Mobilā versija
+16.4°C
Vizbulīte, Vijolīte, Viola
Trešdiena, 4. maijs, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
FOTO: Pie Brīvības pieminekļa izveidota kompozīcija "Ziedu Latvija"Visas dienas garumā ikviens aicināts pie Brīvības pieminekļa piedalīties kompozīcijas "Ziedu Latvija” veidošanā.
Vējonis: mūsu tauta visai pasaulei ir apliecinājusi pārcilvēcisku izdzīvošanas spēku (10)Mūsu tauta visai pasaulei ir apliecinājusi pārcilvēcisku izdzīvošanas spēku, pirms Nacionālo bruņoto spēku (NBS) parādes Krāslavā teica Valsts prezidents Raimonds Vējonis.
Rīgā ar plašu svētku pasākumu programmu atzīmēs 4.maiju (1)Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, 4.maijā, Rīgā paredzēta plaša kultūras pasākumu programma.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +16.4
Alūksne +18.6
Daugavpils +20.7
Saldus +19.5
Liepāja +17.6
Jelgava +18.7
Ventspils +12.0
Limbaži +17
Madona +19.4
Rēzekne +18.7
Franks Gordons: Palestīnas jautājums dabiski samazināts līdz cilšu strīdam (4)Telavivas žurnālista skatījums uz neatrisināmo Palestīnas jautājumu
Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Kam pieder valsts?

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš ar domubiedriem Rīgā Lielajā ģildē 3. maijā dibinās partiju “Kam pieder valsts”.

Vai nākamajās vēlēšanās balsosiet par Artusa Kaimiņa partiju?
Kā glābt VID reputāciju? "LA" aptaujā uzņēmējusJānis Endziņš, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs: “Priecē, ka gan finanšu ministrei Danai Reizniecei-Ozolai, gan VID vadītājai Inārai Pētersonei ir politiskā
Gardumi ar alkšņa dūmu garšu. Ciemos pie gaļas kūpinātājiem Vārves "Irbītēs"Ne viens vien ir pārliecinājies, ka mājās kūpinātai gaļai piemīt lieliska smarža un garša.
Izdevumi
KOMENTĀRI, INTERVIJAS
VIDEO
Kāda lustra labāka atšķirīgiem interjeriem un iespaidamMūsdienu interjers nav iedomājams bez stilīgas un skaistas lustras. To, vai plānotais apgaismojums būs komfortabls, nosaka vairāki faktori.
Slavenās Bārbras Streizandes diēta (1)Slavenību diētas vienmēr izraisījušas intereses, jo "zvaigznes" taču atļaujas iet pie dārgiem dietologiem, kuri atrod unikālas un efektīvas notievēšanas metodes. Leģendārā aktrise un dziedātāja Bārbra Streizanda daudzas desmitgades pārsteidz savus fanus ar lielisku figūri, tātad viņas diēta ir ievērības cienīga. 
Ko varam pamācīties dārza veidošanā no lietuviešiem (1)Dārzs bez vasaras puķēm nav dārzs, ir pārliecināti kaimiņvalstī Lietuvā. Puķes tur stāda, kur vien iespējams, un, jo vairāk, jo labāk.
Pirmā palīdzība mājdzīvniekam: saindēšanās, apdegumi, applaucējumiJa kvalificētu mediķu palīdzība konkrētajā situācijā nav pieejama, saimniekam jāzina, kā sniegt pirmo palīdzību cietušajam dzīvniekam.
Reklāma
Austrijas pilsonis, steidzoties uz Rīgas lidostu, iedzīvojas nepatikšanās (1)Vakar kāds Austrijas pilsonis, steidzoties uz lidostu, krietni pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu, informēja Valsts policija (VP).
Hermētisma pārbaude mājai (5)Lai paaugstinātu būvju energoefektivitāti, jāno­drošina ideāls sienu hermētisms. Mājas gaisa caurlaidību par vēlu pārbaudīt, kad sals kož. To jāgatavojas darīt siltā laikā.
Suņus apdraud ērču pārnēsāta smaga slimība - babeziozeŠogad ērces ir ārkārtīgi aktīvas un to ir ļoti daudz visos Latvijas reģionos. Mednieku suņi ir pirmie riska kategoriju sarakstā, jo ļoti daudz laika pavada mežā un pļavās, kur 30 – 50 cm augstumā no zemes uz zāles stiebriņa vai uz krūma zariņa tos gaida ērces! Šie zirnekļveidīgie pārnēsā vairākas slimības, tajā skaitā suņiem letālo babeziozi, ko izraisa asiņu parazīts.

Makšķernieku stūrītis

Skaistā Latvijas daba.Upe.
189
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1051
Taurage, Aldis. Bija labi!
679
Taurage, Andis un Vladimirs
528
Taurage, Andis
425

Mednieku galerijas

Draudzenes mielojas. Žurnāls Medības testē Ieskaties.lv Doerr Snapshot meža kameru un medniekbode.lv kārumus.
35
Bebru medī sezona vēl aktīva līdz 15.aprīlim.
125
Vīri dzen, dāmas medī. Skaists video par medībām Latvijā.
84
Ruksis iesprūda krūmos...
295
Monstrs kuilis no Raimo Jansona arhīva.
307
Filipīnas – izvēlies kādu no 7000 salāmIzmisis spāņu bruņinieks, līdz ceļiem ūdenī, bet viņam pretī trīs šķēpiem bruņoti, nepārprotami naidīgi no­skaņoti mežoņi gurnautos – tāds priekšstats par Filipīnām man saglabājies no pamatskolas vēstures mācību grāmatas.
Naftas saulē kaistošie emirāti. Ceļojuma piezīmes (2)Apvienotie Arābu Emirāti (AAE), kas ērti iekārtojušies Arābijas pussalas dienvidaustrumos Persijas un Omānas līča krastos, šobrīd ir viena no modīgākajām tūristu pulcēšanās vietām.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+