Brīdinājums 0.0°C
Anda, Andīna
Ceturtdiena, 20. novembris, 2014
Fotostāsts
Bijušais Austrumukrainas kaujinieku līderis uzņemas personīgu atbildību par karu Ukrainā (1)Bijušais Ukrainas Donbasa reģionu terorizējošo kaujinieku līderis Igors Girkins (Strelkovs) intervijā laikrakstam "Zavtra" atzinis, ka ir atbildīgs par militāra konflikta uzsākšanu Ukrainas austrumos.
Ziema, ziemelītis
Rīgas ielu un tiltu uzturētāji: esam gatavi ziemas darbiemRīgas domes Satiksmes departaments arī atgādina autovadītājiem savlaicīgi nomainīt vasaras riepas pret ziemas riepām.
Zolitūdes traģēdijā bojāgājušo piemiņai piektdien notiks vairāki pasākumi (1)Piektdien aprit gads kopš traģēdijas Zolitūdē, kur, iebrūkot lielveikala "Maxima" jumtam, gāja bojā vairāk nekā pussimts cilvēku un vairāki desmiti tika ievainoti.
Stoltenbergs: Latvija nākamgad būs nozīmīga spēlētāja drošības jomāLatvijai prezidentūras Eiropas Savienības Padomes laikā būs būtiska loma reģiona drošībā, pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu sacīja NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs.
Zolitūdes traģēdijas gadadienā Rīgā pacels valsts karogus sēru noformējumāPieminot pirms gada Zolitūdē notikušo traģēdiju, tās gadadienā piektdien, 21. novembrī, Rīgā tiks pacelti valsts karogi sēru noformējumā.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Vai skolotāji gatavi streikot? Vērtē dažādu skolu pedagogi (3)Simona Petrovica, latviešu valodas un literatūras skolotāja Liepājas 10. vidusskolā: "Šajā brīdī skolotāji noteikti būs gatavi streikot.
Rīga 0.0
Alūksne -4.9
Daugavpils -1.6
Saldus -0.8
Liepāja +0.2
Jelgava -0.2
Ventspils +1.7
Limbaži -2
Madona -3
Rēzekne -3.2

Aktuāls jautājums

Vairākām pašvaldībām jauni vadītāji. Kādi darbi sekos? Iesūti savu viedokli

Gata Šļūkas zīmējums
Apmaldījies trīs komisijās

12. Saeimā darbosies 16 komisijas, un lielākā daļa deputātu strādās divās komisijās, daži pat trijās, ieskaitot parlamentārās izmeklēšanas komisiju. Arī deputāts Arturs Kaimiņš ir divās komisijās un, visticamāk, darbosies arī parlamentārās izmeklēšanas komisijā. Mediji ziņo, ka jaunajiem deputātiem nav bijis skaidrs, piemēram, kā var pagūt no vienas komisijas sēdes uz citu komisiju, kura sanāk divas stundas vēlāk. Iepriekšējā Saeimā tā nereti bijusi problēma, kas izraisīja sēžu kavējumus.

Vai pēc Zolitūdes traģēdijas dzīves vide Latvijā kļuvusi drošāka?
"Livonijas balvu" šogad saņem ēdnīcu tīkla "Daily" īpašniece"Livonijas balvu" balvu par neatsveramu ieguldījumu Latvijas biznesa sekmēšanā Igaunijā šogad ieguvusi ēdnīcu tīkla "Daily" īpašniece SIA "Baltic Restaurants Latvia", informē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā (LTRK).
Saeima turpinās vērtēt ierosinājumu pārtraukt izsniegt uzturēšanās atļaujas Krievijas pilsoņiem (1)Saeima šodien nolēma turpināt darbu pie iepriekšējā sasaukumā neizskatītā likumprojekta, kas paredz pārtraukt izsniegt termiņuzturēšanās atļaujas Krievijas pilsoņiem par nekustamā īpašuma iegādi.
Kāpēc puisim pusaudzim sāp krūts dziedzeri?"Kāpēc zēnam, pusaudzim, sāp krūts dziedzeri? Ko tādā gadījumā darīt? Vai nepieciešami kādi izmeklējumi, zāles, īpaša ārstēšana?"
Kad aizraušanās ar selfijiem jeb pašbildēm kļūst par atkarību...Ovīdija “Metamorfozēs” mēs iepazīstam skaistu jaunekli Narcisu, kurš iemīlas savā atspulgā ūdenī. Viņš ir lemts bojāejai, jo nevar atraut skatu no tā. Šis stāsts ir iedvesmojis cilvēka psihes pētniekus pievērsties narcistiskas personības fenomena izpētei.
Reklāma
Policija aicina autovadītājus būt gataviem ziemai Tuvojoties ziemas mēnešiem raksturīgajiem laikapstākļiem, Valsts policija (VP) aicina transportlīdzekļu vadītājus būt piesardzīgākiem un izvēlēties drošu braukšanas ātrumu, kā arī atbilstošu braukšanas stilu.
Logi un durvis laikus jāsagatavo "ziemas guļai"Speciālisti uzskata, ka siltumenerģijas ietaupījums pēc logu un durvju efektīvas noblīvēšanas atkarībā no to stāvokļa, vecuma un izvietojuma var sa­sniegt 10 – 30%.
Izdomāta ierīce, kas baleta soļus attēlo līknēsCenšanās paturēt acīs baletdejotāja kāju kustības ļoti līdzinās centieniem nepazaudēt hokeja ripu spēles laikā, taču dizaineres un dejotājas amatieres Lesjas Trubā jaunākais projekts "E-Traces" palīdz šo netveramo kustību fiksēt līknē.
Mednieki: Neesam nekādi barbari, regulējam dzīvnieku skaituPriekuļu kluba vīri pārdzīvojuši laiku, kad medībās nācās iztikt bez dzinējiem un medību suņiem

Makšķernieku stūrītis

Skaistules
133
Skaistules
1612
Zviedrijas skaistums
139
Sīkums, bet patīkami
123
Sīkums, bet patīkami
65

Mednieku galerijas

Stirnu medības pie Tukuma.
51
Dzinējmedības Tumē. Mežacūkas un zari.(5X palielinājums)
87
Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
185
Re kāds
245
Lācis (tas pats, kas iepr. bildē)
193
Varšava – pilsēta, kurā vērts apstātiesPolijas galvaspilsētā atgādinājums par vēsturi sastopams ik uz soļa
Aktīvie bērzainieši izveidojuši piemiņas vietu novadniekiem (1)Valsts neatkarības 96. gadadienā, 18. novembrī, Kocēnu novada Bērzaines pagastā pie Bērzaines saieta nama atklāts piemiņas akmens "Ceļš svešumā", kas veltīts bērzainiešiem – padomju represiju upuriem un tiem, kuri bija spiesti paši pamest savas dzimtās mājas.
Klaiņājošie kapiņi. Patiesi stāsti par aizgājējiem, kas mainījuši atdusas vietuKlusā okeāna salu priesteriem ir tradīcija tūlīt pēc bērēm kapu no visām pusēm apliet ar lipīgu koku sulu vai apkraut ar gliemežvākiem. Viņi apgalvo, ka to darot tāpēc, lai kaps, raugi, "neaizietu". Tāpat rīkojas nēģeru vūdū kulta priesteri Haiti.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman