+8.4°C
Eiženija, Ženija
Ceturtdiena, 26. marts, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Pasažieru autobusam Ukrainas austrumos uzbraucot mīnai, četri bojāgājušieUkrainas austrumos pie Doņeckas apgabala Artemivskas pilsētas pasažieru autobuss trešdien uzbrauca mīnai, izraisot sprādzienu, kurā gājuši bojā četri cilvēki un ievainoti 19,
Bērziņu pārsteidz interese par to, vai viņš atkārtoti kandidēs amatam (9)Valsts prezidentu Andri Bērziņu pārsteidz, kāpēc tik daudzi vēlas uzzināt, vai viņš kandidēs uz otro Valsts prezidenta amata termiņu.
Par 2014. gada labāko sabiedrisko jaunbūvi atzīta Gaismas pils (2)Par pērnā gada labāko sabiedrisko jaunbūvi Latvijas Būvnieku asociācijas (LBA) ikgadējā skatē "Gada labākā būve Latvijā 2014" atzīta pilnsabiedrības "Nacionālā būvkompāniju apvienība" būvētā Latvijas Nacionālā bibliotēka.
Skola – tikumības citadele? (3)Paredzams, ka Saeimā un sabiedrībā atkal aktualizēsies diskusija par bērnu seksuālo un tikumisko audzināšanu.
Rīga +8.4
Alūksne +3.5
Daugavpils +8.6
Saldus +9.0
Liepāja +11.0
Jelgava +9.2
Ventspils +8.0
Limbaži +6
Madona +5.6
Rēzekne +6.4
Egils Līcītis: Pie slavenās bargās kundzes (6)– Kurmja kungs, Kurmja kungs! – izliekusies pa logu, Ingūna sauca, – palīdziet taču Platperu Arvīdam uznest akordeonu!

Aktuāls jautājums

Vai un kāpēc piedalīsieties mediķu protesta akcijā? Iesūti savu viedokli

Gata Šļūkas zīmējums
Spēle turpinās!

Nu jau gandrīz mēnesi ilgst strīds ap LPSR Valsts drošības komitejas (VDK) dokumentu izpētes komisiju, kas sākās ar to, ka Tieslietu ministrija ierosināja no komisijas izslēgt priekšsēdētāja vietnieci Kristīni Jarinovsku. Pēc tam komisijas vadītājs Kārlis Kangeris paziņoja, ka atstās šo amatu. Tikmēr vairāki zinātnieki publiskā aicinājumā lūguši valsts vadību nodot VDK zinātnisko izpēti zinātniskai institūcijai, lai nodrošinātu neatkarību, profesionalitāti un augstu pētniecisko kvalitāti.

Vai atbalstāt marihuānas dekriminalizāciju Latvijā?
Par nedēļu pagarina pieteikšanos platībmaksājumiem (2)No 20. aprīļa līdz 22. maijam lauksaimniekiem būs iespējams iesniegt Vienoto iesniegumu, lai saņemtu atbalsta maksājumus par platībām par 2015. gadu.
Noteikti pagājušā gada veiksmīgākie jaunie produkti LatvijāTirgus izpētes kompānija "Nielsen" noteikusi 2014.gada veiksmīgākos jaunos produktus Latvijā ātrās aprites patēriņa preču (FMCG) sektorā, informēja kompānijā.
VZD: Latvijā būtiski sarucis nekustamo īpašumu pircēju skaits no ārvalstīm"Ja līdz 2014.gada 1.septembrim tika realizēti vidēji 530 pirkuma darījumu mēnesī, kur pircējs bija ārvalstu fiziska persona, tad pēc 2014.gada 1.septembra - tikai vidēji 210 pirkuma darījumu mēnesī," sacīja Vīgante.
Latvijas Literatūras mūža balvu šogad saņems Leons BriedisŠogad Latvijas literatūras mūža balvu ekspertu komisija vienbalsīgi nolēmusi piešķirt dzejniekam, atdzejotājam un izdevējam Leonam Briedim (1949) par izcilu ieguldījumu Latvijas rakstniecībā – dzejā un atdzejā, kā arī par nozīmīgo devumu intelektuālās domas attīstībā Latvijā.
Sirds slimība - dilatācijas kardiomiopātija: uzzinām vairāk par to!No lasītāja vēstules: “Nesen internetā tika izplatīta kāda vēstule ar lūgumu palīdzēt.
12 atklāsmes par savu mammu tagad, kad pati esmu šajā lomāTikai tad, kad paši kļūstam par vecākiem, saprotam, cik patiesībā grūts uzdevums ir audzināt bērnu. Te būs jaunās māmiņas Mereditas atklāsmes jeb tādas kā atvainošanās savai mammai tagad, kad viņa pati audzina divus dēlus. Tās apkopojis portāls womansdays.com
Pavasarīgas idejas interjera atsvaidzināšanaiPavasara saulīte jau kņudina vaigos un tā vien aicina doties ārā ieelpot atspirdzinošo gaisu. Ja pavasaris ir klāt aiz loga, tam noteikti jābūt manāmam arī otrpus stiklam, proti – mājokļa interjerā, tāpēc aizņemies houzz.com iedvesmojošās idejas sajūtas radīšanai.
Kā ādas kopšanā var palīdzēt linsēklu eļļaVarat vienkārši ieziest seju ar linsēklu eļļu un pēc 20 minūtēm nomazgāt to ar siltu ūdeni.
Kartupeļu šķirņu piedāvājums: kur iegādāties kartupeļus KurzemēKur Kurzemes pusē meklēt sertificētu šķirnes kartupeļu audzētājus?
Ja gribas ātrāk satikt pavasari, izplaucē zarus!Sandra Ruska, žurnāla “Praktiskais Latvietis” galvenā redaktore
Vai kino spēj dziedināt? Uzzinām, kas ir kinoterapija!Droši vien ikvienam kāda filma likusi asarām piemērcēt vairākus kabatlakatiņus vai izraisījusi tik milzīgas dusmas pret slikto tēlu, ka grūti nosēdēt mierā, jo pārņēmusi nepārvarama vēlme ar viņu izrēķināties.
Lai spalvas nelido pa gaisu: cimdiņš kaķa glaudīšanaiJa kaķis dzīvo istabā, ļoti labi var just pavasara tuvošanos.
Reklāma
Sāk atjaunot vēl vienu Liepājas šosejas posmu un divus tiltusSākušies būvdarbi autoceļa Rīga–Liepāja (A9) posmā no Apšupes pārvada pār dzelzceļu līdz Anneniekiem (39,1.-60,1.km) Tukuma un Dobeles novados. Tur plānots stiprināt ceļa segumu un arī atjaunot tiltus pār Bērzi un Bērzupīti.
Tapusi bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa mobilā aplikācijaValsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunim 116111 ir izveidota bezmaksas aplikācija lietošanai mobilajos tālruņos, kas no šīs nedēļas ir pieejama lejupielādei.
Pirmo reizi Latvijas medniecības vēsturē pasniegs apbalvojumu medniekiem (2)Mežraga taures Jaunmoku pilī šosestdien ieskandēs sarīkojumu, kas mūsu valsts medniecības vēsturē notiek pirmo reizi. 14 mednieki saņems Gada balvu medniecībā par ieguldījumu medību saimniecības attīstībā un medību popularizēšanu Latvijā.

Makšķernieku stūrītis

Skaista trofeja - Ventas lasis. Foto - Aldis Savičs
222
noķer un atlaid. 7,840kg
180
rudens līdaka 2014g svars 7,840kg pieķērās uz 16gr spineks šūpiņu baltu!
1043
noķer atlaid, pāgājušā gada rudens copīte, 2014, copēja daudz izmerā 50-55cm
71
zebrus līdaka 19,02.15 svars 2,540kg
99

Mednieku galerijas

Āfrikas cūku mēra seja. Kopā ar PVD Burtnieku novadā 7.martā no meža izvedām 16 no sērgas kritušas mežacūkas. Reportāža būs žurnāla Medības aprīļa numurā.
7493
Mežakuilis(~5 gadi), pēc taksidermista apmeklējuma būs zināms garums un punktu skaits.
233
Dainis ar Tukuma pusē nomedītu mežakuili.
217
Ir tik jauki, ka arī Latvijas mednieku kolektīvi piekopj tradīciju īpaši godināt nomedītos dzīvniekus. Paldies Oskaram par bildi!
581
Medības ar alu suni ir viens no grūtākajiem medību veidiem. Ir jāsaprot tas, ko dara suns, ir jāparedz dzīvnieka uzvedība. Šajā medību veidā īpaši svarīga ir sadarbība starp medību suni un mednieku, jo pretējā gadījumā medījumu iegūt nebūs iespējams. Vairāk par to gatavosim materiālu žurnāla Medības marta numurā.
366
Pakāpies tornī, paveries tālu... Dievs Latviju ir radījis diezgan plakanu – augstu kalnu mums nav, taču paskatīties pāri mežu galotnēm gribas. Teju vienīgā iespēja šādas vēlmes īstenot ir kāpt skatu torņos.
Ko zinām par VDK (2)Kamēr nesaskaņa ar Tieslietu ministriju kavē Latvijas PSR VDK dokumentu izpētes komisijas darba sākšanu, tikmēr Okupācijas muzeja vēsturnieks Ritvars Jansons (šobrīd jau Saeimas deputāts no NA) un literāte Rudīte Kalpiņa sagatavojuši elektronisko izdevumu "VDK/Post Scriptum Nr. 2015"
Feministe pret pašas gribu - klibā revolucionāre Roza Luksemburga (5)Pilns viņas vārds ir Rozālija Luksemburga, un viņa nāca pasaulē 1871. gada 5. martā Polijas pilsētā Zamoscē, kas tolaik ietilpa Krievijas impērijas sastāvā.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman