Mobilā versija
+13.8°C
Zigmunds, Sigmunds, Zigismunds
Pirmdiena, 2. maijs, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Tīrīšana VID: Rotācija skars arī vadošos darbiniekus (1)Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbinieku rotācija skars arī vadošos darbiniekus, bet Finanšu policiju un Muitas policiju varētu apvienot, veidojot jaunu Nodokļu policiju, vēsta Latvijas televīzijas raidījums “Panorāma”.
Pēc parādnieku datu publiskošanas uzlabojusies uzturlīdzekļu atgūšanaŠī gada pirmajos četros mēnešos kopā regresa kārtībā atgūti izmaksātie uzturlīdzekļi 1 268 564 eiro apmērā, kas ir par 281 461 eiro jeb 29% vairāk nekā 2015.gada pirmajos četros mēnešos, informēja Tieslietu ministrijā.
Rīgā no degošas mājas izglābj piecus cilvēkus, tostarp divus bērnus Rīgā vakar no degošas dzīvojamās mājas ugunsdzēsēji izglābuši piecus cilvēkus, tajā skaitā divus bērnus, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +13.8
Alūksne +9.0
Daugavpils +12.2
Saldus +13.2
Liepāja +12.6
Jelgava +12
Ventspils +10.3
Limbaži +13
Madona +11.0
Rēzekne +10.6
Māra Libeka: Reformētāji un hemoroīdi (2)Ja būtu savākta statistika, cik daudziem politiķiem un ierēdņiem ir hemoroīdi, tad droši vien atklātos, ka ļoti daudziem, jo šo ļaužu pēcpuses ir nosēdētas vienās sapulcēs. Šīs pārdomas radās, kad atkal gaismā tika celts jautājums par nepietiekamo finansējumu veselības aprūpei.
Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Kāda persona es esmu?

Lai identificētu politiski nozīmīgas personas, to ģimenes locekļus un ar tām cieši saistītās personas, Latvijā strādājošās bankas sāks klientu anketēšanu, aicinot klientus pastāstīt par sevi nedaudz vairāk. Bankas lēš, ka Latvijā varētu būt ap 200 000 politiski nozīmīgu personu, to ģimenes locekļu un ar politiski nozīmīgām personām cieši saistītu personu. No tām politiski nozīmīgas personas var būt ap 10 000 – 15 000 cilvēku. Saeima grozījusi Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likumu, nosakot bankām pienākumu padziļināti pārbaudīt Latvijā politiski nozīmīgu personu un ar tām saistīto personu finanses. Līdz 1. martam par politiski nozīmīgu personu uzskatīja cilvēku, kas citā valstī ieņem nozīmīgu valsts amatu, piemēram, valsts vadītājs, parlamenta deputāts, ministrs, augstākās tiesas tiesnesis, kā arī ģimenes locekļus un ar viņu saistītās personas. Taču kopš 1. marta politiski nozīmīgu personu statuss tiek attiecināts arī uz Latvijas valsts augstākajām amatpersonām, viņu ģimenes locekļiem un cieši saistītām personām.

Vai Latvijai ir cerība atgūt PSRS okupācijas nodarītos zaudējumus?
Aivars Lembergs: Apvainojumi un aizliegumi Latvijas problēmas neatrisinās (1)Izraēlā dzīvojošais publicists Franks Gordons Latvijas Avīzes 22.aprīļa numurā publicējis kārtējo viedokli (Hūtes vārdi Kremlim kā mūzika) saistībā ar masu personību un uzskatiem par Krievijas mediju Rossija – RTR un portāla Sputnik darbības ierobežošanu.
Nākotnes saimniecība: Jānis Vinters sildīs siltumnīcu ar biešu biogāzi (17)Brāļi Vinteri gandrīz 2000 ha audzē kukurūzu, ziemas kviešus, rapšus, lopbarības pupas un zirņus
Kredīti onlineIr pagājuši laiki, kad naudas aizdevuma saņemšana bija jāstāv garās rindās, vai arī tie tika piešķirti tikai izredzētajiem.
Izdevumi
Atjaunoto LNMM atklās ar plašu Miervalža Poļa daiļrades retrospekcijuAr plašu sarīkojumu programmu trešdien, 4. maijā, tiks atklāta atjaunotā Latvijas Nacionālā mākslas muzeja ēka. Tajā apmeklētājus gaida daudzi patīkami pārsteigumi, starp kuriem nozīmīga vieta atvēlama mākslinieka Miervalža Poļa (1948) daiļrades retrospekcijai "Ilūzija kā īstenība".
Katarakta: profilakse, ārstēšana, padomi pēcoperācijas periodamTautā par kataraktu saka: acīm priekšā aug plēve. Apkārtne izskatās pelēka. Rodas sajūta, kā skatoties caur aizsvīdušām brillēm. Lēca kļūst duļķaina, un gaisma caur zīlīti vairs nespēj iekļūt acī. Kā atkal saskatīt pasauli spilgtās krāsās?
Kāda lustra labāka atšķirīgiem interjeriem un iespaidamMūsdienu interjers nav iedomājams bez stilīgas un skaistas lustras. To, vai plānotais apgaismojums būs komfortabls, nosaka vairāki faktori.
Slavenās Bārbras Streizandes diēta (1)Slavenību diētas vienmēr izraisījušas intereses, jo "zvaigznes" taču atļaujas iet pie dārgiem dietologiem, kuri atrod unikālas un efektīvas notievēšanas metodes. Leģendārā aktrise un dziedātāja Bārbra Streizanda daudzas desmitgades pārsteidz savus fanus ar lielisku figūri, tātad viņas diēta ir ievērības cienīga. 
Ko varam pamācīties dārza veidošanā no lietuviešiem (1)Dārzs bez vasaras puķēm nav dārzs, ir pārliecināti kaimiņvalstī Lietuvā. Puķes tur stāda, kur vien iespējams, un, jo vairāk, jo labāk.
Cik bieži jātaisa pedikīrs sunimCik bieži sunim jāgriež nagi? Varbūt ļaut nagiem nodilt pašiem? EDVĪNS VALMIERAS NOVADĀ
Reklāma
Austrijas pilsonis, steidzoties uz Rīgas lidostu, iedzīvojas nepatikšanās (1)Vakar kāds Austrijas pilsonis, steidzoties uz lidostu, krietni pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu, informēja Valsts policija (VP).
Hermētisma pārbaude mājai (5)Lai paaugstinātu būvju energoefektivitāti, jāno­drošina ideāls sienu hermētisms. Mājas gaisa caurlaidību par vēlu pārbaudīt, kad sals kož. To jāgatavojas darīt siltā laikā.

Makšķernieku stūrītis

Skaistā Latvijas daba.Upe.
188
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1050
Taurage, Aldis. Bija labi!
679
Taurage, Andis un Vladimirs
528
Taurage, Andis
425

Mednieku galerijas

Draudzenes mielojas. Žurnāls Medības testē Ieskaties.lv Doerr Snapshot meža kameru un medniekbode.lv kārumus.
31
Bebru medī sezona vēl aktīva līdz 15.aprīlim.
123
Vīri dzen, dāmas medī. Skaists video par medībām Latvijā.
81
Ruksis iesprūda krūmos...
293
Monstrs kuilis no Raimo Jansona arhīva.
306
Filipīnas – izvēlies kādu no 7000 salāmIzmisis spāņu bruņinieks, līdz ceļiem ūdenī, bet viņam pretī trīs šķēpiem bruņoti, nepārprotami naidīgi no­skaņoti mežoņi gurnautos – tāds priekšstats par Filipīnām man saglabājies no pamatskolas vēstures mācību grāmatas.
Naftas saulē kaistošie emirāti. Ceļojuma piezīmes (2)Apvienotie Arābu Emirāti (AAE), kas ērti iekārtojušies Arābijas pussalas dienvidaustrumos Persijas un Omānas līča krastos, šobrīd ir viena no modīgākajām tūristu pulcēšanās vietām.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+