Brīdinājums +12.4°C
Leonīds, Leonīda
Pirmdiena, 20. oktobris, 2014
Fotostāsts
Porošenko: Panākta vienošanās ar Krieviju par gāzes cenuUkrainas prezidents Petro Porošenko sestdien apstiprināja, ka ir panākta vienošanās ar Krieviju par provizoriskajām gāzes cenām ziemas mēnešos. Prezidents norādīja, ka vienošanās
Krievijas ministrs: "Jaunais vilnis" varētu pamest Jūrmalu (13)Starptautiskais jauno izpildītāju konkurss “Jaunais vilnis” varētu tikt pārcelts no Jūrmalas uz Krieviju, 18.oktobrī, viesojoties Rīgā, sacīja Krievijas kultūras ministrs Vladimirs Medinskis.
Kopš Imantas pedofila pēdējā uzbrukuma pārbaudīti vairāk nekā desmit vīrieši (9)Kopš pēdējā uzbrukuma mazgadīgai meitenei, kuru, visticamāk, veicis Imantas pedofils, policija pārbaudījusi vairāk nekā desmit vīriešus.
Baidoties no maniaka, palielinās iedzīvotāju patruļu skaitu Imantā (1)Imantas iedzīvotāju sanāksmē šovakar nolemts - lai noķertu Pārdaugavas pedofilu, jāpalielina iedzīvotāju patruļu skaits, aģentūrai LETA pastāstīja "Stop drugs" valdes priekšsēdētājs Sandris Bergmanis.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Rīga +12.4
Alūksne +10.8
Daugavpils +11.4
Saldus +12.5
Liepāja +12.9
Jelgava +11.9
Ventspils +12.4
Limbaži +11
Madona +11
Rēzekne +10.8
Skatu tornis Gaiziņkalnā – pagaidām tikai vīzijaVai tiek plānots jauns skatu tornis Gaiziņkalnā, ko pēdējā laikā apmeklē arvien vairāk ceļotāju? Alīna Krieviņa Rīgā

Aktuāls jautājums

Kā pretrunīgi vērtētie Maksātnespējas likuma grozījumi ietekmēs nekustamo īpašumu tirgu? Iesūti savu viedokli

Gata Šļūkas zīmējums
Visu, tikai ne vesti!

Lielais vakaros bojāgājušo gājēju skaits liecina, ka sods par atstarotāju vai atstarojošo vestu nenēsāšanu ir jādubulto, uzskata Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Artis Velšs. Saeimā tiek vērtēta soda dubultošana, turpmāk minimālais sods varētu būt 15 eiro pašlaik noteikto septiņu eiro vietā. Ceļu satiksmes noteikumi paredz, ka gājējiem, kas pārvietojas pa brauktuvi vai pa ceļa nomali ārpus apdzīvotām vietām, jābūt gaismu atstarojošai vestei vai gaismu atstarojošiem elementiem iestrādātiem apģērbā. “Lai arī šī norma jau ir spēkā, cilvēku apziņa vēl nav pietiekami augsta, lai saprastu, ka veste reāli var izglābt cilvēka dzīvību,” teica Velšs.

Vai jāceļ ministru algas?
Smiltsērkšķu platības šogad augušas par apmēram 35 hektāriemSmiltsērkšķu platības šogad Latvijā kopumā ir palielinājušās par apmēram 35 hektāriem, aģentūrai BNS pastāstīja Smiltsērkšķu audzētāju apvienības vadītājs Andrejs Brūvelis.
Uzņēmējs: Latvijā trūkst kvalitatīvas autogāzes (4)Latvijā autogāzes kvalitāte ir problēma, jo nav nekādu normu, uz kurām patērētājam balstīties, līdz ar to tiek bojātas mašīnas, arī motors, norāda
Septembrī mazinājusies klientu aktivitāte privātmāju segmentāPrivātmāju segmentā klientu aktivitāte septembrī ir nedaudz mazinājusies, salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, teikts nekustamo īpašumu kompānijas “Ober-Haus” mājokļu tirgus pārskatā.
Humoristisks pastāstiņš: Kā tas ir - būt trīs bērnu tēvam? (3)- Par savu galveno panākumu dzīvē es uzskatu savus trīs bērnus. Tas viennozīmīgi ir panākums. Pārliecinoša līderība alfa-tēviņš sacensībās. Kāds pērk dārgas mašīnas, kāds - izsmalcinātus pulksteņus. Man ir trīs bērni.
Kā rīkoties, saskaroties ar psihiskiem traucējumiem. Video diskusija (2)Straujajā ikdienas ritmā mēs nereti aizmirstam, ka ikviens var saskarties ar psihiskiem traucējumiem. Aizspriedumi nemudina cilvēkus meklēt palīdzību pie speciālista, jo ir bail, ka cilvēki tiks nosodīti vai saskarsies ar noraidošu attieksmi. Taču slimība nav iemesls šos cilvēkus izstumt no sabiedrības vai ignorēt.
Reklāma
Deviņos mēnešos reģistrē par 60% vairāk luksusa klases automašīnu (1)Latvijā šogad deviņos mēnešos reģistrētas 67 jaunas luksusa klases automašīnas, kas ir par 59,5% vairāk nekā attiecīgajā laikā gadu iepriekš.
Kāpēc cilvēki kropļoja galvaskausus? Mīti un zinātniskas versijasTas, ka daudzos planētas nostūros izrakumos atrod ļoti dīvainus galvaskausus, jau sen vairs nav nekāds pārsteigums. Taču neviens tā arī nav spējis konstatēt – kam tie savulaik piederējuši?
Vilku radu būšana (1)Latvijas vilku gēnu pētnieki 9. Baltijas terioloģijas konferencē šodien ziņos par pirmajiem izpētes rezultātiem.

Makšķernieku stūrītis

Skaistules
40
Skaistules
522
Zviedrijas skaistums
76
Sīkums, bet patīkami
61
Sīkums, bet patīkami
37

Mednieku galerijas

Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
40
Re kāds
80
Lācis (tas pats, kas iepr. bildē)
97
Sagaidīju… (Lācis, Karēlija 2014.)
101
Gaidot lāci (Karēlija)...
131
Ar teleskopu rudens debesīs jeb ko var novērot Latvijas observatorijāsBaldones observatorijā medī arī asteroīdus, jo atklāta vien desmitā daļa no tādiem, kas var apdraudēt Zemi
TOP 7 skandāli un krīzes pasaulē pagājušā gadsimta 90.gadosPagājušā gadsimta deviņdesmitie gadi ir bagāti dažādiem pavērsieniem cilvēces vēsturē, tostarp sabrūk PSRS, Baltijas valstis atgūst neatkarību, personālie datori kļūst par ikdienu un plašām masām kļūst pieejams internets. Tomēr 90.gadi ir arī dažādu krīžu un skandālu pārpilni.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman