Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Piektdiena, 27. maijs, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
AT atceļ atteikumu viena dzimuma personu partnerattiecību reģistrēšanas lietā (7)Augstākā tiesa (AT) atcēlusi zemākas instances lēmumu nepieņemt pieteikumu saistībā ar laulības reģistrēšanu starp viena dzimuma personām.
Bērnus 1. jūnijā iepriecēs Tirgus Brīnumzeme ar burbuļu šovu un flamingu kroketuTrešdien, 1.jūnijā, atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, Rīgas Centrāltirgus aicina gan lielus, gan mazus piedalīties Tirgus Brīnumzemes pasākumā.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +18.4
Alūksne +15.7
Daugavpils +16.2
Saldus +17.1
Liepāja +14.6
Jelgava +15.3
Ventspils +14.1
Limbaži +17
Madona +16
Rēzekne +14.2
Franks Gordons: Kaut Latvijai būtu tāda problēma (7)Trīs bērni katrā ģimenē – Izraēla norūpējusies par straujo iedzīvotāju skaita pieaugumu
Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Lai tik līst!

Pašvaldības kapitālsabiedrība “Rīgas ūdens” sākusi informēt klientus, ka turpmāk būs jāmaksā ne tikai par saimniecisko kanalizāciju, bet arī nokrišņu ūdeni, kas no privātīpašnieka teritorijas tiek ievadīts kopējā pilsētas tīklā. Ar papildu tēriņiem jārēķinās tajos gadījumos, ja saimnieciskā un lietus kanalizācija nav šķirtas. Iekasēt maksu par lietus ūdeni ļauj martā pieņemtie valdības noteikumi, un tas tiks darīts arī citās Latvijas pilsētās. Lietus notekūdeņu daudzumu un izmaksu aprēķinās pēc vairākiem kritērijiem – vidējā nokrišņu daudzuma, jumta seguma izmēra, īpašuma zemes gabala klājuma – vai tas ir asfalts, bruģis, zāliens utt.

Kā uzlabot veselības aprūpi Latvijā?
Par elektrību pārmaksāts! Atbilde "LA" lasītājam (14)"LA" lasītājs, rīdzinieks Jānis Ozoliņš jautā redakcijai, vai tiesa, ka Latvijā ir nepamatoti paaugstināti elektroenerģijas tarifi?
LLKC prognozē, ka ziemāju ražas dažādos novados ievērojami atšķirsies (1)Vidzemē un Latgalē ziemāju ražas šogad būs viduvējas, savukārt Kurzemē un Zemgalē tās varētu saglabāties 2015.gada līmenī, liecina Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) pirmās ražas prognozes.
Izdevumi
VKKF Latvijas simtgades svinībām sadala pusmiljonu eiroValsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammā "Latvijai - 100" atbalstīti 58 projekti, kuru realizēšanai atvēlēti 503 770 eiro, liecina VKKF informācija.
KOMENTĀRI, INTERVIJAS
VIDEO
No opija līdz kancelei. Skaudrs dzīvesstāsts par atkarības uzvarēšanu“Man ir 65 gadi gadi, 35 no tiem esmu pavadījis narkotiku atkarībā,” savu stāstu sāk Ogres Trīsvienības baptistu draudzes evaņģēlists Aivars Vīksniņš.
FOTO: 75 minūtes pirmoreiz krosfita cīņas laukāNevar noliegt, ka krosfits Latvijā patlaban ir ļoti populārs, bet sabiedrība sadalījusies divās frontēs – aizrautīgi atbalstītāji un kritizētāji, noliedzēji. Droši vien tiem pa vidu ir daļa ļaužu, kam ir vienalga, kas tas tāds krosfits.
Kā "Teiksmas" meitenes pašas vainadziņus darināja. Pamēģini arī tu!Tautasdziesmas skandēdamas, TDA "Teiksma" dejotājas ansambļa 70. jubilejas priekšvakarā pašas šuj pērļu vainadziņus un, aicinot ikvienu meiteni darināt skaistu kroni, ar ko rotāties un lepoties, dalās arī praktiskos padomos.
Mājās gatavots kokteilis, lai viduklis kļūtu slaidāksVisiem zināms: lai efektīvi notievētu un nostiprinātu iegūto rezultātu, nepieciešams pieturēties pie noteiktas ēšanas sistēmas un regulāri veikt fiziskās aktivitātes. Bet mēs gribam palīdzēt tavam organismam dedzināt liekos taukus, un piedāvājam pagatavot garšīgu vitamīnu dzērienu notievēšanai no medus un kanēļa.
Lielisko serenāžu meistari mājās – putni korellasIveta Bergmane ar vīru Normundu Zandbergu savās mājās Saldus novada Novadnieku pagastā devusi pajumti kuplai dzīvnieku saimei – diviem dobermaņiem, miniatūrajam trušu taksim, faraonsunim, no patversmes adoptētam kaķim, šinšillu pārītim un bariņam papagaiļu.
Reklāma
Smaržas vīriešiem: Ko tās atklāj par viņa personību? (2)Ne tikai sievietēm vien ir svarīgi, kā viņas smaržo. Varbūt ne gluži katram vīrietim skapītī stāvēs trīs vai četras dažādas smaržu pudelītes, tomēr vismaz vienas smaržas, kas kļuvušas par stiprā dzimuma iemīļotajām smaržām, visbiežāk plauktiņā būs sastopamas gan.

Makšķernieku stūrītis

Skaistā Latvijas daba.Upe.
211
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1103
Taurage, Aldis. Bija labi!
713
Taurage, Andis un Vladimirs
559
Taurage, Andis
450

Mednieku galerijas

Šīs ir rukšu medības
64
Rukšu medībās
50
Draudzenes mielojas. Žurnāls Medības testē Ieskaties.lv Doerr Snapshot meža kameru un medniekbode.lv kārumus.
88
Bebru medī sezona vēl aktīva līdz 15.aprīlim.
177
Vīri dzen, dāmas medī. Skaists video par medībām Latvijā.
112
Pavasarī - uz Zemgali pēc ceriņu smaržas un īpašas alus garšasTurpinot ceļot pa Latvijas novadiem, kārta pienākusi par valsts maizes klēti dēvētajai Zemgalei, kas atbilstoši reģionu reformai nu jau izpletusies līdz pat Jēkabpilij.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+