Mobilā versija
+12.1°C
Ģirts, Ģederts
Ceturtdiena, 5. maijs, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Imigrācijas likuma grozījumi no Latvijas aizbiedējuši ķīniešus (1)Pēc grozījumiem Imigrācijas likumā, kas būtiski paaugstināja investīciju slieksni termiņuzturēšanās atļauju (TUA) saņemšanai, pieprasījums pēc tām ir ļoti būtiski sarucis, šorīt telekanālā LNT pastāstīja Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes direktora vietniece Maira Roze.
Maijā Latvijā gaida 20 - 30 patvēruma meklētājuMaijā Latvijā tiek gaidīti 20 - 30 patvēruma meklētāju Eiropas Savienības (ES) pārvietošanas programmā.
Nacionālo mākslas muzeju atklāšanas dienā apmeklējuši vairāk nekā 19 000 cilvēku Latvijas Nacionālo mākslas muzeju (LNMM), kas trešdien tika atklāts pēc trīs gadu ilgušas rekonstrukcijas, apmeklējuši vairāk nekā 19 000 cilvēku, informēja Rīgas domē.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +12.1
Alūksne +15.6
Daugavpils +14.3
Saldus +12.1
Liepāja +13.2
Jelgava +13.4
Ventspils +10.3
Limbaži +12
Madona +15.9
Rēzekne +14.3
Franks Gordons: Palestīnas jautājums dabiski samazināts līdz cilšu strīdam (4)Telavivas žurnālista skatījums uz neatrisināmo Palestīnas jautājumu
Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Muzeja eksponāts

Valsts kontroliere Elita Krūmiņa vakar izteica viedokli, ka nepieciešams pieņemt skaidrus lēmumus par privatizācijas sertifikātu likteni un Privatizācijas aģentūras (PA) turpmāko darbu. Jau no 2003. gada esot secināts, ka privatizācijas process Latvijā pamatā ir pabeigts. Taču noslēgums nav iestājies. PA strādā 65 darbinieki, tās darbībai gadā tiek tērēti 2,3 miljoni eiro. Drīz varot pienākt brīdis, ka PA darbībai būs jāpiešķir līdzekļi no valsts budžeta. Krūmiņa uzskata, ka skaidri jāpasaka, kad beidzas sertifikātu tālākais izmantošanas process. Neizlietoto privatizācijas sertifikātu skaits ir tikai nedaudz virs 2% no sākotnēji emitētā. 62% no fizisko personu privatizācijas sertifikātu kontiem ir uzskaitīts ne vairāk kā viens sertifikāts.

Vai nākamajās vēlēšanās balsosiet par Artusa Kaimiņa partiju?
Kā glābt VID reputāciju? "LA" aptaujā uzņēmējusJānis Endziņš, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs: “Priecē, ka gan finanšu ministrei Danai Reizniecei-Ozolai, gan VID vadītājai Inārai Pētersonei ir politiskā
Gardumi ar alkšņa dūmu garšu. Ciemos pie gaļas kūpinātājiem Vārves "Irbītēs" (1)Ne viens vien ir pārliecinājies, ka mājās kūpinātai gaļai piemīt lieliska smarža un garša.
Izdevumi
Būs arī interaktīvas Purvīša gleznasLatvijas Nacionālais mākslas muzejs atklāšanas dienā, 4. maijā, uzņēmis aptuveni 19 000 apmeklētāju un šodien sāk strādāt ikdienas režīmā.
Dizains cilindra un trīsstūra veidā mājās, kur nav nevienu durvjuJēkabpilī šis vizuāli neparastais, no tradicionālās arhitektūras tik atšķirīgais nams krīt acīs uzreiz. Tā tēlā saskatāmas ģeometriskās figūras: cilindrs un trīsstūris.
Slavenās Bārbras Streizandes diēta (1)Slavenību diētas vienmēr izraisījušas intereses, jo "zvaigznes" taču atļaujas iet pie dārgiem dietologiem, kuri atrod unikālas un efektīvas notievēšanas metodes. Leģendārā aktrise un dziedātāja Bārbra Streizanda daudzas desmitgades pārsteidz savus fanus ar lielisku figūri, tātad viņas diēta ir ievērības cienīga. 
Kas darāms dārzā no 2. līdz 9.maijam? (4)2. maijs. Ziedu diena. Sēj gurķus, ķirbjus un kabačus kasetēs vai podiņos.
Pirmā palīdzība mājdzīvniekam: saindēšanās, apdegumi, applaucējumiJa kvalificētu mediķu palīdzība konkrētajā situācijā nav pieejama, saimniekam jāzina, kā sniegt pirmo palīdzību cietušajam dzīvniekam.
Reklāma
Austrijas pilsonis, steidzoties uz Rīgas lidostu, iedzīvojas nepatikšanās (1)Vakar kāds Austrijas pilsonis, steidzoties uz lidostu, krietni pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu, informēja Valsts policija (VP).
Hermētisma pārbaude mājai (5)Lai paaugstinātu būvju energoefektivitāti, jāno­drošina ideāls sienu hermētisms. Mājas gaisa caurlaidību par vēlu pārbaudīt, kad sals kož. To jāgatavojas darīt siltā laikā.
Suņus apdraud ērču pārnēsāta smaga slimība - babeziozeŠogad ērces ir ārkārtīgi aktīvas un to ir ļoti daudz visos Latvijas reģionos. Mednieku suņi ir pirmie riska kategoriju sarakstā, jo ļoti daudz laika pavada mežā un pļavās, kur 30 – 50 cm augstumā no zemes uz zāles stiebriņa vai uz krūma zariņa tos gaida ērces! Šie zirnekļveidīgie pārnēsā vairākas slimības, tajā skaitā suņiem letālo babeziozi, ko izraisa asiņu parazīts.

Makšķernieku stūrītis

Skaistā Latvijas daba.Upe.
189
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1051
Taurage, Aldis. Bija labi!
680
Taurage, Andis un Vladimirs
528
Taurage, Andis
425

Mednieku galerijas

Draudzenes mielojas. Žurnāls Medības testē Ieskaties.lv Doerr Snapshot meža kameru un medniekbode.lv kārumus.
36
Bebru medī sezona vēl aktīva līdz 15.aprīlim.
126
Vīri dzen, dāmas medī. Skaists video par medībām Latvijā.
85
Ruksis iesprūda krūmos...
296
Monstrs kuilis no Raimo Jansona arhīva.
307
Filipīnas – izvēlies kādu no 7000 salāmIzmisis spāņu bruņinieks, līdz ceļiem ūdenī, bet viņam pretī trīs šķēpiem bruņoti, nepārprotami naidīgi no­skaņoti mežoņi gurnautos – tāds priekšstats par Filipīnām man saglabājies no pamatskolas vēstures mācību grāmatas.
Naftas saulē kaistošie emirāti. Ceļojuma piezīmes (2)Apvienotie Arābu Emirāti (AAE), kas ērti iekārtojušies Arābijas pussalas dienvidaustrumos Persijas un Omānas līča krastos, šobrīd ir viena no modīgākajām tūristu pulcēšanās vietām.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+