+13.2°C
Elma, Elna, Menarda
Otrdiena, 30. septembris, 2014
Fotostāsts
Dažas dienas pirms vēlēšanām samazinās "Saskaņas", pieaug pārējo partiju reitingi (6)Par partiju "Saskaņa" gatavi balsot 17,4%, par "Vienotību" - 13% un par ZZS - 10,5% vēlētāju, par Ingunas Sudrabas vadīto partiju "No sirds Latvijai" gatavi balsot 9,9% respondentu, bet par NA - 8,3% vēlētāju.
Kura partija būs jūsu favorīte 12. Saeimas vēlēšanās?
ES: vienošanās par uguns pārtraukšanu Ukrainā vēl nav pilnībā īstenotaEiropas Savienībai (ES) izvērtējot situāciju Ukrainā, lai lemtu par iespējamo pret Krieviju vērsto sankciju atcelšanu, konstatēts, ka vienošanās par uguns pārtraukšanu nav vēl pilnībā īstenota.
Apņemas par trim gadiem palielināt veselīgi nodzīvoto mūža gadu skaituVM mērķi līdz 2020.gadam ir: par trim gadiem palielināt veselīgi nodzīvotu mūža gadu skaitu, 2020.gadā sasniedzot 57 gadus vīriešiem un 60 gadu sievietēm,
"Saskaņa" iesniedz Saeimā parakstus "Citadeles" pārdošanas pārtraukšanaiPartija "Saskaņa" šodien iesniedza Saeimā vairāk nekā 10 300 parakstu, kas savākti portālā "manabalss.lv", lai pārtrauktu bankas "Citadele" pārdošanu.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Konkursa laikā cer savākt rekordlielu izlietoto bateriju apjomu (1)Uzņēmums "Zaļā josta" devīto gadu pulcēs Latvijas skolēnus un bērnudārzu audzēkņus kopējā izlietoto bateriju vākšanas konkursā "Tīrai Latvijai!", kura laikā plānots savākt rekordlielu izlietoto bateriju apjomu.
Ciemos ērģeļu meistara Vernera Kalaca ģimenes mājā Ventspils pusē Iebraucot Ventspils novada Vārves pagasta "Bitnieku" mājas pagalmā, sākumā esam nesaprašanā, jo ir tik daudz ēku, ka nevar saprast, kurā no tām meklēt saimniekus – amatnieku un restauratoru, individuālo komersantu VERNERU KALACI un viņa sievu SANDRU.

Rīga +13.2
Alūksne +12.0
Daugavpils +13.2
Saldus +15
Liepāja +14.3
Jelgava +14.3
Ventspils +12.9
Limbaži +13
Madona +13.0
Rēzekne +12.6

Aktuāls jautājums

Kādas interešu izglītības iespējas pieejamas jūsu skolā? Iesūti savu viedokli

Kā panākt, lai bērni ēstu veselīgāk?
ES ievieš jaunus pasākumus Krievijas embargo skartajiem lauksaimniekiemEK jaunajā regulā ir ņēmusi vērā Latvijas lauksaimnieku ierosinājumu, papildus esošajam kompensējamo dārzeņu sarakstam pievienot arī kāpostus, ziedkāpostus un brokoļus, informē Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijā.
Nodokļu likmes drīkstēs mainīt ne biežāk kā reizi gadā (1)Grozījumi sniegs uzņēmējiem garantiju par nodokļu sistēmas stabilitāti un nodrošinās savlaicīgu informāciju par gaidāmām izmaiņām, norāda finanšu ministrs Andris Vilks.    
Netīrīts skurstenis – ugunsbīstams! Glābēji aicina pirms ziemas iztīrīt dūmvadusIestājoties vēsākam laikam, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki aizvien biežāk sastopas ar gadījumiem, kad ēkās dūmvados deg sodrēji, gruzd vai deg pārsegums pie dūmvada. Tas liecina, ka iedzīvotāji nav sagatavojušies ziemas sezonai – dūmvadi nav iztīrīti, apkures sistēmas - bojātas.
Zobu sargi – fluorīdi: kādos tīrīšanas līdzekļos tie ir un ko dodVēl nesen uzskatīja, ka pasaulē kariess samazinās, tomēr pēdējā laikā tā izplatība atkal pieaugusi. No zobu bojāšanās nav pasargāts neviens. Vislabākais palīgs, lai stātos tai pretim, ir fluorīdi. Kur tos atrast un kādā veidā nogādāt mutes dobumā?
Rokraksts atklāj 5000 rakstura iezīmju. Uzzini astoņas īpašības, kas piemīt tev!Kā apgalvo pētnieki, mūsu rokraksts atklāj vairāk nekā 5000 rakstura iezīmju, vēstī realsimple.com. Šai sakarā grafoloģe Keitija Maknaita izstrādājusi īpašu metodi – uzrakstot rakstītiem burtiem teikumu "She sells seashells by the seashore", iespējams viegli izanalizēt teksta autora personības īpašības. Paņem papīra lapu un pārbaudi arī sevi!
Reklāma
Lielākais no "Transit" saimes"Ford" pakāpeniski turpina atjaunot savu vieglā komerctransporta modeļu klāstu. Jau zināmajiem "Transit Connect" un "Transit Custom" šogad klāt nākuši "Transit Courier" un vienkārši "Tran­sit".
Pirms foreļu lieguma Kad skarbajā un skaistajā zviedru zemē bijām krietni ievingrinājuši roku varavīksnes foreļu tvarstīšanā, devāmies uz upi, lai mēģinātu paspēkoties ar kādu no teju vai teiksmām apvītajām karaliskajām strauta forelēm.

Makšķernieku stūrītis

Zviedrijas skaistums
29
Sīkums, bet patīkami
19
Sīkums, bet patīkami
9
Forele, vasaras izskaņā
68
Miermīlīgā zivs- pavīķe, noķerta ar spiningu uz mākslīga kāpura imitācijas.
53

Mednieku galerijas

Ilgi vaktējām, līdz novaktējām.
2110
Vācu medību terjera prieks. Atrada un noturēja savainotu lapsu līdz pienāca mednieks. Šķita, ka suns sevi beidzot atradis.
79
Mazais šā gada sivēns jau apvēlies - vien maz\' cūciņ
2128
Briežu bullis, vecss nav, bet selekcija arī ir vajadzīga… Ragu garums 87-90 cm.
1191
Rīta cukas rezultāts. Un no popiem var pagatavot ļoti gardu sautējumu.
163
Zelta lapas Latvijas novados: jābrauc baudīt rudens krāšņumuRudens skati Skaistkalnes kritenēs, uz Slīteri no Miķeļbākas, Kalsnavas arborētumā un Pilskalnes Siguldiņā
Atgriežas no ekspedīcijas Vorkutā un Intā (2)Šoreiz bija jūtams, ka režīms «piegriež», pēc atgriešanās no kārtējās Sibīrijas Bērnu fonda ekspedīcijas Krievijā teic ceļojuma organizatore režisore Dzintra Geka.
Krievijas informatīvais karš un tā upuri
 (23)Naidnieks neģēlīgi uzbruka mūsu lidmašīnām, kas miermīlīgi bombardēja viņa pilsētas. Šie ironijas meistara Karela Čapeka vārdi nāk prātā, vērojot Kremļa

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman