Mobilā versija
+17.9°C
Vitolds, Lolita, Letīcija
Sestdiena, 30. maijs, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Vēl nav savākti 10 000 paraksti par atklātām Valsts prezidenta vēlēšanām (6)Par Valsts prezidenta ievēlēšanu atklātā balsojumā pagaidām nav izdevies savākt desmit tūkstošus parakstu, lai šī pilsoņu iniciatīva nonāktu parlamentā.
Bez darba vīnogu dārzā neiztikt: kā rūpēties? (1)Agrāk dārzos auga lieli vīnogulāju krūmi. Neviens neko nedarīja, bet ogas bija tik un tā. Kuras šķirnes varētu audzēt, lai nebūtu jāveido vainags, jāpiesedz un jāmiglo?
"LA" galvenā redaktore: Saņēmām solījumu par redakcionālās neatkarības saglabāšanu (6)Nav izslēgta iespēja veidot sadarbību ar līdzšinējo redakcijas padomes priekšsēdētāju Voldemāru Krustiņu.
Aprīlī pasliktinājies iedzīvotāju vērtējums par valdības darbuAprīlī salīdzinājumā ar martu pasliktinājies Latvijas iedzīvotāju vērtējums par valdības darbu, liecina jaunākās “DNB Latvijas barometra” aptaujas dati.
Daugavā noķerti maluzvejnieki ar diviem samiemDaugavā agri no rīta ir aizturēti trīs maluzvejnieki ar lomu, par ko vīriešiem draud prāvs naudas sods.
Zēns, krītot no velosipēda, guvis vēdera traumuRīgā, nokrītot no velosipēda, vēdera traumu ar iespējamu liesas plīsumu guvis kāds astoņus gadus vecs zēns.
Rīga +17.9
Alūksne +16.3
Daugavpils +18.4
Saldus +17.2
Liepāja +16.9
Jelgava +18
Ventspils +18
Limbaži +17
Madona +16
Rēzekne +18
Uldis Šmits: Jokdari (6)"Tankiem vīzas nav ­vajadzīgas," joko Rogozins, bet katrā jokā ir daļa patiesības.
Dienas jautājums
Gata Šļūkas zīmējums
Naudas mašīna “Liepājas metalurgs”

Maksātnespējīgās AS “Liepājas metalurgs” administrators Haralds Velmers pērn atlīdzībā saņēmis 1 030 095 eiro. Tikmēr Ukrainas investoru “KVV Group” dibinātais uzņēmums AS “KVV Liepājas metalurgs” jau paziņojis, ka spiests sašaurināt ražošanu tēraudkausēšanas cehā un no darba jau atbrīvo 15% darbinieku.

Kā vērtējat Saeimas lēmumu ierobežot ātro kredītu biznesu?

Aktuāls jautājums

Vai ar likumu jānosaka pedagogu lojalitāte Latvijas Republikai un tās Satversmei? Iesūti savu viedokli

"LA" lasītāji: Ja valsts rīkotos taupīgāk, pietiktu arī pensionāriem (10)"LA" lasītājiem jautāju: "Vai piedalīsities Latvijas pensionāru Federācijas akcijās, atbalstot Labklājības ministrijas rosinātos grozījumus likumā "Par valsts pensijām"?
Kāpēc atbalsts zemniekiem mazāks nekā solīts? Atbilde lasītājai (2)Atklājies, ka visi maksājumi ir nevis palielinājušies, bet gan samazinājušies. Kāpēc solīja, ja nevar pildīt?
Krievija aizliegs Latvijas un Igaunijas zivju produktu importu (20)Aizliegums pamatots ar "atklāto sistemātisko pārkāpumu raksturu".
Dzīvoklis ar "apaļumiem". Ciemos motokrosa pilota mājāsBaltijā vienīgais profesionālais brīvā stila motokrosa pilots MĀRTIŅŠ ALEKSANDROVIČS (Alex) iegādājies sev dzīvokli Rīgā klusajā rajonā astoņu stāva nama 5. stāvā, no kura paveras brīnišķīgs skats uz apkārtni.
Lai deguns neniezētu, palīdz nervu sistēmas treniņš (1)Man nemitīgi tek deguns, it īpaši ēdot. Iesnu nav, ir tā, it kā ūdens tecētu. Esmu dzirdējusi, ka tas var būt arī no vecuma vai zālēm. Vai tā var būt? Ko ieteiktu darīt?
Kā izvēlēties un valkāt apavus, lai neveidotos noberzumi, tulznas, varžacis, plaisasLaikam kļūstot siltākam, nereti gādājam jaunas kurpes, taču bieži vien prieks par tām nav ilgs, jo rodas noberzumi, tulznas, varžacis un citas problēmas. Kā rīkoties, lai apavi nenodarītu pāri kājām?
Pašu gatavota piespraude kurpēmNekas tā nesagandē prieku par jaunām kurpēm kā atziņa – tagad ar tādām staigā puse Latvijas sieviešu. Piestiprinot pērlīšu brošu, apavi pārvērtīsies līdz nepazīšanai, turklāt nevienam neienāks prātā, ka tas ir jau pazīstamais kurpju modelis. 
10 padomi sausu matu kopšanaiMatu tipi ir ļoti dažādi un katram ir savas piemērotākās metodes to kopšanā, taču visgrūtāk savaldīt ir sausos matus, kas dažkārt izskatās spuraini un nespodri.
Kā cīnīties ar bruņutīm uz vīnogulājiemUz vīnogulāju stumbriem ieviesies daudz lielu bruņutu. Ko darīt? Varbūt tās ir nekaitīgas? SANDRA KANDAVĀ
Vārdi, ko sievietes saka dzemdībās un kas ir pilnīgi normāli (2)Pabijušas daudzās dzemdībās, mēs, vecmātes un dūlas, droši varam teikt, ka dzemdībās no brīnišķīgas, spēcīgas dzemdējošas sievietes mutes var dzirdēt visu, ko vien var iedomāties. Vārdus, ko sieviete instinktīvi saka dzemdību laikā, šajā transformējošā dzīves notikumā.
Reklāma
Džipu saimes jaunpienācējs"Fiat Chrysler Automobiles" koncerna sastāvā ietilpstošā leģendārā amerikāņu marka "Jeep" slavu ieguvusi ar klasiskiem apvidus automobiļiem.
Mēģinās pārlidot Klusajam okeānam ar saules enerģiju darbināmā lidmašīnāŠveiciešu pilots pirmdien plāno sākt lidojumu pāri Klusajam okeānam, kuru veiks vienatnē vienīgi ar saules enerģiju darbināmā lidmašīnā.
Aiviekstes upē noķer izcili lielu samu (9)Sama garums izrādījās 197 centimetri, svars 50,2 kilogrami.

Makšķernieku stūrītis

Sergeja Kaņiera daiļava
85
Normunds ar karpiņu
82
Andrejs Maksimovs- \"Salacas lašu karalis\"
114
Zivis, ne tikai jāķer, bet arī jāielaiž...
237
110 cm garais Ventas skaistulis.
470

Mednieku galerijas

Kā sauc šo putnu? Savā pagalmā tādu redzu pirmoreiz…
1636
Pirmais ar savilcēju!
1334
Tukuma pusē nomedītā kuiļa trofeja. Garums 18 cm, platums 26mm, vajadzētu \'\'izvilkt\'\' uz bronzu...
118
Pārsteigums ziemā - lūša pēda vienā no medību iecirkņa nostūriem.
168
Klusā daba pie bebrārija. Šogad laika apstākļi tādi draņķīgi, vai arī bebri paēduši, bet pārsvarā liels klusums.
149
Pēc labām emocijām – uz Dienvidigauniju!Ziemeļu kaimiņu piedāvājums – aizraujošs, izglītojošs un dziedinošs.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+