Mobilā versija
Brīdinājums +11.8°C
Miķelis, Mikus, Mihails, Miks
Ceturtdiena, 29. septembris, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
"Grāmatu klēts" pēc skandāla ar KNAB atgriezīsies Lauberē (8)Politisku intrigu dēļ par grēkāzi kļuvusi Lielvārdes novada kultūras nama direktore, kuru KNAB sodījis ar 70 eiro naudas sodu.
Visas dejas nav izdejotas! Kārļa Podnieka spēka stāsts pēc kritiena no ceturtā stāvaTērvetniekam Kārlim Podniekam liktenis pirms septiņiem gadiem uzlicis smagus pārbaudījumus.
Egils Līcītis: Uz Centrāltirgus veselību! jeb Kā radīt interesi par Rīgas vēderuĀrzemēs vai visriņķī pa Latviju braukājot, ceļotāji mīļuprāt iegriežas tirgos. Tur arvien pulcējas internacionāla, raiba publika, uz letēm ir attiecīgās tautas vai novada lauku, mežu un ūdeņu bagātības.
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Budžeta pakete

Izglītības un zinātnes ministrija kopā ar budžeta projektu bija iesniegusi valdībā likuma grozījumus, kas paredz pamatizglītības apguves uzsākšanu no sešu gadu vecuma. Taču jautājumu nolēma atlikt. Ministru prezidents Māris Kučinskis žurnālistiem teica, ka šādu jautājumu nevar vērtēt budžeta paketē jeb kā saistītu ar nākamā gada valsts budžetu. Tas esot pietiekami “sensitīvs jautājums”, tāpēc tas būtu jāvirza ierastajā kārtībā, sākot no valsts sekretāru sanāksmes. Ministrijām arī citkārt ir bijis raksturīgs tā sauktajā budžeta paketē iedabūt atsevišķi vērtējamas lietas, tādējādi cerot, ka jautājums tiks izskatīts bez aizķeršanās.

Lasītāju aptauja
Ko spēj daudzās valodnieku komisijas? (8)Paldies "Latvijas Avīzes" redakcijai, ka tā ir nodrukājusi Valtera Nollendorfa rakstu "Noziegums, ko Annai izdarīja vietvārdu komisija".
Vai esat ieguvējs no jaunās elektrības apmaksas kārtības?
Kristaps Ceplis: Meža platības Latvijā aug (1)Latvijā uz vienu iedzīvotāju vidēji ir 1,7 ha meža. ­Latvija ir un būs viena no mežiem bagātākajām Eiropas ­valstīm.
Kādas kļūdas visbiežāk pieļauj uzņēmumi, iekārtojot birojus? (2)Birojs ir īpaša vieta kā darbiniekam, tā vadītājam un īpašniekam. Ja darbinieki savā darba vidē jūtas labi, arī darba process būs daudz efektīvāks.
Pasaulē
Izdevumi
Pokemoni nu arī uz rokasSlavenā japāņu elektropreču un datorspēļu kompānija "Nintendo", kas radīja slaveno multfilmu "Pokemoni", izdomājusi veidu, kā samazināt pēdējos mēnešos populārās mobilās spēles "Pokemon Go" atkarību no telefona ekrāniem, kas izrādījusies samērā nedroša nodarbe.
Ledusskapis ar skaļruni"LG" laidis klajā neticami dārgu premiumklases ledusskapi "LFXS30786S", kas līdzās ledusskapim ierastajām funkcijām nodrošina arī mūzikas atskaņošanu ar iebūvēto skaņas sistēmu, ko, izmantojot "Bluetooth" tehnoloģiju, var savienot ar viedtālruni.
Saproti, par ko maksāsi. Latvijai piemērotāko jauno auto meklējotRudens darba sesiju, kura beigsies decembrī, sākusi konkursa "Latvijas Gada auto" žūrija. Pagājušajā sestdienā notika testu brauciens gandrīz 500 km garā distancē pa Kurzemi.
"GoPro" radījuši paši savu dronuASV tehnoloģiju uzņēmums "GoPro", kas radījis slavenās mazās sporta videokameras, paziņojis par sava pirmā bezpilota lidaparāta jeb drona "Karma" iznākšanu, kas Eiropu sasniegs jau pēc mēneša.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +11.8
Alūksne +11.5
Daugavpils +12.8
Saldus +11.9
Liepāja +15.0
Jelgava +11.7
Ventspils +14.9
Limbaži +13
Madona +12.4
Rēzekne +12.0
Par bērziem! Ar stādu, nevis cirviHānbergs aicina sūtīt smeķīgus stāstus
Mednieku sabiedrība noveco. Kā piesaistīt jaunus medniekus? (6)Mednieki, tāpat kā pārējā sabiedrība, noveco. Eiropā vidējais mednieka vecums ir 58 gadi. Lai arī konkrēta pētījuma nav, jomas speciālisti piekrīt, ka Latvijā situācija ir līdzīga.
Čika laika morāle. Plaši apspriesto fenomenu skaidro astrologs Kristaps BaņķisPar Čika laiku dzirdētas visbiežāk divi galēji viedokļi: Atkal tas čika laiks – nav kad darbus darīt!?

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+