Mobilā versija
+14.3°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Trešdiena, 27. maijs, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Trīs no Valsts prezidenta kandidātiem jau gatavi otrajam termiņam (4)Trīs no četriem Valsts prezidenta amata kandidātiem – aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (ZZS), tiesību eksperts Egils Levits un parlamentārietis Mārtiņš Bondars (LRA) – būtu gatavi valsts pirmās personas amatā nostrādāt divus termiņus pēc kārtas.
Ko jāpagūst ievākt tējām maijāMaijā visi augi jau ir lapās vai ziedos, tāpēc jāpagūst ievākt gardu un veselīgu tēju drogas.
"LA" galvenā redaktore: Ceram saņemt atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem (1)Laikraksta "Latvijas Avīze" redakcija ir nobažījusies par iespējamām pārmaiņām redakcijas padomes sastāvā un piektdien cer sagaidīt atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem, komentē "Latvijas Avīzes" galvenā redaktore Linda Rasa.
Ētikas komisija attaisno Kaimiņu; kaunina NMPD direktora vietnieci PupeliDeputāti izteica atbalstu Kaimiņam par uzmanības vēršanu uz problēmām NMPD, bet vienlaikus aizrādīja viņam par pārāk "ekspresīvu uzvedību", kā arī cenšanos pārņemt komisijas darbu savā vadībā.
Pie Dienvidu tilta konstatēts liels naftas produktu plankumsRīgā, Daugavā, Dienvidu tilta apkaimē, konstatēts aptuveni kilometru garš un 50 metru plats naftas produktu plankums.
Prasa ieviest obligātas peldēšanas nodarbības skolās (5)Kā sēdē norādīja Latvijas Peldēšanas federācijas pārstāvji: lai skolās ieviestu obligātu peldētprasmes apmācību, valstī būtu jāuzbūvē vēl 20 peldbaseini.
Rīga +14.3
Alūksne +11.7
Daugavpils +10.1
Saldus +15
Liepāja +11.9
Jelgava +16
Ventspils +12.0
Limbaži +12
Madona +10
Rēzekne +12.0
Vilis Vītols: Novēlējums deputātiem - sekot sirdsapziņai un balsot par Latvijai labāko kandidātu! (11)Visi uz Valsts prezidenta amatu izvirzītie kandidāti ir cienījami pilsoņi, katrs ar saviem nopelniem.
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Mēs par mieru Eiropā!

Pagājšpiektdien Austrumu partnerības samita laikā Rīgā pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkas notika eiroparlamentārietes Tatjanas Ždanokas organizēts pikets. Piketētājiem bija plakāti ar uzrakstiem “Austrumu partnerības samits – deglis kara sākumam”, “Ir laiks apvienoties, nevis šķelties”, “Viens kontinents – viena pasaule”, “Eiropa, nē karam!”. Ždanoka žurnālistiem teica: “Mums nevajag dzelžainu aizkaru, bet gan mieru Eiropā.”

Kā vērtējat Eiropas Komisijas pieņemto priekšlikumu, saskaņā ar kuru Latvijai jāuzņem 737 bēgļi?

Aktuāls jautājums

Vai ar likumu jānosaka pedagogu lojalitāte Latvijas Republikai un tās Satversmei? Iesūti savu viedokli

Dauginu ģimene: "Lai visiem možs gars!"Tūjenieku Pētera un Hertas Dauginu siltumnīcā ienākušies redīsi un salāti, dārzā bagātīgu ražu sola skaisti noziedējušie augļu kociņi un ogu krūmi.
EK pārmet Latvijai pārāk stingros ierobežojumus zemes pircējiem. Ko atbildēt? (6)Zemkopības ministrijā gudro atbildi EK saņemtajai vēstulei, kurā pieprasīts paskaidrot, kāpēc, Latvijā iegādājoties lauksaimniecībā izmantojamās zemi, tās pircējiem prasīta lauksaimniecības izglītība un kāpēc viņi nedrīkst būt nodokļu parādnieki.
Limbažu novada domes priekšsēdētājs: Novads no "Rail Baltica" neko neiegūs (1)Limbažu novads noteikti no dzelzceļa līnijas "Rail Baltica" neko neiegūst - pieturas novadā nav plānotas, teritorija tiek sašķelta, īpašumus piespiedu kārtā atsavinās, intervijā aģentūrai LETA atklāja Limbažu novada domes priekšsēdētājs Māris Beļaunieks (V).
Nepiekrīt samazināt cenas slieksni īpašuma iegādei apmaiņā pret TUA (2)Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija sēdē trešdien, skatot grozījumus Imigrācijas likumā otrajā lasījumā, noraidīja deputāta Ineša Boķa ("Vienotība") priekšlikumu samazināt cenas slieksni nekustamā īpašuma iegādei apmaiņā pret termiņuzturēšanās atļauju (TUA).
Kāpēc reizi gadā vajadzētu apmeklēt ģimenes ārstu. Ko pārbaudīt?Pat ja nekas nekaiš, reizi gadā vajadzētu atrast laiku vizītei pie ģimenes ārsta.
Augļu un dārzeņu saderība veselīgām sulāmIerastie dārzeņi, kas ne vienmēr šķiet gardi svaigā veidā, kļūst interesantāki, ja no tiem pagatavo sulu.
Pašu gatavota piespraude kurpēmNekas tā nesagandē prieku par jaunām kurpēm kā atziņa – tagad ar tādām staigā puse Latvijas sieviešu. Piestiprinot pērlīšu brošu, apavi pārvērtīsies līdz nepazīšanai, turklāt nevienam neienāks prātā, ka tas ir jau pazīstamais kurpju modelis. 
Ātri veidojama frizūra ar hairgamiSievietēm un meitenēm esmu pamanījusi skaistas apaļas copītes, kas izskatās ap kaut ko savītas. Kā tādas izveidot? Vai tam vajadzīga speciāla matu sprādze vai adatas? ILGA RUNDĀLĒ
Lieliska dāvana dārza saimniekam - izturīga aukla (1)Aukstais laiks visus augus dzina zemē atpakaļ, bet pavisam drīz tie saņemsies un stiepsies pretī saulei.
Traucēklis tuvībai – maksts sausumsIntīmajai tuvībai jāsagādā bauda abām pusēm. Ja ir kāds traucēklis un viens vai otrs seksuālā kontakta laikā jūt diskomfortu, tas var veicināt nesaskaņas – līdz pat attiecību izjukšanai.
Mājās kucēns! Kā sagatavoties?Tā diena ir pienākusi, un beidzot kucēns ienāk tavās mājās. Purina Saimnieku skola piedāvā vairākus noderīgus padomus, lai vari pārliecināties, ka pielāgošanās jaunajiem apstākļiem notiek, kā esi iecerējis.
Reklāma
Džipu saimes jaunpienācējs"Fiat Chrysler Automobiles" koncerna sastāvā ietilpstošā leģendārā amerikāņu marka "Jeep" slavu ieguvusi ar klasiskiem apvidus automobiļiem.
Darbs ārpus biroja – priekšrocības un trūkumi, vērtē ekspertiLatvijā strādāšanas kultūra ir salīdzinoši konservatīva, proti, ar darbu lielākoties tiek saprasta konkrēta vieta – „es esmu darbā”, taču pasaulē pieejamo tehnoloģiju iespaidā daudzās jomās aizvien biežāk darbs tiek definēts kā noteiktā veidā paveicami uzdevumi konkrēta mērķa sasniegšanai, atzīst eksperti.
Sestdien aicina copes svētki "Jaunais makšķernieks"Rīgā sestdien, 30.maijā, no plkst. 11 notiks tradicionālie makšķerēšanas svētki "Jaunais makšķernieks", kuros piedalīties aicināti bērni vecāku pavadībā un jaunieši vecumā līdz 16 gadiem.

Makšķernieku stūrītis

Sergeja Kaņiera daiļava
70
Normunds ar karpiņu
75
Andrejs Maksimovs- \"Salacas lašu karalis\"
104
Zivis, ne tikai jāķer, bet arī jāielaiž...
231
110 cm garais Ventas skaistulis.
461

Mednieku galerijas

Kā sauc šo putnu? Savā pagalmā tādu redzu pirmoreiz…
1614
Pirmais ar savilcēju!
1320
Tukuma pusē nomedītā kuiļa trofeja. Garums 18 cm, platums 26mm, vajadzētu \'\'izvilkt\'\' uz bronzu...
116
Pārsteigums ziemā - lūša pēda vienā no medību iecirkņa nostūriem.
164
Klusā daba pie bebrārija. Šogad laika apstākļi tādi draņķīgi, vai arī bebri paēduši, bet pārsvarā liels klusums.
147
Budapešta – tipiska Eiropas seja, mazliet nekoptaBudapešta ir interesanta katrai gaumei, jo te savas pēdas atstājuši daudzi gadsimti

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+