+2.8°C
Austra, Aurora
Ceturtdiena, 5. marts, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Ukrainas parlaments palielina armiju līdz 250 000 cilvēku (3)Ukrainas parlaments atbalstījis prezidenta Petro Porošenko ierosināto likumprojektu, ar kuru cilvēku skaits Ukrainas Bruņotajos spēkos palielināts līdz 250 000.
Ar binokli dabā putnus vērotŠogad agri iesācies pavasaris būs garš, tādēļ gājputni atgriezīsies pamazām
Mediķu arodbiedrība gatavojas protesta akcijai 20.aprīlī (1)Galīgais lēmums par protesta akcijas veidu, laiku un vietu tiks pieņemts LVSADA padomes sēdē 17.martā.
Rīga +2.8
Alūksne +4.3
Daugavpils +3.3
Saldus +5.3
Liepāja +4.0
Jelgava +4
Ventspils +1.0
Limbaži +4
Madona +1
Rēzekne +1.3
Māris Antonevičs: Kāda preses kļūda (4)Freidiska pārteikšanās – tā dažreiz mēdz saukt parādību, kuru aprakstījis slavenais psihoanalīzes "tēvs" Zigmunds Freids.

Aktuāls jautājums

Kas jādara Putnim, jaunajam Mediju politikas nodaļas vadītājam? Iesūti savu viedokli

Gata Šļūkas zīmējums
Vispirms ielaidiet Kobzonu Jūrmalā!

Eiropas Parlamenta deputātei Sandrai Kalnietei, kura pirmdien bija devusies uz Maskavu, lai otrdien piedalītos nogalinātā Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova bērēs, atteikta iebraukšana Krievijā. Pēc Krievijas puses sniegtās informācijas, Kalniete iekļauta to personu sarakstā, kurām liegta ieceļošana Krievijā. Tā esot daļa no atbildes uz Eiropas Savienības noteiktajiem ierobežojumiem pret Krieviju.

Vai jāierobežo ātro kredītu izsniedzēju peļņas procenti?
Monoflorais medus – dārgs, bet vērtīgsMonoflorajam medum līdztekus tradicionālajai vērtībai piemīt arī tā auga ārstnieciskās īpašības, no kura tas vākts.
ECB atstāj spēkā bāzes likmi rekordzemajā 0,05% līmenīEiropas Centrālā banka (ECB) ceturtdien padomes sēdē nolēma atstāt spēkā galveno bāzes refinansēšanas likmi rekordzemajā 0,05% līmenī.
Turos pie savas mantras. Ārste Egita Senakola, kura praktizē transcendentālo meditāciju"Ja kāds stāsta – meditējot gūstu svētlaimi, pietuvojos gaismai un mīlestībai –, to grūti saprast. Iespējams, sacītais izraisa smīnu. Bet es zinu, ka tā tiešām ir.
Kā līdzsvarojas samaksa naudā, baudā un graudā? (1)Kamēr pīpēsi, tikmēr tevi neskūpstīšu!
Kā radīt patīkamu klimatu mājāsKā uztaisīt māju par īstu cietoksni, kurā ir mājīgi un ērti visiem mājas iedzīvotājiem, to uzzināsi izlasot šo rakstu.
Turos pie savas mantras. Ārste Egita Senakola, kura praktizē transcendentālo meditāciju"Ja kāds stāsta – meditējot gūstu svētlaimi, pietuvojos gaismai un mīlestībai –, to grūti saprast. Iespējams, sacītais izraisa smīnu. Bet es zinu, ka tā tiešām ir.
Dienvidāfrikas burbuli – lauvas dēli par saimnieku izvēlas visus ģimenes locekļusLūkojoties pēc mājdzīvnieka šai žurnāla lappusei, internetā nejauši pamanīju kādu suņu šķirni, par kuru agrāk neko nebiju dzirdējusi.
Reklāma
Apdrošinātājs: pilnmēness laikā notiek satiksmes negadījumi ar smagākām sekāmDienās, kad ir visspēcīgākā pilnmēness ietekme, notiek ceļu satiksmes negadījumi ar smagākām sekām, secinājusi apdrošināšanas sabiedrība "BTA Insurance Company" (BTA), apkopojot pērnā gada statistiku par pieteiktajām atlīdzībām OCTA un KASKO apdrošināšanā.
Rakt tradicionālu aku, dzīt spici vai veidot dziļurbumu? (1)Patiesi kvalitatīvs dzeramais ūdens ir liels dārgums. Tas palīdz uzturēt ne tikai labu veselību, bet arī nodrošina smalku ēdiena garšu.
Marta beigās Latvijā būs vērojams daļējs Saules aptumsums Marta beigās pasaulē būs vērojams Saules aptumsums - pilns aptumsums gaidāms 20.martā, Latvijā tas būs vērojams daļēji.
Vuguļi ir viens no nedaudzajiem pāriem, kas makšķerēt dodas kopāAnita un Arnis Vuguļi ir viens no nedaudzajiem Latvijas pāriem, kas baudīt makšķerēšanas priekus dodas kopā.

Makšķernieku stūrītis

noķer un atlaid. 7,840kg
106
rudens līdaka 2014g svars 7,840kg pieķērās uz 16gr spineks šūpiņu baltu!
513
noķer atlaid, pāgājušā gada rudens copīte, 2014, copēja daudz izmerā 50-55cm
36
zebrus līdaka 19,02.15 svars 2,540kg
46
Peipus. Līdz vaļējam ūdenim pārsimts metru
59

Mednieku galerijas

Mežakuilis(~5 gadi), pēc taksidermista apmeklējuma būs zināms garums un punktu skaits.
74
Dainis ar Tukuma pusē nomedītu mežakuili.
75
Ir tik jauki, ka arī Latvijas mednieku kolektīvi piekopj tradīciju īpaši godināt nomedītos dzīvniekus. Paldies Oskaram par bildi!
425
Medības ar alu suni ir viens no grūtākajiem medību veidiem. Ir jāsaprot tas, ko dara suns, ir jāparedz dzīvnieka uzvedība. Šajā medību veidā īpaši svarīga ir sadarbība starp medību suni un mednieku, jo pretējā gadījumā medījumu iegūt nebūs iespējams. Vairāk par to gatavosim materiālu žurnāla Medības marta numurā.
269
Agrāk zaķu medības bija lielā cieņā, mūsdienās tās piekopj reti kur. Skaistas ir zaķu medības \"katlā\", kas vēl pāris reižu gadā notiek Lietuvas dienvidos, ja vien ir piemēroti laika apstākļi - sals un sniegs.
330
Latvijas Kara muzejam dāvinās Kalpaka pieminekļa pamatuLai godinātu Latvijas armijas pulkveža Oskara Kalpaka un Atbrīvošanās cīņu dalībnieku piemiņu, piektdien, 6. martā, plkst. 12 notiks svinīgā piemiņas ceremonija piemiņas vietā "Airītes", jo šogad aprit 96 gadi, kopš 1919. gadā, apšaudes laikā pie Airītēm Kalpaks krita.
"Islāma valsts" kaujinieki iznīcina senvēstures pieminekļus Irākā (VIDEO) (1)Džihādistu grupējuma "Islāma valsts" kaujinieki ar āmuriem ir iznīcinājuši nenovērtējamus senvēstures pieminekļus Irākas pilsētā Mosulā, liecina kaujinieku izplatīts videoieraksts.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman