Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Imants, Rimants, Ingars, Intars
Trešdiena, 1. jūlijs, 2015
Fotostāsts
Interesanti
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Zāle aug kā traka: Kaldabruņā taps pasakainas siena skulptūras. Kā darināt? (1)Šogad zāle aug kā traka. Siena pietiks gan lopiņiem, gan... skulptūrām.
Izglītības likumā – gan strīdīgas, gan nepieciešamas izmaiņas "Vai sekss ir smieklīgs?” Jāprasa valdībai…
Kā lai iestājas augstskolā, ja nav kārtoti centralizētie eksāmeni? Atbilde "LA" lasītājamVidusskolu beidzu 1998. gadā. Tagad gribētu iegūt augstāko izglītību, taču nekādus centralizētos eksāmenus kārtojis neesmu. Kā lai iestājos augstskolā?
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +15.5
Alūksne +13.0
Daugavpils +13.5
Saldus +11
Liepāja +15.3
Jelgava +12
Ventspils +15.7
Limbaži +14
Madona +13.8
Rēzekne +14
Eva Dembska: Baltijas jūra vieno, nevis šķeļ (1)Polija sāk prezidentūru Baltijas jūras valstu padomē
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Beidzot tas akmens no kakla būs nost…

Šodien noslēdzas Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē, kas ilga pusgadu. Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs vakar preses konferencē teica, ka šobrīd tiek lēsts, ka tiešās izmaksas triju gadu laikā nebūs pārsniegušas 60 miljonus eiro. Latvijas prezidentūras logo bija dzirnakmens tēls.

Kā Latvijai reaģēt uz Krievijas Ģenerālprokuratūras uzsākto izmeklēšanu par Baltijas valstu neatkarības leģitimitāti?

Aktuāls jautājums

Vai ar likumu jānosaka pedagogu lojalitāte Latvijas Republikai un tās Satversmei? Iesūti savu viedokli

Ķemertiņš par 800 eiro? (6)Esmu sertificēta arhitekte. Dalos pieredzē par situāciju, kāda radusies pēc jaunā būvniecības likuma pieņemšanas cilvēkiem, kas vēlas pārbūvēt savas jau esošās privātās mājas laukos.
Biedrība: Latvijas piena nozares zaudējumi šogad kopumā varētu sasniegt 53 miljonus eiro (9)Latvijas piena nozares zaudējumi šā brīža tirgus situācijas un Krievijas embargo dēļ šogad varētu sasniegt 53 miljonus eiro, pirmdien Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) ikmēneša sapulcē teica Lauksaimniecības Statūtsabiedrību asociācijas valdes priekšsēdētāja Aija Balode.
Grupas "Triānas Parks" soliste Agnese Rakovska par boksu un dzīvesveiduGrupas Triānas Parks soliste Agnese Rakovska uz skatuves iznāk ekstravagantos tērpos, ar izteiksmīgu grimu un gandrīz ikreiz pārsteidz ar citu matu krāsu un sakārtojumu, taču, pats galvenais, viņai ir savdabīga samtaina, mazliet piesmakusi balss, kas liek labsajūtas skudriņām skriet pār klausītāju mugurām.
Ko pasakās par mīlestību mums nepavēsta par attiecībāmNo pasakām par mīlestību var mācīties daudz ko, tomēr tās mums nestāsta pilnīgi visu.
Zāle aug kā traka: Kaldabruņā taps pasakainas siena skulptūras. Kā darināt? (1)Šogad zāle aug kā traka. Siena pietiks gan lopiņiem, gan... skulptūrām.
5 fantastiskas gurķu sejas maskas visiem ādas tipiemGurķi labvēlīgi ietekmē sejas ādas stāvokli. Mājas apstākļos no tiem var pagatavot lieliskas sejas maskas jebkura tipa ādai.
Spirdzinājums augiem. Kā laistīt tomātus un gurķus siltumnīcā?Kad laistīt tomātus un gurķus siltumnīcās – no rīta ar siltu ūdeni vai dienas laikā? LIENE TALSU NOVADĀ
Padzīvojuši pāri, kuri miruši vienā dienāJaunzēlandē vīrs ar sievu Hjū un Džoans Nīzi nomira vienā dienā ar stundas atšķirību, ziņoja The Telegraph.Vīram bija 94 gadi, sievai - 92 gadi. Viņi nomira veco ļaužu nama palātā.
Zilganpelēkās skaistules Venspils novada saimniecībāReiz jūras meita iznākusi no jūras un ganījusi savas govis svešās ganībās. Saimnieks viņu noķēris un govis atņēmis.
Reklāma
Atis Jansons: Betona ceļš – nav jau tik vienkārši... (5)Nesen "Cemex" mediju pārstāvjiem rādīja ceļa posmu, kura segums izbūvēts nevis no pierastā asfaltbetona (saistviela – bitumens), bet gan no celtniecībā pierastā betona (saistviela – cements).
1.jūlijā būs 24 stundas un viena sekunde; iespējamas datorsistēmu problēmasPusnaktī no 30.jūnija uz 1.jūliju pēc Griničas laika jeb trijos naktī pēc Latvijas laika pasaules galvenie pulksteņi uz sekundi apstāsies, lai astronomiskais laiks kļūtu vienāds ar atompulksteņu skaitīto laiku, vēsta "National Geographic".
Pie Lubāna norisināsies zvejnieku svētki "Nagļi-2015"Nākamnedēļ, 11.jūlijā, Rēzeknes novada Nagļu pagastā, Lubāna ezera krastā, norisināsies tradicionālie Zvejniekdienas sporta svētki "Nagļi-2015", aģentūru LETA informēja Rēzeknes novada pašvaldībā.

Makšķernieku stūrītis

Zebrus 27.06.15. 5,580kg 84cm esma plauza fileja.
232
Imants priecīgs
81
Arktiskā pālija
95
Zviedrijas daiļava
67
Sergeja Kaņiera daiļava
168

Mednieku galerijas

Gadās arī šādas izcilas trofejas - iesūtījis kolēģis no Liepājas puses.
98
Pirmsjāņu buciņš.
59
Testējam Aizkraukles mednieku veikala Artemida radīto, Latvija ražoto laivu. Stabila, ar vieglu gaitu, var droši šaut. Par to vairāk jūlija Medību numurā.
54
Kā sauc šo putnu? Savā pagalmā tādu redzu pirmoreiz…
1911
Pirmais ar savilcēju!
1424
Salu karalis – Latgales skaistais Ežezers. Guntis Eniņš atklāj arī citus apkārtnes brīnumusNo putna lidojuma Ežezers izskatās kā Dieva rotaļa, ar zilu galdautu klāts, svētku pīrāgiem rotāts viesību galds.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+