroku, domāti kreiļiem un labročiem, tievi kā mats un iespaidīgi plati.
"Windows 10" būs pieejama kā bezmaksas atjauninājums līdzšinējo operētājsistēmu lietotājiem (4)Topošā "Microsoft" jaunās paaudzes operētājsistēma "Windows 10" piedāvās jaunu iespēju spektru un pirmā gada laikā nodrošinās bezmaksas atjauninājumu līdzšinējo operētājsistēmu "Windows 7", "Windows 8.1" un telefonu operētājsistēmas "Windows Phone 8.1" lietotājiem.
Atļaus mežacūku medības ar dzinējiemLai nodrošinātu mežacūku populācijas blīvuma samazināšanu, pēc Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) ieteikuma tajās medību platībās, kurās jau ir atļautas medības ar dzinējiem vai traucēšanu, no 1.februāra tiek atļautas arī mežacūku medības ar dzinējiem vai traucēšanu.

Makšķernieku stūrītis

Fotografē Mārtiņš Engurē
473
Sīkums, bet patīkami
91
Re, kāda bute
140
Svētku loms
173
Bušu laiks
375

Mednieku galerijas

Ir tik jauki, ka arī Latvijas mednieku kolektīvi piekopj tradīciju īpaši godināt nomedītos dzīvniekus. Paldies Oskaram par bildi!
57
Medības ar alu suni ir viens no grūtākajiem medību veidiem. Ir jāsaprot tas, ko dara suns, ir jāparedz dzīvnieka uzvedība. Šajā medību veidā īpaši svarīga ir sadarbība starp medību suni un mednieku, jo pretējā gadījumā medījumu iegūt nebūs iespējams. Vairāk par to gatavosim materiālu žurnāla Medības marta numurā.
30
Agrāk zaķu medības bija lielā cieņā, mūsdienās tās piekopj reti kur. Skaistas ir zaķu medības \"katlā\", kas vēl pāris reižu gadā notiek Lietuvas dienvidos, ja vien ir piemēroti laika apstākļi - sals un sniegs.
47
Kolēģis nomedīja kuilēnu, kas reiz bija iekļuvis nelikumīgi izliktā cilpā.
403
13 rukši, 3 brieži medībās Tumē 2014. gada 6. decembrī
581
Latviešu atgriešanās – grūtais mājupceļš (3)Daudz tiek runāts, kā dabūt atpakaļ mājās no Latvijas izbraukušos, kuri šobrīd bieži vien paši to nemaz darīt nesteidzas.
Baisākie rituāli pasaulē: zīlēšana ar mirstošiem, sieviešu kropļošana, pēcnāves kāzasPar rituāliem dēvē noteiktas cilvēku darbības, kurām piedēvēta simboliska nozīme. Rituāli var sakņoties kopienas vai sabiedrības tradīcijās vai reliģiskajos priekšstatos, bet dažas, raugoties no veselā saprāta pozīcijām mūsdienās, šķiet gluži nesaprātīgas, ja pat ne biedējošas un šokējošas.
10 000 brīvprātīgo meklē noslēpumainās Čingizhana kapenes (1)Kalifornijas universitātes zinātnieki izmēģinājuši apkopot kolektīvās zināšanas, meklējot Čingizhana apbedījumu.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman