Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 22. maijs, 2017
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Www.RezervesDALAS24.lv
Nenokavē! Šodien noslēdzas pieteikšanās tiešmaksājumiemŠodien ir pēdējā diena, kad Lauku atbalsta dienests (LAD) pieņem lauksaimnieku pieteikumus platību maksājumiem.
Lauvu dresētājs Bobs (1)Latvijas hokeja izlase šopavasar bija izvēlējusies devīzi “Lauvas sirds” un pasaules čempionātā Ķelnē ar baudu vēroju, ka 25 puiši tiešām plēsās kā
Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Solījumu burbuļi

Līdz pašvaldību vēlēšanām palikušas vairs tikai divas nedēļas, un daudzos plašsaziņas līdzekļos intensīvi tiek rādītas, raidītas dažādas diskusijas un debates ar politiķiem, pilsētu un novadu domju deputātu kandidātiem.

Vai jāaizliedz alkohola tirgošana plastmasas pudelēs?
Egils Līcītis: Rīdzinieki un lauku radiņi (2)Ja vēlētājiem ir dārga kailā "Vienotības" dzīvība, tad viņi nelaidīs garām pēdējo iespēju to glābt.
Pasaulē
Izdevumi
Konfesijas būs vienlīdzīgākas par citiem īpašniekiem?Viens miljons eiro nākamgad un vismaz divi miljoni eiro gadā, sākot no 2019. gada – tik lielu valsts budžeta finansējumu reliģiskajām organizācijām to īpašumā esošo valsts pieminekļa statusu ieguvušo dievnamu atjaunošanai paredz šobrīd varas gaiteņos klīstošais Sakrālā mantojuma saglabāšanas finansēšanas likumprojekts.
Neatstājiet bērnu karstā mašīnā! Tas ir viņa dzīvībai bīstami. Video (brīdinām - emocionāli smags) (1)Pietiek ar mazāk kā 15 minūtēm pārkaršanas mašīnā, lai bērnam jau izveidotos dzīvībai bīstami smadzeņu vai nieru traucējumi. Sasniedzot 40 grādu temperatūru,
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +15.3
Alūksne +18.4
Daugavpils +21.0
Saldus +17.6
Liepāja +12.7
Jelgava +20.1
Ventspils +12.4
Limbaži +14
Madona +19.4
Rēzekne +19.5
Dvīņu padomi. Šajās dienās pati daba dziedinaAtslodzes (ūdens) un zāļu tēju dienas – 25. maijs, 1., 9., 17. jūnijs.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+