+2.8°C
Vents, Centis, Gotfrīds
Piektdiena, 6. marts, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Advokāts: Savčenko pārtraukusi badastreikuKrievijas cietumā esošā Ukrainas kara lidotāja Nadežda Savčenko nolēmusi izbeigt badastreiku, kas ildzis jau 80 dienas, piektdien paziņoja viens no viņas advokātiem.
Labākie augļu un ogu stādi dārzam + Stādaudzētavu karteStundu stāvu domādama, kuras šķirnes ābelīti pirkt... Šo sajūtu pazīst katrs, pavasarī dodoties uz stādaudzētavu. Labu stādu netrūkst, arī šķirņu izvēle ir varen plaša. Piedāvājumā ir ābeļu, bumbieru, plūmju, ogulāju stādi – tā dēvētais pamatsortiments, taču katra audzētava lepojas ar kaut ko īpašu.
KNAB prasa NEPLP vērtēt sabiedrisko mediju "mīta kultivēšanu par konfliktu birojā" KNAB sabiedriskajiem medijiem pārmet tendenciozitāti, jo tie kultivējot mītu, ka birojā pastāv konflikts, ziņo Latvijas Radio.
Reklāmas raksts
Veselības inspekcija nekonstatē pārkāpumus pansionātā "Derpele" (2)Veselības inspekcija (VI), veicot ekspertīzi, nav konstatējusi nekādus pārkāpumus veselības aprūpes nodrošināšanā "Vispārējā tipa pansionātā "Derpele"", no kura pērnā decembra beigās uz Jelgavas slimnīcu tika nogādāta stipri savārgusi sirmgalve, kura šā gada janvārī nomira.
Rīga +2.8
Alūksne +1.3
Daugavpils +0.6
Saldus +2.4
Liepāja +2.9
Jelgava +2
Ventspils +2.8
Limbaži +3
Madona +1
Rēzekne +0.5
Monika Zīle: Par vēlu sargāt informatīvo telpu, kad vilks jau aitās? (19)Tautas parunas no zila gaisa nedzimst. Piemēram, šī – kamēr pērkons neierūcas, zemnieks krustu nepārmet.

Aktuāls jautājums

Kas jādara Putnim, jaunajam Mediju politikas nodaļas vadītājam? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Norāva pienu!

Eiropas Savienības institūcijas noraidījušas Latvijas Piensaimnieku centrālās savienības (LPCS) iesniegto “Sabiedrības informēšanas un tirgus veicināšanas kampaņa par pienu un piena produktiem”. Kopējās projekta izmaksas bija plānotas 1,29 miljoni eiro, no kuriem 645 tūkstoši būtu ES finansējums, 387 tūkstoši – Latvijas valsts līdzfinansējums, bet 258 tūkstoši – savienības biedru finansējums. Iepriekš Latvijas Reklāmas asociācija bija vērtējusi, ka projektā iekļautas mākslīgi paaugstinātas cenas. Portāls pietiek.com to nosauca par “valsts slaukšanas kampaņu”, kurā veikli darboņi tiktu pie Latvijas nodokļu maksātāju naudas.

Kā atzīmēsit 8. martu jeb Starptautisko sieviešu dienu?
ĀCM turpina izplatīties - sērgu pirmo reizi konstatē mežacūkām Limbažu novadā Limbažu novada Umurgas pagasta mežu masīvā piecām atrastajām meža cūkām saņemto laboratorisko analīžu rezultāti apstiprina Āfrikas cūku mēra (ĀCM) vīrusu, informē Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) pārstāve Anna Joffe.
Plāno atjaunot darba grupu LMT un "Lattelecom" attīstībaiLai risinātu jautājumus saistībā ar valstij tieši un netieši piederošajām kapitāla daļām SIA "Lattelecom" un SIA "Latvijas Mobilais telefons", Ekonomikas ministrija rosinājusi izveidot darba grupu trīs ministru - ekonomikas, satiksmes un finanšu ministru - sastāvā.
Aicina pieteikties konkursam "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2015"Konkursa "Energoefektīvākā ēka Latvijā" mērķis ir veicināt labo praksi ēku energoefektivātes jomā, kā arī veidot sabiedrības izpratni par ēku siltumnoturību, siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām, lai radītu kvalitatīvu un arhitektoniski izteiksmīgu dzīves telpu.
Zobi vairs neturas stingri: kas ir periodontīts un kāpēc tas rodasNeārstēts smaganu iekaisums var izraisīt bojājumus žokļa kaulā un zobu kustīgumu
Bērnu psihologs – palīgs, nevis soģis?Bērni, nenoliedzami, ir mūsu prieka un laimes avots. Tajā pašā laikā bērnu audzināšana ir, iespējams, viens no sarežģītākajiem mūsu dzīves uzdevumiem. Ikdienas darbs un mājas solis prasa daudz spēka, un mazā cilvēka audzināšana - vēl vairāk pacietības.
Kā radīt patīkamu klimatu mājāsKā uztaisīt māju par īstu cietoksni, kurā ir mājīgi un ērti visiem mājas iedzīvotājiem, to uzzināsi izlasot šo rakstu.
Irānas zinātnieki atklājuši, kā var paildzināt griezto ziedu dzīves ilgumuViss, kas tam ir vajadzīgs – nedaudz sudraba nano daļiņas. Tā tiek rakstīts laikrakstā International Journal of Postharvest Technology and Innovation.
Viedas atziņas, ko vērts paturēt prātā - Dalailamas 18 gudras dzīves likumiKāds cilvēks reiz teica, ka dzīve ir tas, kas notiek, mums esot aizņemtiem ar tās plānošanu. Šai sakarā piedāvājam uz brīdi apstāties ierastajā ikdienas skrējienā, atvilkt elpu un pārlasīt šīs, iespējams, jau dzirdētās, tomēr tik patiesās atziņas par gudru dzīves dzīvošanu. Lai izdodas!
Dienvidāfrikas burbuli – lauvas dēli par saimnieku izvēlas visus ģimenes locekļusLūkojoties pēc mājdzīvnieka šai žurnāla lappusei, internetā nejauši pamanīju kādu suņu šķirni, par kuru agrāk neko nebiju dzirdējusi.
Reklāma
Policisti vairāk piedod; auto izvēlas pēc krāsas. Izplatītākie mīti par sievietēm pie stūresVīrieši uzskata, ka policisti mēdz būt pielaidīgāki pret sieviešu veiktajiem ceļa satiksmes noteikumu pārkāpumiem, savukārt automašīnas sievietes izvēloties pēc tās krāsas un zīmola.
Aicina pieteikties konkursam "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2015"Konkursa "Energoefektīvākā ēka Latvijā" mērķis ir veicināt labo praksi ēku energoefektivātes jomā, kā arī veidot sabiedrības izpratni par ēku siltumnoturību, siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām, lai radītu kvalitatīvu un arhitektoniski izteiksmīgu dzīves telpu.
Kā nokļūt paralēlajos visumos? Jauna teorija iesaka "noķert" NLO (2)Viena no jaunākajām zinātniskajām hipotēzēm pauž, ka NLO ir mākslīgi radīti lidojošie portāli vai "ķirmjēda", kas savstarpēji savieno dažādas laiktelpas kontinuuma daļas. Iespējams, tās savieno mūsu Visumu ar paralēlajiem visumiem.
Aizliegtās dzinējmedības - Āfrikas cūku mēra pakalpojums vilkiem (1)SIA "Ances" vienā pēcpusdienā vilki nokoduši 22 Latvijas tumšgalves šķirnes aitas. 
 Šī nelaime Naukšēnu novada aitkopības saimniecībā notikusi pagājušā gada novembrī, bet arī šobrīd vilku briesmas ir tikpat aktuālas.

Makšķernieku stūrītis

noķer un atlaid. 7,840kg
113
rudens līdaka 2014g svars 7,840kg pieķērās uz 16gr spineks šūpiņu baltu!
563
noķer atlaid, pāgājušā gada rudens copīte, 2014, copēja daudz izmerā 50-55cm
40
zebrus līdaka 19,02.15 svars 2,540kg
50
Peipus. Līdz vaļējam ūdenim pārsimts metru
62

Mednieku galerijas

Mežakuilis(~5 gadi), pēc taksidermista apmeklējuma būs zināms garums un punktu skaits.
86
Dainis ar Tukuma pusē nomedītu mežakuili.
85
Ir tik jauki, ka arī Latvijas mednieku kolektīvi piekopj tradīciju īpaši godināt nomedītos dzīvniekus. Paldies Oskaram par bildi!
438
Medības ar alu suni ir viens no grūtākajiem medību veidiem. Ir jāsaprot tas, ko dara suns, ir jāparedz dzīvnieka uzvedība. Šajā medību veidā īpaši svarīga ir sadarbība starp medību suni un mednieku, jo pretējā gadījumā medījumu iegūt nebūs iespējams. Vairāk par to gatavosim materiālu žurnāla Medības marta numurā.
278
Agrāk zaķu medības bija lielā cieņā, mūsdienās tās piekopj reti kur. Skaistas ir zaķu medības \"katlā\", kas vēl pāris reižu gadā notiek Lietuvas dienvidos, ja vien ir piemēroti laika apstākļi - sals un sniegs.
340
Latvijas Kara muzejam dāvinās Kalpaka pieminekļa pamatuLai godinātu Latvijas armijas pulkveža Oskara Kalpaka un Atbrīvošanās cīņu dalībnieku piemiņu, piektdien, 6. martā, plkst. 12 notiks svinīgā piemiņas ceremonija piemiņas vietā "Airītes", jo šogad aprit 96 gadi, kopš 1919. gadā, apšaudes laikā pie Airītēm Kalpaks krita.
"Islāma valsts" kaujinieki iznīcina senvēstures pieminekļus Irākā (VIDEO) (1)Džihādistu grupējuma "Islāma valsts" kaujinieki ar āmuriem ir iznīcinājuši nenovērtējamus senvēstures pieminekļus Irākas pilsētā Mosulā, liecina kaujinieku izplatīts videoieraksts.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman