Mobilā versija
+3.1°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Www.RezervesDALAS24.lv
Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Krēslu maiņa

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (“Vienotība”) paudis gatavību kandidēt uz Latvijas Futbola federācijas amatu. Otrs reālākais kandidāts ir pašreizējais Latvijas futbola izlases kapteinis Kaspars Gorkšs.

Ko jūs atzīmējat 1. maijā?
Monika Zīle: Mīļoto slaktēšana (3)Mūsu dzimtās valodas jēdzienu lietošana kļūst arvien paviršāka
Tīru enerģiju tīrām rokām (10)EP cenšas gūt atbildes, kā bez subsīdijām gūt zaļu enerģiju, turklāt lētāku
Pasaulē
Izdevumi
Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Dienas klāt pie atvaļinājuma, ja ir bērns vai jākopj slimnieks. Ierosinājums EiropāEiropas Komisija ierosina noteikt labākus vecāku atvaļinājuma standartus
Ciemos Mārtiņa Rītiņa veselīgo augu dārzā: Audzēju to, ko nekur nevar nopirktMārtiņš Rītiņš ir personība, ar kuru nav īpaši jāiepazīstina. Augstas raudzes šefpavārs. Veselīga un izcili pasniegta ēdiena meistars. Un vēl viņam ir zaļie īkšķīši! Lai par to uzzinātu vairāk, ielūkojāmies Rītiņa augu valstībā. Runājām par to, kā ēst un dzīvot zaļāk.
Tīra māja no A līdz Z: septiņi knifiņi tīrības dienaiLīdz ar pavasara atnākšanu kā tradīcija iegājusies lielā tīrīšana, kad spodrinām, mazgājam un aizslaukām ziemā sakrājušos putekļus.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +3.1
Alūksne +4.0
Daugavpils +5.3
Saldus +1.2
Liepāja +3.0
Jelgava +2.8
Ventspils +2.7
Limbaži +1
Madona +3.8
Rēzekne +4.3
4 zodiaka zīmes, kurās dzimušie ir ideāli partneri ilgstošās attiecībāsPiedāvājam iepazīties ar četrām zodiaka zīmēm, kurās dzimušie cilvēki ir vislabākie partneri nopietnās, ilgstošās attiecībās.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+