Mobilā versija
+15.7°C
Alvis, Jolanta, Samanta
Otrdiena, 30. augusts, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
10 “caurumi”, pa kuriem aizplūst enerģijaAustrumu medicīnā liela uzmanība tiek pievērsta ne tikai fiziskajai, bet arī garīgajai veselībai. Tieši tā nosaka vispārējo veselības stāvokli un ir cēlonis daudzām slimībām, kuras izārstēt ir praktiski neiespējami. Tās tevi moka gan fiziski, gan morāli līdz pat tam brīdim, kamēr tu pats neizlem no tām atbrīvoties.
Spēcīgas erozijas dēļ sabrūk forti Karostas ziemeļos (2) Spēcīgas erozijas dēļ sabrūk forti Karostas ziemeļos, turklāt apdraudētas ir arī “Liepājas ūdens” attīrīšanas iekārtas, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas Sešos”.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +15.7
Alūksne +14.8
Daugavpils +15.1
Saldus +13.0
Liepāja +13.4
Jelgava +15
Ventspils +14.8
Limbaži +15
Madona +15
Rēzekne +14
Zilais karogs rada burātāju uzticībuLiepājas osta – pieczvaigžņu kvalitāte jahtu apkalpošanā
Spridzāni - dzimta, kas lepojas ar 1055 zariem (11)Latvijā izplatīta kļuvusi savas dzimtas izpēte un dzimtas salidojumi
Organizējam, nevis čučam. Grasmaņu dzimtas 63 pārstāvji pulcējas Čuču mājāsPaldies visiem, kas mums uzticējuši stāstu par savas dzimtas saietu, teic "Latvijas Avīze" un sāk jauno rubriku "Dzimtu salidojums".
Ar dzimtas karogu. Īpašā rubrika par kuplām dzimtāmPrieks par daudzajām saņemtajām vēstulēm, kurās rakstīts par dzimtu salidojumiem! "Latvijas Avīze" tās publicēs gan savās lappusēs, gan portāla "LA.lv" īpaši izveidotajā sadaļā "Dzimtu salidojums".
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Svētais 5. pants

Pagājšnedēļ Rīgā viesojoties ASV viceprezidentam Džo Baidenam, amatpersonu un politiķu izteikumos atkal ļoti bieži tika pieminēts “piektais pants” (NATO līguma pants, kas paredz, ka bruņots uzbrukums vienai valstij uzskatāms par uzbrukumu visām dalībvalstīm).

Lasītāju aptauja
Remantadīnu – tikai ar recepti (4)Esmu sašutusi, ka zāles "Remantadīns", ko mēdz lietot gripas, kā arī ērču encefalīta profilaksei, tagad kļuvušas par recepšu zālēm. Tas nozīmē, ka jādodas pie ģimenes ārsta. Tā viņam ir papildu slodze, turklāt man jāstāv rindā kopā ar slimajiem un jāizdod nauda. Inta Abakuka Jelgavā
Vai ierēdņiem jāceļ algas?
Ķibele modernizētajam dīzeļvilcienam (3)Piektdien Līvānos īslaicīgi bija sabojājies viens no šogad modernizētajiem uzņēmuma "Pasažieru vilciens" ("PV") dīzeļvilcieniem, apliecināja "PV" sabiedrisko attiecību daļas vadītājs Egons Ālers.
Par spīti laikapstākļiem graudu kopraža būs laba, prognozē LLKC (2)Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) speciālistu veiktā oficiālā ražas prognozēšana liecina – graudiem lielākoties ir vairs tikai lopbarības kvalitāte. Neraugoties uz to, kopraža solās būt salīdzinoši laba – 2629,4 miljoni tonnu.
Liela atbildība mazā īpašumā (1)Pat žogs Lielbritānijā nebija šķērslis, lai savām acīm redzētu, ka dabā tiešām ir tā, kā stāstīts semināros
Pieci padomi, izvēloties savu nākotnes darba vietuAtalgojums, darba pienākumi, izaugsmes iespējas, vadības kultūra un darba atrašanās vieta – šīs ir it kā vienkāršas un pašsaprotamas lietas, par kurām vērts padomāt pirms piekrist jaunajam darbam, taču kritiski svarīgas, domājot par darba attiecībām ilgtermiņā.
Jūrā pie Lībijas izglābti 6500 migrantuItālijas krasta apsardze pirmdien koordinēja apmēram 6500 migrantu izglābšanu Vidusjūrā pie Lībijas, un šī bija viena no noslogotākajām migrantu dzīvību glābšanas dienām pēdējo gadu laikā, teikts krasta apsardzes ierakstā mikroblogu vietnē “Twitter”.
Pasaulē
Izdevumi
Teātri ir pārvērsti par privāto biznesuĪsi pirms jaunās teātra sezonas sākuma "Kultūrzīmju" diskusijā pie apaļā galda pulcējās Latvijas teātru līderi, meklējot atbildes uz jautājumiem par māksliniecisko un finansiālo mērķu samērošanu, repertuāra teātra nākotni un aktieru pārprodukciju.
Intervijas un apraksti
Viedokļi un komentāri
Video
Deviņas skaistuma problēmas, kuras tavs vīrietis nepamanīsMēs visas vēlamies izskatīties labi un patikt sev un savam vīrietim, taču dažkārt pārdzīvojam par to, ko nevajadzētu...
Gurķu laika brīnumdzēriens notievēšanai. Iedarbīga recepteOrganismu, kā uzskata ievērojama daļa uzturas speciālistu, nevajag mocīt ar diētām, bet laiku pa laikam iziet kādu attīrīšanās un atslodzes kūrīti.
Kā izveidot gudru un modernu manikīru pēc fenšui principiemĶīniešu zinātne un māksla fenšui māca, kā sasniegt harmoniju dažādās dzīves jomās caur priekšmetiem, kas ir mums apkārt. Ja tev patīk fenšui, tu noteikti priecāsies dzirdēt, ka tā principus izmanto pat manikīrā. Pateicoties tam, tu ne tikai pilnveidosi savu dzīvi, bet būsi arī moderna.
Praktiskie latvieši viesojas Kurzemes dārzosPašā vasaras pilnziedā žurnāla “Praktiskais Latvietis” abonentu konkursa uzvarētāji kopā ar redakcijas pārstāvjiem devās braucienā uz Talsu puses skaistākajiem dārziem. Dalībnieki gan labi izklaidējās, gan guva vērtīgu pieredzi, mēs, žurnāla veidotāji, labāk izpratām, ko vēlas zināt mūsu lasītāji.
Nekrīti savā vai partnera slazdā: 7 lietas, ko neupurēt attiecību dēļ (1)Intereses un sapņi Gandrīz visi veiksmīgie un daudz sasniegušie cilvēki teiks, ka viņu veiksme nenāca tāpat vien, bet tika ieguldīts smags darbs
FOTO: Jauns tīmekļa mīlulis – burvīgs Bengālijas runcis TorsSkaistais Bengālijas kaķis Tors iekarojis internetu ar vienu ķepas vēzienu, un nav arī nekāds brīnums, jo viņš nudien ir īsts skaistulis: zaļās acis izstaro neparastu magnētismu, katra kustība ir elegances un grācijas paraugs.
Auto
Kā Eiropa brauks nākotnē? (1)Ar minimālu piesārņojumu, iespējams – bez pilota
Kamīns lauku mājai. Kādu apdari veidot?Kamīns lauku mājā vai vasarnīcā tomēr ir nedaudz citāds nekā pilsētas mājoklī – tam vienlaikus jābūt gan vienkāršam, gan omulīgam, bet ne greznam.

Makšķernieku stūrītis

Breksits 2,800kg,Bārtas upe.
62
Liepājas ezers.12kg.115cm.(uz dzīvo ēsmu)
80
Skaistā Latvijas daba.Upe.
311
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1303
Taurage, Aldis. Bija labi!
850

Mednieku galerijas

Kā riestā pievilināt stirnāzi?
53
Nomedīts pie Smārdes. Savam vecumam pārdroši un neapdomīgi uzvedās....
132
Ruksis auzās. Bez medību suņa grūti iztikt, kad pēc šāviena ruksis jāatrod.
105
Klibs āzītis. Bet labs medījums...
112
Āfrikas cūku mēris. Latvijas medniecības beigas? Pārtikas un veterinārā dienesta ekspertu komentāri.
90

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+