+8.7°C
Valts, Rinalds, Rinalda
Piektdiena, 31. oktobris, 2014
Fotostāsts
Jaunā valdībā būs stiprākā par iepriekšējām, uzskata prezidents Valsts prezidents Andris Bērziņš ir pārliecināts, ka jaunā valdība varētu būt stiprāka par iepriekšējām.
Aptauja: puse Krievijas iedzīvotāju paredz padomju laika represiju atjaunošanuGandrīz puse Krievijas iedzīvotāju uzskata, ka valstī atkal varētu tikt izvērstas tādas pašas represijas pret politiskajiem disidentiem kā Padomju Savienības laikā, atsaucoties
Izgreb ķirbi un ieliec svecīti - vienkārši skaists dekors! (3)Daudzviet pasaulē 31. oktobrī atzīmē Helovīna svētkus jeb Visu svēto dienu. Grebti ķirbji, spoku kostīmi un saldumu diedelēšana – zināmākās izdarības, kas piestāv šai dienai.
Pie Latvijas robežas atradies Krievijas zemūdeņu atbalsta kuģisPie Latvijas robežas piektdien atradies Krievijas BS "Kashtan" klases zemūdeņu atbalsta kuģis, liecina Nacionālo bruņoto spēku (NBS) informācija.
Ministri slepus piepelnās? (8)Aicina paaugstināt ministru algas, lai viņiem nebūtu jāiztiek no "stipendijām"
Rīga staros, staro līdziŠogad no 14. līdz 18. novembrim risināsies jau septītais festivāls "Staro Rīga", un tā līdzdalības akcijā "Rīgas karnevāls" piedalīsies Saeima, Ministru kabinets, Finanšu ministrija, Prezidentūras sekretariāts un Latvijas Nacionālā bibliotēka.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Topošā izglītības ministre: Latvijas izglītības sistēmā pietrūkst izcilības un inovāciju (7)"Es teiktu, ka vārdi "izcilība" un "inovācijas" ir kaut kas, kas mūsu izglītības sistēmā varētu būt pārstāvēti vairāk," viņa atzina.
Alūksnes novada izcilībām pasniegs deviņus apbalvojumus "Sudraba zīle"Alūksnes novada pašvaldības administratīvās ēkas lielajā zālē 17. novembrī notiks Latvijas Republikas proklamēšanas 96. gadadienai veltīts pasākums "Es ozola zīle Tev vainagā", kurā izcilām novada personībām pasniegs kopumā deviņus pašvaldības augstākos apbalvojumus "Sudraba zīle", informē pašvaldības pārstāve Evita Aploka.
Rīga +8.7
Alūksne +5.1
Daugavpils +5.7
Saldus +8.6
Liepāja +10.1
Jelgava +8.7
Ventspils +9.8
Limbaži +8
Madona +7.3
Rēzekne +5.4
Kur Tu esi šonakt? Kara laikā rakstīta vēstule vīram (5)God. redakcija! No maniem 94 gadu atmiņu krājumiem šīs ir spilgtākās, kuras ik gadu atkārtojas. Ceru, ka jūsu lasītāju vidū arī vēl ir šī tālā 1944. gada bēgļu ceļa braucēji. Lai visi sveicināti!

Aktuāls jautājums

Kā ideju par tautas vēlētu prezidentu vērtē pašvaldību vadītāji? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Biznesa ideja!

Augstākā tiesa sākusi skatīt partijas “Saskaņa” lūgumu pilnībā vai daļēji atcelt 12. Saeimas vēlēšanu rezultātus Latgalē, kam pamatā ir aizdomas par balsu pirkšanu par labu “Vienotības” kandidātam Dzintaram Zaķim. Tiesa uzklausījusi vairākus lieciniekus, taču noraidījusi “Vienotības” advokāta lūgumu izsaukt 78 lieciniekus, kas apliecinātu, ka Zaķis ievēlēts godīgi.

Kā vērtējat notikumu attīstību ap bankas "Citadele" pārdošanu?
Piena kvotas pārpilde varētu būt 5%; brīdina par piena "melno tirgu""Skaidrs, ka pienu grāvī neviens nelies, bet kur likt pārpalikušo pienu? Tā kā iepirkumu cena ir zem pašizmaksas, zemnieki meklēs iespējas pārpalikušo pienu laist tirgū pa jebkādiem ceļiem," brīdināja piena kooperatīvu vadītāji.
Atvieglo īpašumu ierakstīšanu zemesgrāmatā (1)Izmaiņas paredz, ka noteiktos gadījumos datu aktualizācija zemesgrāmatā notiks bez nekustamā īpašuma īpašnieka tiešas iesaistes jeb vēršanās zemesgrāmatu nodaļā.
Vērtējumam nodos 26 jaunas dejasSestdien, 1. novembrī, Ogres Kultūras centrā notiks XIX Jaunrades deju konkursa pirmā kārta, kurā piedalīsies 15 deju autori ar 26 dejām.
Rehabilitācijā jaunas metodes palīdz ātrāk atkal pilnvērtīgi kustētiesReizēm cilvēks jūtas neizsakāmi laimīgs, ja spēj veikt pavisam vienkāršas darbības, piemēram, apģērbties, noturēt krūzi vai satvert pildspalvu, lai parakstītos.
Septiņi savādi, bet izplatīti sapņi grūtniecības laikā. Ko tie patiesībā nozīmē?Ja jūsu sapņi grūtniecības laikā ir kļuvuši neparasti, jūs neesat vienīgā. Daudzi grūtniecības laika sapņi ir tikpat dīvaini kā jūsu, un tam ir noteikti iemesli.
Kāpēc vīrieši stāsta pasakas?
 Sašutušas mīļākās atklāsmes (8)Daudziem vīriešiem noteikti viens no mīļākajiem literārajiem žanriem ir pasakas. Nesaprotu īsti, kāpēc tā, bet laikam viņi tik ļoti iespaidojušies no bērnībā dzirdētajām vakara pasaciņām, kuras lasīja priekšā māmiņa, ka, lieli izauguši, turpina tās sacerēt paši un pārliecinoši stāstīt citiem.
Reklāma
Latvijas ceļos – visu laiku raženākais rudens (3)Sals tikai mazliet pabaidīja, un ražas laiks Latvijas ceļu būvē var atkal turpināties ar pilnu sparu. Precīzi kontrolskaitļi tātad vēl tikai būs, bet prognoze rāda – šis paveikto darbu apjoma ziņā būs visu laiku labākais gads.
Latvijā radīta jauna tiešsaistes platforma uzņēmumu stila veidošanai (1)Latvijas mazajiem un vidējiem uzņēmējiem pieejams jauns tiešsaistes rīks - www.dizainabanka.lv. Tā ir Latvijā radīta interneta platforma uzņēmuma reklāmas materiālu izgatavošanai, ļaujot būtiski ietaupīt pasūtītāja laiku un naudu, informē platformas radītāji.
Loms, tikai velcējot pret vēju Dienā, kad Ivans Ariko kopā ar sievas māsu dēliem – Aigaru Bērtuli un Artūru Mihaļenko – devās Zebrus ezera plašumos, lai izbaudītu rudens copes jaukumus, pūta ass rietenis.

Makšķernieku stūrītis

Skaistules
86
Skaistules
972
Zviedrijas skaistums
103
Sīkums, bet patīkami
89
Sīkums, bet patīkami
50

Mednieku galerijas

Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
116
Re kāds
161
Lācis (tas pats, kas iepr. bildē)
141
Sagaidīju… (Lācis, Karēlija 2014.)
136
Gaidot lāci (Karēlija)...
170
Mērens uzdzīvotājs TurcijāBez Mustafas autors būtu kā mazputniņš čālikušū, nomaldījies viens pats Stambulā
"Lūdzu, iedodiet barību!" jeb 18. novembra joks 1954. gadāJa izpušķotie zirgi būtu konstatēti citā datumā, neviens Lācim neziņotu.
Faraons Tutanhamons bijis invalīds un neglītenis, atklāj jauns pētījums (6)Pilnīgākā leģendārā Ēģiptes valdnieka Tutanhamona ķermeņa formu rekonstrukcija, kāda līdz šim veikta, izmantojot viņa mūmijas datortomogrāfiju un trīsdimensionālas projekcijas, liecina, ka šis faraons n

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman