Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Anna, Annija, Ance
Otrdiena, 26. jūlijs, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Lieli palīgi, lai kļūtu slaidi: kādus rezultātus sniedz dažādas procedūrasNav tādu brīnumainu ierīču, ar kurām apaļīgu cilvēku vienā dienā varētu padarīt slaidu. Ķermeņa estētikas speciālistu rīcībā esošais procedūru arsenāls tomēr ir
Uz "melnās šosejas" Tīnūžos uzklās akustisko marķējumu (6)Ceļa posmā Tīnūži-Koknese, kur notikušas vairākas traģiskas avārijas, tiks uzlabota satiksmes drošība – šogad uzklāts īpašs marķējums, Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta panorāma”
Zīdaiņa vietā ratiņos pārvadā nelegālu grādīgo dziru (1)Par nelegālās dziras pārvadāšanu bērnu ratiņos pirmdien aizturēta sieviete Ziepniekkalnā. Rīgas pašvaldība policijas Zemgales pārvaldes darbinieki rīta pusē pamanīja kādu aizdomīgu kundzi,
Bruņurupučus zoodārzā uz svariem cels Bergmanis, pierakstīs - UšakovsLai arī ļoti aizņemts ar valsts aizsardzības stiprināšanu, arī šogad Galapagas bruņurupuču Čelsijas un Trīnas aplokā rosīsies bruņrupuču nešanas un svēršanas “profesors”
FOTO: Stiprā lietus postījumi ValkāValka piedzīvojusi spēcīgu negaisu, kas lielākos postījumus nodarījis Blaumaņa ielā, kur vienu ielas posmu lietavas pārrāvušas un iebrucis asfalts. Kā aģentūru LETA
Uz "melnās šosejas" Tīnūžos uzklās akustisko marķējumu (6)Ceļa posmā Tīnūži-Koknese, kur notikušas vairākas traģiskas avārijas, tiks uzlabota satiksmes drošība – šogad uzklāts īpašs marķējums, Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta panorāma”
Patvēruma meklētāju bērnu apmācībai skolās piešķirs 118 tūkstošus eiro (2)Nepilngadīgu patvēruma meklētāju izglītošanai šogad plānots piešķirt papildu 118,6 tūkstošus eiro, bet nākamajā gadā – 56,3 tūkstošus eiro, liecina Ministru kabineta (MK)
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +18.0
Alūksne +17.3
Daugavpils +17.8
Saldus +16.0
Liepāja +15.7
Jelgava +13.6
Ventspils +17.8
Limbaži +16
Madona +16.3
Rēzekne +17.0
Zilais karogs rada burātāju uzticībuLiepājas osta – pieczvaigžņu kvalitāte jahtu apkalpošanā
Juris Lorencs: Migrantu partija (3)Daļa Vācijas pilsoņu raugās nevis uz Berlīni, bet uz Stambulu
Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Skrūvgriezējs Erdogans

Daudzi vērotāji atzīst, ka lielākais ieguvējs no neveiksmīgā apvērsuma mēģinājuma ir Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans. Ne velti viņš pats nosaucis apvērsumu par “Allaha dāvanu”, jo tas ļaušot veikt tīrīšanas armijā. “Viņi par to samaksās augstu cenu,” solījis Erdogans. Tomēr “skrūvju pievilkšana” notiek arī citās jomās. Piemēram, no amatiem atbrīvoti tūkstošiem tiesnešu. Tiek nopietni apspriesta nāvessoda atjaunošana, lai sodītu neuzticamos.

Vai ticat horoskopiem?
"Latvietībā ieguldīt ir vērts" (3)Konkursa “Latviešu pēdas pasaulē”, ko rīkoja “Latvijas Avīze” sadarbībā ar Pasaules brīvo latviešu apvienību, balvā saņēmu ceļazīmi uz nedēļu ilgo “3×3” saietu
Vai novados piemaksās pirmsskolas pedagogiem? "LA" aptaujaJaunajā skolotāju atalgojuma modelī iekļauta atruna par iespēju pašvaldībām pārejas periodā pirmsskolas pedagogiem maksāt 560 eiro lielu algu, nevis 620. Izglītības ministrs
No piena pāri paliek tikai ūdensKazāku ģimene no piena atdala krējumu, proteīnu, laktozi
Detālplānojuma izstrādeRīgas pilsētas būvvalde 2016. gada 31. martā ir pieņēmusi lēmumu Nr. BV-16-4393-nd "Lēmums par detālplānojuma zemes vienībai Maskavas ielā, Rīgā (kadastra apzīmējums 0100 125 6516) izstrādes uzsākšanu, darba uzdevuma un izstrādes vadītāja apstiprināšanu".
Lielākā pensija Latvijā ir 19 tūkstoši eiro (32)Lielākā vecuma pensija Latvijā šobrīd ir 19 tūkstoši eiro, portāls “la.lv” uzzināja Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā. Saskaņā ar Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras
Vairums Latvijas iedzīvotāju ar grūtībām sedz ikdienas izdevumus (10) Vairāk nekā 70% Latvijas mājsaimniecību ar grūtībām spēj nosegt visus ikdienas izdevumus, liecina Centrālās Statistikas pārvaldes (CSP) statistikas datu apkopojums "Bērni Latvijā".
Pasaulē
Izdevumi
Latvija esot bibliotēku zeme – uz diviem miljoniem 1708 bibliotēku (3)Latviju var pamatoti uzskatīt par bibliotēku zemi – diviem miljoniem iedzīvotāju pieder 1708 bibliotēkas, un vairāk par astoņiem simtiem no tām ir
Intervijas un apraksti
Viedokļi un komentāri
Video
5 iedvesmojoši veidi, kā izmainīt telpas izskatu par 100 eiroNe vienmēr remontam ir nepieciešami lieli naudas līdzekļi un milzu darbs. Pareizi definējot telpas trūkumus, tos var vienkārši pilnveidot, izmantojot nelielus resursus.
7 pazīmes, kas liecina: sieviete par sevi nerūpējas! (2)Vispār jau katram sevi ir jākopj. Un ir ļoti nepatīkami redzēt cilvēku, kurš par sevi vispār nerūpējas. It īpaši, ja cilvēks ir sieviete. Viņa uzreiz pievērš sev lieku uzmanību.
Kosmētikas horoskops. Kā krāsoties atbilstoši savai zodiaka zīmei? (1)Uztvert astroloģiskās prognozes nopietni vai tomēr nē – tā ir katra paša darīšana, bet par to, ka katra zodiaka zīme ir apveltīta ar savām rakstura iezīmēm – nestrīdēsies.
Kāpēc mežvīteņus uzskata par grūti audzējamiem? Mīti un patiesība– Ir vairāki mīti, kuru dēļ cilvēki mežvīteņus uzskata par grūti audzējamiem un cimperlīgiem, – skaidro igauņu slaveno selekcionāru Kivistiku dēls TĀVI KIVISTIKS.
50 noslēpumi, kurus tev gribētu atklāt kaķis vai sunsItāļu pētnieki atklājuši, ka suņi astes luncina mazliet vairāk uz labo pusi, ja viņi redz kaut ko tādu, kas viņiem patīk, un uz kreiso, kad viņi sastopas ar kaut ko, no kā vēlas atkāpties.
Auto
Kompakta ventilācijas sistēmaLai telpās nodrošinātu svaigu gaisu, tautas klases rekuperatoru var ievietot svaigā gaisa ventilācijas ievadā.

Makšķernieku stūrītis

Skaistā Latvijas daba.Upe.
277
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1238
Taurage, Aldis. Bija labi!
804
Taurage, Andis un Vladimirs
643
Taurage, Andis
508

Mednieku galerijas

Ruksis auzās. Bez medību suņa grūti iztikt, kad pēc šāviena ruksis jāatrod.
34
Klibs āzītis. Bet labs medījums...
56
Āfrikas cūku mēris. Latvijas medniecības beigas? Pārtikas un veterinārā dienesta ekspertu komentāri.
55
Jāņu dienas trofeja
2178
Šķiet, ka būs jālūkojas pēc tuvākās trofeju izstādes. Tā vecajie saka :)
1119
Tērvetē pļavā rekonstruēs divas vēsturiskas kaujasTērvetē 24.jūlija pusdienlaikā norisināsies teatralizēts uzvedums – 1918.gada brīvības cīņas pret Bermonta karaspēku, kurā piedalīsies aptuveni 60 dalībnieki, savukārt vēlāk pēcpusdienā tiks
Klīstošais holandietis un viņa brāļi. Kur paliek spoku kuģu apkalpes? (2)Vēsture glabā gūzmu vēl joprojām neizskaidrotu mīklu. Pētnieki cenšas tās izskaidrot racionāli, taču pietiekami bieži cieš neveiksmi. Un tad cilvēce sāk izlikties, ka patiesībā jau nekāda noslēpuma nemaz nav, un viss, ko nevar izskaidrot, raugi, ir tikai pasakas un mīti. Taču noslēpumaino mīklu no tā diemžēl mazāk nekļūst. Un tāds ir arī stāsts par spoku kuģiem jeb Klīstošajiem holandiešiem.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+