-2.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Ceturtdiena, 23. oktobris, 2014
Fotostāsts
Stalbes pagastā aizdomas par balsu pirkšanu "Saskaņas" labā (2)Pārgaujas novada Stalbes pagasta iedzīvotāji izteikuši aizdomas par balsu pirkšanu partijas "Saskaņa" labā, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma".
Sikorskis: mani pievīla atmiņa (1)Polijas parlamenta priekšsēdētājs un bijušais ārlietu ministrs Radoslavs Sikorskis, paziņojis, ka atkāpjas no saviem vārdiem, kurus viņš pauda ASV interneta vietnes “politico.com”
Valsts policija piekrīt Kalnmeieram par nepieciešamību uzlabot darba kvalitātiKā norādīja Sadovskis, kopējās darba kvalitātes pasliktināšanās ir krīzes sekas, kad dramatiski tika samazināts policijas budžets.
Vācijas policija meklē Latvijas pilsoni aizdomās par slepkavībuVācijas policija izsludinājusi meklēšanā Latvijas pilsoni Vitāliju Tihomirovu, kurš Rēzeknē jau tiek meklēts kā bez vēsts pazudis.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Igors Graurs: Latvijai jākļūst par zināšanu eksportētājuPagājušajā nedēļā valdība Transporta un sakaru institūta (TSI) rektora amatā iecēla Igoru Grauru, kas līdz šim bijis rektora pienākumu izpildītājs šajā pašā institūtā.
Rīga -2.7
Alūksne -6.5
Daugavpils -5.8
Saldus -3.4
Liepāja -1
Jelgava -3.7
Ventspils -1.4
Limbaži -4
Madona -4
Rēzekne -7.1
Skola aicina un gaidaCēsu internātpamatskola – rehabilitācijas centrs (meža skola, sanatorijas internātskola)

Aktuāls jautājums

Kā pretrunīgi vērtētie Maksātnespējas likuma grozījumi ietekmēs nekustamo īpašumu tirgu? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Varbūt šādu kompromisu!

Valdošās koalīcijas partneri, nespējot panākt kompromisu par atbildības jomu sadali jaunajā valdībā, nesteidzas piekāpties viens otram. Strīdīgākais ir jautājums par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, kuru vadīt vēlas gan Zaļo un zemnieku savienība, gan Nacionālā apvienība.

Vai jaunā Eiropas Komisija (EK) vieš cerības par pozitīvām pārmaiņām?
EM prognozētās izmaksas Dobeles gāzes krātuves izveidei - 1,3 miljardi eiroLatvijā jau vairākus gadus diskutē par iespējamu vēl vienas PGK izveidi Dobelē.
"Skonto" stadiona komplekss pārdots par 35 miljoniem eiro (1)Par "Skonto" stadiona kompleksa īpašnieku septembra nogalē kļuvusi nekustamo īpašumu jomā strādājošās Rudzīšu ģimenes uzņēmums "MANI Group", liecina Zemesgrāmatas informācija.
5 metodes, kā pārvarēt pēcdzemdību depresiju (Video)Speciālisti lēš, ka pēcdzemdību depresija piemeklē katru piekto jauno māmiņu Latvijā.
Diļļu sēklu tēja - ārstniecisks dzēriensPēc gurķu skābēšanas palika pāri daudz diļļu sēklu. Vai tās der arī tēju sastāvā?
Reklāma
Dombrovskis: Lai īstenotu ES tīrākas vides plānu, Latvijā būtu jāaizliedz autoES virzītie tīrākas vides nosacījumi var atstāt smagu ietekmi uz Latviju, uzskata Ekonomikas ministrija.
Faraons Tutanhamons bijis invalīds un neglītenis, atklāj jauns pētījums (1)Pilnīgākā leģendārā Ēģiptes valdnieka Tutanhamona ķermeņa formu rekonstrukcija, kāda līdz šim veikta, izmantojot viņa mūmijas datortomogrāfiju un trīsdimensionālas projekcijas, liecina, ka šis faraons n
Balodis zelta mīklā. Mārtiņš Rītiņš baloža gaļai piešķir pirmo vietu"No visām gaļām balodi lieku pirmajā vietā!" savu iecienītāko produktu nevilcinoties nosauc šefpavārs Mārtiņš Rītiņš un piebilst – ja vien esot iespēja, labās ēstuvēs pasūtinot tieši šā putna gaļas maltīti.

Makšķernieku stūrītis

Skaistules
60
Skaistules
632
Zviedrijas skaistums
83
Sīkums, bet patīkami
69
Sīkums, bet patīkami
41

Mednieku galerijas

Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
59
Re kāds
97
Lācis (tas pats, kas iepr. bildē)
106
Sagaidīju… (Lācis, Karēlija 2014.)
109
Gaidot lāci (Karēlija)...
145
Andalūzijas vilinājums: kalnu, kino un arābiskās pagātnes elpa (1)Šogad jūlijā jau otro reizi ar ģimeni devāmies uz Spānijas dienvidu novadu Andalūziju, jo tā mūs vilina ar savu daudzveidību.
Stūra mājas pieejamībai piešķirs 22 225 eiro Latvijas Okupācijas muzeja biedrība aicināja rast finansējumu, lai arī turpmāk būtu iespējams publikai atvērt vēsturiski nozīmīgo ēkas daļu.
Faraons Tutanhamons bijis invalīds un neglītenis, atklāj jauns pētījums (1)Pilnīgākā leģendārā Ēģiptes valdnieka Tutanhamona ķermeņa formu rekonstrukcija, kāda līdz šim veikta, izmantojot viņa mūmijas datortomogrāfiju un trīsdimensionālas projekcijas, liecina, ka šis faraons n

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman