×
Mobilā versija
Brīdinājums +11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
17. februāris, 2014
Drukāt

“ABBA” izvairījusies no nodokļu maksāšanas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Zviedru popgrupas “ABBA” dziedātājs Bjerns Ulveuss atzinis, ka ar ekscentriskajiem skatuves tērpiem grupa esot centusies apiet nodokļu maksāšanu.

“Godīgi sakot, tajos gados mēs izskatījāmies nedaudz traki,” jaunajā grāmatā “Abba: The Official Photo Book” (“”ABBA”: Oficiālais fotoalbums”) atklāj Ulveuss. “Neviens uz skatuves neģērbās tik slikti kā mēs.”

Pārgalvīgie skatuves tērpi bijuši vajadzīgi tāpēc, lai izvairītos no nodokļu maksāšanas. Saskaņā ar Zviedrijas tā laika likumiem nodokļi nebija jāmaksā par tādiem darba apģērbiem, kas nav piemēroti valkāšanai ikdienā.

Pagājušogad zviedru kriminālromānu autore Kamilla Lekberga neveiksmīgi mēģināja uzdot ikdienas lietošanai iegādātās drēbes par darba apģērbu. Pārstāvēti bija tādi populāri zīmoli kā “Zara”, “Karen Millen” un “Hope”.

“Tiem jābūt fantāziju apģērbiem, nepārprotami skatuves tērpiem, apģērbiem ar darba devēja nosaukumu, logotipu vai citām pazīmēm, kas tās skaidri nošķir no ikdienas apģērba,” oficiālā paziņojumā skaidro Zviedrijas Ieņēmumu dienests.

Lai atgūtu nodokļos samaksāto naudu par apģērbiem, nepietiek, ka Lekberga to nēsājusi kādā no daudzajiem saviesīgajiem pasākumiem vai televīzijas šoviem, lēma nodokļu iestāde.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+