Mobilā versija
Brīdinājums +23.1°C
Romans, Romualds, Romualda
Otrdiena, 4. augusts, 2015
Fotostāsts
Interesanti
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Bagāto kalpu vasara? Laukos trūkst kārtīgu darbaroku (30)Lauku darbos līdzās strādātgribai nepieciešamas arī veiklas rokas un laba veselība
Tūkstotis protestētāju pret 250 bēgļiem; ieradušies arī no Lietuvas, Igaunijas un Ukraiņu kongresa (10)Liberāli noskaņoti cilvēki sociālajos tīklos jau pirms pasākuma sākuma to bija nodēvējuši par "rasistu saietu".
Rīgas satiksme: Jaunu tramvaja līnijas posmu izbūve izmaksās aptuveni 90 miljonus eiro Projektu īstenos, ja tiks piešķirta nauda no Eiropas Kohēzijas fonda.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +23.1
Alūksne +22.3
Daugavpils +25.4
Saldus +25.0
Liepāja +26.4
Jelgava +26
Ventspils +22.1
Limbaži +22
Madona +24.3
Rēzekne +24.2
Ēriks Jēkabsons: Palīdzība „grūtdieņiem” vai pakļaušanās starptautiskai organizētai noziedzībai? (2)Starptautiskajām tiesībsargājošām iestādēm nav ilūzijas, ka šo kriminālo realitāti varētu „izravēt” un likvidēt tuvākajā laikā.
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Šis rupjību tarifs ir pārāk augsts!

Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes piemērotais 8000 eiro naudas sods par rupjībām programmā  “Latvijas Radio 5 – Pieci.lv” (“Pieci.lv”) finansiālā izteiksmē ir liels, tomēr lēmums par Latvijas Radio valdes tālāko rīcību šajā jautājumā tiks pieņemts bez liekas steigas, atzinis Latvijas Radio valdes priekšsēdētājs Aldis Pauliņš.

Kā attiecaties pret prognozēm par iespējamo Krievijas iebrukumu Baltijā?

Aktuāls jautājums

Vai ar likumu jānosaka pedagogu lojalitāte Latvijas Republikai un tās Satversmei? Iesūti savu viedokli

Ko darīt, lai likvidētu pigmentācijas plankumus pašas spēkiem?Ja jums uz ķermeņa un sejas parādās pigmentācijas plankumi, tie pāries pēc ziedes, kuru ir ļoti vienkārši pagatavot, lietošanas.
FOTO: Pašmāju veļas "Lauma" rudens-ziemas kolekcijaRudens sezonas sākumu ieskandinot, Baltijā vadošais veļas un mājas apģērbu zīmols Lauma Lingerie nāk klajā ar 28 apburošām 2015./2016. gada rudens-ziemas sezonas modes kolekcijām.
7 mīti par ideālām attiecībāmIdeālie pāri pastāvīgi noskaidro savas attiecības. Bet tas nenozīmē, ka viņi visu laiku strīdas. Šādi partneri nekaunas izrādīt savas negatīvās emocijas pret savu partneri. Ideālās attiecības ir ja jums starp strīdiem ir 4-5 patīkamas tikšanās.
Kaķi ar sprogainām ausīm. Kā radās Amerikas sprogausu kaķu šķirne un kā šos mīluļus koptPēdējos gados kaķu šķirņu kļūst arvien vairāk un ir arvien dažādākas. Jau sen aiz muguras laiki, kad pazinām tikai pūkainos Persijas vai slaidos Siāmas kaķus. Dabas māte nereti mēdz sagādāt negaidītus pārsteigumus, un tā noticis arī ar Amerikas sprogausu kaķiem.
Novosibirskas zoodārzā mājas kaķene izbarojusi lūsēnu (1)Novosibirskas zoodārzā mājas kaķene izbarojusi lūša mazuli.
Reklāma
"Ruberoīds laikam jau beigts. Ko likt vietā?" Ieteikumi, izvēloties jumtu malkas šķūnītim vai garāžaiNekas nav mūžīgs, jo īpaši ruberoīds, ko zinām no iepriekšējās dzīves. Un tomēr šis lielgraudu smilšpapīrs, kas top austrumu kaimiņvalstīs, pie mums tiek pārdots joprojām, turklāt savā vēsturiskajā izskatā.
Vairāk nekā puse Krievijas iedzīvotāju samierinātos ar interneta atslēgšanuVairāk nekā puse Krievijas iedzīvotāju uzskata, ka, nacionāla apdraudējuma gadījumā vai, ja valsī iespējami masu protesti, valstī būtu pilnībā jāatslēdz internets, liecina Viskrievijas Sabiedriskās domas pētījumu centra aptauja.
Jaunajā medību sezonā atļauts nomedīt 250 vilkus (4)Saistībā ar to, ka 15. jūlijā sākusies jaunā – 2015. - 2016. gada – vilku medību sezona, Valsts meža dienests izdevis rīkojumu, kas atļauj sezonā nomedīt 250 vilkus, aģentūru LETA informēja dienesta pārstāvji.

Makšķernieku stūrītis

Zebrus 27.06.15. 5,580kg 84cm esma plauza fileja.
2232
Imants priecīgs
218
Arktiskā pālija
246
Zviedrijas daiļava
205
Sergeja Kaņiera daiļava
302

Mednieku galerijas

Dabas brīnums no Saldus puses.
84
Pēterdienas buks. Nomedīts pie Tukuma.
145
Trofejnieks- 15cm :-) ! Vēl kādus 100 tādus un var sākt domāt par puskažoku (joks, ja kāds nesaprata)!
212
Gadās arī šādas izcilas trofejas - iesūtījis kolēģis no Liepājas puses.
276
Pirmsjāņu buciņš.
162
Ceļojumi
Dižmatroze Inese Trusova: "Vēsture rāda, ka par brīvību ir jāmaksā." (3)“Ikvienā no mums ir karavīra gēns, kas mostas laikā, kad nepieciešams aizstāvēt savu valsti. Lai arī diendienā tas veicina mūsu ticību sev,
Džakomo Kazanova: pleibojs vai varonis jebkuram laikmetam?Venēcietis Džakomo Kazanova piedzima 1725. gada 2. aprīlī. Piektdien, 7. augustā, Amazon Instant Videos rādīs viņam veltītu kinofilmu – diemžēl tikai ASV, Lielbritānijā un Vācijā. Arī mēs piedāvājam ieskatīties Kazanovas dzīves noslēpumos.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+