+1.8°C
Tekla, Violeta
Sestdiena, 31. janvāris, 2015
Fotostāsts
Reklāmas raksts
  1. Jaunākie
  2. Komentētākie
Separātisti: atceltas Minskā paredzētās sarunas ar UkrainuPiektdien Minskā tika atceltas sarunas starp Ukrainu un prokrieviskajiem separātistiem, paziņoja pašpasludinātās "Doņeckas tautas republikas" pārstāvis Deniss Pušiļins.
Kā tikt galā ar izdegšanas sindromu Kādas ir sajūtas, kad arvien pieaug darba slodze vai atbildība, bet tam neseko materiāls vai emocionāls novērtējums, kas rada prieku vai motivāciju?
DP identificējusi personas, kuras saistītas ar internetā izplatīto attēlu par "Latgales tautas republikas" ideju (4)Drošības policija (DP) pārbaudē identificējusi personas, kuras saistītas ar internetā izplatīto attēlu, kad popularizēta “Latgales tautas republikas” ideja.
Politiķi atturīgi par Bondara izredzēm; "tirgošanās" par prezidenta amatu sākusies (6)Politiķi pašlaik atturīgi vērtē Saeimas opozīcijā esošās Latvijas Reģionu apvienības (LRA) līdera Mārtiņa Bondara izredzes saņemt parlamenta vairākuma atbalstu ievēlēšanai prezidenta amatā
Būtiski pieaugusi Rīgas sabiedriskā transporta biļešu pārdošanaRS pārstāvji skaidro, ka uzņēmuma produktu pieprasījuma pieaugums janvārī saistībā ar biļešu cenu izmaiņām no februāra bijis gaidāms, tomēr pieaugums esot mazāks, nekā uzņēmuma pārstāvji bija paredzējuši.
Rīga +1.8
Alūksne -0.5
Daugavpils +1.1
Saldus +0.7
Liepāja +1.1
Jelgava +1.4
Ventspils +1.5
Limbaži +0
Madona -1
Rēzekne +0.9

Aktuāls jautājums

"Cūcība ir izņirgt, ko cits dievina". "LA" aptauja par vārda brīvības robežām Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Kāds kauns, kāds kauns…

Valdība otrdien nolēma, ka Latvija nepiedalīsies starptautiskajā izstādē “World Expo 2015″, kas šogad norisināsies Itālijas pilsētā Milānā. Ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS) iepriekš jau vairākkārt bija norādījusi, ka, pēc viņas domām, Latvijai nevajadzētu piedalīties izstādē lielo izmaksu dēļ. Valdības sēdes laikā premjerministre Laimdota Straujuma (“Vienotība”) vairākkārt vēlējās uzticēt Latvijas “World Expo” paviljona projektu kādai citai valsts institūcijai. Pēc valdības sēdes L. Straujuma žurnālistiem sacīja, ka tagad Latvijai būšot jāatvainojas atbildīgajām institūcijām Itālijā. “Esam zaudējuši daļu Latvijas tēla, tāpēc ietaupītā nauda būtu jāiegulda valsts tēlā un attīstībā,” uzsvēra Straujuma. Ietaupītā nauda varētu būt 3,3 miljoni eiro.

Vai atbalstāt ebreju īpašumu restitūciju?
Iespēja izpirkt lietošanā piešķirto zemi – palaista garām (3)Tēvs nomira 1989. gadā, māte – 1993. gadā. Vecāku mājā dzīvo mana māsa. Izskatās, ka mantojuma lieta nav nokārtota un māja nav ierakstīta zemesgrāmatā. Deviņdesmitajos gados māsa pieprasīja lietošanā 15 ha zemes, taču to neizpirka.
KOMENTĀRI, INTERVIJAS
Jelgavas omīšu klubiņā zāles tikpat kā nelieto (2)Reizi mēnesī Jelgavas Pensionāru biedrības telpās patīkami smaržo, jo te sapulcējas apmēram divdesmit Omītes zāļu tēju klubiņa dalībnieces, nobaudot dažādas zāļu tējas un daloties pieredzē.
Slimība, kas liek aizmirst pat mīļos. Kā atpazīt Alcheimera slimību?Nesen Džuliana Mūra ieguva Zelta Globusa balvu par lomu, kurā attēloja pacienti ar agrīnu Alcheimera slimības diagnozi filmā "Still Alice". Tas ir stāsts par sievieti, kam ir tikai 50 gadi, kad viņai parādās šīs slimības pirmie simptomi, un par to, kā viņa un viņas ģimene cīnās ar atmiņas lēno izdzišanu.
Pirmie šā gada Latvijas salāti un gurķi - kad gaidāmi?Kad veikalos varēs iegādāties pašmāju lapu salātu jauno ražu? RUDĪTE V.
Sagaidi pavasari stilīgi! Sešas aktuālas un vienkārši īstenojamas grima tendencesVienkārši atdarināmi un bezrūpīgajai vasaras ikdienai piemēroti tēlus.
Fakti par miegu un sapņiem - kā tie rodas, kā tos ietekmēt un kāpēc tie atkārtojas?Ikviens no mums sapņo, tomēr par šo pasauli zinām tik maz. Kā rodas sapņi? Vai tos iespējams interpretēt, saistot ar ikdienas dzīves norisēm un tā paredzot nākotnes notikumus? Atbildes uz šiem un citiem interesantiem jautājumiem par sapņiem sniedz portāla goodhousekeeping.com aptaujātie eksperti.
Neparastās mīlules – rajasAndreja Petrova ģimene Olaines novada Medemciemā devusi pajumti kuplam mājdzīvnieku pulciņam.
Reklāma
Karte: Satiksmes ierobežojumi EP prezidentūras dēļ tuvākajās dienāsSatiksmes ierobežojumi EP prezidentūras pasākumu laikā no 28.janvāra līdz 30.janvārim skatāmi kartē.
Kā pasargāt ūdensvadu no aizsalšanas? Vajag tikai rakt! (1)Kā labāk aizsargāt ūdensvadu no aizsalšanas mazapkurinātās telpās? Vai var pasargāt arī zemē ieraktu ūdensvadu? 
Izidors Ancāns Līvānu novadā
"Apple" panāk "Samsung" kā pasaulē lielākais viedtelefonu tirgotājsASV informācijas tehnoloģiju gigants "Apple Inc." pagājušā gada ceturtajā ceturksnī panācis Dienvidkorejas elektronikas uzņēmumu "Samsung Electronics Co.", kas ir pasaulē lielākais viedtelefonu tirgotājs, ceturtdien vēsta tirgus izpētes kompānija "Strategy Analytics".
Kurš izglābs Megiju? Divgadīga taksenīte nonāk patversmē, jo saimniekiem traucējot viņas spalvas (18)Taksenīte Megija kā ņiprākā no astoņu brāļu un māsu kompānijas dabūja iesauku – Mazā Niknā.

Makšķernieku stūrītis

Fotografē Mārtiņš Engurē
1033
Sīkums, bet patīkami
128
Re, kāda bute
192
Svētku loms
192
Bušu laiks
396

Mednieku galerijas

Ir tik jauki, ka arī Latvijas mednieku kolektīvi piekopj tradīciju īpaši godināt nomedītos dzīvniekus. Paldies Oskaram par bildi!
115
Medības ar alu suni ir viens no grūtākajiem medību veidiem. Ir jāsaprot tas, ko dara suns, ir jāparedz dzīvnieka uzvedība. Šajā medību veidā īpaši svarīga ir sadarbība starp medību suni un mednieku, jo pretējā gadījumā medījumu iegūt nebūs iespējams. Vairāk par to gatavosim materiālu žurnāla Medības marta numurā.
65
Agrāk zaķu medības bija lielā cieņā, mūsdienās tās piekopj reti kur. Skaistas ir zaķu medības \"katlā\", kas vēl pāris reižu gadā notiek Lietuvas dienvidos, ja vien ir piemēroti laika apstākļi - sals un sniegs.
96
Kolēģis nomedīja kuilēnu, kas reiz bija iekļuvis nelikumīgi izliktā cilpā.
459
13 rukši, 3 brieži medībās Tumē 2014. gada 6. decembrī
619
Nosvinēti grāmatas "Latvijas novadu dārgumi" atvēršanas svētki Mozaīkas gabaliņi Latvijas vēstures kopainā
Baisākie rituāli pasaulē: zīlēšana ar mirstošiem, sieviešu kropļošana, pēcnāves kāzasPar rituāliem dēvē noteiktas cilvēku darbības, kurām piedēvēta simboliska nozīme. Rituāli var sakņoties kopienas vai sabiedrības tradīcijās vai reliģiskajos priekšstatos, bet dažas, raugoties no veselā saprāta pozīcijām mūsdienās, šķiet gluži nesaprātīgas, ja pat ne biedējošas un šokējošas.
Veic izrakumus Šekspīra mājāArheologi atjaunojuši 2013. gadā apturētos izrakumus Stretfordas pie Eivonas "New Place", vietā, kur atradusies Šekspīra māja un nāves vieta.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman