+3.8°C
Arta, Minjona
Sestdiena, 20. decembris, 2014
Fotostāsts
Kaļiņingradas apgabalā rubļa kursa krituma dēļ biežāk iepērkas lietuvieši un poļiKrievijas rubļa kursa krišanās dēļ Kaļiņingradas apgabalā aizvien biežāk ierodas Lietuvas un Polijas iedzīvotāji, lai iegādātos rūpniecības un pārtikas preces.
Svētku "gotiņas", liķieri un ziemīši: ko dāvanām piedāvā Latvijas mājražotājiVeikalu plauktos pirmssvētku laikā netrūkst dažādu lielražotāju lietas, kas nepieciešamas Ziemassvētku un Jaungada sagaidīšanai. Taču šajās tirgotavās diezin vai varēs atrast interesantus, mājas apstākļos tapušus ēdienus un nepārtikas preces.
Kobzons saistībā ar iekļaušanu "melnajā sarakstā" vēršas Satversmes tiesā (12)Pieteikums saņemts 15.decembrī. Tiesa iesniegumu izvērtēs mēneša laikā.
Saeimas spīkere Igaunijā aicina veidot kopēju Baltijas informatīvo telpuBaltijas valstīm ir jāveido kopēja informatīvā telpa, to piektdien tikšanās laikā ar Igaunijas parlamenta priekšsēdētāju Eiki Nestoru (Eiki Nestor) un kaimiņvalsts parlamenta deputātiem aicināja Saeimas spīkere Ināra Mūrniece (NA).
Pētījums: Rīgā ir otrie ekonomiski izdevīgākie Ziemassvētku tirdziņiNo desmit Eiropas pilsētām Rīgas Ziemassvētku tirdziņi otro gadu atzīti par otriem ekonomiski izdevīgākajiem, kurus apsteidz vien Čehijas galvaspilsētas Prāgas tirdziņi.
Reklāmas raksts
LZA izvēlējusies 12 gada zinātniskos sasniegumus Latvijā (1)Šogad konkursā "Desmit gada zinātniskie sasniegumi Latvijā" piedalījās vairāki desmiti zinātnisko institūciju un iesniedza 39 pieteikumus.
Rīga +3.8
Alūksne +2.1
Daugavpils +3.7
Saldus +4.0
Liepāja +5.1
Jelgava +3.1
Ventspils +5.3
Limbaži +3
Madona +2
Rēzekne +3.1

Aktuāls jautājums

Vai atsaucaties aicinājumiem ziedot un iesaistīties labdarībā? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Galvenais ir paēdināt mūs

Valdība otrdien, 16.decembrī, atbalstīja ideju piešķirt papildu 1,6 miljonus eiro Latvijas dalībai “World Expo”. Līdz šim valsts kopējie izdevumi bija plānoti par aptuveni 5,6 miljoniem eiro. Ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola uzskata, ka valdībai vajadzēja lemt izbeigt dalību izstādē. Sadārdzinājums radās saistībā ar problēmām būvniecības iepirkumā. Izstāde noritēs Milānā 2015. gadā no 1. maija lidz 31. oktobrim. Izstādes pamattēma būs “Paēdināt planetu. Enerģija dzīvei”.

Kā vērtējat priekšlikumu dubultot valsts budžeta finansējumu partijām?
Ventspils tranzīta uzņēmēji neizpratnē par satiksmes ministra izteikumiem BATL pauž neizpratni par plānoto sadarbību tikai Rīgas ostas virzienā.
Ko darīt ar hemoroīdiem Lielāko daļu taisnās zarnas problēmu var atrisināt ar atbilstošu 
ēšanas režīmu un higiēnu
Man vajag adrenalīnu! Intervija ar asinsvadu ķirurgu Vitāliju Zvirgzdiņu (1)Vitālijs Zvirgzdiņš atzīst, ka negūst lielu gandarījumu, veicot vienkāršas vēnu operācijas. Visvairāk prieka ir tad, ja izdevies palīdzēt smagam slimniekam un viņš jau nākamajā dienā smaida.
Grezns tērpa papildinājums - ažūrā tīmekļšalleTuvojoties gadumijai, jādodas uz svētku pasākumiem gan darbavietā, gan skolā vai bērnudārzā, jātiekas ar draugiem un jāuzņem ciemiņi mājas ballītē. Norišu daudz, bet svētku tērpu – mazāk.
Jauns modes kliedziens – krūšu palielināšana uz laiku. Vai drošs? (2)Ņujorkā, Amerikā, pēdējā laikā ir uzradies jauns modes kliedziens – krūšu palielināšana uz 24 stundām.
Kā mēs varam palielināt savu enerģētiku. Padomi no VēdāmIkvienam laiku pa laikam vajag papildināt enerģētiskās rezerves.
Reklāma
Pirmssvētku laikā aicina autovadītājus būt īpaši uzmanīgiem lielveikalu stāvvietāsLaikā pirms Ziemassvētkiem avāriju skaits ir būtiski lielāks nekā citās decembra dienās, informē Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (LTAB), mudinot autovadītājus šajā periodā būt īpaši uzmanīgiem lielveikalu stāvvietās.
Mūžam baltie franču griesti. Privātmājas īpašnieka pieredze (1)Par iestieptajiem PVC plēves jeb tā sauktajiem franču griestiem ir dzirdētas dažādas atsauksmes. Ja šo materiālu un paņēmienu pazīst tikai teorētiski, grūti to objektīvi novērtēt. Beidzot kādā privātmājā izdevās pavērot, kā process notiek praksē. Piedodiet, skeptiķi, tas tiešām ir ko vērts, turklāt izskatās pat ļoti labi!
Svētku laikā aktivizējušies internetvides krāpnieki. Uzzini kā sevi pasargāt!Tuvojoties svētkiem, kad ievērojama iedzīvotāju daļa plāno veikt lielākus pirkumus, SEB bankas IT drošības eksperti ir konstatējuši paaugstinātu krāpnieku aktivitāti.
Gaist mīti par klusinātājiem (2)Medību ieroču trokšņa slāpētāju paraugdemonstrējums liecina, ka šāviena skaņa tiek samazināta par trešdaļu. Pagājušās nedēļas nogalē veiktais paraugdemonstrējums Rīgas šaušanas centrā gaisināja

Makšķernieku stūrītis

Bušu laiks
174
Skaistules
225
Skaistules
2892
Zviedrijas skaistums
225
Sīkums, bet patīkami
196

Mednieku galerijas

13 rukši, 3 brieži medībās Tumē 2014. gada 6. decembrī
238
Tik tuvu reti kad medījums nokrīt. Bilde no kolēģa veiksmīgā dubletiņa!
279
Nomedītajam staltbriedim neparasta ragu trofeja, jo tam ne pārāk sens, vēl strutojošs ievainojums krustos. Ievainotiem dzīvniekiem parasti veidojas neparasti ragi.
4408
Stirnu medības pie Tukuma.
1157
Dzinējmedības Tumē. Mežacūkas un zari.(5X palielinājums)
395
Atbalsta vēsturei Saeimā kā nav, tā nav. Saruna ar Jāni Dombravu un Edvīnu Šnori (58)Lasītākie 1.Horoskopi 18.decembrim. Drīzumā gaida patīkami pārsteigumi 2.Atbalsta vēsturei Saeimā kā nav, tā nav. Saruna ar Jāni Dombravu un Edvīnu Šnori (6)
Jo dziļāk vēsturē, jo baisāki noziegumi. Šaušalīgākie slepkavnieki Francijā (1)Šaušalīgi slepkavnieki bijuši visos laikos un visās zemēs. Turklāt dažkārt ir tā – jo dziļāk vēsturē, jo baisāki noziegumi.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman