-5.3°C
Rita, Vita, Olita
Piektdiena, 28. novembris, 2014
Fotostāsts
NATO grūtības ar jauno ātro reaģēšanas spēku izveidi (4)Izveidot NATO iecerēto ātrās reaģēšanas vienību ir grūtāk, nekā sākotnēji tika domāts, jo trūkst nepieciešamā aprīkojuma un nav panākta vienošanās par tās finansēšanu, paziņojuši diplomāti.
Adventes simbols: vainags. Skaidrojam, kā to veidot, fotogrāfijāsČetras nedēļas pirms Ziemassvētkiem jeb Kristus dzimšanas dienas mājas tradicionāli rotājam ar Adventes vainagu, kura neatņemama sastāvdaļa ir četras sveces.
Valsts tomēr radusi iespēju glābt deviņgadīgo Dāvi (13)Valsts finansiālais atbalsts tiks pārskaitīts nevalstiskajām organizācijām "ziedot.lv" un Latvijas Bērnu fondam, kas naudu tālāk novirzīs Dāvja ārstēšanai ASV.
Traks vai nē? Veselības ministra Gunta Belēviča portrets (9)Veselības ministrs: "Varu nomierināt – medicīniskā 
nozīmē es neesmu traks un Tvaika ielā neesmu uzskaitē!"
Ar kasteti smagi piekauts "Rīgas mikroautobusu satiksmes" vadītājs (6)Policijā saņemts iesniegums un par šo gadījumu sākta administratīvā lietvedība par miesas bojājumu nodarīšanu.
Briest studentu dumpis par nepietiekamo budžetu augstākajai izglītībai (2)Latvijas Studentu apvienība (LSA) uzskata, ka nākamā gada budžets ir ticis plānots, neievērojot likumu, tāpēc studenti apsver iespēju rīkot protesta akciju.
Rīga -5.3
Alūksne -9.7
Daugavpils -10.2
Saldus -7.5
Liepāja -5.7
Jelgava -6.7
Ventspils -5.7
Limbaži -6
Madona -8.9
Rēzekne -11.0
Vistu striptīzsPirms kara Jaunburtnieku pagastā kandžu neviens nedzina. Ja vispār dzēra, tad tikai kulšanas talkās un tikai balto šņabi, mājas vīnu, paštaisīto vai Kokmuižas alu.

Aktuāls jautājums

Kādas cerības studenti saista ar jauno izglītības ministri Mārīti Seili? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Runāšana sudrabs, klusēšana zelts!

Ministru prezidente Laimdota Straujuma otrdien valdības sēdē vairākas reizes ministriem aizrādīja, ka vēlas, lai viņi, nevis ministrijas ierēdņi prezentē sēdes darba kārtības jautājumus. “Es uzskatu, ka ministram ir jāprezentē un jāiedziļinās visos jautājumos,” vēlāk žurnālistiem teica Straujuma.

Vai "Jaunā viļņa" norises pārcelšana uz citu valsti Latvijai būtu zaudējums?
EK lūdz Latviju precizēt nākamā gada budžeta plānu (2)Eiropas Komisija (EK) lūdz vienpadsmit valstis, tostarp Latviju, veikt nepieciešamos pasākumus, lai nākamā gada budžeti atbilstu Eiropas Savienības (ES) tiesību normām fiskālās disciplīnas jomā.
Nav skaidrs, kā neļaut pārdot lauksaimniecības zemi (6)Gan pašvaldībās, gan pircējos un pārdevējos valda lielas neskaidrības, kā turpmāk kārtojami darījumi ar lauksaimniecībā izmantojamo zemi.
"Valentīna" – veltījums paaudzei, kas bija jauni 2. Pasaules kara laikāOpera "Valentīna" ir veltījums arī paaudzei, kura jaunību piedzīvoja Otrā pasaules kara laikā, preses konferencē par savu darbu, kas pirmizrādi piedzīvos 5. decembrī Latvijas Nacionālajā operā, pastāstīja komponists Arturs Maskats.
Nigērijā sprādzienos emīra mošejā nogalināti 120 cilvēkiPiektdien Kano pilsētā, Nigērijas ziemeļos, uzbrukumu emīra mošejai - vienai no ievērojamākajām valstī - sarīkojuši divi spridzinātāji pašnāvnieki un vairāki ar šaujamieročiem bruņojušies kaujinieki. Uzbrukumā nogalināti vismaz 120 cilvēki.
15 patiesi jautājumi, uz kuriem jāspēj atbildēt jūsu līgavai vai līgavainim“Laulība ir patiesībā skaista lieta. Es kādreiz domāju, ka tā bija mazliet bezjēdzīga – tikai papīra gabaliņš, kas ļauj iegūt papildu nodokļu atlaides. Tomēr, jo vairāk es par to domāju, jo vairāk esmu iemācījies novērtēt, kas var būt laulība, ” - tā par laulību raksta amerikāņu portālā elitedaily.com autors Pols Hadsons.
href='http://ads.la.lv/delivery/ck.php?n=a04b5b7a&cb=INSERT_RANDOM_NUMBER_HERE' target='_blank'>
Adventes simbols: vainags. Skaidrojam, kā to veidot, fotogrāfijāsČetras nedēļas pirms Ziemassvētkiem jeb Kristus dzimšanas dienas mājas tradicionāli rotājam ar Adventes vainagu, kura neatņemama sastāvdaļa ir četras sveces.
Acs sausums – slimība, ne sindromsApsārtušas un nogurušas acis, graušana, nieze, sajūta, it kā acīs būtu iekļuvuši kairinoši svešķermeņi, piemēram, putekļi vai smiltis, asarošana un izdalījumi no acīm, īpaši rīta pusē – šīs visas ir sausās acs slimības pazīmes, ko radījis acs iekaisums.
Reklāma
Sācies konkursa "Latvijas gada auto 2015" priekšbalsojumsŠonedēļ sākas žūrijas pirmais balsojums par papildnomināciju uzvarētājiem un tiem astoņiem auto, kuri piedalīsies pēdējā, izšķirošajā balsojumā par galveno titulu "Latvijas gada auto 2015".
Ko spēj un dod lineļļa? Tās būtiskākie ieguvumiJa sagaidāma kokmateriāla regulāra samirkšana vai arī mitrums ekspluatācijas laikā virs 20%, pirms izmantošanas to piesūcina ar antiseptiķiem – fungicīdām vielām, kas konservē koksni.
Irbenē nocelta 32 metru diametra radioastronomijas centra antena (Foto) (1)Šo pēcpusdien tika veikti vērienīgi darbi Ventspils Augstskolas "Ventspils Starptautiskā radioastronomijas centra" (VSRC) Irbenes kompleksā, kur tika nocelta radioteleskopa 32 metru diametra antena ar tās balsta struktūru.
Grāmatas "Medības Latvijā" kristībāsPurnavu muižā 25. novembris bija īpaša diena – te notika jaunās grāmatas "Medības Latvijā" kristības.

Makšķernieku stūrītis

Bušu laiks
50
Skaistules
164
Skaistules
2032
Zviedrijas skaistums
159
Sīkums, bet patīkami
152

Mednieku galerijas

Nomedītajam staltbriedim neparasta ragu trofeja, jo tam ne pārāk sens, vēl strutojošs ievainojums krustos. Ievainotiem dzīvniekiem parasti veidojas neparasti ragi.
185
Stirnu medības pie Tukuma.
258
Dzinējmedības Tumē. Mežacūkas un zari.(5X palielinājums)
184
Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
244
Re kāds
317
Radio vadāmo sapņu flotilePiepildīt sapni par lidošanu var, arī atrodoties uz zemes

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman