Mobilā versija
Brīdinājums +9.6°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Trešdiena, 27. maijs, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Vīķe-Freiberga: Mana kandidatūra prezidenta amatam nav aktuālaViķe-Freiberga būtu gatava domāt par kandidēšanu uz Valsts prezidenta amatu tikai tad, ja redzētu nepieciešamību nodrošināt konkurenci kādam "ļoti kaitīgam kandidātam".
Augļu un dārzeņu saderība veselīgām sulāmIerastie dārzeņi, kas ne vienmēr šķiet gardi svaigā veidā, kļūst interesantāki, ja no tiem pagatavo sulu.
Drošības policija aizturējusi Gapoņenko (5)Drošības policija (DP) otrdienas pēcpusdienā aizturējusi "Nepilsoņu kongresa" pārstāvi Aleksandru Gapoņenko; DP veikusi kratīšanu viņa vasarnīcā.
Cilevičs aicina Kaimiņu ne tikai runāt, bet arī klausīties (2)"Iemācīties ne tikai runāt, bet arī klausīties," pauda Cilevičs un norādīja, ka Kaimiņam jāiemācās strādāt "arī šajā žanrā". Kaimiņš gan oponēja, ka arī klausīties viņš mākot.
Pie Dienvidu tilta konstatēts liels naftas produktu plankumsRīgā, Daugavā, Dienvidu tilta apkaimē, konstatēts aptuveni kilometru garš un 50 metru plats naftas produktu plankums.
Prasa ieviest obligātas peldēšanas nodarbības skolās (5)Kā sēdē norādīja Latvijas Peldēšanas federācijas pārstāvji: lai skolās ieviestu obligātu peldētprasmes apmācību, valstī būtu jāuzbūvē vēl 20 peldbaseini.
Rīga +9.6
Alūksne +11.8
Daugavpils +12.6
Saldus +6.3
Liepāja +9.5
Jelgava +8
Ventspils +9.6
Limbaži +9
Madona +11.9
Rēzekne +12.6
Vilis Vītols: Novēlējums deputātiem - sekot sirdsapziņai un balsot par Latvijai labāko kandidātu!Visi uz Valsts prezidenta amatu izvirzītie kandidāti ir cienījami pilsoņi, katrs ar saviem nopelniem.
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Mēs par mieru Eiropā!

Pagājšpiektdien Austrumu partnerības samita laikā Rīgā pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkas notika eiroparlamentārietes Tatjanas Ždanokas organizēts pikets. Piketētājiem bija plakāti ar uzrakstiem “Austrumu partnerības samits – deglis kara sākumam”, “Ir laiks apvienoties, nevis šķelties”, “Viens kontinents – viena pasaule”, “Eiropa, nē karam!”. Ždanoka žurnālistiem teica: “Mums nevajag dzelžainu aizkaru, bet gan mieru Eiropā.”

Vai uzticaties Latvijas medijiem un žurnālistiem?

Aktuāls jautājums

Vai ar likumu jānosaka pedagogu lojalitāte Latvijas Republikai un tās Satversmei? Iesūti savu viedokli

Dauginu ģimene: "Lai visiem možs gars!"Tūjenieku Pētera un Hertas Dauginu siltumnīcā ienākušies redīsi un salāti, dārzā bagātīgu ražu sola skaisti noziedējušie augļu kociņi un ogu krūmi.
Bioloģiskā medus ražotājiem būs lielāks valsts atbalsts (2)Turpmāk bioloģiskā medus ražotāji varēs saņemt vienu valsts subsīdiju veidu - 40 eiro par bišu saimi, kas vienlaikus ļaus arī izvairīties no divkārša finansējuma iespējamības.
Straujuma aicina atturēties no vārda "konsolidācija" lietošanasStraujuma uzsvēra, ka šāda konsolidācija attiecībā uz nākamā gada valsts budžetu nebūs. Vārda "konsolidācija" vietā premjere piedāvāja izmantot, piemēram, "vēlmju neizpilde".
Kā ārstē vertebralis aterosklerozi un abpusēju haimorītuMan ir noteikta diagnoze vertebralis ateroskleroze un abpusējs haimorīts. Vai šīs kaites varētu ārstēt ar zālēm? OLGA AGLONAS NOVADĀ
Jaunā sporta kustība – velomaratons! Kā pareizi gatavoties?Vēloties uzturēt labu fizisko formu, pasmelties laimes hormonus vai sajust kopības sajūtu ar līdzīgi domājošiem, arvien populārāki kļūst velomaratoni, kuros, līdzīgi skriešanas maratoniem, ir pieejamas distances gan iesācējiem, gan rūdītiem profesionāļiem.
Kā kopt pērļu rotasKopš cilvēki prot izaudzēt kultivētas pērles, no šīm mirdzošajām bumbiņām darinātas rotaslietas daudzām sievietēm kļuvušas pieejamākas.
Vai ticēt mītiem par šampūniem? (1)Kosmētikas līdzekļu klāsts veikalos ir ļoti plašs.
Sēņu slimība avenēsPērn vasaras avenēm novīta jaunie dzinumi un nebija ogu. Šogad tas pats – ir skaistas atvasītes, bet pumpuri birst. Vai tā ir aveņu vīte? JANĪNA
Esiet sveicinātas, skumjas! Par ko liecina skumjasBrīžos, kad visa pasaule šķiet pelēka kā lietaina diena, kad krāsas liekas izbalējušas un prieks uzgriezis muguru, kad sirdi un domas piepildījušas smagas, asaru pierietējušas izjūtas, varam teikt: esiet sveicinātas, skumjas!
Mājās kucēns! Kā sagatavoties?Tā diena ir pienākusi, un beidzot kucēns ienāk tavās mājās. Purina Saimnieku skola piedāvā vairākus noderīgus padomus, lai vari pārliecināties, ka pielāgošanās jaunajiem apstākļiem notiek, kā esi iecerējis.
Reklāma
Džipu saimes jaunpienācējs"Fiat Chrysler Automobiles" koncerna sastāvā ietilpstošā leģendārā amerikāņu marka "Jeep" slavu ieguvusi ar klasiskiem apvidus automobiļiem.
Darbs ārpus biroja – priekšrocības un trūkumi, vērtē ekspertiLatvijā strādāšanas kultūra ir salīdzinoši konservatīva, proti, ar darbu lielākoties tiek saprasta konkrēta vieta – „es esmu darbā”, taču pasaulē pieejamo tehnoloģiju iespaidā daudzās jomās aizvien biežāk darbs tiek definēts kā noteiktā veidā paveicami uzdevumi konkrēta mērķa sasniegšanai, atzīst eksperti.
Sestdien aicina copes svētki "Jaunais makšķernieks"Rīgā sestdien, 30.maijā, no plkst. 11 notiks tradicionālie makšķerēšanas svētki "Jaunais makšķernieks", kuros piedalīties aicināti bērni vecāku pavadībā un jaunieši vecumā līdz 16 gadiem.

Makšķernieku stūrītis

Sergeja Kaņiera daiļava
63
Normunds ar karpiņu
71
Andrejs Maksimovs- \"Salacas lašu karalis\"
97
Zivis, ne tikai jāķer, bet arī jāielaiž...
225
110 cm garais Ventas skaistulis.
453

Mednieku galerijas

Kā sauc šo putnu? Savā pagalmā tādu redzu pirmoreiz…
1607
Pirmais ar savilcēju!
1317
Tukuma pusē nomedītā kuiļa trofeja. Garums 18 cm, platums 26mm, vajadzētu \'\'izvilkt\'\' uz bronzu...
115
Pārsteigums ziemā - lūša pēda vienā no medību iecirkņa nostūriem.
162
Klusā daba pie bebrārija. Šogad laika apstākļi tādi draņķīgi, vai arī bebri paēduši, bet pārsvarā liels klusums.
144
Budapešta – tipiska Eiropas seja, mazliet nekoptaBudapešta ir interesanta katrai gaumei, jo te savas pēdas atstājuši daudzi gadsimti

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+