-1.9°C
Vents, Centis, Gotfrīds
Piektdiena, 6. marts, 2015
Fotostāsts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Krievijā savelk cilpu ap opozīcijuKrievijas Drošības padomes vadītājs Nikolajs Patruševs paziņojis, ka tuvākajā laikā padomes uzdevumā strādājoša ekspertu grupa būs izveidojusi plānu, lai apspiestu valsts apvērsuma mēģinājumus.
8.martā gaidāms rekordsilts, bet vējains laiksSagaidāms, ka svētdien valsts rietumu un centrālajā daļā mākoņi izklīdīs, kas ļaus saulei sasildīt gaisu. Valsts centrālajā daļā gaisa temperatūra var sasniegt pat +13 grādu.
Stradiņa slimnīcas jaunbūves apturēšana uzjundījusi daudz neskaidru jautājumu Birkavs: Latvijas apstākļos zemākā cena degradē tirgu un būvniecības jēgu
"Putins spēlē uz augstām likmēm, Rietumi – uz zemām"Baltijas valstis Krievijas izpratnē ir "svešās" un nav Krievijas civilizācijas sastāvdaļa, spriež viens no pazīstamākajiem Apvienotās Karalistes ekspertiem Krievijas jautājumos Džeimss Šers.
Reklāmas raksts
Rīga -1.9
Alūksne -3.6
Daugavpils -3.2
Saldus -2.2
Liepāja +1.5
Jelgava -5.3
Ventspils +0.4
Limbaži -5
Madona -5
Rēzekne -2.2
Monika Zīle: Par vēlu sargāt informatīvo telpu, kad vilks jau aitās? (15)Tautas parunas no zila gaisa nedzimst. Piemēram, šī – kamēr pērkons neierūcas, zemnieks krustu nepārmet.

Aktuāls jautājums

Kas jādara Putnim, jaunajam Mediju politikas nodaļas vadītājam? Iesūti savu viedokli

Gata Šļūkas zīmējums
Vispirms ielaidiet Kobzonu Jūrmalā!

Eiropas Parlamenta deputātei Sandrai Kalnietei, kura pirmdien bija devusies uz Maskavu, lai otrdien piedalītos nogalinātā Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova bērēs, atteikta iebraukšana Krievijā. Pēc Krievijas puses sniegtās informācijas, Kalniete iekļauta to personu sarakstā, kurām liegta ieceļošana Krievijā. Tā esot daļa no atbildes uz Eiropas Savienības noteiktajiem ierobežojumiem pret Krieviju.

Vai jāierobežo ātro kredītu izsniedzēju peļņas procenti?
Monoflorais medus – dārgs, bet vērtīgs (1)Monoflorajam medum līdztekus tradicionālajai vērtībai piemīt arī tā auga ārstnieciskās īpašības, no kura tas vākts.
Turos pie savas mantras. Ārste Egita Senakola, kura praktizē transcendentālo meditāciju (6)"Ja kāds stāsta – meditējot gūstu svētlaimi, pietuvojos gaismai un mīlestībai –, to grūti saprast. Iespējams, sacītais izraisa smīnu. Bet es zinu, ka tā tiešām ir.
Kā līdzsvarojas samaksa naudā, baudā un graudā? (1)Kamēr pīpēsi, tikmēr tevi neskūpstīšu!
Kā radīt patīkamu klimatu mājāsKā uztaisīt māju par īstu cietoksni, kurā ir mājīgi un ērti visiem mājas iedzīvotājiem, to uzzināsi izlasot šo rakstu.
Turos pie savas mantras. Ārste Egita Senakola, kura praktizē transcendentālo meditāciju (6)"Ja kāds stāsta – meditējot gūstu svētlaimi, pietuvojos gaismai un mīlestībai –, to grūti saprast. Iespējams, sacītais izraisa smīnu. Bet es zinu, ka tā tiešām ir.
Dienvidāfrikas burbuli – lauvas dēli par saimnieku izvēlas visus ģimenes locekļusLūkojoties pēc mājdzīvnieka šai žurnāla lappusei, internetā nejauši pamanīju kādu suņu šķirni, par kuru agrāk neko nebiju dzirdējusi.
Reklāma
Apdrošinātājs: pilnmēness laikā notiek satiksmes negadījumi ar smagākām sekāmDienās, kad ir visspēcīgākā pilnmēness ietekme, notiek ceļu satiksmes negadījumi ar smagākām sekām, secinājusi apdrošināšanas sabiedrība "BTA Insurance Company" (BTA), apkopojot pērnā gada statistiku par pieteiktajām atlīdzībām OCTA un KASKO apdrošināšanā.
Rakt tradicionālu aku, dzīt spici vai veidot dziļurbumu? (1)Patiesi kvalitatīvs dzeramais ūdens ir liels dārgums. Tas palīdz uzturēt ne tikai labu veselību, bet arī nodrošina smalku ēdiena garšu.
Kā nokļūt paralēlajos visumos? Jauna teorija iesaka "noķert" NLO (1)Viena no jaunākajām zinātniskajām hipotēzēm pauž, ka NLO ir mākslīgi radīti lidojošie portāli vai "ķirmjēda", kas savstarpēji savieno dažādas laiktelpas kontinuuma daļas. Iespējams, tās savieno mūsu Visumu ar paralēlajiem visumiem.
Vuguļi ir viens no nedaudzajiem pāriem, kas makšķerēt dodas kopāAnita un Arnis Vuguļi ir viens no nedaudzajiem Latvijas pāriem, kas baudīt makšķerēšanas priekus dodas kopā.

Makšķernieku stūrītis

noķer un atlaid. 7,840kg
108
rudens līdaka 2014g svars 7,840kg pieķērās uz 16gr spineks šūpiņu baltu!
513
noķer atlaid, pāgājušā gada rudens copīte, 2014, copēja daudz izmerā 50-55cm
36
zebrus līdaka 19,02.15 svars 2,540kg
46
Peipus. Līdz vaļējam ūdenim pārsimts metru
59

Mednieku galerijas

Mežakuilis(~5 gadi), pēc taksidermista apmeklējuma būs zināms garums un punktu skaits.
80
Dainis ar Tukuma pusē nomedītu mežakuili.
80
Ir tik jauki, ka arī Latvijas mednieku kolektīvi piekopj tradīciju īpaši godināt nomedītos dzīvniekus. Paldies Oskaram par bildi!
431
Medības ar alu suni ir viens no grūtākajiem medību veidiem. Ir jāsaprot tas, ko dara suns, ir jāparedz dzīvnieka uzvedība. Šajā medību veidā īpaši svarīga ir sadarbība starp medību suni un mednieku, jo pretējā gadījumā medījumu iegūt nebūs iespējams. Vairāk par to gatavosim materiālu žurnāla Medības marta numurā.
273
Agrāk zaķu medības bija lielā cieņā, mūsdienās tās piekopj reti kur. Skaistas ir zaķu medības \"katlā\", kas vēl pāris reižu gadā notiek Lietuvas dienvidos, ja vien ir piemēroti laika apstākļi - sals un sniegs.
334
Latvijas Kara muzejam dāvinās Kalpaka pieminekļa pamatuLai godinātu Latvijas armijas pulkveža Oskara Kalpaka un Atbrīvošanās cīņu dalībnieku piemiņu, piektdien, 6. martā, plkst. 12 notiks svinīgā piemiņas ceremonija piemiņas vietā "Airītes", jo šogad aprit 96 gadi, kopš 1919. gadā, apšaudes laikā pie Airītēm Kalpaks krita.
"Islāma valsts" kaujinieki iznīcina senvēstures pieminekļus Irākā (VIDEO) (1)Džihādistu grupējuma "Islāma valsts" kaujinieki ar āmuriem ir iznīcinājuši nenovērtējamus senvēstures pieminekļus Irākas pilsētā Mosulā, liecina kaujinieku izplatīts videoieraksts.

Twitter

Facebook

Draugiem

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman