Mobilā versija
Brīdinājums +0.8°C
Karlīna, Līna
Piektdiena, 12. februāris, 2016
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Kā ziemā ģērbties, lai ir patiesi siltiPastaigas mežā, purvā, sniega klajumā sagādās prieku tikai tad, ja būs piemērots ekipējums, ir pārliecināts veikala “Gandrs” konsultants ARTIS VEIGURS, kurš šoreiz iejuties modeļa lomā.
Ziedi ilgi jāgaida no narcišu sēklām?Man uzdāvināja internetā pasūtītas Daffodil seeds. Kad, kur un kā tās sēt? DAINA AIZPUTES NOVADĀ
Seksam vairs neder? Jāizņem orgāni! "Mājas Viesis" pēta "Islāma valsts" finansējuma avotusGrupējuma, ko tagad dēvē par "Islāma valsti" un kas diemžēl iespaido nu jau visas cilizētās pasaules dienaskārtību, kaujinieku sastāvā ir aptuveni 80 000 cilvēku.
Atzīst, ka Rīgas cirka ēkā uzturēties ir bīstami (3)Jau ziņots, ka BVKB direktors Pēteris Druķis šonedēļ LNT sacīja, ka BVKB joprojām uzskata, ka Rīgas cirks var sabrukt un tas būtu jāslēdz ciet. Viņš uzskata, ka ēka nav piedzīvojusi nekādus uzlabojumus un īpašnieki neko neesot darījuši situācijas uzlabošanai.
VIDEO: Bērnu sišanā aizdomās turētais tēvs vaino kaimiņus "stučīšanā"Nesen vēstīts par pārbaudi, ko veic policija saistībā ar divu mazgadīgu bērnu piekaušanu un iespējamu seksuālu izmantošanu, ko it kā izdarījuši mazuļu vecāki. Viņiem bērni atņemti, līdz izmeklēšanā būs kaut kāda skaidrība. Kāda ir ģimenes galvas versija par notikušo, informē LNT raidījums "Degpunktā".
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +0.8
Alūksne -0.3
Daugavpils +0.1
Saldus +0.7
Liepāja +2.6
Jelgava +0.4
Ventspils +1.3
Limbaži +0
Madona 0.0
Rēzekne +0.2
Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Saožu gāzi… un naudu!

Šonedēļ valdības sēdē, kur skatīja dabasgāzes piegādes un lietošanas noteikumus, AS “Latvijas gāze” intereses pārstāvēja bijušais Saeimas Juridiskā biroja eksperts Edgars Pastars. Ministru prezidente Laimdota Straujuma sprieda, ka nav labi cilvēkam vienu dienu pārstāvēt valsti, bet nākamajā dienā tiesāties pret valsti kāda uzņēmuma interesēs. Uzņēmumā “Latvijas gāze”, kuru kontrolē Krievijas “Gazprom”, strādā arī bijusī Valsts kancelejas vadītāja Elita Dreimane. Tāpat mediji ziņojuši, ka Aigara Kalvīša vadītajā uzņēmumā strādā bijušie politiķi Vinets Veldre un Jānis Straume, un pārvilināti arī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas darbinieki.

Vai Kučinska valdība strādās labāk par iepriekšējo?
Nezina vai piemirsis... (1)"Īstais soms" Jusi Halla-Aho savā intervijā ("LA" 10. februārī) stāsta, ka pirmoreiz patvēruma meklētāji Somijā ieradās 1990. gadā – "toreiz mēs bijām ziņkārīgi. Mūsu attieksme bija naiva".
Enerģētiskie kārkli Latvijā – par un pretDomas par enerģētisko kārklu lietderību atšķiras.
Saeima galīgajā lasījumā atbalsta gāzes tirgus atvēršanuSaeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Enerģētikas likumā, atbalstot gāzes tirgus atvēršanas un AS "Latvijas Gāze" sadalīšanas nosacījumus.
Renāra Vimbas filmai Berlinālē 14 konkurenti uz Kristāla lāciCeturtdien, 11. februārī, Vācijas galvaspilsētā Berlīnē sākas 66. Starptautiskais kinofestivāls, viens no pasaules festivālu lielā trijnieka", un Latvijas dalība tur šogad ir īpaši nopietna – 14. februārī pasaules pirmizrādi konkursa programmā "Generation" piedzīvos režisora Renāra Vimbas debija, pilnmetrāžas spēlfilma "Es esmu šeit".
Sinepes piešķir asumiņu. Kā lietot dažādās sinepju sēklas?Sinepes galvenokārt asociējas ar krēmveida masu burciņā, bet, lai piešķirtu ēdienam mazliet asumiņa, izteiksmīgāku garšu un patīkamu smaržu, var izmantot dažādas sinepju sēkliņas.
Sieviete pieņem neārstējami slimus pamestos bērnus, lai sniegtu mīlestību pēdējās dzīves dienās (2)Korija ir bijusī medmāsiņa. Viņa kopā ar vīru 2012. gadā izveidojusi "Cerību māju". Tā ir unikāla vieta, kur neārstējami slimi bērni, no kuriem vecāki atteikušies, pavada savas pēdējās dzīves dienas. Korija vēlas, lai vismaz dzīves izskaņā bērniņi izjustu patiesu mīlestību.
Vienmēr tīrs un svaigs trauciņš mājdzīvniekamNodrošināt savu mājdzīvnieku ar tīru ūdeni un svaigu pārtiku ir katra kārtīga saimnieka pienākums. Tagad ir diezgan daudz trauku un ierīču, kas šo uzdevumu atvieglo.
Reklāma
Mana draudzene – hologrammaSeksa rotaļlietu un piederumu tirgus apjoms pasaulē ir aptuveni 15 miljardi dolāru gadā, un tehnoloģisku jauninājumu parādīšanās var to paplašināt, raksta avīze "The Independent".
Šauj arī uz cūkumammām. Kā 100 eiro par nomedītu mežacūku ietekmē medību azartu (3)Kā 100 eiro par nomedītu mežacūku ietekmē medību azartu, un kur mednieki tērēs prēmijas naudu

Makšķernieku stūrītis

Skaistā Latvijas daba.Upe.
73
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
844
Taurage, Aldis. Bija labi!
529
Taurage, Andis un Vladimirs
397
Taurage, Andis
337

Mednieku galerijas

Monstrs kuilis no Raimo Jansona arhīva.
70
No Raimo Jansona bilžu kolekcijas.
238
No Raimo Jansona bilžu kolekcijas. 2015.gadā nomedīts stirnāzis.
127
No Raimo Jansona bilžu kolekcijas. Pagājušā gada guvums.
166
Tā paša pie Tukuma nomedītā kuiļa trofeja ~119,9 punkti (23cm garums,27mm platums)
177
VIDEO: Latvijā populārs kļūst jauns tūrisma veids – veselības maršrutiVeselības maršruti darbojas visu gadu, un tajos labprāt iesaistās gan seniori, gan bērnudārzu grupiņas, gan jaunās māmiņas ar bērniem. Tās ir dabas takas, kuru veidotāji to maršrutā iekļāvuši dažādus papildu uzdevumus, vēsta LNT raidījums "900 sekundes".

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+