+7.7°C
Lelde, Sarmis
Piektdiena, 19. decembris, 2014
Fotostāsts
Putins: Ukrainas krīzi var atrisināt vienīgi miermīlīgā ceļā (8)Krievijas prezidents Vladimirs Putins ceturtdien paziņoja, ka, viņaprāt, vienīgais Ukrainas krīzes atrisinājums ir miermīlīgs noregulējums.
Klasiskā piparkūku mīklaKatliņā ieber cukuru un uz mazas uguns apbrūnina. Kad tas kļūst brūns, bet ne tumšs, pievieno medu, sviestu, iesala ekstraktu un kuļ, līdz viss izkusis un masa top vien­dabīga. Noņem no uguns un pievieno visas samaltās garšvielas un skābo krējumu.
Teikmanis: lielais emigrācijas vilnis uz Lielbritāniju noplacis, daļa domā par atgriešanos (6)Precīzas statistikas diemžēl nav, atzina vēstnieks, informējot, ka vēstniecība ir iesaistīta universitātes pētījumā par emigrāciju kopumā.
Par partijas "Latvijas attīstībai" ģenerālsekretāru ievēl Vladimiru ReskājuPartijas "Latvijas attīstībai" valde atklātā sēdē ceturtdien par politiskā spēka ģenerālsekretāru ievēlēja partijas valdes locekli Vladimiru Reskāju, informē partijas pārstāvji.
Pētījums: Rīgā ir otrie ekonomiski izdevīgākie Ziemassvētku tirdziņiNo desmit Eiropas pilsētām Rīgas Ziemassvētku tirdziņi otro gadu atzīti par otriem ekonomiski izdevīgākajiem, kurus apsteidz vien Čehijas galvaspilsētas Prāgas tirdziņi.
Reklāmas raksts
Pasniedz Cicerona balvasSabiedrības cieņas balva “Cicerons” vakar tika pasniegta augstākās izglītības un zinātnes jomas pārstāvjiem – Latvijas Organiskās sintēzes institūta direktoram Ivaram Kalviņam un
Rīga +7.7
Alūksne +0.9
Daugavpils +6.2
Saldus +7.8
Liepāja +7.4
Jelgava +7.9
Ventspils +7.0
Limbaži +5
Madona +3
Rēzekne +2.9

Aktuāls jautājums

Vai atsaucaties aicinājumiem ziedot un iesaistīties labdarībā? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Galvenais ir paēdināt mūs

Valdība otrdien, 16.decembrī, atbalstīja ideju piešķirt papildu 1,6 miljonus eiro Latvijas dalībai “World Expo”. Līdz šim valsts kopējie izdevumi bija plānoti par aptuveni 5,6 miljoniem eiro. Ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola uzskata, ka valdībai vajadzēja lemt izbeigt dalību izstādē. Sadārdzinājums radās saistībā ar problēmām būvniecības iepirkumā. Izstāde noritēs Milānā 2015. gadā no 1. maija lidz 31. oktobrim. Izstādes pamattēma būs “Paēdināt planetu. Enerģija dzīvei”.

Kā vērtējat priekšlikumu dubultot valsts budžeta finansējumu partijām?
KP mīkstina MTG uzliktās saistības attiecībā uz reklāmuKonkurences padome (KP) lēmusi mainīt atsevišķus savulaik kompānijai "MTG Broadcasting AB" (MTG) saistošos noteikumus, turpmāk vairs neliedzot mainīt sadarbības noteikumus ar "klasiskās reklāmas"
Ko darīt ar hemoroīdiem Lielāko daļu taisnās zarnas problēmu var atrisināt ar atbilstošu 
ēšanas režīmu un higiēnu
Man vajag adrenalīnu! Intervija ar asinsvadu ķirurgu Vitāliju ZvirgzdiņuVitālijs Zvirgzdiņš atzīst, ka negūst lielu gandarījumu, veicot vienkāršas vēnu operācijas. Visvairāk prieka ir tad, ja izdevies palīdzēt smagam slimniekam un viņš jau nākamajā dienā smaida.
Grezns tērpa papildinājums - ažūrā tīmekļšalleTuvojoties gadumijai, jādodas uz svētku pasākumiem gan darbavietā, gan skolā vai bērnudārzā, jātiekas ar draugiem un jāuzņem ciemiņi mājas ballītē. Norišu daudz, bet svētku tērpu – mazāk.
Jauns modes kliedziens – krūšu palielināšana uz laiku. Vai drošs? (2)Ņujorkā, Amerikā, pēdējā laikā ir uzradies jauns modes kliedziens – krūšu palielināšana uz 24 stundām.
Kā mēs varam palielināt savu enerģētiku. Padomi no VēdāmIkvienam laiku pa laikam vajag papildināt enerģētiskās rezerves.
Reklāma
Pirmssvētku laikā aicina autovadītājus būt īpaši uzmanīgiem lielveikalu stāvvietāsLaikā pirms Ziemassvētkiem avāriju skaits ir būtiski lielāks nekā citās decembra dienās, informē Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (LTAB), mudinot autovadītājus šajā periodā būt īpaši uzmanīgiem lielveikalu stāvvietās.
Mūžam baltie franču griesti. Privātmājas īpašnieka pieredze (1)Par iestieptajiem PVC plēves jeb tā sauktajiem franču griestiem ir dzirdētas dažādas atsauksmes. Ja šo materiālu un paņēmienu pazīst tikai teorētiski, grūti to objektīvi novērtēt. Beidzot kādā privātmājā izdevās pavērot, kā process notiek praksē. Piedodiet, skeptiķi, tas tiešām ir ko vērts, turklāt izskatās pat ļoti labi!
Melnie caurumi var pārvērsties baltajos, apgalvo zinātnieki (3)Jaunā pētījuma autori uzskata, ka melnie caurumi mēdz uzsprāgt un pēc tam pārvērsties tā dēvētajos baltajos caurumos, kas izstaro uz āru visu to matēriju, enerģiju un informāciju, ko bija sevī uzsūkuši iepriekšējā savas evolūcijas posmā.
Gaist mīti par klusinātājiemMedību ieroču trokšņa slāpētāju paraugdemonstrējums liecina, ka šāviena skaņa tiek samazināta par trešdaļu. Pagājušās nedēļas nogalē veiktais paraugdemonstrējums Rīgas šaušanas centrā gaisināja

Makšķernieku stūrītis

Bušu laiks
173
Skaistules
225
Skaistules
2882
Zviedrijas skaistums
225
Sīkums, bet patīkami
196

Mednieku galerijas

13 rukši, 3 brieži medībās Tumē 2014. gada 6. decembrī
229
Tik tuvu reti kad medījums nokrīt. Bilde no kolēģa veiksmīgā dubletiņa!
271
Nomedītajam staltbriedim neparasta ragu trofeja, jo tam ne pārāk sens, vēl strutojošs ievainojums krustos. Ievainotiem dzīvniekiem parasti veidojas neparasti ragi.
4402
Stirnu medības pie Tukuma.
1139
Dzinējmedības Tumē. Mežacūkas un zari.(5X palielinājums)
390
Atbalsta vēsturei Saeimā kā nav, tā nav. Saruna ar Jāni Dombravu un Edvīnu Šnori (55)Lasītākie 1.Horoskopi 18.decembrim. Drīzumā gaida patīkami pārsteigumi 2.Atbalsta vēsturei Saeimā kā nav, tā nav. Saruna ar Jāni Dombravu un Edvīnu Šnori (6)
Jo dziļāk vēsturē, jo baisāki noziegumi. Šaušalīgākie slepkavnieki Francijā (1)Šaušalīgi slepkavnieki bijuši visos laikos un visās zemēs. Turklāt dažkārt ir tā – jo dziļāk vēsturē, jo baisāki noziegumi.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman