Mobilā versija
Brīdinājums +8.9°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Piektdiena, 27. maijs, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Latvijas pilsoni Lielbritānijā notiesā par sievas sišanuKoldorarijam piespriests 16 nedēļu cietumsods par to, ka viņš atkārtoti sitis savu sievu, vienā no trim reizēm sperot un sitot sievietei, kamēr viņa turēja mazuli.
Būvnieki līdz Jāņiem labos defektus LNB teritorijāVeicamie darbi galvenokārt saistīti ar vertikālo akmens atbalsta sienu akmens flīžu nomaiņu un šuvju atjaunošanu..
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +8.9
Alūksne +3.8
Daugavpils +5.3
Saldus +3
Liepāja +7.2
Jelgava +7.2
Ventspils +8.3
Limbaži +2
Madona +4
Rēzekne +4
Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Lai tik līst!

Pašvaldības kapitālsabiedrība “Rīgas ūdens” sākusi informēt klientus, ka turpmāk būs jāmaksā ne tikai par saimniecisko kanalizāciju, bet arī nokrišņu ūdeni, kas no privātīpašnieka teritorijas tiek ievadīts kopējā pilsētas tīklā. Ar papildu tēriņiem jārēķinās tajos gadījumos, ja saimnieciskā un lietus kanalizācija nav šķirtas. Iekasēt maksu par lietus ūdeni ļauj martā pieņemtie valdības noteikumi, un tas tiks darīts arī citās Latvijas pilsētās. Lietus notekūdeņu daudzumu un izmaksu aprēķinās pēc vairākiem kritērijiem – vidējā nokrišņu daudzuma, jumta seguma izmēra, īpašuma zemes gabala klājuma – vai tas ir asfalts, bruģis, zāliens utt.

Kā uzlabot veselības aprūpi Latvijā?
Par elektrību pārmaksāts! Atbilde "LA" lasītājam (4)"LA" lasītājs, rīdzinieks Jānis Ozoliņš jautā redakcijai, vai tiesa, ka Latvijā ir nepamatoti paaugstināti elektroenerģijas tarifi?
LLKC prognozē, ka ziemāju ražas dažādos novados ievērojami atšķirsiesVidzemē un Latgalē ziemāju ražas šogad būs viduvējas, savukārt Kurzemē un Zemgalē tās varētu saglabāties 2015.gada līmenī, liecina Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) pirmās ražas prognozes.
Izdevumi
Būvnieki līdz Jāņiem labos defektus LNB teritorijāVeicamie darbi galvenokārt saistīti ar vertikālo akmens atbalsta sienu akmens flīžu nomaiņu un šuvju atjaunošanu..
KOMENTĀRI, INTERVIJAS
VIDEO
Vaira Vīķe-Freiberga: 


Saspringto ikdienas ritmu izturēt palīdz meditācija (5)Gudra, izcila, šarmanta sieviete. Pasaules lieluma cilvēks. Prezidente, ar ko lepojamies. Zinātniece un emeritētā profesore. Mamma un vecmāmiņa. Vaira Vīķe-Freiberga.
Padot otru vaigu? Dot pretī? Kā reaģēt uz rupju uzvedībuIkviens laiku pa laikam saskaras ar līdzcilvēku rupju uzvedību. Tā var būt adresēta tieši tev vai arī nejauši kļūsti par liecinieku rupju un aizskarošu vārdu lietošanai sabiedriskā vietā. Kā efektīvi reaģēt uz rupjībām un nekaunīgu uzvedību un kādi ir rupjas uzvedības iemesli? Tie var būt vairāki, un uz katru no tiem ir dažādas reaģēšanas iespējas.
Kā "Teiksmas" meitenes pašas vainadziņus darināja. Pamēģini arī tu!Tautasdziesmas skandēdamas, TDA "Teiksma" dejotājas ansambļa 70. jubilejas priekšvakarā pašas šuj pērļu vainadziņus un, aicinot ikvienu meiteni darināt skaistu kroni, ar ko rotāties un lepoties, dalās arī praktiskos padomos.
Ingvers un nātru uzlējums... Un vēl citi patiesi noderīgi padomi vielmaiņas paātrināšanaiVielmaiņa veicina nepārtrauktu šūnu atjaunošanos organismā, nemainot to ķīmisko sastāvu, pārstrādā barības vielas, ko saņemam ar ūdeni un ēdienu, izvada sārņus un toksīnus no organisma.
Kā sadzīvot ar kaimiņu runčiem, ja mājās kastrēti kaķi (2)Dzīvoju Rīgā privātmājā. Man ir pieci kaķi, visi kastrēti. Toties no kaimiņu mājas ciemos nāk nekastrētie runči, kas iezīmē visas malas tā, ka pagalms smird. Vai drīkstu, nebrīdinot kaimiņus, viņu kaķus noķert savā pagalmā un aizvest izkastrēt? MĀRĪTE PIERĪGĀ
Reklāma
Smaržas vīriešiem: Ko tās atklāj par viņa personību? (2)Ne tikai sievietēm vien ir svarīgi, kā viņas smaržo. Varbūt ne gluži katram vīrietim skapītī stāvēs trīs vai četras dažādas smaržu pudelītes, tomēr vismaz vienas smaržas, kas kļuvušas par stiprā dzimuma iemīļotajām smaržām, visbiežāk plauktiņā būs sastopamas gan.

Makšķernieku stūrītis

Skaistā Latvijas daba.Upe.
210
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1101
Taurage, Aldis. Bija labi!
712
Taurage, Andis un Vladimirs
558
Taurage, Andis
447

Mednieku galerijas

Šīs ir rukšu medības
62
Rukšu medībās
49
Draudzenes mielojas. Žurnāls Medības testē Ieskaties.lv Doerr Snapshot meža kameru un medniekbode.lv kārumus.
87
Bebru medī sezona vēl aktīva līdz 15.aprīlim.
174
Vīri dzen, dāmas medī. Skaists video par medībām Latvijā.
110
480 kilometri kājām. Atklājot Eiropas brīvības ceļu (2)Lai labāk saprastu Katalonijā notiekošo, uzklausītu un saprastu pašus kataloņus, Otto Ozols nolēma izdarīt to, ko neviens līdz šim nebija izdarījis, – kājām noiet Katalonijas ceļu: visus 480 kilometrus no dienvidu robežas līdz pat ziemeļiem.
Pavasarī - uz Zemgali pēc ceriņu smaržas un īpašas alus garšasTurpinot ceļot pa Latvijas novadiem, kārta pienākusi par valsts maizes klēti dēvētajai Zemgalei, kas atbilstoši reģionu reformai nu jau izpletusies līdz pat Jēkabpilij.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+