Mobilā versija
+20.1°C
Edmunds, Edžus, Vidmants
Sestdiena, 29. jūlijs, 2017
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Www.RezervesDALAS24.lv
Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Mēs arī esam drošības garants!

“Latviešiem līgums ar partiju “Vienotā Krievija” ir pats svarīgākais līgums pēc NATO līguma. “Saskaņa” ar to nes tādu reāli smagu nastu, lai nodrošinātu stabilitāti šajā valstī, un tas būtu tomēr jānovērtē,” Saeimas deputāts Ivars Zariņš (“Saskaņa”) norādīja RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”.

Vai gaidāmā alkohola cenu kāpuma dēļ samazināsiet tā patēriņu?
"Nauda iztērēta, rezultāta nav". Kā jūs iespaidojis ģimenes ārstu streiks? (11)Bitīte Baune, Limbažu novads: “Mana ģimenes ārste streiko, bet tas mani īpaši nav iespaidojis, jo visus pakalpojumus, kas šobrīd vajadzīgi, saņemu vai
Pasaulē
Izdevumi
Mecenāts Zuzāns: Sirdsapziņas pārmetumu man nav! (1)No sestdienas, 29. jūlija, līdz 17. septembrim Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja galvenajā ēkā būs aplūkojama mākslas mecenātu Jāņa un Dinas Zuzānu kolekcijas izstāde "TOP no top", kas piedāvās Latvijas mākslas pārskatu neierastā interpretācijā, uzsverot privāto aspektu.
Vai bēgļus apturēs darba vietas mājās (3)"Māršala plāns" Āfrikai: gaisa pils vai izeja no krīzes?
Intervijas un apraksti
Viedokļi un komentāri
Video, foto
Dzemdību līgums – lielāka drošība vai lieka greznība?Ikviena sieviete, gaidot un laižot pasaulē mazuli, vēlas saņemt vislielāko uzmanību un justies droši.
Tikai 508 ķieģeļi, un stacionāra vieta grilēšanai gatava! Kā pareizi sev tādu ierīkot?Vasara, nedēļas nogale, atpūta lauku sētā – tas viss gandrīz nav iedomājams bez gaļas šķēles, zivs vai dārzeņiem, kas cepti uz oglēm.
Interjera modē atgriežas seni, romantiski durvju klauvēkļi. Novērtē!Reizē ar visādām citām gandrīz aizmirstām saviesīgām lietām Latvijas māju durvīs atgriežas durvju klauvēkļi, moderno elektrisko zvanu tālie priekšteči.
Līgavas māsu kleitu mode: apdrukas, kombinezoni, zemi papēžiAugustā un septembrī nav dienas, kad kāds pāris nesvinētu savu mīlestības dienu! Lai sagatavotos šai skaistajai dienai pūles jāpieliek ne tikai jaunajam pārim...
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +20.1
Alūksne +17.1
Daugavpils +17.1
Saldus +19
Liepāja +18.3
Jelgava +20
Ventspils +18.7
Limbaži +19
Madona +18
Rēzekne +16
Horoskopa zīmes, kas uzskata: bez laulībām var iztikt!Dažreiz viņa jūt, ka būt precētai varētu būt jautri, taču gandrīz vienmēr maina savas domas.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+