-3.9°C
Daina, Dainis, Dainida
Ceturtdiena, 23. oktobris, 2014
Fotostāsts
ZZS varētu piekāpties koalīcijas partneriem un atteikties no VARAM (1)Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) varētu piekāpties pārējiem koalīcijas partneriem un atteikties no vēlmes jaunajā valdībā pārraudzīt Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM), kas iedalīta Nacionālajai apvienībai (NA).
Sikorskis: mani pievīla atmiņa (1)Polijas parlamenta priekšsēdētājs un bijušais ārlietu ministrs Radoslavs Sikorskis, paziņojis, ka atkāpjas no saviem vārdiem, kurus viņš pauda ASV interneta vietnes “politico.com”
Sātīgais pīrāgs. Lieliska maltīte vēsam rudenim!Formā, kas iesmērēta ar taukvielām un izbārstīta ar miltiem (rīvmaizi vai ar mannu) kārto ripiņās grieztus kartupeļus, izklāj gan apakšu, gan sānus, pasāla.
Pasaule ekrānā un "uz papīra". Kurp dodamies?Paldies Gūtenbergam, kurš 15. gadsimtā, izgudrodams drukas tehnoloģiju, aizsāka "mediju revolūciju". Nu piedzīvojam nākamo informācijas nesēju maiņu, kad Latvijā 15 – 74 gadus veci cilvēki, kā vēsta TNS pētījums, internetam velta četras stundas dienā.
Inčukalna novadā privātmājā atsavina gandrīz 500 litrus nelegālas dziras (1)Valsts policijas (VP) Siguldas iecirkņa darbinieki kādā privātmājā Inčukalna novadā atsavinājuši ap 480 litru nelegālas dziras, liecina VP informācija.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
LU Vēstures un filozofijas fakultāte aicina absolventus uz pirmo salidojumuLīdz ar Latvijas Universitāti (LU) dibināšanas 95. gadadienu šogad atzīmē arī tās vēstures un filozofijas nozares.
Krustiņi un svītrojumi pauž attieksmiVai citu valstu parlamenta vēlēšanu biļetenos arī pastāv krustiņu likšana un deputātu kandidātu uzvārdu svītrošana? Tas nav objektīvs vērtējums, un liecina vienīgi vai nu par patikšanu, vai nepatikšanu. Tija Freimane

Aktuāls jautājums

Kā pretrunīgi vērtētie Maksātnespējas likuma grozījumi ietekmēs nekustamo īpašumu tirgu? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Varbūt šādu kompromisu!

Valdošās koalīcijas partneri, nespējot panākt kompromisu par atbildības jomu sadali jaunajā valdībā, nesteidzas piekāpties viens otram. Strīdīgākais ir jautājums par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, kuru vadīt vēlas gan Zaļo un zemnieku savienība, gan Nacionālā apvienība.

Vai jaunā Eiropas Komisija (EK) vieš cerības par pozitīvām pārmaiņām?
Andris Vilks: Īsa pamācība Lembergam - valsts budžeta ābece (16)Lai piedalītos valsts publisko finanšu pārvaldīšanā, ir nepieciešamas vismaz pamatzināšanas budžeta veidošanas principos. Ar šovmena dotībām diemžēl ir par maz.
"Skonto" stadiona komplekss pārdots par 35 miljoniem eiro (1)Par "Skonto" stadiona kompleksa īpašnieku septembra nogalē kļuvusi nekustamo īpašumu jomā strādājošās Rudzīšu ģimenes uzņēmums "MANI Group", liecina Zemesgrāmatas informācija.
Ance Anna Šternberga: Spītējot ārstu prognozēm par dzīvi ratiņkrēslā, radu iespēju dzīvotAnces dzīve pusaudža vecumā apgriezās kājām gaisā – viņai tika diagnosticēta saslimšana, kas var radīt daļēju vai pilnīgu darbspēju zudumu un izraisīt invaliditāti - reimatoīdais artrīts.
Sekss pazemina sāpju sajūtu! 15 fakti par dzimumattiecībāmUltraskaņas pētījumi uzrādījuši, ka pēdējā attīstības trimestrī vīriešu dzimtes embrijiem mēdz būt erekcija.
Reklāma
Dombrovskis: Lai īstenotu ES tīrākas vides plānu, Latvijā būtu jāaizliedz autoES virzītie tīrākas vides nosacījumi var atstāt smagu ietekmi uz Latviju, uzskata Ekonomikas ministrija.
Pasaule ekrānā un "uz papīra". Kurp dodamies?Paldies Gūtenbergam, kurš 15. gadsimtā, izgudrodams drukas tehnoloģiju, aizsāka "mediju revolūciju". Nu piedzīvojam nākamo informācijas nesēju maiņu, kad Latvijā 15 – 74 gadus veci cilvēki, kā vēsta TNS pētījums, internetam velta četras stundas dienā.
Balodis zelta mīklā. Mārtiņš Rītiņš baloža gaļai piešķir pirmo vietu (2)"No visām gaļām balodi lieku pirmajā vietā!" savu iecienītāko produktu nevilcinoties nosauc šefpavārs Mārtiņš Rītiņš un piebilst – ja vien esot iespēja, labās ēstuvēs pasūtinot tieši šā putna gaļas maltīti.

Makšķernieku stūrītis

Skaistules
63
Skaistules
662
Zviedrijas skaistums
85
Sīkums, bet patīkami
72
Sīkums, bet patīkami
41

Mednieku galerijas

Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
64
Re kāds
104
Lācis (tas pats, kas iepr. bildē)
112
Sagaidīju… (Lācis, Karēlija 2014.)
112
Gaidot lāci (Karēlija)...
148
Leģendu naktī durvis vērs pilis un muižas visos Latvijas novadosGadsimtu mijā par ceļotāju ļoti iemīļotu pasākumu bija kļuvusi Latvijas piļu un muižu asociācijas (LPMA) rīkotā šo vēstures pieminekļu apceļošanas akcija, kas nu jau trešo gadu pārtapusi Leģendu nakts aktivitātēs un šogad notiks 25. oktobrī.
VDK darbības izvērtēšana būs dāvana Latvijas simtgadei. Saruna ar vēsturnieku Kārli Kangeri (18)Jau pagājuši trīs mēneši, kopš šovasar ar Ministru kabineta rīkojumu tika nodibinātā LPSR Valsts drošības komitejas zinātniskās izpētes komisija.
Faraons Tutanhamons bijis invalīds un neglītenis, atklāj jauns pētījums (5)Pilnīgākā leģendārā Ēģiptes valdnieka Tutanhamona ķermeņa formu rekonstrukcija, kāda līdz šim veikta, izmantojot viņa mūmijas datortomogrāfiju un trīsdimensionālas projekcijas, liecina, ka šis faraons n

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman