+3.6°C
Alise, Auce, Enija
Trešdiena, 4. marts, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Grībauskaite: Baltijas valstis saskaras ar reāliem draudiemBaltijas valstis saskaras ar reāliem draudiem, un tām militāra konflikta gadījumā jābūt spējīgām vienām pašām noturēties vismaz trīs dienas, līdz ieradīsies sabiedrotie, trešdien paziņoja Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite.
Gavē prātīgi! Cik veselīgi ir gavēt?Kristīgajā pasaulē patlaban rit lielais gavēnis. Tas sākās Pelnu trešdienā 18. februārī un turpināsies līdz Lieldienām jeb Kristus augšāmcelšanās svētkiem 5. aprīlī.
Dienesta pārbaudē konstatē trūkumus "skolas.lv" attīstībā; lietu nodos policijaiIzglītības un zinātnes ministrijā (IZM) saņemtie dienesta pārbaudes rezultāti saistībā ar portāla "www.skolas.lv" attīstību liecina par nepieļaujamiem trūkumiem projekta vadībā un uzraudzībā, kā arī lēmumu novilcināšanu.
Rīga +3.6
Alūksne +1.9
Daugavpils +3.9
Saldus +2.9
Liepāja +3.2
Jelgava +3.5
Ventspils +3.6
Limbaži +4
Madona +2
Rēzekne +3.4
STARPSAUCIENI. Gunta Ščerbinska replikas "Parlamentam, kas vēlēs prezidentu, ir iespēja atbildīgi piestrādāt Latvijas autoritātes celšanai, it īpaši Rietumu pasaulē. Tas mums vajadzīgs kā vitamīni." Uzņēmējs Uldis Pīlēns intervijā "Latvijas Avīzē"

Aktuāls jautājums

Kas jādara Putnim, jaunajam Mediju politikas nodaļas vadītājam? Iesūti savu viedokli

Vai jāierobežo ātro kredītu izsniedzēju peļņas procenti?
Ērika Oša zīmējums
Latvijas dāvana Ukrainai

Latvija virza Muitas pārvaldes direktoru Tāli Kravali Ukrainas galvenā muitas vadītāja amatam. To apstiprinājis finanšu ministrs Jānis Reirs, kuru esot uzrunājuši Ukrainas valdības pārstāvji ar lūgumu ieteikt Latvijas kandidatūru Ukrainas galvenā muitas vadītāja amatam. Izskan gan arī neoficiālas runas, ka tādējādi ir panākts veids, kā atbrīvoties no Kravaļa.

Tulpju tirgus Saldū, pavasara tirdziņš Ludzā. Nedēļas gadatirgu kalendārs visā Latvijāwww.gadatirgi.lv informē par gadatirgiem un tirdziņiem Latvijā šājā nedēļā: Ceturtdien, 2015. gada 05. martā 10:00 Rīgā, Imantā, Brāļu tirgus, Hyper MAXIMA XXX,
VID šogad plāno strādāt pie klientu apkalpošanas centru attīstīšanas Tāpat plānots pilnveidot sociālo dialogu un informācijas pieejamību ārzemēs dzīvojošajiem latviešiem.
Atgriezties sievietes un vīrieša lomās. Intervija ar psihoterapeiti Ainu PoišuKura ir 2014. gada visvairāk spēlētā izrāde? Tā ir "Padomi precētiem pāriem".
Komplimentus vērts teikt, lai celtu otra pašapziņuVairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju ir gatavi izteikt komplimentus, lai iepriecinātu vai uzlabotu garastāvokli, taču tikai katrs piektais ar komplimentiem vēlas celt kāda pašapziņu, atklāja Latvijas populārākā krējuma liķiera “Šarlote” veiktā aptauja.
Rakt tradicionālu aku, dzīt spici vai veidot dziļurbumu? (1)Patiesi kvalitatīvs dzeramais ūdens ir liels dārgums. Tas palīdz uzturēt ne tikai labu veselību, bet arī nodrošina smalku ēdiena garšu.
Manikīra rašanās vēsture„Cilvēkā visam jābūt skaistam: gan sejai, gan drēbēm, gan domām” – apgalvoja klasiķi, pavisam aizmirstot par rokām. Vārds „manicure” tulkojumā no franču valodas nozīmē speciālo roku kopšanu. Šodien šis vārds ir viens no tiem, kuru bieži vien lieto ne tikai sievietes, bet arī vīrieši.
Mēneša augs - plūme. Bagātas vēstures un dažādības garšaLasītākie 1.Horoskopi 4.martam. Instinkti ir labāki nekā GPS! 2.Kriminālais horoskops. Uzzini, uz ko spējīgs katras zīmes pārstāvis! 3.Cīnījos par Latviju. Saruna ar
Atgriezties sievietes un vīrieša lomās. Intervija ar psihoterapeiti Ainu PoišuKura ir 2014. gada visvairāk spēlētā izrāde? Tā ir "Padomi precētiem pāriem".
Grib ieviest naudas sodu par suņu nereģistrēšanu (13)Valdības noteikumi paredz, ka suņu īpašniekiem līdz 2016.gada 1.jūlijam suns, kas līdz šim datumam būs sasniedzis sešu mēnešu vecumu, jāapzīmē un jāreģistrē vienotajā mājas (istabas) dzīvnieku datubāzē.
Reklāma
Apdrošinātājs: pilnmēness laikā notiek satiksmes negadījumi ar smagākām sekāmDienās, kad ir visspēcīgākā pilnmēness ietekme, notiek ceļu satiksmes negadījumi ar smagākām sekām, secinājusi apdrošināšanas sabiedrība "BTA Insurance Company" (BTA), apkopojot pērnā gada statistiku par pieteiktajām atlīdzībām OCTA un KASKO apdrošināšanā.
Rakt tradicionālu aku, dzīt spici vai veidot dziļurbumu? (1)Patiesi kvalitatīvs dzeramais ūdens ir liels dārgums. Tas palīdz uzturēt ne tikai labu veselību, bet arī nodrošina smalku ēdiena garšu.
Marta beigās Latvijā būs vērojams daļējs Saules aptumsums Marta beigās pasaulē būs vērojams Saules aptumsums - pilns aptumsums gaidāms 20.martā, Latvijā tas būs vērojams daļēji.
Fotostāsts: Ašais garausis, kas medības pārdzīvojaNerakstīta dzīves patiesība – ja dodies uz medībām ļoti sliktā omā vai arī esi ar visiem sakašķējies, tad pastāv ļoti liela iespēja, ka medības būs sekmīgas. Visam taču jābūt harmonijā – arī priekam un dusmām!

Makšķernieku stūrītis

noķer un atlaid. 7,840kg
102
rudens līdaka 2014g svars 7,840kg pieķērās uz 16gr spineks šūpiņu baltu!
473
noķer atlaid, pāgājušā gada rudens copīte, 2014, copēja daudz izmerā 50-55cm
31
zebrus līdaka 19,02.15 svars 2,540kg
42
Peipus. Līdz vaļējam ūdenim pārsimts metru
58

Mednieku galerijas

Mežakuilis(~5 gadi), pēc taksidermista apmeklējuma būs zināms garums un punktu skaits.
67
Dainis ar Tukuma pusē nomedītu mežakuili.
64
Ir tik jauki, ka arī Latvijas mednieku kolektīvi piekopj tradīciju īpaši godināt nomedītos dzīvniekus. Paldies Oskaram par bildi!
413
Medības ar alu suni ir viens no grūtākajiem medību veidiem. Ir jāsaprot tas, ko dara suns, ir jāparedz dzīvnieka uzvedība. Šajā medību veidā īpaši svarīga ir sadarbība starp medību suni un mednieku, jo pretējā gadījumā medījumu iegūt nebūs iespējams. Vairāk par to gatavosim materiālu žurnāla Medības marta numurā.
264
Agrāk zaķu medības bija lielā cieņā, mūsdienās tās piekopj reti kur. Skaistas ir zaķu medības \"katlā\", kas vēl pāris reižu gadā notiek Lietuvas dienvidos, ja vien ir piemēroti laika apstākļi - sals un sniegs.
324
Liepājā pieminēs Oskaru KalpakuPiektdien, 6. martā, plkst. 14 Liepājā, Ziemeļu kapsētā notiks piemiņas brīdis pirmajam Latvijas bruņoto spēku komandierim Oskaram Kalpakam, cildinot pulkveža veikumu Latvijas bruņoto spēku izveidošanā.
"Islāma valsts" kaujinieki iznīcina senvēstures pieminekļus Irākā (VIDEO) (1)Džihādistu grupējuma "Islāma valsts" kaujinieki ar āmuriem ir iznīcinājuši nenovērtējamus senvēstures pieminekļus Irākas pilsētā Mosulā, liecina kaujinieku izplatīts videoieraksts.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman