+7.7°C
Agris, Agrita
Trešdiena, 24. septembris, 2014
Fotostāsts
Izveido vietni cīņai pret Ukrainas vēstures izkropļojumiem Ukrainas vēsturnieki ideoloģiskā un propagandas kara ar Krieviju apstākļos radījuši īpašu interneta portālu, kura uzdevums ir sniegt atbildes uz biežāk uzdotajiem Ukrainas vēstures jautājumiem un atspēkot radītos mītus.
"Latvenergo" bijušajam prezidentam Miķelsonam būs jāmaksā 8025 eiro atlaišanas pabalstsStājas spēkā Rīgas apgabaltiesas spriedums, ar kuru 14.maijā tika apmierināta bijušā AS "Latvenergo" prezidenta Kārļa Miķelsona prasība pret uzņēmumu - "Latvenergo" Miķelsonam būs jāizmaksā atlaišanas pabalsts 8025 eiro apmērā.
Aptauja: sarucis atbalsts "Vienotībai", "Saskaņai" un ZZS, pieaudzis - "No sirds Latvijai" (12)Joprojām liels ir neizlēmušo skaits - 22%, bet vēlēšanās pilnīgi noteikti nepiedalīsies 16,4% aptaujas dalībnieku.
Apkure Rīgā pieslēgta pamatā pirmsskolas izglītības iestādēmNelielais pieslēgumu skaits skaidrojams ar vēl salīdzinoši siltajiem laika apstākļiem.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Latvijas Universitāte atzīmēs 95 gadu jubilejuLU 95.jubilejai veltīti pasākumi turpināsies līdz gada beigām - tiks svinētas fakultāšu jubilejas, plānoti absolventu salidojumi, notiks konferences un citi.
Dagdas un Krāslavas novadu 13. Grāmatu svētki Dagdā piektdien, 26. septembrī (1)10.30. – 15.00 Grāmatu komercizstāde Dagdas tautas nama foajē Alejas ielā 29.
Rīga +7.7
Alūksne -0.2
Daugavpils +0.9
Saldus +4.5
Liepāja +8.6
Jelgava +2.6
Ventspils +8.9
Limbaži +1
Madona -1
Rēzekne +0.3
Pēc kādiem kritērijiem vērtējat, par ko balsot Saeimas vēlēšanās? (1)Knuts Skujenieks, dzejnieks: "Ja es nosaukšu konkrētus kritērijus, tad visi zinās, par kādu partiju es balsoju, un to es negribētu atklāt.

Aktuāls jautājums

Vai pašvaldības gatavas atbalstīt lauksaimniekus ar 50 procentu nodokļa atlaidi? Iesūti savu viedokli

Vai atbalstāt Latvijas iesaistīšanos koalīcijā pret "Islāma valsti"?
Mežacīruļi" iegūst Baltijas jūras reģiona gada lauksaimnieka tituluApbalvojums - 10 000 eiro - "Mežacīruļu" saimniekiem tiek pasniegts konferencē "Zaļāka lauksaimniecība zilākai Baltijas jūrai", kas šogad notiek Polijā, Varšavā.
Prezidents Inčukalnu piedāvā amerikāņiemASV investorus mēģina ieinteresēt gāzes uzglabāšanā un slānekļa meklēšanā Latvijā
Ērika Oša zīmējums
Gatavojamies simtgades svētkiem!

Viens no Latvijas Krievu savienības (LKS) Saeimas vēlēšanu saraksta līderiem Miroslavs Mitrofanovs LTV raidījumā “Simts krēsli” uz jautājumu, ko viņam personiski nozīmē Latvijas Republikas simtgade, kas būs pēc četriem gadiem, atbildēja: “Ja mēs panāksim kompromisu krievu skolu jautājumā, tad būs svētki. Ja nepanāksim – svētku nebūs. Es varu apsolīt.” Kā zināms, Mitrofanova un Tatjanas Ždanokas pārstāvētā LKS noslēgusi sadarbības līgumu ar Krimas premjera Sergeja Aksjonova vadīto politisko kustību “Krievu vienotība” un arī izrāda simpātijas Ukrainas separātistu darbībām.

Vai kāpuri sēnēs kaitē veselībai?Esmu dzirdējusi, ka nevajadzētu ēst sēnes, kuras kaut vai mazliet izvagojuši tārpi. Kā rīkoties?
 GUNITA S. RĪGĀ
Reklāma
"Latvijas Gada auto 2015" pretendentu kopīgais testa izbrauciens
Aizvadītajā sestdienā pirmā rudens testa 300 kilometrus ar 14 uz titulu pretendējošiem auto veica 17 žūrijas biedri.
Nolīgt darbā baktērijas! Kā darbojas bioloģiskās attīrīšanas iekārtaKad saimnieks nolīgst sev darbā baktērijas, proti, mājās ierīko bioloģiskās attīrīšanas iekārtu, viņš nosacīti apņemas tās ne vien regulāri barot, bet arī periodiski apkopt. Ko der ielāgot, lai kopdzīve veidotos ilga un laimīga?

Āfrikas cūku mēra dēļ 110 pagastu teritorijās aizliedz dzinējmedībasLai veicinātu Āfrikas cūku mēra (ĀCM) izplatības ierobežošanu, ārkārtējās situācijas teritorijā ar 1.oktobri tiek noteikti papildu ierobežojumi medību organizēšanā, aizliedzot medības ar dzinējiem vai šķirnes medību suņiem.

Makšķernieku stūrītis

Forele, vasaras izskaņā
55
Miermīlīgā zivs- pavīķe, noķerta ar spiningu uz mākslīga kāpura imitācijas.
48
Miermīlīgā zivs- vīķe, noķerta ar spiningu uz minivoblera.
67
Miermīlīgā zivs- rauda, noķerta ar spiningu uz minirotiņa.
53
Latvijas alata 36 cm, noķerta ar MJ.
58

Mednieku galerijas

Ilgi vaktējām, līdz novaktējām.
43
Vācu medību terjera prieks. Atrada un noturēja savainotu lapsu līdz pienāca mednieks. Šķita, ka suns sevi beidzot atradis.
56
Mazais šā gada sivēns jau apvēlies - vien maz\' cūciņ
109
Briežu bullis, vecss nav, bet selekcija arī ir vajadzīga… Ragu garums 87-90 cm.
1153
Rīta cukas rezultāts. Un no popiem var pagatavot ļoti gardu sautējumu.
141
Rozā pankūkas, amulets veiksmei, kuriozi viesnīcās. Ceļojumā pa mazāk zināmo Krieviju"Neatstumsim mūsu miesās raženo kaimiņieni! Jā, viņai tīk savu kuplumu vairot uz citu rēķina, bet, ja būsim saprotoši pret tās īpašo dvēseli un smago pagātni, varbūt tā sāks uzvesties labāk, eiropeiskāk." 

"Vairāk pašcieņas, pirksim savu!" Kā stutēja vietējos Lielās depresijas gados (4)Krievijas aizliegums ievest gandrīz visas pārtikas preču grupas no Eiropas Savienības, ASV, Austrālijas, Kanādas un Norvēģijas, atriebjoties par to, ka šīs valstis
Krievijas informatīvais karš un tā upuri
 (10)Naidnieks neģēlīgi uzbruka mūsu lidmašīnām, kas miermīlīgi bombardēja viņa pilsētas. Šie ironijas meistara Karela Čapeka vārdi nāk prātā, vērojot Kremļa

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman