Mobilā versija
+12°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Piektdiena, 22. maijs, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Āboltiņa: iespējams, Valsts prezidents tiks ievēlēts ar opozīcijas balsīm (3)Iespējams, Valsts prezidents tiks ievēlēts ar opozīcijas balsīm, intervijā sacīja koalīcijā esošās partijas "Vienotība" vadītāja Solvita Āboltiņa.
Kopiņas sedzējaugi kapu kopiņaiAr ko apstādīt kapa kopiņu? Pērn auga ledenītes, tomēr vajag kaut ko daudzgadīgu. Ko stādīt rāzītes stūros? LILIJA RĪGĀ
LĀB iesaka aizliegt smēķēt grūtniecēm un sirds, elpošanas sistēmu un onkoloģijas slimniekiem (2)Kā norāda LĀB vadītājs Pēteris Apinis, Vācijas ārstiem izdodoties piespiest smēķēšanu pārtraukt visām grūtniecēm. Visvieglāk esot to izskaidrot turcietēm, visgrūtāk - ieceļotājām no Austrumeiropas.
Rīgā pieņemtajā deklarācijā nosoda Krievijas veikto Ukrainas teritoriju okupāciju (1)Rīgā Eiropas Savienības Austrumu partnerības samita ietvaros pieņemtajā Eiropas Tautas partijas (EPP) deklarācijā tiek nosodīta Krievijas veiktā Krimas aneksija, liecina EPP līderu un Austrumu partnerības valstu atbalstītās deklarācijas teksts, kas ceturtdien tika pieņemts Rīgā.
Gājiens un basketbols krūšu veselībaiJau par tradīciju kļuvusi iniciatīva maijā atzīmēt Krūšu veselības dienu, kas šogad notiek jau piekto gadu krūts veselības informatīvās kampaņas "Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!" ietvaros.
Valmierā atklāta jaunā biomasas katlumāja Par godu jaunās katlu mājas atklāšanai, Valmieras pilsēta kā dāvinājumu no AS "Valmieras enerģija" akcionāra SIA "Enerģijas Risinājumi" saņēma līdzfinansējumu jaunam vides objektam pilsētā – pulkstenim.
Piektdien saule gaisu sasildīs līdz +19 grādiemPiektdien Latvijas lielākajā daļā būs visai saulaina diena, bet Latgalē – pārsvarā apmācies, reģiona dienvidaustrumos arī lietains laiks.
Rīga +12
Alūksne +8.9
Daugavpils +9.2
Saldus +10.0
Liepāja +10.2
Jelgava +11
Ventspils +9.9
Limbaži +10
Madona +11
Rēzekne +9.9
Māris Antonevičs: "Air Baltic" runasvīrs turpina "dzīt muļķi" (15)Par jaunu skandālu ar pazīstamā Saeimas deputāta Kaimiņa līdzdalību nesen steidza ziņot sensāciju kārie plašsaziņas līdzekļi.
Dienas jautājums
Gata Šļūkas zīmējums
Kā cīnīties ar imigrantiem?

Eiropas Savienības dalībvalstu ārlietu un aizsardzības ministri vienojušies izmantot jūras spēkus, lai pārtvertu un iznīcinātu kuģus, ar kuriem cilvēku kontrabandisti no Ziemeļāfrikas uz Eiropu mēģina pārvadāt imigrantus. Vienlaikus ES amatpersonas runā arī par citām metodēm, kā cīnīties ar nelegālajiem imigrantiem, kas šķērso Vidusjūru. Piemēram, ka ES vajadzēs arī izstrādāt jaunu politiku imigrantu sūtīšanai atpakaļ.

Vai atbalstāt ierosinājumu cigaretes veikalos slēpt slēgtos skapjos?

Aktuāls jautājums

Vai ar likumu jānosaka pedagogu lojalitāte Latvijas Republikai un tās Satversmei? Iesūti savu viedokli

"Mēs mirušos no rokām ārā neraujam"Kādas pārmaiņas nepieciešamas apbedīšanas pakalpojumu nozarē?
Igaunijas "Graanul Invest" nopērk Latvijas granulu ražotāju "Latgran" (1)Jaunākie 1.Kā tēva trūkums bērnībā ietekmē sievietes privāto dzīvi vēlāk? Pieredzes stāsti 2.“Lielā Dzintara” atklāšanai par godu risināsies arī mākslas forums 3.Biļetes
Dalībai konkursā "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2015" saņemti 25 pieteikumiVisvairāk pieteikumi saņemti no Jelgavas – pieci pieteikumi, no Valmieras un Rīgas saņemti četri pieteikumi, savukārt no Ādažiem, Liepājas un Ventspils – trīs pieteikumi.
Augu tinktūras bezmiegamJau ilgāku laiku mokos ar bezmiegu, arī tad, ja aizmiegu, miegs ir caurs, bieži uztrūkstos un nevaru aizmigt. Pa galvu jaucas visādas domas.
Kā tēva trūkums bērnībā ietekmē sievietes privāto dzīvi vēlāk? Pieredzes stāstiNav noslēpums, ka, neraugoties uz nenovērtējamo mātes mīlestību un īpašo saikni, kas valda starp mātēm un meitām, sievietēm gan agrā bērnībā, gan vēlāk ir būtiski nepieciešams arī sargājošs tēva plecs, kas lielā mērā ietekmē sieviešu veiktās izvēles jau pieaugušā vecumā, veidojot partnerattiecības ar saviem mīļotajiem vīriešiem.
Padomi, kā izvēlēties savu īsto velosipēdu vasaras sezonai (1)Velosipēds mūsu platuma grādos piedzīvo kārtējo atdzimšanu – par to liecina gan augošais velosipēdistu skaits ielās, gan veloceliņu ierīkošanas kaislības, gan arī augošā velosacensību popularitāte.
Lēti līdzekļi tavai veselībai un skaistumam no pēdām līdz matu galiņiemDadžu un rīcineļļa palīdzēs matu augšanai. Aprikožu eļļa būs lielisks līdzeklis ķermeņa masāžai un nagu veselībai. Stiprā piparu tinktūra – maska matu
Kopiņas sedzējaugi kapu kopiņaiAr ko apstādīt kapa kopiņu? Pērn auga ledenītes, tomēr vajag kaut ko daudzgadīgu. Ko stādīt rāzītes stūros? LILIJA RĪGĀ
Kur var lasīt dvēseles CV?CV - Curriculum Vitae - ir dzīves ceļa apraksts, ko iesniedzam savam darba devējam.
"Dobuļos" vieta arī pērtiķu bāreņiemPērtiķi cilvēkos vienmēr ir izraisījuši lielu interesi, jo pēc izskata un uzvedības no visiem dzīvniekiem visvairāk līdzinās cilvēkiem.
Reklāma
Autoplacī – ar nodokļiem un bez kaķiem maisā! (2)Godīgi un kvalitatīvu auto tirgotāji cenas nepaaugstināšot. Bet pie blēžiem gan cenas celšoties…
Darbs ārpus biroja – priekšrocības un trūkumi, vērtē ekspertiLatvijā strādāšanas kultūra ir salīdzinoši konservatīva, proti, ar darbu lielākoties tiek saprasta konkrēta vieta – „es esmu darbā”, taču pasaulē pieejamo tehnoloģiju iespaidā daudzās jomās aizvien biežāk darbs tiek definēts kā noteiktā veidā paveicami uzdevumi konkrēta mērķa sasniegšanai, atzīst eksperti.

Makšķernieku stūrītis

Sergeja Kaņiera daiļava
53
Normunds ar karpiņu
57
Andrejs Maksimovs- \"Salacas lašu karalis\"
71
Zivis, ne tikai jāķer, bet arī jāielaiž...
217
110 cm garais Ventas skaistulis.
435

Mednieku galerijas

Kā sauc šo putnu? Savā pagalmā tādu redzu pirmoreiz…
1560
Pirmais ar savilcēju!
1300
Tukuma pusē nomedītā kuiļa trofeja. Garums 18 cm, platums 26mm, vajadzētu \'\'izvilkt\'\' uz bronzu...
113
Pārsteigums ziemā - lūša pēda vienā no medību iecirkņa nostūriem.
156
Klusā daba pie bebrārija. Šogad laika apstākļi tādi draņķīgi, vai arī bebri paēduši, bet pārsvarā liels klusums.
138
Budapešta – tipiska Eiropas seja, mazliet nekoptaBudapešta ir interesanta katrai gaumei, jo te savas pēdas atstājuši daudzi gadsimti

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+