-1.0°C
Valentīna, Tīna, Pārsla
Piektdiena, 30. janvāris, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Doņeckas prokrieviskās varas iestādes lūdz palīdzību sadraudzības pilsētai Narvai (5)Doņecka, kura sevi pieskaita pie neatzītās tautas republikas un nepakļaujas Ukrainas varai, lūdz savai sadraudzības pilsētai Igaunijā – Narvai nekavējošu palīdzību. Narvas pašvaldības iestādes lūgums nostādījis kutelīgas izvēles priekšā, raksta Igaunijas laikraksts "Severnoje Poberežje".
6 paši vērtīgākie vitamīni nagiemKoptas sievietes rokas ir tāds pats skaistuma rādītājs, kā gari, biezi mati, gluda āda un veselīgs ārējais izskats. Tieši tādēļ nagiem nepieciešama rūpīga kopšana, tomēr ne visas problēmas var atrisināt salonā pie speciālista.
Rinkēviču uzņem ASV Nacionālās aizsardzības universitātes Slavas zālē (1)Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) ceturtdien, 29. janvārī, uzņemts ASV Nacionālās aizsardzības universitātes Slavas zālē Vašingtonā, informē Ārlietu ministrijā (ĀM).
Bondars: Bērziņam laicīgāk jāpaziņo par gatavību kandidēt prezidenta vēlēšanās (1)Valsts prezidentam Andrim Bērziņam būtu laicīgāk jāpaziņo par gatavību atkārtoti kandidēt prezidenta vēlēšanās, lai sabiedrībai dotu iespēju vērtēt viņa līdz šim paveikto, sacīja Latvijas Reģionu apvienības (LRA) līderis Mārtiņš Bondars
Rīgā ģimene saindējas ar tvana gāziAr tvana gāzi piektdienas rītā Rīgā saindējusies kāda ģimene - abi vecāki un divi mazi bērni.
Rīga -1.0
Alūksne -2.0
Daugavpils 0.0
Saldus -1.7
Liepāja -1.6
Jelgava -1.9
Ventspils -1.3
Limbaži +0
Madona -1
Rēzekne -0.1

Aktuāls jautājums

"Cūcība ir izņirgt, ko cits dievina". "LA" aptauja par vārda brīvības robežām Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Kāds kauns, kāds kauns…

Valdība otrdien nolēma, ka Latvija nepiedalīsies starptautiskajā izstādē “World Expo 2015″, kas šogad norisināsies Itālijas pilsētā Milānā. Ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS) iepriekš jau vairākkārt bija norādījusi, ka, pēc viņas domām, Latvijai nevajadzētu piedalīties izstādē lielo izmaksu dēļ. Valdības sēdes laikā premjerministre Laimdota Straujuma (“Vienotība”) vairākkārt vēlējās uzticēt Latvijas “World Expo” paviljona projektu kādai citai valsts institūcijai. Pēc valdības sēdes L. Straujuma žurnālistiem sacīja, ka tagad Latvijai būšot jāatvainojas atbildīgajām institūcijām Itālijā. “Esam zaudējuši daļu Latvijas tēla, tāpēc ietaupītā nauda būtu jāiegulda valsts tēlā un attīstībā,” uzsvēra Straujuma. Ietaupītā nauda varētu būt 3,3 miljoni eiro.

Vai atbalstāt ebreju īpašumu restitūciju?
LPCS: Latvijas piena pārstrādātājiem varētu izdoties iekarot Ķīnas tirgu (2)"Pagaidām [vairākiem piena pārstrādes uzņēmumiem, kas mēģina sākt eksportu uz Ķīnu,] veicas daudzsološi. [Sertifikācijas] komisija ir bijusi piena pārstrādes uzņēmumos, un pagaidām viss ir procesā. Gaidām oficiālos lēmumus, bet viss liecina, ka vajadzētu izdoties," sacīja Šolks.
Zviedrijas ministre Lovina: "Bagātajām valstīm vajag taisnīgāku pasauli". (2)Zviedrijas starptautiskās attīstības sadarbības ministre Izabella Lovina (attēlā) stāsta par Zviedrijas sadarbības politiku un par ekonomisko sadarbību ar Latviju, kā arī vērtē Eiropas Savienības un Krievijas attiecības.
Iespēja izpirkt lietošanā piešķirto zemi – palaista garām (3)Tēvs nomira 1989. gadā, māte – 1993. gadā. Vecāku mājā dzīvo mana māsa. Izskatās, ka mantojuma lieta nav nokārtota un māja nav ierakstīta zemesgrāmatā. Deviņdesmitajos gados māsa pieprasīja lietošanā 15 ha zemes, taču to neizpirka.
KOMENTĀRI, INTERVIJAS
Jelgavas omīšu klubiņā zāles tikpat kā nelieto (1)Reizi mēnesī Jelgavas Pensionāru biedrības telpās patīkami smaržo, jo te sapulcējas apmēram divdesmit Omītes zāļu tēju klubiņa dalībnieces, nobaudot dažādas zāļu tējas un daloties pieredzē.
Uļjana Semjonova: Par "LabieDarbi.lv" ziedoto naudu apmaksāsim vairāku veterānu ārstēšanosAtbalstu 1000 eiro apmērā, LabieDarbi.lv organizētajā papildus iedzīvotāju balsojumā, saņēma Latvijas basketbola leģendas Uļjanas Semjonovas vadītais Latvijas Olimpiešu sociālais fonds. Šī nauda palīdzēs uzlabot veselību tiem Latvijas sporta veterāniem, kuru pabalsti svārstās no 180 līdz 300 eiro mēnesī.
Zaļumu šķēres virtuveiProtams, zaļumus var sagriezt ar parastajām šķērēm, saplucināt ar pirkstiem vai sakapāt uz dēlīša.
Sagaidi pavasari stilīgi! Sešas aktuālas un vienkārši īstenojamas grima tendencesVienkārši atdarināmi un bezrūpīgajai vasaras ikdienai piemēroti tēlus.
Deviņas vienkāršas patiesības veiksmīgākai dzīveiDeviņas vienkāršas patiesības, ko varam pamācīties no seriāla "Atriebība" varoņiem.
Neparastās mīlules – rajasAndreja Petrova ģimene Olaines novada Medemciemā devusi pajumti kuplam mājdzīvnieku pulciņam.
Reklāma
Karte: Satiksmes ierobežojumi EP prezidentūras dēļ tuvākajās dienāsSatiksmes ierobežojumi EP prezidentūras pasākumu laikā no 28.janvāra līdz 30.janvārim skatāmi kartē.
Kā pasargāt ūdensvadu no aizsalšanas? Vajag tikai rakt! (1)Kā labāk aizsargāt ūdensvadu no aizsalšanas mazapkurinātās telpās? Vai var pasargāt arī zemē ieraktu ūdensvadu? 
Izidors Ancāns Līvānu novadā
"Apple" panāk "Samsung" kā pasaulē lielākais viedtelefonu tirgotājsASV informācijas tehnoloģiju gigants "Apple Inc." pagājušā gada ceturtajā ceturksnī panācis Dienvidkorejas elektronikas uzņēmumu "Samsung Electronics Co.", kas ir pasaulē lielākais viedtelefonu tirgotājs, ceturtdien vēsta tirgus izpētes kompānija "Strategy Analytics".
Kurš izglābs Megiju? Divgadīga taksenīte nonāk patversmē, jo saimniekiem traucējot viņas spalvas (12)Taksenīte Megija kā ņiprākā no astoņu brāļu un māsu kompānijas dabūja iesauku – Mazā Niknā.

Makšķernieku stūrītis

Fotografē Mārtiņš Engurē
993
Sīkums, bet patīkami
118
Re, kāda bute
187
Svētku loms
192
Bušu laiks
394

Mednieku galerijas

Ir tik jauki, ka arī Latvijas mednieku kolektīvi piekopj tradīciju īpaši godināt nomedītos dzīvniekus. Paldies Oskaram par bildi!
106
Medības ar alu suni ir viens no grūtākajiem medību veidiem. Ir jāsaprot tas, ko dara suns, ir jāparedz dzīvnieka uzvedība. Šajā medību veidā īpaši svarīga ir sadarbība starp medību suni un mednieku, jo pretējā gadījumā medījumu iegūt nebūs iespējams. Vairāk par to gatavosim materiālu žurnāla Medības marta numurā.
61
Agrāk zaķu medības bija lielā cieņā, mūsdienās tās piekopj reti kur. Skaistas ir zaķu medības \"katlā\", kas vēl pāris reižu gadā notiek Lietuvas dienvidos, ja vien ir piemēroti laika apstākļi - sals un sniegs.
91
Kolēģis nomedīja kuilēnu, kas reiz bija iekļuvis nelikumīgi izliktā cilpā.
450
13 rukši, 3 brieži medībās Tumē 2014. gada 6. decembrī
614
Nosvinēti grāmatas "Latvijas novadu dārgumi" atvēršanas svētki Mozaīkas gabaliņi Latvijas vēstures kopainā
Baisākie rituāli pasaulē: zīlēšana ar mirstošiem, sieviešu kropļošana, pēcnāves kāzasPar rituāliem dēvē noteiktas cilvēku darbības, kurām piedēvēta simboliska nozīme. Rituāli var sakņoties kopienas vai sabiedrības tradīcijās vai reliģiskajos priekšstatos, bet dažas, raugoties no veselā saprāta pozīcijām mūsdienās, šķiet gluži nesaprātīgas, ja pat ne biedējošas un šokējošas.
Veic izrakumus Šekspīra mājāArheologi atjaunojuši 2013. gadā apturētos izrakumus Stretfordas pie Eivonas "New Place", vietā, kur atradusies Šekspīra māja un nāves vieta.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman