Mobilā versija
+15.0°C
Ādolfs, Ilgonis
Otrdiena, 26. septembris, 2017
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Www.RezervesDALAS24.lv
Harijs Tumans: Kā savaldīt "ciklopus" un pasargāt valsts intereses (7)Gaidot valsts simtgadi, dažādu šim svarīgajam notikumam veltīto pasākumu un ieceru saraksts kļūst aizvien garāks.
Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Partiju rašanās rudens

Līdz vēlēšanām atlicis gads un pāris nedēļas (13. Saeimas vēlēšanas notiks 2018. gada 6. oktobrī), un politiķi steidz dibināt jaunus politiskos spēkus. Likums nosaka, ka Saeimas vēlēšanās var piedalīties partijas, kas dibinātas vismaz gadu pirms vēlēšanām. Pagājšnedēļ Ventspilī bijusī Reformu partijas biedre Inga Antāne ar domubiedriem nodibināja partiju “Laiks pārmaiņām”. Augusta beigās tika nodibināta partija “Kustība Par”. Septembra sākumā bija plānota arī no “Vienotības” aizgājušā politiķa Valda Šakara veidotās partijas “Mūsu zeme – Latvija” dibināšana, tomēr pagaidām tai neesot izdevies savākt partijas dibināšanai nepieciešamos 200 biedrus. Savukārt 12. Saeimas deputāts Edvards Smiltēns pēc “Vienotības” pamešanas ar savu organizāciju “Sabiedrību centriskai politikai” plānojot startēt kopā ar Latvijas Reģionu apvienību.

Kā raugāties uz jaunizstrādāto izglītības saturu skolām?
Egils Līcītis: Un visi raksta prezidentamBet tad uzrodas vēstuļu draugi, kurus Vējonis nemaz negrib par vēstuļu draugiem, un sarakstīšanās ar tādiem nedara godu augstiem amatvīriem.
Viss var būt taisnība, izņemot to, kas tiek drukāts (19)Sudrabas komisijā žurnālistu organizācijas viena otru apsmidzina ar indīgām ķimikālijām
Pasaulē
Izdevumi
Trīs mazi bērni un Dziesmu svētki sirdī: "Ezerzemes" dziedātāji Anete un Gatis UrkasDzīvesbiedriem Anetei un Gatim Urkām dziedāšana korī ir kā nepieciešamība un ģimenes rituāls
Sēklai domātos kartupeļus rudenī vajagot zaļināt. Vai tā ir tiesa?Esmu dzirdējis, ka sēklai domātos kartupeļus rudenī vajag paturēt saulē, lai kļūst zaļi. Tad tie ziemā nepūst un žurkas neēd. Vai tā ir?
Iedvesmojošs stāsts. Ar vienu roku piedzimusi sieviete kļūst par stieņa deju čempioniSieviete ar vienu roku nepadodas par spīti visām izredzēm un kļūst par pasaules čempioni dejošanā ap stieni jeb "pole dancing". Un sola cīnīties ar priekšstatiem, kas ir radušies par šo profesiju, vēsta "dailymail.co.uk".
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +15.0
Alūksne +11.5
Daugavpils +11
Saldus +13
Liepāja +13.9
Jelgava +12
Ventspils +14.2
Limbaži +12
Madona +11
Rēzekne +12
Dāsnās un skopās zodiaka zīmes. Kurai kategorijai piederi tu? (1)Kāds no mums ir gatavs pēdējo kreklu tuvākajam atdot, bet cits nav gatavs atteikties pat no mazumiņa citu labā. Kāds pasniedz greznas dāvanas, bet cits uzskata, ka labākā dāvana ir viņš pats vai šokolādes tāfelīte, kas palikusi pāri no korporatīvās ballītes. No kā tas atkarīgs? Astrologi uzskata, ka no zodiaka zīmes.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+