Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Ceturtdiena, 26. maijs, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
VIDEO: Mīklainos apstākļos Rīgā pa viesnīcas logu izkritis tūristsRīgā, Elijas ielā, nenoskaidrotos apstākļos ap desmitiem no rīta pa viesnīcas logu izkritis kāds tūrists no Somijas, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”. Aptuveni
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +14.0
Alūksne +14
Daugavpils +16.1
Saldus +14.4
Liepāja +12.4
Jelgava +15.0
Ventspils +13.1
Limbaži +13
Madona +14
Rēzekne +15
Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Man nav, kas jums reiz bija, bet ir, kas jums vairs nav!

“Latvijas Faktu” veiktā aptauja liecina, ka maijā populārākie politiskie spēki bija Zaļo un zemnieku savienība (19,9%) un “Saskaņa” (19,1%). Maijā pirmo reizi aptaujā bija iekļauta Artusa Kaimiņa jaundibinātā partija “Kam pieder valsts”, kas reitingā apsteidz “Vienotību”. Atbildot uz jautājumu, par kuru partiju balsotu Saeimas vēlēšanās, par Kaimiņa partiju gatavi balsot 6,1% pilsoņu. “Vienotības” reitings samazinās – maijā šo politisko spēku atbalstīja 4,1% respondentu, aprīlī – 3,7%, bet martā – 5,5%, liecina aptaujas dati.

Vai "Vienotībai" izdosies atgūt vēlētāju uzticību?
Par elektrību pārmaksāts! Atbilde "LA" lasītājam (4)"LA" lasītājs, rīdzinieks Jānis Ozoliņš jautā redakcijai, vai tiesa, ka Latvijā ir nepamatoti paaugstināti elektroenerģijas tarifi?
LLKC prognozē, ka ziemāju ražas dažādos novados ievērojami atšķirsiesVidzemē un Latgalē ziemāju ražas šogad būs viduvējas, savukārt Kurzemē un Zemgalē tās varētu saglabāties 2015.gada līmenī, liecina Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) pirmās ražas prognozes.
Izdevumi
Būvnieki līdz Jāņiem labos defektus LNB teritorijāVeicamie darbi galvenokārt saistīti ar vertikālo akmens atbalsta sienu akmens flīžu nomaiņu un šuvju atjaunošanu..
KOMENTĀRI, INTERVIJAS
VIDEO
Vaira Vīķe-Freiberga: 


Saspringto ikdienas ritmu izturēt palīdz meditācija (1)Gudra, izcila, šarmanta sieviete. Pasaules lieluma cilvēks. Prezidente, ar ko lepojamies. Zinātniece un emeritētā profesore. Mamma un vecmāmiņa. Vaira Vīķe-Freiberga.
Padot otru vaigu? Dot pretī? Kā reaģēt uz rupju uzvedībuIkviens laiku pa laikam saskaras ar līdzcilvēku rupju uzvedību. Tā var būt adresēta tieši tev vai arī nejauši kļūsti par liecinieku rupju un aizskarošu vārdu lietošanai sabiedriskā vietā. Kā efektīvi reaģēt uz rupjībām un nekaunīgu uzvedību un kādi ir rupjas uzvedības iemesli? Tie var būt vairāki, un uz katru no tiem ir dažādas reaģēšanas iespējas.
Kā "Teiksmas" meitenes pašas vainadziņus darināja. Pamēģini arī tu!Tautasdziesmas skandēdamas, TDA "Teiksma" dejotājas ansambļa 70. jubilejas priekšvakarā pašas šuj pērļu vainadziņus un, aicinot ikvienu meiteni darināt skaistu kroni, ar ko rotāties un lepoties, dalās arī praktiskos padomos.
Iedvesmojies! Leģendārās princeses Diānas ēšanas paradumi (2)Mūsdienās ir tik moderni ievērot dažādas diētas, lai nomestu lieko svaru un ne tikai, jo ēšana tomēr ietekmē visu organismu – no tās ir atkarīgs mūsu noskaņojums, ādas, nagu, matu stāvoklis, respektīvi, pareiza ēšana viennozīmīgi liek mums izskatīties daudz labāk – starojošām un laimīgām, kāda bija arī princese Diāna, bet kāds tad ir viņas skaistuma noslēpums?
Kā sadzīvot ar kaimiņu runčiem, ja mājās kastrēti kaķi (2)Dzīvoju Rīgā privātmājā. Man ir pieci kaķi, visi kastrēti. Toties no kaimiņu mājas ciemos nāk nekastrētie runči, kas iezīmē visas malas tā, ka pagalms smird. Vai drīkstu, nebrīdinot kaimiņus, viņu kaķus noķert savā pagalmā un aizvest izkastrēt? MĀRĪTE PIERĪGĀ
Reklāma
Smaržas vīriešiem: Ko tās atklāj par viņa personību? (2)Ne tikai sievietēm vien ir svarīgi, kā viņas smaržo. Varbūt ne gluži katram vīrietim skapītī stāvēs trīs vai četras dažādas smaržu pudelītes, tomēr vismaz vienas smaržas, kas kļuvušas par stiprā dzimuma iemīļotajām smaržām, visbiežāk plauktiņā būs sastopamas gan.

Makšķernieku stūrītis

Skaistā Latvijas daba.Upe.
210
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1101
Taurage, Aldis. Bija labi!
712
Taurage, Andis un Vladimirs
558
Taurage, Andis
447

Mednieku galerijas

Šīs ir rukšu medības
62
Rukšu medībās
49
Draudzenes mielojas. Žurnāls Medības testē Ieskaties.lv Doerr Snapshot meža kameru un medniekbode.lv kārumus.
87
Bebru medī sezona vēl aktīva līdz 15.aprīlim.
174
Vīri dzen, dāmas medī. Skaists video par medībām Latvijā.
110
480 kilometri kājām. Atklājot Eiropas brīvības ceļu (2)Lai labāk saprastu Katalonijā notiekošo, uzklausītu un saprastu pašus kataloņus, Otto Ozols nolēma izdarīt to, ko neviens līdz šim nebija izdarījis, – kājām noiet Katalonijas ceļu: visus 480 kilometrus no dienvidu robežas līdz pat ziemeļiem.
Pavasarī - uz Zemgali pēc ceriņu smaržas un īpašas alus garšasTurpinot ceļot pa Latvijas novadiem, kārta pienākusi par valsts maizes klēti dēvētajai Zemgalei, kas atbilstoši reģionu reformai nu jau izpletusies līdz pat Jēkabpilij.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+