Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Vilma, Aigars
Svētdiena, 30. augusts, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
FOTO: Latviešu fotogrāfe veido sirsnīgu projektu: laulību jubilejā kāzu tērpos. Pāri dalās stāstosLatviešu fotogrāfe Laura Šūlmeistere šogad ar vīru Pēteri svinēja 15 gadu kāzu jubileju un iedomājās, cik gan interesanti būtu nobildēties kāzu tērpos. "Mums diemžēl to vairs nav. Tāpēc uzrīkojām improvizētu kāzu tematikas fotosesiju. Es pati nopirku baltu kleitu, bet vīram par to neko neteicu, pavēstīju tikai to, ka būs fotosesija un lai uzvelk baltu kreklu. Kad viņš mani ieraudzīja, bija ļoti aizkustināts. Divi pāri dalās savās īpašajās fotosesijas bildēs, fotografējoties kāzu tērpos un daloties atziņās, kas gūtas laulībā.
Latvijas drošību šobrīd stiprina vairāk nekā 460 NATO valstu karavīru (4)Latvijas drošību šobrīd stiprina vairāk nekā 460 NATO valstu karavīru, kuri Latvijā uzturēsies vairākus mēnešus, taču šobrīd precīzi nav zināms, cik liela
"Rīgas satiksmes" autoparkā deguši divi autobusi (2)Šonakt Rīgā deguši divi pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” autobusi, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD). Izsaukumu uz uzņēmuma autoparku
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +14.2
Alūksne +9.9
Daugavpils +8.0
Saldus +11.0
Liepāja +11.5
Jelgava +10.4
Ventspils +17.3
Limbaži +10
Madona +12.4
Rēzekne +11.5
+21
+19
+19
Monika Zīle: Vardarbība pret bērniem jāsoda pēc visbargākajiem pantiem, nepieļaujot atlaidesVienosimies pedofilu nodarītā vērtējumā neizmantot tiesiskas valsts jēdzienu. Vardarbība pret bērniem jāsoda pēc visbargākajiem pantiem, nepieļaujot atlaides
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Padalies vēl…

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) pārstāvji iebilst pret valdības piedāvāto solidaritātes sociālo nodokli, kad valsts budžetā tiktu ieskaitīts arī sociālais nodoklis par algām, kas pārsniedz 4000 eiro (patlaban lielo algu saņēmēji likumīgi var izvairīties no sociālo iemaksu veikšanas virs šīs summas). LTRK viceprezidente Lienīte Caune izteikusies: „Brīdī, kad jādomā par darbaspēka nodokļu samazināšanu, lai spētu kļūt konkurētspējīgāki, tiek izdomāti jauni nodokļi, kas uzņēmējus iedzīs vēl dziļāk ēnā.” LTRK apgalvo, ka daudzi uzņēmumi varot pārcelt savus speciālistus un maksāt viņiem algas citās valstīs.

Vai uz robežas ar Krieviju jābūvē dzeloņstiepļu žogs?

Aktuāls jautājums

Kā izvairīties no valsts budžeta ieņēmumu samazināšanās? Iesūti savu viedokli

Kas notiek Latvijā? Grūti saprast, kāpēc šobrīd tiek runāts par bēgļu tiesībām izvēlēties valodu, kurā mācīties vai kurā mācīt savus bērnus.
Atklāti par delikāto - kā padarīt krūtis tvirtākas un saglabāt to formu?Teju katra sieviete rūpējas par savu izskatu, tiecoties pēc iespējas ilgāk saglabāt gan jaunavīgus sejas vaibstus, gan figūru. Tiesa, laika ritējums ir nepielūdzams, tāpēc tā atstātās pēdas agrāk vai vēlāk tomēr tiek manītas.
Latviešu šuvējas romantiskā kleita sīvā konkurencē atzīta par "BurdaStyle" nedēļas projektu (1)Latviešu šuvējas Elīnas Belovas darinātā kleita "The Paris Dress" sīvā konkurencē atzīta par pasaules lielākā pašdarinātās modes un šūšanas portāla BurdaStyle.com nedēļas labāko projektu.
FOTO: Latviešu fotogrāfe veido sirsnīgu projektu: laulību jubilejā kāzu tērpos. Pāri dalās stāstosLatviešu fotogrāfe Laura Šūlmeistere šogad ar vīru Pēteri svinēja 15 gadu kāzu jubileju un iedomājās, cik gan interesanti būtu nobildēties kāzu tērpos.
Kaķi ar suņa dvēseli - iepazīstam Kuriļu bobteilu šķirnes mīluļus (1)Žurevsku ģimenes mīluļi un lepnums ir Kuriļu bobteili – kaķi, kuriem jau no dabas dota pavisam īsa astīte.
Gribu sunīti! Kam pievērst uzmanību, izvēloties šķirniKādēļ jūs vēlaties iegādāties suni? Iespējams, suns ir vajadzīgs kā mīlošs draugs, kurš vakarā pēc darba sagaida mājās un kliedē vientulību rudens vakaros. Suns var kļūt ari par uzticīgu, nenogurdināmi dzīvespriecīgu draugu jūsu bērniem.
Reklāma
Rasnačs: Lai samazinātu avāriju skaitu, bargāk jāsoda satiksmes noteikumu pārkāpēji (5)Padarot bargākus sodus par satiksmes noteikumu neievērošanu, var uzlabot situāciju uz Latvijas ceļiem, intervijā telekanāla LNT raidījumā “900 sekundes” teica tieslietu ministrs
Draugiem.lv" izveidota profila verifikācijas iespēja ar eID kartiApstiprinot jeb verificējot sava profila īstumu, "Draugiem.lv" oficiāli apliecina savu identitāti sociālajā tīklā.
"Lašu stāsti". Tie nav makšķernieku stāsti (3)Mitrais – Māris Ansis Mitrevics – kopš Gaujas nacionālā parka dibināšanas 35 gadus bija dabas aizsardzības inspektors.

Makšķernieku stūrītis

Taurage, Aldis. Bija labi!
112
Taurage, Andis un Vladimirs
67
Taurage, Andis
73
Zebrus 27.06.15. 5,580kg 84cm esma plauza fileja.
3362
Imants priecīgs
281

Mednieku galerijas

Interesanta trofeja. Ragā sapinies striķis.
145
Dabas brīnums no Saldus puses.
208
Pēterdienas buks. Nomedīts pie Tukuma.
207
Trofejnieks- 15cm :-) ! Vēl kādus 100 tādus un var sākt domāt par puskažoku (joks, ja kāds nesaprata)!
315
Gadās arī šādas izcilas trofejas - iesūtījis kolēģis no Liepājas puses.
368
Ceļojumi
Pundursalu valstiņa – Malta (3)Malta ir arhipelāga salu valsts Vidusjūras viducī ar tikai 316 km2 kopējo platību.
Joks vai patiesība: ko par jums pasaka dvēseles skaitlis? (2)Numeroloģija uzsver – jo augstāks dvēseles skaitlis, jo vairāk tas iespaido jūsu dzīves izvēles gan profesionālajā, gan personīgajā jomā.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+