Mobilā versija
Brīdinājums +21.7°C
Vitolds, Lolita, Letīcija
Pirmdiena, 30. maijs, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Lizuma pagastā mīklainā nāvē bojāgājušie jaunieši bijuši apdrošināti (4)Gulbenes novada Lizuma pagasta Velēnā mīklainā nāvē mirušie jaunieši – 19 gadus vecais puisis un 21 gadu vecā meitene – bijuši apdrošināti,
Rīgā ar asfaltu patvaļīgi noliets balkons neiztur slodzi un nogāžas; cietuši divi cilvēki (3)Setsdien, 28.maijā, daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā Patversmes ielā 22 k-2, Rīgā, nobrucis otrā stāva dzīvokļa balkons, kā rezultātā cietuši divi cilvēki, kas nogādāti slimnīcā.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +21.7
Alūksne +16.6
Daugavpils +15.9
Saldus +15.6
Liepāja +19.0
Jelgava +18.5
Ventspils +17.3
Limbaži +18
Madona +17.6
Rēzekne +18.8
Franks Gordons: Kaut Latvijai būtu tāda problēma (8)Trīs bērni katrā ģimenē – Izraēla norūpējusies par straujo iedzīvotāju skaita pieaugumu
Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Kaut būtu pie reizes radījis arī skolotāju algu modeli!

Izglītības un zinātnes iecerētā pedagogu algu reforma, kurai spēkā būtu jāstājas jau 1. septembrī, joprojām saskaras ar pretestību no pašvaldībām, skolotājiem un arī politiķiem. Darbs ar izmaiņām skolotāju atalgojuma modelī turpinās jau gadiem.

Vai pirksiet Rīdzinieka karti par 775 eiro?
Par elektrību pārmaksāts! Atbilde "LA" lasītājam (20)"LA" lasītājs, rīdzinieks Jānis Ozoliņš jautā redakcijai, vai tiesa, ka Latvijā ir nepamatoti paaugstināti elektroenerģijas tarifi?
LLKC prognozē, ka ziemāju ražas dažādos novados ievērojami atšķirsies (1)Vidzemē un Latgalē ziemāju ražas šogad būs viduvējas, savukārt Kurzemē un Zemgalē tās varētu saglabāties 2015.gada līmenī, liecina Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) pirmās ražas prognozes.
Izdevumi
Pati savas dzīves līdumniece
. Saruna ar Ligitu Dēvicu (5)Latvijas Televīzija vasaras ieskaņā sagādājusi patīkamu pārsteigumu tiem skatītājiem kuri pirms dažiem gadiem ar prieku skatījās režisores Virdžīnijas Lejiņas uzņemto seriālu "Likteņa līdumnieki", kuram pamatā rakstnieka Vladimira Kaijaka (1930-2013) romānu cikls.
KOMENTĀRI, INTERVIJAS
VIDEO
No opija līdz kancelei. Skaudrs dzīvesstāsts par atkarības uzvarēšanu“Man ir 65 gadi gadi, 35 no tiem esmu pavadījis narkotiku atkarībā,” savu stāstu sāk Ogres Trīsvienības baptistu draudzes evaņģēlists Aivars Vīksniņš.
FOTO: 75 minūtes pirmoreiz krosfita cīņas laukāNevar noliegt, ka krosfits Latvijā patlaban ir ļoti populārs, bet sabiedrība sadalījusies divās frontēs – aizrautīgi atbalstītāji un kritizētāji, noliedzēji. Droši vien tiem pa vidu ir daļa ļaužu, kam ir vienalga, kas tas tāds krosfits.
Kā "Teiksmas" meitenes pašas vainadziņus darināja. Pamēģini arī tu!Tautasdziesmas skandēdamas, TDA "Teiksma" dejotājas ansambļa 70. jubilejas priekšvakarā pašas šuj pērļu vainadziņus un, aicinot ikvienu meiteni darināt skaistu kroni, ar ko rotāties un lepoties, dalās arī praktiskos padomos.
Mājās gatavots kokteilis, lai viduklis kļūtu slaidāksVisiem zināms: lai efektīvi notievētu un nostiprinātu iegūto rezultātu, nepieciešams pieturēties pie noteiktas ēšanas sistēmas un regulāri veikt fiziskās aktivitātes. Bet mēs gribam palīdzēt tavam organismam dedzināt liekos taukus, un piedāvājam pagatavot garšīgu vitamīnu dzērienu notievēšanai no medus un kanēļa.
Lielisko serenāžu meistari mājās – putni korellasIveta Bergmane ar vīru Normundu Zandbergu savās mājās Saldus novada Novadnieku pagastā devusi pajumti kuplai dzīvnieku saimei – diviem dobermaņiem, miniatūrajam trušu taksim, faraonsunim, no patversmes adoptētam kaķim, šinšillu pārītim un bariņam papagaiļu.
Reklāma
Smaržas vīriešiem: Ko tās atklāj par viņa personību? (2)Ne tikai sievietēm vien ir svarīgi, kā viņas smaržo. Varbūt ne gluži katram vīrietim skapītī stāvēs trīs vai četras dažādas smaržu pudelītes, tomēr vismaz vienas smaržas, kas kļuvušas par stiprā dzimuma iemīļotajām smaržām, visbiežāk plauktiņā būs sastopamas gan.

Makšķernieku stūrītis

Skaistā Latvijas daba.Upe.
212
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1106
Taurage, Aldis. Bija labi!
716
Taurage, Andis un Vladimirs
561
Taurage, Andis
452

Mednieku galerijas

Šīs ir rukšu medības
67
Rukšu medībās
54
Draudzenes mielojas. Žurnāls Medības testē Ieskaties.lv Doerr Snapshot meža kameru un medniekbode.lv kārumus.
92
Bebru medī sezona vēl aktīva līdz 15.aprīlim.
180
Vīri dzen, dāmas medī. Skaists video par medībām Latvijā.
114

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+