Mobilā versija
+3.5°C
Laima, Laimdota
Ceturtdiena, 11. februāris, 2016
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Ārstēšanās mājās: vislabāk notvert pirmās saslimšanas pazīmesDroši vien katram mājās ir savs ziemā biežāk lietojamo medikamentu minimums, lai apkarotu vīrusu izraisītas iesnas, klepu, kakla sāpes vai samazinātu temperatūru. Bet pirms zāļu lietošanas vērts aprunāties ar ārstu vai vismaz farmaceitu.
EK pastiprina spiedienu pret Latviju bēgļu jautājumā; var draudēt tiesu darbi (33)Eiropas Komisija (EK) pastiprinājusi spiedienu pret Latviju un vēl sešām valstīm par nepareizi īstenotiem noteikumiem, kas regulē patvēruma piešķiršanu.
Jaunās valdības "vēlmju saraksts" (1)Deklarācijā iekļautās apņemšanās vairākkārt pārsniedz Latvijas budžeta iespējas
LTV žurnālista viltus avāriju skandāls: "Pirms trieciena autovadītājs vēl uzgāzēja!" (15)Apdrošinātāji uzskata, ka kāda jauniešu grupa izkrāpj apdrošināšanas atlīdzības pēc satiksmes negadījumiem
Publisko secību, kādā Rātsnama zvani atskaņos Maestro melodijasPar godu komponista Raimonda Paula 80. gadu jubilejai Rīgas Rātsnama zvani no trešdienas, 10.februāra, sāk atskaņot Maestro melodijas, kuras ieteikuši iedzīvotāji un kuras turpmāk katru dienu visa gada garumā ik stundu priecēs rīdziniekus un pilsētas viesus.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +3.5
Alūksne +2.2
Daugavpils +3.3
Saldus +0.3
Liepāja +3.0
Jelgava +3.6
Ventspils +3.0
Limbaži +2
Madona +2.8
Rēzekne +3.2
Franks Gordons: Kur demokrātijai nav izredžu (5)Piecus gadus pēc "arābu pavasara" – Eiropa raustās krampjos un tērē laiku pļāpām
Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Kurš trakais uzrakstījis pirmo punktu?!

Politiķi sagatavojuši Māra Kučinska topošās valdības deklarācijas projektu. Deklarāciju plānots parakstīt rīt. Aģentūra LETA saskaitījusi, ka jaunajā valdības deklarācijā ministri 47 reizes apņēmušies kaut ko “nodrošināt”, 19 reizes – “veicināt”, 24 reizes – “stiprināt”, 15 reizes – “uzlabot”, septiņas – “sekmēt”. Vārds “attīstīt” deklarācijā minēts 51 reizi.

Kā vērtējat veikalos nopērkamo gaļas izstrādājumu kvalitāti?
Nauda un barikādes (1)"LA" turpina saņemt lasītāju vēstules par to, vai barikāžu dalībniekiem piešķiramas priekšrocības kā pateicība par līdzdalību valsts nosargāšanā. Publicējam divus pretējus viedokļus.
Nevis naids, bet piesardzība (1)"Paēdušais neēdušo nesaprot... Tā īsi un kodolīgi varētu teikt par Somijas žurnālistes Līsas Raitas rakstu "Kāpēc latvieši kļūst naidīgi?" ("LA", 28.01.2016.)," raksta Andrejs Lucāns no Burtniekiem.
Saeima galīgajā lasījumā atbalsta gāzes tirgus atvēršanuSaeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Enerģētikas likumā, atbalstot gāzes tirgus atvēršanas un AS "Latvijas Gāze" sadalīšanas nosacījumus.
Neuzdrīkstos pārdot sēnalas. Saruna ar aktrisi Lidiju Pupuri16. februārī Dailes teātra Kamerzālē gaidāma pirmizrāde vācu rakstnieka Paula Barca lugas "Iespējamā tikšanās" iestudējumam.
Vaniļa palīdz būt laimīgākiem. Kura vaniļa labāka?Ļaudis vienmēr ir centušies atrast veidus, kā vairot seksualitāti. Šim nolūkam noderīgi var būt afrodiziaki (vārds cēlies no grieķu mīlas un skaistuma dievietes Afrodītes vārda). Viens no, mūsuprāt, visnoslēpumainākajiem afrodiziakiem ir vaniļa.
Šosezon no galvas līdz kājām modē miesas krāsas toņiLīdz ar miesas krāsas jeb nude krāsu uzvaru modes jomā jau pirms pāris sezonām, sekoja miesas krāsu toņu debija grimā. Ko tālāk? Šosezon nude turpina savu uzvaras gājienu, aicinot dāmas miesas, smilšu un zemes toņos iekrāsot gan matus, gan nagus.
FOTO: Ar kādām kartītēm Viktorijas laikā vīrieši aicināja dāmas uz tikšanos, flirtu un gultuViktorijas laikā cilvēkiem patika veidot attiecības, izmantojot speciālas vizītkartītes, kuras katram bija citādākas un teksti bija interesanti un izsmalcināti. Tas bija pareizs un cienīgs uzrunāšanas veids. Tomēr tā laika jaunieši pamanījās šo inertumu iekustināt ar diezgan pikantām flirtēšanas kartītēm.
Vienmēr tīrs un svaigs trauciņš mājdzīvniekamNodrošināt savu mājdzīvnieku ar tīru ūdeni un svaigu pārtiku ir katra kārtīga saimnieka pienākums. Tagad ir diezgan daudz trauku un ierīču, kas šo uzdevumu atvieglo.
Reklāma
Kādu lukturīti labāk izvēlēties, dodoties mājup?Ja no darbavietas nākas iziet tumsā, jāpadomā, kā mājupceļu padarīt gaišāku un drošāku. Lielākoties vienīgā izeja ir kabatas lukturīši, bet kuru labāk izvēlēties?
Šauj uz cūkumammām. Kā 100 eiro par nomedītu mežacūku ietekmē medību azartuKā 100 eiro par nomedītu mežacūku ietekmē medību azartu, un kur mednieki tērēs prēmijas naudu

Makšķernieku stūrītis

Skaistā Latvijas daba.Upe.
73
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
842
Taurage, Aldis. Bija labi!
527
Taurage, Andis un Vladimirs
396
Taurage, Andis
337

Mednieku galerijas

Monstrs kuilis no Raimo Jansona arhīva.
56
No Raimo Jansona bilžu kolekcijas.
225
No Raimo Jansona bilžu kolekcijas. 2015.gadā nomedīts stirnāzis.
119
No Raimo Jansona bilžu kolekcijas. Pagājušā gada guvums.
152
Tā paša pie Tukuma nomedītā kuiļa trofeja ~119,9 punkti (23cm garums,27mm platums)
171
FOTO: Latvijas komanda uzvar prestižajā Saporo sniega skulptūru festivālā (1)Latvijas ledus skulptūru meistari kļuvuši par galvenās balvas ieguvējiem Starptautiskajā ledus un sniega skulptūru festivālā, kas no 4. līdz 8. februārim norisinājās Japānas pilsētā Saporo.
Devītais vilnis jeb brīdinājums pirmajam randiņam ar okeānu. Jura Lorenca vēstules no Indijas (4)Šis rakstiņš pirmām kārtām domāts kā brīdinājums tiem, kuri pirmo reizi mūžā ierauga okeānu. Nevis jūru, bet tieši okeānu. Nu, kaut vai tādu, kādu Kovalamā, Keralas štatā Indijas dienvidos patlaban redzu es.
Dod man pacietību TŪLĪT! Lūgšanas katras horoskopa zīmes īpašajā stilā (4)AUNS: "Mīļais Dievs! Dod man PACIETĪBU, un es to gribu NEKAVĒJOTIES!"

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+