Mobilā versija
-0.5°C
Lauris, Norberts
Piektdiena, 27. novembris, 2015
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Te vairs nebūs Vācija, te būs Sīrija. "LA" speciālreportāžas turpinājums (6)"Ja te ienāks miljons un tad vēl ģimenes, tad tā vairs nebūs Vācija. Tā būs Sīrija"
Sadzīves ainas ar zīdaiņa nolaupīšanu. "LA" šķetina pusaugu māmiņas drāmu MadlienāNotikušais Ogres novada Madlienas pagastā it kā nav nekas ārkārtējs. Gadās, ka nepilngadīgiem piedzimst bērni un ka starp vecākiem, viņu ģimenēm rodas konflikts.
Pēc avārijas bez vēsts pazudušais Viesturs laimīgi atradies (2)Kopš 20. novembra bezvēsts prombūtnē esošais jaunietis Viesturs Smoļaks atradies, un ar puisi viss kārtībā, sociālajā tīklā "Facebook" raksta viņa māsa Elīna.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga -0.5
Alūksne -3.1
Daugavpils -2.6
Saldus +0.7
Liepāja +5
Jelgava -1.8
Ventspils +7.4
Limbaži -1
Madona -2.3
Rēzekne -5.0
Dienas jautājums
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Straujumas reitings

Jaunākie “Latvijas faktu” socioloģiskās aptaujas dati liecina, ka valdības vadītājas Laimdotas Straujumas (“Vienotība”) reitings viņas premjerēšanas laikā piedzīvojis rekordlielu kritumu. Tā ziņoja LTV “Panorāma”. L. Straujumas darbu novembrī pozitīvi un drīzāk pozitīvi vērtē 30,1% pilsoņu, bet negatīvi un drīzāk negatīvi vairāk nekā puse – 54,7%. Sociologs Aigars Freimanis norāda, ka premjerministres reitingi īpaši strauju kritumu piedzīvo kopš šā gada septembra, un piebilst: “Domāju – mainījusies nav viņa pati. Un nav tā, ka nav attaisnojušās viņas gaitas. Bet cilvēki aizvien vairāk ir vīlušies tajā, ko dara vai nedara valdība.”

Vai domās solidarizējaties ar streikojošajiem skolotājiem?

Aktuāls jautājums

Kā izvairīties no valsts budžeta ieņēmumu samazināšanās? Iesūti savu viedokli

Kam jāremontē drūpošie balkoni?Dzīvoju piecstāvu blokmājā Ķengaragā, Maskavas ielā 254, 5. korpusā. Balkonu betona plāksnes apdrupušas, redzama tērauda stieņu armatūra.
Ventspilī tapusi pirmā komunālā automašīna Ventspils brīvostas industriālajā zonā strādājošajā uzņēmumā "Bucher Municipal" ir saražota pirmā automašīna, pie kuras pilnībā strādājuši ventspilnieki.
Reklāmas raksts
PVN piemērošanu kultūras pasākumiem vienojas atlikt līdz 2017.gadamJaunākie 1.Mājas un mašīnas vietā – mēnešiem ilga gaidīšana 2.Lašu nārsta izskaņa 3.Jūrmalas mākslinieki Jūrkalnē Pēc sarunas ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni
Pret sausumu – pašu spēkiemMazajās pašvaldībās mājsaimniecības aizvien vairāk pieprasa pieslēgumu centralizētajam ūdensvadam
Www.RezervesDALAS24.lv
Džihādistu asins nauda2003. gadā dibinātā "Islāma valsts" šobrīd ir pasaulē bagātākā un labāk bruņotā teroristu organizācija, kas lielāko daļu naudas gūst no nelegālas naftas tirdzniecības, cilvēku nolaupīšanas un nodokļiem, kas tiek iekasēti kaujinieku sagrābtajās teritorijās.
Reklāmas raksts
Vīrieša panākumu atslēga – tīrs, kops izskats (2)Lai radītu labu pirmo iespaidu, nepietiek vien ar labu sirdi un gara skaidrību, sākumā tiek uztverta vizuālā informācija. Personīgā higiēna ir smalks process, kas neaprobežojas ar ikdienas dušas apmeklējumu.
10 olīveļļas izmantošanas iespējas kosmētikāJa jums ir pinnes, tad pagatavojiet krēmu: 4 ēdamkarotes sāls, 3 ēdamkarotes olīveļļas. Uzklājiet maisījumu uz sejas , turiet 3 – 5 minūtes, tad nomazgājiet ar siltu ziepjūdeni.
Jau septīto gadu Rīgā norisināsies Baltijas lielākā kaķu izstādeŠajā nedēļas nogalē, 2015.gada 28. un 29.novembrī, jau septīto gadu Rīgā norisināsies Baltijā lielākā specializētā kaķu izstāde „Baltijas Kauss 2015”. Izstādē piedalīsies
Kāda parasti ir mazo peļu degu veselība?Nevaru atļauties mājās turēt ne suni, ne kaķi. Draudzene ieteica iegādāties degu. Kāda šim dzīvnieciņam ir veselība? LAUMA LIEPĀJĀ
Reklāma
Ieslēgt telefonu bagāžniekāCeļu satiksmes drošības direkcija vakar atklāja kampaņu "Skaties ceļam acīs!", kas mudina satiksmes dalībniekus visu uzmanību veltīt ceļam, nevis tādām blakuslietām kā tālrunis, navigācijas iekārtas vai aizrautīgas sarunas.
Mīksto mēbeļu otrais mūžs. Kā to radīt paša spēkiem?Ērtajam krēslam nodilis apšuvums, arī klubkrēsla audums nobružājies un vietām saplīsis. Vai to iespējams labot pašu spēkiem?
Trīs jauninājumu autori no Latvijas iekļuvuši prestižā Eiropas inovāciju līderu topā Jaunajā sarakstā iekļauti trīs inovatori no Latvijas – "AirDog" vadītājs Edgars Rozentāls, kura uzņēmums ražo ekstrēmajā sportā izmantojamus bezpilota lidaparātus, portāla "Meduza" galvenā redaktore Gaļina Timčenko un "Reach.ly" vadītājs Ernests Štāls, kura vadītais uzņēmums e-komercijas portāliem piedāvā analītisku rīku klientu uzvedības tendenču apkopošanai.
Lašu nārsts šogad bijis īpaši grūts. Maliķi ciniski maskējas zem vides dienesta zīmesZemā ūdens līmeņa dēļ zivis līdz ikgadējām nārsta vietām nenokļuva

Makšķernieku stūrītis

126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
639
Taurage, Aldis. Bija labi!
356
Taurage, Andis un Vladimirs
248
Taurage, Andis
233
Zebrus 27.06.15. 5,580kg 84cm esma plauza fileja.
5712

Mednieku galerijas

Nomedīts pie paša Tukuma, izmuka no \'\'aplenkuma\'\' un pa grāvi gribēja aizšmaukt...
150
Duplets... kolēģi pacentās šaujot unisonā
139
Medību kolēģa Ģirta Ivanova šā gada bullis.
275
Labākais gadalaiks - zosu medības.
193
Interesanta trofeja. Ragā sapinies striķis.
481
Vijārs Griķis – ar humoru par nopietno Dziesmu autors un izpildītājs Vijārs Griķis piedāvā rudens drēgnos vakarus iekrāsot ar savām 13 jaunākajām dziesmām, kas apvienotas topošajā albumā "Tev ir jubileja".
Neskaties pilnmēnesī, paliksi stāvoklī! 13 seni ticējumi (2)Pilnmēness (kas šobrīd skatāms pie skaidrajām ziemas debesīm) vienmēr radījis maģisku un noslēpumainu noskaņu, raisījis bailes un cerības, devis vielu leģendām un mītiem, kas bieži vien, kaut arī netiešā veidā, saglabājušies līdz mūsdienām.
Uzmanību: Pilnmēness nāk! Romantiskie horoskopi, 23. – 30. novembrisAUNS. Nedēļas sākumā jo stingrāk ievērosi noteikumus un pašdisciplīnu, jo labāk.
Kādi bija 19. gadsimta latviešiJāņa Krēsliņa personībai 19. gadsimta beigu Latvijā nav analoga.
Ievērojamu literātu dīvainās atkarībasIkvienam cilvēkam piemīt šādi tādi sliktie ieradumi, un, kā jau pie cilvēkiem mēdz būt, vieni no tā kautrējas, citi – itin nemaz, savukārt vēl daži absolūti par to nedomā. Izņēmums nav arī tie, kuri kādā jomā guvuši izcilus panākumus, tostarp literāti.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+