Mobilā versija
Brīdinājums +11.5°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Pirmdiena, 22. maijs, 2017
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Www.RezervesDALAS24.lv
Nenokavē! Šodien noslēdzas pieteikšanās tiešmaksājumiemŠodien ir pēdējā diena, kad Lauku atbalsta dienests (LAD) pieņem lauksaimnieku pieteikumus platību maksājumiem.
Lauvu dresētājs Bobs (1)Latvijas hokeja izlase šopavasar bija izvēlējusies devīzi “Lauvas sirds” un pasaules čempionātā Ķelnē ar baudu vēroju, ka 25 puiši tiešām plēsās kā
Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Nebēdziet, gļēvie un zemiskie radījumi!

Cīņa ar alkohola ražotājiem 

Saeimas deputāts Imants Parādnieks (Nacionālā apvienība) iesniedzis 20 parlamenta deputātu parakstītu lūgumu Valsts prezidentam Raimondam Vējonim neizsludināt Alkoholisko dzērienu aprites likuma grozījumus, kas paredz tikai no 2020. gada 1. septembra aizliegumu tirgot alu liela tilpuma plastmasas pudelēs. Vēstuli parakstījušie deputāti atgādina, ka iepriekš bija paredzēts, ka šiem grozījumiem būtu jāstājas spēkā jau no 2017. gada 1. septembra. “Šis jautājums Saeimas komisijās tika skatīts un vērtēts jau kopš 2015. gada. Alkohola ražošanas nozares pārstāvji par topošajām izmaiņām bija informēti, un šis laika periods ir bijis pietiekams, lai tām atbilstoši sagatavotos. Uzskatām, ka noteiktais spēkā stāšanās laiks – 2020. gada 1. septembris – ir noteikts, acīmredzami lobējot alkohola ražošanas nozares pārstāvju intereses un ignorējot kritisko situāciju Latvijā attiecībā uz sabiedrības veselību,” saka Parādnieks.

Vai jāaizliedz alkohola tirgošana plastmasas pudelēs?
Egils Līcītis: Rīdzinieki un lauku radiņi (2)Ja vēlētājiem ir dārga kailā "Vienotības" dzīvība, tad viņi nelaidīs garām pēdējo iespēju to glābt.
Par ko balsosiet pašvaldību vēlēšanās? (1)"Nebalsojot pagriežam Latvijai muguru"
Pasaulē
Izdevumi
Konfesijas būs vienlīdzīgākas par citiem īpašniekiem?Viens miljons eiro nākamgad un vismaz divi miljoni eiro gadā, sākot no 2019. gada – tik lielu valsts budžeta finansējumu reliģiskajām organizācijām to īpašumā esošo valsts pieminekļa statusu ieguvušo dievnamu atjaunošanai paredz šobrīd varas gaiteņos klīstošais Sakrālā mantojuma saglabāšanas finansēšanas likumprojekts.
Neatstājiet bērnu karstā mašīnā! Tas ir viņa dzīvībai bīstami. Video (brīdinām - emocionāli smags) (1)Pietiek ar mazāk kā 15 minūtēm pārkaršanas mašīnā, lai bērnam jau izveidotos dzīvībai bīstami smadzeņu vai nieru traucējumi. Sasniedzot 40 grādu temperatūru,
Kā iemītnieki jūtas zem zaļa velēnu jumta? Ciemos pie mežinieka Jāņa Krūmiņa ģimenes Jelgavas apkaimēJelgavas apkaimē meža zinātnieks JĀNIS KRŪMIŅŠ savai ģimenei uzcēlis guļbaļķu ēku ar velēnu jumtu. Pavasara saulītē zāle jau sazēlusi kupli zaļa.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +11.5
Alūksne +10.1
Daugavpils +9.1
Saldus +10
Liepāja +9.2
Jelgava +8
Ventspils +10.4
Limbaži +9
Madona +11
Rēzekne +11
Dvīņu padomi. Šajās dienās pati daba dziedinaAtslodzes (ūdens) un zāļu tēju dienas – 25. maijs, 1., 9., 17. jūnijs.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+