+6.5°C
Marģers, Anastasija
Otrdiena, 21. aprīlis, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Kur gūst prieku ikdienā aerobikas trenere Inese TalleIesākt gadu ar gaišu domu, cerību un prieku – to vēlētos ikviens. Inese Talle rosina šādi sākt ikvienu dienu.
Rinkēvičs – no aizvainotāja par upuri (3)Kaut arī jau 7. aprīlī premjere Laimdota Straujuma un koalīcijas partneri pieprasīja ārlietu ministra Edgara Rinkēviča paskaid­rojumu par viņa skandalozajiem izteikumiem internetā, ministrs joprojām nav atradis laiku ierasties uz koalīcijas padomi, jo atrodas komandējumos ārzemēs.
Rīgā atrod pamatīgi piedzērušos 11 gadus vecu zēnuRīgā pirmdien atrasts 11 gadus vecs zēns, kurš bijis ļoti stiprā alkohola reibumā, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.
Latvija jau sasniegusi ES 2020.gadam izvirzītos mērķus augstākajā izglītībāLatvijā pērn pabeigta augstākā izglītība bija 39,9% iedzīvotāju vecuma grupā no 30-34 gadiem, kas ir virs ES vidējā līmeņa, kā arī pārsniedz ES izvirzītos mērķus - 34% no populācijas.
Rīga +6.5
Alūksne +4.4
Daugavpils +4.0
Saldus +3.7
Liepāja +6.9
Jelgava +5.3
Ventspils +5.8
Limbaži +5
Madona +4.9
Rēzekne +3.6
Atklāta vēstule par zinātniekiem un valsti (3)Daudz kas jāveic pašiem zinātniekiem neatkarīgi no valsts
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Produktu no saldētavas izņemt tikai 11. maijā

Sabiedrības pārstāvji izsaka viedokļus kam un kādam vajadzētu būt nākamajam Valsts prezidentam, taču vienlaikus izskan bažas, ka politiķi to neņems vērā un galu galā parādīsies kāds valdošās koalīcijas atrastais, pašlaik nezināmais kandidāts. No varas partijām izskanējis, ka koalīcijai jāvienojas par vienu prezidenta kandidātu un ka 11. maijs būtu “pēdējā robeža”, kad to nosaukt.

Par ko liek domāt ziņas par papildus tēriņiem Latvijas prezidentūras nodrošināšanai?

Aktuāls jautājums

Kādas cerības saistāt ar jauno Latgales izaugsmes plānu? Iesūti savu viedokli

Linkopībai neredz ekonomisko pamatojumu, vajadzīga kooperācijaPēc tam kad "LA" atklāja – Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē viesiem kā suvenīri tiek dāvinātas linu šalles, kas tapušas Lietuvā no Baltkrievijā audzētiem liniem, nolēmām izpētīt, kāpēc pašu mājās linkopība buksē un kad var cerēt uz šīs tik senās nozares atdzimšanu.
Lietuvieši nopērk tējas "Možums" ražotāju (1)Kauņā bāzētā tējas un kafijas vairumtirdzniecības kompānija "Gemaga" iegādājusies Latvijas tējas ražotāju "Inteka", kas pārvalda populārāko tējas zīmolu "Možums" un aizņem trešo daļu Latvijas tirgus.
Kur gūst prieku ikdienā aerobikas trenere Inese TalleIesākt gadu ar gaišu domu, cerību un prieku – to vēlētos ikviens. Inese Talle rosina šādi sākt ikvienu dienu.
Gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju ēd ātrās uzkodas. Cik bieži?Gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju mēdz lietot uzturā ātrās uzkodas - 20% to dara reizi nedēļā vai biežāk.
Asimetriska šallīte: kā noadīt?Rokdarbu izstādē iepatikās kāds grezns plecu lakats, ko varētu nēsāt gan ikdienā, gan dodoties uz kādu svinīgāku pasākumu. Kā tādu noadīt? LILITA PREIĻOS
Vīriešu kaklasaites pārtop biznesa suvenīros„Amber Sisters design” ir radījis oriģinālu biznesa dāvanu kolekciju, kas veidota no vīriešu kaklasaitēm.
Kā pašam izaudzēt stādiņus mājās (1)Lasītākie 1.Kal nākotnes plānus! Horoskopi 20. aprīlim. 2.Asiņainā Rēzeknes 1944.gada bombardēšana – noklusētais padomju varas noziegums (17) 3.Veiksmi dāvās šarms un smaids.
Kas jādara dārzā no 13. līdz 20. aprīlimVēl aizvien daudzviet zeme ir auksta un gaiss stipri vēss. Tāpēc, parādoties saulei un augsnes virskārtai nedaudz iesilstot, sējumus vēlams pārklāt ar siltumu saglabājošu materiālu – plēvi vai divkāršu agrotīklu.
Kā turpināt dzīvot, ja vienā naktī zaudē visus savējos? Spēka stāsts par Nadeždu LisjonokuKā turpināt dzīvot, ja vienā naktī zaudē visus savējos? Kur rast spēkus, lai zem sava spārna sasildītu bērnu, kurš palicis viens, bez tuvākajiem, turklāt smagi cietis, fiziski sakropļots?
Zem viena jumta ar čūskāmLielāko daļu ļaužu, to skaitā arī mani, čūskas biedē. Tomēr ir tādi cilvēki, kam šie rāpuļi ļoti patīk, un viņi kādu čūsku labprāt iemitina savā mājoklī.
Reklāma
Ļoti labi, bet... Atis Jansons par ātruma kontroles maratona rezultātiem (1)Patiess prieks, ka vismaz vienu dienu aprīlī mūsu ceļu policija ir spējusi strādāt ar krietnu vērienu un dažus simtus pārāk ātro piebremzēt.
Ekovate - kad izvēlēties, cik maksā?Kur var nopirkt izslavēto ekovati? Cik tā maksā? Remontējam verandu, vēlamies nosiltināt arī griestus, lai ziemā nav tik auksti pārģērbjoties.
 ZELMA LIVĀNU NOVADĀ
Kāpēc sievietes baidās no pelēm (1)Meklējot atbildi, pētnieki aicina vispirms domās pārcelties tajā laikā, kad cilvēki vēl mitinājās alās.
Rīgā ar mežacūkām cīnīsies Medību koordinācijas komisija (2)Rīgas dome (RD) plāno izveidot medību koordinācijas komisiju, lai ierobežotu mežacūku pārvietošanos Rīgas pilsētā, informēja RD Mājokļu un vides komitejas sēdē.

Makšķernieku stūrītis

Zivis, ne tikai jāķer, bet arī jāielaiž...
126
110 cm garais Ventas skaistulis.
271
Fotografē Andrejs
178
Skaista trofeja - Ventas lasis. Foto - Aldis Savičs
404
noķer un atlaid. 7,840kg
282

Mednieku galerijas

Pirmais ar savilcēju!
28
Tukuma pusē nomedītā kuiļa trofeja. Garums 18 cm, platums 26mm, vajadzētu \'\'izvilkt\'\' uz bronzu...
63
Pārsteigums ziemā - lūša pēda vienā no medību iecirkņa nostūriem.
95
Klusā daba pie bebrārija. Šogad laika apstākļi tādi draņķīgi, vai arī bebri paēduši, bet pārsvarā liels klusums.
79
Āfrikas cūku mēra seja. Kopā ar PVD Burtnieku novadā 7.martā no meža izvedām 16 no sērgas kritušas mežacūkas. Reportāža būs žurnāla Medības aprīļa numurā.
8803
Reklāmas raksts
Rēzeknes 1944.gada bombardēšana - noklusētais padomju varas noziegums (27)Pēckara gados padomju aviācijas veiktā Rēzeknes bombardēšana tika noklusēta, vainu par pilsētas iznīcināšanu uzveļot vāciešiem.
Tā nebija cīņa ar vējdzirnavām. Zinātnieki pārliecināti, ka atraduši Servantesa pīšļusPēc tam kad zinātnieki marta vidū paziņoja, ka atraduši Spānijas literatūras celmlauža Servantesa kapu, dzīve Madrides mūķeņu klosterī zaudēja savu rāmumu.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman