-2.2°C
Ilze, Ildze, Izolde
Otrdiena, 27. janvāris, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
EK piedāvā sniegt palīdzību Ukrainai 1,8 miljardu eiro apmērāEiropas Komisija (EK) piedāvā sākt sniegt jaunu finansiālo palīdzību Ukrainai kopumā 1,8 miljardu eiro apmērā, žurnālistiem sacīja Eiropas Komisijas viceprezidents Valdis Dombrovskis (V).
Kā pārvarēt nogurumu tumšajā ziemas laikāGadalaikiem un saules gaismai ir nenoliedzama ietekme uz cilvēka pašsajūtu - tumšais ziemas laiks cilvēka enerģijas līmeni, miega režīmu, noskaņojumu un pat vielmaiņu bieži vien ietekmē negatīvi. Šādā laikā cilvēki bieži izjūt spēcīgu pārslodzes un noguruma sajūtu, ko uzveikt vairs neizdodas pat ar stipru kafijas tasi. Arī našķoties bieži vien gribas biežāk.
Piešķir 200 000 "Dvēseļu puteņa" veidošanaiNacionālais kino centrs (NKC) šogad 200 000 eiro piešķirs filmai "Dvēseļu putenis", Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā pastāstīja NKC vadītāja Dita Rietuma.
Gerhardam piešķirta pielaide valsts noslēpumam (1)Satversmes aizsardzības birojs (SAB) vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Kasparam Gerhardam (VL-TB/LNNK) ir piešķīris pielaidi valsts noslēpumam.
Apvienojot divas Rīgas skolas, izveidos Austrumu vidusskoluSkolu reorganizāciju un likvidāciju plānots pabeigt līdz 2015.gada 3.augustam, un ar to saistītie izdevumi sedzami no attiecīgo skolu finanšu līdzekļiem.
Rīga -2.2
Alūksne -2.9
Daugavpils -1.4
Saldus -3.1
Liepāja -0.4
Jelgava -6.2
Ventspils -0.8
Limbaži -4
Madona -2
Rēzekne -1.7

Aktuāls jautājums

Vai esat pamanījis, ka šis gads norit Raiņa un Aspazijas zīmē? Iesūti savu viedokli

Vai Andrim Bērziņam būtu atkārtoti jākandidē uz Valsts prezidenta amatu?
Ērika Oša zīmējums
Būvējiet kā priekš pašiem!

Konkursā Liepājas cietuma projektēšanas darbu īstenošanai pagājšnedēļ pieteikušies deviņi pretendenti. Jauno un moderno cietumu plānots uzbūvēt līdz 2018. gadam. Tajā paredzēts izvietot 1200 visu kategoriju ieslodzītos, izņemot sievietes un nepilngadīgos.

Ar kādām domām Kazas gadu sagaida kazkopji. Saruna ar Liānu Apini Latvijas Kazu audzētāju apvienību vada Garkalnes pagasta ZS "Meždruvas–1" īpašniece Liāna Apine, kuras atbildībā ir 100 Zānes šķirnes kazas. Žurnāls "Agrotops" intervijā vaicā, ar kādām domām jauno Kazas gadu sagaida kazkopji?
KOMENTĀRI, INTERVIJAS
Kā pārvarēt nogurumu tumšajā ziemas laikāGadalaikiem un saules gaismai ir nenoliedzama ietekme uz cilvēka pašsajūtu - tumšais ziemas laiks cilvēka enerģijas līmeni, miega režīmu, noskaņojumu un pat vielmaiņu bieži vien ietekmē negatīvi. Šādā laikā cilvēki bieži izjūt spēcīgu pārslodzes un noguruma sajūtu, ko uzveikt vairs neizdodas pat ar stipru kafijas tasi. Arī našķoties bieži vien gribas biežāk.
Atceries par saldētajām ogām: kā tās izmantotJa sasaldētas pilnībā sausas ogas, tās lieliski saglabā savu izskatu.
Vieglu garu jeb ko kas jums zināms par pirti?Mūsdienu sabiedrībā pieņemts uzskatīt, ka pirts ir tikai vīriešu privilēģija. Tomēr daudzas sievietes viegli salauzīs šo stereotipu, jo, pateicoties tvaika, hamamu un infrasakarkanajām istabām telpām sporta klubos un SPA-salonos, pirts spēj dāvāt sievietei neatkārtojamas iespējas ceļā uz skaistumu.
Kā sev palīdzēt, ja miegs nevis salds, bet bezgaršīgs. Iesaka miega speciālists, psihoterapeite un akupunktūras ārsteVakarā grūti aizmigt – grozies gultā no vieniem sāniem uz otriem, galvā jaucas visādas domas, rūpes un raizes. Skaidrs, nākamā diena jau norakstāma – pēc vēlās iemigšanas un nemierīgā miega īsts strādātājs nebūsi, un arī garastāvoklis pagalam draņķīgs.
Neparastās mīlules – rajasAndreja Petrova ģimene Olaines novada Medemciemā devusi pajumti kuplam mājdzīvnieku pulciņam.
Reklāma
Daži vārdi gājējam (1)Šoziem tik daudz par braucēju piesardzību rakstot, viņu atbildību uzsverot, šķiet, ir aizmirsts uzrunāt gājēju. To tādēļ tagad daru, jo sevi glābt pat braucēja kļūdas gadījumā tev ir visas iespējas. Ja vien...
Sirdsmiera sertifikāts: "kāda pipara dēļ" vajadzīgs? Kad māju nodod ekspluatācijā, energoefektivitātes pagaidu sertifikāts ir viens no dokumentiem, kas obligāti jāiesniedz būvvaldē. Kur un kā to dabūt, un, pats galvenais, kāda pipara dēļ tas ir vajadzīgs?
Sociālo tīklu lietotājus satrauc "Facebook" un "Instagram" darbības traucējumiMiljoniem lietotāju visā pasaulē otrdien nespēja piekļūt saviem kontiem sociālās saziņas vietnē "Facebook", bet dažās valstīs tika traucēta arī fotogrāfiju apmaiņas vietnes "Instagram" darbība.
Atļaus mežacūku medības ar dzinējiemLai nodrošinātu mežacūku populācijas blīvuma samazināšanu, pēc Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) ieteikuma tajās medību platībās, kurās jau ir atļautas medības ar dzinējiem vai traucēšanu, no 1.februāra tiek atļautas arī mežacūku medības ar dzinējiem vai traucēšanu.

Makšķernieku stūrītis

Fotografē Mārtiņš Engurē
773
Sīkums, bet patīkami
104
Re, kāda bute
159
Svētku loms
183
Bušu laiks
386

Mednieku galerijas

Ir tik jauki, ka arī Latvijas mednieku kolektīvi piekopj tradīciju īpaši godināt nomedītos dzīvniekus. Paldies Oskaram par bildi!
79
Medības ar alu suni ir viens no grūtākajiem medību veidiem. Ir jāsaprot tas, ko dara suns, ir jāparedz dzīvnieka uzvedība. Šajā medību veidā īpaši svarīga ir sadarbība starp medību suni un mednieku, jo pretējā gadījumā medījumu iegūt nebūs iespējams. Vairāk par to gatavosim materiālu žurnāla Medības marta numurā.
44
Agrāk zaķu medības bija lielā cieņā, mūsdienās tās piekopj reti kur. Skaistas ir zaķu medības \"katlā\", kas vēl pāris reižu gadā notiek Lietuvas dienvidos, ja vien ir piemēroti laika apstākļi - sals un sniegs.
70
Kolēģis nomedīja kuilēnu, kas reiz bija iekļuvis nelikumīgi izliktā cilpā.
422
13 rukši, 3 brieži medībās Tumē 2014. gada 6. decembrī
598
Latviešu atgriešanās – grūtais mājupceļš (11)Daudz tiek runāts, kā dabūt atpakaļ mājās no Latvijas izbraukušos, kuri šobrīd bieži vien paši to nemaz darīt nesteidzas.
Baisākie rituāli pasaulē: zīlēšana ar mirstošiem, sieviešu kropļošana, pēcnāves kāzasPar rituāliem dēvē noteiktas cilvēku darbības, kurām piedēvēta simboliska nozīme. Rituāli var sakņoties kopienas vai sabiedrības tradīcijās vai reliģiskajos priekšstatos, bet dažas, raugoties no veselā saprāta pozīcijām mūsdienās, šķiet gluži nesaprātīgas, ja pat ne biedējošas un šokējošas.
Veic izrakumus Šekspīra mājāArheologi atjaunojuši 2013. gadā apturētos izrakumus Stretfordas pie Eivonas "New Place", vietā, kur atradusies Šekspīra māja un nāves vieta.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman