Mobilā versija
+17.0°C
Zigmunds, Sigmunds, Zigismunds
Pirmdiena, 2. maijs, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Valsts prezidents sveic pareizticīgos Lieldienās (6)Valsts prezidents Raimonds Vējonis apsveicis Latvijas pareizticīgos Lieldienās, informē Valsts prezidenta kancelejas Preses dienests. “Lai prieks par Kristus augšāmcelšanos izgaismo ikvienu sirdi,”
Uz arodbiedrību rīkoto tautas sapulci sanāk aptuveni 3000 cilvēku (+FOTO) (13)Uz Latvijas Brīvo arodbiedrības savienības rīkoto akciju – tautas sapulci “Par cienīgu darbu veselam un izglītotam cilvēkam Latvijā” šodien bija ieradušies aptuveni
Uz tradicionālo "Kritiskās masas" braucienu pulcējušies aptuveni 2000 velobraucējuUz tradicionālo velobraucienu “Kritiskā masa” svētdien, 1.maijā, pie Dailes teātra Rīgā sapulcējušies aptuveni 2000 dažāda gada gājuma velobraucēju, novēroja aģentūra LETA.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +17.0
Alūksne +13.5
Daugavpils +15.3
Saldus +14.7
Liepāja +14.3
Jelgava +17.8
Ventspils +10.5
Limbaži +15
Madona +16
Rēzekne +14.5
Māra Libeka: Reformētāji un hemoroīdi (2)Ja būtu savākta statistika, cik daudziem politiķiem un ierēdņiem ir hemoroīdi, tad droši vien atklātos, ka ļoti daudziem, jo šo ļaužu pēcpuses ir nosēdētas vienās sapulcēs. Šīs pārdomas radās, kad atkal gaismā tika celts jautājums par nepietiekamo finansējumu veselības aprūpei.
Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Šķiet, tā drīzāk ir valsts valstī!

Drošības policija (DP) esot ierosinājusi resorisku pārbaudi par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieces Jutas Strīķes intervijā Latvijas Televīzijai pausto viedokli. J. Strīķe trešdien bija izsaukta uz DP, kur viņai jautāts, kā viņa pati vērtē – vai LTV sniegtā intervija ir kaitējusi Latvijas valstij. Tādējādi viņai radies priekšstats, ka tiek pārbaudīts iespējamais noziegums pret valsti – kaitniecība. Šāds noziegums ir paredzēts Krimināllikuma 89. pantā – darbība vai bezdarbība, kas vērsta uz konkrētu nozaru vai iestāžu darbības graušanu “nolūkā kaitēt Latvijas Republikai”. Par to paredzētais sods ir brīvības atņemšana no pieciem līdz 12 gadiem. “Acīmredzot manis izteiktais viedoklis raidījumā vairākām pie varas esošām amatpersonām ļoti nepatika. DP izmeklē, vai patiesības teikšana ir noziegums pret valsti, vai mēs drīkstam kritizēt varu,” saka Strīķe.

Vai Latvijai ir cerība atgūt PSRS okupācijas nodarītos zaudējumus?
Aivars Lembergs: Apvainojumi un aizliegumi Latvijas problēmas neatrisināsIzraēlā dzīvojošais publicists Franks Gordons Latvijas Avīzes 22.aprīļa numurā publicējis kārtējo viedokli (Hūtes vārdi Kremlim kā mūzika) saistībā ar masu personību un uzskatiem par Krievijas mediju Rossija – RTR un portāla Sputnik darbības ierobežošanu.
Nākotnes saimniecība: Jānis Vinters sildīs siltumnīcu ar biešu biogāzi (9)Brāļi Vinteri gandrīz 2000 ha audzē kukurūzu, ziemas kviešus, rapšus, lopbarības pupas un zirņus
Kredīti onlineIr pagājuši laiki, kad naudas aizdevuma saņemšana bija jāstāv garās rindās, vai arī tie tika piešķirti tikai izredzētajiem.
Izdevumi
Šodien uz rekonstrukcijas laiku slēgs VEF Kultūras piliGatavojoties VEF Kultūras pils renovācijai, tajā strādājošie mūzikas, dejas un mākslas kolektīvi jau laikus pārvietoti uz citām telpām.
Katarakta: profilakse, ārstēšana, padomi pēcoperācijas periodamTautā par kataraktu saka: acīm priekšā aug plēve. Apkārtne izskatās pelēka. Rodas sajūta, kā skatoties caur aizsvīdušām brillēm. Lēca kļūst duļķaina, un gaisma caur zīlīti vairs nespēj iekļūt acī. Kā atkal saskatīt pasauli spilgtās krāsās?
Kāda lustra labāka atšķirīgiem interjeriem un iespaidamMūsdienu interjers nav iedomājams bez stilīgas un skaistas lustras. To, vai plānotais apgaismojums būs komfortabls, nosaka vairāki faktori.
Slavenās Bārbras Streizandes diēta (1)Slavenību diētas vienmēr izraisījušas intereses, jo "zvaigznes" taču atļaujas iet pie dārgiem dietologiem, kuri atrod unikālas un efektīvas notievēšanas metodes. Leģendārā aktrise un dziedātāja Bārbra Streizanda daudzas desmitgades pārsteidz savus fanus ar lielisku figūri, tātad viņas diēta ir ievērības cienīga. 
Ko varam pamācīties dārza veidošanā no lietuviešiem (1)Dārzs bez vasaras puķēm nav dārzs, ir pārliecināti kaimiņvalstī Lietuvā. Puķes tur stāda, kur vien iespējams, un, jo vairāk, jo labāk.
Terjeru sāpe – acs lēcas nobīdeEctopia lentis, jeb acs lēcas nobīde ir iedzimta acs cinna saišu pataloģija, novājināšanās, daļējs iztrūkums, kā rezultātā notiek pilna vai daļēja acs kristāliņa nobīde - ģenētiski pārmantojama slimība, kas visbiežāk skar suņus, retāk kaķus un cilvēku.
Reklāma
Austrijas pilsonis, steidzoties uz Rīgas lidostu, iedzīvojas nepatikšanās (1)Vakar kāds Austrijas pilsonis, steidzoties uz lidostu, krietni pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu, informēja Valsts policija (VP).
Hermētisma pārbaude mājai (5)Lai paaugstinātu būvju energoefektivitāti, jāno­drošina ideāls sienu hermētisms. Mājas gaisa caurlaidību par vēlu pārbaudīt, kad sals kož. To jāgatavojas darīt siltā laikā.

Makšķernieku stūrītis

Skaistā Latvijas daba.Upe.
186
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1048
Taurage, Aldis. Bija labi!
677
Taurage, Andis un Vladimirs
526
Taurage, Andis
423

Mednieku galerijas

Draudzenes mielojas. Žurnāls Medības testē Ieskaties.lv Doerr Snapshot meža kameru un medniekbode.lv kārumus.
29
Bebru medī sezona vēl aktīva līdz 15.aprīlim.
123
Vīri dzen, dāmas medī. Skaists video par medībām Latvijā.
81
Ruksis iesprūda krūmos...
293
Monstrs kuilis no Raimo Jansona arhīva.
306
Filipīnas – izvēlies kādu no 7000 salāmIzmisis spāņu bruņinieks, līdz ceļiem ūdenī, bet viņam pretī trīs šķēpiem bruņoti, nepārprotami naidīgi no­skaņoti mežoņi gurnautos – tāds priekšstats par Filipīnām man saglabājies no pamatskolas vēstures mācību grāmatas.
Naftas saulē kaistošie emirāti. Ceļojuma piezīmes (2)Apvienotie Arābu Emirāti (AAE), kas ērti iekārtojušies Arābijas pussalas dienvidaustrumos Persijas un Omānas līča krastos, šobrīd ir viena no modīgākajām tūristu pulcēšanās vietām.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+