+13.5°C
Liesma, Elita, Alita
Ceturtdiena, 18. septembris, 2014
Fotostāsts
Bezdarbnieka pabalstu izmaksai šogad nepieciešami papildu 18 miljoni eiro (1)Papildu līdzekļi nepieciešami, ņemot vērā pabalsta saņēmēju skaita un apmēra pieaugumu.
Aptauja uzrāda vienādu vēlētāju atbalstu "Vienotībai" un "Saskaņai" (4)Partijas "Vienotība" un "Saskaņa" (SC) pirms Saeimas vēlēšanām atbalsta pa 15,5% aptaujāto vēlētāju, liecina datu vākšanas uzņēmuma "Norstat" aptauja, ziņo TV3.
Uzņēmēji parādē Rīgā izrādīs Latvijā radītos labumusRīgā nākamsestdien, 27.septembrī, notiks Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) rīkotā "Latvijas labumu" parāde, kurā tiks popularizēti vietējie ražojumi un pakalpojumi, informē LTRK.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Iedibina Cimzes balvu kultūrizglītības pedagogiemLatvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC) iedibina Cimzes balvu un aicina tai izvirzīt Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās izglītības iestāžu pedagogus kultūrizglītības jomā – mūzikā, mākslā, dizainā un dejā.
Ciemos Daugmales saimniecībā "Malderi", kur zeļ krūmi ar zelta ogām (1)Ogu augstā uzturvērtība bijusi galvenais iemesls, kāpēc Daugmales pagasta saimniecībā "Malderi" pirms sešiem gadiem sākuši audzēt smiltsērkšķus. Tagad 1,5 ha lielajā laukā aug aptuveni 1000 smiltsērkšķu un no krūma iegūst aptuveni 5 kg lielu ražu.
Rīga +13.5
Alūksne +8.8
Daugavpils +6.5
Saldus +12.1
Liepāja +12.0
Jelgava +8.4
Ventspils +13.1
Limbaži +10
Madona +5.8
Rēzekne +9.8
"Mazāk par 500 eiro negribētu saņemt" (1)Dažs dusmojas par tik muļķīgu jautājumu, tomēr vairākums sarunbiedru – ilggadējie "LA" lasītāji – labprāt uz to atbild: cik naudas būtu jāsaņem mēnesī, lai dzīvotu normāli? 500, 1000 vai 1500 eiro?

Ērika Oša zīmējums
Viss jāapgūst no jauna!

Šonedēļ “Vienotības” rindās uzņemts Eiropas Savienības attīstības komisārs Andris Piebalgs. Ministru prezidente Laimdota Straujuma vakar LNT izteicās, ka ļoti priecātos, ja Piebalgs būtu gatavs stāties valdības vadītāja amatā, taču uzreiz pēc Saeimas vēlēšanām tas, visticamāk, nenotikšot. Straujuma teica, ka Piebalgs atgriežas Latvijā tikai oktobra beigās un “viņam vajag laiku, lai saprastu, kas notiek Latvijā”. Arī “Vienotības” ģenerālsekretārs Artis Kampars aģentūrai LETA izteicies, ka Piebalgs bijis prom no Latvijas politikas ilgāk nekā desmit gadu un nav gatavs uzreiz sākt aktīvu politisko darbību. Viņš sākotnēji vēloties iepazīties ar aktualitātēm.

Vai Latvijas drošības dienesti būtu jāreformē?
Atvieglos pirmā mājokļa iegādi ģimenēm ar bērniemSaeima ceturtdien galīgajā lasījumā kā steidzamus pieņēma Patērētāju tiesību aizsardzības likuma grozījumus, kas atvieglos pirmā mājokļa iegādi ģimenēm ar bērniem.

Aktuāls jautājums

Kā Vidzemes pašvaldībās vērtē monumentālu valsts karogu izvietošanas ideju? Iesūti savu viedokli

Septiņi iemesli draudzēties ar vīriešiemLai gan pierasts apgalvot, ka starp sievieti un vīrieti draudzība nav iespējama, ir vairāki iemesli tomēr pamēģināt iekopt arī šādas attiecības.
Reklāma
Konkursā par 20 fotoradaru piegādi pieteikušies divi pretendenti - "Reck" un "Doma"Direkcija joprojām cer, ka pirmos radarus izdosies ieviest jau šogad.
Malka vai granulas? Abi!
 (1)Pēdējais brīdis domāt par apkures sistēmas sakārtošanas labāko variantu

Ēdam vārnas! "LA" uzaicina rakstnieku Albertu Belu uz pusdienām no vārnas gaļas (20)Rakstnieks Alberts Bels tagad zina, kā garšo vārnas gaļa

Makšķernieku stūrītis

Forele, vasaras izskaņā
42
Miermīlīgā zivs- pavīķe, noķerta ar spiningu uz mākslīga kāpura imitācijas.
39
Miermīlīgā zivs- vīķe, noķerta ar spiningu uz minivoblera.
46
Miermīlīgā zivs- rauda, noķerta ar spiningu uz minirotiņa.
42
Latvijas alata 36 cm, noķerta ar MJ.
45

Mednieku galerijas

Vācu medību terjera prieks. Atrada un noturēja savainotu lapsu līdz pienāca mednieks. Šķita, ka suns sevi beidzot atradis.
35
Mazais šā gada sivēns jau apvēlies - vien maz\' cūciņ
85
Briežu bullis, vecss nav, bet selekcija arī ir vajadzīga… Ragu garums 87-90 cm.
1122
Rīta cukas rezultāts. Un no popiem var pagatavot ļoti gardu sautējumu.
114
Roberts ar brašuli
116
Piedalies konkursiņā un ej uz krāšņo opereti "Klīvija"!Mūzika, vokāls, deja, krāšņi tērpi un gaismu spēles plaši starptautiski atzītā mūziklu un filmu mūzikas komponista Niko Dostāla labākajā, Latvijā sen nedzirdētā skatuves darbā  – ritmiski un muzikāli valdzinošajā  operetē "Klīvija".
Igaunija joprojām pārsteidzNākamvasar "Lotes zemē" būs vismaz trīs jauni tēli, kas runās latviski
Zinātnieki no 16 valstīm piedalīsies konferencē par dzintaruŠī gada 19. – 21. septembrī Rīgā, Latvijas Universitātes Lielajā aulā Eiropas kultūras galvaspilsētas gada ietvaros notiks starptautiska konference "Baltijas dzintars pāri laikam un robežām".
Astrālais kaķis, svētais jērs. Mistiskie dzīvnieki - cilvēku un dievu sabiedrotieDzīvniekiem allaž ierādīta nozīmīga vieta cilvēku dzīvē. To klātbūtne gan biedējusi, gan rosinājusi iztēli, daudzus no tiem cilvēki savulaik kaismīgi pielūdza, uztverot par dievu vēstnešiem, vai pat uzlūkoja kā dievības, uzskatot, ka paši no tiem cēlušies...
Atrastas leģendārā Ši Huandi vecmāmiņas kapenesĶīnā atrasts pirmā imperatora Ši Huandi vecmāmiņas apbedījums – otrs lielākais šajā valstī aiz paša imperatora Terakotas armijas.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman