+4.4°C
Gvido, Atvars
Otrdiena, 31. marts, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Donbasā kritušo Krievijas karavīru ģimenēm maksā par klusēšanu (3)Ukrainā kritušo karavīru ģimenēm par klusēšanu samaksāti trīs miljoni rubļu (aptuveni 48 000 eiro), liecina noslepkavotā Kremļa opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova savulaik apkopotā informācija.
Olu kaujas, šūpošanās, koncerti - Lieldienu pasākumu ceļvedisOlu kaujas, šūpošanās, koncerti, sporta un virkne citu Lieldienu pasākumu notiks Rīgā un reģionos. Lai vieglāk orientētos plašajā pasākumu klāstā, "LA.lv" sagatavojis Lieldienu norišu ceļvedi, kas tiks papildināts saskaņā ar jaunāko informāciju.
Deputāts Kaimiņš atklājis plaisas arī VID jaunās ēkas iekšpusēSaeimas deputāts Artuss Kaimiņš (Latvijas Reģionu apvienība) atklājis, ka plaisas atrodas ne tikai Valsts ieņēmumu dienesta (VID) jaunās ēkas ārpusē, bet arī iekšpusē.
Reklāmas raksts
Problēmas ar bērnudārzu pieejamību ir 15 pašvaldībās; trīs mēnešos jārod risinājumiKoalīcija uzdevusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai kopā ar Veselības ministriju, Labklājības ministriju, Finanšu ministriju un Pārresoru koordinācijas centru trīs mēnešu laikā iepazīstināt valdību veidojošās partijas ar izvērtētiem priekšlikumiem.
Talkā sakopj dabas lieguma "Ovīši" teritorijuDAP Kurzemes reģionālās administrācijas darbinieki sadarbībā ar VAS "Latvijas Valsts meži" Ziemeļkurzemes mežsaimniecību un Ventspils novada pašvaldību aizvadītās nedēļas nogalē Baltijas jūras piekrastē sakopa dabas lieguma "Ovīši" teritoriju.
Rīga +4.4
Alūksne +4.7
Daugavpils +4.2
Saldus +2.1
Liepāja +3.1
Jelgava +3
Ventspils +3.1
Limbaži +4
Madona +5.0
Rēzekne +5.0
Egils Līcītis: Pie slavenās bargās kundzes (19)– Kurmja kungs, Kurmja kungs! – izliekusies pa logu, Ingūna sauca, – palīdziet taču Platperu Arvīdam uznest akordeonu!

Aktuāls jautājums

Vai un kāpēc piedalīsieties mediķu protesta akcijā? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Kurš ir maigākais soda veids?

Ministru prezidente Laimdota Straujuma pagājšnedēļ Latvijas Darba devēju konfederācijas rīkotajā diskusijā pauda lielu neapmierinātību ar ierēdņu darba kvalitāti. “Es esmu ļoti nikna uz ierēdniecību! Nevar būt tā, ka 20 ierēdņi ar savu parakstu apliecina, ka projekts “skolas.lv” ir OK, un tad pēkšņi izrādās, ka nekas nav OK.” Viņa piebilda, ka līdzīga situācija bijusi ar “Expo” projektu.

Vai ticat, ka VDK izpētes komisijas darbs vainagosies ar čekistu sarakstu publiskošanu?
Asociācija prognozē konkurences saasināšanos olu tirgūGrimze norādīja, ka saistībā ar ražošanas jaudu palielināšanos, kā arī jaunu ražotāju ienākšanu vietējā tirgū konkurence starp olu ražotājiem pieaug un šogad varētu pastiprināties vēl vairāk.
"Ryanair" pasažieriem no 1.aprīļa lidostā vairs nebūs jāmaksā drošības maksaLidostā "Rīgā" zemo cenu lidsabiedrības "Ryanair" pasažieriem no 1.aprīļa vairs nebūs jāmaksā atsevišķi noteiktā drošības maksa, informēja lidostā.
Piena pakas efekts: kāpēc pēc nama siltināšanas var parādīties pelējums (1)Pērn renovēja mūsu māju – jauni logi, radiatori utt. Dzīvoklis ir pēdējā, ceturtajā, stāvā, turklāt pie gala sienas. Šī siena ir auksta, pelēja jau pirms siltināšanas, bet tagad vēl vairāk.
Latvijas simtgadei iesniegti 34 dokumentālo filmu projektiNacionālā kino centra (NKC) dokumentālo filmu konkursā Latvijas simtgadei iesniegti 34 projekti.
Viedoklis
Uzkopšana, iepirkšanās, pastaiga ar suni... Sadzīves fitness vai tomēr ne?Katru no mums ik dienu sagaida pienākumu gūzma – bērni jāaizved uz bērnudārzu vai skolu un atpakaļ, jāpastaigā ar suni, jāšķūrē sniegs, jāgludina, jāgatavo, jātīra mājoklis.
Inga Zārde: Par "Germanwings" traģēdiju, depresiju un aizspriedumiem (10)Iereibušu cilvēku mēs pamanām un atpazīstam uzreiz. Cilvēku, kurš ilgstoši nav izgulējies un iekšēji jūtas iztukšots, nevērtīgs, nospiests, noguris un bezcerīgs, ne vienmēr. Depresija ārēji var būt pat "smaidīga un darbīga".
Racionālai saimniekošanai virtuvē Lieldienu laikāGarajās Lieldienu brīvdienās būs laiks iet viesos un aicināt ciemiņus pie sevis. Lai pasākums izdotos, saimnieces vienmēr cenšas celt galdā jaunus ēdienus un atklāt savu saimniekošanas prasmi.
Kā ādas kopšanā var palīdzēt linsēklu eļļaVarat vienkārši ieziest seju ar linsēklu eļļu un pēc 20 minūtēm nomazgāt to ar siltu ūdeni.
Kas darāms dārzā no 30. marta līdz 5. aprīlimAprīlis parasti nāk ar ļoti mainīgiem laika apstākļiem. Pēc Marijas Tūnas kalendāra, pirmās desmit šā mēneša dienas gaidāmas stipri lietainas.
Vai siltumnīcā vajag kaļķot augsni?Vai siltumnīcā vajag kaļķot augsni ar dārza kaļķi un dolomītmiltiem un cik ilgu laiku pirms tomātu stādīšanas?
Ja gribas ātrāk satikt pavasari, izplaucē zarus!Sandra Ruska, žurnāla “Praktiskais Latvietis” galvenā redaktore
Uzlādējies un dod gaismu pasaulei! Ciemos pie Intas Brokānes, kas izveidojusi svētvietuVieni šurp dodas aizlūgt par kādu, izteikt kvēlu vēlēšanos, citi – gūt spēku vai dziedināties. Daudzi grib ne tikai kādu laiku pabūt Ķeguma Svētajā Krusta kalnā, bet arī satikt Intu Brokāni. Smelties viņas gaišumā un ticībā.
Briljantzaļās skaistules – Cayuga pīlesMājputni man parasti neizraisa īpašas emocijas, bet, kad interneta vietnē www.draugiem.lv dzīvnieku audzētavas "Westa-M" (atrodas Ķekavas pagasta Baložos) saimnieces Antras bilžu albumā ieraudzīju Cayuga šķirnes pīles, jāatzīst, mana sirds tiešām sāka pukstēt straujāk.
Reklāma
Latvija – "džipu" zeme?Ženēvas izstādes sakarā rakstījām par vairākiem jaunumiem populārajā "apvidus auto" kategorijā. Šodien stāstām par vēl vienu – "Suzuki Vitara" prezentāciju. Kas notiek? Epidēmija, sērga? Lielummānija? Izšķērdība?
Tapusi bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa mobilā aplikācijaValsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunim 116111 ir izveidota bezmaksas aplikācija lietošanai mobilajos tālruņos, kas no šīs nedēļas ir pieejama lejupielādei.
Kādas zivis, kad un kur drīkst makšķerēt? Padomi makšķerēšanas iesācējiem (6)Esmu pensionārs un gribu noķert kādu zivtiņu ēdienkartes papildināšanai, bet nezinu, kuras drīkst makšķerēt. Un ko darīt, ja noķeru nepareizo, aizliegto zivi?

Makšķernieku stūrītis

Skaista trofeja - Ventas lasis. Foto - Aldis Savičs
248
noķer un atlaid. 7,840kg
199
rudens līdaka 2014g svars 7,840kg pieķērās uz 16gr spineks šūpiņu baltu!
1143
noķer atlaid, pāgājušā gada rudens copīte, 2014, copēja daudz izmerā 50-55cm
81
zebrus līdaka 19,02.15 svars 2,540kg
108

Mednieku galerijas

Pārsteigums ziemā - lūša pēda vienā no medību iecirkņa nostūriem.
7
Klusā daba pie bebrārija. Šogad laika apstākļi tādi draņķīgi, vai arī bebri paēduši, bet pārsvarā liels klusums.
4
Āfrikas cūku mēra seja. Kopā ar PVD Burtnieku novadā 7.martā no meža izvedām 16 no sērgas kritušas mežacūkas. Reportāža būs žurnāla Medības aprīļa numurā.
7813
Mežakuilis(~5 gadi), pēc taksidermista apmeklējuma būs zināms garums un punktu skaits.
249
Dainis ar Tukuma pusē nomedītu mežakuili.
237
Pakāpies tornī, paveries tālu... Dievs Latviju ir radījis diezgan plakanu – augstu kalnu mums nav, taču paskatīties pāri mežu galotnēm gribas. Teju vienīgā iespēja šādas vēlmes īstenot ir kāpt skatu torņos.
Maksis Lazersons paredzēja Latvijas okupāciju (17)Latvijas Republikā starpkaru periodā vienu no lielākajām nacionālajām minoritātēm veidoja ebreji, kuri Latvijas teritorijā dzīvoja jau kopš 16. – 17. gadsimta.
Polijā atrasta Pirmā pasaules kara gūstekņu nometnePielietojot zemes reljefa lāzerskanēšanu no lidmašīnas, poļu arheologiem izdevies atrast vietu, kur Pirmā pasaules kara gados Pomerānijā atradās vācu Haiderodes (poļu variantā Čerskas) karagūstekņu nometne.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman