-2.9°C
Lauris, Norberts
Ceturtdiena, 27. novembris, 2014
Fotostāsts
ES "melnajā sarakstā" iekļaus 13 Ukrainas separātistus un piecas organizācijas (3)Eiropas Savienības (ES) valstis ceturtdien vienojās sankciju sarakstā iekļaut vēl piecas Ukrainas separātistu organizācijas un 13 personas, neoficiāli informēja diplomāti.
Sudraboti spožs Adventes vainags. Darināšana soli pa solimTuvojoties gada izskaņai, Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir īpašs visās ģimenēs. Svētku sajūtu mājā rada pašu gatavoti rotājumi un Adventes vainags, kurā ik nedēļu aizdegtā svece tuvina svētkiem. Tāpēc šoreiz “Praktisko Rokdarbu” ielikums ir plašāks un bagātīgāks, nekā ierasts. Lai jums izdodas viss iecerētais!

Pazīstamais aktieris Līcītis nodēvē krievvalodīgos par "piekto kolonnu" (13)Krievijas ziņu portālos tiek aktīvi apspriests pazīstamā teātra un kino aktiera Arņa Līcīša paziņojums televīzijas kanāla "Rīga-24" rīkotajā diskusijā, kurā viņš Latvijas krievvalodīgos iedzīvotājus nosauca par "piekto kolonnu", salīdzinot viņus ar PSRS iedzīvotājiem.
Abu Meri: varas maiņa "Vienotībā" nav gaidāma (5)Partijas "Vienotība" kongress plānots 6.decembrī.
Tīģerēni Tors un Odins Rīgas zoodārzu varētu pamest pēc gadaAbus jaunuļus nebūtu lietderīgi paturēt Rīgas zoodārzā, jo viņiem ir augsta ģenētiskā vērtība, stāstīja Līdaka.
Rīgas Latviešu biedrībā pulcēsies jaunie stāstniekiStāstnieku konkursa "Teci, teci, valodiņa 2014" finālā Rīgas Latviešu biedrībā 29.novembrī pulcēsies 108 jaunie stāstnieki no visiem Latvijas novadiem.
Rīga -2.9
Alūksne -5.8
Daugavpils -7.5
Saldus -3.2
Liepāja -1.6
Jelgava -3.6
Ventspils -0.4
Limbaži -3
Madona -5.3
Rēzekne -7.6

Aktuāls jautājums

Kādas cerības studenti saista ar jauno izglītības ministri Mārīti Seili? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Iedzersim par jauno programmu!

Ministru kabineta komiteja pirmdien izskatīja informatīvo ziņojumu “Par atskurbšanas telpu tiesisko statusu un pašvaldību labās prakses iniciatīvām atskurbšanas telpu nodrošināšanā”. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija ierosina pašvaldībām kompensēt 15 eiro par katru atskurbtuves telpā ievietoto personu. Nauda tiktu ņemta no valsts budžeta programmas “Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem”.

Kā vērtējat nākamā gada valsts budžeta tapšanas gaitu?
"Lauma Lingerie" veļu tirgos arī ĀfrikāTurpinot paplašināšanos, viens no vadošajiem veļas ražotājiem Baltijā "Lauma Lingerie" atklājis ceturto zīmola franšīzes veikalu ārpus Eiropas robežām – tas atrodas Āfrikā, Ugandas galvaspilsētā Kampalā.
Nav skaidrs, kā neļaut pārdot lauksaimniecības zemi (6)Gan pašvaldībās, gan pircējos un pārdevējos valda lielas neskaidrības, kā turpmāk kārtojami darījumi ar lauksaimniecībā izmantojamo zemi.
Izziņota Rīgas Starptautiskā kino festivāla programma un sākta biļešu tirdzniecībaFestivāla laikā no 2. līdz 12. decembrim 139 seansos būs iespēja noskatīties vairāk nekā 150 latviešu un Eiropas jaunāko un aktuālāko filmu, kā arī nozīmīgu kino darbu retrospektīvu.
Intervija
9 soļi, lai jaunietis uzsāktu risināt atkarības problēmas“Cik reizes bērnam ir jālieto psihoaktīvās vielas – alkoholu, “zālīti”, amfetamīnu, “spaisu”? Cik reizes nepilngadīgam bērnam ir jāatnāk mājās ap pusnakti, uz rīta pusi, ūdeņainām acīm, smirdīgu elpu, “bezfilmā” ar neadekvātu uzvedību?
Viena diena ar Dakteri Klaunu: kā viņi palīdz bērniem un mediķiemKlauns, kura ieraudzīšanai nevajag pirkt biļeti. Diemžēl, lai viņu satiktu, jānokļūst slimnīcā. Dakteris Klauns. Ko šis personāžs īsti dara klīnikā, kā uzmundrina bērnus un palīdz mediķiem?
href='http://ads.la.lv/delivery/ck.php?n=a04b5b7a&cb=INSERT_RANDOM_NUMBER_HERE' target='_blank'>
Sudraboti spožs Adventes vainags. Darināšana soli pa solimSvētku sajūtu mājā rada pašu gatavoti rotājumi un Adventes vainags, kurā ik nedēļu aizdegtā svece tuvina svētkiem. Tāpēc šoreiz “Praktisko Rokdarbu” ielikums ir plašāks un bagātīgāks, nekā ierasts. Lai jums izdodas viss iecerētais!

Acs sausums – slimība, ne sindromsApsārtušas un nogurušas acis, graušana, nieze, sajūta, it kā acīs būtu iekļuvuši kairinoši svešķermeņi, piemēram, putekļi vai smiltis, asarošana un izdalījumi no acīm, īpaši rīta pusē – šīs visas ir sausās acs slimības pazīmes, ko radījis acs iekaisums.
Reklāma
Sācies konkursa "Latvijas gada auto 2015" priekšbalsojumsŠonedēļ sākas žūrijas pirmais balsojums par papildnomināciju uzvarētājiem un tiem astoņiem auto, kuri piedalīsies pēdējā, izšķirošajā balsojumā par galveno titulu "Latvijas gada auto 2015".
Ko spēj un dod lineļļa? Tās būtiskākie ieguvumiJa sagaidāma kokmateriāla regulāra samirkšana vai arī mitrums ekspluatācijas laikā virs 20%, pirms izmantošanas to piesūcina ar antiseptiķiem – fungicīdām vielām, kas konservē koksni.
Japānas zinātnieki: e-cigaretēs ir 10 reižu vairāk kancerogēnu vielu Elektroniskajās cigaretēs ir līdz 10 reižu vairāk kancerogēnu vielu nekā parastajos tabakas izstrādājumos, konstatēts Japānas zinātnieku pētījumā, par kuru ceturtdien ziņoja Japānas mediji.
Grāmatas "Medības Latvijā" kristībāsPurnavu muižā 25. novembris bija īpaša diena – te notika jaunās grāmatas "Medības Latvijā" kristības.

Makšķernieku stūrītis

Bušu laiks
44
Skaistules
160
Skaistules
2002
Zviedrijas skaistums
154
Sīkums, bet patīkami
149

Mednieku galerijas

Nomedītajam staltbriedim neparasta ragu trofeja, jo tam ne pārāk sens, vēl strutojošs ievainojums krustos. Ievainotiem dzīvniekiem parasti veidojas neparasti ragi.
167
Stirnu medības pie Tukuma.
223
Dzinējmedības Tumē. Mežacūkas un zari.(5X palielinājums)
168
Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
236
Re kāds
307
Radio vadāmo sapņu flotilePiepildīt sapni par lidošanu var, arī atrodoties uz zemes
Vēsturisko lekciju ciklu turpina ar priekšlasījumu par premjeru Jāni PauļukuValsts kanceleja 3. decembrī plkst. 11 piedāvās devīto publisko lekciju – tā būs veltīta bijušam Latvijas brīvvalsts premjeram Jānim Pauļukam.
Rīgas spoki: rēgojas Finks un Grothuss. Vai tiešām arī Vija Artmane? (1)Lasītākie 1.Horoskopi 24.novembrim. Zvaigznes sola drosmi uzsākt ko jaunu 2.Horoskopi 24.11. – 30.11. Arī neriskējot var vinnēt! 3.10 produkti asinsvadu veselībai Autors

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman