-4.7°C
Rita, Vita, Olita
Piektdiena, 28. novembris, 2014
Fotostāsts
Meklē bijušo "Putina baņķieri"Interpols sācis meklēt bijušo Krievijas miljonāru Sergeju Pugačovu, kurš savulaik tika dēvēts par "Putina baņķieri", bet pēc bankrota ir atstājis valsti un kļuvis par Putina kritiķi.
Sudraboti spožs Adventes vainags. Darināšana soli pa solimTuvojoties gada izskaņai, Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir īpašs visās ģimenēs. Svētku sajūtu mājā rada pašu gatavoti rotājumi un Adventes vainags, kurā ik nedēļu aizdegtā svece tuvina svētkiem. Tāpēc šoreiz “Praktisko Rokdarbu” ielikums ir plašāks un bagātīgāks, nekā ierasts. Lai jums izdodas viss iecerētais!

Pensionēšanās vecums – ar bezgalības zīmi?Daudzās valstīs, lai cilvēks gribētu strādāt ilgāk par iespējamo priekšlaicīgās pensionēšanas vecumu, viņš var saņemt t.s. pensiju bonusus.
Traks vai nē? Veselības ministra Gunta Belēviča portrets (2)Veselības ministrs: "Varu nomierināt – medicīniskā 
nozīmē es neesmu traks un Tvaika ielā neesmu uzskaitē!"
Kā prezidentūra ietekmēs rīdzinieku ikdienu?Nākamā gada janvārī Latvija sāks pildīt ES prezidējošās valsts pienākumus, un Rīgā notiks ap 200 ar to saistīti pasākumi. Ar kādām pārmaiņām ikdienas dzīvē jārēķinās Rīgas iedzīvotājiem?
Godina izcilos prātusVakar Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) rudens pilnsapulces laikā Lielās medaļas – akadēmijas augstākais apbalvojums,
Rīga -4.7
Alūksne -8.0
Daugavpils -7.9
Saldus -5.2
Liepāja -3.7
Jelgava -4.5
Ventspils -3.2
Limbaži -6
Madona -7.3
Rēzekne -7.6
Vistu striptīzsPirms kara Jaunburtnieku pagastā kandžu neviens nedzina. Ja vispār dzēra, tad tikai kulšanas talkās un tikai balto šņabi, mājas vīnu, paštaisīto vai Kokmuižas alu.

Aktuāls jautājums

Kādas cerības studenti saista ar jauno izglītības ministri Mārīti Seili? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Runāšana sudrabs, klusēšana zelts!

Ministru prezidente Laimdota Straujuma otrdien valdības sēdē vairākas reizes ministriem aizrādīja, ka vēlas, lai viņi, nevis ministrijas ierēdņi prezentē sēdes darba kārtības jautājumus. “Es uzskatu, ka ministram ir jāprezentē un jāiedziļinās visos jautājumos,” vēlāk žurnālistiem teica Straujuma.

Kā vērtējat nākamā gada valsts budžeta tapšanas gaitu?
Kāpēc nemana gaļas cenas samazinājumu?Lasītāja jautājums portālā la.lv: "Veikalos cūcim cenas tieši otrādi… pieaug! Kāda velna pēc audzētāji saņems pabalstu, ja cenas samazina uz papīra, bet tirgū to pat ar mikroskopu saskatīt nevar?
Nav skaidrs, kā neļaut pārdot lauksaimniecības zemi (6)Gan pašvaldībās, gan pircējos un pārdevējos valda lielas neskaidrības, kā turpmāk kārtojami darījumi ar lauksaimniecībā izmantojamo zemi.
"Valentīna" – veltījums paaudzei, kas bija jauni 2. Pasaules kara laikāOpera "Valentīna" ir veltījums arī paaudzei, kura jaunību piedzīvoja Otrā pasaules kara laikā, preses konferencē par savu darbu, kas pirmizrādi piedzīvos 5. decembrī Latvijas Nacionālajā operā, pastāstīja komponists Arturs Maskats.
Intervija
Milāna gatavojas "World Expo 2015" 2015. gada 1. maijā Itālijas ziemeļu pilsētā Milānā tiks atklāta pasaules lielākā starptautiskā izstāde "World Expo 2015", kuras pamattēma būs "Paēdināt planētu. Enerģija dzīvei".
9 soļi, lai jaunietis uzsāktu risināt atkarības problēmas“Cik reizes bērnam ir jālieto psihoaktīvās vielas – alkoholu, “zālīti”, amfetamīnu, “spaisu”? Cik reizes nepilngadīgam bērnam ir jāatnāk mājās ap pusnakti, uz rīta pusi, ūdeņainām acīm, smirdīgu elpu, “bezfilmā” ar neadekvātu uzvedību?
Viena diena ar Dakteri Klaunu: kā viņi palīdz bērniem un mediķiemKlauns, kura ieraudzīšanai nevajag pirkt biļeti. Diemžēl, lai viņu satiktu, jānokļūst slimnīcā. Dakteris Klauns. Ko šis personāžs īsti dara klīnikā, kā uzmundrina bērnus un palīdz mediķiem?
Sudraboti spožs Adventes vainags. Darināšana soli pa solimSvētku sajūtu mājā rada pašu gatavoti rotājumi un Adventes vainags, kurā ik nedēļu aizdegtā svece tuvina svētkiem. Tāpēc šoreiz “Praktisko Rokdarbu” ielikums ir plašāks un bagātīgāks, nekā ierasts. Lai jums izdodas viss iecerētais!

Acs sausums – slimība, ne sindromsApsārtušas un nogurušas acis, graušana, nieze, sajūta, it kā acīs būtu iekļuvuši kairinoši svešķermeņi, piemēram, putekļi vai smiltis, asarošana un izdalījumi no acīm, īpaši rīta pusē – šīs visas ir sausās acs slimības pazīmes, ko radījis acs iekaisums.
Reklāma
Sācies konkursa "Latvijas gada auto 2015" priekšbalsojumsŠonedēļ sākas žūrijas pirmais balsojums par papildnomināciju uzvarētājiem un tiem astoņiem auto, kuri piedalīsies pēdējā, izšķirošajā balsojumā par galveno titulu "Latvijas gada auto 2015".
Ko spēj un dod lineļļa? Tās būtiskākie ieguvumiJa sagaidāma kokmateriāla regulāra samirkšana vai arī mitrums ekspluatācijas laikā virs 20%, pirms izmantošanas to piesūcina ar antiseptiķiem – fungicīdām vielām, kas konservē koksni.
Grāmatas "Medības Latvijā" kristībāsPurnavu muižā 25. novembris bija īpaša diena – te notika jaunās grāmatas "Medības Latvijā" kristības.

Makšķernieku stūrītis

Bušu laiks
44
Skaistules
160
Skaistules
2012
Zviedrijas skaistums
156
Sīkums, bet patīkami
150

Mednieku galerijas

Nomedītajam staltbriedim neparasta ragu trofeja, jo tam ne pārāk sens, vēl strutojošs ievainojums krustos. Ievainotiem dzīvniekiem parasti veidojas neparasti ragi.
170
Stirnu medības pie Tukuma.
226
Dzinējmedības Tumē. Mežacūkas un zari.(5X palielinājums)
169
Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
236
Re kāds
307
href='http://ads.la.lv/delivery/ck.php?n=a04b5b7a&cb=INSERT_RANDOM_NUMBER_HERE' target='_blank'>
Radio vadāmo sapņu flotilePiepildīt sapni par lidošanu var, arī atrodoties uz zemes

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman