+0.3°C
Konrāds, Sebastians
Trešdiena, 26. novembris, 2014
Fotostāsts
Čehijas prezidents: Ukrainai jāpaliek neitrālai - ārpus NATO (4)"Es stingri uzskatu, ka Ukrainai būtu jākļūst neitrālai un "finlandizētai"," vizītes laikā Kazahstānas galvaspilsētā Astanā teica Zēmans.
10 lieliski veidi, kā atvairīt ziemas nomāktībuKlāt gada aukstie un tumšie mēneši, dienas kļūst īsākas un naktis - garākas, un pat visdzīvespriecīgākie no mums izjūt nelielu nomāktību
Straujuma: Vajag samazināt ierēdņu skaitu, lai palikušajiem maksātu lielākas algasValsts pārvaldē varētu samazināt ierēdņu skaitu, lai rastu iespējas pārējiem darbiniekiem maksāt lielāku atalgojumu, nepalielinot atalgojuma fondu, šorīt LNT izteicās Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V).
Veselības finansēšanas likumprojekts varētu būt izmaksājis ap 30 tūkstošiem eiroVeselības aprūpes finansēšanas likumprojekts, kas liegtu saņemt plānveida ārstniecību tiem, kas nebūs samaksājuši iedzīvotāju ienākuma nodokli (IIN), vairs nav Saeimas Budžeta un nodokļu komisijas darba kārtībā.
Rīgas zoodārzā piedzimuši divi tīģerēni - Tors un Odins (Video)Šovasar Rīgas zoodārzā piedzimuši divi jauni tīģerēni - Tors un Odins, aģentūru LETA informēja zoodārzā.
Zinātnes institūciju konsolidācijai un izcilībai atvēl gandrīz 10 miljonusFinansējums zinātniskās izcilības attīstībai mērāms 2 500 000 eiro, bet zinātnisko institūciju konsolidācijas atbalstam - 7 411 645 eiro apmērā.
Rīga +0.3
Alūksne -2.8
Daugavpils -3.0
Saldus +0.3
Liepāja +2.1
Jelgava +0.1
Ventspils +2.0
Limbaži +0
Madona -2.4
Rēzekne -3.2

Aktuāls jautājums

Kādas cerības studenti saista ar jauno izglītības ministri Mārīti Seili? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Galvenais, lai ietilpst rāmī!

Valdība sestdien apstiprināja precizēto Latvijas vispārējās valdības budžeta plāna projektu 2015. gadam un turpina strādāt pie nākamā gada valsts budžeta projekta. Precizēto plānu rīt iecerēts iesniegt Eiropas Komisijai (EK) un Eirogrupai. Finanšu ministrija skaidro, ka Latvijai kā eirozonas dalībvalstij katru gadu jāiesniedz EK plāns, kurā tiek norādītas galveno budžeta rādītāju prognozes – ieņēmumi, izdevumi, deficīts un valsts parāds.

Vai atbalstāt stingrākus ierobežojumus alkohola reklāmai?
Apdeg, izmantojot bojātu gāzes cauruliPaziņa man nopirka četrus mazos gāzes balonus zilganzaļā krāsā (5 l tilpums, 2 kg svars). Izlietoju trīs, tie bija kārtībā, taču ceturtajam izrādījās defekts.
Operas nosaukumam grib pievienot arī baleta vārdu (3)Kā teikts Kultūras ministrijas (KM) sagatavotajos un valdībā iesniegtajos dokumentos, ņemot vērā baleta būtisko pienesumu mākslas jomā, nepieciešams pastiprināti uzsvērt tā klātesamību arī LNO nosaukumā.
Viedoklis
Intervija
Ja bērnam āda kā nātres sadzelta. Izsmeļošs raksts par nātreniJa bērnam pirmoreiz uzmetas nātrene un ir ne tikai izsitumi, bet arī tūska, daudzi vecāki pārbīstas, domājot, ka ķipars dabūjis masalas, vējbakas, skarlatīnu vai kaut ko vēl biedējošāku.
10 lieliski veidi, kā atvairīt ziemas nomāktībuKlāt gada aukstie un tumšie mēneši, dienas kļūst īsākas un naktis - garākas, un pat visdzīvespriecīgākie no mums izjūt nelielu nomāktību vai pat depresiju, motivācijas trūkumu un enerģijas līmeņa pazemināšanos. Laimīgā kārtā, ir daudz lietu, ko tu vari darīt, lai ziemas depresija tev ietu ar līkumu vai to varētu aizgainīt, ja tā jau tevi piemeklējusi.
Ko darīt ar mantotiem vai atrastiem metāla priekšmetiem (1)Ja kaut kas interesants un neparasts tiek atrasts, rokot kartupeļus vai arot tīrumu, katram vēstures cienītājam gribas zināt, cik tas ir sens. Kā noteikt mantoto vai atrasto metāla priekšmeta vecumu?
Reklāma
Sācies konkursa "Latvijas gada auto 2015" priekšbalsojumsŠonedēļ sākas žūrijas pirmais balsojums par papildnomināciju uzvarētājiem un tiem astoņiem auto, kuri piedalīsies pēdējā, izšķirošajā balsojumā par galveno titulu "Latvijas gada auto 2015".
Ko spēj un dod lineļļa? Tās būtiskākie ieguvumiJa sagaidāma kokmateriāla regulāra samirkšana vai arī mitrums ekspluatācijas laikā virs 20%, pirms izmantošanas to piesūcina ar antiseptiķiem – fungicīdām vielām, kas konservē koksni.
Brīdina par krāpniekiem, kas sūta mēstules no it kā pazīstamiem cilvēkiem un prasa naudu (2)Ja kāds saņem šādu aizdomīgu vēstuli no pazīstamas personas, ieteicams sazināties ar sūtītāju arī citādā veidā, piemēram, piezvanot un noskaidrojot, vai šo vēstuli viņš tiešām ir sūtījis.
Mednieki: Neesam nekādi barbari, regulējam dzīvnieku skaituPriekuļu kluba vīri pārdzīvojuši laiku, kad medībās nācās iztikt bez dzinējiem un medību suņiem

Makšķernieku stūrītis

Bušu laiks
28
Skaistules
156
Skaistules
1912
Zviedrijas skaistums
153
Sīkums, bet patīkami
143

Mednieku galerijas

Nomedītajam staltbriedim neparasta ragu trofeja, jo tam ne pārāk sens, vēl strutojošs ievainojums krustos. Ievainotiem dzīvniekiem parasti veidojas neparasti ragi.
44
Stirnu medības pie Tukuma.
190
Dzinējmedības Tumē. Mežacūkas un zari.(5X palielinājums)
152
Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
228
Re kāds
299
href='http://ads.la.lv/delivery/ck.php?n=a04b5b7a&cb=INSERT_RANDOM_NUMBER_HERE' target='_blank'>
Varšava – pilsēta, kurā vērts apstātiesPolijas galvaspilsētā atgādinājums par vēsturi sastopams ik uz soļa
Mantoti vai atrasti metāla priekšmeti (1)Ja kaut kas interesants un neparasts tiek atrasts, rokot kartupeļus vai arot tīrumu, katram vēstures cienītājam gribas zināt, cik tas ir sens. Kā noteikt mantoto vai atrasto metāla priekšmeta vecumu?
Rīgas spoki: rēgojas Finks un Grothuss. Vai tiešām arī Vija Artmane? (1)Lasītākie 1.Horoskopi 24.novembrim. Zvaigznes sola drosmi uzsākt ko jaunu 2.Horoskopi 24.11. – 30.11. Arī neriskējot var vinnēt! 3.10 produkti asinsvadu veselībai Autors

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman