Mobilā versija
Brīdinājums +4.5°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
12. decembris, 2014
Drukāt

Abi galvenie “Gucci” vadītāji demisionēs

LETA/AFPLETA/AFP

Luksusa preču zīmola “Gucci” abi galvenie vadītāji – ģenerāldirektors Patricio di Marko un radošā direktore Frida Džannini – tuvākajā laikā atkāpsies no amatiem, jo “Gucci” mātesfirma Francijas holdinga kompānija “Kering SA” grib pārskatīt stratēģiju šī zīmola preču noieta veicināšanai, piektdien ziņoja aģentūra “Bloomberg”.

Di Marko, kurš sešus gadus vadījis “Gucci”, 1.janvārī atstās ģenerāldirektora amatu un viņu nomainīs Marko Bidzarri, kurš no aprīļa vada “Kering” augstās modes un ādas preču nozari, bet pirms tam vairāk nekā piecus gadus bija Itālijas luksusa preču nama “Bottega Veneta” ģenerāldirektors.

Džannini, kas strādājusi “Gucci” 12 gadus, atstās radošā direktora amatu februāra beigās pēc 2015.gada rudens un ziemas kolekcijas demonstrēšanas. Par viņas pēcteci šajā amatā vēl nekas nav zināms.

“Gucci” galveno vadītāju aiziešana ir nopietnākais satricinājums šim zīmolam kopš Domeniko de Soles un Toma Forda aiziešanas 2004.gadā.

“Kering” akciju cena Parīzes biržā pirmdien kritās par 1,2%.

Par di Marko iespējamo nomaiņu “Gucci” vadītāja amatā tika baumots jau vairākus mēnešus, jo “Gucci” preču noiets kopš 2013.gada ir stabili krities.

Bidzarri, no 2009.gada janvāra līdz 2014.gada aprīlim vadot “Bottega Veneta”, panāca šī nama preču noieta un peļņas ievērojamu palielināšanos.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+