Mobilā versija
+12.7°C
Vilis, Vilhelms
Ceturtdiena, 28. maijs, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
FOTO: LU Botāniskajā dārzā plaukst rododendriLatvijas Universitātes (LU) Botāniskajā dārzā uzplaukuši rododendri, informē LU Preses centrā.
Diena pirms Līgo svētkiem būs jāatstrādā 27.jūnijāLai elastīgāk organizētu darba laika norisi no valsts budžeta finansētajās iestādēs, darba dienu pirms Līgo svētkiem, pirmdienu, 22.jūniju, pārcels uz sestdienu, 27. jūniju.
Saeima atjauno deputāta pilnvaras Raivim Dzintaram Saeima ceturtdien atjaunoja 12.Saeimas deputāta pilnvaras Raivim Dzintaram (NA), informē Saeimas Preses dienestā.
Rīga nāvējoši traumēts velosipēdists (1)Vakar Rīgā ar kravas automašīnu nāvējoši traumēts kāds 52 gadus vecs velosipēdists.
VDK pētniekiem maksās Izglītības ministrijaSaeimas Juridiskā komisija nodevusi izskatīšanai pirmajā lasījumā Bijušās Valsts drošības komitejas dokumentu zinātniskās izpētes likumu. Turklāt tas tiks virzīts steidzamības kārtā.
Rīga +12.7
Alūksne +9
Daugavpils +10.1
Saldus +10.5
Liepāja +12.4
Jelgava +12
Ventspils +11.3
Limbaži +12
Madona +11.0
Rēzekne +11.4
Māris Antonevičs: Valodniece Straujuma (3)Valdības vadītājai ­nepatīk ne "konsolidācija", ne "integrācija", taču politika no tā nemainās
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Uzminiet mīklu, kas tas ir?!

Valsts kontroliere Elita Krūmiņa preses konferencē šonedēļ pavēstīja par Valsts kontroles secināto, ka ministrijas turpinājušas izlietot citām vajadzībām Latvijas prezidentūras ES budžeta līdzekļus. Politologs Filips Rajevskis, laikrakstā “NRA” komentējot VK atklātos pārkāpumus, atzinis: “Nekā citādi kā par lielām dzīrēm pēc jostu savilkšanas to nevaru nosaukt.”

Kā vērtējat Eiropas Komisijas pieņemto priekšlikumu, saskaņā ar kuru Latvijai jāuzņem 737 bēgļi?

Aktuāls jautājums

Vai ar likumu jānosaka pedagogu lojalitāte Latvijas Republikai un tās Satversmei? Iesūti savu viedokli

"LA" lasītāji: Ja valsts rīkotos taupīgāk, pietiktu arī pensionāriem (6)"LA" lasītājiem jautāju: "Vai piedalīsities Latvijas pensionāru Federācijas akcijās, atbalstot Labklājības ministrijas rosinātos grozījumus likumā "Par valsts pensijām"?
Piesakās uz labumu no sveša īpašuma Ārzemju tautieši pārsteigti par negodīgām darbībām platību maksājumu saņemšanā
Itālija cīnās ar jauniešu bezdarbuMācās no Vācijas pieredzes profesionālajā apmācībā
Nepiekrīt samazināt cenas slieksni īpašuma iegādei apmaiņā pret TUA (2)Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija sēdē trešdien, skatot grozījumus Imigrācijas likumā otrajā lasījumā, noraidīja deputāta Ineša Boķa ("Vienotība") priekšlikumu samazināt cenas slieksni nekustamā īpašuma iegādei apmaiņā pret termiņuzturēšanās atļauju (TUA).
Kā izvēlēties un valkāt apavus, lai neveidotos noberzumi, tulznas, varžacis, plaisasLaikam kļūstot siltākam, nereti gādājam jaunas kurpes, taču bieži vien prieks par tām nav ilgs, jo rodas noberzumi, tulznas, varžacis un citas problēmas. Kā rīkoties, lai apavi nenodarītu pāri kājām?
Augļu un dārzeņu saderība veselīgām sulāmIerastie dārzeņi, kas ne vienmēr šķiet gardi svaigā veidā, kļūst interesantāki, ja no tiem pagatavo sulu.
Pašu gatavota piespraude kurpēmNekas tā nesagandē prieku par jaunām kurpēm kā atziņa – tagad ar tādām staigā puse Latvijas sieviešu. Piestiprinot pērlīšu brošu, apavi pārvērtīsies līdz nepazīšanai, turklāt nevienam neienāks prātā, ka tas ir jau pazīstamais kurpju modelis. 
Ātri veidojama frizūra ar hairgamiSievietēm un meitenēm esmu pamanījusi skaistas apaļas copītes, kas izskatās ap kaut ko savītas. Kā tādas izveidot? Vai tam vajadzīga speciāla matu sprādze vai adatas? ILGA RUNDĀLĒ
Kā pavairot krāšņās kalceolārijasKā pavairot kalceolārijas? Mēģināju no ziedošiem augiem ņemt spraudeņus un apsakņot, bet neizdevās. Kad jāsēj sēklas? AIJA
Kas jāņem vērā, izvēloties vasaras nometni bērnamSākoties vasaras sezonai, daudzi vecāki sūta savas atvases uz bērnu vasaras nometnēm, kas paredzētas saturīgai, lietderīgai brīvā laika pavadīšanai un bērna vispusīgai attīstībai.
Mājās kucēns! Kā sagatavoties?Tā diena ir pienākusi, un beidzot kucēns ienāk tavās mājās. Purina Saimnieku skola piedāvā vairākus noderīgus padomus, lai vari pārliecināties, ka pielāgošanās jaunajiem apstākļiem notiek, kā esi iecerējis.
Reklāma
Džipu saimes jaunpienācējs"Fiat Chrysler Automobiles" koncerna sastāvā ietilpstošā leģendārā amerikāņu marka "Jeep" slavu ieguvusi ar klasiskiem apvidus automobiļiem.
Mēģinās pārlidot Klusajam okeānam ar saules enerģiju darbināmā lidmašīnāŠveiciešu pilots pirmdien plāno sākt lidojumu pāri Klusajam okeānam, kuru veiks vienatnē vienīgi ar saules enerģiju darbināmā lidmašīnā.
Aiviekstes upē noķer izcili lielu samu (5)Sama garums izrādījās 197 centimetri, svars 50,2 kilogrami.

Makšķernieku stūrītis

Sergeja Kaņiera daiļava
74
Normunds ar karpiņu
77
Andrejs Maksimovs- \"Salacas lašu karalis\"
109
Zivis, ne tikai jāķer, bet arī jāielaiž...
232
110 cm garais Ventas skaistulis.
463

Mednieku galerijas

Kā sauc šo putnu? Savā pagalmā tādu redzu pirmoreiz…
1621
Pirmais ar savilcēju!
1327
Tukuma pusē nomedītā kuiļa trofeja. Garums 18 cm, platums 26mm, vajadzētu \'\'izvilkt\'\' uz bronzu...
116
Pārsteigums ziemā - lūša pēda vienā no medību iecirkņa nostūriem.
167
Klusā daba pie bebrārija. Šogad laika apstākļi tādi draņķīgi, vai arī bebri paēduši, bet pārsvarā liels klusums.
148
Pēc labām emocijām – uz Dienvidigauniju!Ziemeļu kaimiņu piedāvājums – aizraujošs, izglītojošs un dziedinošs.
Notiks 1. Pasaules karam veltīta konferenceLai izvērtētu latviešu, kā arī citu nacionālo vienību izveidošanas organizācijas gaitu, rezultātus un nozīmi, Latvijas Kara muzejs ceturtdien, 28. maijā organizē starptautisku zinātnisku konferenci "Nacionālo vienību izveide Pirmā pasaules kara laikā".
Beidzot noskaidrots, kāpēc izzuda maiju civilizācijaVēl joprojām nav lāgā norimušas kaislības saistībā ar maiju cilts indiāņu apokaliptisko scenāriju, raksta žurnāls “Planētas Noslēpumi”.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+