+1.5°C
Velta, Velda
Pirmdiena, 24. novembris, 2014
Fotostāsts
Krievija sankciju dēļ gadā zaudē 40 miljardus dolāru"Un apmēram 90-100 miljardus dolāru (72,5-80,5 miljardus eiro) gadā mēs zaudējam tāpēc, ka naftas cenas kritušās par 30%," sacīja ministrs starptautiskā finanšu un ekonomikas forumā Maskavā.
10 produkti asinsvadu veselībaiVeseli graudi. Šķiedra, kas ir veselos graudos (pilngraudu maizi, brūnie rīsi, auzu, griķu putraimi), izvada lieko holesterīnu no asinīm.
Virza tālāk jautājumu par atskurbtuvju līdzfinansēšanu no valsts budžeta (1)Jautājums par atskurbtuvju uzturēšanu jau vairākus gadus nav atrisināts, jo jau vairākus gadus ir strīds starp ministrijām par to, kurai būtu jāuzņemas atbildība par atskurbtuvju jautājuma tālāku koordinēšanu.
Baltijas asambleja aicina Krieviju izbeigt pret Gruziju vērsto "provokatīvo darbību"BA pauž dziļas bažas par Krievijas izstrādāto tā dēvēto Līgumu par savienību un integrāciju, kuru tā gatavojas slēgt ar Gruzijas reģionu Abhāziju.
Rīgai Ziemassvētkiem izvēlētas ap 40 gadus vecas egles (1)Nolūkotās egles ir 15 un 16 metrus augstas. Vienu skuju koku paredzēts novietot Doma laukumā, bet otru – Rātslaukumā, 11.novembra krastmalā netālu no Akmens tilta.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Jūrmalā top jauna daudzfunkcionāla sporta halleHalles pamatos iemūrēta kapsula ar vēstījumu un novēlējumu burtnīcu no Jūrmalas Valsts ģimnāzijas un sākumskolas "Atvase" skolēniem un Jūrmalas sportistiem.
Rīga +1.5
Alūksne -1.2
Daugavpils -0.4
Saldus -0.4
Liepāja +2.0
Jelgava +0.7
Ventspils +1.9
Limbaži +0
Madona -1.5
Rēzekne -0.1

Aktuāls jautājums

Ko Latvijas piensaimniekiem dos Eiropas Komisijas atvēlētie 7,7 miljoni eiro? Iesūti savu viedokli

Vai atbalstāt stingrākus ierobežojumus alkohola reklāmai?
Gata Šļūkas zīmējums
Zems kritiens

Krievijas rubļa vērtība pēdējo mēnešu laikā piedzīvo regulāru lejupslīdi, sasniedzot jaunus rekordzemus līmeņus gan attiecībā pret eiro, gan pret ASV dolāru.

Samazinās mazo algu saņēmēju īpatsvarsGada laikā par 10,1 procentpunktu ir samazinājies strādājošo īpatsvars, kas saņem darba samaksu līdz 285 eiro pēc nodokļu nomaksas.
Kā atgūt vecmāmiņai agrāk piederošo zemi ezera krastā (1)No vecvecmāmiņas esmu mantojusi zemi. Agrāk viņai piederēja 5,95 ha gar ezera krastu, bet man īpašumu ar pagasta valdes lēmumu atļāva noformēt tikai 2004. gadā. Tagad pie ezera man ir tikai 0,23 ha.
"Kartupeļu opera" pēc pirmizrādes apceļos LatvijuPirmdien, 24. novembrī, Latvijas Nacionālajā operā notiks Ineses Zanderes un sešu latviešu komponistu kopīgi radītā koncertuzveduma "Kartupeļu opera" pirmizrāde. Uzvedumu būs iespējams noskatīties arī Ventspilī, Rēzeknē, Liepājā, Cēsīs.
10 lietas, kas jāzina, ja jūs mīlat introvertuŠis raksts palīdzēs labāk saprast introverto cilvēku, kuru mīlat. Protams, tas nenozīmē, ka visas nosauktās īpatnības nemaz nepiemīt ekstravertiem. Vienkārši introvertam vajag kārtējo nelielo aplieicnājumu, ka ekstraverti viņus sapratīs.
14 komiski secinājumi miega cienītājiemEs esmu stiprs. Es esmu atbildīgs. Es esmu pārliecināts. Es esmu mežonīgs!... Es vēl tikai piecas minūtītes pagulēšu un celšos. Godīgi!
Oriģināls virtuves dekors no... makaroniemSandras un Fjodora Semenkoviču ģimenei Lejasciemā pieder skaists daiļdārzs un gaumīgi iekārtota māja.
Reklāma
Padomi, kā sagatavot auto ziemaiUzsnidzis pirmais sniegs, gaisa temperatūra naktī un arī dienā noslīd zem nulles grādu atzīmes, tāpēc ir pēdējais brīdis sagatavot savus spēkratus ziemai, ne tikai uzliekot ziemas riepas.
Logi un durvis laikus jāsagatavo "ziemas guļai"Speciālisti uzskata, ka siltumenerģijas ietaupījums pēc logu un durvju efektīvas noblīvēšanas atkarībā no to stāvokļa, vecuma un izvietojuma var sa­sniegt 10 – 30%.
Zemes izpēte no kosmosa – Latvijas tautsaimniecībaiDroši vien katrs, kas dzirdējis par Zemes mākslīgiem pavadoņiem (turpmāk ZMP), ko, pakļaujoties angļu valodas spiedienam, bieži vien mēdzam saukt arī par satelītiem, būs dzirdējis gan par GPS, gan iespējām tos lietot laika apstākļu prognozēšanā, gan arī par iespējām, ko tie sniedz sakaru un telekomunikāciju jomā.
Mednieki: Neesam nekādi barbari, regulējam dzīvnieku skaituPriekuļu kluba vīri pārdzīvojuši laiku, kad medībās nācās iztikt bez dzinējiem un medību suņiem

Makšķernieku stūrītis

Skaistules
148
Skaistules
1822
Zviedrijas skaistums
147
Sīkums, bet patīkami
130
Sīkums, bet patīkami
69

Mednieku galerijas

Stirnu medības pie Tukuma.
124
Dzinējmedības Tumē. Mežacūkas un zari.(5X palielinājums)
116
Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
205
Re kāds
265
Lācis (tas pats, kas iepr. bildē)
203
Varšava – pilsēta, kurā vērts apstātiesPolijas galvaspilsētā atgādinājums par vēsturi sastopams ik uz soļa

Draugiem

href='http://ads.la.lv/delivery/ck.php?n=a04b5b7a&cb=INSERT_RANDOM_NUMBER_HERE' target='_blank'>
Rīgā sākas konference "Ebreji mainīgajā pasaulē"Pirmdienas, 24. novembra vakarā, Rīgas Ebreju kopienas namā sāksies 9. Starptautiskā konference “Ebreji mainīgajā pasaulē”, kas veltīta Latvijas ebreju kopienas atjaunošanas 25. gadadienai.
Rīgas spoki: rēgojas Finks un Grothuss. Vai tiešām arī Vija Artmane?Lasītākie 1.Horoskopi 24.novembrim. Zvaigznes sola drosmi uzsākt ko jaunu 2.Horoskopi 24.11. – 30.11. Arī neriskējot var vinnēt! 3.10 produkti asinsvadu veselībai Autors

Facebook

Twitter

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman