+0.1°C
Kristaps, Krists, Klinta, Kristers, Kristofers
Ceturtdiena, 18. decembris, 2014
Fotostāsts
Panākta "provizoriska" vienošanās par "Jaunā viļņa" rīkošanu anektētajā Krimā (12)Krievijas anektētās Krimas vadība saņēmusi popmūzikas konkursa "Jaunais vilnis" organizētāju "provizorisku" piekrišanu rīkot pasākumu Ukrainai šogad atņemtās pussalas teritorijā, pavēstīja reģiona kultūras ministre Arina Novoseļska.
Svētku notikumi Rīgā un Latvijas novadosLai arī daba Latviju pirmssvētku laikā nav lutinājusi ar bagātīgu sniega segu un baltu ainavu, tad Rīgas un Latvijas novadu rosīgie ļaudis
KNAB: Mūrniece nav grēkojusi ar dienesta autoKorupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc veiktās pārbaudes un apstākļu noskaidrošanas par Saeimas deputātes Ināras Mūrnieces (NA) došanos uz tiesas sēdi
Rīgā autobusa un baļķvedēja sadursmē viens bojāgājušais un 11 cietušie (1)Šovakar Rīgā, Kleistu ielā, noticis smags ceļu satiksmes negadījums - satiksmes autobusa un baļķvedēja sadursmē dzīvību zaudējis viens cilvēks, deviņi cilvēki nogādāti ārstniecības iestādē, bet divi cilvēki atteikušies doties uz ārstniecības iestādi.
LIZDA streiku varētu rīkot nākamā gada maijā vai septembrīLIZDA vadītāja paskaidroja, ka pirms maija rīkot streiku nav jēgas, jo tad nepastāv praktiski nekādas iespējas ietekmēt papildu naudas piešķiršanu.
Rīga +0.1
Alūksne +0.3
Daugavpils +0.6
Saldus +0.3
Liepāja +4.0
Jelgava +0.6
Ventspils +3.7
Limbaži +2
Madona +0
Rēzekne +0.9

Aktuāls jautājums

Vai atsaucaties aicinājumiem ziedot un iesaistīties labdarībā? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Visiem nepietiks!

Saeimas Budžeta un finanšu komisija otrdien, 16.decembrī, vērtēja nākamā gada valsts budžeta projektu un priekšlikumus pirms izskatīšanas parlamenta sēdē galīgajā lasījumā. Partiju priekšlikumiem jeb tā dēvētajām “deputātu kvotām” kopumā atvēlēts aptuveni viens miljons eiro. Tautas kalpi rosina piešķirt naudu pašvaldībām, skolu un baznīcu remontam, dažādām organizācijām, pētījumiem utt. Saeimas komisijas priekšsēdētājs Kārlis Šadurskis iepriekš izteicās, ka, vērtējot priekšlikumus, netikšot šķirots, vai to iesniegusi valdošā koalīcija vai opozīcija, bet tiks skatīts, cik būtisks ir ierosinājums.

Vai dzeršana un publiska skandalēšana ir savienojama ar Saeimas deputāta amatu?
EM piedāvā kompromisu "mikronodokļa" izmaiņām\Sabiedrībai, arīdzan uzņēmējiem un politiķiem nav vienprātības par nākamgad gaidāmo mikrouzņēmumu nodokļa likmes paaugstinājumu līdz 11% pašlaik noteikto 9% vietā.
Mūžam baltie franču griesti. Privātmājas īpašnieka pieredzePar iestieptajiem PVC plēves jeb tā sauktajiem franču griestiem ir dzirdētas dažādas atsauksmes. Ja šo materiālu un paņēmienu pazīst tikai teorētiski, grūti to objektīvi novērtēt.
Gājiens ar piedzīvojuma garšu: droša un aizraujoša pārgājiena plānošana un pieredzeNeskartās jeb mežonīgās dabas tūrisms ir iešana pa takām, ko nav minuši simtiem tūristu. Tas ļauj nokļūt vietās, kur ne viss ir zināms, redzēts un daudzo apmeklētāju piedrazots.
Psihologs: "Sievietēm nepietiek ar vīriešiem, viņām ir nepieciešami supervīrieši"Jaunas sievietes, izvēloties savu otro pusīti, uzstāda daudz augstākus standartus nekā vīrieši.
Akcents – salvešu gredzeniSalvešu ievietošana gredzenā padara galda klājumu greznāku, svinīgāku un oriģinālāku. To izvēle veikalos ir gana plaša, bet oriģināli izskatīsies pašu gatavoti. Paredzot uz galda likt auduma salvetes, vērts atcerēties, ka tās labāk izskatās, ievietotas speciālos turētājos – gredzenos.
9 apavu izvēles noteikumi vīriešiemIr vīriešu apavu izvēles noteikumi un to kombinēšana ar pārējām garderobes sastāvdaļām.
Kas notiek, ja izvēlies būt mīļākā? 7 sāpīgas atklāsmesIkviena sieviete sev līdzās vēlas vīrieti, kurš viņu lutinātu un liktu justies mīlētai. Bet - ko iesākt, ja šis vīrietis jau ir aizņemts? Portāls lovepanky.com piedāvā septiņas atklāsmes, ko guvušas sievietes, kuras reiz bijušas ar vīrieti, apzinoties, ka viņām šī cilvēka dzīvē vienmēr būs otrā loma.
Reklāma
Par drošību – kopīgiem spēkiemKonkursa "Latvijas Gada auto" žūrijas biedri vērtē un ierosina
Mūžam baltie franču griesti. Privātmājas īpašnieka pieredzePar iestieptajiem PVC plēves jeb tā sauktajiem franču griestiem ir dzirdētas dažādas atsauksmes. Ja šo materiālu un paņēmienu pazīst tikai teorētiski, grūti to objektīvi novērtēt. Beidzot kādā privātmājā izdevās pavērot, kā process notiek praksē. Piedodiet, skeptiķi, tas tiešām ir ko vērts, turklāt izskatās pat ļoti labi!
Melnie caurumi var pārvērsties baltajos, apgalvo zinātnieki (1)Jaunā pētījuma autori uzskata, ka melnie caurumi mēdz uzsprāgt un pēc tam pārvērsties tā dēvētajos baltajos caurumos, kas izstaro uz āru visu to matēriju, enerģiju un informāciju, ko bija sevī uzsūkuši iepriekšējā savas evolūcijas posmā.
Gaist mīti par klusinātājiemMedību ieroču trokšņa slāpētāju paraugdemonstrējums liecina, ka šāviena skaņa tiek samazināta par trešdaļu. Pagājušās nedēļas nogalē veiktais paraugdemonstrējums Rīgas šaušanas centrā gaisināja

Makšķernieku stūrītis

Bušu laiks
169
Skaistules
220
Skaistules
2792
Zviedrijas skaistums
217
Sīkums, bet patīkami
192

Mednieku galerijas

13 rukši, 3 brieži medībās Tumē 2014. gada 6. decembrī
213
Tik tuvu reti kad medījums nokrīt. Bilde no kolēģa veiksmīgā dubletiņa!
263
Nomedītajam staltbriedim neparasta ragu trofeja, jo tam ne pārāk sens, vēl strutojošs ievainojums krustos. Ievainotiem dzīvniekiem parasti veidojas neparasti ragi.
4397
Stirnu medības pie Tukuma.
1123
Dzinējmedības Tumē. Mežacūkas un zari.(5X palielinājums)
381
Herberts Cukurs – varonis un/vai noziedznieks? (35)Nesen plašu rezonansi piedzīvojušais mūzikls "Cukurs. Herberts Cukurs" apliecināja tā galvenā varoņa – 20. gadsimta 30. gadu otrajā pusē populārā lidotāja, bet Otrā pasaules kara gados bēdīgi slavenās "Arāja komandas" dalībnieka kapteiņa Herberta Cukura vārda popularitāti un spēju ilgstoši noturēties publiskajā diskursā.
Jo dziļāk vēsturē, jo baisāki noziegumi. Šaušalīgākie slepkavnieki Francijā (1)Šaušalīgi slepkavnieki bijuši visos laikos un visās zemēs. Turklāt dažkārt ir tā – jo dziļāk vēsturē, jo baisāki noziegumi.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman