Mobilā versija
+19.6°C
Vilma, Aigars
Trešdiena, 31. augusts, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Ogres novadā vilciens nāvējoši traumējis vīrietiVakar Ogres novadā sadursmē ar vilcienu nāvējošas traumas guvis kāds vīrietis, informēja Valsts policijā.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +19.6
Alūksne +19.2
Daugavpils +18.0
Saldus +19.8
Liepāja +18.9
Jelgava +20.2
Ventspils +18.9
Limbaži +19
Madona +18.5
Rēzekne +18.6
Zilais karogs rada burātāju uzticībuLiepājas osta – pieczvaigžņu kvalitāte jahtu apkalpošanā
Māris Antonevičs: Putina režīmam savi "gorbunovi"? (5)Interesanta atziņa no Latvijā politisku "patvērumu" guvušas diskusijas
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Visiem jāredz, cik es smagi strādāju!

Latvijas Banka šovasar aktīvi iesaistījusies obligātās veselības apdrošināšanas modeļa apspriešanā un piedāvājusi arī savu koncepciju. Pēc mēneša Ilmāra Rimšēviča vadītā iestāde, kuras vārds medijos biežāk dzirdams ar finanšu analīzi vai kādas jubilejas monētas izlaišanu, rīkos tautsaimniecības konferenci, kas veltīta sabiedrībā plašu rezonansi guvušām tēmām – reformām veselības aprūpes un izglītības nozarēs.

Lasītāju aptauja
KNAB "sausais atlikums" (2)Nemitīgie iekšējie konflikti Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB), skandāliem apvītas darbinieku atlaišanas un tiesāšanās radījusi "Latvijas Avīzes" lasītājiem virkni jautājumu par šo iestādi.
Jautājiet speciālistam 80007007Trešdien, 31. augustā, no plkst.14.30 līdz 16 pa tālruni 80007007 jums atbildēs Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācijas jurists Andrejs Vanags (attēlā).
Vai ierēdņiem jāceļ algas?
Baltijas valstis var zaudēt "Rail Baltica" nauduJa Baltijas valstis arī turpmāk nespēs atrast kopīgu valodu jautājumā par Eiropas standarta platuma dzelzceļa līnijas "Rail Baltica" projektu, tās var zaudēt šim projektam piešķirtos līdzekļus, brīdinājis Eiropas Parlamenta (EP) Transporta un tūrisma komitejas priekšsēdētājs Mihaels Krāmers.
Latvijā lietus dēļ dārzeņi pūst uz lauka un to novākšana jāveic triecientempāKartupeļu, sīpolu, ķirbju un citu dārzeņu raža šogad ir samērā laba, tomēr situāciju sarežģī lietus lāmas, kuru dēļ novākšanas darbi aizkavējušies teju par mēnesi, līdz ar to tuvākajās nedēļās raža būs jāvāc triecientempā, atzina kooperatīva "Mūsmāju dārzeņi" vadītāja Edīte Strazdiņa.
Liela atbildība mazā īpašumā (2)Pat žogs Lielbritānijā nebija šķērslis, lai savām acīm redzētu, ka dabā tiešām ir tā, kā stāstīts semināros
Pensija būs lielāka, ja skaļāk prasīs? (7)"Latvijas Avīzes" diskusija ar nosaukumu "Kā mazināt nabadzību un sociālo atstumtību?" Ozolnieku novada Ānē pagājušonedēļ beidzās ar skaļu troksni jeb ugunsdzēsības signalizācijas trauksmes signālu – teju vai norādot, ka jautājums par pensijām, nabadzību un politiku ir tiktāl uzkarsis, ka kuru katru brīdi var izcelties neapmierinātības ugunsgrēks.
Latvijā pieaug vidējā darba alga (4) Latvijā šogad otrajā ceturksnī mēneša vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 838 eiro, kas ir par 33% jeb 27 eiro vairāk nekā 2015.gada attiecīgajā periodā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Pasaulē
Izdevumi
Intervijas un apraksti
Viedokļi un komentāri
Video
Deviņas skaistuma problēmas, kuras tavs vīrietis nepamanīsMēs visas vēlamies izskatīties labi un patikt sev un savam vīrietim, taču dažkārt pārdzīvojam par to, ko nevajadzētu...
Gurķu laika brīnumdzēriens notievēšanai. Iedarbīga recepteOrganismu, kā uzskata ievērojama daļa uzturas speciālistu, nevajag mocīt ar diētām, bet laiku pa laikam iziet kādu attīrīšanās un atslodzes kūrīti.
Kāpēc astoņas no 10 sievietēm neizvēlas frizūru, kādu patiesībā vēlētosAstoņas no desmit sievietēm neuzdrīkstas nēsāt matus tā, kā viņas vēlētos, liecina pētījuma rezultāti.
Kas darāms dārzā no 29. augusta līdz 4.septembrim?29.–30. augusts. Lapu dienas. Stāda rabarberus, sēj kressalātus, skābenes, bet plēves siltumnīcās – dilles un rukolu.
Nekrīti savā vai partnera slazdā: 7 lietas, ko neupurēt attiecību dēļ (1)Intereses un sapņi Gandrīz visi veiksmīgie un daudz sasniegušie cilvēki teiks, ka viņu veiksme nenāca tāpat vien, bet tika ieguldīts smags darbs
FOTO: Jauns tīmekļa mīlulis – burvīgs Bengālijas runcis TorsSkaistais Bengālijas kaķis Tors iekarojis internetu ar vienu ķepas vēzienu, un nav arī nekāds brīnums, jo viņš nudien ir īsts skaistulis: zaļās acis izstaro neparastu magnētismu, katra kustība ir elegances un grācijas paraugs.
Auto
Kā Eiropa brauks nākotnē? (1)Ar minimālu piesārņojumu, iespējams – bez pilota
Kamīns lauku mājai. Kādu apdari veidot?Kamīns lauku mājā vai vasarnīcā tomēr ir nedaudz citāds nekā pilsētas mājoklī – tam vienlaikus jābūt gan vienkāršam, gan omulīgam, bet ne greznam.

Makšķernieku stūrītis

Breksits 2,800kg,Bārtas upe.
71
Liepājas ezers.12kg.115cm.(uz dzīvo ēsmu)
82
Skaistā Latvijas daba.Upe.
315
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1306
Taurage, Aldis. Bija labi!
853

Mednieku galerijas

Kā riestā pievilināt stirnāzi?
55
Nomedīts pie Smārdes. Savam vecumam pārdroši un neapdomīgi uzvedās....
137
Ruksis auzās. Bez medību suņa grūti iztikt, kad pēc šāviena ruksis jāatrod.
111
Klibs āzītis. Bet labs medījums...
117
Āfrikas cūku mēris. Latvijas medniecības beigas? Pārtikas un veterinārā dienesta ekspertu komentāri.
91
Latvijā dzimis arī džinsu izgudrotājs! Britu laikraksts apkopojis 25 aizraujošus faktus par mūsu valsti (3)Par godu Latvijas Republikas faktiskās neatkarības atjaunošanas dienai, ko atzīmējām 21.augustā, ietekmīgais britu laikraksts "The Telegraph" savas interneta versijas ceļojumu sadaļā ir publiskojis 25 aizraujošus faktus par Latviju, ko vairākums ārzemnieku, iespējams, nezina par mūsu valsti, bet kuri varētu šķist ievērības cienīgi.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+