Mobilā versija
+16.8°C
Armīns, Vismants, Aiga
Svētdiena, 28. augusts, 2016
Www.RezervesDALAS24.lv
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
10 dīvaini stāvokļi jeb – vai esmu sajucis prātā?Tu pamosties un nevari pakustēties Tu nonāc jaunā vietā un piedzīvo mistisko sajūtu, ka esi šeit bijis jau agrāk? Tu pēkšņi aizmirsti
Apgāžoties automašīnai, gājis bojā tās vadītājsAizvadītajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos gājis bojā viens vīrietis, bet vēl 27 cilvēki cietuši, informēja Valsts policijā.
Spēcīgas erozijas dēļ sabrūk forti Karostas ziemeļos Spēcīgas erozijas dēļ sabrūk forti Karostas ziemeļos, turklāt apdraudētas ir arī “Liepājas ūdens” attīrīšanas iekārtas, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas Sešos”.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +16.8
Alūksne +14.1
Daugavpils +17.3
Saldus +15.4
Liepāja +18.1
Jelgava +16
Ventspils +15.1
Limbaži +14
Madona +15
Rēzekne +14
Zilais karogs rada burātāju uzticībuLiepājas osta – pieczvaigžņu kvalitāte jahtu apkalpošanā
Spridzāni - dzimta, kas lepojas ar 1055 zariem (11)Latvijā izplatīta kļuvusi savas dzimtas izpēte un dzimtas salidojumi
Organizējam, nevis čučam. Grasmaņu dzimtas 63 pārstāvji pulcējas Čuču mājāsPaldies visiem, kas mums uzticējuši stāstu par savas dzimtas saietu, teic "Latvijas Avīze" un sāk jauno rubriku "Dzimtu salidojums".
Ar dzimtas karogu. Īpašā rubrika par kuplām dzimtāmPrieks par daudzajām saņemtajām vēstulēm, kurās rakstīts par dzimtu salidojumiem! "Latvijas Avīze" tās publicēs gan savās lappusēs, gan portāla "LA.lv" īpaši izveidotajā sadaļā "Dzimtu salidojums".
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Biedējoša tematika

Valdība uz nedēļu atlika jautājumu par 151,6 tūkstošu eiro piešķiršanu Latvijas Televīzijai (LTV). Naudu lūgusi televīzija, solot veidot papildus programmu par pelēkās ekonomikas un aplokšņu algu problemātiku. Pret šādu naudas piešķiršanu iebilda Latvijas Raidorganizāciju asociācija, uzskatot, ka tā tiek ignorētas pastāvošās sabiedriskā pasūtījuma piešķiršanas procedūras. Projekta izmaksas iecerētas, piemēram, šādas: padziļināta satura izpēte un analīze, projekta vadība LTV Ziņu dienesta raidījumos – 20 000 eiro, gala sarunu šovs (70 min) – 15 000 eiro, tematikas integrācija LTV7 krievu saturā – 5000 eiro, dokumentālā filma (26 min) – 7000, pašreklāma – 47 885,75 eiro utt.

Lasītāju aptauja
Remantadīnu – tikai ar recepti (1)Esmu sašutusi, ka zāles "Remantadīns", ko mēdz lietot gripas, kā arī ērču encefalīta profilaksei, tagad kļuvušas par recepšu zālēm. Tas nozīmē, ka jādodas pie ģimenes ārsta. Tā viņam ir papildu slodze, turklāt man jāstāv rindā kopā ar slimajiem un jāizdod nauda. Inta Abakuka Jelgavā
Kā jūs rīkotos, ja Latvijā notiktu militāra agresija?
SPRK: "Latvijas Gāzei" jāļauj "Latvenergo" piegādāt gāzi no Lietuvas (2)Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) šodien lēma nepiešķirt AS "Latvijas Gāze" (LG) pagaidu atkāpi trešo personu, tostarp AS "Latvenergo", tiesībām izmantot dabasgāzes pārvades un sadales sistēmu.
Par spīti laikapstākļiem graudu kopraža būs laba, prognozē LLKC (2)Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) speciālistu veiktā oficiālā ražas prognozēšana liecina – graudiem lielākoties ir vairs tikai lopbarības kvalitāte. Neraugoties uz to, kopraža solās būt salīdzinoši laba – 2629,4 miljoni tonnu.
Liela atbildība mazā īpašumāPat žogs Lielbritānijā nebija šķērslis, lai savām acīm redzētu, ka dabā tiešām ir tā, kā stāstīts semināros
Par noguldījumiem "Trasta komercbankā" ierosināti 30 kriminālprocesi; arestēti 11 miljoni eiroPar noguldījumiem likvidējamā AS "Trasta komercbanka" ierosināti 30 kriminālprocesi un tajos arestēti 11 miljoni eiro "aizdomīgas naudas", šovakar vēsta Latvijas Televīzijas raidījums "de facto".
Dārzeņi pārtop pulverīEnerģiskā dobelniece LORITA MIĶELSONE pirms četriem gadiem pievērsās mājražošanai.
Pasaulē
Izdevumi
Sievišķīgajai dziesminiecei Lolitai Vambutei apaļa jubileja1936. gada 28. augustā Rīgā kādā strādnieku ģimenē piedzima meitene, kurai deva vārdu Lolita. Viņai bija vecākā māsa Regīna, abas māsas skaistas un muzikālas.
Deviņas skaistuma problēmas, kuras tavs vīrietis nepamanīsMēs visas vēlamies izskatīties labi un patikt sev un savam vīrietim, taču dažkārt pārdzīvojam par to, ko nevajadzētu...
Gurķu laika brīnumdzēriens notievēšanai. Iedarbīga recepteOrganismu, kā uzskata ievērojama daļa uzturas speciālistu, nevajag mocīt ar diētām, bet laiku pa laikam iziet kādu attīrīšanās un atslodzes kūrīti.
Kā izveidot gudru un modernu manikīru pēc fenšui principiemĶīniešu zinātne un māksla fenšui māca, kā sasniegt harmoniju dažādās dzīves jomās caur priekšmetiem, kas ir mums apkārt. Ja tev patīk fenšui, tu noteikti priecāsies dzirdēt, ka tā principus izmanto pat manikīrā. Pateicoties tam, tu ne tikai pilnveidosi savu dzīvi, bet būsi arī moderna.
Praktiskie latvieši viesojas Kurzemes dārzosPašā vasaras pilnziedā žurnāla “Praktiskais Latvietis” abonentu konkursa uzvarētāji kopā ar redakcijas pārstāvjiem devās braucienā uz Talsu puses skaistākajiem dārziem. Dalībnieki gan labi izklaidējās, gan guva vērtīgu pieredzi, mēs, žurnāla veidotāji, labāk izpratām, ko vēlas zināt mūsu lasītāji.
Tas ir ārprāts, tās ir šausmas! Izmesto kaķu tūkstoši nav izglābjami, atzīst patversmē (26)Tie kaķēnu tūkstoši, kas kopš pavasara un vēl līdz vēlam rudenim šogad tiek un tiks izmesti, dzimst ielu kaķenēm visā Latvijā un tie tūkstoši, kuriem šobrīd tiek meklētas mājas, patiesībā nemaz nav izglābjami. Latvijā nav tik daudz cilvēku, lai visus liekos iekārtotu.
Auto
Kā Eiropa brauks nākotnē?Ar minimālu piesārņojumu, iespējams – bez pilota
Kamīns lauku mājai. Kādu apdari veidot?Kamīns lauku mājā vai vasarnīcā tomēr ir nedaudz citāds nekā pilsētas mājoklī – tam vienlaikus jābūt gan vienkāršam, gan omulīgam, bet ne greznam.

Makšķernieku stūrītis

Breksits 2,800kg,Bārtas upe.
59
Liepājas ezers.12kg.115cm.(uz dzīvo ēsmu)
79
Skaistā Latvijas daba.Upe.
308
126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
1301
Taurage, Aldis. Bija labi!
847

Mednieku galerijas

Kā riestā pievilināt stirnāzi?
53
Nomedīts pie Smārdes. Savam vecumam pārdroši un neapdomīgi uzvedās....
130
Ruksis auzās. Bez medību suņa grūti iztikt, kad pēc šāviena ruksis jāatrod.
105
Klibs āzītis. Bet labs medījums...
110
Āfrikas cūku mēris. Latvijas medniecības beigas? Pārtikas un veterinārā dienesta ekspertu komentāri.
90
Latvijā dzimis arī džinsu izgudrotājs! Britu laikraksts apkopojis 25 aizraujošus faktus par mūsu valsti (3)Par godu Latvijas Republikas faktiskās neatkarības atjaunošanas dienai, ko atzīmējām 21.augustā, ietekmīgais britu laikraksts "The Telegraph" savas interneta versijas ceļojumu sadaļā ir publiskojis 25 aizraujošus faktus par Latviju, ko vairākums ārzemnieku, iespējams, nezina par mūsu valsti, bet kuri varētu šķist ievērības cienīgi.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+