Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Tālivaldis, Mareks
Otrdiena, 30. jūnijs, 2015
Fotostāsts
Interesanti
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Zāle aug kā traka: Kaldabruņā taps pasakainas siena skulptūras. Kā darināt?Šogad zāle aug kā traka. Siena pietiks gan lopiņiem, gan... skulptūrām.
Ja iebilst, tad nefilmēt (1)"Prezidenta vēlēšanas dienā biju pie Saeimas, sarunājos ar kādu deputātu. Tajā brīdī pienāca vienas televīzijas pārstāvji un sāka mūs filmēt. Iebildu, ka negribu, lai mani filmē.
Premjere: PVN likmes samazināšana pārtikai nākamgad nekādi nav iespējama (7)Pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmes samazināšana pārtikai nākamgad nekādi nav iespējama, otrdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta Panorāma" teica Ministru prezidente Laimdota Straujuma.
Vairākos Rīgas mikrorajonos iespējami ūdensapgādes traucējumiSaistībā ar liela apjoma remontdarbiem Rīgas pilsētas ūdensapgādes tīkla maģistrālajos vados, kas turpināsies līdz 10.jūlijam, tuvāko dienu laikā Berģos un Juglā, kā arī vairākos pieguļošajos Rīgas pilsētas rajonos iespējami ūdensapgādes traucējumi.
"SSE Riga" mācībspēki kopā ar BA un RISEBA sagatavos biznesa vadības doktorus (1)Parakstīts līgums par Banku augstskolas (BA) un Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas (RISEBA) īstenotās kopīgās doktora studiju programmas "Biznesa vadība" sadarbību ar Rīgas Ekonomikas augstskolu (SSE Riga).
Rīga +16.5
Alūksne +14.6
Daugavpils +15.5
Saldus +15.5
Liepāja +17.8
Jelgava +16
Ventspils +15.7
Limbaži +16
Madona +16
Rēzekne +15
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Dāvinātājs – Latvijas valdība?

Saeima 18. jūnijā pieņēma grozījumus Pensiju likumā par krīzes laika pensiju pārrēķināšanu. Tomēr pārrēķināšanas nosacījumi ir atkarīgi no valsts budžeta iespējām, par ko valdība lems rudenī. Tāpēc šī apņemšanās var palikt kā tukšs solījums, par to debatēs brīdināja arī paši koalīcijas pārstāvji. “Tie cilvēki, kas saka, ka nākamgad varēs pārrēķināt pensijas, melo pensionāriem, jo jau šobrīd ir zināms, ka tādu iespēju šo pozīciju piepildīt nebūs!” teica Saeimas deputāte Ilze Viņķele, likuma grozījumu autorus pielīdzinot ciniskiem Ziemassvētku vecīšiem, kas dāvanas vietā pensionāriem zem eglītes paliek glīti iesaiņotu tukšu kārbu.

Vai, plānojot ārvalstu ceļojumus, ņemat vērā drošības apsvērumus?

Aktuāls jautājums

Vai ar likumu jānosaka pedagogu lojalitāte Latvijas Republikai un tās Satversmei? Iesūti savu viedokli

Ja iebilst, tad nefilmēt (1)"Prezidenta vēlēšanas dienā biju pie Saeimas, sarunājos ar kādu deputātu. Tajā brīdī pienāca vienas televīzijas pārstāvji un sāka mūs filmēt. Iebildu, ka negribu, lai mani filmē.
Biedrība: Latvijas piena nozares zaudējumi šogad kopumā varētu sasniegt 53 miljonus eiro (4)Latvijas piena nozares zaudējumi šā brīža tirgus situācijas un Krievijas embargo dēļ šogad varētu sasniegt 53 miljonus eiro, pirmdien Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) ikmēneša sapulcē teica Lauksaimniecības Statūtsabiedrību asociācijas valdes priekšsēdētāja Aija Balode.
Zāle aug kā traka: Kaldabruņā taps pasakainas siena skulptūras. Kā darināt?Šogad zāle aug kā traka. Siena pietiks gan lopiņiem, gan... skulptūrām.
Pētījums: Sievietes vairs negaida, ka vīrieši apdāvinās ar dārglietāmJaunā pētījumā atklājies, ka mūsdienu sievietes pašas iegādājas dārglietas un vairs negaida, kad viņām tās pasniegs dāvanā vīrieši, vēsta amerikāņu žurnāls "Newsweek".
Spirdzinājums augiem. Kā laistīt tomātus un gurķus siltumnīcā?Kad laistīt tomātus un gurķus siltumnīcās – no rīta ar siltu ūdeni vai dienas laikā? LIENE TALSU NOVADĀ
Padzīvojuši pāri, kuri miruši vienā dienāJaunzēlandē vīrs ar sievu Hjū un Džoans Nīzi nomira vienā dienā ar stundas atšķirību, ziņoja The Telegraph.Vīram bija 94 gadi, sievai - 92 gadi. Viņi nomira veco ļaužu nama palātā.
Zilganpelēkās skaistules Venspils novada saimniecībāReiz jūras meita iznākusi no jūras un ganījusi savas govis svešās ganībās. Saimnieks viņu noķēris un govis atņēmis.
Reklāma
Atis Jansons: Betona ceļš – nav jau tik vienkārši... (3)Nesen "Cemex" mediju pārstāvjiem rādīja ceļa posmu, kura segums izbūvēts nevis no pierastā asfaltbetona (saistviela – bitumens), bet gan no celtniecībā pierastā betona (saistviela – cements).
Latviešu zinātnieku izgudrojumi, kas mainīja pasauli (4)Latvija var lepoties ne vien ar dabu, tradīcijām, arhitektūru, izciliem mūziķiem un sportistiem, bet arī ar Latvijas izcelsmes inovatoriem un izgudrotājiem, kuru atklājumi ir mainījuši pasauli, pastāstīja Pasaules brīvo latviešu apvienības ģenerālsekretāre Ilze Garoza.
Pie Lubāna norisināsies zvejnieku svētki "Nagļi-2015"Nākamnedēļ, 11.jūlijā, Rēzeknes novada Nagļu pagastā, Lubāna ezera krastā, norisināsies tradicionālie Zvejniekdienas sporta svētki "Nagļi-2015", aģentūru LETA informēja Rēzeknes novada pašvaldībā.

Makšķernieku stūrītis

Zebrus 27.06.15. 5,580kg 84cm esma plauza fileja.
172
Imants priecīgs
81
Arktiskā pālija
93
Zviedrijas daiļava
67
Sergeja Kaņiera daiļava
168

Mednieku galerijas

Gadās arī šādas izcilas trofejas - iesūtījis kolēģis no Liepājas puses.
91
Pirmsjāņu buciņš.
55
Testējam Aizkraukles mednieku veikala Artemida radīto, Latvija ražoto laivu. Stabila, ar vieglu gaitu, var droši šaut. Par to vairāk jūlija Medību numurā.
51
Kā sauc šo putnu? Savā pagalmā tādu redzu pirmoreiz…
1908
Pirmais ar savilcēju!
1423
Saule, augļi un ķermeņa kults. Brazīlijas ceļojuma piezīmesCeļojumā uz Brazīliju devāmies jau pēc Pasaules čempionāta futbolā, kurā mājinieku komanda piedzīvoja sakāvi, kas brazīliešu līdzjutējus satricināja līdz sirds dziļumiem.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+