Mobilā versija
+2.6°C
Aldona, Česlavs
Pirmdiena, 8. februāris, 2016
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Uguns Pērtiķis lutinās izveicīgos. 12 mēnešu horoskops visām zodiaka zīmēm (1)Pēc Austrumzemju horoskopa 8. februārī sāksies Ugunīgā Pērtiķa gads (iepriekšējo reizi tas bija 1956. gadā).
Neviens patvēruma meklētājs nevēlas braukt uz Latviju (21)Vēl neviens Grieķijā un Itālijā esošais patvēruma meklētājs nav piekritis doties dzīvot uz Latviju, ceturtdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane.
Kalvītis topošās valdības ministrus salīdzina ar nodzītiem zirgiem (5)Ministru prezidenta amata kandidāta Māra Kučinska (ZZS) veidotās valdības ministri ir kā nodzīti zirgi, kurus vajadzēja nomainīt, aģentūrai LETA sacīja ekspremjers, AS
Pērn Lielbritānijā adoptēti pieci Latvijas valstspiederīgo bērniPagājušajā gadā Lielbritānijā adoptēti pieci Latvijas valstspiederīgo bērni, aģentūrai LETA apliecināja Ārlietu ministrijā. Savukārt 2014.gadā Lielbritānijā tika adoptēti divi Latvijas valstspiederīgo bērni,
Rīgas domes darbinieki pērn devušies 51 vizītē uz NVS valstīm un Ķīnu (2)Dažāda ranga Rīgas domes darbinieki pagājušajā gadā kopumā devušies 51 vizītē uz Krieviju, citām Neatkarīgo Valstu Sadraudzības (NVS) dalībvalstīm un Ķīnu. Šādu
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +2.6
Alūksne +0.4
Daugavpils +1.5
Saldus +2.3
Liepāja +3.8
Jelgava +1.2
Ventspils +4.0
Limbaži +2
Madona +0.6
Rēzekne +0.9
Māris Antonevičs: Daugavpils, BBC un Krievijas vēstnieka uzsaukums (1)Izpratne, ka galvenais "sabiedriskais labums" ir nauda, – bīstama valsts drošībai
Lasītāju aptauja
Ērika Osa zīmējums
Ēriks Ošs. Ejiet un atvediet Laimes lāci!

Pēc atsevišķiem izglītības un zinātnes ministra amatam virzītā “Vienotības” pārstāvja Kārļa Šadurska izteiktajiem uzskatiem un iecerēm izglītības nozarē daļa sabiedrības viņam jau veltījuši kritiku. Viņš, piemēram, teicis, ka “izglītības sistēmas mērķis ir laimīgs cilvēks, [..] laimīgu skolēnu var izaudzināt un izglītot laimīgs pedagogs”. Tāpat Šadurskis sacījis, ka viņš neesot revolucionārs, jo “revolūcijas izglītībā ne pie kā laba nenoved”. Premjera amata kandidāts Māris Kučinskis vakar Latvijas Radio teicis, ka, klausoties publisko retoriku, viņu pārņēmušas bailes par Šadurska gatavību darbam, tāpēc vakar abi ilgi runājuši. Kučinskis tomēr esot guvis pārliecību, ka viņš spēs vadīt nozari.

Kā vērtējat faktu, ka BBC pārraidē izspēlē Krievijas iebrukumu Latvijā?
Ārzemju īpašnieku skaits – nezināms. Atbilde "LA" lasītājaiCik Latvijā ir valstij piederošās zemes, cik pieder Latvijas pilsoņiem un cik ārzemniekiem?
Mediji – no drosmīgiem dobermaņiem par dīvāna mopšiem? Bēgļu krīze apēno ceturtās varas potenci (6)Par megaskandālu, medijiem un policijai noklusējot imigrantu seksuālos uzbrukumus pret vairākiem simtiem meiteņu un sieviešu Vācijā un Zviedrijā, nosauc žurnāliste Baiba Strautmane.
Lattelecom Telemetrija – gudrākai mājai, pilsētai un valstij "Kad investējām optiskā interneta attīstībā, daudzi neizprata investīciju nepieciešamību, jo domāja, ka 20 mbit/s interneta ātrums būs pietiekams vienmēr. Mūsu investīcijas bija solis ar skatu nākotnē. Tieši tāpat ir ar telemetriju."
Citādā Latvija: kā tapa Rēzeknes Zaļās sinagogas ekspozīcijaKāds bija ceļš no nolaistas koka ēkas līdz vienam no ievērojamākajiem pilsētas kultūras pieminekļiem, stāsta domnīcas "Creative Museums" vadītāja Ineta Zelča-Sīmansone un dizaina biroja “H2E” mākslinieciskā direktore Ingūna Elere.
Kā attālināt ceļa protezēšanuCeļu locītavas ir vienas no visvairāk noslogotajām visā ķermenī, jo uz tām gulstas cilvēka svars. Sasniedzot pusmūžu, nereti tajās pēc fiziskas slodzes jūtams diskomforts. Vai tas nozīmē, ka sākusies artroze un nākotnē būs nepieciešama endoprotezēšanas operācija?
Steļļu valdniece Inta JansoneTautisko brunču, dvieļu un segu audēja INTA JANSONE ir spilgts paraugs tam, ka iespējams piepildīt sapni, ja vien to ļoti vēlas un pietiek uzņēmības un pacietības pārvarēt grūtības.
Mājās viegli pagatavojama maska pret blaugznāmSajauciet piecas ēdamkarotes jebkuru augstas kvalitātes augu eļļu ar vienu vistas olu un svaigi izspiestu sulu no pus citrona.
Ko darīt, lai dzemdībās nerastos plīsumi? Nereti sievietēm vienas no bailēm par dzemdībām ir iespējamība rasties plīsumiem makstī vai starpenē. Kaut gan nav iespējams pilnībā nodrošināties, lai plīsumi nerastos, tomēr ir gana daudz iespēju, kā gatavoties gaidību laikā un kā rīkoties dzemdībās, lai plīsumi vai nu nerastos vai tie būtu iespējami minimāli. Lūk, dūlas un "Daya joga" grūtnieču semināru vadītājas Lindas Rozenbahas ieteikumi.
Ko darīt, ja suns pastaigās grib vārtītiesMans suns pastaigas laikā gandrīz vienmēr iemanās kaut kur izvārtīties. Cik bieži drīkst viņu mazgāt? Zanda CĒSĪS
Reklāma

Makšķernieku stūrītis

Skaistā Latvijas daba.Upe.
65
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
823
Taurage, Aldis. Bija labi!
513
Taurage, Andis un Vladimirs
381
Taurage, Andis
326

Mednieku galerijas

Monstrs kuilis no Raimo Jansona arhīva.
20
No Raimo Jansona bilžu kolekcijas.
201
No Raimo Jansona bilžu kolekcijas. 2015.gadā nomedīts stirnāzis.
100
No Raimo Jansona bilžu kolekcijas. Pagājušā gada guvums.
130
Tā paša pie Tukuma nomedītā kuiļa trofeja ~119,9 punkti (23cm garums,27mm platums)
163
Nerauj nost masku; ja nu tas ir uzpurnis? Jociņus piedāvā "Mājas Viesis"Nevajag cilvēkam raut nost masku, ja nu tas ir uzpurnis...
Laipni lūgti spoku pilsētās! Saistošākie apskates maršruti Latvijā un pasaulēArī pamestām pilsētām vai ciematiem netrūkst apmeklētāju
Kičīgas svētbildes smirdīgā pilsētvidē. Jura Lorenca vēstules no Indijas (1)Attēlotās lietas - dzidrais, svaigais gaiss, čalojošais, skaidrais strauts, ziedošais dārzs - ir ikona, savdabīgi simboli, kas modernās Indijas lielpilsētās ir nesasniedzams luksuss.
Dod man pacietību TŪLĪT! Lūgšanas katras horoskopa zīmes īpašajā stilā (3)AUNS: "Mīļais Dievs! Dod man PACIETĪBU, un es to gribu NEKAVĒJOTIES!"

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+