Mobilā versija
Brīdinājums +13.9°C
Klaudija, Persijs, Vaida
Sestdiena, 5. septembris, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Romantisko pastaigu dārzs. Ciemos pie Meieru ģimenes Ieriķu pusē (2)– Mēs tikai piepalīdzam dabai atklāt un saglabāt skaistumu, kas tai jau ir, – par savas ģimenes īpašumu vairākās paaudzēs stāsta IEVA un UĢIS MEIERI.
Ēģiptes miljardieris piedāvā bēgļiem nopirkt Vidusjūras salu (5)Ēģiptes miljardieris Naguibs Saviris aicinājis Itāliju un Grieķiju pārdot viņam kādu Vidusjūras salu, kur varētu tikt izmitināti Sīrijas un citu kara plosīto valstu bēgļi.
Komisijas secinājums: Mežaparka estrāde nespēj nodrošināt vairāk nekā 10 000 dalībnieku drošu atrašanos tajā (1)Mežaparka Lielās estrādes infrastruktūra nespēj nodrošināt dalībnieku veselībai drošu un organisma fizioloģiskās uzbūves normālai funkcionēšanai atbilstošu vairāk kā 10 000 dalībnieku vienlaicīgu atrašanos tajā, secinājusi XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku darba organizācijas izvērtēšanas komisija.
Rīgas centrā uzstāda ielu nosaukumus skaidrojošas plāksnesRīgas Austrumu izpilddirekcija pilsētas centra ielās pie ēkām sākusi izvietot informatīvi skaidrojošas plāksnes par tām personām, kuru vārdos nodēvētas minētās ielas, informē pašvaldībā.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +13.9
Alūksne +11.3
Daugavpils +10.3
Saldus +12.1
Liepāja +14.5
Jelgava +12.2
Ventspils +12.9
Limbaži +12
Madona +10
Rēzekne +11.5
Monika Zīle: Lētās dzīvības (7)Uz ceļiem vērojamā agresija liecina par depresīvu noskaņu mākoni un tiesisko nihilismu
Dienas jautājums
Gata Šļūkas zīmējums
Kā vēl iegūt trīs miljonus?

Valdība iecerējusi vairākas nodokļu izmaiņas, lai nākamgad valsts budžetā nodrošinātu papildu ieņēmumus. Valdība iecerējusi vairākas nodokļu izmaiņas, lai nākamgad valsts budžetā nodrošinātu papildu ieņēmumus.

Kā vērtējat pāvesta visiem priesteriem dotās tiesības piedot aborta grēku?

Aktuāls jautājums

Kā izvairīties no valsts budžeta ieņēmumu samazināšanās? Iesūti savu viedokli

Žurnālu "Mājas Viesis" vērtē lasītājs KASPARS ZLIDNIS (2)Grupas "Gain Fast" solists, sporta entuziasts KASPARS ZLIDNIS, dzimis 1983. gadā Rīgā
Ieguldot 3 miljonus, "Latfood" sāk ražot "katliņčipsus"; 90% eksportēIeguldot 3 miljonus eiro Eiropā modernākajās kartupeļu čipsu ražošanas iekārtās un uzsākot jauna veida – "katliņčipsu" (kettle chips) – ražošanu Baltijas valstīs, "Orkla" grupā ietilpstošais uzņēmums "Latfood" septiņu mēnešu laikā sasniedzis 80% ražošanas jaudu noslodzi un vairāk nekā 90% no saražotā eksportējis.
Ģenētiski modificētie organismi ar vienu kāju jau Eiropā. Vai ES līgums ar ASV ievilks otru? (2)ES brīvās tirdzniecības līguma kaldināšana ar ASV izraisa bažas par ģenētiski modificētu organismu (ĢMO) legalizēšanu, par ko norūpējušies ne vien daudzi patērētāji, bet arī lauksaimnieki.
LB paaugstina šā gada IKP pieauguma prognozi līdz 2,3%; nākamgad sagaida 2,7% kāpumuLatvijas Banka (LB) paaugstinājusi Latvijas iekšzemes kopprodukta (IKP) pieauguma prognozi šim gadam no 2% līdz 2,3%, savukārt nākamajam gadam ekonomikas pieauguma prognoze samazināta no 3% līdz 2,7%.
Reklāmas raksts
VIDEO: padomi, kā veidot ikdienas grimu rudenī„Lai uzklātais grims lieliski izskatītos, pati svarīgākā ir pareiza tā uzlikšanas secība,” stāsta modes un izklaides centra „Rīga Plaza” videopadomu stiliste Ieva Ivanova. „Soli pa solim, izmantojot sev atbilstošākos kosmētikas produktus, ir iespējams iegūt perfektu rezultātu mājas apstākļos,” turpina Ieva.
Kā saglabāt vasaras iedegumu līdz pat vēlam rudenim?Par pagājušo vasaru mums atgādina ne tikai patīkamas atmiņas, bet arī skaists iedegums.
Sirdi plosošs stāsts: 11 gadus pēc Beslanas traģēdijas meitenīte tiekas ar savu glābējuŠī fotogrāfijas aplidoja visu pasauli: specvienības kaujinieks iznes no ķīlnieku sagrābtās Beslanas sešu mēnešus vecu meitenīti. Pēc desmit gadiem, pagājušajā gadā, žurnālisti sameklēja fotogrāfiju varoņus, kas ir kļuvuši par simbolu necilvēcībai.
Feneks – valdzinošā lielausu lapsa, kura ir mazāka par kaķi un pieradināmaIeraugot feneku zooloģiskajā dārzā vai fotoattēlā, gandrīz ikviens teju "kūst" no mīļuma pieplūduma, jo nelielā lapsa ar smalko purniņu un milzīgajām ausīm izskatās ārkārtīgi pievilcīga.
Kāpēc suns laiza vai zelē savu ķepu? (1)Daudzi suņu saimnieki novēro, ka četrkājainais draugs ko tādu dara, un nevar saprast, vai šāda uzvedība ir pilnīgi normāla vai tomēr par to vajadzētu satraukties. Portāls "Vetstreet.com" noskaidrojis, kādi ķepu laizīšanai un zelēšanai var būt iemesli.
Reklāma
CSDD atņem apliecību braukšanas instruktoram un mācību karti autoskolai Pēdējie būtiskākie komisijas lēmumi bija par apliecības anulēšanu instruktoram un mācību kartes atņemšanu autoskolai.
Sludinājums, kurā tika meklēti interneta troļļi, kļuvis par skatītāko pusotra gada laikā (1)Darba sludinājums, kurā tika meklēti interneta troļļi, karjeras portālā "cv.lv" kļuvis par skatītāko sludinājumu pusotra gada laikā.
Ne pūkas! jeb Mednieku nacionālie svētkiTajās pašvaldībās, kur slavenākās ūdenskrātuves ar pīļu valstību – Burtnieks, Lubāns, Engure – vietējie smej, ka ūdensputnu sezonas atklāšanu varot teju par valsts nacionālajiem svētkiem nodēvēt. Sabraucot vienkopus ne tikai jau zināmo, tā teikt, savējo kolektīvu biedri, bet sarodoties pīļu kārotāji no visas Latvijas.

Makšķernieku stūrītis

126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
15
Taurage, Aldis. Bija labi!
145
Taurage, Andis un Vladimirs
88
Taurage, Andis
91
Zebrus 27.06.15. 5,580kg 84cm esma plauza fileja.
3662

Mednieku galerijas

Interesanta trofeja. Ragā sapinies striķis.
173
Dabas brīnums no Saldus puses.
224
Pēterdienas buks. Nomedīts pie Tukuma.
217
Trofejnieks- 15cm :-) ! Vēl kādus 100 tādus un var sākt domāt par puskažoku (joks, ja kāds nesaprata)!
331
Gadās arī šādas izcilas trofejas - iesūtījis kolēģis no Liepājas puses.
382
Ceļojumi
Pēc 800 jaunu salu atklāšanas oficiāli paplašināta Igaunijas teritorija (1)Kartogrāfi Baltijas jūrā atklājuši vairākus simtus līdz šim neatpazītu salu. Šo atklājumu rezultātā Igaunijas teritorija oficiāli kļuvusi par 100 kvadrātkilometriem plašāka, informē visitestonia.com.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+