+1.7°C
Toms, Tomass, Saulcerīte
Svētdiena, 21. decembris, 2014
Fotostāsts
Kaļiņingradas apgabalā rubļa kursa krituma dēļ biežāk iepērkas lietuvieši un poļi (1)Krievijas rubļa kursa krišanās dēļ Kaļiņingradas apgabalā aizvien biežāk ierodas Lietuvas un Polijas iedzīvotāji, lai iegādātos rūpniecības un pārtikas preces.
Svētku "gotiņas", liķieri un ziemīši: ko dāvanām piedāvā Latvijas mājražotājiVeikalu plauktos pirmssvētku laikā netrūkst dažādu lielražotāju, tostarp importa izstrādājumu - gan ēdamas, gan neēdamas lietas, kas nepieciešamas Ziemassvētku un Jaungada sagaidīšanas svinību galdam. Taču šajās tirgotavās diezin vai varēs atrast interesantus, mājas apstākļos tapušus ēdienus un nepārtikas preces.
Arheologiem ražīgs gads: ievērojamākie atklājumi Latvijā 2014. gadā (2)Pēc LU Latvijas Vēstures institūta direktora Gunta Zemīša novērojumiem, arheoloģisko izrakumu daudzums ir kā valsts ekonomiskās dzīves indikators – ja saimnieciskā rosība notiek, tiek celts, guldītas komunikācijas, būvēti ceļi, tad arī arheologiem darba netrūkst.
Urbanovičs: "Saskaņai" ir jāiegūst Saeimas vairākums (9)“Saskaņai” ir jāmainās un pēc četriem gadiem vēlēšanās jāiegūst Saeimas vairākums, 20.decembrī partijas kongresā pauda “Saskaņas” Saeimas frakcijas vadītājs Jānis Urbanovičs.
Pētījums: Rīgā ir otrie ekonomiski izdevīgākie Ziemassvētku tirdziņiNo desmit Eiropas pilsētām Rīgas Ziemassvētku tirdziņi otro gadu atzīti par otriem ekonomiski izdevīgākajiem, kurus apsteidz vien Čehijas galvaspilsētas Prāgas tirdziņi.
Reklāmas raksts
LZA izvēlējusies 12 gada zinātniskos sasniegumus Latvijā (1)Šogad konkursā "Desmit gada zinātniskie sasniegumi Latvijā" piedalījās vairāki desmiti zinātnisko institūciju un iesniedza 39 pieteikumus.
Rīga +1.7
Alūksne +0.6
Daugavpils +0.3
Saldus +1.0
Liepāja +4.3
Jelgava +1.2
Ventspils +4.2
Limbaži +1
Madona +1
Rēzekne +0.9

Aktuāls jautājums

Vai atsaucaties aicinājumiem ziedot un iesaistīties labdarībā? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Jādibina skolotāju partija!

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība ir sašutusi par Saeimas koalīcijas deputātu iesniegto priekšlikumu partiju finansējuma dubultošanai. Pašlaik likums nosaka, ka partijai, par kuru iepriekšējās Saeimas vēlēšanās nobalsojuši vairāk nekā 2% vēlētāju, gadā piešķir 0,71 eiro par katru iegūto balsi. Šonedēļ iesniegtajā likumprojektā to paredzēts mainīt uz 1,42 eiro par katru balsi. Pedagogu arodbiedrība aizrāda, ka skolotāju algas modeļa ieviešanai nepieciešamos 12-36 miljonus eiro deputāti gan nav varējuši budžetā atrast.

Kā vērtējat priekšlikumu dubultot valsts budžeta finansējumu partijām?
Jaunu darbu atradis 571 no bijušajiem "Liepājas metalurga" darbiniekiemPatlaban jaunu darbu ir atradis un tajā sācis strādāt 571 no 1345 bijušajiem “Liepājas metalurga” darbiniekiem, aģentūrai LETA pastāstīja Nodarbinātības valsts aģentūras
Kā tikt pie kaimiņa zemes (1)Vai iespējams iegūt lietošanā vai īpašumā zemes nogabalu, kas netiek apsaimniekots jau ilgāku laiku (aizaug ar kokiem) un ir pieguļošs manam īpašumam? Pašreizējais apsaimniekotājs, kurš pieteicās aptuveni 2000. gadā uz brīvajiem zemes gabaliem, to neapsaimnieko.
Ko darīt ar hemoroīdiem (1)Lielāko daļu taisnās zarnas problēmu var atrisināt ar atbilstošu 
ēšanas režīmu un higiēnu
Man vajag adrenalīnu! Intervija ar asinsvadu ķirurgu Vitāliju Zvirgzdiņu (1)Vitālijs Zvirgzdiņš atzīst, ka negūst lielu gandarījumu, veicot vienkāršas vēnu operācijas. Visvairāk prieka ir tad, ja izdevies palīdzēt smagam slimniekam un viņš jau nākamajā dienā smaida.
Grezns tērpa papildinājums - ažūrā tīmekļšalleTuvojoties gadumijai, jādodas uz svētku pasākumiem gan darbavietā, gan skolā vai bērnudārzā, jātiekas ar draugiem un jāuzņem ciemiņi mājas ballītē. Norišu daudz, bet svētku tērpu – mazāk.
Jauns modes kliedziens – krūšu palielināšana uz laiku. Vai drošs? (2)Ņujorkā, Amerikā, pēdējā laikā ir uzradies jauns modes kliedziens – krūšu palielināšana uz 24 stundām.
Kā mēs varam palielināt savu enerģētiku. Padomi no VēdāmIkvienam laiku pa laikam vajag papildināt enerģētiskās rezerves.
Reklāma
Pirmssvētku laikā aicina autovadītājus būt īpaši uzmanīgiem lielveikalu stāvvietāsLaikā pirms Ziemassvētkiem avāriju skaits ir būtiski lielāks nekā citās decembra dienās, informē Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (LTAB), mudinot autovadītājus šajā periodā būt īpaši uzmanīgiem lielveikalu stāvvietās.
Mūžam baltie franču griesti. Privātmājas īpašnieka pieredze (1)Par iestieptajiem PVC plēves jeb tā sauktajiem franču griestiem ir dzirdētas dažādas atsauksmes. Ja šo materiālu un paņēmienu pazīst tikai teorētiski, grūti to objektīvi novērtēt. Beidzot kādā privātmājā izdevās pavērot, kā process notiek praksē. Piedodiet, skeptiķi, tas tiešām ir ko vērts, turklāt izskatās pat ļoti labi!
Svētku laikā aktivizējušies internetvides krāpnieki. Uzzini kā sevi pasargāt!Tuvojoties svētkiem, kad ievērojama iedzīvotāju daļa plāno veikt lielākus pirkumus, SEB bankas IT drošības eksperti ir konstatējuši paaugstinātu krāpnieku aktivitāti.
Gaist mīti par klusinātājiem (3)Medību ieroču trokšņa slāpētāju paraugdemonstrējums liecina, ka šāviena skaņa tiek samazināta par trešdaļu. Pagājušās nedēļas nogalē veiktais paraugdemonstrējums Rīgas šaušanas centrā gaisināja

Makšķernieku stūrītis

Bušu laiks
175
Skaistules
226
Skaistules
2912
Zviedrijas skaistums
227
Sīkums, bet patīkami
197

Mednieku galerijas

13 rukši, 3 brieži medībās Tumē 2014. gada 6. decembrī
244
Tik tuvu reti kad medījums nokrīt. Bilde no kolēģa veiksmīgā dubletiņa!
284
Nomedītajam staltbriedim neparasta ragu trofeja, jo tam ne pārāk sens, vēl strutojošs ievainojums krustos. Ievainotiem dzīvniekiem parasti veidojas neparasti ragi.
4412
Stirnu medības pie Tukuma.
1164
Dzinējmedības Tumē. Mežacūkas un zari.(5X palielinājums)
400
Arheologiem ražīgs gads: ievērojamākie atklājumi Latvijā 2014. gadā (2)Pēc LU Latvijas Vēstures institūta direktora Gunta Zemīša novērojumiem, arheoloģisko izrakumu daudzums ir kā valsts ekonomiskās dzīves indikators – ja saimnieciskā rosība notiek, tiek celts, guldītas komunikācijas, būvēti ceļi, tad arī arheologiem darba netrūkst.
Jo dziļāk vēsturē, jo baisāki noziegumi. Šaušalīgākie slepkavnieki Francijā (1)Šaušalīgi slepkavnieki bijuši visos laikos un visās zemēs. Turklāt dažkārt ir tā – jo dziļāk vēsturē, jo baisāki noziegumi.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman