+10.7°C
Ģirts, Ģederts
Otrdiena, 5. maijs, 2015
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Latvijas valstsvienībai 1:8 sagrāve pret zviedriem Latvijas hokeja izlase Čehijā notiekošā pasaules čempionāta A apakšgrupas trešās kārtas mačā pirmdien ar 1:8 (0:1, 1:3, 0:4) graujoši piekāpās Zviedrijas valstsvienībai. Latvijas labā vienīgos vārtus guva Lauris Dārziņš.
Svētki, kas vieno"Viss notikušais padara mūs gudrākus un stiprākus, lai Latvija varētu plaukt mūžīgi."
Samazinās Rīgā deklarēto iedzīvotāju skaits (2)Rīgā ir samazinājies deklarēto iedzīvotāju skaits, liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes dati.
Latvijas jaunajiem programmētājiem balvas VaršavāAleksejs Popovs (Rīgas valsts 1. ģimnāzija) un Aleksejs Zajakins (Rīgas 89. vidusskola) 60 dalībnieku konkurencē absolūtajā vērtējumā ieņēma attiecīgi trešo un sesto vietu, izcīnot zelta un sudraba godalgas, bet Kristaps Čivkulis (Rīgas valsts 1. Ģimnāzija) ieguva bronzas medaļu.
Rīga +10.7
Alūksne +7.5
Daugavpils +10.0
Saldus +9.5
Liepāja +6.5
Jelgava +9.9
Ventspils +5.9
Limbaži +9
Madona +7.8
Rēzekne +9.4
Monika Zīle: Rūpēs par vidi redz sabiedrības saliedēšanās aizmetņus (1)Tā sagadījies, ka jau otru pavasari Lielās talkas dienā braucu no Rīgas uz Ludzas pusi, un abas reizes bija vienāds secinājums: labi saimnieki, kam rūp savas mājvietas tīrība, apkopjas vēl pirms pulkā aicināšanas signāla.
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Katra uzņēmēja sapnis – saņemt Gausa algu!

Latvijas nacionālās lidsabiedrības “air Baltic” valdes priekšsēdētājs Martins Gauss pagājušajā gadā par darbu uzņēmumā saņēmis 935 225 eiro. Satiksmes ministrija uzskata, ka atlīdzība ir adekvāta un tieši proporcionāla izvirzītajiem mērķiem. M. Gauss ir visaugstāk apmaksātais Latvijas valsts uzņēmuma vadītājs.

Vai atbalstāt bēgļu uzņemšanas kvotu noteikšanu ES dalībvalstīm?

Aktuāls jautājums

Kā pašvaldības samēro vēlmi aizņemties ar savām finanšu iespējām? Iesūti savu viedokli

Kā ieslodzījumu vietās sokas ar kārtības nodrošināšanu?Pirms svētkiem Daugavgrīvas cietumā Daugavpilī izcēlās nemieri, kuros bija iesaistīti vairāki desmiti ieslodzīto, kas protestēja pret jaunajiem – neatveramajiem – logiem.
Pazudušais un viņa manta - kad var atzīt, ka persona ir mirusi?Mans tēvs aizgāja no ģimenes pirms četriem gadiem. Kādu laiku ar viņu vēl sazinājāmies, bet tad viņš pazuda pavisam. Iesniedzām iesniegumu policijā, bet nav nekādu ziņu.
Ērču blīvums šogad ir augstāks nekā pērn šajā laikā (2)Pēdējie novērojumi liecina, ka ērču blīvums šogad ir augstāks nekā pērn ap šo pašu laiku, īpaši siltākā laikā, aģentūrai BNS pavēstīja Slimību
Dakteris zirgs: kā šis dzīvnieks var palīdzēt veseļoties (1)No lasītājas vēstules: “Decembra numurā garāmejot pieminējāt, ka Vaivaru nacionālajā rehabilitācijas centrā izmanto reitterapiju.
Gudrās "Vecmājas". Ciemos videi tik draudzīgā mājā, kādu Latvijā nav daudz (3)Simtgadīgas liepas sirmiem, ķērpjainiem stumbriem sargā vecās mājas. Arī jaunās, pirms trim gadiem celtās, sauc "Vecmājas".
Auzas - iedarbīgs tauku dedzinātājs. Diētas rezultāti jūtami jau pēc nedēļas! (2)Šis ir viegls, ātrs un visiem pieejams veids, kā zaudēt liekos kilogramus. Un vai spēj noticēt? Nedēļas laikā iespējams zaudēt pat piecus līdz septiņus kilogramus svara sava svara.
Aptauja: Vairāk nekā 89% iedzīvotāju dod priekšroku pašu audzētiem augļiem un dārzeņiemVairāk nekā 89% Latvijas iedzīvotāju dod priekšroku pašu audzētiem dārzeņiem un augļiem, nevis lielveikalos pieejamajai produkcijai. Visvairāk latviešiem patīk audzēt zemenes (59%), zaļumus (55%) un tomātus (48%).
Ziņas par glābējsilītēs atstātajiem mazuļiem glabās Adopcijas reģistrāParedzams, ka plašāka informācija par glābējsilītēs atstātajiem mazuļiem tiks glabāta Adopcijas reģistrā.
Reklāma
Satiksmes noteikumi un riteņbraucējs. Vietas bīstamām improvizācijām joprojām daudzAtkal pavasaris. Atkal riteņbraucēju vilnis. Atkal diskusijas par divriteņu vietu motorizētu četrriteņu un lēnu, sapņainu kājāmgājēju vidū.
"Google" palīdzēs Eiropas avīzēm pelnīt tīmeklīInterneta gigants "Google" parakstījis vienošanos ar virkni Eiropas avīžu konglomerātu ar mērķi palīdzēt tām tīmeklī nopelnīt vairāk naudas.

Makšķernieku stūrītis

Zivis, ne tikai jāķer, bet arī jāielaiž...
174
110 cm garais Ventas skaistulis.
355
Fotografē Andrejs
228
Skaista trofeja - Ventas lasis. Foto - Aldis Savičs
452
noķer un atlaid. 7,840kg
318

Mednieku galerijas

Kā sauc šo putnu? Savā pagalmā tādu redzu pirmoreiz…
1306
Pirmais ar savilcēju!
1143
Tukuma pusē nomedītā kuiļa trofeja. Garums 18 cm, platums 26mm, vajadzētu \'\'izvilkt\'\' uz bronzu...
89
Pārsteigums ziemā - lūša pēda vienā no medību iecirkņa nostūriem.
127
Klusā daba pie bebrārija. Šogad laika apstākļi tādi draņķīgi, vai arī bebri paēduši, bet pārsvarā liels klusums.
106
Lībiešu ciemu meklējumos (1)Senatnīgo var noķert, staigājot kājām pa ciemiem vai iekšējo meža ceļu no Kolkas līdz Mazirbei

Twitter

Facebook

Draugiem

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman