Mobilā versija
Brīdinājums +22.3°C
Vitolds, Lolita, Letīcija
Pirmdiena, 30. maijs, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Uzmanību, ērces!Vai iespējams radikāli tikt galā ar ērcēm? Vai zinātnieki ir izgudrojuši kādus ķīmiskos līdzekļus, ar kuriem varētu apsmidzināt pļavu pret ērcēm? Kāpēc citās ES valstīs ērču nav, bet pie mums tik daudz? Imants Bauskas novadā
Par demogrāfiju, islamticību un attiecībām ar Krieviju. Pilnā saruna ar Imantu Kalniņu un Viku (13)Imants Kalniņš: Man ļoti patīk Krievija, krievu cilvēki, un es nevaru atrast nevienu iemeslu, kādēļ man būtu pret šo valsti jāizturas naidīgi."
Rīgā ar asfaltu patvaļīgi noliets balkons neiztur slodzi un nogāžas; cietuši divi cilvēki (3)Setsdien, 28.maijā, daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā Patversmes ielā 22 k-2, Rīgā, nobrucis otrā stāva dzīvokļa balkons, kā rezultātā cietuši divi cilvēki, kas nogādāti slimnīcā.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +22.3
Alūksne +17.2
Daugavpils +20.2
Saldus +21.5
Liepāja +21.1
Jelgava +22.2
Ventspils +23.4
Limbaži +20
Madona +20.9
Rēzekne +18.8
Franks Gordons: Kaut Latvijai būtu tāda problēma (8)Trīs bērni katrā ģimenē – Izraēla norūpējusies par straujo iedzīvotāju skaita pieaugumu
Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Kaut būtu pie reizes radījis arī skolotāju algu modeli!

Izglītības un zinātnes iecerētā pedagogu algu reforma, kurai spēkā būtu jāstājas jau 1. septembrī, joprojām saskaras ar pretestību no pašvaldībām, skolotājiem un arī politiķiem. Darbs ar izmaiņām skolotāju atalgojuma modelī turpinās jau gadiem.

Vai pirksiet Rīdzinieka karti par 775 eiro?
Par elektrību pārmaksāts! Atbilde "LA" lasītājam (20)"LA" lasītājs, rīdzinieks Jānis Ozoliņš jautā redakcijai, vai tiesa, ka Latvijā ir nepamatoti paaugstināti elektroenerģijas tarifi?
Sēklu ražotājs modernizējas. Z/s "Oši" iegulda graudu tīrītājā un sēklu apstrādēZemnieku saimniecība "Oši" investē graudu tīrītājā un augsnes apstrādes tehnikā
Izdevumi
Muzeju balvu - Zelta putekli - šogad saņēmis Ludzas novadpētniecības muzejsLatvijas Muzeju biedrības (LMB) gada balvu "Zelta puteklis 2015" par gada ieguldījumu nacionālo vērtību saglabāšanā ieguvis Ludzas Novadpētniecības muzejs par objektu "Rija".
KOMENTĀRI, INTERVIJAS
VIDEO
Kā dzīvot pēc infarkta? Risinājumi irPats svarīgākais ir novērst riska faktorus, kas izraisījuši katastrofu sirds muskulī
Recepte KONKURSAM no sievietes, kura izturēja 30 dienu zaļo izaicinājumu"Laikam esmu stereotipu cilvēks - vismaz uz dažām lietām! Un viena lieta kādreiz bija visi zaļie kokteiļi, kas manām smadzeņu krociņām, maigi sakot, likās ļoti negaršīgi, tā raksta konkursa "Zaļais izaicinājums" dalībniece Linda Lūkina-Kald.
Kā "Teiksmas" meitenes pašas vainadziņus darināja. Pamēģini arī tu!Tautasdziesmas skandēdamas, TDA "Teiksma" dejotājas ansambļa 70. jubilejas priekšvakarā pašas šuj pērļu vainadziņus un, aicinot ikvienu meiteni darināt skaistu kroni, ar ko rotāties un lepoties, dalās arī praktiskos padomos.
Mājās gatavots kokteilis, lai viduklis kļūtu slaidāksVisiem zināms: lai efektīvi notievētu un nostiprinātu iegūto rezultātu, nepieciešams pieturēties pie noteiktas ēšanas sistēmas un regulāri veikt fiziskās aktivitātes. Bet mēs gribam palīdzēt tavam organismam dedzināt liekos taukus, un piedāvājam pagatavot garšīgu vitamīnu dzērienu notievēšanai no medus un kanēļa.
FOTO: Liepājā mielojas ar siltumnīcā audzētām zemenēmIespēja audzēt zemenes siltumnīcā pagarina zemeņu baudīšanas prieku. Nīgrandes pagasta "Čibās" Gunta Rozenbaha audzē visdažādāko šķirņu zemenes gan siltumnīcās, gan uz lauka.
Lielisko serenāžu meistari mājās – putni korellasIveta Bergmane ar vīru Normundu Zandbergu savās mājās Saldus novada Novadnieku pagastā devusi pajumti kuplai dzīvnieku saimei – diviem dobermaņiem, miniatūrajam trušu taksim, faraonsunim, no patversmes adoptētam kaķim, šinšillu pārītim un bariņam papagaiļu.
Reklāma
Smaržas vīriešiem: Ko tās atklāj par viņa personību? (2)Ne tikai sievietēm vien ir svarīgi, kā viņas smaržo. Varbūt ne gluži katram vīrietim skapītī stāvēs trīs vai četras dažādas smaržu pudelītes, tomēr vismaz vienas smaržas, kas kļuvušas par stiprā dzimuma iemīļotajām smaržām, visbiežāk plauktiņā būs sastopamas gan.

Makšķernieku stūrītis

Skaistā Latvijas daba.Upe.
213
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1107
Taurage, Aldis. Bija labi!
717
Taurage, Andis un Vladimirs
562
Taurage, Andis
454

Mednieku galerijas

Šīs ir rukšu medības
67
Rukšu medībās
54
Draudzenes mielojas. Žurnāls Medības testē Ieskaties.lv Doerr Snapshot meža kameru un medniekbode.lv kārumus.
92
Bebru medī sezona vēl aktīva līdz 15.aprīlim.
180
Vīri dzen, dāmas medī. Skaists video par medībām Latvijā.
114

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+