Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Alīda, Jūsma
Otrdiena, 31. maijs, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Kas darāms dārzā no 30. maija līdz 6. jūnijam?30. maijs. Ziedu diena pāriet lapu dienā. Rīta pusē apkopj puķes.
Nesen atklātajam mākslas muzejam jau nodrupis skurstenisLatvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) galvenajai ēkai dažas nedēļas pēc oficiālās atklāšanas nodrupis skursteņa fragments, šovakar vēstīja raidījums "TV3 ziņas".
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +19.9
Alūksne +16.2
Daugavpils +15.2
Saldus +17.3
Liepāja +18.9
Jelgava +16.3
Ventspils +18.1
Limbaži +16
Madona +16.1
Rēzekne +15.4
Gunārs Nāgels: Patrioti vai idioti? (8)„Ziniet, es pilnībā saprotu katru aizbraukušo latvieti, jo šeit dzīvot var tikai īsti patrioti, idioti un tie, kuriem vienkārši nav citas izejas. Mūsu valsts vīri un sievas nedomā par mūsu tautiešiem, nedomā par viņu vajadzībām un ģimenēm“. Ar šādu deklarāciju nesen nāca klajā Latvijā populāra personība.
Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Duelis

Pēdējos mēnešos Valsts ieņēmumu dienests (VID) izjūt spriedzi un sabiedrības negatīvo viedokli, īpaši mērķtiecīgi sociālajos tīklos, un bieži vien cilvēki uz VID izgāž dusmas par visu valstī nepadarīto. Tā pagājšnedēļ intervijā Latvijas Radio sacīja VID vadītāja Ināra Pētersone. Viņa sacīja, ka nomelnošanas kampaņa ap VID un spriedze turpinās jau četrus mēnešus, un strādāt tādos apstākļos jebkuram kolektīvam ir sarežģīti. “Par politisko spiedienu neko nevarētu teikt, tādas informācijas vai sajūtas man nav, bet ir spriedze sociālajos tīklos, anonīmas vēstules, ne par mani, bet arī par kolektīvu, citiem darbiniekiem, kas iesaistījušies reformās,” sacīja Pētersone.

Kā vērtējat VID ģenerāldirektores lēmumu atkāpties no amata?
Izdevīgs maiņas darījums – "LA" pret "Spiegel"Jelgavniece Anna Veidemane "Latvijas Avīzi" abonē jau sen. Kad izlasījusi pati, iedod laikrakstu kaimiņienei – frau Ženijai (Ženijas kundzei), kura pārcēlusies no Vācijas uz Jelgavu pavadīt mūža nogali.
Par elektrību pārmaksāts! Atbilde "LA" lasītājam (20)"LA" lasītājs, rīdzinieks Jānis Ozoliņš jautā redakcijai, vai tiesa, ka Latvijā ir nepamatoti paaugstināti elektroenerģijas tarifi?
Sēklu ražotājs modernizējas. Z/s "Oši" iegulda graudu tīrītājā un sēklu apstrādēZemnieku saimniecība "Oši" investē graudu tīrītājā un augsnes apstrādes tehnikā
Izdevumi
Festivāls "Soļi smiltīs" šogad risināsies Babītes novadā2. jūlijā Babītes novadā risināsies 15. tautas deju festivāls "Soļi smiltīs", kurā piedalīsies 30 deju kolektīvi.
KOMENTĀRI, INTERVIJAS
VIDEO
Kā dzīvot pēc infarkta? Risinājumi irPats svarīgākais ir novērst riska faktorus, kas izraisījuši katastrofu sirds muskulī
Recepte KONKURSAM no sievietes, kura izturēja 30 dienu zaļo izaicinājumu"Laikam esmu stereotipu cilvēks - vismaz uz dažām lietām! Un viena lieta kādreiz bija visi zaļie kokteiļi, kas manām smadzeņu krociņām, maigi sakot, likās ļoti negaršīgi, tā raksta konkursa "Zaļais izaicinājums" dalībniece Linda Lūkina-Kald.
Kā "Teiksmas" meitenes pašas vainadziņus darināja. Pamēģini arī tu!Tautasdziesmas skandēdamas, TDA "Teiksma" dejotājas ansambļa 70. jubilejas priekšvakarā pašas šuj pērļu vainadziņus un, aicinot ikvienu meiteni darināt skaistu kroni, ar ko rotāties un lepoties, dalās arī praktiskos padomos.
Mājās gatavots kokteilis, lai viduklis kļūtu slaidāksVisiem zināms: lai efektīvi notievētu un nostiprinātu iegūto rezultātu, nepieciešams pieturēties pie noteiktas ēšanas sistēmas un regulāri veikt fiziskās aktivitātes. Bet mēs gribam palīdzēt tavam organismam dedzināt liekos taukus, un piedāvājam pagatavot garšīgu vitamīnu dzērienu notievēšanai no medus un kanēļa.
FOTO: Liepājā mielojas ar siltumnīcā audzētām zemenēmIespēja audzēt zemenes siltumnīcā pagarina zemeņu baudīšanas prieku. Nīgrandes pagasta "Čibās" Gunta Rozenbaha audzē visdažādāko šķirņu zemenes gan siltumnīcās, gan uz lauka.
Kucēna ēdienkarte - atbilstoša vecumamKo dot ēst, un kādas proporcijas jāievēro, samērojot ķermeņa svaru un barības daudzumu divus mēnešus vecai sanbernāra kucītei? EVA RĪGĀ
Reklāma
Smaržas vīriešiem: Ko tās atklāj par viņa personību? (2)Ne tikai sievietēm vien ir svarīgi, kā viņas smaržo. Varbūt ne gluži katram vīrietim skapītī stāvēs trīs vai četras dažādas smaržu pudelītes, tomēr vismaz vienas smaržas, kas kļuvušas par stiprā dzimuma iemīļotajām smaržām, visbiežāk plauktiņā būs sastopamas gan.
Mājai sava dūnu jakaLūdzu, pastāstiet par termovati IZOprok, ko pirmoreiz ieraudzīju šopavasar būvniecības izstādē Ķīpsalā! Reklāma atstāj patīkamu iespaidu, bet par lietošanu nekas nav dzirdēts. Vai vērts izvēlēties, ja plāno siltināt māju? IVARS MELLUŽOS

Makšķernieku stūrītis

Skaistā Latvijas daba.Upe.
213
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1108
Taurage, Aldis. Bija labi!
719
Taurage, Andis un Vladimirs
564
Taurage, Andis
455

Mednieku galerijas

Šīs ir rukšu medības
69
Rukšu medībās
56
Draudzenes mielojas. Žurnāls Medības testē Ieskaties.lv Doerr Snapshot meža kameru un medniekbode.lv kārumus.
97
Bebru medī sezona vēl aktīva līdz 15.aprīlim.
183
Vīri dzen, dāmas medī. Skaists video par medībām Latvijā.
118

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+