-1.8°C
Ansis, Agnis, Agneta
Pirmdiena, 26. janvāris, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Eksperti: ES ārlietu ministru sanāksme pēc apšaudes Ukrainā sasaukta pārāk vēlu (1)Eiropas Savienības (ES) ārlietu ministru ārkārtas sanāksme, kas notiks ceturtdien, pēc sestdien notikušās apšaudes Ukrainā sasaukta pārāk vēlu, aģentūrai BNS atzina aptaujātie politikas eksperti.
Gripa jau klāt! Kas par to jāzina? Kā atšķirt no saaukstēšanās? (1)Draudīgākā ziemas vīrusu slimība ir gripa, kas nevakcinētiem cilvēkiem reizēm izraisa ļoti smagas komplikācijas. Valstī jau izsludināta gripas epidēmija. Kas par to jāzina?
Uz Krievijas karoga sabojāšanā apsūdzētā vīrieša tiesāšanu ieradušies ap 40 atbalstītājuUz pirmo tiesas sēdi krimināllietā pret Daini Rūtenbergu, kurš apsūdzēts par Krievijas karoga sabojāšanu pērn Rīgā notikušajā Latvijas Krievu savienības (LKS) organizētajā piketā "Krimas atbalstam", šodien ieradušies ap 40 Rūtenberga atbalstītāju
Pabriks: Grieķijas vēlēšanas var atvērt ceļu ekstrēmismam arī citās Dienvideiropas valstīsGrieķijas parlamenta pirmstermiņa vēlēšanās uzvarējusī kreiso ekstrēmistu partija SYRIZA ir bīstams pavērsiens Eiropas Savienības (ES) turpmākajā attīstībā, jo var atvērt ceļu kreisajām un labējam ekstrēmismam arī citās Dienvideiropas valstīs, uzskata Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks.
Ušakovs skaidro savu un Rīgas domes atbildību Zolitūdes traģēdijāRīgas mērs un partijas "Saskaņa" līderis Nils Ušakovs Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisijā pirmdien skaidroja savu un Rīgas domes atbildību par notikušo traģēdiju.
Pasaules koru olimpiādes dziesmas skanēs DobelēDziedot Pasaules koru olimpiādes noslēguma koncertā pērnā gada jūlijā, Arēna Rīga koru diriģentiem un dziedātājiem radās ideja programmu nodziedāt kopā arī pašmāju zālēs.
Rīga -1.8
Alūksne -3.5
Daugavpils -3.7
Saldus -1.0
Liepāja +1.8
Jelgava -2.4
Ventspils +1.8
Limbaži -3
Madona -2
Rēzekne -5.3

Aktuāls jautājums

Vai neatliekamās palīdzības reģionālajos centros ir pietiekams materiālais nodrošinājums? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Spogulīt, spogulīt!

Šonedēļ vairāki Latvijas ministri Briselē prezentēja Latvijas prezidentūras ES Padomē prioritātēs savās nozarēs. Savukārt Ministru prezidente Laimdota Straujuma par prezidentūras plāniem stāstīja Eiropas Parlamenta deputātiem pagājšnedēļ Strasbūrā. Pēc tam premjere izteikusies, ka Latvija prezidentūras laikā izskatoties labi un ka prezidentūras pasākumi sniedz ļoti lielas iespējas parādīt Latviju.

Vai jums šķiet svarīgi, ka šis gads veltīts Raiņa un Aspazijas 150. jubilejai?
Čiekuru dārzos – ražas laiks. Strādā visas trīs Latvijas kaltesPriežu un egļu sēklu plantācijās sākusies ražas novākšana. Šogad čiekuri ienākušies arī eglēm, kas ražo tikai reizi kādos septiņos gados.
Iļja Gerčikovs: Ekonomika un nacionālās intereses svarīgākas (2)Iļja Gerčikovs, profesors, ekonomikas doktors, AS "Dzintars" valdes priekšsēdētājs: Pirms dažām dienām Eiropas Savienība nolēma apturēt CO2 izmešu atmosfērā samazināšanas programmu un tātad arī šo projektu subsīdijas.
KOMENTĀRI, INTERVIJAS
Pirmais efektīvais paņēmiens pret iesnām - deguna apūdeņošana (1)Ir daudz paņēmienu, kā atbrīvoties no iesnām. Taču viens no vienkāršākajiem un saudzīgākajiem veidiem ir deguna skalošana ar sālsūdeni.
Pārmetumu krustugunīs – tomāts. Ājūrvēdisks skatījums"Septembrī varētu pārtikt tikai no tomātiem – gan svaigiem, gan dažādos sautējumos, zupās un sacepumos. Pat tomātu saldējumu, jūsu žurnāla iedvesmota, pagatavoju.
Pašu gatavots šokolādes lūpu spīdums 20 minūtēs!Ūdens peldē izkausējiet vazelīnu, pievienojiet rīvēto šokolādi un maisiet, līdz masa būs viendabīga. Kad šokolāde ir pilnībā izkususi, pievienojiet kanēli un eļļu.
Nepaiet garām īstajam. Patiess attiecību stāstsJaunā māksliniece Sabīne Līva tikai nojauta par brāzmām, kas pēc katras viņas parādīšanās sajauca Mika Pētersona, tolaik krodziņa "Pulkvedim neviens neraksta" īpašnieka, prātu.
Neparastās mīlules – rajasAndreja Petrova ģimene Olaines novada Medemciemā devusi pajumti kuplam mājdzīvnieku pulciņam.
Reklāma
CSDD: uz ceļiem nepieciešama lielāka policijas klātbūtne (1)Lai mazinātu ceļu satiksmes negadījumu skaitu, nepieciešams radīt lielāku policijas klātbūtni uz ceļiem, pirmdien intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" teica Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) valdes loceklis Jānis Golubevs.
Rokas zāģu saime. Vienkāršākiem darbiem – fuksītis, sarežģītiem – figūrzāģisRokas zāģu saime ir ļoti plaša: vienroku un divroku, domāti kreiļiem un labročiem, tievi kā mats un iespaidīgi plati.
"Windows 10" būs pieejama kā bezmaksas atjauninājums līdzšinējo operētājsistēmu lietotājiem (4)Topošā "Microsoft" jaunās paaudzes operētājsistēma "Windows 10" piedāvās jaunu iespēju spektru un pirmā gada laikā nodrošinās bezmaksas atjauninājumu līdzšinējo operētājsistēmu "Windows 7", "Windows 8.1" un telefonu operētājsistēmas "Windows Phone 8.1" lietotājiem.
Atļaus mežacūku medības ar dzinējiemLai nodrošinātu mežacūku populācijas blīvuma samazināšanu, pēc Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) ieteikuma tajās medību platībās, kurās jau ir atļautas medības ar dzinējiem vai traucēšanu, no 1.februāra tiek atļautas arī mežacūku medības ar dzinējiem vai traucēšanu.

Makšķernieku stūrītis

Fotografē Mārtiņš Engurē
503
Sīkums, bet patīkami
93
Re, kāda bute
142
Svētku loms
173
Bušu laiks
378

Mednieku galerijas

Ir tik jauki, ka arī Latvijas mednieku kolektīvi piekopj tradīciju īpaši godināt nomedītos dzīvniekus. Paldies Oskaram par bildi!
58
Medības ar alu suni ir viens no grūtākajiem medību veidiem. Ir jāsaprot tas, ko dara suns, ir jāparedz dzīvnieka uzvedība. Šajā medību veidā īpaši svarīga ir sadarbība starp medību suni un mednieku, jo pretējā gadījumā medījumu iegūt nebūs iespējams. Vairāk par to gatavosim materiālu žurnāla Medības marta numurā.
31
Agrāk zaķu medības bija lielā cieņā, mūsdienās tās piekopj reti kur. Skaistas ir zaķu medības \"katlā\", kas vēl pāris reižu gadā notiek Lietuvas dienvidos, ja vien ir piemēroti laika apstākļi - sals un sniegs.
49
Kolēģis nomedīja kuilēnu, kas reiz bija iekļuvis nelikumīgi izliktā cilpā.
405
13 rukši, 3 brieži medībās Tumē 2014. gada 6. decembrī
583
Latviešu atgriešanās – grūtais mājupceļš (5)Daudz tiek runāts, kā dabūt atpakaļ mājās no Latvijas izbraukušos, kuri šobrīd bieži vien paši to nemaz darīt nesteidzas.
Baisākie rituāli pasaulē: zīlēšana ar mirstošiem, sieviešu kropļošana, pēcnāves kāzasPar rituāliem dēvē noteiktas cilvēku darbības, kurām piedēvēta simboliska nozīme. Rituāli var sakņoties kopienas vai sabiedrības tradīcijās vai reliģiskajos priekšstatos, bet dažas, raugoties no veselā saprāta pozīcijām mūsdienās, šķiet gluži nesaprātīgas, ja pat ne biedējošas un šokējošas.
10 000 brīvprātīgo meklē noslēpumainās Čingizhana kapenes (1)Kalifornijas universitātes zinātnieki izmēģinājuši apkopot kolektīvās zināšanas, meklējot Čingizhana apbedījumu.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman