Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Cecīlija, Cilda
Ceturtdiena, 28. jūlijs, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Slavenais plastikas ķirurgs Zaržeckis mācās spēlēt klavieresPazīstamais plastikas ķirurgs, kas aizraujas ar lidošanu, jahtām un kļuvis par savas dzīvesbiedres Indras Sproģes animācijas filmu producentu, sācis apgūt arī klavierspēli.
Latgalē pļavā pie elektriskā gana atrod mirušu vīrieti (1)Latgalē kādā pļavā pie elektriskā gana trešdien atrasts bojā gājis 35 gadus vecs vīrietis, aģentūru BNS informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD)
Deputātu lēmums vienbalsīgs: Skrundas militāro pilsētiņu nodos valstijSkrundas novada dome ceturtdienas sēdes laikā lēmusi nodot bijušo militāro pilsētiņu Aizsardzības ministrijas (AM) īpašumā, aģentūrai BNS pastāstīja pašvaldības vadītāja Loreta Robežniece
Jātiek klāt bērna sirsniņai, uzskata jaunā skolotāja Evita SkrimbleJaunā skolotāja Evita Skrimble apzinās, ka jāceļ skolēnu pašapziņa
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +22.7
Alūksne +25.4
Daugavpils +19.3
Saldus +23.0
Liepāja +20.1
Jelgava +24.7
Ventspils +19.4
Limbaži +22
Madona +18.1
Rēzekne +18.0
Zilais karogs rada burātāju uzticībuLiepājas osta – pieczvaigžņu kvalitāte jahtu apkalpošanā
Uldis Šmits: Maskavas vēstījums – ne tikai mūsu sportisti, arī citi lietoMaskavas īpaši izceltais vēstījums: arī Rietumu un sevišķi amerikāņu sportisti bieži lietojuši dopingu, savukārt politiķi bijuši korumpēti un nereti rīkojušies noziedzīgi. Tā
Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs: Reputācijas vietā urīna analīzes?

Ministru kabineta komiteja nolēmusi izslēgt prasību pēc nevainojamas reputācijas no Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka amata pretendentu vērtēšanas kritērijiem. Kā pierādījums labai reputācijai turpmāk varētu tikt uzskatīta pielaide valsts noslēpumam.

Vai jūsu dzimta mēdz pulcēties kopīgos salidojumos?
"Latvietībā ieguldīt ir vērts" (3)Konkursa “Latviešu pēdas pasaulē”, ko rīkoja “Latvijas Avīze” sadarbībā ar Pasaules brīvo latviešu apvienību, balvā saņēmu ceļazīmi uz nedēļu ilgo “3×3” saietu
Vai novados piemaksās pirmsskolas pedagogiem? "LA" aptaujaJaunajā skolotāju atalgojuma modelī iekļauta atruna par iespēju pašvaldībām pārejas periodā pirmsskolas pedagogiem maksāt 560 eiro lielu algu, nevis 620. Izglītības ministrs
Jūlija izskaņas labumi gadatirgos visā Latvijā. Kalendārswww.gadatirgi.lv informē par gadatirgiem un tirdziņiem šajā nedēļas nogalē Latvijā: Piektdiena, 2016.07.29 07:00 Dagdā, Annas dienas Lielais gadatirgus ar kultūras programmu Kur:
No piena pāri paliek tikai ūdens (4)Kazāku ģimene no piena atdala krējumu, proteīnu, laktozi
Detālplānojuma izstrādeRīgas pilsētas būvvalde 2016. gada 31. martā ir pieņēmusi lēmumu Nr. BV-16-4393-nd "Lēmums par detālplānojuma zemes vienībai Maskavas ielā, Rīgā (kadastra apzīmējums 0100 125 6516) izstrādes uzsākšanu, darba uzdevuma un izstrādes vadītāja apstiprināšanu".
Lielākā pensija Latvijā ir 19 tūkstoši eiro (65)Lielākā vecuma pensija Latvijā šobrīd ir 19 tūkstoši eiro, portāls “la.lv” uzzināja Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā. Saskaņā ar Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras
Pasaulē
Izdevumi
Salacgrīva festivālu tradīcijas turpina ar klasisko mūzikuNo 29. jūlija līdz 7. augustam Salacgrīvā norisināsies Starptautiskais klasiskās mūzikas festivāls.
Intervijas un apraksti
Viedokļi un komentāri
Video
Kur smelties mūziku un prieku. Ciemos pie Pētera Vaska un Dzintras GekasKur top PĒTERA VASKA brīnišķīgā mūzika? Lai to uzzinātu, lūdzām atļauju paviesoties abās izcilā komponista un viņa dzīvesbiedres režisores DZINTRAS GEKAS mājās
TESTS. Ko deguna forma liecina par tavu personību?Kopš seniem laikiem fiziognomika ir bijusi neatzīta zinātne, kas šajā jomā strādājošajiem speciālistiem burtiski no pirmā acu uzmetiena ļauj daudz ko pateikt par cilvēku, viņa personību, un paradumiem. Deguns, kas aizņem centrālo vietu uz mūsu sejas, ir viena no ķermeņa daļām, kas var daudz ko atklāt par cilvēka raksturu.
Kefīrs un bietes. Mīnus pieci kilogrami nedēļā!"Atsauksme par šo diētu: Garšīgi! Satraucošs efekts! Lēti! Zaudēju piecus kologramus liekā svara ātri un viegli. Ieteicu savām paziņām, savā pieredzē dalās lasītāja Anna.
Dārzā nokaltis koks? Nesteidzies nozāģēt, izmanto radoši!Nokaltis koks dārzā var būt ne tikai zaudējums, bet arī ieguvums. To var uztvert kā lielu un stabilu balstu gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.
Iekšā vai ārā? Kāpēc kaķi mēdz būt neizlēmīgiTe kaķis grib tikt ārā, bet jau pēc brīža skrāpējas un ņaud, gribēdams tikt atpakaļ. Pazīstama situācija? "Cathealth" skaidro, kas durvju otrā pusē ir tik vilinošs un kāpēc kaķi nemaz tik ilgi tur negrib uzkavēties.
Auto
Būtiska informācija autovadītājiem: sākas būvdarbi starp Ulbrokas apli un Rīgas apvedceļuNo šodienas sākas būvdarbi uz valsts reģionālā autoceļa Rīga-Ērgļi posmā starp Ulbrokas apli un Rīgas apvedceļu, informē "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).

Makšķernieku stūrītis

Liepājas ezers.12kg.115cm.(uz dzīvo ēsmu)
8
Skaistā Latvijas daba.Upe.
277
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1240
Taurage, Aldis. Bija labi!
806
Taurage, Andis un Vladimirs
645

Mednieku galerijas

Ruksis auzās. Bez medību suņa grūti iztikt, kad pēc šāviena ruksis jāatrod.
43
Klibs āzītis. Bet labs medījums...
61
Āfrikas cūku mēris. Latvijas medniecības beigas? Pārtikas un veterinārā dienesta ekspertu komentāri.
58
Jāņu dienas trofeja
2187
Šķiet, ka būs jālūkojas pēc tuvākās trofeju izstādes. Tā vecajie saka :)
1123
5 fakti par Jūrmalas greznāko daļu - DzintariemKūrortpilsētas Jūrmalas greznākā daļa - Dzintari - 19. gadsimtā bija iecienīta aristokrātu apmešanās vieta. Gatavojoties festivālam, Jūrmalas pilsētas Tūrisma informācijas centrs piedāvā piecus interesantus faktus par Dzintariem.
Baisie nāves priekšvēstneši, ko esot iespējams redzēt, dzirdēt, sajust. Kas tie ir?Nāves priekšvēstneši mēdz būt dažādi: tos var redzēt, sadzirdēt un sajust. Piemēram, visos laikos pulkstenis, kas sāk skandēt nelaikā, solījis drīzas nepatikšanas, jo bija ticējums, ka tādējādi Nāve sākusi konkrētā cilvēka dzīves atlikušo minūšu skaitīšanu.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+