Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Ādolfs, Ilgonis
Otrdiena, 27. septembris, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Joprojām pietrūkst naudas dzīvības glābšanai. Bērni lūdz atbalstuTatjanas Bičikas bērni vērsās mūsu portālā ar lūgumu palīdzēt savai mammai: “Mēs esam ziedot.lv labdarības projektā.
Vija Beinerte: Kad slēptais kļūst atklāts (13)Manai draudzenei mirst māte. Lēni un mokoši. Brīdī, kad mātes galvā plīsa asinsvads, draudzene Grenlandē fotografēja aisbergus.
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Kā lai atšķir vanckarus, dzeguzes olas?

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka amata konkursā ir saņemti desmit pieteikumi. Bet Ministru prezidents Māris Kučinskis paudis uzskatu, ka pieteikumu skaits nav galvenais konkursa kvalitātes rādītājs. Tagad esot jāļauj strādāt konkursa atlases komisijai. Tā oktobra beigās lems, kurus pretendentus virzīt konkursa otrajai kārtai. KNAB pašreizējā priekšnieka Jaroslava Streļčenoka pilnvaras šajā amatā beigsies 17. novembrī.

Lasītāju aptauja
Ko spēj daudzās valodnieku komisijas? (8)Paldies "Latvijas Avīzes" redakcijai, ka tā ir nodrukājusi Valtera Nollendorfa rakstu "Noziegums, ko Annai izdarīja vietvārdu komisija".
Vai ticat, ka Latvijā notiks pāreja uz valsts apmasātu izglītību tikai latviešu valodā?
Zemes iegādes programmā no 55 miljoniem 51 jau izlietots (1)Vairāk nekā četru gadu laikā kopš zemes kreditēšanas programmas sākuma zemnieki iegādājušies 24 000 hektāru lauksaimniecības zemes par kopumā 51 miljonu eiro no programmā pieejamajiem 55 miljoniem eiro.
Latvijas un citu valstu skaistākās monētasLatvijas kolekcijas monētas guvušas atzinību izdevniecības “Watermark Publishing House” rīkotajā 10.starptautiskajā kolekcijas monētu konkursā “Monētu zvaigznājs 2016” (Coin Constellation – 2016). Uz
Kādas kļūdas visbiežāk pieļauj uzņēmumi, iekārtojot birojus? (2)Birojs ir īpaša vieta kā darbiniekam, tā vadītājam un īpašniekam. Ja darbinieki savā darba vidē jūtas labi, arī darba process būs daudz efektīvāks.
Pasaulē
Izdevumi
Zināmas Ināras Teterevas stipendijas saņēmējas"Mecenātes Ināras Teterevas stipendija mākslā" šogad piešķirta četrām Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) studentēm.
FOTO: Princesei Šarlotei pirmais oficiālais ārvalstu brauciensLielbritānijas kroņprincis Viljams un viņa sieva Ketrīna sestdien kopā ar bērniem – Džordžu un Šarloti ielidoja Britu Kolumbijas provinces galvaspilsētā Viktorijā, kur
Intervijas un apraksti
Viedokļi un komentāri
Video, foto
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +17.2
Alūksne +12.6
Daugavpils +16.6
Saldus +15
Liepāja +14.7
Jelgava +17.2
Ventspils +15.9
Limbaži +16
Madona +14.8
Rēzekne +14.8
Kaiju lielpilsēta Rīga. Īstie pilsētas saimnieki (1)Rīgas simbols ir gailis, kas rotā vairāku baznīcu torņu galus, bet īstie pilsētas saimnieki ir sudrabkaijas, kurus daudzi rīdzinieki turpina nepareizi saukt gan par albatrosiem, gan žargonā – par baklāniem.
Mednieku sabiedrība noveco. Kā piesaistīt jaunus medniekus? (4)Mednieki, tāpat kā pārējā sabiedrība, noveco. Eiropā vidējais mednieka vecums ir 58 gadi. Lai arī konkrēta pētījuma nav, jomas speciālisti piekrīt, ka Latvijā situācija ir līdzīga.
TESTS. Izvēlies gredzentiņu un uzzini daudz jauna par sevi!Piedāvājam vienkāršu, bet interesantu testu, kura galvenais varonis ir tieši gredzens. Paskat, cik tie skaisti… un dažādi! Tev vienkārši jāizvēlas tas, kurš iepaticies visvairāk, un jāizlasa, ko šī izvēle par tevi liecina.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+