Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Otrdiena, 24. maijs, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Par apjomīgu datu zādzību sociālajā tīklā draugiem.lv aizturēti trīs nepilngadīgieValsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) Kibernoziegumu apkarošanas nodaļa sākusi kriminālprocesu pret trim jauniešiem, kuri sociālajā tīklā draugiem.lv nelikumīgi ieguvusi datus par vairāk nekā tūkstoš virtuālajām identitātēm.
Rīgā mainīs vairāku sabiedriskā transporta pieturvietu nosaukumusNo šā gada 1. jūnija atbilstoši Rīgas domes (RD) Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisijas lēmumam un pasažieru ērtībām tiks mainīti vairāku pieturvietu nosaukumi autobusu, trolejbusu un tramvaju maršrutos, informēja „Rīgas satiksme" (RS).
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +18.7
Alūksne +16.5
Daugavpils +19.1
Saldus +18.1
Liepāja +19.2
Jelgava +19.4
Ventspils +21.1
Limbaži +18
Madona +17
Rēzekne +17
Uldis Šmits: Vēstures beigas neiestāsies (5)Latvijas uzņemšana ESAO sagādā neērtības "troļļiem" un saukļa "viss ir slikti" sludinātājiem
Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Un te būs arī “rīdzinieku atmiņas”!

Rīdzinieki nebeidz ironizēt un dusmoties par remontdarbiem K. Barona ielā. Pagājšnedēļ sociālos tīklos tika publicēti vairāki attēli, piemēram, ar ūdens peļķēm uz velojoslas, kas nenotek, vai komentāri, ka segums nav gluds. Rīgas vicemērs Andris Ameriks LTV izteicies, ka visa atbildība ir darba veicējiem: “28. maijā mēs esam uzaicinājuši būvfirmu vadītājus, īpašniekus ar visiem saviem brigadieriem ar velosipēdiem no Vecrīgas līdz VEF tiltam un atpakaļ pašiem nobraukt šo ceļu. Es gribu redzēt, jo galu galā mēs viens otram pārmetam, kas nav izdarīts, bet par kvalitāti atbild meistari un bruģētāji, tie, kas saņem par to algu.” Barona ielas seguma atjaunošana ir viens no Rīgas domes pēdējo gadu lielākajiem projektiem ielu infrastruktūras uzlabošanā.

Vai Satversmes tiesas izveide pirms 20 gadiem ir attaisnojusies?
Divi tautas tērpi1973. gadā no dzīvesvietas Toronto ģimene nolēma braukt uz dziesmu svētkiem Klīvlendā, kur togad notika dziesmu svētki simtgades zīmē. Mums ar brāli tā bija liela dēka – pirmo reizi mūžā viesnīcā, kura bija latviešu pārpilna.
Cik populārs ir lauku tūrisms? "LA" aptaujaVērties zvaigznēs skābbarības tornī
Bukšu ģimenes cimperlīgie tītari tirgū pieprasītiBukšu ģimene Sējas novadā pēc bioloģiskās saimniekošanas parauga uzsākusi audzēt tītarus
Izdevumi
Ir apmeklētāju beņķi, bet skatuves nav"Kultūrzīmju" piektajā reportāžā no Latvijas pierobežu pagastiem viesojāmies Nīcas novada Nīcas pagastā un Rucavas novada Dunikas un Rucavas pagastā.
KOMENTĀRI, INTERVIJAS
VIDEO
Ar skaidru skatienu līdz 100 gadu vecumam! Laba redze pašu spēkiemVija Buša sešdesmit gadu vecumā no ierēdnes kļuva par dabiskās redzes skolotāju.
Adām plecu lakatu tulpes formāNeatkarīgi no tā, vai tikai mācāties adīt vai jau esat īsta adāmadatu pavēlniece, šis elegantais mežģīņu raksts varētu jūs savaldzināt un rosināt uzadīt sev skaistu plecu lakatu.
Līdzeklis nagu augšanai - vajadzīgas tikai trīs sastāvdaļas! (2)Visgarākos nagus ir izaudzējusi amerikāniete Krisa Voltone, to kopējais garums sasniedza aptuveni 6 metrus. Protams, mēs nekritīsim tādās galējībās un neaudzēsim gigantiskus nagus. Bet noteikti padalīsimies ar noslēpumu, kā nagus padarīt izturīgus, veselus un spīdošus.
Žurnāla "Praktiskais Latvietis" redaktores pieredze, dārzā izceļot atraitnītesAtraitnītes ir labs risinājums agram pavasarim, kad dārzs vēl tikai mostas, bet naktīs temperatūra mēdz noslīdēt zem nulles.
Basenži – suņi, kuri jodelē un ēd zemenesIkdienā Engures novada Smārdes pagasta Milzkalnes iedzīvotāja INA RABKEVIČA nodarbojas ar friziermākslu, bet brīvajā laikā jau piecus gadus aizrāvusies ar šķirnes suņu – basenžu – audzēšanu.
Reklāma
Smaržas vīriešiem: Ko tās atklāj par viņa personību? (1)Ne tikai sievietēm vien ir svarīgi, kā viņas smaržo. Varbūt ne gluži katram vīrietim skapītī stāvēs trīs vai četras dažādas smaržu pudelītes, tomēr vismaz vienas smaržas, kas kļuvušas par stiprā dzimuma iemīļotajām smaržām, visbiežāk plauktiņā būs sastopamas gan.

Makšķernieku stūrītis

Skaistā Latvijas daba.Upe.
210
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1096
Taurage, Aldis. Bija labi!
709
Taurage, Andis un Vladimirs
555
Taurage, Andis
446

Mednieku galerijas

Šīs ir rukšu medības
57
Rukšu medībās
42
Draudzenes mielojas. Žurnāls Medības testē Ieskaties.lv Doerr Snapshot meža kameru un medniekbode.lv kārumus.
83
Bebru medī sezona vēl aktīva līdz 15.aprīlim.
167
Vīri dzen, dāmas medī. Skaists video par medībām Latvijā.
107
480 kilometri kājām. Atklājot Eiropas brīvības ceļu (2)Lai labāk saprastu Katalonijā notiekošo, uzklausītu un saprastu pašus kataloņus, Otto Ozols nolēma izdarīt to, ko neviens līdz šim nebija izdarījis, – kājām noiet Katalonijas ceļu: visus 480 kilometrus no dienvidu robežas līdz pat ziemeļiem.
Pavasarī - uz Zemgali pēc ceriņu smaržas un īpašas alus garšasTurpinot ceļot pa Latvijas novadiem, kārta pienākusi par valsts maizes klēti dēvētajai Zemgalei, kas atbilstoši reģionu reformai nu jau izpletusies līdz pat Jēkabpilij.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+