+2.9°C
Kristaps, Krists, Klinta, Kristers, Kristofers
Ceturtdiena, 18. decembris, 2014
Fotostāsts
Panākta "provizoriska" vienošanās par "Jaunā viļņa" rīkošanu anektētajā Krimā (10)Krievijas anektētās Krimas vadība saņēmusi popmūzikas konkursa "Jaunais vilnis" organizētāju "provizorisku" piekrišanu rīkot pasākumu Ukrainai šogad atņemtās pussalas teritorijā, pavēstīja reģiona kultūras ministre Arina Novoseļska.
Idejas svētku galda noformēšanai. Krāšņas un vienkāršas idejas fotogrāfijās (1)Kas tie par svētkiem bez ēšanas? Tā pirms ģimenes svinībām reiz izsaucies kāds mazs zēns. Tiešām – mājās svētki bez svinību galda nebūtu īsti svētki, tāpēc laikus jāsagatavojas.
Straujuma: nākamā gada budžets īpaši vairos labklājību ģimenēm ar bērniem"Ir papildu līdzekļi gan veselībai, gan aizsardzībai, paaugstināta minimālā alga, samazināts iedzīvotāju ienākuma nodoklis. Paredzēti arī vairāki citi pasākumi, kas cilvēkiem, ģimenēm, īpaši ar bērniem, vairos labklājību," viņa teica.
Rīgā autobusa un baļķvedēja sadursmē viens bojāgājušais un 11 cietušie (1)Šovakar Rīgā, Kleistu ielā, noticis smags ceļu satiksmes negadījums - satiksmes autobusa un baļķvedēja sadursmē dzīvību zaudējis viens cilvēks, deviņi cilvēki nogādāti ārstniecības iestādē, bet divi cilvēki atteikušies doties uz ārstniecības iestādi.
LIZDA streiku varētu rīkot nākamā gada maijā vai septembrīLIZDA vadītāja paskaidroja, ka pirms maija rīkot streiku nav jēgas, jo tad nepastāv praktiski nekādas iespējas ietekmēt papildu naudas piešķiršanu.
Rīga +2.9
Alūksne +0.9
Daugavpils +1.6
Saldus +1.1
Liepāja +3.7
Jelgava +2.5
Ventspils +3.8
Limbaži +2
Madona +1
Rēzekne +1.3

Aktuāls jautājums

Vai atsaucaties aicinājumiem ziedot un iesaistīties labdarībā? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Deputāta Kaimiņa viesizrāde

Saeimas deputāts, bijušais Nacionālā teātra aktieris Artuss Kaimiņš nedēļas nogalē dzērumā kādā naktsklubā Vecrīgā iekļuvis konfliktā ar kluba apsardzes darbiniekiem. Pēc kafejnīcas pārstāvja stāstītā, deputāts bija stipri iereibis, traucējis apkalpot citus klientus. Pats deputāts aģentūrai LETA neilgi pēc notikušā skaidrojis, ka pie bāra letes pasūtījis ēdienu un ka pie viņa nākuši klāt cilvēki, kuri pauduši pozitīvu viedokli par deputāta darbu Saeimā.

Vai dzeršana un publiska skandalēšana ir savienojama ar Saeimas deputāta amatu?
"KVV Liepājas metalurgs" ražošanu šogad varētu nesākt (1)"KVV Liepājas metalurgs" valdes loceklis Igors Kovaļenko raidījumā atzina, ka tuvākais laiks, kad uzņēmums varētu noslēgt līgumus par sagatavju piegādi, ir nākamā gada janvāris.
Mūžam baltie franču griesti. Privātmājas īpašnieka pieredzePar iestieptajiem PVC plēves jeb tā sauktajiem franču griestiem ir dzirdētas dažādas atsauksmes. Ja šo materiālu un paņēmienu pazīst tikai teorētiski, grūti to objektīvi novērtēt.
Gājiens ar piedzīvojuma garšu: droša un aizraujoša pārgājiena plānošana un pieredzeNeskartās jeb mežonīgās dabas tūrisms ir iešana pa takām, ko nav minuši simtiem tūristu. Tas ļauj nokļūt vietās, kur ne viss ir zināms, redzēts un daudzo apmeklētāju piedrazots.
Psihologs: "Sievietēm nepietiek ar vīriešiem, viņām ir nepieciešami supervīrieši"Jaunas sievietes, izvēloties savu otro pusīti, uzstāda daudz augstākus standartus nekā vīrieši.
Akcents – salvešu gredzeniSalvešu ievietošana gredzenā padara galda klājumu greznāku, svinīgāku un oriģinālāku. To izvēle veikalos ir gana plaša, bet oriģināli izskatīsies pašu gatavoti. Paredzot uz galda likt auduma salvetes, vērts atcerēties, ka tās labāk izskatās, ievietotas speciālos turētājos – gredzenos.
9 apavu izvēles noteikumi vīriešiemIr vīriešu apavu izvēles noteikumi un to kombinēšana ar pārējām garderobes sastāvdaļām.
Kas notiek, ja izvēlies būt mīļākā? 7 sāpīgas atklāsmesIkviena sieviete sev līdzās vēlas vīrieti, kurš viņu lutinātu un liktu justies mīlētai. Bet - ko iesākt, ja šis vīrietis jau ir aizņemts? Portāls lovepanky.com piedāvā septiņas atklāsmes, ko guvušas sievietes, kuras reiz bijušas ar vīrieti, apzinoties, ka viņām šī cilvēka dzīvē vienmēr būs otrā loma.
Reklāma
Par drošību – kopīgiem spēkiemKonkursa "Latvijas Gada auto" žūrijas biedri vērtē un ierosina
Mūžam baltie franču griesti. Privātmājas īpašnieka pieredzePar iestieptajiem PVC plēves jeb tā sauktajiem franču griestiem ir dzirdētas dažādas atsauksmes. Ja šo materiālu un paņēmienu pazīst tikai teorētiski, grūti to objektīvi novērtēt. Beidzot kādā privātmājā izdevās pavērot, kā process notiek praksē. Piedodiet, skeptiķi, tas tiešām ir ko vērts, turklāt izskatās pat ļoti labi!
Melnie caurumi var pārvērsties baltajos, apgalvo zinātnieki (1)Jaunā pētījuma autori uzskata, ka melnie caurumi mēdz uzsprāgt un pēc tam pārvērsties tā dēvētajos baltajos caurumos, kas izstaro uz āru visu to matēriju, enerģiju un informāciju, ko bija sevī uzsūkuši iepriekšējā savas evolūcijas posmā.
Pirmā ledus pārsteigums - Normunds Pērkums izvelk gandrīz astoņu kilogramu liellīdakuBeidzot ne tikai Alūksnes puses copmaņi tika uz ledus, bet pirmais nopietnais saliņš parūpējās, lai arī Latvijas vidienes zemledus makšķernieki tiktu pie kāda neliela prieciņa.

Makšķernieku stūrītis

Bušu laiks
168
Skaistules
220
Skaistules
2792
Zviedrijas skaistums
217
Sīkums, bet patīkami
191

Mednieku galerijas

13 rukši, 3 brieži medībās Tumē 2014. gada 6. decembrī
211
Tik tuvu reti kad medījums nokrīt. Bilde no kolēģa veiksmīgā dubletiņa!
261
Nomedītajam staltbriedim neparasta ragu trofeja, jo tam ne pārāk sens, vēl strutojošs ievainojums krustos. Ievainotiem dzīvniekiem parasti veidojas neparasti ragi.
4397
Stirnu medības pie Tukuma.
1122
Dzinējmedības Tumē. Mežacūkas un zari.(5X palielinājums)
381
Herberts Cukurs – varonis un/vai noziedznieks? (34)Nesen plašu rezonansi piedzīvojušais mūzikls "Cukurs. Herberts Cukurs" apliecināja tā galvenā varoņa – 20. gadsimta 30. gadu otrajā pusē populārā lidotāja, bet Otrā pasaules kara gados bēdīgi slavenās "Arāja komandas" dalībnieka kapteiņa Herberta Cukura vārda popularitāti un spēju ilgstoši noturēties publiskajā diskursā.
Jo dziļāk vēsturē, jo baisāki noziegumi. Šaušalīgākie slepkavnieki Francijā (1)Šaušalīgi slepkavnieki bijuši visos laikos un visās zemēs. Turklāt dažkārt ir tā – jo dziļāk vēsturē, jo baisāki noziegumi.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman