Mobilā versija
+0.3°C
Rita, Vita, Olita
Sestdiena, 28. novembris, 2015
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Precīzais horoskops decembrim: kuras dienas būs veiksmīgas, kurās labāk nogaidīt?Auns jutīs spēku pieplūdumu, tāpēc gribēs darīt vairākas lietas vienlaikus. Ieteicams izvairīties no steigas un spontānas rīcības.
Igaunijā grib ierobežot seju aizsedzoša apģērba nēsāšanu (5)Igaunijas Tieslietu ministrija citām ministrijām ir nosūtījusi dokumentu, kurā pausts ministrijas nodoms izstrādāt grozījumus likumos, aizliedzot sabiedriskās iestādēs nēsāt apģērbu, kas aizsedz tā nēsātāja seju.
Noskaidroti latviešu valodai draudzīgākie uzņēmumi (6)Piektdien, 27. novembrī, Tieslietu ministrijā tika apbalvoti 26 apkalpojošās sfēras uzņēmumi – akcijas "Latviešu valodai draudzīga vide" laureāti.
Traģiski: Rīgā uz šosejas mirst jauns puisis; tuvinieki meklē aculieciniekus (1)Traģisks negadījums 18. novembra naktī noticis uz Daugavgrīvas šosejas Rīgā - auto notriecis jaunieti, kurš miris notikuma vietā. Tuvinieki sociālajā tīklā "Facebook" turpina meklēt notikušā aculieciniekus.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +0.3
Alūksne -0.9
Daugavpils -2.2
Saldus +0.3
Liepāja +5.0
Jelgava +0.1
Ventspils +3.9
Limbaži +0
Madona -1.0
Rēzekne -2.7
Dienas jautājums
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Straujumas reitings

Jaunākie “Latvijas faktu” socioloģiskās aptaujas dati liecina, ka valdības vadītājas Laimdotas Straujumas (“Vienotība”) reitings viņas premjerēšanas laikā piedzīvojis rekordlielu kritumu. Tā ziņoja LTV “Panorāma”. L. Straujumas darbu novembrī pozitīvi un drīzāk pozitīvi vērtē 30,1% pilsoņu, bet negatīvi un drīzāk negatīvi vairāk nekā puse – 54,7%. Sociologs Aigars Freimanis norāda, ka premjerministres reitingi īpaši strauju kritumu piedzīvo kopš šā gada septembra, un piebilst: “Domāju – mainījusies nav viņa pati. Un nav tā, ka nav attaisnojušās viņas gaitas. Bet cilvēki aizvien vairāk ir vīlušies tajā, ko dara vai nedara valdība.”

Vai domās solidarizējaties ar streikojošajiem skolotājiem?

Aktuāls jautājums

Kā izvairīties no valsts budžeta ieņēmumu samazināšanās? Iesūti savu viedokli

Kam jāremontē drūpošie balkoni? (3)Dzīvoju piecstāvu blokmājā Ķengaragā, Maskavas ielā 254, 5. korpusā. Balkonu betona plāksnes apdrupušas, redzama tērauda stieņu armatūra.
Personāla atlases eksperts: LDz vadītājam būtu jāsaņem vismaz 12 000 eiro (3)AS "Latvijas Dzelzceļš" (LDz) valdes priekšsēdētājam atalgojumā būtu jāsaņem vismaz 12 000 eiro mēnesī, lai atlīdzība būtu tirgū konkurētspējīga.
Nu būs desas! Ilze Jurkāne izzina, kā latviešu dienišķo kārumu pagatavot veselīgi. 4 iedvesmojošas receptesNe jau vācieši vai latvieši izdomāja desas – to vēsture ir vēl senāka. Jau vismaz 500 gadus pirms Kristus dzimšanas desas ir minētas sengrieķu rakstos. Ir loģiski, ka desas tapa ar sāls un garšvielu palīdzību, lai gaļu varētu ilgāk uzglabāt.
Uzteikums un pārmaiņas darba līgumā. Kā rīkoties, ja nepiekrītu? Saņēmu no darba devēja uzteikumu ar nosacījumu, ka mani atlaidīs, ja neparakstīšu darba līguma grozījumus.
Www.RezervesDALAS24.lv
Olands sola sakaut "fanātiķu armiju"Svinīgā ceremonijā Parīzes teroraktu upuru piemiņai Francijas prezidents Fransuā Olands piektdien solījis, ka Francija nepadosies nedz bailēm, nedz naidam un darīs visu iespējamo, lai iznīcinātu "fanātiķu armiju", kas sarīkoja šo slaktiņu.
Reklāmas raksts
Vīrieša panākumu atslēga – tīrs, kops izskats (2)Lai radītu labu pirmo iespaidu, nepietiek vien ar labu sirdi un gara skaidrību, sākumā tiek uztverta vizuālā informācija. Personīgā higiēna ir smalks process, kas neaprobežojas ar ikdienas dušas apmeklējumu.
10 olīveļļas izmantošanas iespējas kosmētikāJa jums ir pinnes, tad pagatavojiet krēmu: 4 ēdamkarotes sāls, 3 ēdamkarotes olīveļļas. Uzklājiet maisījumu uz sejas , turiet 3 – 5 minūtes, tad nomazgājiet ar siltu ziepjūdeni.
VIDEO: Drosmīgs āzis zoodārzā izdzīvo tīģeri no viņa "guļamistabas" (1)Krievijā, Piejūras safari parkā, izveidojusies draudzība starp Amūras tīģeri Amūru un āzi Timuru, kas bija paredzēts Amūra pusdienām.
Reklāma
Ieslēgt telefonu bagāžniekāCeļu satiksmes drošības direkcija vakar atklāja kampaņu "Skaties ceļam acīs!", kas mudina satiksmes dalībniekus visu uzmanību veltīt ceļam, nevis tādām blakuslietām kā tālrunis, navigācijas iekārtas vai aizrautīgas sarunas.
Lai izveidotu ekonomisku žogu, to labāk veidot pašamKādreiz pie saimnieku mājām taisīja dižus goda vārtus no izturīgiem ozola vai oša baļķiem.
Trīs jauninājumu autori no Latvijas iekļuvuši prestižā Eiropas inovāciju līderu topā Jaunajā sarakstā iekļauti trīs inovatori no Latvijas – "AirDog" vadītājs Edgars Rozentāls, kura uzņēmums ražo ekstrēmajā sportā izmantojamus bezpilota lidaparātus, portāla "Meduza" galvenā redaktore Gaļina Timčenko un "Reach.ly" vadītājs Ernests Štāls, kura vadītais uzņēmums e-komercijas portāliem piedāvā analītisku rīku klientu uzvedības tendenču apkopošanai.
Lašu nārsts šogad bijis īpaši grūts. Maliķi ciniski maskējas zem vides dienesta zīmesZemā ūdens līmeņa dēļ zivis līdz ikgadējām nārsta vietām nenokļuva

Makšķernieku stūrītis

126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
645
Taurage, Aldis. Bija labi!
359
Taurage, Andis un Vladimirs
251
Taurage, Andis
237
Zebrus 27.06.15. 5,580kg 84cm esma plauza fileja.
5762

Mednieku galerijas

Nomedīts pie paša Tukuma, izmuka no \'\'aplenkuma\'\' un pa grāvi gribēja aizšmaukt...
169
Duplets... kolēģi pacentās šaujot unisonā
146
Medību kolēģa Ģirta Ivanova šā gada bullis.
282
Labākais gadalaiks - zosu medības.
198
Interesanta trofeja. Ragā sapinies striķis.
485
Vijārs Griķis – ar humoru par nopietno Dziesmu autors un izpildītājs Vijārs Griķis piedāvā rudens drēgnos vakarus iekrāsot ar savām 13 jaunākajām dziesmām, kas apvienotas topošajā albumā "Tev ir jubileja".
Precīzais horoskops decembrim: kuras dienas būs veiksmīgas, kurās labāk nogaidīt?Auns jutīs spēku pieplūdumu, tāpēc gribēs darīt vairākas lietas vienlaikus. Ieteicams izvairīties no steigas un spontānas rīcības.
Dejo kopā ar sniegpārslām! Attiecību horoskopi 30.11.15. – 6.12.15. Auns. Ražīga darba un enerģijas piepildīta nedēļa. Pēkšņs apgaismības mirklis var dot sākumu kādai jaunai ierosmei.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+