Mobilā versija
Brīdinājums +12.5°C
Valters, Renārs, Regnārs
Ceturtdiena, 30. jūlijs, 2015
Fotostāsts
Interesanti
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Piecās Latvijas pilsētās veidos veselības maršrutusVeselības ministrija (VM) un Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC), izveidojot veselības maršrutus piecās Latvijas pilsētās, sāks sabiedrības informēšanas kampaņu "Aktīva ik diena!".
Saeimas paplašināšanās iekavējusiesDeputāti jaunajā ēkā varēs ievākties ne ātrāk par nākamā gada vidu
Apskatāma Rīgas pils jaunatgūtā greznībaTirdzniecības centrā "Galerija Centrs" atklāta fotoizstāde par četru Rīgas pils vēsturisko zāļu atjaunošanas procesu. Izstādi rīko VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) sadarbībā ar būvuzņēmēju pilnsabiedrību SBRE.
Izglītībai trīs rezervēto miljonu liktenis – neskaidrs (2)Tā kā nākamajā mācību gadā vēl nestāsies spēkā jaunais pedagogu algošanas modelis, rodas jautājums, kas notiks ar tiem trim miljoniem eiro, kas
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +12.5
Alūksne +12.0
Daugavpils +12.7
Saldus +11.0
Liepāja +14.3
Jelgava +11.3
Ventspils +13.7
Limbaži +11
Madona +11.3
Rēzekne +12.4
Taisnīgums iespējams, pieņemot lustrācijas likumu (5)"Un jūs atzīsiet patiesību, un patiesība darīs jūs brīvus" (Jāņa evaņģēlijs)
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Nē tunelim Āgenskalnā!

Otrdien, 28.jūlijā, ap 30 cilvēku pie Ministru kabineta piketēja pret pazemes tuneļa izbūvi Āgenskalnā, kas paredzēts vienā no “Rail Baltica” trases variantiem.

Vai mūsdienās bērnus iespējams pasargāt no vardarbīga un cita kaitīga satura?

Aktuāls jautājums

Vai ar likumu jānosaka pedagogu lojalitāte Latvijas Republikai un tās Satversmei? Iesūti savu viedokli

Bērni
Slavenības aicina adoptēt gados vecākus suņusMūziķis Kārlis Kazāks, TV personība Armands Simsons, tirdzniecības kompleksa "Spice" direktore Iveta Lāce un aktrise Ieva Aleksandrova-Eklone iesaistījušies māju meklēšanā patversmes suņiem – senioriem.
Novosibirskas zoodārzā mājas kaķene izbarojusi lūsēnu (1)Novosibirskas zoodārzā mājas kaķene izbarojusi lūša mazuli.
Vieta jaukai dzīvošanai. Ciemos vienā no Ogres skaistākajiem dārziemGINTA ERDMANE kopā ar vīru Aini izveidojuši vienu no Ogres skaistākajiem dārziem.
Kas darāms dārzā no 27. jūlija līdz 3. augustam27.–28. jūlijs. Lapu dienas. Rudens ražai sēj endīvijas un cigoriņsalātus. To darot, jāzina, ka pirms ziemas augus, iespējams, vajadzēs piesegt. Stāda Ķīnas
Četri vienkārši ieteikumi karstai seksuālajai dzīveiDaudzi uzdod jautājumu – kā es varu padarīt savu seksuālo dzīvo kaislīgāku un aizraujošāku? Vācijas sieviešu žurnāls "Brigitte" apkopojis četrus ieteikumus, kuriem viegli sekot.
13 lietas, kas parasti tracina sievietes. Padomi vīriešiem! (8)Uzzini, kas sievietēm visvairāk nepatīk tavā ārienē un kas viņām liek šaubīties par tevi kā vīrieti! Iespējams, būsi pārsteigts par šīm detaļām.
Piecas fantastiskas gurķu sejas maskas visiem ādas tipiemGurķi labvēlīgi ietekmē sejas ādas stāvokli. Mājas apstākļos no tiem var pagatavot lieliskas sejas maskas jebkura tipa ādai.
Reklāma
Namu oriģinālu padara tā ārējā apdare. Kā ēku rotāt?Laikus jāpadomā par mājas dialogu ar kokiem.
Jaunajā medību sezonā atļauts nomedīt 250 vilkus (2)Saistībā ar to, ka 15. jūlijā sākusies jaunā – 2015. - 2016. gada – vilku medību sezona, Valsts meža dienests izdevis rīkojumu, kas atļauj sezonā nomedīt 250 vilkus, aģentūru LETA informēja dienesta pārstāvji.

Makšķernieku stūrītis

Zebrus 27.06.15. 5,580kg 84cm esma plauza fileja.
1832
Imants priecīgs
197
Arktiskā pālija
224
Zviedrijas daiļava
183
Sergeja Kaņiera daiļava
280

Mednieku galerijas

Dabas brīnums no Saldus puses.
51
Pēterdienas buks. Nomedīts pie Tukuma.
135
Trofejnieks- 15cm :-) ! Vēl kādus 100 tādus un var sākt domāt par puskažoku (joks, ja kāds nesaprata)!
194
Gadās arī šādas izcilas trofejas - iesūtījis kolēģis no Liepājas puses.
263
Pirmsjāņu buciņš.
157
"Laba daba" – labākais festivāls mazliet neparastiem cilvēkiemNo 31. jūlija līdz 2. augustam Līgatnes pagasta “Ratniekos” jau septīto gadu pēc kārtas visiem labas mūzikas un kvalitatīvas atpūtas  cienītājiem trīs
Ceļojumi
Skrīveros godina kureliešus (5)Aizvadītajā sestdienā, 25.jūlijā, Skrīveros netālu no Robežu mājām, Dīvajas ielas galā, atklāts piemiņas akmens kureliešiem, informēja Skrīveru Pensionāru biedrības pārstāvis Pēteris Mozulis.
Cilvēka ēna – viņsaules dubultnieks vai palīgs buršanā? Leģendas un rituāli (1)No zinātniskā viedokļa raugoties, ēna ir visnotaļ dabiska parādība, tomēr būtībā nav iespējams izskaidrot, kādēļ šis ne gluži ekstraordinārais fenomens daudzās kultūrās iedveš bailes un kādēļ saistībā ar to ir tik daudz rituālu un māņticības.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+