Mobilā versija
+20.3°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Www.RezervesDALAS24.lv
Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Uz jaunu krastu? Kā vadībā?

“Vienotības” valdes priekšsēdētāja amatam pieteikts ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, partijas priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns un Rīgas domes deputāts Vilnis Ķirsis. Kandidatūras uz partijas priekšsēdētāja amatu vēl varēšot izvirzīt arī partijas kongresā 19. augustā, kad notiks “Vienotības” vadības vēlēšanas.

Vai Intaram Busulim jāpiedalās "Jaunā Viļņa" žūrijā Sočos?
Līga Rasnača: Mazo algu celšana noteikti nepieciešama (18)Darba devējiem ir iespēja atalgojumu izlīdzināt, jo viens no reformas mērķiem ir ienākumu nevienlīdzības samazināšana.
Pasaulē
Izdevumi
Latvijas nenovērtētais dārgums – vēsturiskās ērģelesValsts kultūras pieminekļu sarakstā iekļautās ērģeles pamazām atdzimst, galvenokārt pateicoties pašvaldību aktivitātei.
Šrēders kāpj amatos Krievijā (2)Vācijas ekskanclers iecelts "Rosneftj" direktoru padomē
Intervijas un apraksti
Viedokļi un komentāri
Video, foto
Gruntīgs pagrabs lauku sētā. Kā pie tāda tikt pašu spēkiem?Kurš materiāls piemērotāks kārtīgam lauku pagrabam viensētā – laukakmeņi, māla ķieģeļi, fibo bloki? Kādam jābūt sienu, griestu biezumam un mūrjavai, ja apmet kādu sienu iekšpusē?
Rožu lilijas: burvīgi ziedi. Kā tos kopt?Esmu dzirdējusi, ka ir izveidotas rožu lilijas. Vai tās pārziemo Latvijā? ELĪNA DURBES NOVADĀ
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +20.3
Alūksne +17.7
Daugavpils +18
Saldus +14.5
Liepāja +17.3
Jelgava +15.5
Ventspils +19.2
Limbaži +17
Madona +18.1
Rēzekne +17.8
Supermeni un dzelzs lēdijas. Kuras ir pašas nesatricināmākās zodiaka zīmes?Astroloģe Vasilisa Volodina ir izveidojusi neatlaidīgāko, izlēmīgāko un nesatricināmāko zodiaka zīmju sarakstu.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+