-2.2°C
Kārlis, Spodris
Trešdiena, 28. janvāris, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
ASV aicina NATO ātri izveidot štābus sešās "piefrontes" valstīs Eiropā (2)NATO ir jāsaglabā savs kurss attiecībā uz Ukrainu un ātri jāizveido alianses pavēlniecības un vadības centri sešās "piefrontes valstīs" Eiropā, otrdien paziņoja ASV valsts sekretāra vietniece Viktorija Nulenda.
7 produkti, kuru apēšana rada vēl lielāku izsalkuma sajūtuKā našķēties gudri, mazinot izsalkuma sajūtu un nekaitējot vidukļa apkārtmēram? Izslēdz no ēdienkartes vai vismaz samazini turpinājumā minēto produktu lietošanu uzturā! Uzturvielām nabadzīgos un neveselīgos gardumus apkopojis portāls goodhousekeeping.com.
Gada spārnotajam teicienam piesaka Sudrabas "tā neesmu es" un Kaimiņa "zini, kas es esmu?"Nākamnedēļ, 2.februārī, taps zināmi akcijas "Gada vārds, nevārds un spārnotais teiciens" rezultāti.
Latvija Krievijas medijos drīz atkal varētu kļūt par "fašistiem", LNT saka pētnieks (1)Pēc tam, kad Valsts prezidents Andris Bērziņš oficiāli paziņos Kremlim, ka nedosies uz 9. maija svinībām Maskavā, Krievijas medijos Latvija izpelnīsies fašistu un nenonacisma atdzimšanas valsts apzīmējumu.
Vairāki Saeimas deputāti aicina NEPLP vērtēt "Rīgas satiksmes" reklāmas Vairāki Saeimas deputāti vērsušies pie NEPLP, aicinot izvērtēt SIA "Rīgas satiksme" reklāmas atbilstību likuma normām, kā arī to, vai šādas reklāmas izplatīšana Latvijas Radio ēterā atbilst sabiedrisko mediju misijai.
Rīga -2.2
Alūksne -2.0
Daugavpils -1.1
Saldus -1.1
Liepāja +1.7
Jelgava -3.2
Ventspils +1.7
Limbaži -2
Madona -3
Rēzekne -1.7

Aktuāls jautājums

Vai esat pamanījis, ka šis gads norit Raiņa un Aspazijas zīmē? Iesūti savu viedokli

Vai Andrim Bērziņam būtu atkārtoti jākandidē uz Valsts prezidenta amatu?
Ērika Oša zīmējums
Tumsoņas! Laidiet iekšā!

Krievijas estrādes mākslinieks Josifs Kobzons Latvijas Satversmes tiesā iesniedzis atkārtotu iesniegumu ar prasību pārskatīt viņa iekļaušanu “melnajā sarakstā”. Kobzons apstrīd Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča lēmumu par Kobzona iekļaušanu to personu sarakstā, kurām uz nenoteiktu laiku ir liegta ieceļošana Latvijā. Iepriekš tiesa atteicās ierosināt lietu. Kobzons Krievijas medijos ir izteicies – ja Satversmes tiesa nepieņems sūdzību, tad viņš vērsīšoties Eiropas Cilvēktiesību tiesā. “Šī tumsonība (krievu val. – mrakobesije. – Red.) kaut kā jāaptur,” viņš teicis.

Lauksaimnieki: graudaugu sējumiem šobrīd laika apstākļi ir sevišķi labvēlīgi (1)Ziemāju sējumiem Latvijā šobrīd laika apstākļi ir sevišķi labvēlīgi un gaidāmā raža nav apdraudēta, aģentūrai BNS pastāstīja aptaujātie lauksaimnieki.
KOMENTĀRI, INTERVIJAS
Miers un klusums Tērvetē: ko piedāvā sanatorijā?Līdz Tērvetei no Rīgas ir nepilnas pusotras stundas brauciens. Kādā brīdī skats aiz automašīnas loga mainās.
Kā iemācīties turēt stāju. 8 padomi ikdienai"Kaut gan labas stājas veidošanai vajadzīgi gadi, tomēr ir arī ātri paņēmieni tās uzlabošanai," iepriecina ārsts ortopēds. Lai tos īstenotu, nav jādodas uz trenažieru zāli, vienkāršie paņēmieni izmantojami pat ofisā.
Palodzes slēptās iespējas: kā to izmantot praktiskāk un skaistāk (1)Nelielā mājoklī, kurā svarīgs katrs centimetrs, būtisku telpas ekonomiju var iegūt, izmantojot palodzes.
Vieglu garu jeb ko kas jums zināms par pirti? (1)Mūsdienu sabiedrībā pieņemts uzskatīt, ka pirts ir tikai vīriešu privilēģija. Tomēr daudzas sievietes viegli salauzīs šo stereotipu, jo, pateicoties tvaika, hamamu un infrasakarkanajām istabām telpām sporta klubos un SPA-salonos, pirts spēj dāvāt sievietei neatkārtojamas iespējas ceļā uz skaistumu.
5 vingrinājumi, kas jums palīdzēs atrast savu aicinājumuVai zināt, kā uzzināt, vai ejat pa pareizo dzīves ceļu? Diezgan vienkārši. Ja katru rītu jūs mostieties, pilni enerģijas un radošām idejām - jūs esat uz pareizā ceļa.
Neparastās mīlules – rajasAndreja Petrova ģimene Olaines novada Medemciemā devusi pajumti kuplam mājdzīvnieku pulciņam.
Reklāma
Karte: Satiksmes ierobežojumi EP prezidentūras dēļ tuvākajās dienāsSatiksmes ierobežojumi EP prezidentūras pasākumu laikā no 28.janvāra līdz 30.janvārim skatāmi kartē.
Sirdsmiera sertifikāts: "kāda pipara dēļ" vajadzīgs? Kad māju nodod ekspluatācijā, energoefektivitātes pagaidu sertifikāts ir viens no dokumentiem, kas obligāti jāiesniedz būvvaldē. Kur un kā to dabūt, un, pats galvenais, kāda pipara dēļ tas ir vajadzīgs?
Sociālo tīklu lietotājus satrauc "Facebook" un "Instagram" darbības traucējumiMiljoniem lietotāju visā pasaulē otrdien nespēja piekļūt saviem kontiem sociālās saziņas vietnē "Facebook", bet dažās valstīs tika traucēta arī fotogrāfiju apmaiņas vietnes "Instagram" darbība.
Vidzemē mednieku sakož aizšauta mežacūkaKādu 40 gadus vecu vīrieti otrdien Vidzemes mežā sakodusi aizšauta mežacūka, aģentūru BNS informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Makšķernieku stūrītis

Fotografē Mārtiņš Engurē
823
Sīkums, bet patīkami
107
Re, kāda bute
173
Svētku loms
186
Bušu laiks
388

Mednieku galerijas

Ir tik jauki, ka arī Latvijas mednieku kolektīvi piekopj tradīciju īpaši godināt nomedītos dzīvniekus. Paldies Oskaram par bildi!
83
Medības ar alu suni ir viens no grūtākajiem medību veidiem. Ir jāsaprot tas, ko dara suns, ir jāparedz dzīvnieka uzvedība. Šajā medību veidā īpaši svarīga ir sadarbība starp medību suni un mednieku, jo pretējā gadījumā medījumu iegūt nebūs iespējams. Vairāk par to gatavosim materiālu žurnāla Medības marta numurā.
45
Agrāk zaķu medības bija lielā cieņā, mūsdienās tās piekopj reti kur. Skaistas ir zaķu medības \"katlā\", kas vēl pāris reižu gadā notiek Lietuvas dienvidos, ja vien ir piemēroti laika apstākļi - sals un sniegs.
72
Kolēģis nomedīja kuilēnu, kas reiz bija iekļuvis nelikumīgi izliktā cilpā.
426
13 rukši, 3 brieži medībās Tumē 2014. gada 6. decembrī
601
Latviešu atgriešanās – grūtais mājupceļš (12)Daudz tiek runāts, kā dabūt atpakaļ mājās no Latvijas izbraukušos, kuri šobrīd bieži vien paši to nemaz darīt nesteidzas.
Baisākie rituāli pasaulē: zīlēšana ar mirstošiem, sieviešu kropļošana, pēcnāves kāzasPar rituāliem dēvē noteiktas cilvēku darbības, kurām piedēvēta simboliska nozīme. Rituāli var sakņoties kopienas vai sabiedrības tradīcijās vai reliģiskajos priekšstatos, bet dažas, raugoties no veselā saprāta pozīcijām mūsdienās, šķiet gluži nesaprātīgas, ja pat ne biedējošas un šokējošas.
Veic izrakumus Šekspīra mājāArheologi atjaunojuši 2013. gadā apturētos izrakumus Stretfordas pie Eivonas "New Place", vietā, kur atradusies Šekspīra māja un nāves vieta.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman