Mobilā versija
+20.5°C
Marta, Dita, Dite
Ceturtdiena, 27. jūlijs, 2017
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Www.RezervesDALAS24.lv
Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Rīga vasarā

Sociālajos tīklos ir ievietoti video, kuros redzams, ka ielu remontdarbu veicēji Rīgā daudzviet nav parūpējušies par satiksmes dalībnieku, īpaši gājēju, drošību. Rīgas domes Satiksmes departaments gan solījis remontdarbu veicējiem piemērot sodus, ja tiks konstatēti pārkāpumi, taču rīdzinieku un pilsētas viesu dzīvi tas īpaši neatvieglos.

Vai Rīgā jābūt mākslinieka Gustava Kluča ielai?
Inguna Ebela: pret neziņotājiem vajadzīgas paraugprāvas (15)Mazā Ivana nāve Dubeņu mežā liek uzdot daudzus “kāpēc”. Zēna vecākiem, kaimiņiem, institūcijām, kuru pienākums palīdzēt nemīlētiem un neaprūpētiem bērniem, garāmgājējiem, autobusa
Vai Austrālijas latvieši aizmirsti? (13)Latvijas sūtniecību Kanberā!
"Nauda iztērēta, rezultāta nav". Kā jūs iespaidojis ģimenes ārstu streiks? (9)Bitīte Baune, Limbažu novads: “Mana ģimenes ārste streiko, bet tas mani īpaši nav iespaidojis, jo visus pakalpojumus, kas šobrīd vajadzīgi, saņemu vai
Pasaulē
Izdevumi
"Falstafs" tuvojas skatuvei: Siguldas Opermūzikas svētki jau nedēļas nogalēJau šīs nedēļas nogalē, 28.-30. jūlijā, kultūras baudītājus Siguldā pulcēs jau 25.Starptautiskie Siguldas Opermūzikas svētki, kuru centrālais notikums – Verdi operas "Falstafs" pirmiestudējums Latvijā.
Paglābj no iznīkšanas Kuldīgas slimnīcuVeselības ministrijas sagatavotajā informatīvajā ziņojumā par veselības aprūpes sistēmas reformu tomēr veikts būtisks labojums – Kuldīgas reģionālajai slimnīcai statuss netiks pazemināts, kā ministrija to bija iecerējusi.
Tomātus vajag sapurināt! Ārijas Rudlapas dārzkopja dienasgrāmataLai nu kas, bet nezāles tiešām izskatās labi. Ak, skaistās matuzāles! Siltumnīca atgādina džungļus. Iepriekšējā vakarā ciemojos pie radiem. Tika izrādīts arī dārzs. Tur viss skaisti. Tomāti safrizēti un sastādīti taisnās rindās kā militāras skolas kadeti. Manējie apauguši kā hipiju bariņš.
10 skaistu priekšnamu piemēri: skandināviskais, greznais, lauku stilāPirmais, ko visi ierauga, ienākot tavās mājās, ir priekšnams.
Hercogiene Keita izrāda seksīgāko kleitiņu un burvīgos bērnusKaraliskajā turnejā uz Poliju un Vāciju Kembridžas hercogienes stils, kā vienmēr, bija ieturēts un etiķetei atbilstošs, vienu tērpu dzidrās krāsās nomainīja cits,
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +20.5
Alūksne +17.1
Daugavpils +18
Saldus +17
Liepāja +19.2
Jelgava +19.7
Ventspils +18.6
Limbaži +18
Madona +17.3
Rēzekne +18
Horoskops Lauvas zīmei: ar ko izceļas dāmas, kas raksturīgs kungiem?Vīrietis Lauva lieliski zina sava valdzinājuma spējas, tādēļ viņš patīksmināsies par to, kad vien radīsies izdevība. Lai cik pašpārliecināts viņš būtu, sievietes ir viņa vājā vieta.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+