-0.9°C
Ansis, Agnis, Agneta
Pirmdiena, 26. janvāris, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Tusks kritizē Briseles izpatikšanu Maskavai Ukrainas krīzē"Pienācis laiks pastiprināt mūsu politiku, balstoties uz aukstiem faktiem, nevis ilūzijām," Tusks rakstīja tviterī pēc telefona sarunas ar Ukrainas prezidentu Petro Porošenko.
Gripa jau klāt! Kas par to jāzina? Kā atšķirt no saaukstēšanās? (1)Draudīgākā ziemas vīrusu slimība ir gripa, kas nevakcinētiem cilvēkiem reizēm izraisa ļoti smagas komplikācijas. Valstī jau izsludināta gripas epidēmija. Kas par to jāzina?
Pētījums: 30% aizbraukušo tautiešu Latvijā atgriezties neplāno; kritiski zemu vērtē valdību (1)Gandrīz trešā daļa jeb 30% aizbraukušo tautiešu neplāno atgriezties Latvijā, liecina Latvijas vēsturē lielākās ārzemēs dzīvojošo latviešu aptaujas rezultāti, kurā piedalījās 14 068 respondenti no 118 valstīm.
Pabriks: Grieķijas vēlēšanas var atvērt ceļu ekstrēmismam arī citās Dienvideiropas valstīs (4)Grieķijas parlamenta pirmstermiņa vēlēšanās uzvarējusī kreiso ekstrēmistu partija SYRIZA ir bīstams pavērsiens Eiropas Savienības (ES) turpmākajā attīstībā, jo var atvērt ceļu kreisajām un labējam ekstrēmismam arī citās Dienvideiropas valstīs, uzskata Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks.
Ušakovs skaidro savu un Rīgas domes atbildību Zolitūdes traģēdijā (1)Rīgas mērs un partijas "Saskaņa" līderis Nils Ušakovs Zolitūdes traģēdijas parlamentārās izmeklēšanas komisijā pirmdien skaidroja savu un Rīgas domes atbildību par notikušo traģēdiju.
"Latvijas e-indeksa" uzvarētāji - Strenču, Dobeles novads un Valmiera, CSDD un FMPar "Latvijas e-indeksa" uzvarētājiem kļuvuši Strenču novads, Dobeles novads, Valmieras pilsēta, kā arī Finanšu ministrija un Ceļu satiksmes un drošības direkcija.
Rīga -0.9
Alūksne -3.8
Daugavpils -2.2
Saldus +0.4
Liepāja +1.1
Jelgava -0.5
Ventspils +1.8
Limbaži -2
Madona -2
Rēzekne -4.3

Aktuāls jautājums

Vai neatliekamās palīdzības reģionālajos centros ir pietiekams materiālais nodrošinājums? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Spogulīt, spogulīt!

Šonedēļ vairāki Latvijas ministri Briselē prezentēja Latvijas prezidentūras ES Padomē prioritātēs savās nozarēs. Savukārt Ministru prezidente Laimdota Straujuma par prezidentūras plāniem stāstīja Eiropas Parlamenta deputātiem pagājšnedēļ Strasbūrā. Pēc tam premjere izteikusies, ka Latvija prezidentūras laikā izskatoties labi un ka prezidentūras pasākumi sniedz ļoti lielas iespējas parādīt Latviju.

Vai ar stingrākiem likumiem izdosies ierobežot abortu skaitu?
Čiekuru dārzos – ražas laiks. Strādā visas trīs Latvijas kaltesPriežu un egļu sēklu plantācijās sākusies ražas novākšana. Šogad čiekuri ienākušies arī eglēm, kas ražo tikai reizi kādos septiņos gados.
"Very Berry" sāk produkcijas realizāciju Zviedrijā un FrancijāOgu pārstrādātājs "Very Berry" sācis realizēt produkciju Zviedrijā un Francijā, pastāstīja uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Gundega Sauškina.
Viena māja, četri kopīpašnieki. Kādas ir īpašnieku tiesības?Nesen nomira tēvs. Esam divi pilngadīgi bērni no tēva pirmās laulības (mūsu māte ir sen mirusi), bet tēvam palika otra sieva ar pagaidām vēl nepilngadīgu bērnu.
KOMENTĀRI, INTERVIJAS
Pirmais efektīvais paņēmiens pret iesnām - deguna apūdeņošana (1)Ir daudz paņēmienu, kā atbrīvoties no iesnām. Taču viens no vienkāršākajiem un saudzīgākajiem veidiem ir deguna skalošana ar sālsūdeni.
Pārmetumu krustugunīs – tomāts. Ājūrvēdisks skatījums (2)"Septembrī varētu pārtikt tikai no tomātiem – gan svaigiem, gan dažādos sautējumos, zupās un sacepumos. Pat tomātu saldējumu, jūsu žurnāla iedvesmota, pagatavoju.
Pašu gatavots šokolādes lūpu spīdums 20 minūtēs!Ūdens peldē izkausējiet vazelīnu, pievienojiet rīvēto šokolādi un maisiet, līdz masa būs viendabīga. Kad šokolāde ir pilnībā izkususi, pievienojiet kanēli un eļļu.
Nepaiet garām īstajam. Patiess attiecību stāstsJaunā māksliniece Sabīne Līva tikai nojauta par brāzmām, kas pēc katras viņas parādīšanās sajauca Mika Pētersona, tolaik krodziņa "Pulkvedim neviens neraksta" īpašnieka, prātu.
Neparastās mīlules – rajasAndreja Petrova ģimene Olaines novada Medemciemā devusi pajumti kuplam mājdzīvnieku pulciņam.
Reklāma
CSDD: uz ceļiem nepieciešama lielāka policijas klātbūtne (1)Lai mazinātu ceļu satiksmes negadījumu skaitu, nepieciešams radīt lielāku policijas klātbūtni uz ceļiem, pirmdien intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" teica Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) valdes loceklis Jānis Golubevs.
Sirdsmiera sertifikāts: "kāda pipara dēļ" vajadzīgs? Kad māju nodod ekspluatācijā, energoefektivitātes pagaidu sertifikāts ir viens no dokumentiem, kas obligāti jāiesniedz būvvaldē. Kur un kā to dabūt, un, pats galvenais, kāda pipara dēļ tas ir vajadzīgs?
"Windows 10" būs pieejama kā bezmaksas atjauninājums līdzšinējo operētājsistēmu lietotājiem (4)Topošā "Microsoft" jaunās paaudzes operētājsistēma "Windows 10" piedāvās jaunu iespēju spektru un pirmā gada laikā nodrošinās bezmaksas atjauninājumu līdzšinējo operētājsistēmu "Windows 7", "Windows 8.1" un telefonu operētājsistēmas "Windows Phone 8.1" lietotājiem.
Atļaus mežacūku medības ar dzinējiemLai nodrošinātu mežacūku populācijas blīvuma samazināšanu, pēc Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) ieteikuma tajās medību platībās, kurās jau ir atļautas medības ar dzinējiem vai traucēšanu, no 1.februāra tiek atļautas arī mežacūku medības ar dzinējiem vai traucēšanu.

Makšķernieku stūrītis

Fotografē Mārtiņš Engurē
513
Sīkums, bet patīkami
93
Re, kāda bute
143
Svētku loms
174
Bušu laiks
378

Mednieku galerijas

Ir tik jauki, ka arī Latvijas mednieku kolektīvi piekopj tradīciju īpaši godināt nomedītos dzīvniekus. Paldies Oskaram par bildi!
62
Medības ar alu suni ir viens no grūtākajiem medību veidiem. Ir jāsaprot tas, ko dara suns, ir jāparedz dzīvnieka uzvedība. Šajā medību veidā īpaši svarīga ir sadarbība starp medību suni un mednieku, jo pretējā gadījumā medījumu iegūt nebūs iespējams. Vairāk par to gatavosim materiālu žurnāla Medības marta numurā.
32
Agrāk zaķu medības bija lielā cieņā, mūsdienās tās piekopj reti kur. Skaistas ir zaķu medības \"katlā\", kas vēl pāris reižu gadā notiek Lietuvas dienvidos, ja vien ir piemēroti laika apstākļi - sals un sniegs.
50
Kolēģis nomedīja kuilēnu, kas reiz bija iekļuvis nelikumīgi izliktā cilpā.
405
13 rukši, 3 brieži medībās Tumē 2014. gada 6. decembrī
583
Latviešu atgriešanās – grūtais mājupceļš (5)Daudz tiek runāts, kā dabūt atpakaļ mājās no Latvijas izbraukušos, kuri šobrīd bieži vien paši to nemaz darīt nesteidzas.
Baisākie rituāli pasaulē: zīlēšana ar mirstošiem, sieviešu kropļošana, pēcnāves kāzasPar rituāliem dēvē noteiktas cilvēku darbības, kurām piedēvēta simboliska nozīme. Rituāli var sakņoties kopienas vai sabiedrības tradīcijās vai reliģiskajos priekšstatos, bet dažas, raugoties no veselā saprāta pozīcijām mūsdienās, šķiet gluži nesaprātīgas, ja pat ne biedējošas un šokējošas.
10 000 brīvprātīgo meklē noslēpumainās Čingizhana kapenes (1)Kalifornijas universitātes zinātnieki izmēģinājuši apkopot kolektīvās zināšanas, meklējot Čingizhana apbedījumu.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman