+11.1°C
Leonīds, Leonīda
Pirmdiena, 20. oktobris, 2014
Fotostāsts
Āboltiņa: ZZS priekšlikums neatrisinās strīdu par VARAMTrešdien koalīcija dosies pie Valsts prezidenta, lai katra partija informētu par savu nākamās valdības redzējumu, kā arī premjere Laimdota Straujuma ("Vienotība") prezentētu savu redzējumu par atbildības jomām, kā arī kompromisu.
Sikorskis: Krievija piedāvājusi Polijai sadalīt Ukrainu (2)Krievija vēlējusies piesaistīt Poliju pie Ukrainas teritorijas sadales, paziņojis bijušais Polijas ārlietu ministrs un Seima priekšsēdētājs Radoslavs Sikorskis.
CSP: šā gada pirmajos deviņos mēnešos pieaug dzimstība, samazinās mirstība2014.gada pirmajos deviņos mēnešos ir vērojams mirstības samazinājums, jo šajā periodā ir reģistrēti 21 115 mirušie, kas ir par 387 cilvēkiem mazāk nekā 2013.gada pirmajos deviņos mēnešos, liecina jaunākie Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati.
Pirmdienas rītā Imantā atrasts aptuveni 30 gadu vecas sievietes līķisAizdomās par slepkavību pirmdien jau aizturēta viena persona, un sākts kriminālprocess.
Pilotu streika dēļ atceļ "Lufthansa" reisus maršrutā Rīga-FrankfurteSaistībā ar Vācijas nacionālās aviokompānijas "Lufthansa" pilotu streiku pirmdien un otrdien, 21.oktobrī, atcelti reisi Rīga -Frankfurte, aģentūru BNS informēja starptautiskās lidostas "Rīga" Komunikācijas vienības vadītāja Sarmīte Rinmane.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
"Nepilsoņu kongress" – tradicionālo vērtību sargs? (6)Jaunais mācību priekšmets "Dzīvesziņa" nebūs obligāts
Rīga +11.1
Alūksne +9.2
Daugavpils +10.5
Saldus +10.7
Liepāja +12.4
Jelgava +10.7
Ventspils +10.9
Limbaži +10
Madona +10.0
Rēzekne +10.2

Aktuāls jautājums

Kā pretrunīgi vērtētie Maksātnespējas likuma grozījumi ietekmēs nekustamo īpašumu tirgu? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Neko mums nevar padarīt!

Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas deputāti, pagājšnedēļ sēdē atkārtoti spriežot par pasākumiem, kas varētu glābt pilsētas apstādījumus un īpašumus no pilsētas kanāla bebru nodarītajiem bojājumiem un mazināt viņu populāciju, noraidīja iespēju veikt dzīvnieku sterilizāciju. Domnieki jau ilgstoši lemj par pasākumiem, kas mazinātu bebru nodarīto kaitējumu pilsētas īpašumiem – bebri pēdējos gados grauž ne vien apstādījumus, bet arī kanālmalas soliņus.

Ja Saeimas vēlēšanas notiktu tagad, vai jūs balsotu tāpat kā 4. oktobrī?
No vārdiem jāķeras pie darbiem. Saruna ar Zlatu Elksniņu -ZaščirinskuKo ārzemju investori šeit vēlas panākt – to Ārvalstu investoru padomes Latvijā valdes priekšsēdētājai, audita un biznesa konsultāciju uzņēmuma "PricewaterhouseCoopers" valdes priekšsēdētājai Zlatai Elksniņai-Zaščirinskai
Kādas kaites paasinās rudenī un kā to novērst, skaidro speciālistiMainoties laika apstākļiem rudenī un pavasarī, izteiktākas pārmaiņas notiek arī organismā.
Diļļu sēklu tēja - ārstniecisks dzēriensPēc gurķu skābēšanas palika pāri daudz diļļu sēklu. Vai tās der arī tēju sastāvā?
Reklāma
Deviņos mēnešos reģistrē par 60% vairāk luksusa klases automašīnu (1)Latvijā šogad deviņos mēnešos reģistrētas 67 jaunas luksusa klases automašīnas, kas ir par 59,5% vairāk nekā attiecīgajā laikā gadu iepriekš.
Izstāde "Vide un enerģija" - jaunās un gudrās tehnoloģijasIzstādē "Vide un enerģija 2014" rādīja jaunās un gudrās tehnoloģijas
Vilku radu būšana (1)Latvijas vilku gēnu pētnieki 9. Baltijas terioloģijas konferencē šodien ziņos par pirmajiem izpētes rezultātiem.

Makšķernieku stūrītis

Skaistules
43
Skaistules
562
Zviedrijas skaistums
79
Sīkums, bet patīkami
65
Sīkums, bet patīkami
40

Mednieku galerijas

Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
51
Re kāds
89
Lācis (tas pats, kas iepr. bildē)
101
Sagaidīju… (Lācis, Karēlija 2014.)
106
Gaidot lāci (Karēlija)...
137
Populārs franču blogeris: Rīgas restorāni frančiem neliktu viltiesFranču blogeris Gijoms Lerū šobrīd ceļo pa Latviju un vaļsirdīgi atzīst, ka mums ir tieši tas, ko mūsdienās cilvēki meklē.
"Gulošam iešauts galvā". Beidzot iegūst Centrālcietuma slaktiņa ekshumāciju protokolus (2)Daudzi būs pazīstami ar baisajiem nostāstiem par padomju režīma mocīto un nogalināto Latvijas pilsoņu ekshumāciju, kas 1941. gada jūlija sākumā notika Rīgas Centrālcietumā. Tomēr tikai šogad vēsturniekiem izdevies iegūt ekshumāciju protokolu norakstus, kuru oriģināli glabājas arhīvā Vācijā.
TOP 7 skandāli un krīzes pasaulē pagājušā gadsimta 90.gadosPagājušā gadsimta deviņdesmitie gadi ir bagāti dažādiem pavērsieniem cilvēces vēsturē, tostarp sabrūk PSRS, Baltijas valstis atgūst neatkarību, personālie datori kļūst par ikdienu un plašām masām kļūst pieejams internets. Tomēr 90.gadi ir arī dažādu krīžu un skandālu pārpilni.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman