Brīdinājums -1.0°C
Līvija, Līva, Andra
Piektdiena, 27. februāris, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Krievija apmāca desantniekus (4)Vējonis: laba kaimiņattiecību prakse būtu par šādām mācībām informēt
Saules zīmes - vasaras raibumi: kā no tiem atbrīvoties (1)Ir sievietes, kas vēlas atbrīvoties no vasaras raibumiem pēc iespējas ātrāk. Citas sievietes pret šo lietu attiecas rāmāk, taču nebūt ne vienaldzīgi. Vasaras raibumi nav kosmētisks defekts, nereti tie var pat izdaiļo seju, taču tik un tā meitenes no tiem steidz atbrīvoties.
Ceļa karte prezidenta meklējumiemKoalīcija vēl meklēs kandidātus sabiedriskās diskusijās, opozīcija savus jau izvirza
Pansionātu "Ezerkrasti" šobrīd negrasās slēgt renovācijaiKāda nākotne paredzēta pansionātam "Ezerkrasti" Berģos?
Atbalsta ciešāku profesionālās izglītības sistēmas sasaisti ar darba tirguParedzēts, ka valsts un pašvaldības profesionālās vidējās izglītības iestādēs un tehnikumos izveido koleģiālu padomdevēju institūciju konventu, kura mērķis ir veicināt profesionālās izglītības iestādes attīstību atbilstoši darba tirgus prasībām.
Rīga -1.0
Alūksne +0.3
Daugavpils +1.2
Saldus -0.4
Liepāja +0.1
Jelgava -0.5
Ventspils -0.3
Limbaži -2
Madona +0
Rēzekne +0.7
Edvards Lūkass: Īstais brīdis atcerēties Lenarta Meri pravietisko runu (24)Izkliegt brīdinājumu, kas netiek sadzirdēts, iederas murgos. Taču daudzām no kādreiz paverdzinātajām tautām tā ir ikdienas pieredze vairāk nekā divus gadu desmitus.

Aktuāls jautājums

Vai Latvijas Lauksaimniecības universitātes studenti gatavi pārmaiņām? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Kurus dievus šis pārstāv?

Eiropas Komisijas viceprezidents eiro un sociālā dialoga jautājumos Valdis Dombrovskis otrdien ziņoja, ka eirozonas dalībvalstu finanšu ministri apstiprinājuši Grieķijas lūgumu pagarināt valsts palīdzības programmu uz četriem mēnešiem. Grieķijas valdībai tūlīt pēc tam bijis jāķeras pie smaga darba – īstenot solīto ambiciozo reformu plānu un ievērot savas finanšu saistības.

Vai Latvijā jāatjauno obligātais militārais dienests?
"Skolas augļa" programma būs arī nākamgad; finansējums neskaidrsLai gan pašreizējā bezmaksas augļu un dārzeņu izdales programma Latvijas skolās beigsies rīt, tā tiks turpināta arī nākamajā mācību gadā. Taču nav zināms Latvijai pieejamais finansējuma apjoms, kā arī nākamā mācību gada produktu izdales periods.
Reklāmas raksts
Sprīdīša lāpsta lidrobota autoriemVislielākā uzņēmēju organizācija pateicas labākajiem eksportētājiem
Ja māja atrodas uz ārzemju saimnieka zemes (1)Vēlos nokārtot visu, kas saistīts ar īpašumiem. Māja atrodas uz ārzemju saimnieka zemes. Dabūjām adresi, aizsūtījām vēstuli, piedāvājām kompensāciju vai kā citādi šo jautājumu nokārtot, bet atbildi nesaņēmām. Kā rīkoties?
Būt veselam skarbi jāmācās. Spēka stāsts pēc pārciesta mikroinsulta (2)VLADIMIRS STROJS 2009. gadā pārcieta mikroinsultu, bet pēc trim gadiem atgadījās nākamais, šoreiz niknāks.
26. februārī pasaulē svin Pasaku dienu26. februārī daudzviet pasaulē atzīmē Pasaku stāstīšanas dienu, liecina "Jocīgo datumu kalendārs".
Notiks Spodrības un labdarības tirdziņšSestdien, 28. februārī, Kalnciema kvartāla pagalmā Rīgā notiks ikgadējais Spodrības tirgus.
5 padomi citrona izmantošanai skaistumkopšanāCitrons ir unikāls auglis, kurā ir ļoti maz kaloriju, bet kas satur ļoti daudz vitamīnus – C, E, PP, B, kā arī minerālus – kalciju, magniju, cinku, dzelzi.Šo augli izmanto ne tikai ēdienu gatavošanā, dažādu saslimšanu ārstēšanā un mājsaimniecība, bet arī ārienes uzlabošanā.
Aizkustinoši: 67 gadus laulībā nodzīvojis pāris nomirst ar pāris stundu intervālu, turot viens otra roku (6)Kāds kaliforniešu pensionāru pāris, kuri nodzīvojuši laulībā gandrīz septiņus desmitus gadu, pārsteiguši savu ģimeni un arī visu pasauli, dodoties mūžībā tikai ar dažu stundu starpību, turklāt joprojām turot viens otra roku.
Grib ieviest naudas sodu par suņu nereģistrēšanu (11)Valdības noteikumi paredz, ka suņu īpašniekiem līdz 2016.gada 1.jūlijam suns, kas līdz šim datumam būs sasniedzis sešu mēnešu vecumu, jāapzīmē un jāreģistrē vienotajā mājas (istabas) dzīvnieku datubāzē.
Reklāma
Par labāko CSDD satiksmes drošības skolu atzīta Strautiņu pamatskolaDirekcijā skaidro, ka 2014.gadā līderos izvirzījušās skolas, kuru skolēni jau vairākus gadus sevi apliecina kā aktīvus ceļu satiksmes noteikumu pārzinātājus un CSDD sacensību dalībniekus.
Kā noskaidrot, kur paliek elektrība? (16)Man ir aizdomas, ka dzīvoklī ledusskapis un boileris patērē stipri daudz elektrības. Kā es varētu pārbaudīt, vai patēriņš sakrīt ar ražotāja norādīto vai ir lielāks?
Likumīgais medījums. Neiedomājami nežēlīgi un nesodīti amerikāņu eksperimenti ar cilvēkiem (3)Pēdējā laikā aizvien biežāk atklātībā parādās dažādi fakti par to, kā savulaik ASV militāristi un specdienesti ar vistiešāko savas valdības atbalstu veikuši (un, visdrīzāk, turpina veikt arī mūsdienās) visnotaļ šaušalīgus eksperimentus ar dzīviem cilvēkiem, galvenokārt kareivjiem un mierīgajiem gan citu valstu, gan saviem iedzīvotājiem, viņus par to pat neinformējot. Lūk, daži šādi gadījumi.
Tornis kā alnis: Vecumnieku pusē uzbūvēts līdz šim neredzēts dzinējmedību tornītisOtra tāda tornīša Latvijā nav, saka galdnieks Agris Gipters un piebilst, ka vismaz abos mednieku žurnālos viņš tādu neesot uzgājis.

Makšķernieku stūrītis

noķer un atlaid. 7,840kg
52
rudens līdaka 2014g svars 7,840kg pieķērās uz 16gr spineks šūpiņu baltu!
253
noķer atlaid, pāgājušā gada rudens copīte, 2014, copēja daudz izmerā 50-55cm
13
zebrus līdaka 19,02.15 svars 2,540kg
28
Peipus. Līdz vaļējam ūdenim pārsimts metru
47

Mednieku galerijas

Mežakuilis(~5 gadi), pēc taksidermista apmeklējuma būs zināms garums un punktu skaits.
16
Dainis ar Tukuma pusē nomedītu mežakuili.
17
Ir tik jauki, ka arī Latvijas mednieku kolektīvi piekopj tradīciju īpaši godināt nomedītos dzīvniekus. Paldies Oskaram par bildi!
361
Medības ar alu suni ir viens no grūtākajiem medību veidiem. Ir jāsaprot tas, ko dara suns, ir jāparedz dzīvnieka uzvedība. Šajā medību veidā īpaši svarīga ir sadarbība starp medību suni un mednieku, jo pretējā gadījumā medījumu iegūt nebūs iespējams. Vairāk par to gatavosim materiālu žurnāla Medības marta numurā.
224
Agrāk zaķu medības bija lielā cieņā, mūsdienās tās piekopj reti kur. Skaistas ir zaķu medības \"katlā\", kas vēl pāris reižu gadā notiek Lietuvas dienvidos, ja vien ir piemēroti laika apstākļi - sals un sniegs.
289
Tradicionālajā Kalpaka ballē vāks līdzekļus Kritušo karavīru pieminekļa izveideiSestdien, 28. februārī, notiks tradicionālā pulkveža Oskara Kalpaka balle, kurā vāks ziedojumus Kritušo karavīru pieminekļa izveidei Ādažos.
Vidusjūrā pie Izraēlas atrod 2000 zelta monētu (1)Nirēji amatieri Vidusjūrā pie Izraēlas pilsētas Kesarijas atraduši apmēram 2000 zelta monētu no 11.gadsimta, trešdien paziņoja Izraēlas Senlietu pārvalde.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman