Mobilā versija
Brīdinājums +15.6°C
Natālija, Tālija, Broņislava, Broņislavs
Piektdiena, 26. augusts, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Kādās aktivitātēs iesaistīties un kurās labāk ne mēnešreižu dienās. Plus vingrojumi, ja sāpKaut gan sievieti mēnešreižu laikā nevar uzskatīt par slimu, organismā notiekošās hormonālās pārmaiņas nereti pasliktina vai pat stipri bojā pašsajūtu. Vai tas nozīmē, ka nepieciešams ierobežot fiziskās aktivitātes un sporta nodarbības?
VIDEO: Kā izskatās auto pēc sadursmes ar alni?Ne tikai pilsētas aug lielākas, bet arī zvēri aizvien biežāk ieklīst apdzīvotās teritorijās. Diez vai Jūrmalas šoseju varētu saukt par to vietu,
Babītes auklēm no pašvaldības – piga. Pašvaldības aukļu darbu novērtē pat divreiz zemāk nekā valstsValsts varas lēmumu no šā gada jūnija vairs neatbalstīt ģimenes ar līdzmaksājumu privātajiem bērnudārziem un auklēm nevar saukt par labu demogrāfijas politikai.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +15.6
Alūksne +14.8
Daugavpils +11.9
Saldus +14.6
Liepāja +15.6
Jelgava +13.3
Ventspils +18.8
Limbaži +15
Madona +12.8
Rēzekne +12.7
Zilais karogs rada burātāju uzticībuLiepājas osta – pieczvaigžņu kvalitāte jahtu apkalpošanā
Ilze Kuzmina: Ušakova bailes (5)Rīgas mērs savu vainu skolu tīkla nesakārtošanā noveļ uz izglītības ministru
Spridzāni - dzimta, kas lepojas ar 1055 zariem (11)Latvijā izplatīta kļuvusi savas dzimtas izpēte un dzimtas salidojumi
Organizējam, nevis čučam. Grasmaņu dzimtas 63 pārstāvji pulcējas Čuču mājāsPaldies visiem, kas mums uzticējuši stāstu par savas dzimtas saietu, teic "Latvijas Avīze" un sāk jauno rubriku "Dzimtu salidojums".
Ar dzimtas karogu. Īpašā rubrika par kuplām dzimtāmPrieks par daudzajām saņemtajām vēstulēm, kurās rakstīts par dzimtu salidojumiem! "Latvijas Avīze" tās publicēs gan savās lappusēs, gan portāla "LA.lv" īpaši izveidotajā sadaļā "Dzimtu salidojums".
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Man uzdeva čipēt arī jūs!

Neraugoties uz sabiedrisko un profesionālo organizāciju iebildumiem, valdība otrdien apstiprināja grozījumus Veterinārmedicīnas likumā, kas paredz ļaut suņu obligāto čipēšanu veikt ne tikai veterinārārstiem, bet arī Pārtikas un veterinārā dienesta inspektoriem un dzīvnieku patversmju darbiniekiem. Zemkopības ministrija lēmumu pamato ar zemākām pakalpojuma izmaksām un plašāku tā pieejamību.

Lasītāju aptauja
Divdesmit pieci gadi (7)Jau 25 gadi noieti, kopš Augstākās Padomes priekšsēdētāja Anatolija Gorbunova vadībā tika pieņemts konstitucionālais likums "Par Latvijas Republikas valstisko statusu".
Kā jūs rīkotos, ja Latvijā notiktu militāra agresija?
SPRK: "Latvijas Gāzei" jāļauj "Latvenergo" piegādāt gāzi no Lietuvas (2)Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) šodien lēma nepiešķirt AS "Latvijas Gāze" (LG) pagaidu atkāpi trešo personu, tostarp AS "Latvenergo", tiesībām izmantot dabasgāzes pārvades un sadales sistēmu.
Par spīti laikapstākļiem graudu kopraža būs laba, prognozē LLKC (2)Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) speciālistu veiktā oficiālā ražas prognozēšana liecina – graudiem lielākoties ir vairs tikai lopbarības kvalitāte. Neraugoties uz to, kopraža solās būt salīdzinoši laba – 2629,4 miljoni tonnu.
Būvvalde dzīvoklī demontē lieljaudas serverus (1)Šodien Būvvaldei nācās piemērot aizvietotājizpildi pret vienu no telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem, kas daudzstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas dzīvoklī patvaļīgi bija izvietojis lieljaudas serverus.
LG mirušo akcionāru mantinieki nav nokārtojuši tiesības uz 380 000 eiro vērtām akcijāmAS "Latvijas Gāze" akcionāru sarakstā ir konstatētas 355 mirušas personas, kuru kopējā mantojamā atstāto akciju tirgus vērtība un uzkrāto dividenžu vērtība pārsniedz 380 000 eiro.
Pasaulē
Izdevumi
Juris Kronbergs: Ciešanas pārdzīvojušie automātiski nekļūst par labākiem cilvēkiemDzejnieks, atdzejotājs, tulkotājs Juris Kronbergs šomēnes svinēja apaļu jubileju, atvēra divus jaunus dzejas krājumus un strādā pie vēl vienas latviešu grāmatas tulkojums zviedru valodā.
Deviņas skaistuma problēmas, kuras tavs vīrietis nepamanīsMēs visas vēlamies izskatīties labi un patikt sev un savam vīrietim, taču dažkārt pārdzīvojam par to, ko nevajadzētu...
Gurķu laika brīnumdzēriens notievēšanai. Iedarbīga recepteOrganismu, kā uzskata ievērojama daļa uzturas speciālistu, nevajag mocīt ar diētām, bet laiku pa laikam iziet kādu attīrīšanās un atslodzes kūrīti.
Kā izveidot gudru un modernu manikīru pēc fenšui principiemĶīniešu zinātne un māksla fenšui māca, kā sasniegt harmoniju dažādās dzīves jomās caur priekšmetiem, kas ir mums apkārt. Ja tev patīk fenšui, tu noteikti priecāsies dzirdēt, ka tā principus izmanto pat manikīrā. Pateicoties tam, tu ne tikai pilnveidosi savu dzīvi, bet būsi arī moderna.
Praktiskie latvieši viesojas Kurzemes dārzosPašā vasaras pilnziedā žurnāla “Praktiskais Latvietis” abonentu konkursa uzvarētāji kopā ar redakcijas pārstāvjiem devās braucienā uz Talsu puses skaistākajiem dārziem. Dalībnieki gan labi izklaidējās, gan guva vērtīgu pieredzi, mēs, žurnāla veidotāji, labāk izpratām, ko vēlas zināt mūsu lasītāji.
Tas ir ārprāts, tās ir šausmas! Izmesto kaķu tūkstoši nav izglābjami, atzīst patversmē (24)Tie kaķēnu tūkstoši, kas kopš pavasara un vēl līdz vēlam rudenim šogad tiek un tiks izmesti, dzimst ielu kaķenēm visā Latvijā un tie tūkstoši, kuriem šobrīd tiek meklētas mājas, patiesībā nemaz nav izglābjami. Latvijā nav tik daudz cilvēku, lai visus liekos iekārtotu.
Auto
Talsos pārbaudīts 201 auto (1)Sestdien, 13. augustā, Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Talsu tehniskās apskates stacijā pasākumā "Tehniskās apskates nakts" bezmaksas diagnostika tika veikta 201 automašīnai.
Kamīns lauku mājai. Kādu apdari veidot?Kamīns lauku mājā vai vasarnīcā tomēr ir nedaudz citāds nekā pilsētas mājoklī – tam vienlaikus jābūt gan vienkāršam, gan omulīgam, bet ne greznam.

Makšķernieku stūrītis

Breksits 2,800kg,Bārtas upe.
52
Liepājas ezers.12kg.115cm.(uz dzīvo ēsmu)
73
Skaistā Latvijas daba.Upe.
303
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1299
Taurage, Aldis. Bija labi!
844

Mednieku galerijas

Kā riestā pievilināt stirnāzi?
46
Nomedīts pie Smārdes. Savam vecumam pārdroši un neapdomīgi uzvedās....
125
Ruksis auzās. Bez medību suņa grūti iztikt, kad pēc šāviena ruksis jāatrod.
102
Klibs āzītis. Bet labs medījums...
105
Āfrikas cūku mēris. Latvijas medniecības beigas? Pārtikas un veterinārā dienesta ekspertu komentāri.
90
Latvijā dzimis arī džinsu izgudrotājs! Britu laikraksts apkopojis 25 aizraujošus faktus par mūsu valsti (3)Par godu Latvijas Republikas faktiskās neatkarības atjaunošanas dienai, ko atzīmējām 21.augustā, ietekmīgais britu laikraksts "The Telegraph" savas interneta versijas ceļojumu sadaļā ir publiskojis 25 aizraujošus faktus par Latviju, ko vairākums ārzemnieku, iespējams, nezina par mūsu valsti, bet kuri varētu šķist ievērības cienīgi.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+