Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Tālivaldis, Mareks
Otrdiena, 30. jūnijs, 2015
Fotostāsts
Interesanti
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Tuvākajās dienās gaidāma augsta ultravioletā radiācija — vēlams uzturēties ēnāPirmdien pusdienlaikā Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra novērojumu stacija Rucavā fiksējusi, ka ultravioletās radiācijas indekss bijis 7,5, kas ir starp augstu un ļoti augstu starojumu.
Sliktāk kļūt vairs nevar, raidījumā pauž Grieķijā dzīvojoša latvieteJa Grieķija pamestu eirozonu, nekas briesmīgs nenotiktu, jo tāpat jau sasniegts zemākais punkts. Šādu viedokli raidījumam LNT Ziņas pauda Grieķijā dzīvojoša latviete Gunta Poiša
ManaBalss.lv publicē portāla versiju krievu valodā runājošiem LR pilsoņiem (7)Lai Saeimā tiktu iesniegtas jaunas idejas, ko atbalsta arī tie Latvijas Republikas pilsoņi, kuru dzimtā valoda vai ikdienā lietotā ir krievu valoda, 29.jūnijā sabiedrības iniciatīvu portāls ManaBalss.lv publicējis versiju īpaši krievvalodīgajiem
Kozlovskis: Latvija var uzņemt 50 - 60 bēgļus (1)Pašlaik Latvija var uzņemt apmēram 50 - 60 bēgļus, telekanāla LNT raidījumā "900 sekundes" teica iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V).
Vairākos Rīgas mikrorajonos iespējami ūdensapgādes traucējumiSaistībā ar liela apjoma remontdarbiem Rīgas pilsētas ūdensapgādes tīkla maģistrālajos vados, kas turpināsies līdz 10.jūlijam, tuvāko dienu laikā Berģos un Juglā, kā arī vairākos pieguļošajos Rīgas pilsētas rajonos iespējami ūdensapgādes traucējumi.
"SSE Riga" mācībspēki kopā ar BA un RISEBA sagatavos biznesa vadības doktorus (1)Parakstīts līgums par Banku augstskolas (BA) un Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas (RISEBA) īstenotās kopīgās doktora studiju programmas "Biznesa vadība" sadarbību ar Rīgas Ekonomikas augstskolu (SSE Riga).
Rīga +14.6
Alūksne +9.1
Daugavpils +11.3
Saldus +13.6
Liepāja +15.1
Jelgava +9.9
Ventspils +15.0
Limbaži +14
Madona +13.0
Rēzekne +10.6
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Dāvinātājs – Latvijas valdība?

Saeima 18. jūnijā pieņēma grozījumus Pensiju likumā par krīzes laika pensiju pārrēķināšanu. Tomēr pārrēķināšanas nosacījumi ir atkarīgi no valsts budžeta iespējām, par ko valdība lems rudenī. Tāpēc šī apņemšanās var palikt kā tukšs solījums, par to debatēs brīdināja arī paši koalīcijas pārstāvji. “Tie cilvēki, kas saka, ka nākamgad varēs pārrēķināt pensijas, melo pensionāriem, jo jau šobrīd ir zināms, ka tādu iespēju šo pozīciju piepildīt nebūs!” teica Saeimas deputāte Ilze Viņķele, likuma grozījumu autorus pielīdzinot ciniskiem Ziemassvētku vecīšiem, kas dāvanas vietā pensionāriem zem eglītes paliek glīti iesaiņotu tukšu kārbu.

Vai, plānojot ārvalstu ceļojumus, ņemat vērā drošības apsvērumus?

Aktuāls jautājums

Vai ar likumu jānosaka pedagogu lojalitāte Latvijas Republikai un tās Satversmei? Iesūti savu viedokli

Ja iebilst, tad nefilmēt (1)"Prezidenta vēlēšanas dienā biju pie Saeimas, sarunājos ar kādu deputātu. Tajā brīdī pienāca vienas televīzijas pārstāvji un sāka mūs filmēt. Iebildu, ka negribu, lai mani filmē.
Biedrība: Latvijas piena nozares zaudējumi šogad kopumā varētu sasniegt 53 miljonus eiro (2)Latvijas piena nozares zaudējumi šā brīža tirgus situācijas un Krievijas embargo dēļ šogad varētu sasniegt 53 miljonus eiro, pirmdien Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) ikmēneša sapulcē teica Lauksaimniecības Statūtsabiedrību asociācijas valdes priekšsēdētāja Aija Balode.
"Talsu ūdens" paaugstinājis tarifu; Talsu novadā plāno celt arī apkures tarifu (4)Turpmāk tiks piemēroti vienoti ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu tarifi visās "Talsu ūdens" darbības zonas apdzīvotajās vietās.
Kā kopt mežģīņadījumusBrīvdabas muzeja gadatirgū nopirku skaistu mežģīņadījuma plecu lakatu, bet aizmirsu pajautāt, vai to drīkst mazgāt. Dzija ir ar nelielu pūciņu, ļoti smalks adījums. VAIRA L. RĪGĀ
Pētījums: Sievietes vairs negaida, ka vīrieši apdāvinās ar dārglietāmJaunā pētījumā atklājies, ka mūsdienu sievietes pašas iegādājas dārglietas un vairs negaida, kad viņām tās pasniegs dāvanā vīrieši, vēsta amerikāņu žurnāls "Newsweek".
Laistīšanas sistēma tomātiem. Mūsu kolēģes pieredzeZanda Birze, žurnāla “Praktiskais Latvietis” maketētāja: Ideju par šādu tomātu laistīšanas sistēmu mazām siltumnīcām ieteica kāds "Praktiskā Latvieša" lasītājs.
Zinātnieki nosauc sešas neparastas lietas, kas palīdz vai traucē iestāties grūtniecībaiIzrādās, ka grūtniecības iestāšanos var veicināt tādi faktori, cik daudz kafiju dzer topošā mamma un kur darba laikā savu datoru novietojis topošais tētis.
Zilganpelēkās skaistules Venspils novada saimniecībāReiz jūras meita iznākusi no jūras un ganījusi savas govis svešās ganībās. Saimnieks viņu noķēris un govis atņēmis.
Reklāma
Atis Jansons: Betona ceļš – nav jau tik vienkārši... (1)Nesen "Cemex" mediju pārstāvjiem rādīja ceļa posmu, kura segums izbūvēts nevis no pierastā asfaltbetona (saistviela – bitumens), bet gan no celtniecībā pierastā betona (saistviela – cements).
Latviešu zinātnieku izgudrojumi, kas mainīja pasauli (3)Latvija var lepoties ne vien ar dabu, tradīcijām, arhitektūru, izciliem mūziķiem un sportistiem, bet arī ar Latvijas izcelsmes inovatoriem un izgudrotājiem, kuru atklājumi ir mainījuši pasauli, pastāstīja Pasaules brīvo latviešu apvienības ģenerālsekretāre Ilze Garoza.
Pie Lubāna norisināsies zvejnieku svētki "Nagļi-2015"Nākamnedēļ, 11.jūlijā, Rēzeknes novada Nagļu pagastā, Lubāna ezera krastā, norisināsies tradicionālie Zvejniekdienas sporta svētki "Nagļi-2015", aģentūru LETA informēja Rēzeknes novada pašvaldībā.

Makšķernieku stūrītis

Zebrus 27.06.15. 5,580kg 84cm esma plauza fileja.
152
Imants priecīgs
80
Arktiskā pālija
92
Zviedrijas daiļava
67
Sergeja Kaņiera daiļava
168

Mednieku galerijas

Gadās arī šādas izcilas trofejas - iesūtījis kolēģis no Liepājas puses.
89
Pirmsjāņu buciņš.
55
Testējam Aizkraukles mednieku veikala Artemida radīto, Latvija ražoto laivu. Stabila, ar vieglu gaitu, var droši šaut. Par to vairāk jūlija Medību numurā.
51
Kā sauc šo putnu? Savā pagalmā tādu redzu pirmoreiz…
1906
Pirmais ar savilcēju!
1423
Saule, augļi un ķermeņa kults. Brazīlijas ceļojuma piezīmesCeļojumā uz Brazīliju devāmies jau pēc Pasaules čempionāta futbolā, kurā mājinieku komanda piedzīvoja sakāvi, kas brazīliešu līdzjutējus satricināja līdz sirds dziļumiem.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+