Foto – Juris Kalniņš

Ābols: Bičevskis un Meija ar savu aktivitāti uztur pārējos pie dzīvības 0

Latvijas vienībā Rīgas “Dinamo” uzbrucēji Māris Bičevskis un Gints Meija praktiski ir vienīgie komandā, kuri spēlē īstu hokeju un uztur pārējos pie dzīvības, pēc kārtējā zaudējuma sacīja rīdzinieku galvenais treneris Artis Ābols.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 15

Kā zināms, Rīgas “Dinamo” pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar 1:3 piekāpās Baltkrievijas vienībai Minskas “Dinamo”, ciešot jau ceturto neveiksmi pēc kārtas.

“Komanda laikam pieradusi sākt spēlēt tikai tad, kad samainu hokejistu virknējumus,” pēc mača preses konferencē sacīja Ābols. “Otrajā trešdaļā sākām spēlēt, arī rezultātu izlīdzinājām. Bičevskis un Meija ir vienīgie, kuri cīnās un spēlē īstu hokeju. Viņi pārējos trijniekus uztur pie dzīvības – iepriekš ar viņiem labi izskatījās Miks Indrašis, tagad labi nospēlēja arī Miķelis Rēdlihs. Pārējie laikam gaida labākus laikus.”

“Pret Minskas “Dinamo” spēlējām praktiski ar četriem aizsargiem, uzbrucēji viņiem maz palīdzēja. Normāli sākām spēlēt tikai tad, kad trešajā trešdaļā ielaidām otros vārtus,” secināja Ābols.

Tikmēr Minskas komandu vadošais Ļubomirs Pokovičs atzina, ka otrajā periodā viņa trenētajai vienībai klājies grūti.

“Otrajā trešdaļā daudz spēlējām mazākumā, bet trešajā ļoti labi vērpām uzbrukumus un veidojām vārtu gūšanas izdevības. Zinājām, ka jāgūst vārti, jo Rīgas “Dinamo” ir labi pretuzbrukumos,” sacīja Pokovičs.

Nedēļas turpinājumā trešdien un piektdien Rīgā viesosies attiecīgi “Slovan” un “Medveščak” vienības.

Rietumu konferences kopvērtējumā Minskas “Dinamo” ar 21 punktu 13 spēlēs ieņem septīto vietu, bet Rīgas “Dinamo” ar 15 punktiem 14 mačos atrodas 12.pozīcijā.