Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Svētdiena, 5. jūlijs, 2015
Fotostāsts
Interesanti
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Glābēji aicina būt uzmanīgiem pie ūdensValsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem pie ūdens. VUGD mājaslapā publicētajos ieteikumos norādīts, ka pārkarsušiem nedrīkst strauji iet
Glābēji aicina būt uzmanīgiem pie ūdensValsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem pie ūdens. VUGD mājaslapā publicētajos ieteikumos norādīts, ka pārkarsušiem nedrīkst strauji iet
Maijā uzlabojies iedzīvotāju vērtējums par valdības darbu (4)Maijā salīdzinājumā ar aprīli ir uzlabojies Latvijas iedzīvotāju vērtējums par valdības darbu, liecina jaunākās “DNB Latvijas barometra” aptaujas dati. Maijā atzinīgu vērtējumu
Mežacūku epopeja Rīgā: sāks izķeršanu, iedzīvotājus lūdz ziņot par redzētiem rukšiem (1)Rīgas domes Medību koordinācijas komisija piektdien pieņēma galīgo lēmumu, ka galvaspilsētas teritorijā esošās mežacūkas tiks izķertas un nogādātas uz pašvaldībai piederošajām mežu platībām vairākus desmitus kilometru ārpus pilsētas, kur tās vismazāk varētu kaitētu lauksaimnieciskajai darbībai.
Interaktīvā laika ziņu karte
Sestdien gaiss sakarsīs līdz +31 grādam; saglabāsies liels ultravioletais starojumsSestdien, 4.jūlijā, Latvijā gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +27..+31 grādam, karstākais laiks gaidāms Zemgalē. Vēsāks laiks saglabāsies pretvēja piekrastē, – pūšot rietumu vējam,
Rīga +18.7
Alūksne +15.1
Daugavpils +14.4
Saldus +15.5
Liepāja +16.5
Jelgava +14
Ventspils +15.7
Limbaži +15
Madona +17.0
Rēzekne +16.7
Juris Ciganovs: Nelikumīgie mēs... (17)Kārtējā provokācija – juridiski apšaubot Baltijas valstu neatkarības atzīšanu, Krievija pārbauda pasaules reakciju
Dienas jautājums
Gata Šļūkas zīmējums
Kas mīt namiņā?

Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars, rakstā portālā “Delfi” paužot viedokli par iespēju Latvijai piedalīties bēgļu problēmas risināšanā, raksta: “Lai cik labestīgs un izpalīdzīgs būtu cilvēks, kuram tikko ir nodegusi māja, viņš nevar tajā uzņemt bezpajumtniekus. Tas nav solidaritātes trūkums. Tā ir realitāte un veselais saprāts. Ir piemēroti un ir nepiemēroti veidi, kā palīdzēt. Un ir arī absurdi palīdzības veidi. Absurda palīdzība būtu Latvijai šobrīd uzņemties gādību par Āfrikas bēgļiem. Valsts, kura nesen pret savu gribu jau ir uzņēmusi imigrantus skaitā vismaz pusi no pašu tautas, nevar vairs izrādīt labo gribu, izlīdzot jauniem pajumtes meklētājiem. [..] Centieni palīdzēt ar savām mājām nozīmētu, ka mājas pazaudētu mūsu pašu tautieši, pašu bērni un nākotnē viņu bērni. Mēs nevaram pārcelt visu Āfriku uz Eiropu. Tad nākamie, kam būs jāpārceļas, būs paši eiropieši.”

Vai, publicējot parādnieku vārdus, izdosies pāraudzināt alimentu nemaksātājus?

Aktuāls jautājums

Vai ar likumu jānosaka pedagogu lojalitāte Latvijas Republikai un tās Satversmei? Iesūti savu viedokli

Pie kauna staba? (2)Kopš 1. jūlija mājaslapā www.ugfa.lv tiek publiskotas ziņas par uzturlīdzekļu nemaksātājiem, lai aizsargātu bērna tiesības un veicinātu vecāku pienākuma pildīšanu. Kā šo faktu vērtē mūsu lasītāji?
Augiem draud karstuma un sausuma stress. Speciālista ieteikumi tā novēršanaiŠajās dienās gaidāmas augstākās gaisa temperatūras šogad, kas nozīmē ne tikai lielu pārbaudījumu cilvēkam, bet arī dārza augiem, krūmiem un augļu kokiem.
Par "Latvijas Gāzes" padomes vadītāju atkal ievēlēts SeļezņovsPar AS "Latvijas Gāze" padomes vadītāju ievēlēts Kirils Seļezņovs un par padomes vadītāja vietniekiem - Juris Savickis un Olivers Gīze, informē uzņēmums.
Arī apbedītājus pastiprināti uzraudzīs (3)Trīs valsts iestādes apņemas uzlabot situāciju apbedīšanas pakalpojumu nozarē.
Kā dziedināt savu organismu? Saruna ar dziednieku Valentīnu Bekmani (1)Valentīns Bekmanis jau ir pensionāra godā celts, tomēr darba ikdienā pietiek, lai nebūtu jāsūdzas par garlaicību. Pēc saspringtā darba ugunsdzēsībā un glābšanā šobrīd priekšplānā izvirzījušās citas prioritātes. Tostarp arī savu nejauši atklāto dziednieka spēju izkopšana.
40 maciņam draudzīgas izklaides vasarāIestājoties bezrūpīgajai vasarai, vasaras brīvdienām un izlaidumiem, mēs aizdomājamies, kur atrast papildus līdzekļus, lai aizbrauktu uz jūru, vai lai aizietu uz kafejnīcu. To visu var izbaudīt ar nelieliem finansiāliem ieguldījumiem vai pat bezmaksas. Lūk, ideju saraksts. 
Pirkstaiņi ar garu valnīti. Adām vasarā, lai var vilkt ziemā!Tuvojoties pavasarim, gribētu uzadīt pirkstaiņus. Lūdzu, iesakiet kādu ne pārāk sarežģītu variantu no plānas dzijas – tā sauktajiem īrisa diegiem vai plānas gublāna dzijas. MELITA REIMANE JELGAVAS NOVADĀ
Tuvojas karstākais festivālu laiks: kas šogad modē?Baudīsim vasaru skaļi, jautri un stilīgi – karstākais mūzikas festivālu laiks jau gandrīz klāt! Kādas ir šīs vasaras festivālu modes aktualitātes? Kādas ir galvenās stila tendences?
Augiem draud karstuma un sausuma stress. Speciālista ieteikumi tā novēršanaiŠajās dienās gaidāmas augstākās gaisa temperatūras šogad, kas nozīmē ne tikai lielu pārbaudījumu cilvēkam, bet arī dārza augiem, krūmiem un augļu kokiem.
25 pazīmes, kas liecina, ka jau šobrīd esat veiksmīgs, bet nespējat to pamanītMums visiem ir kāds dzīvesposms, kurā mē,s neatkarīgi no notiekošā, jūtamies tā, it kā nekas pozitīvs mūsu dzīvēs nenotiktu. Ir viegli sevi kritizēt par jebko – sākot ar savu (ne)kompetenci darbā un beidzot ar to, kā jūs tiekat galā ar ikdienas situācijām mājās. Tas var likt aizēnot skatījumu uz veiksmi, raksta portāls “lifehack.org’’.
Kāpēc kaķis slien dibenu gaisā?Kaķi reizēm mēdz nogulties ar krūškurvi un priekšķepām uz grīdas, bet dibenu un asti izsliet gaisā. Saimnieki šo pozu parast tulko kā aicinājumu pakasīt laukumiņu uz muguras tieši pie astes sākuma, ko pašam kaķim grūti aizsniegt.
Reklāma
Dziesmu svētku nedēļā Rīgā noteikti būtiski satiksmes ierobežojumiSakarā ar no 6.jūlija līdz 12.jūlijam notiekošajiem XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem Rīgā būs gaidāmi būtiski satiksmes ierobežojumi.
Visums var izrādīties grandioza simulācija. Uzzini, kāpēc! (2)Jau sensenos laikos cilvēkiem ienāca prātā ķecerīga doma, ka tas, ko dēvējam par realitāti, ieskaitot mūs pašus, var nemaz nebūt tik reāls.
Taupām stirnas vai kropļojam populāciju? Eksperts par medībām un trofeju kvalitātiLatvijas vēsturē līdz šim bagātākajā trofeju izstādē ar 1046 eksponātiem, kurus nupat mēnesi varēja apskatīt un izvērtēt Jaunmoku pils Kolonnu zālē, stirnāžu sadaļa bija pārstāvēta ar 122 ragiem.

Makšķernieku stūrītis

Zebrus 27.06.15. 5,580kg 84cm esma plauza fileja.
532
Imants priecīgs
101
Arktiskā pālija
120
Zviedrijas daiļava
90
Sergeja Kaņiera daiļava
189

Mednieku galerijas

Pēterdienas buks. Nomedīts pie Tukuma.
28
Trofejnieks- 15cm :-) ! Vēl kādus 100 tādus un var sākt domāt par puskažoku (joks, ja kāds nesaprata)!
37
Gadās arī šādas izcilas trofejas - iesūtījis kolēģis no Liepājas puses.
122
Pirmsjāņu buciņš.
74
Testējam Aizkraukles mednieku veikala Artemida radīto, Latvija ražoto laivu. Stabila, ar vieglu gaitu, var droši šaut. Par to vairāk jūlija Medību numurā.
66
Desmit iemeslu, kāpēc ceļot kopā ar saviem bērniem (1)Ceļošana maina dzīvi – tā ir lielisks veids, kā izrauties no ikdienas rutīnas un sajust piedzīvojuma garšu. Ceļot ir aizraujoši gan vienatnē, gan kopā ar draugiem vai ģimenes locekļiem. Lūk, 10 iemeslu, kāpēc vecākiem atvaļinājumu vajadzētu izmantot, lai dotos ceļojumā kopā ar savām atvasēm.
Darbojies mierīgi un gaidi atvaļinājumu! Lietišķie horoskopi 6.07.15. – 12.07.15. Auns. Kāds laimīgs gadījums var iegriezt visu dzīvi saulainajā pusē – ja vien pats Auns nebūs pārlieku kaprīzs un neatteiksies no piedāvātās izdevības tikai tādēļ, ka tā nav ideāla.
Daugavpils cietoksnī pirmo reizi notiks vērienīgs Kara vēstures rekonstrukcijas klubu festivālsSestdien, 11. Jūlijā, Daugavpils cietoksnī atkal būs šāvieni un pulvera smaka – tiks rīkots pirmais Kara vēstures rekonstrukcijas klubu festivāls, kas būs veltīts Daugavpils (Dinaburgas) cietokšņa ugunskristību 203. gadadienai, informē pasākuma rīkotāji.
Vikingu dzīvošana pie Kuldīgas pierādīta (1)Arheoloģiskie izrakumi vasaras sākumā apstiprinājuši, ka skandināvu vikingi tālā senatnē pastāvīgi dzīvojuši pie Kuldīgas.
Dīvainas zīmes debesīs - dievu vai citplanētiešu vēstījumi?Jau senās Ēģiptes, Grieķijas un Romas hronikas vēstīja par zīmēm debesīs, kad tur parādījās dīvainas gan nekustīgas, gan kustīgas ainas, simboli, burti vai cipari.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+