+4.6°C
Dagnis, Dagne
Trešdiena, 1. aprīlis, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Eiropas Padome kritizē Kijevu (3)Kijeva nav pienācīgi izmeklējusi pērn notikušo protestētāju apšaušanu Maidanā, kur dzīvību zaudēja daudzi desmiti cilvēku, paziņojusi Eiropas Padome.
Galdauts svētkiemKas jāņem vērā, iegādājoties galdautu un salvetes? Kad nepieciešami abi, bet kad var iztikt tikai ar salvetēm? Un kā radīt īpašu svētku sajūtu?
Bez mediju NVO atbalsta nevirzīs negatīvu rezonansi guvušos grozījumus Preses likumāRespektējot mediju nevalstisko organizāciju viedokli un to izteiktos konceptuālos iebildumus, Tieslietu ministrija (TM) nevirzīs plašu rezonansi guvušos, sagatavotos grozījumus likumā "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem".
Pārtrauc Ziemeļu transporta koridora projekta izstrādes iepirkumuIepirkums pārtraukts saistībā ar bažām, ka nepagūs apgūt projekta izstrādei atvēlēto Eiropas Savienības finansējumu.
Rīga +4.6
Alūksne +2.5
Daugavpils +6.7
Saldus +3.7
Liepāja +3.7
Jelgava +5.0
Ventspils +3.4
Limbaži +4
Madona +3.7
Rēzekne +4.1
Egils Līcītis: Skapis jeb Kur valsts intereses pāri partijiskām Gribu kliedēt kādus maldus. Cilvēkiem ir zema kredibilitāte pret Koalīcijas sadarbības padomi.

Aktuāls jautājums

Vai Latvijā izdosies celt vidējo mūža ilgumu līdz 90 gadiem? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Dzejnieka veltījums prezidentam

Normunds Beļskis, dzejnieks, 4. maija Deklarācijas kluba biedrs uzrakstījis garu, dzejisku atklāto vēstuli Latvijas Valsts prezidentam Andrim Bērziņam, mudinot viņu “kandidēt vēl vienam prezidenta laikam”. Savu vēstuli Beļskis sāk ar ainavisku sava rīta aprakstu un turpina šādā garā: “Ieleju vēl saujā mazliet sulas, ko acis izskalot, un tad jau esmu možs, kā tas strazds, kas nevar rimties ābeles galotnē, izdziedot savu rītu. [..] Atnācis vēl viens Purvīša pavasaris, un saule austot iezīmē Latvijas lauku ainavu neatkārtojamos vaibstus. Negribas ne mirkli novērst acis un domas no šīs mūsu zemes burvības. Mierīgums, gudra lēnprātība, zemniecisks spēks un pamatīgums man vienmēr šķitis latviešu tautai piedienīgs. Arī sarunās un strīdos. Tāpat kā gudrība – visu kārtīgi pirms darāmā darba nomērīt [..],” u.t.jpr. Beigās Andrim Bērziņam novēlēts: “Lai Tavs lēmums balstīts sirdsapziņā un atbildībā par Latviju!”

Kā svinat Lieldienas?
No 1.aprīļa pienu var slaukt, cik grib. Bet vai varēs pārdot?Šodien Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs pārstāj darboties piena kvotu sistēma. Tas nozīmē piena tirgus regulēšanas atcelšanu. Cik gatavi ir Latvijas piena ražotāji jaunajai situācijai, jautāju mazo ganāmpulku īpašniekiem.
Reklāmas raksts
Rēķinu automātiskās samaksas kārtība radījusi neskaidrības (2)Kopš šā gada janvāra ieviestā jaunā rēķinu automātiskās samaksas kārtība solīto ērtību vietā maksātājiem, kuri izmanto banku pakalpojumus, radījusi vien jaunas neskaidrības un e-rēķinu sadārdzināšanos.
Cik vērta ir paku sula? Vai tiešām tā zaudējusi visu augļa vērtīgumu?Kāda sieviete viesībās lielīja savu vīru, jo viņš beidzot sācis dzīvot veselīgi – dzer sulu. Uzzinot, ka tā ir sula no tetrapakas, klātesošie sāka protestēt – tas nu gan nav nekas veselīgs!
Alerģijas savaldīšana - ne ar pašārstēšanosLaika apstākļi vēl ir mainīgi, bet šur tur jau zied alkšņi un lazdas. Tāpēc pavasaris daudziem sagādā ciešanas: asaro acis, ir kairinājums kaklā, iesnas, šķavas, klepus.
5 padomi mājokļa sapošanai pavasarimPēc garajiem ziemas mēnešiem, pavasaris ir visgaidītākais gadalaiks. Tas ir brīdis, kad dot svaigu startu sev un jaunajai sezonai. Likumsakarīgi, ka viens no pirmajiem soļiem ir mājokļa uzkopšana.
Īsinām zarus plūmēm. Kā veidot vainagu?Plūmju šķirnēm ‘Skoroplodnaja’ un ‘Komēta’ koki jau diezgan lieli, bet zari stipri noliekušies. Kā tām jāveido vainags? MIRDZA GRĪNBERGA
LVM stādu eksperte: pavasara dārza darbi ir jāsāk ar košumkrūmu un augļu koku sakopšanuPavasaris ir viens no aktīvākajiem gadalaikiem piemājas dārzu īpašniekiem. Daudzi jau tagad rosās mazdārziņos, veicot augļu koku stādīšanu, zaru apgriešanu un izvēloties jaunus ziedu stādus krāšņām puķu dobēm.
Ja gribas ātrāk satikt pavasari, izplaucē zarus!Sandra Ruska, žurnāla “Praktiskais Latvietis” galvenā redaktore
Tantriskais sekss: laiks pazūd, cilvēks pieder mūžībaiSekss, kas balstās tikai uz fizioloģiju, ir enerģijas šķiešana – jo vairāk dzimumaktu, jo vairāk spēka neatgriezeniski izniekots.
Mazais leopards... Iepazīstieties - kaķu šķirne "Ēģiptes mau"Ar skaisto plankumaino kažoku apveltītie Ēģiptes mau Latvijā ir reti sastopami. Lai iegūtu savā īpašumā šīs šķirnes kaķi, grāmatvedei Anastasijai Medvedevai vajadzēja divus gadus – gandrīz visās ārzemju audzētavās, kur viņa vērsās, kaķēni bija aizrunāti jau pirms dzimšanas.
Reklāma
Plaši rekonstrukcijas darbi šovasar gaidāmi uz Liepājas un Vidzemes šosejām (1)Šajā būvniecības sezonā nopietnākie remontdarbi uz autoceļiem notiks uz Liepājas un Vidzemes šosejas, kā arī Daugavpils-Rēzekne 20 kilometru posmā, informēja uzņēmumā VAS "Latvijas Valsts ceļi".
Kādas zivis, kad un kur drīkst makšķerēt? Padomi makšķerēšanas iesācējiem (6)Esmu pensionārs un gribu noķert kādu zivtiņu ēdienkartes papildināšanai, bet nezinu, kuras drīkst makšķerēt. Un ko darīt, ja noķeru nepareizo, aizliegto zivi?

Makšķernieku stūrītis

Zivis, ne tikai jāķer, bet arī jāielaiž...
12
110 cm garais Ventas skaistulis.
31
Fotografē Andrejs
26
Skaista trofeja - Ventas lasis. Foto - Aldis Savičs
266
noķer un atlaid. 7,840kg
205

Mednieku galerijas

Tukuma pusē nomedītā kuiļa trofeja. Garums 18 cm, platums 26mm, vajadzētu \'\'izvilkt\'\' uz bronzu...
11
Pārsteigums ziemā - lūša pēda vienā no medību iecirkņa nostūriem.
20
Klusā daba pie bebrārija. Šogad laika apstākļi tādi draņķīgi, vai arī bebri paēduši, bet pārsvarā liels klusums.
14
Āfrikas cūku mēra seja. Kopā ar PVD Burtnieku novadā 7.martā no meža izvedām 16 no sērgas kritušas mežacūkas. Reportāža būs žurnāla Medības aprīļa numurā.
7913
Mežakuilis(~5 gadi), pēc taksidermista apmeklējuma būs zināms garums un punktu skaits.
255
Pakāpies tornī, paveries tālu... Dievs Latviju ir radījis diezgan plakanu – augstu kalnu mums nav, taču paskatīties pāri mežu galotnēm gribas. Teju vienīgā iespēja šādas vēlmes īstenot ir kāpt skatu torņos.
Īrijā atklāj izstādi par traģiskajiem notikumiem Latvijā 1941. gadāOtrdien, 31. martā Balinaslo pilsētas bibliotēkā Galvejas grāfistē Latvijas vēstnieks Īrijā Dr Gints Apals ar priekšlasījumu par Latvijas vēsturi atklāja izstādi "Latvijas traģēdija. 1941".
Polijā atrasta Pirmā pasaules kara gūstekņu nometnePielietojot zemes reljefa lāzerskanēšanu no lidmašīnas, poļu arheologiem izdevies atrast vietu, kur Pirmā pasaules kara gados Pomerānijā atradās vācu Haiderodes (poļu variantā Čerskas) karagūstekņu nometne.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman