Mobilā versija
Brīdinājums -2.7°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
26. aprīlis, 2014
Drukāt

Abass: palestīnieši Izraēlu nekad neatzīs kā ebreju valsti

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Palestīnieši nekad neatzīs Izraēlu kā ebreju valsti, 26.aprīlī paziņojis palestīniešu pašpārvaldes prezidents Mahmuds Abass.

“1993.gadā mēs atzinām Izraēlu,” uzrunājot Palestīniešu atbrīvošanās organizācijas (PAO) Centrālās padomes locekļus, norādīja Abass. Viņš piebilda, ka no palestīniešiem prasīt, lai tie ietu vēl tālāk un atzītu Izraēlu par ebreju nacionālo valsti, nedrīkst.

Izraēla prasību atzīt to par ebreju valsti izvirzījusi kā galveno priekšnoteikumu Tuvo Austrumu miera sarunās, kuras Telaviva ir apturējusi pēc tam, kad palestīnieši trešdien vienojās par nacionālās vienotības valdības izveidi, kurā būs pārstāvēts arī radikālais islāmistu grupējums “Hamas”.

PAO vadība sestdien, 26.aprīlī, Rāmallā pulcējusies, lai spriestu par turpmāko rīcību pēc Izraēlas paziņojuma par miera sarunu apturēšanu.

Pievienot komentāru

Eiropas Parlaments izrauga prezidentuEiropas Parlaments (EP) rīt aizklātā balsojumā vēlēs jaunu prezidentu. EP augstākajam amatam izvirzīti septiņi oficiālie kandidāti no dažādām politiskajām grupām.
Draugiem Facebook Twitter Google+