Brīdinājums +4.2°C
Viktorija, Balva
Otrdiena, 23. decembris, 2014
Fotostāsts
Lukašenko ieradies vizītē UkraināBaltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko svētdien ieradies vizītē Kijevā cerībā atdzīvināt Ukrainas miera sarunas, ziņo mediji. Tikmēr kāda augsta ranga Ukrainas amatpersona aģentūrai
Rīgā pirmo reizi svinīgi pasniedz Gada balvas sociālajā nozarē22. decembrī svinīgā ceremonijā pasniegtas "Gada balvas sociālajā nozarē 2014" galvaspilsētas labākajiem sociālās un veselības aprūpes nozares darbiniekiem.
Piebalgs kļūs par Andra Bērziņa padomnieku (6)Bijušais Eiropas Savienības (ES) attīstības komisārs Andris Piebalgs (V) būs Valsts prezidenta Andra Bērziņa padomnieks.
Trīs ugunsdzēsēju mašīnas devušās dzēst liesmas AS "Dzintars" veikalā VecrīgāVecrīgā, Audēju ielā, parfimērijas ražotājas AS "Dzintars" veikalā aizdedzies starpstāvu pārsegums un piekaramie griesti.
Liepājā šonedēļ sāk darbu zemākā līmeņa nakts patversmePirmdien, 22. decembrī Liepājā, Flotes ielā 7 sākusi darbu zemākā līmeņa nakts patversme, lai, iestājoties aukstākam laikam, nakti siltumā varētu pārlaist cilvēki bez dzīvesvietas, kuri ir vieglā alkohola reibumā un nakts patversmē netiek ielaisti, informē pašvaldībā.
Rīga +4.2
Alūksne +0.7
Daugavpils +3.6
Saldus +3.5
Liepāja +5.7
Jelgava +2.0
Ventspils +4.5
Limbaži +2
Madona +1
Rēzekne +2.7

Aktuāls jautājums

Vai atsaucaties aicinājumiem ziedot un iesaistīties labdarībā? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Var arī iztikt bez garas pētīšanas

Pagājšnedēļ balsojot par valsts budžetu, Saeimas deputāti piekrita arī papildu divu miljonu eiro sadalīšanai atsevišķiem projektiem, ko kritiķi sauca par “deputātu kvotām” vai deputātu “reklāmas projektiem” – rotaļlaukumu būvei, baznīcu remontiem, koru tērpu iegādei u.tml. Atbalstīts tika arī “Vienotības” priekšlikums piešķirt 20 000 eiro Pārresoru koordinācijas centram “pētījumam par nereģistrēto laulību problemātiku”.

Divi miljoni savējo aplaimošanai

Kā sagaidāt Ziemassvētkus?
"Grindeks" izmaksās dividendēs 9 miljonus eiro no pagājušā gada peļņasŠodien farmācijas kompānijas AS "Grindeks" akcionāru ārkārtas sapulcē pieņemts lēmums izmaksāt dividendēs 9 000 000 eiro no 2013.gada peļņas, liecina kompānijas paziņojums biržai "Nasdaq Riga".
Balso par labāko kooperatīvuSākusies elektroniskā balsošana Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas (LLKA) rīkotajā konkursā "Gada labākais lauksaimniecības kooperatīvs 2014", vēsta tā pārstāve Sabīne Puķe.
Desmitgades baltais zelts - piena nozarei paredz izaugsmiEiropas Komisija (EK) savā lauksaimniecības tirgus un naudas ienākumu pārskatā nākamajiem desmit gadiem piena nozarei paredz izaugsmi.
Kā tikt pie kaimiņa zemes (4)Vai iespējams iegūt lietošanā vai īpašumā zemes nogabalu, kas netiek apsaimniekots jau ilgāku laiku (aizaug ar kokiem) un ir pieguļošs manam īpašumam? Pašreizējais apsaimniekotājs, kurš pieteicās aptuveni 2000. gadā uz brīvajiem zemes gabaliem, to neapsaimnieko.
Kur meklēt jauno potences uzlabotāju?Lasīju, ka Eiropā parādījies jauns potences uzlabošanas līdzeklis Spedra. Vai tas ir nopērkams arī Latvijā? Cik maksā?
Dakteri Klauni, mazie pacienti un pazīstami mūziķi ar dziesmu "Zvaniņš skan" aicina visus veseļotiesVideoierakstā iemūžināta viena no dzīvespriecīgākajām šo svētku dziesmām – “Zvaniņš skan”.
Tamborēto sniegpārsliņu deja logā: kā darināt?Laukā zaļa zāle un brīžiem līst lietus... Lai radītu ziemas sajūtu, svētku priekšvakarā vakarējot var pagatavot baltas, gaisīgas sniegpārsliņas. Ja vien mājās ir kokvilnas diegs un tamboradata, vienā vakarā var satamborēt pilnu logu!
10 atziņas jautrai dienai* Slikts rīts ir tad, kad dzērām visi kopā, bet uz darbu no rīta jāiet tikai tev...
Reklāma
Uzmanību un piesardzību!Melnā ceļu statistika turpina augt. Latgalē slīd un apgāžas busiņš ar veselu jaunu sportistu komandu tajā. Zēni izdzīvo, trenera – 
šofera vairs nav. Kurzemē vēl viens atrod pēdējo piestātni upē.
Mūžam baltie franču griesti. Privātmājas īpašnieka pieredze (1)Par iestieptajiem PVC plēves jeb tā sauktajiem franču griestiem ir dzirdētas dažādas atsauksmes. Ja šo materiālu un paņēmienu pazīst tikai teorētiski, grūti to objektīvi novērtēt. Beidzot kādā privātmājā izdevās pavērot, kā process notiek praksē. Piedodiet, skeptiķi, tas tiešām ir ko vērts, turklāt izskatās pat ļoti labi!
Svētku laikā aktivizējušies internetvides krāpnieki. Uzzini kā sevi pasargāt!Tuvojoties svētkiem, kad ievērojama iedzīvotāju daļa plāno veikt lielākus pirkumus, SEB bankas IT drošības eksperti ir konstatējuši paaugstinātu krāpnieku aktivitāti.
Gaist mīti par klusinātājiem (5)Medību ieroču trokšņa slāpētāju paraugdemonstrējums liecina, ka šāviena skaņa tiek samazināta par trešdaļu. Pagājušās nedēļas nogalē veiktais paraugdemonstrējums Rīgas šaušanas centrā gaisināja

Makšķernieku stūrītis

Bušu laiks
184
Skaistules
233
Skaistules
2982
Zviedrijas skaistums
234
Sīkums, bet patīkami
206

Mednieku galerijas

13 rukši, 3 brieži medībās Tumē 2014. gada 6. decembrī
272
Tik tuvu reti kad medījums nokrīt. Bilde no kolēģa veiksmīgā dubletiņa!
301
Nomedītajam staltbriedim neparasta ragu trofeja, jo tam ne pārāk sens, vēl strutojošs ievainojums krustos. Ievainotiem dzīvniekiem parasti veidojas neparasti ragi.
4430
Stirnu medības pie Tukuma.
1188
Dzinējmedības Tumē. Mežacūkas un zari.(5X palielinājums)
419
No Stūra mājas par Tetera namu VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) pabeiguši Stūra mājas arhitektoniski māksliniecisko inventarizāciju, bet ēkas pirmajā stāvā iebūvētā apkure ļaus Okupācijas muzejam jau nākamā gada sākumā atjaunot ekskursijas.
Jo dziļāk vēsturē, jo baisāki noziegumi. Šaušalīgākie slepkavnieki Francijā (1)Šaušalīgi slepkavnieki bijuši visos laikos un visās zemēs. Turklāt dažkārt ir tā – jo dziļāk vēsturē, jo baisāki noziegumi.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman