Brīdinājums +0.6°C
Zeltīte, Andis
Piektdiena, 21. novembris, 2014
Fotostāsts
Lūkass atgādina 1991. gada mācības Ir svarīgi aizsargāties ne tikai no tā, kas mums šķiet kā apdraudējums un ir svarīgs, bet arī no tā, kas ir svarīgs Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam, Lietuvas apmeklējuma laikā paziņoja britu žurnāla "Economist" analītiķis Edvards Lūkass.
Padomi, kā sagatavot auto ziemaiUzsnidzis pirmais sniegs, gaisa temperatūra naktī un arī dienā noslīd zem nulles grādu atzīmes, tāpēc ir pēdējais brīdis sagatavot savus spēkratus ziemai, ne tikai uzliekot ziemas riepas.
Pret Strīķi ierosina vēl vienu disciplinārlietuPret bijušo Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka Jaroslava Streļčenoka vietnieci Jutu Strīķi ir ierosināta vēl viena disciplinārlieta.
Edvīns Šnore par uzturēšanās atļaujām: Mēs spēlējam krievu ruleti (14)Jaunievēlētā Saeima vakar nolēma turpināt darbu pie iepriekšējā sasaukumā iesāktajiem, bet vēl nepieņemtajiem Imigrācijas likuma grozījumiem.
Mirušo piemiņas dienā Rīgā norīkos sabiedriskā transporta papildu reisus"Rīgas satiksme" Mirušo piemiņas dienā, 23. novembrī, atsevišķos galvaspilsētas sabiedriskā transporta maršrutos organizēs papildu reisus.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Latvijas skolās medus degustācijās popularizēs biškopja aroduLai popularizētu medus produkciju, nākamnedēļ vairāku novadu skolās un bērnudārzos notiks medus degustācija, kuras laikā biškopji stāstīs par nozares perspektīvām, informēja Latvijas Biškopības biedrības pārstāvji.
Rīga +0.6
Alūksne -1.5
Daugavpils 0.0
Saldus -0.5
Liepāja +0.5
Jelgava +0.4
Ventspils 0.0
Limbaži +0
Madona 0.0
Rēzekne +0.2

Aktuāls jautājums

Vairākām pašvaldībām jauni vadītāji. Kādi darbi sekos? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Padarīs visu atkal baltu!

Aģentūrai LETA paužot viedokli par tautas vēlēta prezidenta ideju, bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga vērtējusi, ka Latvijas pašreizējā attīstības stadijā tam varētu būt arī divi nopietni mīnusi. “Viens būtu risks ievēlēt šim amatam īsti nekvalificētu personu uz vairāk vai mazāk lēta populisma pamata. Otrs būtu ievēlēšanu panākt ar plašas un dārgas reklāmas palīdzību, kur šādai reklāmai izmantotā nauda varētu arī būt visai apšaubāmas izcelsmes.”

Vai pēc Zolitūdes traģēdijas dzīves vide Latvijā kļuvusi drošāka?
Saeima turpinās vērtēt ierosinājumu pārtraukt izsniegt uzturēšanās atļaujas Krievijas pilsoņiem (2)Saeima šodien nolēma turpināt darbu pie iepriekšējā sasaukumā neizskatītā likumprojekta, kas paredz pārtraukt izsniegt termiņuzturēšanās atļaujas Krievijas pilsoņiem par nekustamā īpašuma iegādi.
Granātābolu sīrups. Pagatavo dzērienu un tievē!Lielā katlā uzsilda granātābolu sulu, cukuru un citronu sulu, līdz cukurs izkūst un masa uzvārās. Tad samazina uguns lielumu, taču tik daudz, lai masa turpinātu būt vāroša. Vāra aptuveni stundu, līdz sula sabiezē un samazinās tās apjoms. 
Kad aizraušanās ar selfijiem jeb pašbildēm kļūst par atkarību...Ovīdija “Metamorfozēs” mēs iepazīstam skaistu jaunekli Narcisu, kurš iemīlas savā atspulgā ūdenī. Viņš ir lemts bojāejai, jo nevar atraut skatu no tā. Šis stāsts ir iedvesmojis cilvēka psihes pētniekus pievērsties narcistiskas personības fenomena izpētei.
Reklāma
Padomi, kā sagatavot auto ziemaiUzsnidzis pirmais sniegs, gaisa temperatūra naktī un arī dienā noslīd zem nulles grādu atzīmes, tāpēc ir pēdējais brīdis sagatavot savus spēkratus ziemai, ne tikai uzliekot ziemas riepas.
Logi un durvis laikus jāsagatavo "ziemas guļai"Speciālisti uzskata, ka siltumenerģijas ietaupījums pēc logu un durvju efektīvas noblīvēšanas atkarībā no to stāvokļa, vecuma un izvietojuma var sa­sniegt 10 – 30%.
Izdomāta ierīce, kas baleta soļus attēlo līknēsCenšanās paturēt acīs baletdejotāja kāju kustības ļoti līdzinās centieniem nepazaudēt hokeja ripu spēles laikā, taču dizaineres un dejotājas amatieres Lesjas Trubā jaunākais projekts "E-Traces" palīdz šo netveramo kustību fiksēt līknē.
Mednieki: Neesam nekādi barbari, regulējam dzīvnieku skaituPriekuļu kluba vīri pārdzīvojuši laiku, kad medībās nācās iztikt bez dzinējiem un medību suņiem

Makšķernieku stūrītis

Skaistules
134
Skaistules
1632
Zviedrijas skaistums
139
Sīkums, bet patīkami
123
Sīkums, bet patīkami
65

Mednieku galerijas

Stirnu medības pie Tukuma.
64
Dzinējmedības Tumē. Mežacūkas un zari.(5X palielinājums)
93
Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
191
Re kāds
246
Lācis (tas pats, kas iepr. bildē)
195
Varšava – pilsēta, kurā vērts apstātiesPolijas galvaspilsētā atgādinājums par vēsturi sastopams ik uz soļa
Latvijas Vēstures muzejs turpina atdzimtPapildināta Latvijas Nacionālā vēstures muzeja (LNVM) ekspozīcija tās pagaidu telpās Brīvības bulvārī 32, tādējādi muzejs pamazām, bet mērķtiecīgi atgriežas pie piln­asinīgas dzīves, kuru pārtrauca 2013. gada jūnija ugunsgrēks Rīgas pilī.
Klaiņājošie kapiņi. Patiesi stāsti par aizgājējiem, kas mainījuši atdusas vietuKlusā okeāna salu priesteriem ir tradīcija tūlīt pēc bērēm kapu no visām pusēm apliet ar lipīgu koku sulu vai apkraut ar gliemežvākiem. Viņi apgalvo, ka to darot tāpēc, lai kaps, raugi, "neaizietu". Tāpat rīkojas nēģeru vūdū kulta priesteri Haiti.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman