-1.0°C
Ilze, Ildze, Izolde
Otrdiena, 27. janvāris, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
ES nepieļaus Krievijas importa aizlieguma atcelšanu atsevišķām dalībvalstīm (1)Ivars Bušmanis, no Briseles. Pirmdien 26.janvārī Briselē ES Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomes sanāksme pirmoreiz tika vadīta latviski, visu citu dalībvalstu ministriem Jāņa Dūklava sacītais tika tulkots.
Kā pārvarēt nogurumu tumšajā ziemas laikāGadalaikiem un saules gaismai ir nenoliedzama ietekme uz cilvēka pašsajūtu - tumšais ziemas laiks cilvēka enerģijas līmeni, miega režīmu, noskaņojumu un pat vielmaiņu bieži vien ietekmē negatīvi. Šādā laikā cilvēki bieži izjūt spēcīgu pārslodzes un noguruma sajūtu, ko uzveikt vairs neizdodas pat ar stipru kafijas tasi. Arī našķoties bieži vien gribas biežāk.
Kas perinās karavīru galvās. Karavīrs atstādināts par prokrievisku nostāju Ukrainas jautājumā (20)Atstādināts karavīrs, kurš paudis prokrievisku nostāju Ukrainas jautājumā
Prezidents un premjere atbalsta jaunu sankciju ieviešanu pret Krieviju (9)Ņemot vērā situācijas eskalēšanos Ukrainā, nepieciešams atgriezties pie sarunām pret sankciju pastiprināšanu pret Krieviju, intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" teica Valsts prezidents Andris Bērziņš.
Rīgā, Ķeguma ielā, notikusi gāzes eksplozija, cietuši trīs ugunsdzēsējiRīgā, Ķeguma ielā, pirmdienas vakarā notikusi gāzes eksplozija, negadījumā cietuši trīs ugunsdzēsēji, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
Rīga -1.0
Alūksne -2.8
Daugavpils -1.7
Saldus -2.0
Liepāja -0.9
Jelgava -1
Ventspils -0.6
Limbaži -1
Madona -1.9
Rēzekne -2.5

Aktuāls jautājums

Vai esat pamanījis, ka šis gads norit Raiņa un Aspazijas zīmē? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Būvējiet kā priekš pašiem!

Konkursā Liepājas cietuma projektēšanas darbu īstenošanai pagājšnedēļ pieteikušies deviņi pretendenti. Jauno un moderno cietumu plānots uzbūvēt līdz 2018. gadam. Tajā paredzēts izvietot 1200 visu kategoriju ieslodzītos, izņemot sievietes un nepilngadīgos.

Vai ar stingrākiem likumiem izdosies ierobežot abortu skaitu?
Čiekuru dārzos – ražas laiks. Ciemos čiekuru kaltē Kalsnavā (1)Priežu un egļu sēklu plantācijās sākusies ražas novākšana. Šogad čiekuri ienākušies arī eglēm, kas ražo tikai reizi kādos septiņos gados.
"Standard & Poor's" Krievijas kredītreitingu pazeminājusi līdz "atkritumu" līmenimStarptautiskā reitingu aģentūra "Standard & Poor's" (S&P) pazeminājusi Krievijas kredītreitingu līdz "atkritumu" līmenim, pirmdien vēsta aģentūra.
Viena māja, četri kopīpašnieki. Kādas ir īpašnieku tiesības?Nesen nomira tēvs. Esam divi pilngadīgi bērni no tēva pirmās laulības (mūsu māte ir sen mirusi), bet tēvam palika otra sieva ar pagaidām vēl nepilngadīgu bērnu.
KOMENTĀRI, INTERVIJAS
Pārmetumu krustugunīs – tomāts. Ājūrvēdisks skatījums (3)"Septembrī varētu pārtikt tikai no tomātiem – gan svaigiem, gan dažādos sautējumos, zupās un sacepumos. Pat tomātu saldējumu, jūsu žurnāla iedvesmota, pagatavoju.
Atceries par saldētajām ogām: kā tās izmantotJa sasaldētas pilnībā sausas ogas, tās lieliski saglabā savu izskatu.
Pašu gatavots šokolādes lūpu spīdums 20 minūtēs!Ūdens peldē izkausējiet vazelīnu, pievienojiet rīvēto šokolādi un maisiet, līdz masa būs viendabīga. Kad šokolāde ir pilnībā izkususi, pievienojiet kanēli un eļļu.
Kā sev palīdzēt, ja miegs nevis salds, bet bezgaršīgs. Iesaka miega speciālists, psihoterapeite un akupunktūras ārsteVakarā grūti aizmigt – grozies gultā no vieniem sāniem uz otriem, galvā jaucas visādas domas, rūpes un raizes. Skaidrs, nākamā diena jau norakstāma – pēc vēlās iemigšanas un nemierīgā miega īsts strādātājs nebūsi, un arī garastāvoklis pagalam draņķīgs.
Neparastās mīlules – rajasAndreja Petrova ģimene Olaines novada Medemciemā devusi pajumti kuplam mājdzīvnieku pulciņam.
Reklāma
Daži vārdi gājējamŠoziem tik daudz par braucēju piesardzību rakstot, viņu atbildību uzsverot, šķiet, ir aizmirsts uzrunāt gājēju. To tādēļ tagad daru, jo sevi glābt pat braucēja kļūdas gadījumā tev ir visas iespējas. Ja vien...
Sirdsmiera sertifikāts: "kāda pipara dēļ" vajadzīgs? Kad māju nodod ekspluatācijā, energoefektivitātes pagaidu sertifikāts ir viens no dokumentiem, kas obligāti jāiesniedz būvvaldē. Kur un kā to dabūt, un, pats galvenais, kāda pipara dēļ tas ir vajadzīgs?
Sociālo tīklu lietotājus satrauc "Facebook" un "Instagram" darbības traucējumiMiljoniem lietotāju visā pasaulē otrdien nespēja piekļūt saviem kontiem sociālās saziņas vietnē "Facebook", bet dažās valstīs tika traucēta arī fotogrāfiju apmaiņas vietnes "Instagram" darbība.
Atļaus mežacūku medības ar dzinējiemLai nodrošinātu mežacūku populācijas blīvuma samazināšanu, pēc Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) ieteikuma tajās medību platībās, kurās jau ir atļautas medības ar dzinējiem vai traucēšanu, no 1.februāra tiek atļautas arī mežacūku medības ar dzinējiem vai traucēšanu.

Makšķernieku stūrītis

Fotografē Mārtiņš Engurē
673
Sīkums, bet patīkami
102
Re, kāda bute
152
Svētku loms
181
Bušu laiks
385

Mednieku galerijas

Ir tik jauki, ka arī Latvijas mednieku kolektīvi piekopj tradīciju īpaši godināt nomedītos dzīvniekus. Paldies Oskaram par bildi!
73
Medības ar alu suni ir viens no grūtākajiem medību veidiem. Ir jāsaprot tas, ko dara suns, ir jāparedz dzīvnieka uzvedība. Šajā medību veidā īpaši svarīga ir sadarbība starp medību suni un mednieku, jo pretējā gadījumā medījumu iegūt nebūs iespējams. Vairāk par to gatavosim materiālu žurnāla Medības marta numurā.
39
Agrāk zaķu medības bija lielā cieņā, mūsdienās tās piekopj reti kur. Skaistas ir zaķu medības \"katlā\", kas vēl pāris reižu gadā notiek Lietuvas dienvidos, ja vien ir piemēroti laika apstākļi - sals un sniegs.
63
Kolēģis nomedīja kuilēnu, kas reiz bija iekļuvis nelikumīgi izliktā cilpā.
414
13 rukši, 3 brieži medībās Tumē 2014. gada 6. decembrī
591
Latviešu atgriešanās – grūtais mājupceļš (10)Daudz tiek runāts, kā dabūt atpakaļ mājās no Latvijas izbraukušos, kuri šobrīd bieži vien paši to nemaz darīt nesteidzas.
Baisākie rituāli pasaulē: zīlēšana ar mirstošiem, sieviešu kropļošana, pēcnāves kāzasPar rituāliem dēvē noteiktas cilvēku darbības, kurām piedēvēta simboliska nozīme. Rituāli var sakņoties kopienas vai sabiedrības tradīcijās vai reliģiskajos priekšstatos, bet dažas, raugoties no veselā saprāta pozīcijām mūsdienās, šķiet gluži nesaprātīgas, ja pat ne biedējošas un šokējošas.
10 000 brīvprātīgo meklē noslēpumainās Čingizhana kapenes (1)Kalifornijas universitātes zinātnieki izmēģinājuši apkopot kolektīvās zināšanas, meklējot Čingizhana apbedījumu.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman