Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
12. decembris, 2014
Drukāt

Abi galvenie “Gucci” vadītāji demisionēs

LETA/AFPLETA/AFP

Luksusa preču zīmola “Gucci” abi galvenie vadītāji – ģenerāldirektors Patricio di Marko un radošā direktore Frida Džannini – tuvākajā laikā atkāpsies no amatiem, jo “Gucci” mātesfirma Francijas holdinga kompānija “Kering SA” grib pārskatīt stratēģiju šī zīmola preču noieta veicināšanai, piektdien ziņoja aģentūra “Bloomberg”.

Di Marko, kurš sešus gadus vadījis “Gucci”, 1.janvārī atstās ģenerāldirektora amatu un viņu nomainīs Marko Bidzarri, kurš no aprīļa vada “Kering” augstās modes un ādas preču nozari, bet pirms tam vairāk nekā piecus gadus bija Itālijas luksusa preču nama “Bottega Veneta” ģenerāldirektors.

Džannini, kas strādājusi “Gucci” 12 gadus, atstās radošā direktora amatu februāra beigās pēc 2015.gada rudens un ziemas kolekcijas demonstrēšanas. Par viņas pēcteci šajā amatā vēl nekas nav zināms.

“Gucci” galveno vadītāju aiziešana ir nopietnākais satricinājums šim zīmolam kopš Domeniko de Soles un Toma Forda aiziešanas 2004.gadā.

“Kering” akciju cena Parīzes biržā pirmdien kritās par 1,2%.

Par di Marko iespējamo nomaiņu “Gucci” vadītāja amatā tika baumots jau vairākus mēnešus, jo “Gucci” preču noiets kopš 2013.gada ir stabili krities.

Bidzarri, no 2009.gada janvāra līdz 2014.gada aprīlim vadot “Bottega Veneta”, panāca šī nama preču noieta un peļņas ievērojamu palielināšanos.

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (10)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Plāno stingrākas prasības bezdarba pabalsta saņemšanai (14)Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā norisinājās plašas diskusijas par Labklājības ministrijas (LM) sagatavotajiem grozījumiem likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”, kas paredz
Draugiem Facebook Twitter Google+