-3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Piektdiena, 24. oktobris, 2014
Fotostāsts
"Saskaņa" apstrīd vēlēšanas Latgalē; liecināt par balsu pirkšanu gatavi 25 cilvēki (1)Partijas pārstāvju sarunās ar potenciālajiem lieciniekiem par balsu pirkšanu atklājies, ka viņi ir tikuši iebiedēti un mudināti nerunāt par balsu pirkšanu, tomēr 25 cilvēki būšot gatavi braukt uz AT un sniegt liecības.
ANO: Ukrainas konflikta dēļ bēgļu gaitās devušies 824 000 cilvēku"Tuvojas Ukrainas krīzes pirmā ziema, un UNHCR aktīvi cenšas vismazāk aizsargātajiem pārvietoto personu vidū palīdzēt sagatavoties ziemas apstākļiem, kas, kā sagaidāms, būs skarbi," norādīja ANO aģentūra.
Rukolas salāti ar laša gabaliņiem un benediktīniešu oluKatliņā uzvāra ūdeni, pielej tam nedaudz etiķa (tas palīdzēs olai savilkties).
Fotoreportāža no Šķirotavas cietuma pirms tā slēgšanasŠķirotavas cietums, kas atrodas Rīgā, Krustpils ielā, tiks slēgts 1.novembrī. Tā 306 notiesātie pārvietoti uz Jēkabpils cietumu.
Futbola spēļu sarunāšanas lietā aizturēti astoņi cilvēki (papildināts)Vienai no personām - uz mūžu no Latvijas futbola diskvalificētajam bijušajam Daugavpils kluba "Dinaburg" prezidentam Oļegam Gavrilovam - Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesa šodien piemērojusi drošības līdzekli - apcietinājumu.
Reklāmas raksts
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Jauniešus aicina iesūtīt stāstus par LatvijuIzglītības un zinātnes ministrija (IZM) aicina jauniešus visā Latvijā piedalīties video, foto un stāstu konkursā "Tu esi Latvija", lai izstāstītu vai parādītu savu stāstu par valsti.
Rīga -3.9
Alūksne -8.1
Daugavpils -7.6
Saldus -4.4
Liepāja -2.4
Jelgava -4.5
Ventspils -2.1
Limbaži -5
Madona -6.4
Rēzekne -8.0
Vairāk nekā 1300 skolotājuŠā gada oktobrī aprit 70 gadi, kopš tika pieņemts lēmums par skolotāju sagatavošanu Cēsīs – Bērzainē. Studijām institūtā tika uzņemti septiņgadīgo skolu beigušie ar sešgadīgu apmācību kursu.

Aktuāls jautājums

Kā pretrunīgi vērtētie Maksātnespējas likuma grozījumi ietekmēs nekustamo īpašumu tirgu? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Dažs labs sācis runāt…

Tuvojoties šīs valdības darba noslēgumam, TV kanālos un preses izdevumos bieži tiek intervēts finanšu ministrs Andris Vilks (“Vienotība”), kurš nolēmis pamest politiku. Viņš kritizē gan līdzšinējo valdību, gan topošo koalīciju. “Politika ir divkosīga un liekulīga vide, kurā ir daži darītāji un daudz runātāji. Tie darītāji tiek sisti no visām pusēm, tiek gāzti mēsli uz galvas,” TV teica Vilks. Bet savā tviterkontā pirmdien viņš ierakstīja: “Nevēršoties pret saviem kolēģiem ministriem, uzskatu, ka jaunā koalīcija būs Stagnācijas un liekulības koalīcija.”

Kā uztverat prognozi, ka elektrības cena nākamgad var augt par 30%?
CSP: lauku saimniecības kļūst lielākas; to skaits sarucis par 1,9% (3)Pēdējo trīs gadu laikā ekonomiski aktīvo lauku saimniecību vidējais lielums bija 37,8 hektāri, kas ir par 9,6% vairāk nekā 2010.gadā, kad vidējais lielums bija 34,5 hektāri.
Garīgumam un tā izkopšanai ir pozitīva ietekme uz seniora personībuKā vecāka gadagājuma cilvēkam parūpēties par savu garīgo labsajūtu, kā izprast sevi, lai veicinātu savu garīgo, fizisko un arī sociālo labsajūtu?
Kā ājurvēda var palīdzēt bērniemĀjurvēdā izmanto dažādu ārstniecības augu koncentrētus preparātus pulvera, pastas vai tinktūras formā, tāpat dažādas eļļas; tie nesatur mākslīgas ķīmiskās vielas.
Reklāma
Par narkotiku lietošanu sodītie nevarēs iegūt vadītāja apliecībuPersonas, kuras sodītas par narkotisko vielu lietošanu, nevarēs iegūt transportlīdzekļa vadītāja tiesības.
Pasaule ekrānā un "uz papīra". Kurp dodamies?Paldies Gūtenbergam, kurš 15. gadsimtā, izgudrodams drukas tehnoloģiju, aizsāka "mediju revolūciju". Nu piedzīvojam nākamo informācijas nesēju maiņu, kad Latvijā 15 – 74 gadus veci cilvēki, kā vēsta TNS pētījums, internetam velta četras stundas dienā.
Radžu ūdenskrātuvē ielaiž 1380 līdaku mazuļusŠī gada 24.oktobrī, pateicoties Zivju fonda atbalstītajam projektam, Jēkabpils pilsētas Radžu ūdenskrātuvē ielaida 1380 gabalu šī gada līdaku mazuļus, kuru svars sasniedz aptuveni 300 gramus, informē pašvaldībā.

Makšķernieku stūrītis

Skaistules
65
Skaistules
702
Zviedrijas skaistums
86
Sīkums, bet patīkami
75
Sīkums, bet patīkami
41

Mednieku galerijas

Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
76
Re kāds
110
Lācis (tas pats, kas iepr. bildē)
120
Sagaidīju… (Lācis, Karēlija 2014.)
117
Gaidot lāci (Karēlija)...
152
Leģendu naktī durvis vērs pilis un muižas visos Latvijas novadosGadsimtu mijā par ceļotāju ļoti iemīļotu pasākumu bija kļuvusi Latvijas piļu un muižu asociācijas (LPMA) rīkotā šo vēstures pieminekļu apceļošanas akcija, kas nu jau trešo gadu pārtapusi Leģendu nakts aktivitātēs un šogad notiks 25. oktobrī.
VDK darbības izvērtēšana būs dāvana Latvijas simtgadei. Saruna ar vēsturnieku Kārli Kangeri (20)Jau pagājuši trīs mēneši, kopš šovasar ar Ministru kabineta rīkojumu tika nodibinātā LPSR Valsts drošības komitejas zinātniskās izpētes komisija.
Faraons Tutanhamons bijis invalīds un neglītenis, atklāj jauns pētījums (6)Pilnīgākā leģendārā Ēģiptes valdnieka Tutanhamona ķermeņa formu rekonstrukcija, kāda līdz šim veikta, izmantojot viņa mūmijas datortomogrāfiju un trīsdimensionālas projekcijas, liecina, ka šis faraons n

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman