Mobilā versija
+3.0°C
Nelda, Rihards, Ričards, Rišards
Svētdiena, 7. februāris, 2016
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Steļļu valdniece Inta JansoneTautisko brunču, dvieļu un segu audēja INTA JANSONE ir spilgts paraugs tam, ka iespējams piepildīt sapni, ja vien to ļoti vēlas un pietiek uzņēmības un pacietības pārvarēt grūtības.
Neviens patvēruma meklētājs nevēlas braukt uz Latviju (20)Vēl neviens Grieķijā un Itālijā esošais patvēruma meklētājs nav piekritis doties dzīvot uz Latviju, ceturtdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane.
LNT: diskusiju par Valsts prezidenta personīgo ārstu varētu sākt pēc Vējoņa izveseļošanās (5)Patlaban nav īstais brīdis, lai sāktu diskusijas par Valsts prezidenta personīgā ārsta vietas izveidi, taču to varētu darīt pēc prezidenta Raimonda Vējoņa izveseļošanās. Šādu viedokli raidījumam "LNT Ziņas" pauda Valsts prezidenta kancelejas Preses dienesta vadītājs Oskars Volfs.
Latvijā no Grieķijas nogādāti pirmie patvēruma meklētāji (8)Piektdien, 5.februārī, vēlu vakarā no Grieķijas Latvijā nogādāti pirmie patvēruma meklētāji – pārvietotas sešas personas, kam nepieciešama starptautiskā aizsardzība saskaņā ar Eiropas
Rīgas domes darbinieki pērn devušies 51 vizītē uz NVS valstīm un ĶīnuDažāda ranga Rīgas domes darbinieki pagājušajā gadā kopumā devušies 51 vizītē uz Krieviju, citām Neatkarīgo Valstu Sadraudzības (NVS) dalībvalstīm un Ķīnu. Šādu
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +3.0
Alūksne +0.9
Daugavpils +1.2
Saldus +2.9
Liepāja +3
Jelgava +3.2
Ventspils +4.7
Limbaži +2
Madona +1.9
Rēzekne +1.3
Uldis Šmits: Atpakaļ atgriešana (1)Daudzi migranti ­izmantoja krīzes situāciju – viņiem tikai atlika ES robežvalstī Grieķijā uzdoties par Sīrijas kara bēgļiem
Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Pērtiķa gads jau klāt!

Saskaņā ar Austrumu kalendāru 8. februārī sāksies Pērtiķa gads, nomainot Kazas gadu.

Kā vērtējat faktu, ka BBC pārraidē izspēlē Krievijas iebrukumu Latvijā?
Bērns – bezvēsts prombūtnē...Pensionēts pedagogs Alfrēds Leja no Kazdangas vēstulē raksta: "Padomju laikos bija iedibināta laba tradīcija: katru gadu 1. septembrī bija jādod Tautas izglītības nodaļā ziņas, cik bērnu nav ieradušies skolā.
Mediji – no drosmīgiem dobermaņiem par dīvāna mopšiem? Bēgļu krīze apēno ceturtās varas potenci (5)Par megaskandālu, medijiem un policijai noklusējot imigrantu seksuālos uzbrukumus pret vairākiem simtiem meiteņu un sieviešu Vācijā un Zviedrijā, nosauc žurnāliste Baiba Strautmane.
Kas darāms plantāciju mežā un kā to legalizēt? Atbilde lasītājamVēlētos uzzināt par plantāciju mežu legalizāciju. AIVARS BURTNIEKU NOVADĀ
"Limbažu siers" pārtraucis 2,2 miljonus vērtos iepirkumus (1)Pretendentu trūkuma dēļ "Limbažu siers" bija spiests pārtraukt vairākus iepirkumus, kuru kopējā summa ir 2,2 miljoni eiro.
Citādā Latvija: kā tapa Rēzeknes Zaļās sinagogas ekspozīcijaKāds bija ceļš no nolaistas koka ēkas līdz vienam no ievērojamākajiem pilsētas kultūras pieminekļiem, stāsta domnīcas "Creative Museums" vadītāja Ineta Zelča-Sīmansone un dizaina biroja “H2E” mākslinieciskā direktore Ingūna Elere.
Kā attālināt ceļa protezēšanuCeļu locītavas ir vienas no visvairāk noslogotajām visā ķermenī, jo uz tām gulstas cilvēka svars. Sasniedzot pusmūžu, nereti tajās pēc fiziskas slodzes jūtams diskomforts. Vai tas nozīmē, ka sākusies artroze un nākotnē būs nepieciešama endoprotezēšanas operācija?
Steļļu valdniece Inta JansoneTautisko brunču, dvieļu un segu audēja INTA JANSONE ir spilgts paraugs tam, ka iespējams piepildīt sapni, ja vien to ļoti vēlas un pietiek uzņēmības un pacietības pārvarēt grūtības.
Mājās viegli pagatavojama maska pret blaugznāmSajauciet piecas ēdamkarotes jebkuru augstas kvalitātes augu eļļu ar vienu vistas olu un svaigi izspiestu sulu no pus citrona.
Ko darīt, lai dzemdībās nerastos plīsumi? Nereti sievietēm vienas no bailēm par dzemdībām ir iespējamība rasties plīsumiem makstī vai starpenē. Kaut gan nav iespējams pilnībā nodrošināties, lai plīsumi nerastos, tomēr ir gana daudz iespēju, kā gatavoties gaidību laikā un kā rīkoties dzemdībās, lai plīsumi vai nu nerastos vai tie būtu iespējami minimāli. Lūk, dūlas un "Daya joga" grūtnieču semināru vadītājas Lindas Rozenbahas ieteikumi.
Ko darīt, ja suns pastaigās grib vārtītiesMans suns pastaigas laikā gandrīz vienmēr iemanās kaut kur izvārtīties. Cik bieži drīkst viņu mazgāt? Zanda CĒSĪS
Reklāma

Makšķernieku stūrītis

Skaistā Latvijas daba.Upe.
64
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
819
Taurage, Aldis. Bija labi!
512
Taurage, Andis un Vladimirs
379
Taurage, Andis
326

Mednieku galerijas

Monstrs kuilis no Raimo Jansona arhīva.
16
No Raimo Jansona bilžu kolekcijas.
198
No Raimo Jansona bilžu kolekcijas. 2015.gadā nomedīts stirnāzis.
96
No Raimo Jansona bilžu kolekcijas. Pagājušā gada guvums.
124
Tā paša pie Tukuma nomedītā kuiļa trofeja ~119,9 punkti (23cm garums,27mm platums)
160
Laipni lūgti spoku pilsētās! Saistošākie apskates maršruti Latvijā un pasaulēArī pamestām pilsētām vai ciematiem netrūkst apmeklētāju
Kičīgas svētbildes smirdīgā pilsētvidē. Jura Lorenca vēstules no Indijas (1)Attēlotās lietas - dzidrais, svaigais gaiss, čalojošais, skaidrais strauts, ziedošais dārzs - ir ikona, savdabīgi simboli, kas modernās Indijas lielpilsētās ir nesasniedzams luksuss.
Dod man pacietību TŪLĪT! Lūgšanas katras horoskopa zīmes īpašajā stilā (3)AUNS: "Mīļais Dievs! Dod man PACIETĪBU, un es to gribu NEKAVĒJOTIES!"

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+