Mobilā versija
-1.9°C
Konrāds, Sebastians
Trešdiena, 25. novembris, 2015
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Lai izveidotu ekonomisku žogu, to labāk veidot pašamKādreiz pie saimnieku mājām taisīja dižus goda vārtus no izturīgiem ozola vai oša baļķiem.
Ko tu raudi, pulkstentiņ! Egila Līcīša reportāžaTemats par pulksteņa grozīšanu, pārejot uz ziemas vai vasaras laiku, ir ērti apcerējams vīriešu nopūtu namiņā un sieviešu ķemertiņā, kur bieži prātā ienāk domas par mūžību.
Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga -1.9
Alūksne -3.4
Daugavpils -5.6
Saldus -1.6
Liepāja +0.4
Jelgava -2
Ventspils -0.1
Limbaži -3
Madona -3.7
Rēzekne -4.7
Uldis Šmits: Cīņas bez noteikumiemKrievija ilgstoši kacināja Turciju, tāpēc lidmašīnas notriekšana nav zibens spēriens no skaidrām debesīm
Dienas jautājums
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Nu, kā domājat – kur ir īstie nodokļu grozījumi?

Jāņa Reira vadītā Finanšu ministrija nākusi klajā ar tādiem ierosinājumiem valsts budžeta projektā, kas pārsteigusi uzņēmējus, bet kas Saeimas deputātiem kā nespeciālistiem var pasprukt garām neizprasti. Piemēram, J. Reirs solīja virzīt Saeimas Budžeta un finanšu komisijā grozījumus, kas mikrouzņēmumu nodokļa maksātājiem no 2016. gada ierobežotu pakalpojumu sniegšanu juridiskajām personām. Uzņēmēji uzskata, ka mikrouzņēmumu nodokļa režīms tad tiktu “totāli sagrauts”. Tomēr vēlāk tika nolemts šo priekšlikumu nevirzīt. Vēl cits likuma grozījums pārsteidzis autoratlīdzību saņēmējus, proti, ka ikvienam darba ņēmējam, kas līdz ar darba algu saņem arī autoratlīdzību, no tās obligāti būs jāveic valsts sociālās apdrošināšanas obligātā iemaksa kā pašnodarbinātajam.

Vai domās solidarizējaties ar streikojošajiem skolotājiem?

Aktuāls jautājums

Kā izvairīties no valsts budžeta ieņēmumu samazināšanās? Iesūti savu viedokli

Pagātnes simboli...Oktobrī pie šā akmens tika nolikts vainags ar lenti, uz kuras rakstīts "PSKP", un ir arī piecstarainā zvaigne. Tas nav novākts vēl tagad. Vai šī ir aizliegtā padomju simbolika vai nav? Jānis Jaunciemā
Grantu programmā "Atspēriens" deviņi uzņēmēji saņem 98 267 eiroTrešdien, 25. novembrī, paziņoti deviņi Rīgas domes un Swedbank kopīgi rīkotās grantu programmas "Atspēriens” 2015.gada otrā konkursa uzvarētāji, kuriem piešķirts finansējums kopumā 98 267,70 eiro apmērā biznesa ideju īstenošanai un attīstībai.
PVN piemērošanu kultūras pasākumiem vienojas atlikt līdz 2017.gadamJaunākie 1.Mājas un mašīnas vietā – mēnešiem ilga gaidīšana 2.Lašu nārsta izskaņa 3.Jūrmalas mākslinieki Jūrkalnē Pēc sarunas ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni
Pret sausumu – pašu spēkiemMazajās pašvaldībās mājsaimniecības aizvien vairāk pieprasa pieslēgumu centralizētajam ūdensvadam
Www.RezervesDALAS24.lv
Ko darīt, ja veselības problēma liedz gaidīt rindu, kad būs jaunas kvotas? (1)Vasarā Rīgā mani operēja, jo bija melnumi plaušās. Divas nedēļas pēc operācijas krūškurvī jutu lielas sāpes, un divus mēnešus vēlāk ārsti man konstatēja lauztu ribu (tas noticis vēl pirms plaušu operācijas).
Reklāmas raksts
Ar tēju pret lieko svaru?“Kas ir pu-erh tēja? Vai taisnība, ka, to dzerot, iespējams tikt vaļā no liekā svara?”
Padomi, kā noturēties uz diētasObligāti ievies dienasgrāmatu, kurā tu fiksēsi savus sasniegumus. Dienasgrāmata lieliski organizē un palīdzēs sekot līdzi rezultātiem, dēļ kuriem tu tik ļoti centies.
Jau septīto gadu Rīgā norisināsies Baltijas lielākā kaķu izstādeŠajā nedēļas nogalē, 2015.gada 28. un 29.novembrī, jau septīto gadu Rīgā norisināsies Baltijā lielākā specializētā kaķu izstāde „Baltijas Kauss 2015”. Izstādē piedalīsies
Kāda parasti ir mazo peļu degu veselība?Nevaru atļauties mājās turēt ne suni, ne kaķi. Draudzene ieteica iegādāties degu. Kāda šim dzīvnieciņam ir veselība? LAUMA LIEPĀJĀ
Reklāma
Piesardzību un vēlreiz piesardzību! (2)Ar zināšanām vien nepietika...
Mīksto mēbeļu otrais mūžs. Kā to radīt paša spēkiem?Ērtajam krēslam nodilis apšuvums, arī klubkrēsla audums nobružājies un vietām saplīsis. Vai to iespējams labot pašu spēkiem?
Kā labāk mērīt asinsspiedienu?Nereti vecāka gadagājuma cilvēki sūdzas par paaugstinātu asinsspiedienu.
Lašu nārsta izskaņaZemā ūdens līmeņa dēļ zivis līdz ikgadējām nārsta vietām nenokļuva

Makšķernieku stūrītis

126cm un 14kg, mūža trofeja Igors no Saldus. pieķērās 15 augustā uz dzīvo.
634
Taurage, Aldis. Bija labi!
356
Taurage, Andis un Vladimirs
247
Taurage, Andis
233
Zebrus 27.06.15. 5,580kg 84cm esma plauza fileja.
5702

Mednieku galerijas

Nomedīts pie paša Tukuma, izmuka no \'\'aplenkuma\'\' un pa grāvi gribēja aizšmaukt...
128
Duplets... kolēģi pacentās šaujot unisonā
129
Medību kolēģa Ģirta Ivanova šā gada bullis.
267
Labākais gadalaiks - zosu medības.
189
Interesanta trofeja. Ragā sapinies striķis.
469
Uzmanību: Pilnmēness nāk! Romantiskie horoskopi, 23. – 30. novembrisAUNS. Nedēļas sākumā jo stingrāk ievērosi noteikumus un pašdisciplīnu, jo labāk.
Pieminēs Krišjāni ValdemāruTrešdien, 2. decembrī plkst. 14 Rīgā, Lielajos kapos, Krišjāņa Valdemāra atdusas vietā, Ainažu jūrskolas muzejs organizēs piemiņas brīdi, kas veltīts viņa 190. dzimšanas dienai.
Ievērojamu literātu dīvainās atkarībasIkvienam cilvēkam piemīt šādi tādi sliktie ieradumi, un, kā jau pie cilvēkiem mēdz būt, vieni no tā kautrējas, citi – itin nemaz, savukārt vēl daži absolūti par to nedomā. Izņēmums nav arī tie, kuri kādā jomā guvuši izcilus panākumus, tostarp literāti.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+