Brīdinājums +2.4°C
Valts, Rinalds, Rinalda
Piektdiena, 31. oktobris, 2014
Fotostāsts
AT noraida "Saskaņas" pieteikumu par vēlēšanu rezultātiem Latgalē (1)Lietas izskatīšanā AT vadījās no kritērija, ka vēlēšanu rezultātus ir pamats atcelt, ja tiek konstatēti vēlēšanu rezultātus ietekmējoši pārkāpumi.
Pazīstams Krievijas aktieris no ložmetēja Doņeckā apšauda Ukrainu (Video) (2)Internetā parādījies video, kurā Krievijā pazīstamais aktieris Mihails Porečenkovs apmeklē promaskaviskos kaujiniekus Donbasā un pie Doņeckas lidostas no lielkalibra ložmetēja apšauda Ukrainas spēku pozīcijas.
Izgreb ķirbi un ieliec svecīti - vienkārši skaists dekors!Daudzviet pasaulē 31. oktobrī atzīmē Helovīna svētkus jeb Visu svēto dienu. Grebti ķirbji, spoku kostīmi un saldumu diedelēšana – zināmākās izdarības, kas piestāv šai dienai.
Jaunais tieslietu ministrs kardināli pārveidos Valsts valodas centruTieslietu ministra amatam izvirzītais Dzintars Rasnačs no Nacionālās apvienības kardināli plāno pārveidot Valsts valodas centru.
Ministri slepus piepelnās? (3)Aicina paaugstināt ministru algas, lai viņiem nebūtu jāiztiek no "stipendijām"
Laikmetīgās mākslas muzeju cels par privātiem līdzekļiemŠodien kultūras ministre Dace Melbārde un Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja fonda (LLMMF) pārstāvji mecenāti Ināra un Boriss Teterevi, kā arī "ABLV Charitable Foundation" dibinātāji Ernests Bernis un Oļegs Fiļs
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Topošā izglītības ministre: Latvijas izglītības sistēmā pietrūkst izcilības un inovāciju (6)"Es teiktu, ka vārdi "izcilība" un "inovācijas" ir kaut kas, kas mūsu izglītības sistēmā varētu būt pārstāvēti vairāk," viņa atzina.
Rīga +2.4
Alūksne +2.4
Daugavpils +3.3
Saldus +1.9
Liepāja +3.8
Jelgava -0.1
Ventspils +5.3
Limbaži +0
Madona +3.6
Rēzekne +3.0
Prauli, nevis baltie krustiRīgas Politiski represēto biedrības biedri ir sašutuši un neizpratnē par stāvokli, kādā pēc vairāk nekā 20 brīvas valsts pastāvēšanas gadiem atrodas Balto krustu kapu­lauks. Tie vairs nav baltie krusti, bet prauli.

Aktuāls jautājums

Kā ideju par tautas vēlētu prezidentu vērtē pašvaldību vadītāji? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Biznesa ideja!

Augstākā tiesa sākusi skatīt partijas “Saskaņa” lūgumu pilnībā vai daļēji atcelt 12. Saeimas vēlēšanu rezultātus Latgalē, kam pamatā ir aizdomas par balsu pirkšanu par labu “Vienotības” kandidātam Dzintaram Zaķim. Tiesa uzklausījusi vairākus lieciniekus, taču noraidījusi “Vienotības” advokāta lūgumu izsaukt 78 lieciniekus, kas apliecinātu, ka Zaķis ievēlēts godīgi.

Kā vērtējat notikumu attīstību ap bankas "Citadele" pārdošanu?
Rasnačs: maksātnespējas jomā problēmas ir, bet tās ir krietni pārspīlētasMaksātnespējas jomā problēmas ir, bet tās ir krietni vien pārspīlētas, šādu viedokli šorīt telekanālā LNT pauda apvienības "Visu Latvijai"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK virzītais tieslietu ministra amata kandidāts Dzintars Rasnačs.
Atvieglo īpašumu ierakstīšanu zemesgrāmatā (1)Izmaiņas paredz, ka noteiktos gadījumos datu aktualizācija zemesgrāmatā notiks bez nekustamā īpašuma īpašnieka tiešas iesaistes jeb vēršanās zemesgrāmatu nodaļā.
Ājurvēda par pienu: treknums ir vērtība. Kādu izvēlēties, ar ko sader? (1)Jau izsenis krūzīte silta piena pirms naktsmiera uzskatīta par vislabāko miega līdzekli.
Septiņi savādi, bet izplatīti sapņi grūtniecības laikā. Ko tie patiesībā nozīmē?Ja jūsu sapņi grūtniecības laikā ir kļuvuši neparasti, jūs neesat vienīgā. Daudzi grūtniecības laika sapņi ir tikpat dīvaini kā jūsu, un tam ir noteikti iemesli.
Kāpēc vīrieši stāsta pasakas?
 Sašutušas mīļākās atklāsmes (3)Daudziem vīriešiem noteikti viens no mīļākajiem literārajiem žanriem ir pasakas. Nesaprotu īsti, kāpēc tā, bet laikam viņi tik ļoti iespaidojušies no bērnībā dzirdētajām vakara pasaciņām, kuras lasīja priekšā māmiņa, ka, lieli izauguši, turpina tās sacerēt paši un pārliecinoši stāstīt citiem.
Reklāma
Latvijas ceļos – visu laiku raženākais rudens (3)Sals tikai mazliet pabaidīja, un ražas laiks Latvijas ceļu būvē var atkal turpināties ar pilnu sparu. Precīzi kontrolskaitļi tātad vēl tikai būs, bet prognoze rāda – šis paveikto darbu apjoma ziņā būs visu laiku labākais gads.
Mobilā aplikācija brīdinās par pašnāvnieciskiem tvītiemLielbritānijas pašnāvību novēršanas organizācija "Samaritans" ("Samarieši") trešdien uzsākusi mobilās aplikācijas darbību, kuras mērķis ir informēt cilvēkus, ja viņu draugi tviterī publicējuši satraukumu raisošus komentārus.
Loms, tikai velcējot pret vēju Dienā, kad Ivans Ariko kopā ar sievas māsu dēliem – Aigaru Bērtuli un Artūru Mihaļenko – devās Zebrus ezera plašumos, lai izbaudītu rudens copes jaukumus, pūta ass rietenis.

Makšķernieku stūrītis

Skaistules
85
Skaistules
962
Zviedrijas skaistums
101
Sīkums, bet patīkami
88
Sīkums, bet patīkami
49

Mednieku galerijas

Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
116
Re kāds
161
Lācis (tas pats, kas iepr. bildē)
141
Sagaidīju… (Lācis, Karēlija 2014.)
135
Gaidot lāci (Karēlija)...
169
Mērens uzdzīvotājs TurcijāBez Mustafas autors būtu kā mazputniņš čālikušū, nomaldījies viens pats Stambulā
"Lūdzu, iedodiet barību!" jeb 18. novembra joks 1954. gadāJa izpušķotie zirgi būtu konstatēti citā datumā, neviens Lācim neziņotu.
Faraons Tutanhamons bijis invalīds un neglītenis, atklāj jauns pētījums (6)Pilnīgākā leģendārā Ēģiptes valdnieka Tutanhamona ķermeņa formu rekonstrukcija, kāda līdz šim veikta, izmantojot viņa mūmijas datortomogrāfiju un trīsdimensionālas projekcijas, liecina, ka šis faraons n

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman