+6.9°C
Līksma, Bārbala
Sestdiena, 25. aprīlis, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Krievijas opozīcija mudina ASV noteikt sankcijas Kremļa propagandistiem (1)Krievijas opozīcija ASV Kongresā iesniegusi “Ņemcova sarakstu”, aicinot tajā minētos astoņus Kremļa propagandistus iekļaut “Magņitska sarakstā” un noteikt viņiem sankcijas, informē laikraksts
Dienas Vērša zīmē, kad dziedina pati dabaAtslodzes (ūdens un zāļu tēju) dienas: 26. aprīlis, 4., 11., 18. maijs Matu griešanai labvēlīgākās dienas: 26., 27. aprīlis, 6. maijs...
Tiesneši plēnumā AT priekšsēdētāja amatam izvirza Bičkoviču (5)Augstākās tiesas (AT) plēnumā šodien tiesneši par AT priekšsēdētāja kandidātu izvirzīja pašreizējo tiesas priekšsēdētāju Ivaru Bičkoviču.
Rīgas velonedēļā bez maksas varēs iegūt velosipēdista apliecību Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) Rīgas velonedēļas laikā galvaspilsētas centrā, velokafejnīcā "Miit", atvērs īpašu „pop-up” velo eksaminēšanas punktu, kurā būs iespējams nokārtot eksāmenu un saņemt velosipēdista apliecību, informē CSDD.
Jaunieši par un pret armijuTurpinot diskusijas par Valsts aizsardzības koncepcijas (VAK) sagatavošanu, vairākās Latvijas augstskolās šonedēļ bija organizētas jauniešu diskusijas par iespējām un motivāciju iesaistīties valsts aizsardzībā.
Rīga +6.9
Alūksne +2.4
Daugavpils +6.7
Saldus +5.5
Liepāja +5.6
Jelgava +6
Ventspils +6.7
Limbaži +3
Madona +2.9
Rēzekne +4.3
Uldis Šmits: Par nevadāmu prezidentu (5)Vēlēšanu izrādes pirmais cēliens ir ierasti bēdīgs
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Prezidenta kandidātus – vispirms uz ārstu komisiju

Sabiedrība aktīvi iesaistījusies diskusijā par to, kam un kādam vajadzētu būt nākamajam Valsts prezidentam. Politiskās partijas arī nosauc katra savu kandidātu. Koalīcijas partijas gan iecerējušas, ka varētu vienoties par vienu prezidenta kandidātu.

Vai piedalīsities Lielajā talkā?

Aktuāls jautājums

Kā pašvaldības samēro vēlmi aizņemties ar savām finanšu iespējām? Iesūti savu viedokli

Pirmajā vietā − lauku tortes. Ciemos pie saimnieces Ineses Esītes JērcēnosStrenču novada gardēži zina: ja vajag skaistu un garšīgu torti, jābrauc uz Jērcēnu pagastu pie Ineses Esītes. Ikdienā lielāko daļu laika aizņem darbi saimniecībā. Ja viss veiksies, kā iecerēts, “Oši” pēc diviem trim gadiem būs bioloģiskā saimniecība.
Iedzīvotāji Rīgā par pārtiku, mājokli un transportu tērē vairāk nekā Viļņā un TallināAtbilstoši pētījuma datiem četru cilvēku ģimene, kas dzīvo 70 kvadrātmetrus plašā dzīvoklī, par pārtiku, mājokli un transportu Rīgā tērē 44%, Viļņā - 41,5%, bet Tallinā - 25,5% no mājsaimniecības rīcībā esošajiem ienākumiem.
Snēpeles dubļu cīņas. Ceļu dēļ strīdas kaimiņi un pašvaldība (4)Kuldīgas novada Snēpeles pagastā lielsaimnieku un divas mazsaimnieku ģimenes strīdas par to, kā būtu izmantojami gar mājām ejošais pašvaldības ceļš un uz mājām ejošais kopējais servitūta ceļš.
Sagatavo organismu maratonu sezonai. Ieteikumi uzturam un treniņu režīmamLīdz ar pavasari un laika apstākļu uzlabošanos uz ielām biežāk manāmi arī skrējēji.
Kur meklēt vērtīgās taukskābes Ne no visiem taukiem uzturā ir jāatsakās. Vērtīgo taukskābju un D vitamīna trūkst lielākajai daļai iedzīvotāju mūsu platuma grādos.
Liftinga maskas sejai. Nostiepj un atjauno sejas ādu (2) Lielisku savelkošo efektu, kas neatpaliek no skaistumkopšanas salona procedūrām, var panākt ar 1 tējkarotes kartupeļu cietes un banāna palīdzību. Atliek vien satrīt sastāvdaļas putriņā, likt uz sejas un dekoltē zonas uz 20 minūtēm. Kad maska ir pakaltusi - noskalojiet to ar siltu ūdeni.
Plūmju pārpotēšana: kuras šķirnes tam piemērotas?Kuras plūmju šķirnes ir vairāk piemērotas pārpotēšanai?
5 veidi, kā patīkami pārsteigt ikvienu, ar kuru iepazīstiesVai esi kādreiz atradusies ballītē, kur saproti, ka nevienu nepazīsti? Vai tas neliek justies neveikli? Domāju, ka tā ir jutusies ikviena no mums. Tādēļ sagatavojām piecus ieteikumus, kā neērtos brīžus padarīt jautrus un ne tik neveiklus.
Astoņi no drošas nāves miskastē Rīgā izglābti kucēni meklē mājas (3)Kāda meitene Rīgā atradusi un no drošas nāves izglābusi astoņus kucēnus, kuri bija ielikti maisā un izmesti atkritumu urnā Rīgā, vēsta dzīvnieku aizsardzības biedrībā "Ķepu ķepā".
Reklāma
Rīgas velonedēļā bez maksas varēs iegūt velosipēdista apliecību Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) Rīgas velonedēļas laikā galvaspilsētas centrā, velokafejnīcā "Miit", atvērs īpašu „pop-up” velo eksaminēšanas punktu, kurā būs iespējams nokārtot eksāmenu un saņemt velosipēdista apliecību, informē CSDD.
Praktiski ieteikumi, kas jāņem vērā, iegādājoties putekļu sūcējuLīdz ar pavasara iestāšanos, lai atbrīvotos no ziemas putekļiem, daudzās ģimenēs kļūst aktuāls mājokļa ģenerālās tīrīšanas jautājums.
Latvieši pa mobilo tālruni runā vairāk par frančiemLatvieši pa mobilo tālruni runā vairāk par frančiem, vakar žurnālistiem pavēstīja "Latvijas Mobilā telefona" (LMT) prezidents Juris Binde.

Makšķernieku stūrītis

Zivis, ne tikai jāķer, bet arī jāielaiž...
139
110 cm garais Ventas skaistulis.
295
Fotografē Andrejs
196
Skaista trofeja - Ventas lasis. Foto - Aldis Savičs
416
noķer un atlaid. 7,840kg
292

Mednieku galerijas

Pirmais ar savilcēju!
169
Tukuma pusē nomedītā kuiļa trofeja. Garums 18 cm, platums 26mm, vajadzētu \'\'izvilkt\'\' uz bronzu...
72
Pārsteigums ziemā - lūša pēda vienā no medību iecirkņa nostūriem.
105
Klusā daba pie bebrārija. Šogad laika apstākļi tādi draņķīgi, vai arī bebri paēduši, bet pārsvarā liels klusums.
89
Āfrikas cūku mēra seja. Kopā ar PVD Burtnieku novadā 7.martā no meža izvedām 16 no sērgas kritušas mežacūkas. Reportāža būs žurnāla Medības aprīļa numurā.
8933
Svalbāra – ziemas pasaku valstība. Ceļojuma piezīmesPilns Saules aptumsums bija redzams aiz polārā loka Norvēģijas salu arhipelāgā

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman