+0.4°C
Konrāds, Sebastians
Trešdiena, 26. novembris, 2014
Videostāsts
Lūkass: Putins kļuvis par bīstamu pokera spēlmani (1)Līdz šim piesardzīgais Krievijas prezidents Vladimirs Putins ir kļuvis par neapdomīgu un bīstamu pokera spēlmani, sarunā ar Igaunijas nacionālo televīziju ETV otrdien norādīja "Economist" apskatnieks un Austrumeiropas eksperts Edvards Lūkass.
Aukstā laika aktuālā problēma – matu elektrizēšanās. Ko darīt?Matu elektrizēšanās ir viena no izplatītākajām matu skaistumkopšanas problēmām aukstajā sezonā. Kāpēc tas tā notiek, un kā ar to cīnīties, skaidro Dove matu produktu kategorijas vadītāja Marita Soha.
Saeimas komisija lūgs Rasnaču piešķirt telpas Kontroles dienestamSaeima Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija lūgs tieslietu ministru Dzintaru Rasnaču (NA) piešķirt telpas Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas jeb Kontroles dienestam.
Straujumai un Ušakovam noformē administratīvā pārkāpuma protokolusViņš norādīja, ka abos gadījumos protokoli noformēti un nosūtīti tiesai saistībā ar aģitācijas kārtības pārkāpšanu. Par iespējamo sodu abām amatpersonām lems tiesa.
Pirmajā Adventē Rīgā iedegs svētku egli un sāks darboties Ziemassvētku tirdziņi  Pirmajā Adventē svētdien, 30. novembrī, plkst. 18 Doma laukumā tiks iedegta Rīgas galvenā Ziemassvētku egle un sāks darboties Ziemassvētku tirdziņi, informē Rīgas domē.
Rīga +0.4
Alūksne -2.8
Daugavpils -3.6
Saldus +0.3
Liepāja +2.6
Jelgava +0.2
Ventspils +3.0
Limbaži 0.0
Madona -2.3
Rēzekne -3.4

Aktuāls jautājums

Kādas cerības studenti saista ar jauno izglītības ministri Mārīti Seili? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Galvenais, lai ietilpst rāmī!

Valdība sestdien apstiprināja precizēto Latvijas vispārējās valdības budžeta plāna projektu 2015. gadam un turpina strādāt pie nākamā gada valsts budžeta projekta. Precizēto plānu rīt iecerēts iesniegt Eiropas Komisijai (EK) un Eirogrupai. Finanšu ministrija skaidro, ka Latvijai kā eirozonas dalībvalstij katru gadu jāiesniedz EK plāns, kurā tiek norādītas galveno budžeta rādītāju prognozes – ieņēmumi, izdevumi, deficīts un valsts parāds.

Vai atbalstāt stingrākus ierobežojumus alkohola reklāmai?
"Citadele" iesaistīsies valsts atbalsta programmā pirmā mājokļa iegādei ģimenēmEkonomikas ministrijas izstrādātā un valdības atbalstītā mājokļa atbalsta programma paredz sniegt valsts galvojumu ģimenēm ar bērniem mājokļa iegādei vai būvniecībai.
Tūristiem Rīgā vislabāk patīk Vecrīga, Brīvības piemineklis un opernamsPar Rīgas interesantāko piesaistes objektu 29% ārvalstu ceļotāju viennozīmīgi norāda Vecrīgu, tai seko Brīvības piemineklis ar 6,3% un Nacionālā opera – 4,3%, liecina Rīgas Tūrisma Attīstības Biroja (RTAB) pētījums.
Ja bērnam āda kā nātres sadzelta. Izsmeļošs raksts par nātreniJa bērnam pirmoreiz uzmetas nātrene un ir ne tikai izsitumi, bet arī tūska, daudzi vecāki pārbīstas, domājot, ka ķipars dabūjis masalas, vējbakas, skarlatīnu vai kaut ko vēl biedējošāku.
Acs sausums – slimība, ne sindromsApsārtušas un nogurušas acis, graušana, nieze, sajūta, it kā acīs būtu iekļuvuši kairinoši svešķermeņi, piemēram, putekļi vai smiltis, asarošana un izdalījumi no acīm, īpaši rīta pusē – šīs visas ir sausās acs slimības pazīmes, ko radījis acs iekaisums.
Ko darīt ar mantotiem vai atrastiem metāla priekšmetiem (1)Ja kaut kas interesants un neparasts tiek atrasts, rokot kartupeļus vai arot tīrumu, katram vēstures cienītājam gribas zināt, cik tas ir sens. Kā noteikt mantoto vai atrasto metāla priekšmeta vecumu?
Acs sausums – slimība, ne sindromsApsārtušas un nogurušas acis, graušana, nieze, sajūta, it kā acīs būtu iekļuvuši kairinoši svešķermeņi, piemēram, putekļi vai smiltis, asarošana un izdalījumi no acīm, īpaši rīta pusē – šīs visas ir sausās acs slimības pazīmes, ko radījis acs iekaisums.
Reklāma
Sācies konkursa "Latvijas gada auto 2015" priekšbalsojumsŠonedēļ sākas žūrijas pirmais balsojums par papildnomināciju uzvarētājiem un tiem astoņiem auto, kuri piedalīsies pēdējā, izšķirošajā balsojumā par galveno titulu "Latvijas gada auto 2015".
Ko spēj un dod lineļļa? Tās būtiskākie ieguvumiJa sagaidāma kokmateriāla regulāra samirkšana vai arī mitrums ekspluatācijas laikā virs 20%, pirms izmantošanas to piesūcina ar antiseptiķiem – fungicīdām vielām, kas konservē koksni.
Pētījums: Katrs ceturtais eiropietis pieskaitāms "algotajiem hakeriem"Katrs ceturtais darbinieks Eiropā (26%) ir lietojis savu mobilo ierīci, lai apietu uzņēmumā noteiktos ierobežojumus jeb kļuvis par "algotu hakeri". Visbiežāk šādi rīkojas Itālijā – 34%, Lielbritānijā tie ir 29%, bet Latvijā – gandrīz katrs piektais (17%) darbinieks, liecina "Samsung Electronics Baltics" pētījumu dati.
Mednieki: Neesam nekādi barbari, regulējam dzīvnieku skaituPriekuļu kluba vīri pārdzīvojuši laiku, kad medībās nācās iztikt bez dzinējiem un medību suņiem

Makšķernieku stūrītis

Bušu laiks
33
Skaistules
158
Skaistules
1962
Zviedrijas skaistums
154
Sīkums, bet patīkami
145

Mednieku galerijas

Nomedītajam staltbriedim neparasta ragu trofeja, jo tam ne pārāk sens, vēl strutojošs ievainojums krustos. Ievainotiem dzīvniekiem parasti veidojas neparasti ragi.
48
Stirnu medības pie Tukuma.
199
Dzinējmedības Tumē. Mežacūkas un zari.(5X palielinājums)
156
Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
232
Re kāds
302
href='http://ads.la.lv/delivery/ck.php?n=a04b5b7a&cb=INSERT_RANDOM_NUMBER_HERE' target='_blank'>
Varšava – pilsēta, kurā vērts apstātiesPolijas galvaspilsētā atgādinājums par vēsturi sastopams ik uz soļa
Mantoti vai atrasti metāla priekšmeti (1)Ja kaut kas interesants un neparasts tiek atrasts, rokot kartupeļus vai arot tīrumu, katram vēstures cienītājam gribas zināt, cik tas ir sens. Kā noteikt mantoto vai atrasto metāla priekšmeta vecumu?
Rīgas spoki: rēgojas Finks un Grothuss. Vai tiešām arī Vija Artmane? (1)Lasītākie 1.Horoskopi 24.novembrim. Zvaigznes sola drosmi uzsākt ko jaunu 2.Horoskopi 24.11. – 30.11. Arī neriskējot var vinnēt! 3.10 produkti asinsvadu veselībai Autors

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman