Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Auguste, Guste
Svētdiena, 28. augusts, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
10 dīvaini stāvokļi jeb – vai esmu sajucis prātā?Tu pamosties un nevari pakustēties Tu nonāc jaunā vietā un piedzīvo mistisko sajūtu, ka esi šeit bijis jau agrāk? Tu pēkšņi aizmirsti
Mopēdam saduroties ar kravas automašīnu, gājis bojā vīrietis (1)Vakar valstī reģistrēti 140 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gājis bojā viens cilvēks, bet cietuši 27 cilvēki, informēja Valsts policijā (VP).
Babītes auklēm no pašvaldības – piga. Pašvaldības aukļu darbu novērtē pat divreiz zemāk nekā valstsValsts varas lēmumu no šā gada jūnija vairs neatbalstīt ģimenes ar līdzmaksājumu privātajiem bērnudārziem un auklēm nevar saukt par labu demogrāfijas politikai.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +12.7
Alūksne +10.2
Daugavpils +7.0
Saldus +10.9
Liepāja +12.1
Jelgava +8.5
Ventspils +12.2
Limbaži +12
Madona +9.2
Rēzekne +8.3
Zilais karogs rada burātāju uzticībuLiepājas osta – pieczvaigžņu kvalitāte jahtu apkalpošanā
Spridzāni - dzimta, kas lepojas ar 1055 zariem (11)Latvijā izplatīta kļuvusi savas dzimtas izpēte un dzimtas salidojumi
Organizējam, nevis čučam. Grasmaņu dzimtas 63 pārstāvji pulcējas Čuču mājāsPaldies visiem, kas mums uzticējuši stāstu par savas dzimtas saietu, teic "Latvijas Avīze" un sāk jauno rubriku "Dzimtu salidojums".
Ar dzimtas karogu. Īpašā rubrika par kuplām dzimtāmPrieks par daudzajām saņemtajām vēstulēm, kurās rakstīts par dzimtu salidojumiem! "Latvijas Avīze" tās publicēs gan savās lappusēs, gan portāla "LA.lv" īpaši izveidotajā sadaļā "Dzimtu salidojums".
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Man uzdeva čipēt arī jūs!

Neraugoties uz sabiedrisko un profesionālo organizāciju iebildumiem, valdība otrdien apstiprināja grozījumus Veterinārmedicīnas likumā, kas paredz ļaut suņu obligāto čipēšanu veikt ne tikai veterinārārstiem, bet arī Pārtikas un veterinārā dienesta inspektoriem un dzīvnieku patversmju darbiniekiem. Zemkopības ministrija lēmumu pamato ar zemākām pakalpojuma izmaksām un plašāku tā pieejamību.

Lasītāju aptauja
Kā jūs rīkotos, ja Latvijā notiktu militāra agresija?
SPRK: "Latvijas Gāzei" jāļauj "Latvenergo" piegādāt gāzi no Lietuvas (2)Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) šodien lēma nepiešķirt AS "Latvijas Gāze" (LG) pagaidu atkāpi trešo personu, tostarp AS "Latvenergo", tiesībām izmantot dabasgāzes pārvades un sadales sistēmu.
Par spīti laikapstākļiem graudu kopraža būs laba, prognozē LLKC (2)Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) speciālistu veiktā oficiālā ražas prognozēšana liecina – graudiem lielākoties ir vairs tikai lopbarības kvalitāte. Neraugoties uz to, kopraža solās būt salīdzinoši laba – 2629,4 miljoni tonnu.
Būvvalde dzīvoklī demontē lieljaudas serverus (1)Šodien Būvvaldei nācās piemērot aizvietotājizpildi pret vienu no telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem, kas daudzstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas dzīvoklī patvaļīgi bija izvietojis lieljaudas serverus.
LG mirušo akcionāru mantinieki nav nokārtojuši tiesības uz 380 000 eiro vērtām akcijāmAS "Latvijas Gāze" akcionāru sarakstā ir konstatētas 355 mirušas personas, kuru kopējā mantojamā atstāto akciju tirgus vērtība un uzkrāto dividenžu vērtība pārsniedz 380 000 eiro.
Ne visi gatavi minimālās algas celšanai (6)Kā lauksaimniekam celt minimālo algu, ja piena pašizmaksa ir 26 centi par litru, bet reālā iepirkuma cena – 20 centi?
Pasaulē
Izdevumi
Atklāta atjaunotā Raiņa un Aspazijas vasarnīca MajorosJaunā ekspozīcija, ko veidojuši muzeja speciālisti sadarbībā dizaina biroju H2E, saucas pavisam vienkārši "Es un Tu", un veltīta Raiņa un Aspazijas mīlestībai un daiļrades virsotnēm, ko atklāj viņu kopdzīves mezglpunkti un nozīmīgākie darbi.
Deviņas skaistuma problēmas, kuras tavs vīrietis nepamanīsMēs visas vēlamies izskatīties labi un patikt sev un savam vīrietim, taču dažkārt pārdzīvojam par to, ko nevajadzētu...
Gurķu laika brīnumdzēriens notievēšanai. Iedarbīga recepteOrganismu, kā uzskata ievērojama daļa uzturas speciālistu, nevajag mocīt ar diētām, bet laiku pa laikam iziet kādu attīrīšanās un atslodzes kūrīti.
Kā izveidot gudru un modernu manikīru pēc fenšui principiemĶīniešu zinātne un māksla fenšui māca, kā sasniegt harmoniju dažādās dzīves jomās caur priekšmetiem, kas ir mums apkārt. Ja tev patīk fenšui, tu noteikti priecāsies dzirdēt, ka tā principus izmanto pat manikīrā. Pateicoties tam, tu ne tikai pilnveidosi savu dzīvi, bet būsi arī moderna.
Praktiskie latvieši viesojas Kurzemes dārzosPašā vasaras pilnziedā žurnāla “Praktiskais Latvietis” abonentu konkursa uzvarētāji kopā ar redakcijas pārstāvjiem devās braucienā uz Talsu puses skaistākajiem dārziem. Dalībnieki gan labi izklaidējās, gan guva vērtīgu pieredzi, mēs, žurnāla veidotāji, labāk izpratām, ko vēlas zināt mūsu lasītāji.
Tas ir ārprāts, tās ir šausmas! Izmesto kaķu tūkstoši nav izglābjami, atzīst patversmē (26)Tie kaķēnu tūkstoši, kas kopš pavasara un vēl līdz vēlam rudenim šogad tiek un tiks izmesti, dzimst ielu kaķenēm visā Latvijā un tie tūkstoši, kuriem šobrīd tiek meklētas mājas, patiesībā nemaz nav izglābjami. Latvijā nav tik daudz cilvēku, lai visus liekos iekārtotu.
Auto
Kā Eiropa brauks nākotnē?Ar minimālu piesārņojumu, iespējams – bez pilota
Kamīns lauku mājai. Kādu apdari veidot?Kamīns lauku mājā vai vasarnīcā tomēr ir nedaudz citāds nekā pilsētas mājoklī – tam vienlaikus jābūt gan vienkāršam, gan omulīgam, bet ne greznam.

Makšķernieku stūrītis

Breksits 2,800kg,Bārtas upe.
58
Liepājas ezers.12kg.115cm.(uz dzīvo ēsmu)
77
Skaistā Latvijas daba.Upe.
304
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1300
Taurage, Aldis. Bija labi!
847

Mednieku galerijas

Kā riestā pievilināt stirnāzi?
53
Nomedīts pie Smārdes. Savam vecumam pārdroši un neapdomīgi uzvedās....
130
Ruksis auzās. Bez medību suņa grūti iztikt, kad pēc šāviena ruksis jāatrod.
105
Klibs āzītis. Bet labs medījums...
110
Āfrikas cūku mēris. Latvijas medniecības beigas? Pārtikas un veterinārā dienesta ekspertu komentāri.
90

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+