+5.4°C
Gints, Uvis
Svētdiena, 3. maijs, 2015
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Prāgas spožums un postsJaunākie 1.Sevastova triumfē Vīsbādenes turnīrā 2.Nitišs izcīna otro vietu Hokenheimā 3.Pusaudži Jelgavā demolē autobusa pieturu Lasītākie 1.Horoskopi 3.maijam. Pārmaiņas prasīs pūles 2.Veiksmīgās
Svētku dienu sagaidot - 4.maija svinību ceļvedis (2)Ceturtdaļgadsimts kopš neatkarības atjaunošanas Latvijas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 25. gadadienas svētku sarīkojumi daudzviet Latvijā risinājās jau šajā nedēļā, taču kulminācija, protams, gaidāma
Svētkos iedzīvotājus aicina veidot kompozīciju "Ziedu Latvija"Atzīmējot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas 25. gadadienu, 4. maijā iedzīvotājus aicina pie Brīvības pieminekļa veidot kompozīciju “Ziedu Latvija”.
Centīsies sasniegt Latvijai visvairāk nosūtīto novēlējumu rekordu (2)Zibakcijā skolēni rakstīja savus novēlējumus Latvijai, locīja no tiem origami, un tos simboliski palaida gaisā ar balonu lietu.
Rīga +5.4
Alūksne +1.8
Daugavpils +1.8
Saldus +4.5
Liepāja +6.0
Jelgava +1.6
Ventspils +5.5
Limbaži +2
Madona +4.9
Rēzekne +4.4
Uldis Šmits: 20. gadsimta vēsture joprojām nav pārstājusi būt politisks un arī juridisks jautājums (17)Trešā atmoda lielā mērā izpaudās kā cīņa par valsts vēstures atgūšanu, kas bija pamats pašas Latvijas atgūšanai.
Dienas jautājums
Vai atbalstāt bēgļu uzņemšanas kvotu noteikšanu ES dalībvalstīm?

Aktuāls jautājums

Kā pašvaldības samēro vēlmi aizņemties ar savām finanšu iespējām? Iesūti savu viedokli

"Latvijā atgrieztos kaut rīt!" Ko ārzemju latvieši valstij vēl 4.maija svētkos? (10)Māris Žeivots, dzīvo un strādā Norvēģijā, Bergenā, jau astoņus gadus: "Novēlu labi barot Latvijas armiju, lai nebūtu jābaro Krievijas armija.
Asociācija: bioloģisko kartupeļu audzētājiem šogad būs jāpievērš lielāka vērība kaitēkļiem (1)Siltās ziemas dēļ šogad varēt būt pārziemojuši vairāk kaitēkļu, tāpēc bioloģisko kartupeļu audzētājiem aizsardzībai pret tiem šogad būs jāpievērš lielāka vērība, sacīja Kartupeļu Audzētāju un pārstrādātāju savienības vadītāja Aiga Kraukle.
Pazudušais un viņa manta - kad var atzīt, ka persona ir mirusi?Mans tēvs aizgāja no ģimenes pirms četriem gadiem. Kādu laiku ar viņu vēl sazinājāmies, bet tad viņš pazuda pavisam. Iesniedzām iesniegumu policijā, bet nav nekādu ziņu.
Ērču blīvums šogad ir augstāks nekā pērn šajā laikā (2)Pēdējie novērojumi liecina, ka ērču blīvums šogad ir augstāks nekā pērn ap šo pašu laiku, īpaši siltākā laikā, aģentūrai BNS pavēstīja Slimību
Dakteris zirgs: kā šis dzīvnieks var palīdzēt veseļoties (1)No lasītājas vēstules: “Decembra numurā garāmejot pieminējāt, ka Vaivaru nacionālajā rehabilitācijas centrā izmanto reitterapiju.
Gudrās "Vecmājas". Ciemos videi tik draudzīgā mājā, kādu Latvijā nav daudz (3)Simtgadīgas liepas sirmiem, ķērpjainiem stumbriem sargā vecās mājas. Arī jaunās, pirms trim gadiem celtās, sauc "Vecmājas".
Auzas - iedarbīgs tauku dedzinātājs. Diētas rezultāti jūtami jau pēc nedēļas! (2)Šis ir viegls, ātrs un visiem pieejams veids, kā zaudēt liekos kilogramus. Un vai spēj noticēt? Nedēļas laikā iespējams zaudēt pat piecus līdz septiņus kilogramus svara sava svara.
Aptauja: Vairāk nekā 89% iedzīvotāju dod priekšroku pašu audzētiem augļiem un dārzeņiemVairāk nekā 89% Latvijas iedzīvotāju dod priekšroku pašu audzētiem dārzeņiem un augļiem, nevis lielveikalos pieejamajai produkcijai. Visvairāk latviešiem patīk audzēt zemenes (59%), zaļumus (55%) un tomātus (48%).
Lielbritānijā grūtniecēm, kurām nav sarežģījumu, iesaka dzemdēt nemedicīniskās iestādēs, piemēram, mājāsSievietēm ar tā saucamo zema riska grūtniecību jaunās NHS vadlīnijas  iesaka dzemdēt nemedicīniskās iestādēs. Pēc šīm vadlīnijām gandrīz puse topošo māmiņu varētu izvēlēties laist savu bērniņu pasaulē ārpus tracionālā stacionāra sienām.
Reklāma
Velobraucēji: jaunie satiksmes noteikumi radīs problēmas un kašķus (2)Vislielākās pretenzijas ir pret normu obligāti izmantot vienlaikus gan gājējiem, gan velobraucējiem domātu ietvi, kurai nav atdalošās joslas, jo šādā situācijā ātrāk esot pārvietoties pa brauktuvi.
"Google" palīdzēs Eiropas avīzēm pelnīt tīmeklīInterneta gigants "Google" parakstījis vienošanos ar virkni Eiropas avīžu konglomerātu ar mērķi palīdzēt tām tīmeklī nopelnīt vairāk naudas.

Makšķernieku stūrītis

Zivis, ne tikai jāķer, bet arī jāielaiž...
170
110 cm garais Ventas skaistulis.
348
Fotografē Andrejs
225
Skaista trofeja - Ventas lasis. Foto - Aldis Savičs
449
noķer un atlaid. 7,840kg
316

Mednieku galerijas

Kā sauc šo putnu? Savā pagalmā tādu redzu pirmoreiz…
1278
Pirmais ar savilcēju!
1138
Tukuma pusē nomedītā kuiļa trofeja. Garums 18 cm, platums 26mm, vajadzētu \'\'izvilkt\'\' uz bronzu...
88
Pārsteigums ziemā - lūša pēda vienā no medību iecirkņa nostūriem.
127
Klusā daba pie bebrārija. Šogad laika apstākļi tādi draņķīgi, vai arī bebri paēduši, bet pārsvarā liels klusums.
106
Lībiešu ciemu meklējumosSenatnīgo var noķert, staigājot kājām pa ciemiem vai iekšējo meža ceļu no Kolkas līdz Mazirbei

Twitter

Facebook

Draugiem

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman