Mobilā versija
+5.6°C
Daumants, Druvvaldis
Trešdiena, 7. oktobris, 2015
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Vācijā pieaug imigrācijas pretinieku skaits (3)Vairāki tūkstoši cilvēku pirmdien Drēzdenē, Vācijas austrumos, pulcējās islamizācijas pretinieku kustības PEGIDA rīkotajā demonstrācijā, lai protestētu pret kancleres Angelas Merkeles plāniem uzņemt valstī patvēruma pieprasītāju masas.
Ģimenes ārstu asociācija: ministra ideja par maksas medicīnu ir riskantaVeselības ministra Gunta Belēviča ideja, ka maksātspējīgiem pacientiem, kuri būtu uzsākuši maksas pakalpojumu saņemšanu, būtu jāturpina ārstēšanās maksas sektorā, ir riskanta, aģentūrai BNS sacīja Ģimenes ārstu asociācijas valdes loceklis, ārsts Pauls Princis.
Par "Nākotnes nama" būvniecību rīkos publisku diskusiju (6)Par Okupācijas muzeja piebūves "Nākotnes nams" tehniskajiem risinājumiem lems eksperti un sabiedrības pārstāvji publiskā diskusijā, ko plānots noslēgt līdz Ziemassvētkiem.
Rēzeknes novadā makšķernieks sapinas tīklos un noslīkstRēzeknes novada Gaigalavas pagastā otrdienas rītā atrasts noslīcis cilvēks, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +5.6
Alūksne +5.4
Daugavpils +4
Saldus +6.3
Liepāja +7.0
Jelgava +5
Ventspils +7.1
Limbaži +5
Madona +5.6
Rēzekne +5.4
Www.RezervesDALAS24.lv
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Pat manas zvaigznes grib turēt!

Partija “Vienotība” sākusi informatīvu kampaņu, lai, izmantojot videorullīšus televīzijā, sabiedrībai skaidrotu bēgļu un patvēruma meklētāju jautājumu, šādi cerot veicināt sabiedrības izpratni. Kampaņas atslēgvārdi ir “Atbildība. Līdzcietība. Gods”. Ar šiem vārdiem videorullītis arī noslēdzas, attēlā parādoties Brīvības piemineklim un fonā skanot tekstam: “Šobrīd šīs ir mūsu trīs zvaigznes.”

Kā vērtējat lēmumu atbrīvot no apcietinājuma Ādažu bāzē aizturētos Krievijas pilsoņus?

Aktuāls jautājums

Kā izvairīties no valsts budžeta ieņēmumu samazināšanās? Iesūti savu viedokli

Vēstures lappuse atšifrēta (2)Daugavpils Universitātes Latgales Pētniecības institūta direktors vēstures doktors Henrihs Soms pateicas "Latvijas Avīzei", ar kuras publikāciju (8. jūlijā) izdevās noskaidrot līdz tam neatpazītos jaunlaulātos viņa rīcībā esošā fotogrāfijā.
Ja nešķirosim, noslīksim atkritumos. Kaunu valstij dara Rīga (6)Atkritumu šķirošana – vajadzīga un izdevīga, tomēr iedzīvotājiem aizvien nepietiek motivācijas to īstenot, uzņēmumiem – naudas izdevīga modeļa izveidei
Eksperti: pieaugot interneta popularitātei, reklāmdevējiem jāapsver stratēģijas maiņaLai reklāmas kampaņas saglabātu savu efektivitāti, reklāmdevējiem ir jāseko līdzi auditorijas ieradumu maiņai, kuru iezīmē interneta popularitātes nerimstošs pieaugums un televīzijas dominējošā stāvokļa lēna, bet pakāpeniska samazināšanās, secina eksperti.
Reklāmas raksts
Sejas maska ādas atjaunošanaiŠī sejas maska lieliski atjaunos sejas ādu un novērsīs tās zvīņošanos.
Psihoterapeita viedoklis: Pašnāvības mistika no senatnes līdz mūsdienāmNemaz ne tik reti ziņās vai paziņu lokā dzirdamas runas par to, ka atkal kāds aizgājis no dzīves. Labprātīgi. Visbiežāk tuvinieki un draugi ir satriekti - nekas nav liecinājis, ka aizgājējs varētu spert šādu soli, un tomēr... Tas ir noticis, bet lielais jautājums - kāpēc? - palicis neatbildēts.
Reklāma
Skaista autodiena pie "Mola"Laiciņš lutināja – sestdiena kā radīta pastaigai. Un te vēl katram automobilistam (un vai tad tādi neesam mēs visi?) karaliska dāvana – ej klāt katras firmas stendam, uzrādi vadītāja licenci, pieraksties testu listē un brauc.
Māja no skaidām. Vajag tikai prasmīgu būvētāju!Viens no stabilākajiem ekoloģiskās celtniecības materiāliem ir skaidbetons
Viedpalīgi novēro un brīdina"Latvijas Mobilais telefons" latviskojis apzīmējumu "lietu internets", ieviešot jaunu vārdu – "viedpalīgs".
Uz mežu ar modernu apliecību kabatāLatvijā sākta mednieku un medību vadītāju apliecību maiņa. Apliecību apmaiņai nav noteikts termiņš, taču svarīgi atcerēties, ka normatīvajos aktos noteikts: mednieku apliecības, kas izsniegtas pirms 2015. gada 1. jūlija, ir derīgas, bet pēc 2017. gada 1. janvāra uz to pamata netiks izsniegtas mednieka sezonas kartes.

Makšķernieku stūrītis

126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
140
Taurage, Aldis. Bija labi!
216
Taurage, Andis un Vladimirs
150
Taurage, Andis
132
Zebrus 27.06.15. 5,580kg 84cm esma plauza fileja.
4362

Mednieku galerijas

Medību kolēģa Ģirta Ivanova šā gada bullis.
28
Labākais gadalaiks - zosu medības.
18
Interesanta trofeja. Ragā sapinies striķis.
269
Dabas brīnums no Saldus puses.
326
Pēterdienas buks. Nomedīts pie Tukuma.
264
Kura "Tik un tā" versija jums šķiet vistuvākā?Ceturtdien, 8. oktobrī, komponists Uldis Stabulnieks (1945-2012) svinētu 70. dzimšanas dienu.
Ceļojumi
Sapņu sala. Sāmsalas ceļojuma piezīmesEiropā svelme, Latvijā – te saule, te lietus, bet mums ar vīru pēkšņi iegrozījušās sešas ar pusi brīvas dienas. Ilgi neprātojot, nolemjam atklāt mums līdz šim nezināmo Sāmsalu.
Kā ar dzīves nedienām tiek galā dažādas zodiaka zīmesIzlasi pats un dalies priekā ar draugu.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+