Mobilā versija
Brīdinājums +10.2°C
Sergejs, Svetlana, Lana
Trešdiena, 28. septembris, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
VIDEO: Šoferis izmet no autobusa bērnu ar invaliditāti (12)Kāds trīspadsmit gadus vecs vājdzirdīgs puisis, uzrādot šoferim savu invaliditātes apliecību, ticis izraidīts no sabiedriskā transporta līdzekļa, jo apliecība esot nobružāta, vēstīja raidījums “Degpunktā”.
Mēs neesam bērniem iemācījuši būt laimīgiem. Kur "nošāvām greizi"?Ik rītu redzu miegainu, apmānītu “zombiju zemi” “Katru rītu, kad redzu simtiem miegainu jauniešu dodamies strādāt uz korporatīvo “zombiju zemi”...
Egils Līcītis: Uz Centrāltirgus veselību! jeb Kā radīt interesi par Rīgas vēderuĀrzemēs vai visriņķī pa Latviju braukājot, ceļotāji mīļuprāt iegriežas tirgos. Tur arvien pulcējas internacionāla, raiba publika, uz letēm ir attiecīgās tautas vai novada lauku, mežu un ūdeņu bagātības.
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Bērni teica, ka jūs esot laupītājs…

Izglītības un zinātnes ministrija iesniegusi izskatīšanai Ministru kabinetā grozījumus Vispārējās izglītības likumā, tajos paredzot obligātās pamatizglītības apguves uzsākšanu no sešu gadu vecuma. Ministrija uzsver, ka sešus gadus vecajiem bērniem nebūs jāapgūst tas, ko pašlaik mācās septiņus gadus vecie bērni, bet mācību saturs un metodika būšot atbilstoša vecumam, tāpat būšot jānodrošina vecumposmam atbilstoši apstākļi. Taču daļa vecāku uzskata, ka sešgadīgiem bērniem ir par agru doties uz skolu.

Lasītāju aptauja
Ko spēj daudzās valodnieku komisijas? (8)Paldies "Latvijas Avīzes" redakcijai, ka tā ir nodrukājusi Valtera Nollendorfa rakstu "Noziegums, ko Annai izdarīja vietvārdu komisija".
Vai bērni skolā jāsūta jau no sešu gadu vecuma?
Kādas kļūdas visbiežāk pieļauj uzņēmumi, iekārtojot birojus? (2)Birojs ir īpaša vieta kā darbiniekam, tā vadītājam un īpašniekam. Ja darbinieki savā darba vidē jūtas labi, arī darba process būs daudz efektīvāks.
Pasaulē
Izdevumi
Melbārde: Visātrāk pie koncertzāles Rīga var tikt publiskās privātās partnerības ceļāKultūras ministre Dace Melbārde stāstīja, ka KM valdībā iesniegusi informatīvo ziņojumu, kurā piedāvā Ministru kabinetam vienoties par vienu nacionālās koncertzāles kā akustiskās koncertzāles risinājumu.
Pokemoni nu arī uz rokasSlavenā japāņu elektropreču un datorspēļu kompānija "Nintendo", kas radīja slaveno multfilmu "Pokemoni", izdomājusi veidu, kā samazināt pēdējos mēnešos populārās mobilās spēles "Pokemon Go" atkarību no telefona ekrāniem, kas izrādījusies samērā nedroša nodarbe.
Ledusskapis ar skaļruni"LG" laidis klajā neticami dārgu premiumklases ledusskapi "LFXS30786S", kas līdzās ledusskapim ierastajām funkcijām nodrošina arī mūzikas atskaņošanu ar iebūvēto skaņas sistēmu, ko, izmantojot "Bluetooth" tehnoloģiju, var savienot ar viedtālruni.
Saproti, par ko maksāsi. Latvijai piemērotāko jauno auto meklējotRudens darba sesiju, kura beigsies decembrī, sākusi konkursa "Latvijas Gada auto" žūrija. Pagājušajā sestdienā notika testu brauciens gandrīz 500 km garā distancē pa Kurzemi.
"GoPro" radījuši paši savu dronuASV tehnoloģiju uzņēmums "GoPro", kas radījis slavenās mazās sporta videokameras, paziņojis par sava pirmā bezpilota lidaparāta jeb drona "Karma" iznākšanu, kas Eiropu sasniegs jau pēc mēneša.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +10.2
Alūksne +10.4
Daugavpils +11.0
Saldus +10
Liepāja +16.3
Jelgava +10
Ventspils +15.0
Limbaži +8
Madona +10
Rēzekne +12
Par bērziem! Ar stādu, nevis cirviHānbergs aicina sūtīt smeķīgus stāstus
Mednieku sabiedrība noveco. Kā piesaistīt jaunus medniekus? (6)Mednieki, tāpat kā pārējā sabiedrība, noveco. Eiropā vidējais mednieka vecums ir 58 gadi. Lai arī konkrēta pētījuma nav, jomas speciālisti piekrīt, ka Latvijā situācija ir līdzīga.
Čika laika morāle. Plaši apspriesto fenomenu skaidro astrologs Kristaps BaņķisPar Čika laiku dzirdētas visbiežāk divi galēji viedokļi: Atkal tas čika laiks – nav kad darbus darīt!?

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+