+10.7°C
Ilma, Skaidris
Ceturtdiena, 2. oktobris, 2014
Fotostāsts
Jaunākā aptauja: izredzes iekļūt Saeimā ir piecām partijām (5)Gaidāmajās 12.Saeimas vēlēšanās 5% barjeru ir izredzes pārvarēt piecām politiskajām partijām, liecina pētījumu kompānijas SKDS veiktās jaunākās aptaujas dati.
Kura partija būs jūsu favorīte 12. Saeimas vēlēšanās?
"Sberbank" vadītājs brīdina Krieviju neatkārtot PSRS kļūdasUzrunājot Maskavā notiekošas investīciju konferences dalībniekus un apmeklētājus, Grefs kritizēja valsts vadītu ekonomikas attīstības modeli, norādot uz konkurences trūkumu un vāju pārvaldību.
Līgatnes pašvaldība naudu šķērdē šovam "Samantas Sex Songs" un striptīza dejotājiem (5)Veicot revīzijas vairākās pašvaldībās, Valsts kontrole ir konstatējusi "melnās kases", turklāt Līgatnes pašvaldība publiskos līdzekļus tērējusi šovam "Samantas Sex Songs", šodien žurnālistiem pavēstīja Valsts kontroles padomes loceklis Aivars Ērglis.
Atzīmē Ķīnas valsts svētkus (1)Par godu Ķīnas Tautas republikas proklamēšanas 65. gadadienai šonedēļ Ķīnas vēstnieks Latvijā Jans Guocjans rīkoja svinīgu pieņemšanu.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Eksāmenos visveiksmīgākie – rīdzinieki un meitenesŠā gada centralizētajos eksāmenos latviešu valodas eksāmenu vislabāk kārtojuši Latvijas mazo pilsētu vidusskolu absolventi, bet vissliktāk – lauku vidusskolu absolventi.
Rīga +10.7
Alūksne +9.1
Daugavpils +10.3
Saldus +9
Liepāja +12.0
Jelgava +11.0
Ventspils +12.7
Limbaži +10
Madona +9.7
Rēzekne +9.4
Lai paliek ārpus Bruņinieku namaRīgā Stirnu ielas malā redzama balta plēves būda. Man pretī steidz ņipra kundzīte ar baltu balonu, kuru vējš norauj, un tas ar skaļu blīkšķi saplīst.

Aktuāls jautājums

Kādas interešu izglītības iespējas pieejamas jūsu skolā? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Laižam kārtējo smirdbumbu!

Tuvojoties 12. Saeimas vēlēšanām, kas notiks jau pēc trim dienām, arvien intensīvāka kļūst tā sauktā melnā kampaņa, kad par partijām, politiķiem, viņu tuviniekiem vai sabiedrotajiem tiek “nopludināti” dažādi fakti, kam vajadzētu šos politiķus kompromitēt vēlētāju acīs.

Kā vērtējat tiesībsarga nostāju neatbalstīt alimentu nemaksātāju vārdu publiskošanu?
Zemes iegādes programmā piešķirti 22,83 miljoni; hektāra cena joprojām augIegādājamo zemes platību vidējā tirgus vērtība ir 1964 eiro par hektāru salīdzinājumā ar iepriekšējā mēneša vidējo cenu - 1946 eiro par hektāru.
Nodokļu parādniekiem liegs piedalīties publiskajos iepirkumosIepirkuma pasūtītājam būs pienākums izvērtēt, vai piedāvājums nav nepamatoti lēts, ja uzņēmuma darbinieku vidējais atalgojums būs mazāks par 80%, salīdzot ar vidējo atalgojumu valstī attiecīgajā profesiju grupā.
Telpas vizuālās korekcijasŠķiet, katram atmiņā palikusi reklāma, kurā mājokļa iemītnieki tā sienas vienkārši pastumj malā, iegūstot sev nepieciešamo brīvo telpu. Reālajā dzīvē to nevar izdarīt bez pārbūves, bet varbūt tomēr var? Izmantojam krāsas un vizuālā apmāna trikus.
7. oktobrī, Pasaules redzes dienā, varēs bezmaksas pārbaudīt redzi (3)Lasītākie 1.Horoskopi 1.oktobrim. Izdošanās ir piepūles vērta! 2.Veiksmīgās un neveiksmīgās dienas oktobrī visām zodiaka zīmēm 3.Rokraksts atklāj 5000 rakstura iezīmju. Uzzini astoņas
Reklāma
Pabeigts sarežģītākais un dārgākais ceļš (1)Ir pabeigts lielākais un viens no sarežģītākajiem šā gada ceļu būves objektiem – autoceļa posms no Ludzas līdz Nirzai, kas ir daļa no šosejas Jēkabpils–Rēzekne–Ludza–Krievijas robeža (Terehova).
Starp Centrāleiropas inovāciju līderiem arī latvieši, tostarp "infogr.am" un "manabalss.lv""Saraksta izstrādei esam veltījuši aptuveni gadu. Mēs bijām ieinteresēti atrast tos dažādu profesiju inovatorus, kuri šodien lemj par to, kāda būs rītdiena," atzīmē "New Europe 100" veidotāji.
Kalsnavas pagasta "Baura" mednieki dzinējmedībās briežu buļļus nešauj (2)Mednieku kluba "Bauris" vīri jau desmit gadus ievēro norunu – dzinējmedībās briežu tēviņus neaiztikt.

Makšķernieku stūrītis

Zviedrijas skaistums
35
Sīkums, bet patīkami
24
Sīkums, bet patīkami
9
Forele, vasaras izskaņā
71
Miermīlīgā zivs- pavīķe, noķerta ar spiningu uz mākslīga kāpura imitācijas.
55

Mednieku galerijas

Lācis (tas pats, kas iepr. bildē)
16
Sagaidīju… (Lācis, Karēlija 2014.)
15
Gaidot lāci (Karēlija)...
24
Tādi nu tie āži pa šo laiku gadījušies!
23
Ilgi vaktējām, līdz novaktējām.
2131
Zelta lapas Latvijas novados: jābrauc baudīt rudens krāšņumuRudens skati Skaistkalnes kritenēs, uz Slīteri no Miķeļbākas, Kalsnavas arborētumā un Pilskalnes Siguldiņā
Ādažu garnizonā atklāta Kritušo karavīru pieminekļa pirmā kārtaĀdažu garnizonā pagājušajā piektdienā atklāta pirmā kārta Kritušo karavīru piemineklim, kas, līdzīgi kā savulaik Brīvības piemineklis, top par iedzīvotāju saziedotiem līdzekļiem.
Krievijas informatīvais karš un tā upuri
 (23)Naidnieks neģēlīgi uzbruka mūsu lidmašīnām, kas miermīlīgi bombardēja viņa pilsētas. Šie ironijas meistara Karela Čapeka vārdi nāk prātā, vērojot Kremļa

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman