Mobilā versija
+18.7°C
Cecīlija, Cilda
Otrdiena, 28. jūlijs, 2015
Fotostāsts
Interesanti
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Vasarīgi melleņu kēksiņi ar drumstalāmMīklas pietiek aptuveni 12-14 kēksiņiem.
Politiķi strīdas, bēgļi gaida. Gatavi darīt jebkuru darbu (29)Patvēruma prasītājs: esmu gatavs strādāt Latvijā jebkādu darbu, bet man neļauj
Ušakovs: Piemiņas vietu Zolitūdē veidos, ievērojot Rīgas iedzīvotāju viedokli (1)Piemiņas vieta Rīgā, Priedaines ielā 20, kur atradās sagruvušais lielveikals "Maxima", tiks veidota ņemot vērā rīdzinieku un Zolitūdes iedzīvotāju viedokli.
Jaunlaulātie paaugstinājuši Gaiziņkalnu (3)Saulīšu pāris nu aicina veikt labojumus arī topogrāfiskās informācijas datubāzē un "lepni pasniegt šo faktu visai pasaulei".
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +18.7
Alūksne +19.6
Daugavpils +21.0
Saldus +18.3
Liepāja +19.8
Jelgava +18.6
Ventspils +21.1
Limbaži +21
Madona +19.6
Rēzekne +21.0
Juris Ciganovs: Mūziķi kā politikas instruments (12)Pagājušajā nedēļā Latvijas visatpazīstamākā mūzikas apvienība “Prāta vētra” sāka savu Latvijas tūri. Pirms tam mūziķi pabijuši vienā festivālā Krievijā, un šī uzstāšanās
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Ir nu gan ausis!

Drošības policija nodevusi Rīgas rajona prokuratūrai kriminālprocesa materiālus un lūgusi sākt kriminālvajāšanu pret 11 esošajām un bijušajām starptautiskās lidostas “Rīga” amatpersonām un darbiniekiem saistībā ar nesankcionētu telefonsarunu noklausīšanos lidostā.

Vai mūsdienās bērnus iespējams pasargāt no vardarbīga un cita kaitīga satura?

Aktuāls jautājums

Vai ar likumu jānosaka pedagogu lojalitāte Latvijas Republikai un tās Satversmei? Iesūti savu viedokli

Lai vieglāk tikt līdz Mežaparka estrādeiIerosinu, lai Mežaparka teritorijā tais dienās un vakaros, kad estrādē notiek sarīkojumi, tiek darbināti bezsliežu vilcieniņi, kas vizinātu ļaudis no tramvaja pieturas
Bērni
Šveices melnkakla kazas – kā dambretes lauciņšMini zoodārzā "Dobuļi" Iecavas novada Dzimtmisā pirms neilga laika ieradušies jauni, neparasti iemītnieki – trīs Šveices melnkakla kazas.
Vieta jaukai dzīvošanai. Ciemos vienā no Ogres skaistākajiem dārziemGINTA ERDMANE kopā ar vīru Aini izveidojuši vienu no Ogres skaistākajiem dārziem.
Kas darāms dārzā no 27. jūlija līdz 3. augustam27.–28. jūlijs. Lapu dienas. Rudens ražai sēj endīvijas un cigoriņsalātus. To darot, jāzina, ka pirms ziemas augus, iespējams, vajadzēs piesegt. Stāda Ķīnas
Nosvīdis cilvēks var likt jums pasmaidītPētījumā bija iesaistīti 12 vīrieši, kas skatījās filmas, kuras viņos izprovocēja baiļu vai laimes sajūtas.
13 lietas, kas parasti tracina sievietes. Padomi vīriešiem! (8)Uzzini, kas sievietēm visvairāk nepatīk tavā ārienē un kas viņām liek šaubīties par tevi kā vīrieti! Iespējams, būsi pārsteigts par šīm detaļām.
Piecas fantastiskas gurķu sejas maskas visiem ādas tipiemGurķi labvēlīgi ietekmē sejas ādas stāvokli. Mājas apstākļos no tiem var pagatavot lieliskas sejas maskas jebkura tipa ādai.
Reklāma
Padomi, kā ierīkot bērniem drošu atrakciju laukumuGluži kā lego klucīši, ar kuriem var radīt aizvien jaunas konstrukcijas. Liec platformu pie platformas, mājiņu pie mājiņas, līdz iznāk pilsētiņa!
Atbalstīs zvejniekus, kas paši apstrādās zivisAtbalstu varēs saņemt biedrības.

Makšķernieku stūrītis

Zebrus 27.06.15. 5,580kg 84cm esma plauza fileja.
1742
Imants priecīgs
190
Arktiskā pālija
217
Zviedrijas daiļava
177
Sergeja Kaņiera daiļava
273

Mednieku galerijas

Dabas brīnums no Saldus puses.
24
Pēterdienas buks. Nomedīts pie Tukuma.
124
Trofejnieks- 15cm :-) ! Vēl kādus 100 tādus un var sākt domāt par puskažoku (joks, ja kāds nesaprata)!
186
Gadās arī šādas izcilas trofejas - iesūtījis kolēģis no Liepājas puses.
248
Pirmsjāņu buciņš.
153
Aminata sniegs vairākus solo koncertusPēc panākumiem starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, dziedātāja Aminata sniegs vairākus solo koncertus ar nosaukumu "Inner Voice".
Valmierā ar koncertu uzstāsies Marija Naumova (1)Valmierā 28.augustā ar koncertu “Kādā jaukā dienā” uzstāsies Marija Naumova, aģentūra BNS uzzināja pašvaldībā. Koncertā Naumova atskatīsies uz muzikālajā karjerā paveikto –
Ceļojumi
Horoskopi 28. jūlijam. Mērķē vēl augstāk!Vai tu tēmē par augstu? Vai tu nostādi sev mērķus, kurus nevari sasniegt? Tieši pretēji, tu nemērķē gana augstu! Saules-Merkūra saikne tavā dzimšanas dienā pieprasa, lai tu tiecies pēc zvaigznēm!
Skrīveros godina kureliešus (5)Aizvadītajā sestdienā, 25.jūlijā, Skrīveros netālu no Robežu mājām, Dīvajas ielas galā, atklāts piemiņas akmens kureliešiem, informēja Skrīveru Pensionāru biedrības pārstāvis Pēteris Mozulis.
Cilvēka ēna – viņsaules dubultnieks vai palīgs buršanā? Leģendas un rituāli (1)No zinātniskā viedokļa raugoties, ēna ir visnotaļ dabiska parādība, tomēr būtībā nav iespējams izskaidrot, kādēļ šis ne gluži ekstraordinārais fenomens daudzās kultūrās iedveš bailes un kādēļ saistībā ar to ir tik daudz rituālu un māņticības.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+