+9.7°C
Marģers, Anastasija
Otrdiena, 21. aprīlis, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Kur gūst prieku ikdienā aerobikas trenere Inese TalleIesākt gadu ar gaišu domu, cerību un prieku – to vēlētos ikviens. Inese Talle rosina šādi sākt ikvienu dienu.
Dreimane pārsūdz lēmumu anulēt pielaidi valsts noslēpumam (2)Valsts kancelejas direktore Elita Dreimane ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeieram pārsūdzējusi Satversmes aizsardzības biroja (SAB) lēmumu anulēt speciālo pielaidi valsts noslēpuma objektam, aģentūru BNS informēja Ministru kabineta preses sekretāre Signe Znotiņa-Znota.
Vides uzlabošanas pasākumiem Rīgā atvēl gandrīz miljonu eiroVislielākā summa iedalīta celiņu, pagraba remonta un Mārupītes krastu stiprināšanai Arkādija parkā.
Latviešu zinātnieks Ivars Kalviņš nominēts Eiropas Izgudrotāju balvaiTiek norādīts, ka šī ir pirmā reize, kad šai balvai ir nominēts zinātnieks no Latvijas.
Rīga +9.7
Alūksne +7.8
Daugavpils +8.1
Saldus +10.5
Liepāja +10.6
Jelgava +11.3
Ventspils +7.2
Limbaži +10
Madona +8.7
Rēzekne +8.1
Atklāta vēstule par zinātniekiem un valsti (6)Daudz kas jāveic pašiem zinātniekiem neatkarīgi no valsts
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Produktu no saldētavas izņemt tikai 11. maijā

Sabiedrības pārstāvji izsaka viedokļus kam un kādam vajadzētu būt nākamajam Valsts prezidentam, taču vienlaikus izskan bažas, ka politiķi to neņems vērā un galu galā parādīsies kāds valdošās koalīcijas atrastais, pašlaik nezināmais kandidāts. No varas partijām izskanējis, ka koalīcijai jāvienojas par vienu prezidenta kandidātu un ka 11. maijs būtu “pēdējā robeža”, kad to nosaukt.

Par ko liek domāt ziņas par papildus tēriņiem Latvijas prezidentūras nodrošināšanai?

Aktuāls jautājums

Kādas cerības saistāt ar jauno Latgales izaugsmes plānu? Iesūti savu viedokli

Iestrēguši plāni sākt Latvijas šprotu eksportu uz ĶīnuLai gan jau janvāra sākumā bija jāsākas ilgi plānotajam Latvijas šprotu pirmo kravu eksportam uz Ķīnu, tas joprojām nav noticis. Zivrūpnieki uzskata, ka vainojama Ārlietu ministrijas neizdarība.
Ķeras pie lietoto auto tirgus sakārtošanasValsts ieņēmumu dienests (VID) sadarbībā ar Auto asociāciju un Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD) ir sagatavojis Ministru kabineta noteikumu grozījumus lietotu automašīnu tirdzniecības sektora sakārtošanai.
Divas māsas, viens īpašums - ko drīkst un nedrīkst darīt kopīpašnieks?Pirms vairākiem gadiem es un māsa no vecmāmiņas mantojām īpašumu, katra saņemot pusi no tā. Līdz šim brīdim māsa neko ar īpašumu nedarīja, bet es tajā dzīvoju un apsaimniekoju. Tagad māsa izdomājusi savu daļu pārdot.
Kur gūst prieku ikdienā aerobikas trenere Inese TalleIesākt gadu ar gaišu domu, cerību un prieku – to vēlētos ikviens. Inese Talle rosina šādi sākt ikvienu dienu.
Raidījums: mazais Dāvis izveseļojies, drīzumā dosies uz skolu (1)Deviņgadīgā Dāvja stāsts pirms kāda laika aizkustināja daudzus - tikai pateicoties Latvijas iedzīvotāju veiktajiem ziedojumiem, Amerikā tika veikta sarežģīta operācija un puika spēja atgriezties ierastajā ikdienā.
Asimetriska šallīte: kā noadīt?Rokdarbu izstādē iepatikās kāds grezns plecu lakats, ko varētu nēsāt gan ikdienā, gan dodoties uz kādu svinīgāku pasākumu. Kā tādu noadīt? LILITA PREIĻOS
Vīriešu kaklasaites pārtop biznesa suvenīros„Amber Sisters design” ir radījis oriģinālu biznesa dāvanu kolekciju, kas veidota no vīriešu kaklasaitēm.
Kas darāms dārzā no 20. līdz 27. aprīlimPavasaris nāk lēnām un pamazām. Kaut gan naktīs vēl var nedaudz piesalt, tomēr dārzā jau var sēt un stādīt izturīgākos augus, it īpaši no Jurģiem – 23. aprīļa, kad sākas stādāmais laiks.
Ielūkoties nākotnē. Kad zīlēšana var kaitēt? Skaidro dziednieks Oskars Peipiņš (1)Lasītākie 1.Jelgavas novada z/s “Vībotnes” novāc šogad pirmo zemeņu ražu (8) 2.Horoskopi 21.aprīlim. Esi tolerants, citi to novērtēs! 3.Policija lūdz palīdzību krāpnieces
Zem viena jumta ar čūskāmLielāko daļu ļaužu, to skaitā arī mani, čūskas biedē. Tomēr ir tādi cilvēki, kam šie rāpuļi ļoti patīk, un viņi kādu čūsku labprāt iemitina savā mājoklī.
Reklāma
Aplikācijā "Waze" saņemti vairāk nekā 2500 ziņojumi par bedrēmKopš 13.aprīļa, kad VAS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) aicināja autovadītājus izmantot "Waze" aplikāciju, lai atzīmētu bedres valsts autoceļu tīklā, ir saņemti vairāk nekā 2500 ziņojumu, informēja uzņēmumā.
Ekovate - kad izvēlēties, cik maksā?Kur var nopirkt izslavēto ekovati? Cik tā maksā? Remontējam verandu, vēlamies nosiltināt arī griestus, lai ziemā nav tik auksti pārģērbjoties.
 ZELMA LIVĀNU NOVADĀ
Kāpēc sievietes baidās no pelēm (1)Meklējot atbildi, pētnieki aicina vispirms domās pārcelties tajā laikā, kad cilvēki vēl mitinājās alās.
Rīgā ar mežacūkām cīnīsies Medību koordinācijas komisija (2)Rīgas dome (RD) plāno izveidot medību koordinācijas komisiju, lai ierobežotu mežacūku pārvietošanos Rīgas pilsētā, informēja RD Mājokļu un vides komitejas sēdē.

Makšķernieku stūrītis

Zivis, ne tikai jāķer, bet arī jāielaiž...
126
110 cm garais Ventas skaistulis.
272
Fotografē Andrejs
178
Skaista trofeja - Ventas lasis. Foto - Aldis Savičs
404
noķer un atlaid. 7,840kg
282

Mednieku galerijas

Pirmais ar savilcēju!
33
Tukuma pusē nomedītā kuiļa trofeja. Garums 18 cm, platums 26mm, vajadzētu \'\'izvilkt\'\' uz bronzu...
64
Pārsteigums ziemā - lūša pēda vienā no medību iecirkņa nostūriem.
95
Klusā daba pie bebrārija. Šogad laika apstākļi tādi draņķīgi, vai arī bebri paēduši, bet pārsvarā liels klusums.
79
Āfrikas cūku mēra seja. Kopā ar PVD Burtnieku novadā 7.martā no meža izvedām 16 no sērgas kritušas mežacūkas. Reportāža būs žurnāla Medības aprīļa numurā.
8833
Rēzeknes 1944.gada bombardēšana - noklusētais padomju varas noziegums (28)Pēckara gados padomju aviācijas veiktā Rēzeknes bombardēšana tika noklusēta, vainu par pilsētas iznīcināšanu uzveļot vāciešiem.
Tā nebija cīņa ar vējdzirnavām. Zinātnieki pārliecināti, ka atraduši Servantesa pīšļusPēc tam kad zinātnieki marta vidū paziņoja, ka atraduši Spānijas literatūras celmlauža Servantesa kapu, dzīve Madrides mūķeņu klosterī zaudēja savu rāmumu.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman