Mobilā versija
+10.2°C
Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Piektdiena, 29. maijs, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Vēl nav savākti 10 000 paraksti par atklātām Valsts prezidenta vēlēšanām (6)Par Valsts prezidenta ievēlēšanu atklātā balsojumā pagaidām nav izdevies savākt desmit tūkstošus parakstu, lai šī pilsoņu iniciatīva nonāktu parlamentā.
Kā pavairot krāšņās kalceolārijasKā pavairot kalceolārijas? Mēģināju no ziedošiem augiem ņemt spraudeņus un apsakņot, bet neizdevās. Kad jāsēj sēklas?
Pētījumam par to, kādēļ cilvēki neprecas, tērēs 22 617 eiro (2)Pārresoru koordinācijas centra (PKC) izsludinātajā iepirkuma konkursā par tiesībām veikt pētījumu, lai noskaidrotu laulības nereģistrēšanas problemātiku, ir uzvarējusi SIA "Projektu un kvalitātes vadība".
Dzintars pēc atgriešanās Saeimā darbosies divās komisijāsNacionālās apvienības (NA) līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars, kurš ceturtdien atjaunoja deputāta mandātu, strādās Izglītības, kultūras un zinātnes un Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijās.
Imantā neskaidros apstākļos pa logu izkritis un gājis bojā sirmgalvis (1)Imantā pagaidām neskaidros apstākļos šodien pa logu izkritis un gājis bojā kāds sirmgalvis.
Rīga +10.2
Alūksne +5.5
Daugavpils +4.1
Saldus +7
Liepāja +10.7
Jelgava +5
Ventspils +9.1
Limbaži +7
Madona +4
Rēzekne +6
Uldis Šmits: Jokdari "Tankiem vīzas nav ­vajadzīgas," joko Rogozins, bet katrā jokā ir daļa patiesības.
Dienas jautājums
Gata Šļūkas zīmējums
Naudas mašīna “Liepājas metalurgs”

Maksātnespējīgās AS “Liepājas metalurgs” administrators Haralds Velmers pērn atlīdzībā saņēmis 1 030 095 eiro. Tikmēr Ukrainas investoru “KVV Group” dibinātais uzņēmums AS “KVV Liepājas metalurgs” jau paziņojis, ka spiests sašaurināt ražošanu tēraudkausēšanas cehā un no darba jau atbrīvo 15% darbinieku.

Kā vērtējat Saeimas lēmumu ierobežot ātro kredītu biznesu?

Aktuāls jautājums

Vai ar likumu jānosaka pedagogu lojalitāte Latvijas Republikai un tās Satversmei? Iesūti savu viedokli

"LA" lasītāji: Ja valsts rīkotos taupīgāk, pietiktu arī pensionāriem (7)"LA" lasītājiem jautāju: "Vai piedalīsities Latvijas pensionāru Federācijas akcijās, atbalstot Labklājības ministrijas rosinātos grozījumus likumā "Par valsts pensijām"?
Piesakās uz labumu no sveša īpašuma (4)Ārzemju tautieši pārsteigti par negodīgām darbībām platību maksājumu saņemšanā
Atklāj Putina hibrīda armijuVašingtonā domnīca "Atlantijas padome" publicējusi ziņojumu, kurā nosaukti kārtējie pierādījumi tam, ka Krievijas armija aktīvi iesaistās karā Ukrainas austrumos, ignorējot Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā panāktās pamiera vienošanās.
Kā izvēlēties un valkāt apavus, lai neveidotos noberzumi, tulznas, varžacis, plaisasLaikam kļūstot siltākam, nereti gādājam jaunas kurpes, taču bieži vien prieks par tām nav ilgs, jo rodas noberzumi, tulznas, varžacis un citas problēmas. Kā rīkoties, lai apavi nenodarītu pāri kājām?
Vai slīcēja glābšanai jābūt paša slīcēja rokās? Kā nosargāt dzīvību uz ūdens (1)Pirms nepilnām divām nedēļām, 15. maijā, kad Latvijas siltākajos nostūros gaisa temperatūra paspēja iesilt vien līdz + 14 grādiem, masu medijos lasītāji un klausītāji tika sveikti ar jaunās peldsezonas sākumu.
Pašu gatavota piespraude kurpēmNekas tā nesagandē prieku par jaunām kurpēm kā atziņa – tagad ar tādām staigā puse Latvijas sieviešu. Piestiprinot pērlīšu brošu, apavi pārvērtīsies līdz nepazīšanai, turklāt nevienam neienāks prātā, ka tas ir jau pazīstamais kurpju modelis. 
Ātri veidojama frizūra ar hairgamiSievietēm un meitenēm esmu pamanījusi skaistas apaļas copītes, kas izskatās ap kaut ko savītas. Kā tādas izveidot? Vai tam vajadzīga speciāla matu sprādze vai adatas? ILGA RUNDĀLĒ
Kā pavairot krāšņās kalceolārijasKā pavairot kalceolārijas? Mēģināju no ziedošiem augiem ņemt spraudeņus un apsakņot, bet neizdevās. Kad jāsēj sēklas? AIJA
Pasaulē vecākās dvīnes mirušas ar mēneša starpībuLielbritānijā mirušas māsas Florensa Deivisa un Glenis Tomasa, kuras tieka uzskatīta spar visvecākajiem vienas olšūnas dvīņiem pasaulē.
Reklāma
Džipu saimes jaunpienācējs"Fiat Chrysler Automobiles" koncerna sastāvā ietilpstošā leģendārā amerikāņu marka "Jeep" slavu ieguvusi ar klasiskiem apvidus automobiļiem.
Mēģinās pārlidot Klusajam okeānam ar saules enerģiju darbināmā lidmašīnāŠveiciešu pilots pirmdien plāno sākt lidojumu pāri Klusajam okeānam, kuru veiks vienatnē vienīgi ar saules enerģiju darbināmā lidmašīnā.
Aiviekstes upē noķer izcili lielu samu (8)Sama garums izrādījās 197 centimetri, svars 50,2 kilogrami.

Makšķernieku stūrītis

Sergeja Kaņiera daiļava
77
Normunds ar karpiņu
79
Andrejs Maksimovs- \"Salacas lašu karalis\"
111
Zivis, ne tikai jāķer, bet arī jāielaiž...
234
110 cm garais Ventas skaistulis.
468

Mednieku galerijas

Kā sauc šo putnu? Savā pagalmā tādu redzu pirmoreiz…
1628
Pirmais ar savilcēju!
1330
Tukuma pusē nomedītā kuiļa trofeja. Garums 18 cm, platums 26mm, vajadzētu \'\'izvilkt\'\' uz bronzu...
117
Pārsteigums ziemā - lūša pēda vienā no medību iecirkņa nostūriem.
167
Klusā daba pie bebrārija. Šogad laika apstākļi tādi draņķīgi, vai arī bebri paēduši, bet pārsvarā liels klusums.
148
Pēc labām emocijām – uz Dienvidigauniju!Ziemeļu kaimiņu piedāvājums – aizraujošs, izglītojošs un dziedinošs.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+