+8.5°C
Sandra, Sondra, Gunvaldis, Gunvaris
Pirmdiena, 15. septembris, 2014
Fotostāsts
Latvijā svin Tēva dienuŠodien, 14.septembrī, Latvijā jau septīto gadu pēc kārtas svin Tēva dienu, tādējādi godinot tēva lomu ģimenē un sabiedrībā, aģentūru LETA informēja Labklājības
Latvija neatbalsta sankcijas pret Krievijas dzelzceļu un tā vadītāju (3)Latvijas politiķu un diplomātu iebildumu dēļ Eiropas Savienības (ES) sankciju sarakstos joprojām nav iekļuvusi Krievijas valsts dzelzceļa kompānija “Rossijskije žeļeznije dorogi” (RŽD)
"Pīļu skrējienā" par galveno balvu sacentās vairāk nekā 300 rotaļlietu pīlesŠodien, 14.septembrī, vīriešu veselībai veltītajā Pīļu skrējienā, kas notika Rīgas pilsētas kanālā, par galveno balvu sacentās vairāk nekā 300 dzeltenas rotaļlietu pīles.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Pasaulē dīvaināko mācību iestāžu desmitnieksPēc vasaras brīvlaika šonedēļ durvis atkal vēra mācību iestādes. Dažviet pasaulē jauno mācību gadu uzsāka arī skolas, kur mācību process notiek savdabīgā manierē vai,
Vienkāršā un ķimerīgā kūpināšana
. Ciemos rojenieka Mitenberga simtgadīgajās mājās (2)Rojenieks Oskars Mitenbers ir bijušais kapteinis, jūrā gājis divdesmit piecus gadus. Ko lai tagad dara krastā dzīvojošs zvejnieks četrās paaudzēs, kad kuģi sagriezti lūžņos?
Rīga +8.5
Alūksne +3.1
Daugavpils +1.8
Saldus +5.7
Liepāja +8.9
Jelgava +5.6
Ventspils +9.0
Limbaži +4
Madona +0.8
Rēzekne +3.0

Aktuāls jautājums

Vai, jūsuprāt, tēva loma sabiedrībā īpaši jāizceļ? Iesūti savu viedokli

Vai gatavojaties atzīmēt Tēva dienu?
Ērika Oša zīmējums
Būs jāspēlē pašiem…

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas kluba Rīgas “Dinamo” finansiālais stāvoklis tikšot pilnībā sakārtots tuvāko pāris nedēļu laikā. Tā vakar LTV teica kluba padomes priekšsēdētājs Juris Savickis. Starpsezonā Rīgas “Dinamo” nometne tika aizvadīta lielā neziņā, jo klubu pameta galvenais naudas devējs gāzes kompānija “Itera”. Savickis atzina, ka esot neliela aizkavēšanās ar algu izmaksu hokejistiem, bet tas neesot nekas traks. “Turklāt vienam otram Latvijas izlases hokejistam šogad piedāvātu spēlēt par velti. Ja viņi ir kļuvuši par miljonāriem, kāpēc vienu gadu nenospēlēt par velti?” ironizēja Savickis. Jaunās sezonas pirmajās spēlēs tribīnēs arī bijis maz skatītāju.

Pēc nepilnību novēršanas "Dominante 2" un "Dominante 3" atsāk darbuAdministratore, iesniedzot apstiprinošus dokumentus Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), pierādījusi, ka zemējuma un zibens aizsardzības sistēmas ierīces atbilst normatīvo aktu prasībām.
Urologs: vīriešiem, tāpat kā auto, reizi gadā jāpārbauda sava veselībaVīriešiem, tāpat kā automašīnām, reizi gadā ir jāpārbauda sava veselība, lai laikus diagnosticētu prostatas vēzi, norāda Latvijas Urologu asociācijas pārstāvis Pēteris Vaganovs.
Neļauj savā ostā uzkavēties rūgtumam! 5 viedas atziņas par dzīvi (1)Ja tu savā ostā ļausi uzkavēties rūgtumam, laime kuģos tai garām. (Endijs Rūnijs)
Reklāma
CSDD atklāj satiksmes drošības portālu bērniem"Jaunizveidotajā interneta portālā apkopoti 15 gadu laikā radītie izglītojošie materiāli, kas ietver spēles, testus, video, foto, grāmatas un citus mācību materiālus. Tie vienkāršā veidā bērniem skaidro būtiskākos noteikumus un likumus, kas jāzina satiksmes dalībniekiem.
Zviedrijā no audzētavas pamukušas 100 tonnas varavīksnes foreļu (1)Pirms gadiem, baudot copes jaukumus Zviedrijā, nozvērējāmies par katru cenu vēlreiz šeit atgriezties.

Makšķernieku stūrītis

Forele, vasaras izskaņā
35
Miermīlīgā zivs- pavīķe, noķerta ar spiningu uz mākslīga kāpura imitācijas.
32
Miermīlīgā zivs- vīķe, noķerta ar spiningu uz minivoblera.
37
Miermīlīgā zivs- rauda, noķerta ar spiningu uz minirotiņa.
35
Latvijas alata 36 cm, noķerta ar MJ.
30

Mednieku galerijas

Vācu medību terjera prieks. Atrada un noturēja savainotu lapsu līdz pienāca mednieks. Šķita, ka suns sevi beidzot atradis.
19
Mazais šā gada sivēns jau apvēlies - vien maz\' cūciņ
70
Briežu bullis, vecss nav, bet selekcija arī ir vajadzīga… Ragu garums 87-90 cm.
1104
Rīta cukas rezultāts. Un no popiem var pagatavot ļoti gardu sautējumu.
94
Roberts ar brašuli
102
No torņa līdz tornim
. Apceļojot skaistākos un savdabīgākos Latvijas dievnamusPēc jauniem iespaidiem un brīnišķīgiem atklājumiem nebūt nav jādodas pāri robežām uz tālām zemēm.
Pirms 70 gadiem Gotlandē ieradās baltiešu bēgļu laivas (5)Sestdien, 13. septembrī Latvijas vēstnieks Zviedrijā Gints Jegermanis piedalīsies piemiņas ceremonijā Slītes ostā, Gotlandē, atzīmējot 70 gadus, kopš tur Otrā pasaules kara izskaņā ieradās baltiešu bēgļu laivas.
Gedelonas pils Francijā top ar 13. gadsimta būvmateriāliem un paņēmieniem Nesen izmantoju iespēju iekāpt (vārda diezgan tiešā nozīmē) vēsturē. Proti, ir vietas, kurās mūsdienu cilvēkam ir iespēja pastaigāties pa vidi, kas ir maksimāli pietuvināta kādam vēstures laika posmam un notikumam.
Atrasta dinozauru ligzda ar 24 mazuļiem un "aukli"Ķīnas ziemeļaustrumos atklāta ligzda ar dinozauru mazuļiem liek pārvērtēt šo seno dzīvnieku atttīstītās sociālās attiecības.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman