+3.3°C
Dagnis, Dagne
Trešdiena, 1. aprīlis, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Eiropas Padome kritizē Kijevu (2)Kijeva nav pienācīgi izmeklējusi pērn notikušo protestētāju apšaušanu Maidanā, kur dzīvību zaudēja daudzi desmiti cilvēku, paziņojusi Eiropas Padome.
Kas labs bērzu sulās? Cik dienā izdzert? (1)Kamēr šopavasar būs pieejamas bērzu sulas, tās jādzer svaigas – vismaz divas glāzes dienā.
Rīga aizņemsies vēl 4,7 miljonus eiro izglītības iestāžu labiekārtošanaiMinētos lēmumprojektus jau iepriekš neatbalstīja Rīgas domes "Vienotības" deputātu frakcija. Frakcijas priekšsēdētāja Sarmīte Ēlerte (V) uzskata, ka nosauktās summas nav pietiekami izskaidrotas. "Summas izskatās pārspīlētas," sacīja Ēlerte.
Problēmas ar bērnudārzu pieejamību ir 15 pašvaldībās; trīs mēnešos jārod risinājumiKoalīcija uzdevusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai kopā ar Veselības ministriju, Labklājības ministriju, Finanšu ministriju un Pārresoru koordinācijas centru trīs mēnešu laikā iepazīstināt valdību veidojošās partijas ar izvērtētiem priekšlikumiem.
Rīga +3.3
Alūksne +1.0
Daugavpils +2.3
Saldus +1.5
Liepāja +2.0
Jelgava +2.3
Ventspils +2.6
Limbaži +1
Madona +1.5
Rēzekne +1.7
Egils Līcītis: Esiet mierīgi, nekas ļauns ar ZZS nenotiks (1)Katrs zemnieks sev nodotajā zemeslodes kaktiņā, stūrītī, pārdesmit hektāru iecirknī, stāvēdams ar sētuvi lauka malā, ceļ acis uz debesīm.

Aktuāls jautājums

Vai Latvijā izdosies celt vidējo mūža ilgumu līdz 90 gadiem? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Dzejnieka veltījums prezidentam

Normunds Beļskis, dzejnieks, 4. maija Deklarācijas kluba biedrs uzrakstījis garu, dzejisku atklāto vēstuli Latvijas Valsts prezidentam Andrim Bērziņam, mudinot viņu “kandidēt vēl vienam prezidenta laikam”. Savu vēstuli Beļskis sāk ar ainavisku sava rīta aprakstu un turpina šādā garā: “Ieleju vēl saujā mazliet sulas, ko acis izskalot, un tad jau esmu možs, kā tas strazds, kas nevar rimties ābeles galotnē, izdziedot savu rītu. [..] Atnācis vēl viens Purvīša pavasaris, un saule austot iezīmē Latvijas lauku ainavu neatkārtojamos vaibstus. Negribas ne mirkli novērst acis un domas no šīs mūsu zemes burvības. Mierīgums, gudra lēnprātība, zemniecisks spēks un pamatīgums man vienmēr šķitis latviešu tautai piedienīgs. Arī sarunās un strīdos. Tāpat kā gudrība – visu kārtīgi pirms darāmā darba nomērīt [..],” u.t.jpr. Beigās Andrim Bērziņam novēlēts: “Lai Tavs lēmums balstīts sirdsapziņā un atbildībā par Latviju!”

Vai ticat, ka VDK izpētes komisijas darbs vainagosies ar čekistu sarakstu publiskošanu?
Saglabā Latvijas zvejnieku ekskluzīvās zvejas tiesības Rīgas jūras līcīEiropas Parlamenta (EP) Zivsaimniecības komiteja atbalstījusi Zemkopības ministrijas (ZM) sagatavotos un EP deputātes Sandras Kalnietes (V) lobētos grozījumus, kas novērš Rīgas jūras līča atvēršanu starptautiskajai zvejai.
Daugavpils teātris: vai noturīga atmoda?Daugavpils teātrī vērojama arvien pārliecinošāka mākslinieciskā attīstība
Viedoklis
5 padomi mājokļa sapošanai pavasarimPēc garajiem ziemas mēnešiem, pavasaris ir visgaidītākais gadalaiks. Tas ir brīdis, kad dot svaigu startu sev un jaunajai sezonai. Likumsakarīgi, ka viens no pirmajiem soļiem ir mājokļa uzkopšana.
LVM stādu eksperte: pavasara dārza darbi ir jāsāk ar košumkrūmu un augļu koku sakopšanuPavasaris ir viens no aktīvākajiem gadalaikiem piemājas dārzu īpašniekiem. Daudzi jau tagad rosās mazdārziņos, veicot augļu koku stādīšanu, zaru apgriešanu un izvēloties jaunus ziedu stādus krāšņām puķu dobēm.
Vai siltumnīcā vajag kaļķot augsni?Vai siltumnīcā vajag kaļķot augsni ar dārza kaļķi un dolomītmiltiem un cik ilgu laiku pirms tomātu stādīšanas?
Ja gribas ātrāk satikt pavasari, izplaucē zarus!Sandra Ruska, žurnāla “Praktiskais Latvietis” galvenā redaktore
Ko iesākt, ja atšķiras vēlmes pēc tuvības? Atbild seksopatoloģe (4)"Mēs ar draugu dzīvojam kopā pusotru gadu, bet sekss mums ir ļoti reti (jau no paša attiecību sākuma), proti, labi ja vienu reizi nedēļā. Es esmu diezgan aktīva un brīva savos uzskatos, tāpēc negaidu kad viņš pirmais uzsāks priekšspēli - to daru pati, bet daudzkārt esmu saņēmusi atteikumu, pamatotu ar to, ka vīrietis ir noguris, pārēdies utt. Attiecības mums ir labas, viņš mani mīļo, skūpsta, naktī guļam apskāvušies – it kā viss ir labi.
Briljantzaļās skaistules – Cayuga pīlesMājputni man parasti neizraisa īpašas emocijas, bet, kad interneta vietnē www.draugiem.lv dzīvnieku audzētavas "Westa-M" (atrodas Ķekavas pagasta Baložos) saimnieces Antras bilžu albumā ieraudzīju Cayuga šķirnes pīles, jāatzīst, mana sirds tiešām sāka pukstēt straujāk.
Uzkopšana, iepirkšanās, pastaiga ar suni... Sadzīves fitness vai tomēr ne? (1)Katru no mums ik dienu sagaida pienākumu gūzma – bērni jāaizved uz bērnudārzu vai skolu un atpakaļ, jāpastaigā ar suni, jāšķūrē sniegs, jāgludina, jāgatavo, jātīra mājoklis.
Inga Zārde: Par "Germanwings" traģēdiju, depresiju un aizspriedumiem (10)Iereibušu cilvēku mēs pamanām un atpazīstam uzreiz. Cilvēku, kurš ilgstoši nav izgulējies un iekšēji jūtas iztukšots, nevērtīgs, nospiests, noguris un bezcerīgs, ne vienmēr. Depresija ārēji var būt pat "smaidīga un darbīga".
Reklāma
Latvija – "džipu" zeme?Ženēvas izstādes sakarā rakstījām par vairākiem jaunumiem populārajā "apvidus auto" kategorijā. Šodien stāstām par vēl vienu – "Suzuki Vitara" prezentāciju. Kas notiek? Epidēmija, sērga? Lielummānija? Izšķērdība?
Tapusi bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa mobilā aplikācijaValsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunim 116111 ir izveidota bezmaksas aplikācija lietošanai mobilajos tālruņos, kas no šīs nedēļas ir pieejama lejupielādei.
Kādas zivis, kad un kur drīkst makšķerēt? Padomi makšķerēšanas iesācējiem (6)Esmu pensionārs un gribu noķert kādu zivtiņu ēdienkartes papildināšanai, bet nezinu, kuras drīkst makšķerēt. Un ko darīt, ja noķeru nepareizo, aizliegto zivi?

Makšķernieku stūrītis

Zivis, ne tikai jāķer, bet arī jāielaiž...
5
110 cm garais Ventas skaistulis.
13
Fotografē Andrejs
13
Skaista trofeja - Ventas lasis. Foto - Aldis Savičs
258
noķer un atlaid. 7,840kg
201

Mednieku galerijas

Tukuma pusē nomedītā kuiļa trofeja. Garums 18 cm, platums 26mm, vajadzētu \'\'izvilkt\'\' uz bronzu...
9
Pārsteigums ziemā - lūša pēda vienā no medību iecirkņa nostūriem.
19
Klusā daba pie bebrārija. Šogad laika apstākļi tādi draņķīgi, vai arī bebri paēduši, bet pārsvarā liels klusums.
10
Āfrikas cūku mēra seja. Kopā ar PVD Burtnieku novadā 7.martā no meža izvedām 16 no sērgas kritušas mežacūkas. Reportāža būs žurnāla Medības aprīļa numurā.
7873
Mežakuilis(~5 gadi), pēc taksidermista apmeklējuma būs zināms garums un punktu skaits.
253
Pakāpies tornī, paveries tālu... Dievs Latviju ir radījis diezgan plakanu – augstu kalnu mums nav, taču paskatīties pāri mežu galotnēm gribas. Teju vienīgā iespēja šādas vēlmes īstenot ir kāpt skatu torņos.
Maksis Lazersons paredzēja Latvijas okupāciju (18)Latvijas Republikā starpkaru periodā vienu no lielākajām nacionālajām minoritātēm veidoja ebreji, kuri Latvijas teritorijā dzīvoja jau kopš 16. – 17. gadsimta.
Polijā atrasta Pirmā pasaules kara gūstekņu nometnePielietojot zemes reljefa lāzerskanēšanu no lidmašīnas, poļu arheologiem izdevies atrast vietu, kur Pirmā pasaules kara gados Pomerānijā atradās vācu Haiderodes (poļu variantā Čerskas) karagūstekņu nometne.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman