Mobilā versija
Brīdinājums +14.9°C
Anšlavs, Junora
Otrdiena, 24. maijs, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Palīdzi Eināram izdzīvot: ģimene meklē līdzekļus melanomas ārstēšanaiEināra Upatnieka ģimene lūdz palīdzību melanomas ārstēšanai nepieciešamo medikamentu iegādei.
Būvēs ielu, stādīs kokusRīgas domes Satiksmes departaments grib izcirst 57 kokus skvērā daudzdzīvokļu māju pagalmos, lai izbūvētu Durbes ielu, kas savienos Jūrmalas gatvi ar Daugavgrīvas ielu.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +14.9
Alūksne +13.8
Daugavpils +11.7
Saldus +13.9
Liepāja +14.0
Jelgava +12.2
Ventspils +15.6
Limbaži +15
Madona +13.1
Rēzekne +12.2
Uldis Šmits: Vēstures beigas neiestāsies (5)Latvijas uzņemšana ESAO sagādā neērtības "troļļiem" un saukļa "viss ir slikti" sludinātājiem
Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Skaties – mums tur ekskluzīvā tiešraide!

Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija šodien un rīt apmeklēs Daugavpils, Ludzas, Zilupes un Ciblas novadus, lai spriestu par Latgales informatīvās telpas stiprināšanu, īpašu uzmanību veltot jautājumam par nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu pieejamību reģionā, sevišķi – pierobežā. Diskusijas par bezmaksas kanālu uztveršanu pierobežā aktualizējās pirms vairākiem gadiem, notika dažādas pārbaudes, vai signāls ir uztverams. Vienlaikus reportāžas no pierobežas liecināja, ka iedzīvotāji labprāt skatās Krievijas kanālus.

Kā jāreaģē uz Latvijas nomelnošanu Kirova Lipmana izteikumos Krievijas medijam?
Būvēs ielu, stādīs kokusRīgas domes Satiksmes departaments grib izcirst 57 kokus skvērā daudzdzīvokļu māju pagalmos, lai izbūvētu Durbes ielu, kas savienos Jūrmalas gatvi ar Daugavgrīvas ielu.
Cik populārs ir lauku tūrisms? "LA" aptaujaVērties zvaigznēs skābbarības tornī
Bukšu ģimenes cimperlīgie tītari tirgū pieprasīti (5)Bukšu ģimene Sējas novadā pēc bioloģiskās saimniekošanas parauga uzsākusi audzēt tītarus
Izdevumi
Ir apmeklētāju beņķi, bet skatuves nav"Kultūrzīmju" piektajā reportāžā no Latvijas pierobežu pagastiem viesojāmies Nīcas novada Nīcas pagastā un Rucavas novada Dunikas un Rucavas pagastā.
KOMENTĀRI, INTERVIJAS
VIDEO
FOTO: Vingrojumus mundrumam demostrē dvīnes mūziķes DrozdovičasLai pilnvērtīgi izbaudītu skaisto pavasara laiku, nepieciešama enerģija, ko iespējams saņemt fiziskās aktivitātēs. Savukārt vingrošana kompānijā sniedz papildu motivāciju, kā arī vairo pozitīvas emocijas. Kopības spēku demonstrē dziedošās dvīņumāsas Ana un Katrīne Drozdovičas.
Adām plecu lakatu tulpes formāNeatkarīgi no tā, vai tikai mācāties adīt vai jau esat īsta adāmadatu pavēlniece, šis elegantais mežģīņu raksts varētu jūs savaldzināt un rosināt uzadīt sev skaistu plecu lakatu.
Līdzeklis nagu augšanai - vajadzīgas tikai trīs sastāvdaļas! (2)Visgarākos nagus ir izaudzējusi amerikāniete Krisa Voltone, to kopējais garums sasniedza aptuveni 6 metrus. Protams, mēs nekritīsim tādās galējībās un neaudzēsim gigantiskus nagus. Bet noteikti padalīsimies ar noslēpumu, kā nagus padarīt izturīgus, veselus un spīdošus.
Vai spanielu drīkst apcirpt?Mums ir spaniels ar dikti garu apmatojumu. Dzīvniekam patīk peldēties, bet pēc tam kažoks ilgi žūst. Vai suni drīkst vasarā nocirpt – ne jau pavisam, bet tādā normālā ezītī? HELĒNA ZVIEDRE MADONĀ
Reklāma
Smaržas vīriešiem: Ko tās atklāj par viņa personību? (2)Ne tikai sievietēm vien ir svarīgi, kā viņas smaržo. Varbūt ne gluži katram vīrietim skapītī stāvēs trīs vai četras dažādas smaržu pudelītes, tomēr vismaz vienas smaržas, kas kļuvušas par stiprā dzimuma iemīļotajām smaržām, visbiežāk plauktiņā būs sastopamas gan.

Makšķernieku stūrītis

Skaistā Latvijas daba.Upe.
210
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1099
Taurage, Aldis. Bija labi!
710
Taurage, Andis un Vladimirs
557
Taurage, Andis
447

Mednieku galerijas

Šīs ir rukšu medības
60
Rukšu medībās
45
Draudzenes mielojas. Žurnāls Medības testē Ieskaties.lv Doerr Snapshot meža kameru un medniekbode.lv kārumus.
84
Bebru medī sezona vēl aktīva līdz 15.aprīlim.
168
Vīri dzen, dāmas medī. Skaists video par medībām Latvijā.
107
480 kilometri kājām. Atklājot Eiropas brīvības ceļu (2)Lai labāk saprastu Katalonijā notiekošo, uzklausītu un saprastu pašus kataloņus, Otto Ozols nolēma izdarīt to, ko neviens līdz šim nebija izdarījis, – kājām noiet Katalonijas ceļu: visus 480 kilometrus no dienvidu robežas līdz pat ziemeļiem.
Pavasarī - uz Zemgali pēc ceriņu smaržas un īpašas alus garšasTurpinot ceļot pa Latvijas novadiem, kārta pienākusi par valsts maizes klēti dēvētajai Zemgalei, kas atbilstoši reģionu reformai nu jau izpletusies līdz pat Jēkabpilij.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+