Brīdinājums +13.7°C
Māris, Mārica, Maigurs
Pirmdiena, 22. septembris, 2014
Fotostāsts
Trešais Krievijas "humānās palīdzības" konvojs atvedis kaujiniekiem ieročus (2)Trešais Krievijas konvojs, kas sestdien ieradās Doņeckā, nav vis atvedis humāno palīdzību, bet munīciju un komunikāciju slāpēšanas iekārtas, pavēstīja Ukrainas Militāri politisko pētījumu centra vadītājs Dmitro Timčuks.
Plašā kampaņā mudinās ģimenes uzņemties rūpes par bērnu namu bērniemKampaņas mērķis ir izglītot sabiedrību par iespējām kļūt par bērnu namos dzīvojošo bērnu viesģimenēm, audžuģimenēm, aizbildņiem, adoptētājiem.
ZZS valde aicina premjeri skaidrot bankas "Citadele" pārdošanas darījumu (2)ZZS valde pirmdien vienojās sadarbības padomes sēdē aicināt valdības vadītāju skaidrot sabiedrībai pieņemtos lēmumus saistībā ar bankas "Citadele" pārdošanas darījumu un tā izdevīgumu valstij.
Nedēļas nogalē Centrāltirgū notiks Ražas svētki"Rīgas centrāltirgū" nedēļas nogalē tiks svinēti Ražas svētki.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
VISC: vecākiem kopā ar bērniem vajadzētu iziet ceļu satiksmes drošības praksiVecākiem ar bērniem par ceļu satiksmi vajadzētu runāt nevis nolieguma formā, izmantojot vārdu "nedrīkst", bet gan "jā" formā, sakot, ka pie sarkanās gaismas jāapstājas, pirms ielas šķērsošanas ir jāpaskatās.
Siguldas gaisa trošu vagoniņu atzīst par lietošanai drošu; otrdien tas atsāks darbu (1) Ekspertīze pasūtīta pēc septembra sākumā notikušā negadījuma pie platformas Krimuldas stacijā, kur vagoniņš, uzsākot kustību, sasvērās.
Rīga +13.7
Alūksne +13.2
Daugavpils +12.9
Saldus +13.9
Liepāja +16.3
Jelgava +14.1
Ventspils +14.8
Limbaži +13
Madona +14
Rēzekne +14.2

Aktuāls jautājums

Kāda šogad padevusies kartupeļu raža?
 Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Pie mums taču mēris…

Latvijas valdība otrdien pieņēmusi gala lēmumu par bankas “Citadele” pārdošanu, pieņemot darījuma starpnieka ASV fonda “Ripplewood Holdings” piedāvājumu. Šis fonds saglabās 25% akciju, bet pagaidām publiski nenosauktie investori, kuri plāno pirkt 50% akciju, “ir pasaules augstākā līmeņa finanšu cilvēki, neviens nav no Latvijas, visi ir no ASV vai Kanādas – tātad aizokeāna valstīm,” tā sacījusi Ministru prezidente Laimdota Straujuma. “Diena” ziņo, ka Privatizācijas aģentūrā tapušajos dokumentos iepriekš pretendentiem izvirzīta prasība, ka ne ar kādiem nosacījumiem kā ārvalstu investora biznesa partneri nedrīkst parādīties vietējie Latvijas pārstāvji.

Vai piedalīsieties 4. oktobra Saeimas vēlēšanās?
Plāno paplašināt ārkārtas stāvokļa teritoriju saistībā ar Āfrikas cūku mēri (1)Ārkārtas stāvokļa teritorijā plānots iekļaut Aizkraukles, Ikšķiles, Inčukalna, Ķeguma, Krimuldas, Lielvārdes, Līgatnes, Limbažu, Mālpils, Neretas, Pārgaujas, Ropažu, Salacgrīvas, Sējas, Siguldas, Skrīveru, Vecumnieku, Ogres un Jaunjelgavas novadu.
Rēzeknē atklāj 1,9 miljonus eiro vērtu asfalta ražotniJaunā ražotne tapusi piecos mēnešos. Līdz ar tās nodošanu ekspluatācijā Rēzeknē viens būvgružu lauks ir pārtapis vēl vienā sakārtotā teritorijā.
Kādai jābūt sievietes intīmajai vietai + 5 ieteikumi veselīgas maksts vides nodrošināšanai
Nereti sievietes labsajūtu bojā maksts izdalījumi. Kad to daudzums atbilst normai, bet kad uzskatāms par slimības pazīmi? Reizēm novilkt robežu ir grūti, taču diskomfortu iespējams novērst jebkurā gadījumā.
Reklāma
Pirmajā rudens testa braucienā izmēģina titula "Gada auto 2015" pretendentus17 žūrijas biedri ar 14 uz titulu pretendējošiem auto maršrutā Rīga - Limbaži - Bīriņi - Rīga nobrauca kopumā 300 kilometrus.
Nolīgt darbā baktērijas! Kā darbojas bioloģiskās attīrīšanas iekārtaKad saimnieks nolīgst sev darbā baktērijas, proti, mājās ierīko bioloģiskās attīrīšanas iekārtu, viņš nosacīti apņemas tās ne vien regulāri barot, bet arī periodiski apkopt. Ko der ielāgot, lai kopdzīve veidotos ilga un laimīga?

Ēdam vārnas! "LA" uzaicina rakstnieku Albertu Belu uz pusdienām no vārnas gaļas (26)Rakstnieks Alberts Bels tagad zina, kā garšo vārnas gaļa

Makšķernieku stūrītis

Forele, vasaras izskaņā
52
Miermīlīgā zivs- pavīķe, noķerta ar spiningu uz mākslīga kāpura imitācijas.
44
Miermīlīgā zivs- vīķe, noķerta ar spiningu uz minivoblera.
61
Miermīlīgā zivs- rauda, noķerta ar spiningu uz minirotiņa.
52
Latvijas alata 36 cm, noķerta ar MJ.
55

Mednieku galerijas

Ilgi vaktējām, līdz novaktējām.
19
Vācu medību terjera prieks. Atrada un noturēja savainotu lapsu līdz pienāca mednieks. Šķita, ka suns sevi beidzot atradis.
46
Mazais šā gada sivēns jau apvēlies - vien maz\' cūciņ
102
Briežu bullis, vecss nav, bet selekcija arī ir vajadzīga… Ragu garums 87-90 cm.
1146
Rīta cukas rezultāts. Un no popiem var pagatavot ļoti gardu sautējumu.
132
Igaunija joprojām pārsteidzNākamvasar "Lotes zemē" būs vismaz trīs jauni tēli, kas runās latviski
"Vairāk pašcieņas. Pirksim savus ražojumus!" Kā stutēja vietējos Lielās depresijas gados (4)Krievijas aizliegums ievest gandrīz visas pārtikas preču grupas no Eiropas Savienības, ASV, Austrālijas, Kanādas un Norvēģijas, atriebjoties par to 

Frizūras ar pieaudzētiem matiem tapušas jau senajā ĒģiptēMatu pieaudzēšana izmantota jau senajā Ēģiptē pirms vairāk nekā 3000 gadiem, raksta portāls livescience, atsaucoties uz Amarnas pilsētā veiktiem arheoloģiskajiem izrakumiem.
Vai atminēs sibīriešu kaula bruņu noslēpumu?Krievijas arheologi izrakumos netālu no Omskas pie Irtišas upes atraduši uz bronzas laikmetu attiecināmas kaula plāksnīšu bruņas.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman