Ekonomika
Nauda

“ABLV Bank” klientiem izmaksāti jau 13,7 miljoni eiro0

Foto LETA

No sestdienas, 3. marta, līdz šodienas, 5. marta, pulksten 15.00 banka “Citadele” valsts garantēto atlīdzību izmaksājusi 901 “ABLV Bank” klientam, kopējā izmaksātā summa ir 13,7 miljoni eiro, portāls LA.lv uzzināja bankā.

Sākoties darba nedēļai, klientu aktivitāte ir kļuvusi lielāka. Tādēļ klientu ērtībai banka aicina gan iedzīvotājus, gan juridiskās personas iepriekš pieteikt bankas apmeklējumu, zvanot pa diennakts tālruni +371 67010076 vai piesakoties “Citadeles” mājas lapā.

Sestdien un svētdien pēc valsts garantētās atlīdzības uz banku “Citadele” lielākoties nāca Latvijas vietējie iedzīvotāji. Savukārt, sākoties darba nedēļai, arvien aktīvāk bankas apmeklējumu piesaka juridiskās personas, kā arī starptautiskie klienti.

Klienti, kuriem ir “Citadeles” internetbanka, valsts garantēto atlīdzību var pieteikt internetbankā un uz bankas filiāli nav nepieciešams doties. Tāpat Latvijas vietējiem iedzīvotājiem un juridiskām personām ir iespēja pieteikt “Citadeles” konta atvēršanu jebkurā no 30 bankas filiālēm visā Latvijā un pēc tam pieteikties valsts garantētajai atlīdzībai, izmantojot internetbanku.

Līdztekus Latvijas iedzīvotājiem un juridiskām personām valsts garantētās atlīdzības izmaksa tiek nodrošināta četrās filiālēs Rīgā un vienā filiālē Jūrmalā: “Citadele” (Rīgā, Republikas laukumā 2A), KAC “Skanste” (Rīga, Skanstes iela 50), KAC “Mols” (Rīga, Krasta iela 46), filiālē “Laimdota” (Rīga, Kr. Barona iela 20 – 1), Jūrmalas filiālē (Jūrmala, Jomas iela 30).

Savukārt starptautiskie klienti valsts garantēto atlīdzību var saņemt filiālē “Citadele” (Rīgā, Republikas laukumā 2A).

LA.lv